Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego

Awatar użytkownika
kristov
Posty: 41
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:58
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego

Post autor: kristov »

Co myślicie o ostatniej kolejce ligi. Czy będzie lub była fair?
Ja wierzę że będzie. Chociaż obawiam się jastrzębia czy zagrają fair. A co wy myślicie? Macie jakieś przecieki?
GrindkamiL
Posty: 291
Rejestracja: 7 gru 2007, o 18:39
Płeć: M
Lokalizacja: KrainaTysiącaJezior
Kontakt:

Re: Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego

Post autor: GrindkamiL »

Przecieki? Jastrzebie-Gate? wiadomo że każdy zespół kalkuluje z kim itp ale tego nie da sie wyeliminować
nie siłą lecz rozumem
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego

Post autor: Ted »

kristov pisze:Chociaż obawiam się jastrzębia czy zagrają fair.
Po ostatnich doniesieniach prasowych, zespol z Jastrzebia bedzie chcial pokazac, ze jest zespolem skladajacym sie z profesjonalistow (bardzo mi sie spodobaly slowa Daniela Castellaniego i Piotrka Gruszki po meczu w Warszawie). Wiadomo, Politechnika walczy o "zycie", a po ostatnich artykulach, kazdy punkt zdobyty w Szerokiej przez Inzynierow, bedzie powodowal, ze automatycznie siatkarze z Warszawy znajda sie na cenzurowanym.

Krzysiek, dlaczego obawiasz sie, że Jastrzebie zagra fair?
Awatar użytkownika
zyll
Posty: 684
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:47
Płeć: M

Re: Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego

Post autor: zyll »

Brawo Olsztyn. Wszystko rewelacja, środkowi, skrzydłowi, a Lambourne to już w ogole. Ten sezon liczę w dupę niestety, miejsca 5-8 - taka jest forma AZSu w tym momencie. Żenada, żal, po prostu brak słów...
Massey21
Posty: 1
Rejestracja: 26 lut 2008, o 20:58
Płeć: M

Re: Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego

Post autor: Massey21 »

Jasne, a w tej bajce były smoki. Myślicie, że Jadar wygrałby z Olsztynem, bez papierka - wątpię. Bali się, ze Politechnika, mogła ich wyprzedzic. Tak samo zapewne Sosnowiec. Wypowiedź po meczu u nas przed ostatnią kolejką "my już się utrzymaliśmy". Co do reszty nie mam zastrzeżeń.
paw98
Posty: 45
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:45
Płeć: M
Lokalizacja: Domaradz
Kontakt:

Re: Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego

Post autor: paw98 »

No niestety mecz Olsztyna z Radomiem pokazal slabosc Olsztyna w tym momencie i ich slabsza forme.Pozostale mecze bez niespodzianek i mysle ze z tak grajacym Olsztynem Resovia wcale nie jest bez szans zwlaszcza ze maja na nich patent.
Awatar użytkownika
DC!
Posty: 108
Rejestracja: 11 gru 2007, o 18:31
Płeć: M

Re: Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego

Post autor: DC! »

Olsztyn ciągnie słabą passę spotkań we własnej hali. :| Bo spotkanie z Kędzierzynem również można uznać za nieudane, a przynajmniej nieudane do końca.
Kantoro
Posty: 67
Rejestracja: 8 gru 2007, o 17:56
Płeć: M

Re: Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego

Post autor: Kantoro »

Aż mi się niedobrze robi jak czytam: "mecz jest ustawiony; sprzedali!; kupili!". :/

To są PROFESJONALIŚCI, żyją z tego! Gdyby takie coś nastąpiło, to takowy FRAJER (nie mylić z SIATKARZ) byłby w światku siatkarskim skończony.

