Kibice! Oprawy meczów!

Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: Mania »

Ciekawa rzecz z tą frekwencją na Torwarze. Nie dość, że mdła atmosfera, choć Magiera z Kułagą robili co mogli, to jeszcze tyyyyle wolnych miejsc, nawet w najlepszych sektorach.

Myślałam, że obecność Skry i Resovii załatwi zapełnienie trybun choćby w 4/5, ale widać warszawscy kibice wolą swoją ekipę. Na każdym z meczów PW na Torwarze było więcej ludzi. :D Ale naprawdę zastanawiam się jaka tego przyczyna.
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: KChudz »

Chyba była zła dystrybucja biletów. W Rzeszowie nie można było dostać biletów na sobotę, ani przez internet aniw punkcie sprzedaży. Na meczu było pełno pustych miejsc. Zatemgdzie te bilety :o
Awatar użytkownika
Carpyook
Posty: 55
Rejestracja: 9 sty 2008, o 18:37
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: Carpyook »

KChudz pisze:Chyba była zła dystrybucja biletów. W Rzeszowie nie można było dostać biletów na sobotę, ani przez internet aniw punkcie sprzedaży. Na meczu było pełno pustych miejsc. Zatemgdzie te bilety :o
No, nie wiem... W piątek przed finałem PP kupiłem bez problemu bilet na sobotę w Rzeszowie w jednym z punktów sprzedaży (żeby nie było kryptoreklamy powiem tylko, że to było biuro turystyczne ;) )
***
Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput! :)
Polakmaly
Posty: 148
Rejestracja: 16 cze 2009, o 12:06
Płeć: M

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: Polakmaly »

Taka scenka rodzajowa z meczu w Bełchatowie.
Tuż po rozpoczęciu meczu, do stojących w kwadracie rezerwowych AZsu, podeszła pani w średnim wieku prosząc żeby staneli w innym miejscu, bo zasłaniają jej boisko. Zobaczyc w tym momencie minę Bartmana - bezcenne
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: lucass90 »

Z tego co zauważyłem podczas transmisji z meczu Częstochowy z Warszawą, to kluby kibica tych drużyn połączyły się w dopingu przy okrzyku "Był! Będzie! Jest!" [jedna strona] - "Otwarty PLS!" [druga strona]. Fajna inicjatywa :)
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: azsiak88 »

lucass90 pisze:Z tego co zauważyłem podczas transmisji z meczu Częstochowy z Warszawą, to kluby kibica tych drużyn połączyły się w dopingu przy okrzyku "Był! Będzie! Jest!" [jedna strona] - "Otwarty PLS!" [druga strona]. Fajna inicjatywa :)
Zgadza się, na żywo fajnie to wyglądało choć gości nie było zbyt dużo.

A tak na marginesie, to wczoraj podczas pierwszego seta w KK był doping czy nie było?
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: tclancy22 »

W hali polonia po drugiej stronie tez byli nasi. Chodzilo o zwrocenie uwagi chyba calej hali. Na pw natomiast chyba ostra sesja;d

Ja osobiscie nie wiedzilem o akcji z dopingiem i w pierwszym secie myslalem, ze po prostu naszym sie nie chce kibicowac :) Ciekawe czy zawodnicy o tym wiedzieli, bo generalnie przestali/przelezeli calego pierwszego seta jakby obrazeni, ze nie ma dopingu :]
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: Pele »

W Kędzierzynie w 1 secie był doping. Później juz ZAKSA grała gorzej a dopingsłabnący był
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Eltek
Posty: 137
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:04
Płeć: M

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: Eltek »

Dopowiem ze w Częstochowie zostal rozwieszony transparent ktory wisial caly mecz " http://www.otwartaliga.pl" Inicjatywa okrzyku byl bedzie jest otwarty pls to byla wspolna inicjatywa . Na meczu i przed kilka razy ten okrzyk byl
Nie zapomnij gdzie sie urodziles, bo w pamieci jest siła zaklęta
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: kevinpsb »

I tak oto okazało się że na 5 klubów, 1 klub ma kibiców z jajami natomiast kibice Zaksy mogą pochwalić się jednym jajem (transparentu zabrakło). A gdzie inni kibice? Rzeszów? Kielce i Wieluń? Te 2 ostatnie boją się o swój byt więc po co, a Rzeszów pewnie zbyt dumny!
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: Antos »

Zgadza sie, olsztynscy kibice sa pierwsi do pisania transparentu na Wlazlego (o wkladkach), a teraz to cicho siedza. Co, prezes Szyszko obiecal darmowe bilety? Ja to zawsze bede walczyl z patologią jako czlowiek i ministrant.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: azsiak88 »

Ciekawe jak zachowają się żółto-czarni podczas najbliższego meczu.
Polsat wynika z tego nie jest zwolennikiem zamknięcia zatem w transmisjach powinni często pokazywać transparenty czy skandujących kibiców.
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
Awatar użytkownika
Xaar
Posty: 497
Rejestracja: 25 paź 2010, o 21:08
Płeć: M

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: Xaar »

Antos pisze:Zgadza sie, olsztynscy kibice sa pierwsi do pisania transparentu na Wlazlego (o wkladkach), a teraz to cicho siedza. Co, prezes Szyszko obiecal darmowe bilety? Ja to zawsze bede walczyl z patologią jako czlowiek i ministrant.
Zrób i wywieś. Nikt Ci tego nie zabrania... A no tak przecież ty na mecze nie chodzisz jak zespół gra źle :]
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: Pele »

kevinpsb pisze:I tak oto okazało się że na 5 klubów, 1 klub ma kibiców z jajami natomiast kibice Zaksy mogą pochwalić się jednym jajem (transparentu zabrakło). A gdzie inni kibice? Rzeszów? Kielce i Wieluń? Te 2 ostatnie boją się o swój byt więc po co, a Rzeszów pewnie zbyt dumny!
Ale o co chodzi z jednyhm jajem u kibiców ZAKSY bo nie kumam. BYŁ doping w pierwszym secie a potem coraz gor[*]ej bo zespół grałpadakę
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
dante_azs
Posty: 573
Rejestracja: 21 gru 2009, o 16:30
Płeć: M

