Pierwsza szóstka rundy zasadniczej

Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Pierwsza szóstka rundy zasadniczej

Post autor: Mate »

Piszcie wasze typy szóstek po rundzie zasadniczej. Moja szóstka: Zagumny, Gruszka, Pliński, Wlazły, Murek, Nowak, Ignaczak.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Kantoro
Posty: 67
Rejestracja: 8 gru 2007, o 17:56
Płeć: M

Re: Pierwsza szóstka rundy zasadniczej

Post autor: Kantoro »

Na rozegraniu standardowo Paweł Zagumny - może nie jest to "Jego sezon", ale nie schodzi poniżej swojej marki. Szybkośc połączona z dokładnością rozegrania na lewe skrzydło jest klasą mistrzowską - najlepszy na świecie w tym elemencie.

Atak. Mariusz Wlazły. Cały sezon grał bardzo równo. Gdyby Robert Prygiel nie zaczął tak fatalnie sezonu i grał na podobnym poziomie jak w ostatnich meczach, to On byłby najlepszym "spajkerem" PLS-u.

Środek bloku. Gdyby Ishovany Hernandez blokował tak jak atakuje, byłby gwiazdą PLS-u. Niestety Jego podstawowa funkcja (blok) wychodzi Mu w tym sezonie raczej średnio. Dlatego para Szczerbaniuk, Pliński - jako, że wspaniale łączą oba elementy, są dla mnie "the best". Choć nie wolno zapominać o Heikkinenie, Nowakowskim i Kosoku - naprawdę dobry sezon dla środkowych. Olsztyński środek mnie rozczarował - może w play-off coś drgnie?

Odkrywczy nie będę twierdząc, że w tym sezonie Krzysiu Ignaczak szczytuje formą. Potem długo, długo nic i w jednym rzędzie Lambourne, Obdrżalek i Gacek. Milczarek strasznie wahał, ale jak na "pierwszy raz" - pozytywnie.

Panowie od wszystkiego - przyjmujący. Gierczyński? Nie. Wika? Nie. Gruszka? Andrae? Yudin? Nie! Takie gwiazdy zostały w tyle! Pamiętacie taki sezon PLS-u? Ja nie! Bo takie nazwiska zostały stłumione na przyjęciu przez Panów Stephana Antigę i Dawida Murka. Dawid świetny wszechstronnie, a Stephane - ta Jego bajeczna technika - miód na serce.

W skrócie: Guma, Antiga, Pliński, Wlazły, Murek, Szczerbaniuk, Ignaczak.

Pozdrawiam,

Michał.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Pierwsza szóstka rundy zasadniczej

Post autor: lucass90 »

Mate pisze:Piszcie wasze typy szóstek po rundzie zasadniczej. Moja szóstka: Zagumny, Gruszka, Pliński, Wlazły, Murek, Nowak, Ignaczak.
1. To jest siedmiu, a nie sześciu graczy.
2. Nowak w szóstce rundy zasadniczej... (*) ...No ale masz prawo do swojej opinii, szanuję ją... ;)


Moja pierwsza siódemka :

Rozgrywający -

Maciek Dobrowolski
- coś mi się wydaje, że większość z was może wymieniać nazwisko Zagumnego automatycznie, tak jak Ignaczak (o tym później), ale ja nie widziałem żeby Rudy grał coś wielkiego w tym sezonie... Tak samo w kadrze, jak i w lidze. A Dobrowolski był chyba najczęściej wybieranym MVP wśród rozgrywających, a jego wielki talent jest moim zdaniem tak samo nie doceniany przez Raula Lozano jak talent Woickiego (on byłby rezerwowym w moje drużynie). Maciek świetnie "czyta" przeciwnika i jedynego, czego mu brakuje, to, tak jak w przypadku "Małego", wzrost... Tak to moim zdaniem nie odstaje niczym od Gumy.