Żenującym jest fakt, że niektórzy ludzie próbują na siłę zamotać w siatkarskim świecie, a następni to rozdmuchują, nie mając o tym zielonego (ani innych kolorów) pojęcia. Wiadomo - pieniądz rządzi sportem profesjonalnym - ale nie zawsze jest wszechobecny ($)! Nie szukajmy na gwałt problemów, których nie ma!

Co do kolejki - poza wpadką Olsztyna (zaraz ktoś napisze, że pewnie Jadar kupił mecz w promocji po 9999 zł 99 gr za set :/) i męczarniach Rzeszowa z Sosnowcem - wyniki do przewidzenia. :) Standard PLSu - jakaś niespodzianka + reszta przewidywalna. :)

Pozdrawiam,

Michał.
Awatar użytkownika
zbyszek_2013
Posty: 678
Rejestracja: 16 lut 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego

Post autor: zbyszek_2013 »

Wszyscy na siłę próbują mówić, że siatkówka to wyjątkowa dyscyplina, że wszyscy grają fair, że to czyści ludzie. Nie chcę nikogo o nic posądzać, bo daleki jestem od tego, ale gdyby przyjrzeć się wynikom całej rundy zasadniczej, to każdy przyzna, że zdarzyło się wiele " CIEKAWYCH " rozstrzygnięć w meczach, gdzie faworyt był 100 %. "NIe mieliśmy dnia, nic nam nie wychodziło" ,to typowe wypowiedzi trenerów oraz zawodników po " nieudanych" meczach. Najbardziej dziwi ,mnie niemoc Olsztyna do Sosnowca i Radomia. Mieli pecha chłopaki. A co z wyrokiem sądu w sprawie meczu w Warszawie? Chyba źle zaczyna się dziać w mojej ulubionej dyscyplinie. Zaczynam się tego coraz bardziej bać. Dodam jeszcze, że jestem od dawna kibicem Chemika, ale to , że grają w barażach nie ma wpływu na moją wypowiedź poniewż wg. mnie zajęli zasłużenie ostatnie miejsce w tabeli, bo byli zwyczajnie najsłabsi.
"Dopóki nie miałem Internetu nie wiedziałem, że na świecie żyje tylu idiotów" - Stanisław Lem.
Awatar użytkownika
mazia
Redaktor
Redaktor
Posty: 372
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:07
Płeć: K
Lokalizacja: Podłopień/Kraków
Kontakt:

Re: Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego

Post autor: mazia »

zbyszek_2013 pisze: ale gdyby przyjrzeć się wynikom całej rundy zasadniczej, to każdy przyzna, że zdarzyło się wiele " CIEKAWYCH " rozstrzygnięć w meczach, gdzie faworyt był 100 %. "NIe mieliśmy dnia, nic nam nie wychodziło"
To sie nazywa piekno sportu - tak dlugo jak pilka w grze, tak dlugo wszystko moze sie zdarzyc. Idac dalej twoim tokiem myslenia moznaby powiedziec, ze srebro na MS tez zwiazek kupil - pewnie jakas promocja byla i Bulgarzy tez sie zalapali. Prawda? przeciez Polska jako 2 druzyna na świecie? smiech na sali...

I wynik olsztyna, i Resovii nie sa w gruncie rzeczy, przynajmniej dla mnie zaskoczeniem. Olsztyn juz od jakiegos czasu pokazuje ze forma spada, Resovia jak zwykle zdziesiatkowana przez kontuzje. Szczerze mowiac, to i tak jestem zaskoczona tak dobrym wynikiem rzeszowskiej druzyny w rundzie zasadniczej. Taka mieszanka wybuchowa, a jeszcze Podpromie w jednym kawalku. Wszystkie zespoly z góry tabeli tak naprawdę grały mecze "o nic". Tego nie mozna powiedziec o ich przeciwnikach. Mając niemal pewne miejsce, w perspektywie wazne mecze i walke o medale MP, kontuzje i zmeczenie sezonem, ktory trener nie wystawiłb choc lekko rezerwowego skladu? Dodajac determinację teoretycznie slabszych przeciwników i przepis na niespodziankę gotowy.
Jak widac w Czestochowie oplacilo sie dokonac - Wojtek Gradowski udanie zastąpil Krzyśka Gierczyńskiego. I jednak Częstochowa jest w stanie wygrać bez "Gierka", a przeciwnik do najslabszych przeciez nie nalezal.
I kiedy czego gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu.
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego

Post autor: Knutsen »

zbyszek_2013 pisze:gdyby przyjrzeć się wynikom całej rundy zasadniczej, to każdy przyzna, że zdarzyło się wiele " CIEKAWYCH " rozstrzygnięć w meczach, gdzie faworyt był 100 %.
Dziwiłoby mnie to gdyby niespodzianek nie było wcale bardziej, niż gdy są. Jeśli twierdzisz, że powinno nie być w sporcie niespodzianek to chyba nie rozumiesz co znaczy pojęcie "sport". A w życiu też wszystko przewidujesz w 100% ??? Nawet TVN ma tylko 97% sprawdzalności pogody w tym tygodniu (temperatura, opady).
zbyszek_2013 pisze:"NIe mieliśmy dnia, nic nam nie wychodziło" ,to typowe wypowiedzi trenerów oraz zawodników po " nieudanych" meczach. Najbardziej dziwi ,mnie niemoc Olsztyna do Sosnowca i Radomia.
Tobie zawsze w życiu chce się pracować/uczyć ze stałym, jednostajnym zaangażowaniem na równym niezawodnym poziomie ??? To są ludzie i zdarzają się wahania formy, kiedy zawodnik nie ma siły i najchętniej nie robiłby nic, a na parkiet musi wyjść. Jeśli takich zawodników w danej drużynie jest więcej niż jeden to wtedy klub notuje gorszy mecz.
zbyszek_2013 pisze: A co z wyrokiem sądu w sprawie meczu w Warszawie?
Sąd zasądził reguły znał każdy przed sezonem.
zbyszek_2013 pisze:Dodam jeszcze, że jestem od dawna kibicem Chemika, ale to , że grają w barażach nie ma wpływu na moją wypowiedź poniewż wg. mnie zajęli zasłużenie ostatnie miejsce w tabeli, bo byli zwyczajnie najsłabsi.
Dodam jeszcze, że jestem od dawna kibicem AZSu Częstochowa, ale to nie ma znaczenia dla Was jestem przecież tylko chuliganem :]
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
Awatar użytkownika
kristov
Posty: 41
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:58
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego

Post autor: kristov »

Olsztyn odpuścił mecz Jadarowi a Jadar odpuści olsztynowi w PP. Taki niestety wietrzę układ. Forma zawodników z Olsztyna będzie już w piątek zobaczycie :D
Awatar użytkownika
silky
Redaktor
Redaktor
Posty: 68
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 11:53
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego

Post autor: silky »

kristov pisze:Olsztyn odpuścił mecz Jadarowi a Jadar odpuści olsztynowi w PP. Taki niestety wietrzę układ. Forma zawodników z Olsztyna będzie już w piątek zobaczycie :D
No to będzie bardzo ciekawie, jak cała Polska w piątek zobaczy, jak Resovia rozniesie Olsztyn 3:0....lub nawet 3:1, niech będzie....
Śmieszy mnie wietrzenie wszędzie spiskowych teorii czy "układów". Polibudzie też się niby miały podłożyć Skra i Jastrzębie. I co? I guzik!
Awatar użytkownika
zbyszek_2013
Posty: 678
Rejestracja: 16 lut 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego

Post autor: zbyszek_2013 »