Środkowi -

Robert Szczerbaniuk - rozgrywa chyba swój najlepszy sezon w karierze, gra jak prawdziwy Profesor !!! Fantastyczny w zagrywce, genialnie skuteczny w ataku, traktuje bardzo poważnie każdy mecz.

Daniel Pliński - j.w. ... :)


Przyjmujący -

Dawid Murek - Już siatkarz-legenda. Można go porównać do wina - im starszy, tym lepszy... :) Potrafi wziąć na swoje barki losy meczu i pociągnąć grę drużyny w trudnych momentach. Dobry duch zespołu, prawdziwy kapitan.... w mojej drużynie również... :)

Marcin Wika - Świetna zagrywka, coraz lepsze przyjęcie i bardzo dynamiczny atak... Mam nadzieję, że ten świetnie rozwijający się siatkarz dostanie swoją szansę w kadrze podczas tegorocznej LŚ.


Atakujący-

Mariusz Wlazły - tutaj bardzo długo się wahałem, ale postanowiłem, że jeśli moja drużyna ma być najsilniejsza, to musi mieć najlepszych zawodników na danych pozycjach... A Wlazły (jeśli tylko gra ;]) jest najlepszym atakującym w Polskiej Lidze Siatkówki... I tyle...


Libero -

Paweł Rusek - kłócimy się kto jest lepszy, Ignaczak czy Gacek, a więc w tym przypadku pójdę na kompromis... :) Paweł bardzo imponuje mi w tym sezonie, wybrania piłki czasem wręcz niemożliwe do obrony, jest odważny, szybki, nie boi się piłki, ma refleks... Kolejny niedoceniany libero przez panującą w kraju Ignaczakomanię...


Rezerwowi: Paweł Woicki, Janne Heikkinen, Krzysztof Gierczyński, Stephane Antiga, Robert Prygiel.


Pozdrawiam Serdecznie.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Wojciech
Posty: 358
Rejestracja: 20 gru 2007, o 21:00
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrowiec Sw
Kontakt:

Re: Pierwsza szóstka rundy zasadniczej

Post autor: Wojciech »

Jesli chodzi o rozegranie, bede nieorginalny i wspomne o Macku Dobrowolskim ktory jak dla mnie rozgrywa w obecnym sezonie bardzo dobre zawody.
Na przyjeciu ustawil bym Bjerna Andrae, ktory prowadzi atak w Olsztynie. Szkoda ze teraz przytrafila mu sie kontuzja ale miejmy nadzieje ze lada dzien powroci na parkiet.
Drugie przyjecie to jak dla mnie Dawid Murek. Mysle ze to jego najlepszy sezon w PLSie odkad powrocil zza granicy do Ojczyzny. Na nim i na R.Pryglu opiera sie atak JSW. Musze w tym miejscu napisac, ze w pierwszych kolejkach PLS znakomite zawody rozgrywal Austrlijczyk I. Yudin. Jednak pech w postaci kontuzji kostki spowodowal, ze troszeczke o nim zapomniano. Gleboka nadzieja ze odrodzi sie na notabene najwazniejsza czesc sezonu czyli Play-offy.
Na ataku stawiam na bombardiera M. Wlazlego z Belchatowa. Niejako dla zasady, bo czeste pauzy tego zawodnika powodowaly ze nie pokazal jeszcze pelni swoich umiejetnosci a i jeszcze bynajmniej do tego momentu nie narodzil sie w mojej ocenie atakujacy PLS ,ktory moglby Mariuszowi depczec po pietach.
Na libero postawilbym Krzysia Ignaczaka. Mysle ze wszelki komentarz jest zbedny.
Na srodku jak dla mnie Finski wiezowiec Janne Heikinnen oraz Piotrek Nowakowski. Ten drugi niejako na zachete bo w tym sezonie pokazal ze potencjal ma ogromny.
W kwadracie znalazlbym miejsce dla P. Woickiego (byc moze na wyrost ale ja caly czas mam w pamieci pojedynek Czewy z Iskra u siebie i ile jeszcze Bozia da zdrowka tak bede wspomnial jego kapitalne wrecz rozegranie w tym meczu a Giby sie nacodzien nie pokonuje), S. Antigi, K. Gierczynskiego, R. Prygla, P. Ruska oraz D. Plinskiego i R. Szczerbaniuka.
mateo9
Posty: 316
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Re: Pierwsza szóstka rundy zasadniczej