Zgadzam się w pełni z Kristovem. Już w piątek potentaci dostaną kosmiczną zwyżkę formy, a słabeusze będą grać tak jak grali czyli słabo.
Ciekawe czy mówiłby ktoś o pięknie sportu gdyby swoje mecze wygrały wszystkie 4 ostatnie drużyny ?
Śmieszy mnie to wszystko, bo gdy w innych dyscyplinach zdarzają się kolejki cudów, to jest hałas na całą Polskę. Ale inni sportowcy widocznie nie wiedzą co to jest piękno sportu.
Nie bądźmy cyniczni i patrzmy na wszysko sprawiedliwie.
I jeszcze jedno : Knutsen rozumiem co to jest sport, co to jest niespodzianka, ale również wiem co to jest brak zaangażowania do tego co się robi - pamiętaj, że oni grają nie dla siebie tylko dla nas kibiców. Nas nie powinno interesować czy komuś się chce grać, czy nie.
Pozdrawiam.
"Dopóki nie miałem Internetu nie wiedziałem, że na świecie żyje tylu idiotów" - Stanisław Lem.
Awatar użytkownika
Crooge
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007, o 17:43
Płeć: M
Lokalizacja: Jabłonna/Warszawa
Kontakt:

Re: Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego

Post autor: Crooge »

panie Drzyzga, Iwańczyk, Zawieracz cóż za niespodzianka Warszawa nie kupiła meczów z skra i jastrzebiem...tyle szumu i co? okazało się, że to inne drużyny dokonywały cudów, ale zawsze winna jest Warszawa.. Ja sie nie martwie, bo chlopaki pokazali, że pod wodza nowego trenera gra zaczyna im sie niexle kleic i cieżka praca trenera i zawodników zaczyna przekłąda sie na forme drużyny i dlatego utrzymamy się w lidze:) Chemik bywa groźny, ale ostatnio z forma u nich róznie a dodatkowo nie bez znaczenia jest to,że warszawa więcej meczów ma u siebie, gdzie nawet pod wodza Eduardo ich gra wyglądała w miere przyzwoicie
To AZS.. To AZS dzisiaj graaaa
Żaden inny, żaden inny
a AZS Warszawa
Polibudo śpiewamy Ci,
będziemy z Toba aż do końca naszych dni
Polibudo my wierzymy,
bo najważniejsza w naszym życiu jesteś Ty..
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego

Post autor: Knutsen »

zbyszek_2013 pisze:Śmieszy mnie to wszystko, bo gdy w innych dyscyplinach zdarzają się kolejki cudów, to jest hałas na całą Polskę.
Kolejka cudów się zdarzyła według Ciebie ? Olsztyn jest słaby i nie pokazał tego jedynie w ostatniej kolejce, pozostałe wyniki to raczej bez sensacji, więc w tym sezonie marną zaliczyliśmy kolejkę cudów.
zbyszek_2013 pisze:Nie bądźmy cyniczni i patrzmy na wszysko sprawiedliwie.
Patrz na wszystko sprawiedliwie, ale również z rozumem. Policz ile spotkań zagrali w tym sezonie olsztynianie, a ile radomianie i kto może czuć się bardziej zmęczony. Poza tym jest druga sprawa... logika. Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie się wykrwawiał w meczu o pietruchę mając w perspektywie pięć kluczowych spotkań w przeciągu kilku dni (dwa z play off i trzy z PP, bo Olsztyn na pewno mierzy wysoko). O kontuzje nie łatwo, a skutki potem opłakane.
zbyszek_2013 pisze:I jeszcze jedno : Knutsen rozumiem co to jest sport, co to jest niespodzianka, ale również wiem co to jest brak zaangażowania do tego co się robi - pamiętaj, że oni grają nie dla siebie tylko dla nas kibiców. Nas nie powinno interesować czy komuś się chce grać, czy nie.
Ja nie mówię, że komuś nie chce się grać, ale każdy ma prawo czuć się w gorszej dyspozycji.
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
>Petr<
Posty: 353
Rejestracja: 12 wrz 2007, o 19:39
Płeć: M
Lokalizacja: Krk
Kontakt:

Re: Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego

Post autor: >Petr< »

kristov pisze:Olsztyn odpuścił mecz Jadarowi a Jadar odpuści olsztynowi w PP. Taki niestety wietrzę układ. Forma zawodników z Olsztyna będzie już w piątek zobaczycie :D
ciekawa teoria... ale moim zdaniem kompletnie chybiona! Jeśli Olsztyn jest słaby i obawia się Jadaru, to nie ma czego szukać w półfinale. Jeśli nagle faworyci mają "cudownie" wrócić do formy to obawianie się Jadaru (z całym szacunkiem) również jest lekką przesadą. Idąc tą drogą można wszędzie szukać spiskowych teorii. W kwalifikacjach olimpijskich Hiszpania sprzedała ostatni mecz - możliwe. Czy chciała wyeleminować Polaków - bardzo mozliwe. Oszczędzała zawodników - z pewnością!
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego

Post autor: lucass90 »

Knutsen pisze:
zbyszek_2013 pisze:I jeszcze jedno : Knutsen rozumiem co to jest sport, co to jest niespodzianka, ale również wiem co to jest brak zaangażowania do tego co się robi - pamiętaj, że oni grają nie dla siebie tylko dla nas kibiców. Nas nie powinno interesować czy komuś się chce grać, czy nie.
Ja nie mówię, że komuś nie chce się grać, ale każdy ma prawo czuć się w gorszej dyspozycji.

Dokładnie, siatkarze to nie roboty, każdy ma prawo do błędu, oni też są tylko ludźmi, tak jak ja i Ty Zbyszek... To, że jeden, za przeproszeniem, "redaktor", napisał jakieś bzdury na temat domniemanych układów w siatkówce, nie mając o tym żadnego pojęcia, nie oznacza, że od razu musimy doszukiwać się korupcji i teorii spiskowych w każdej akcji, secie, czy meczu !!! Patrzę na niektóre posty i dochodzą do wniosku, że po tamtym "artykule" nastąpiła jakaś kompletna paranoja... !!! :/ Ja całkowicie ufam wszystkim drużynom PLS, a źródłem tych bzdur była reakcja Bydgoszczy, Sosnowca i Radomia na polepszenie się jakości gry i w efekcie wyników Politechniki Warszawa... Sądzę, że wspomniane drużyny czując na plecach oddech Akademików ze stolicy zaczęli chwytać się naprawdę paskudnych, wrednych i chamskich argumentów, byle by tylko zaszkodzić Warszawianom.

Druga sprawa - Kuriozalna sytuacja w meczu Politechniki z Resovią, kiedy to na placu gry, po stronie Rzeszowian, pojawiło się 4 zagranicznych zawodników... Trener popełnił błąd i powinien się do tego przyznać, a nie ciągnąć tej bzdurnej sprawy po sądach. :/ Kibicom Bydgoszczy, Radomia i Sosnowca też radziłbym wstrzemięźliwość w tego typu wypowiedziach, bo świadczą one tylko i wyłącznie o braku profesjonalizmu :/
Niespodzianki w sporcie zawsze były, są i będą, dziwne że dopiero teraz niektórym zaczęło to przeszkadzać... :/

Pozdrawiam.
AZS CZĘSTOCHOWA!
chrison
Posty: 105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 10:52
Płeć: M
Kontakt:

Re: Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego

Post autor: chrison »

skrot z wczorajszego meczu Plomien - Resovia 2:3: http://pl.youtube.com/watch?v=W3r0l-lGuqQ
girlonthebridge
Posty: 103
Rejestracja: 27 lut 2008, o 23:11
Płeć: K

Re: Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego

Post autor: girlonthebridge »

dla mnie Olsztyn pokpił sprawe, chcieli sie podozyc czy nie - ich biznes... ale zrobili to w tak zeby nie powiedziec ze frajerski sposób, powinni zachowac resztki godnosci i po slabych meczach puknac Jadar do 0 i to taka iloscia punktów, ze zachowaliby honor...