Post autor: mateo9 »

rozegranie
Woicki- moim zdaniem najlepszy rozgrywacz tego sezonu gra niezwykle szybko kombinacyjnie czesto ryzykuje i mu sie to odplaca gdyby mial te 10 cm wiecej... ale i tak uwazam ze zasluguje na kadre jak najbardziej
Srodek
Plinski=chyba nie trzeba komentowac klasa sama w sobie swietny w bloku ostatnio tez zagrywka kapitalna noi atak bardzo dobry
Nowakowski-odkrtcie sezonu swietny w ataku czujny w bloku i jak na swoj wiekgra kapitalnie a jak wiemy doswiadczenie u srodkowego to polowa sukcesu on juz gra lepiej niz 80%srodkowych naszej ligi to co bedzie za kilka lat az strach pomyslec :D:D:D ma rowniez kasliwa zagrywke ktora czesto punktuje
Atak
Wlazly rowny sezon pomimo kontuzji gra dobrze nie ma co duzo sie rozpisywac
Przyjmujacy
MUrek kapitalny sezon tego zawodnika nie do zatrzymania w ataku w przyjeciu niezle noi zagrywka swietna naprawde gdyby nie jego probklemy z kolanem gral by jeszcze lespiej a nie wiem czy sie da lepiej grac"D bo w taiej formie jakiej on byl w okolicach grudnia to by sie do skladu brazyli lapal :D
WIka-bardzo dynamiczny obdarzony wspaniala zagrywka swietnie atakuje i ostatnio rownie dobrze przyjmuje zagrywke rywali gdy dostaje szybkie pilki od Malego to jest ciezki do zatrzymania nastepca Swidra w kadrze:P
Libero
Rusek-ten zawodnik jest bardzo nie doceniany gra najlepiej niz Gacek i w niektorych meczach wyprawia cuda w obronie choc uwazam ze troche jeszcze ustepuje Igle ale wybralem go zeby go wyroznic bo rozgrywa naprawde swietne zawody i ma stabilne przyjecie :P bedzie z niego pociecha:P
>Petr<
Posty: 353
Rejestracja: 12 wrz 2007, o 19:39
Płeć: M
Lokalizacja: Krk
Kontakt:

Re: Pierwsza szóstka rundy zasadniczej

Post autor: >Petr< »

ja bardzo krótko i treściwie:

sypacz: #1 Dobrowolski #2 Zagumny
środek: #1 Pliński #2 Heikinen #3 Szczerbaniuk
odbiór: #1 Antiga #2 Andrae #3 Murek #4 Wika
atak: #1 Wlazły #2 Prygiel
libero: #1 Ignaczak #2 Gacek

ograniczając to do 12 meczowej proszę odjąć rezerwowego libero
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Pierwsza szóstka rundy zasadniczej

Post autor: Mania »

Woicki - rozgrywa bardzo dobry sezon. Od 2-3 lat jestem fanką jego talentu, a w obliczu nie najlepszej postawy Zagumnego nie jestem w stanie postawić na Pawła, mimo, że nadal jest najlepszym rozgrywającym w Polsce ;-)

Pliński - niech tylko utrzyma formę do sierpnia, a będzie dobrze :) Siatkarz kompletny, nic tu nie trzeba nie wymieniać.
Szczerbaniuk - jw. szkoda tylko, że nie można na niego patrzeć w perspektywie kadry :(

Murek - mistrz o wielkim sercu do gry. Parafrazując zdanie śp. Ambroziaka: "Gdyby nie było Murka trzeba by było go wymyślić". Potrzeba nam kilku takich Murków...
Gierczyński - mam nadzieję, że w play-offach pokaże to co na początku sezonu. Miałam dylemat kogo tutaj postawić obok Mistrza. :)

Prygiel - wyłączając kilka pierwszych kolejek gra po mistrzowsku.

Ignaczak - klasa sama w sobie. Ale po piętach dzielnie drepcze mu Rusek. ;]
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
eltomasso
Posty: 221
Rejestracja: 20 gru 2007, o 11:50

Re: Pierwsza szóstka rundy zasadniczej

Post autor: eltomasso »

Wbrew pozora dość ciezkie zadanie ale niech bedzie.

Rozgrywajacy:

nikt sie jakos nie wyroznil ale jesli mam juz kogos wybrac to Dobrowolski, Zagumny, Woicki (jeden z nich).
co do Zagumnego mial przecietny sezon niczym sie nie wyroznil.

Atak.
Tu nie mam watpliwosci Wlazly a jako rezerwowy Prygiel.

Srodkowy:
Numer jeden Plinski - to jego sezon gral w kazdym elemencie dobrze.
Numer dwa Heikkinen, Nowakowski lub Szczerbaniuk (jedne lepszy w bloku, inny w ataku a jeszcze inny w serwisie)

Przyjmujacy:
Niewatpliwie Antiga(w przyjeciu bezkonkurencyjny a atak i zagrywka rownie dobra) i... Wika. Od czasow kiedy zobaczylem go w Jastrzebiu uwierzylem w jego talent i chyba mialem racje ze bedzie swietnym zawodnikiem. Co do Murka i Gierka to oczywiscie rownie dobrze mogliby byc na miejscu Wiki jednak Gierek mial slabsza koncowke a Murek... no coz w Wice upatruje nastepce nie Swidra ale wlasnie Murka(ze wzgledu na ten atak po prostej i to ze obaj grali/graj w Czewie)... i choc Murek gral minimalnie lepiej to jednak daje kredyt zaufania dla Wiki.

Libero: Ignaczak jednak Gacek choc ma troche problemow z przyjeciem to obrony caly czas jak na wicemistrza przystalo i mysle ze moglby byc numerem dwa.

Czekam na play-off bo to one dadza odpowiedz kto jest najlepszym na swojej pozycji.
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Pierwsza szóstka rundy zasadniczej

Post autor: PAWKENS »

Rozegranie: Myslę że... Woicki.Gdyby nie jego wzrost pewnie już dawno byłby w reprezentacji. Guma rozegrał tę część sezonu słabo(jak na siebie) i nie zasłużył na to wyróżnienie.
Atak: Wlazły. Mogło by być lepiej gdyby nie kontuzja. 2 Prygiel-pewny punkt Ptoków
Środek: Pliński- każdy element bardzo dobry, w odróżnieniu od innych musiał grać dla reprezentacji. 2.Heikkinen-jak Pliński.Każdy element bardzo dobry. Zagrywka robi spore spustoszenie. Rewelacją jest Nowakowski , którego posadziłbym na ławce. :)
Przyjęcie: Murek-Bardzo udana część sezonu dla tego zawodnika. Jego atut to głównie serw i atak.2.Antiga-człowiek niemal nieomylny w przyjęciu, posiadający trudną zagrywkę, świetny w obronie, niezły atak. Rezerwowi-Gierek,Wika.
Libero:Igła ma świetny sezon. Duże postępy zrobił młody Paweł Rusek :D