mnie to rozbawil mecz sosno z sovia, 2 sety gdzie sovia grała jak nacpana, kazdy sie przewracał, nogi se podcinali, sosno wpadało w siatke ale oczywiscie sedzia nic nie widział... a tu nagle w 3 secie Sovia juz sie nie przewraca i puka sosno... dziwne ale widac siatkowka to sport nieprzewidywalny :D
Awatar użytkownika
zbyszek_2013
Posty: 678
Rejestracja: 16 lut 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego

Post autor: zbyszek_2013 »

Siatkówka to sport nieprzewidywalny. ;) Tu masz rację. Podobno Mazur już nie jest trenerem Olsztyna. :o OT ciekawostka.
"Dopóki nie miałem Internetu nie wiedziałem, że na świecie żyje tylu idiotów" - Stanisław Lem.
girlonthebridge
Posty: 103
Rejestracja: 27 lut 2008, o 23:11
Płeć: K

Re: Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego

Post autor: girlonthebridge »

podał sie do dymisji czemu sie absolutnie nie dziwie, tez na jego miejscu bym sie podała...
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego

Post autor: Ted »

lucass90 pisze:Kuriozalna sytuacja w meczu Politechniki z Resovią, kiedy to na placu gry, po stronie Rzeszowian, pojawiło się 4 zagranicznych zawodników... Trener popełnił błąd i powinien się do tego przyznać, a nie ciągnąć tej bzdurnej sprawy po sądach. :/
Łukasz,

Ale trener się przyznał i całą winę wziął na siebie. To były pierwsze jego słowa jakie wypowiedział na konferencji prasowej po meczu w Warszawie.
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego

Post autor: Knutsen »

Ted pisze:
lucass90 pisze:Kuriozalna sytuacja w meczu Politechniki z Resovią, kiedy to na placu gry, po stronie Rzeszowian, pojawiło się 4 zagranicznych zawodników... Trener popełnił błąd i powinien się do tego przyznać, a nie ciągnąć tej bzdurnej sprawy po sądach. :/
Łukasz,

Ale trener się przyznał i całą winę wziął na siebie. To były pierwsze jego słowa jakie wypowiedział na konferencji prasowej po meczu w Warszawie.

Tomek,

Ale ten sam trener potem za namową doradców mówił już co innego, że błąd popełnił, ale kary nie powinno być tak surowej.
Jak dla mnie sprawa skończona, punkty rozdane, Play Off czas zacząć. :D
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego

Post autor: Ted »

Marku,

Na jego miejscu zrobiłbym to samo. Trzy punkty piechotą nie chodzą. Do błędu się przyznał, a odwoływał się (w zasadzie klub) od decyzji włodarzy ligi w sprawie walkoweru.
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego

Post autor: Knutsen »

Tomku,

Generalnie wszystko pięknie, ładnie i w ogóle super tylko jest jeszcze coś takiego jak honor. Zrobił ktoś błąd zwyczajnie powinien się przyznać tak jak to zrobił ów trener zaraz po meczu i sprawę zakończyło by się w sposób przyzwoity. A tak teraz mamy rozmowy na tematy kosmiczne jak kupowanie meczy, sądy i układy. Dla mnie paranoją jest to, iż porażka drużyny lepszej ze słabszą zawsze oznaczać będzie podłożenie się tych pierwszych.

Nie róbmy gnoju skoro go nie ma.
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego

Post autor: PAWKENS »

Szczerze mówiąc myślałem że siatkarze Resovii odpuszczą tie-break z Płomieniem i będą woleli w pierwszej rundzie z Jastrzębiem a w drugiej raczej z Czewą, a nie najpierw z Olsztynem (mimo wszystko drużyną posiadającą większy potencjał niż Jastrzębie) i Skrą, która jest murowanym faworytem do MP.

Brawa dla Rzeszowa !!!
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”