Rozegranie:Woicki,Zagumny
Atak:Wlazły,Prygiel
Środek:Pliński,Heikkinen,Nowakowski
Przyjęcie:Murek,Antiga,Gierczyński,Wika
Libero:Ignaczak
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
GrindkamiL
Posty: 291
Rejestracja: 7 gru 2007, o 18:39
Płeć: M
Lokalizacja: KrainaTysiącaJezior
Kontakt:

Re: Pierwsza szóstka rundy zasadniczej

Post autor: GrindkamiL »

rozgrywający- Paweł Woicki-gdyby Iska Odincowo miała takiego sypacza częstochowianie nie wychodziliby z 20
libero-Krzysztof Ignaczak-imponuje mi w tym sezonie,o każdą piłkę walczy do końca,waleczny
atakujący-tutaj jest dylemat bo wg mnie żaden mocno sie nie wyróżnił ale stawiam na Marcina Grygiela i Roberta Prygla
przyjmujący-Marcin Wika i Dawid Murek
środkowi-Daniel Pliński i Robert Szczerbaniuk

w odwodzie:
Paweł Zagumny
Paweł Rusek
Krzysztof Gierczyński
Stephane Antiga
Piotr Nowakowski
nie siłą lecz rozumem
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Pierwsza szóstka rundy zasadniczej

Post autor: kevinpsb »

Atakujących grających równo w tym sezonie jest 3 Wlazły, Prygiel, Nowotny.

Rozgrywających też 3 Zagumny, Woicki(za mecz z Iskrą), no i Żygadło.

Przyjmujących grających cały sezon równo jest 2: Antiga, Murek, no może Gruszka ale ten ma słabsze mecze (Olsztyn,Panathinaikos)

Środkowymi najlepszymi są Pliński no i Heikinen lub Szczerbaniuk.

No i libero oczywiście Krzysztof Ignaczak

Skład=ZAGUMNY, ANTIGA, PLIŃSKI, NOWOTNY, MUREK, HEIKINEN,IGNACZAK(libero)oraz ŻYGADŁO, SZCZERBANIUK, GRUSZKA,GIERCZYŃSKI,WLAZŁY.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Pierwsza szóstka rundy zasadniczej

Post autor: szyderca »

kevinpsb, mowa jest o szóstce a nie dwunastce. Rozumiem, że Twoja szóstka wymieniona jest drukowanymi literami. Ja bym postawiła następująco:
Masny - Może i to oryginalna kandydatura, ale pod wrażeniem jestem jak rozumie się ten chłopak ze swoimi środkowymi. Szybkie piłeczki do Grygla (Grygiela ??? ) i tego typu zagrania. Na in minus, tak jak w przypadku Maleństwa przemawia jego wzrost, ale za to nadrabia zagrywką.
Prygiel - Słaby początek, później się rozegrał. Skuteczny w ataku, dobrze radzi sobie na kontrach no i zagrywka
Heikkinen- Nie będę ukrywać, że bardzo przypadł mi ten środkowy do gustu. Świetnie czyta grę przeciwnika na siatce. Ładnie radzi sobie na krótkiej. Na in plus specyficzna zagrywka, sprawiająca rywalowi wiele problemów.
Szczerbaniuk- Rundę zasadniczą PLS Benek z pewnością może uznać za udaną. Ciekawe czy jego dobrą formę dostrzeże Napoleonek ??? Tak, zadałam tylko retoryczne pytanie.
Murek- Kto wie kim jest kapitan Ptoków, nie musi pytać dlaczego wybrałam akurat jego. To dzięki Murkowi i Pryglowi Ptoki zadzwięczają 3. miejsce w lidze. NIech zdrowie z nim będzie.
Antiga- Zastanawiałam się jeszcze nad Gierczyńskim i Łuką, padło na Kogucika. Bardzo, bardzo stabilne przyjęcie, gra w obronie, jak i gra na kontrze.
Ignaczak- Końcówka rundy zadecydowała, że zdecydowałam się właśnie na tego libero. Stabilne przyjęcie oraz to co wprawia w obronie. Warto mieć takiego zawodnika w drużynie.
Przemek
Posty: 40
Rejestracja: 15 wrz 2007, o 16:29

Re: Pierwsza szóstka rundy zasadniczej

Post autor: Przemek »

Najlepszy szóstka rundy zasadniczej:

Rozgrywający: Ivan Ilić - zaskoczył wszystkich szybką kombinacyjną grą

Atakujący: Marco Liefke - zdecydowanie najlepszy obcokrajowiec w PLS, jego silne ataki przeszły już do historii

Środkowy: Szczygieł Sławomir - ah, ten nadgarstek

Przyjmujący: Sinan Tanik - podpora ataku i przyjęcia w Olsztynie, dzięki niemu akademicy grają tak dobrze

Przyjmujący: Piotr Gabrych - oprócz znakomitej gry warto wspomnieć o charyzmie tego perspektywicznego zawodnika, który tworzy świetną atmosferę w drużynie

Libero: Richard Lambourne - nie błyszczy w kadrze, ale daje z siebie wszystko w PLS, świetny zwłaszcza w obronie
Awatar użytkownika
Crooge
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007, o 17:43
Płeć: M
Lokalizacja: Jabłonna/Warszawa
Kontakt:

Re: Pierwsza szóstka rundy zasadniczej

Post autor: Crooge »

zastanawia mnie, czy ten post wyżej to prowokacja, czy rzeczywista opinia...
To AZS.. To AZS dzisiaj graaaa
Żaden inny, żaden inny
a AZS Warszawa
Polibudo śpiewamy Ci,
będziemy z Toba aż do końca naszych dni
Polibudo my wierzymy,
bo najważniejsza w naszym życiu jesteś Ty..
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Pierwsza szóstka rundy zasadniczej

Post autor: lucass90 »

Crooge pisze:zastanawia mnie, czy ten post wyżej to prowokacja, czy rzeczywista opinia...
Prowokacja, i to bardzo marna i dziecinna :/ To nawet nie jest śmieszne... :-] No każdy ma prawo do swojej opinii, nie można nikomu go odebrać. Czasami chciało by się powiedzieć - niestety... :)
AZS CZĘSTOCHOWA!
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: Pierwsza szóstka rundy zasadniczej

Post autor: Knutsen »

Billings
Wika
Gierczyński
Nowakowski
Szczerbaniuk
Woicki
Gacek

Jako rekomendacje można obejrzeć mecz półfinałowy z Olsztynem oraz finał z Jastrzębiem w Pucharze Polski.
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
GrindkamiL
Posty: 291
Rejestracja: 7 gru 2007, o 18:39
Płeć: M
Lokalizacja: KrainaTysiącaJezior
Kontakt:

Re: Pierwsza szóstka rundy zasadniczej

Post autor: GrindkamiL »

Richard Lambourne w Olsztynie to 50% tego zawodnika z reprezentacji Stanów Zjednoczonych.Niestety taka prawda.Czasem chłop błyśnie ale to od święta.. Moja aktualna "6" Woicki,Papke,Murek,Antiga,Pliński,Szczerbaniuk,Ignaczak ławka: Zagumny,Prygiel,Wika,Nowakowski,Rusek
nie siłą lecz rozumem
girlonthebridge
Posty: 103
Rejestracja: 27 lut 2008, o 23:11
Płeć: K

Re: Pierwsza szóstka rundy zasadniczej

Post autor: girlonthebridge »

Guma (mimo, że Woicki chyba bardziej mnie przekonał), Benek, Nowakowski (Markiewicz byłby tym 3cim :P), Rybak, Igła, Wika, Murek
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Pierwsza szóstka rundy zasadniczej

Post autor: szyderca »

To jest kapitalny przykład psychologii tłumu... Wystarczyło, że jeden wymienił same nazwiska i następni zrobili to samo. Prawda, że tak łatwiej? :-]
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: Pierwsza szóstka rundy zasadniczej

Post autor: Knutsen »

To jest kapitalny przykład psychologii tłumu... Wystarczyło, że jeden wymienił same nazwiska i następni zrobili to samo. Prawda, że tak łatwiej?
To już nie psychologia, to zjawisko socjologiczne... :] jakby powiedział pewien polsatowski pan ;)
A tak na poważnie to nie idźcie za moim przykładem drogie dzieci...argumentujcie swoje wybory.
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
girlonthebridge
Posty: 103
Rejestracja: 27 lut 2008, o 23:11
Płeć: K

Re: Pierwsza szóstka rundy zasadniczej

Post autor: girlonthebridge »

oj wybaczcie :)

Guma (mimo, że Woicki chyba bardziej mnie przekonał), Benek, Nowakowski (Markiewicz byłby tym 3cim ), Rybak, Igła, Wika, Murek

teraz dlaczego, Guma to chyba tylko dlatego, że jest klasą samą w sobie, Woicki jest świetny, jednak jakoś nie potrafiłabym zaryzykować i ustawić go jako numer 1. Zresztą Guma to mój autorytet w dziedzinie rozegrania, więc jakoś sentyment jeszcze za nim przemawia.

Benek i Nowakowski - są świetni przez cały sezon, Benek ma świetną zagrywkę i zawsze postrasza pod siatką a młody Nowakowski to czysty diament. (Markiewicz za to, że świetnie i w bloku i na ataku ze środka mimo iż chudik strasznie rzadko go wykorzystuje)

Rybak - najlepszy atakujacy, mimo takiego wieku zawsze równa śwetna gra (papkin dał popis w Olsztynie ale nie za jeden mecz ocenia sie zawodnika a za całą rundę)

Igła - no to jest wirtuoz, piłki, które on potrafi wyciągnąć i obronić... normalnie podziwiam faceta

Wika i Murek - Murek ciągnie grę Ptaków, to co o wyprawia i w obronie i w ataku, świetny zawodnik a Wika pokazał na PP na jak wiele go stac (ale nie tylko na PP mecze z Czewa to dowód na to, że ten czlowiek zasługuje na grze w kadrze)
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Pierwsza szóstka rundy zasadniczej

Post autor: PAWKENS »

GrindkamiL pisze:...Papke...
Nie chciałbym się narzucać, ale Papke nie miał dobrej fazy zasadniczej. Może było to spowodowane kontuzją, ale prawdziwą klesę pokazuje dopiero w play-off ;) Więc raczej nie wybierałbym go do pierwszej szóstki rundy zasadniczej, a jeśli już to pierwszej szóstki fazy play-off :P
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Pierwsza szóstka rundy zasadniczej

Post autor: szyderca »

Ale widocznie dla koleżanki był na tyle przekonywujący, że zdecydowała się go wybrać do swojej "pierwszej szóstki rundy zasadniczej".
Awatar użytkownika
beetle
Posty: 219
Rejestracja: 11 mar 2008, o 12:12
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Re: Pierwsza szóstka rundy zasadniczej

Post autor: beetle »

A ja podam mój DREAM TEAM:

R: Zagumny, Woicki

Ś: Szczerbaniuk, Pliński, Nowakowski

A: Wlazły, Szymański (no nie leży mi Prygiel i tyle)

P: Murek, Wika, Andrae, Gierczyński

L: Igła
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Pierwsza szóstka rundy zasadniczej

Post autor: szyderca »

Taaa... Pewnie w Rumunii w zeszłym sezonie, poza tym to nominalny przyjmujący, który do wszystkich, miał prenensje, że go krytykują, a na trenera się żalił, że mimo iż jest w bdb formie, ten trzyma go na ławie. No i niesety pech, Piotruś się zepsuł i do końca sezonu nie zobaczymy go już na parkiecie PLS. 8-)
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”