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: dante_azs »

Pele pisze:
kevinpsb pisze:I tak oto okazało się że na 5 klubów, 1 klub ma kibiców z jajami natomiast kibice Zaksy mogą pochwalić się jednym jajem (transparentu zabrakło). A gdzie inni kibice? Rzeszów? Kielce i Wieluń? Te 2 ostatnie boją się o swój byt więc po co, a Rzeszów pewnie zbyt dumny!
Ale o co chodzi z jednyhm jajem u kibiców ZAKSY bo nie kumam. BYŁ doping w pierwszym secie a potem coraz gor[*]ej bo zespół grałpadakę
Wyraźnie przecież powiedział, że jedno jajo, bo zabrakło transparentu :D Gdyby był byłyby dwa :D
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: Pele »

dante_azs pisze:
Pele pisze:
kevinpsb pisze:I tak oto okazało się że na 5 klubów, 1 klub ma kibiców z jajami natomiast kibice Zaksy mogą pochwalić się jednym jajem (transparentu zabrakło). A gdzie inni kibice? Rzeszów? Kielce i Wieluń? Te 2 ostatnie boją się o swój byt więc po co, a Rzeszów pewnie zbyt dumny!
Ale o co chodzi z jednyhm jajem u kibiców ZAKSY bo nie kumam. BYŁ doping w pierwszym secie a potem coraz gor[*]ej bo zespół grałpadakę
Wyraźnie przecież powiedział, że jedno jajo, bo zabrakło transparentu :D Gdyby był byłyby dwa :D
Ale protest miał się charakteryzować tym, zeby w pierwszym secie NIE BYŁO dopingu. a w Kędzierzynie-Koźlu był :D
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: picaporte »

Dzisiaj podczas transmisji meczu Dąbrowy Górniczej ze Stalą Mielec bodajże kibice DG to byli i krzyczeli to hasło z otwartą ligą. Tuż przed rozpoczęciem meczu polsat to pokazał.
riki tiki tak!
SiatkarskaElita
Posty: 48
Rejestracja: 14 lut 2011, o 19:45
Płeć: M

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: SiatkarskaElita »

Widze , że nikt nie jest zorientowany co sie dzieje między kibicami i że od jakiegos czasu kibice AZS-U Częstochowa i AZS-U Warszawa maja sztame :)
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: Chal »

Antos pisze:Zgadza sie, olsztynscy kibice sa pierwsi do pisania transparentu na Wlazlego (o wkladkach), a teraz to cicho siedza. Co, prezes Szyszko obiecal darmowe bilety? Ja to zawsze bede walczyl z patologią jako czlowiek i ministrant.
Postuluję o ostrzeżenie za rozsiewanie nieprawdziwych informacji, tak jak pan wyżej postulował w stosunku do innych użytkowników.

Dla zainteresowanych, w Kielcach kibice Farta i AZS-u Olsztyn wspólnie skandują "Był, będzie, jest - otwarty PLS".
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
zyll
Posty: 684
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:47
Płeć: M

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: zyll »

post usunięty
Ostatnio zmieniony 15 lut 2011, o 11:44 przez nikt wazny, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pkt 23 i 8 regulaminu + ostrzeżenie (szanujemy rozmówcę, a wszelkie problemy rozwiązujemy na PW)
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: lucass90 »

Wkrótce ma odbyć się oficjalne otwarcie nowego stadionu Arki Gdynia. Niby niewiele ma to wspólnego z siatkówką, ale jednak... Otóż organizatorzy imprezy zaprosili do jej poprowadzenia... Dariusza Szpakowskiego, wraz z Markiem Magierą i Grzegorzem Kułagą. Oto jak kibice innej dyscypliny zapatrują się na naszych [tu cytat] "siatkarskich zapiewajłów":
... kibice nie zgadzają się także z zaproszeniem do Gdyni Marka Magiery i Grzegorza Kułagi, którzy inicjują doping podczas meczów siatkówki czy skoków narciarskich.

"Tak, tak - dokładnie Ci sami panowie prowadzą słynne na cały świat siatkarskie festyny żenady, zachęcając siatkofanów do głośnego "ostatni, ostatni!" oraz piknik pod Wielką Krokwią. Na szczęście na przeciwko nim stanie siła kilkunastu tysięcy gdyńskich gardeł i liczymy, że zostaną skutecznie zagłuszeni chóralnym "Heeej Arka Gol...", a od początku do końca stadion będzie się trząsł w posadach" - zapowiadają gdyńscy kibice.
...pięknie to ujęli ;)

http://www.sport.pl/sport-trojmiasto/1, ... kiego.html
AZS CZĘSTOCHOWA!
cris
Posty: 79
Rejestracja: 19 mar 2010, o 17:49
Płeć: M

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: cris »

A to dziwne... przysiągłbym, że na większości meczów kibice czy może lepiej "siatkofani" krzyczą "ostatni, ostatni" przy piłce setowej/meczowej, nawet jeśli nie ma tam rzeczonej pary. Ale może ja się tylko czepiam tych wrażliwych chłopców, z racji tego, że w ostatnie lato miałem z nimi bliski kontakt "face to face". A nie spodobał im się tylko kolor mojej koszulki. Ciekawe, podobno zielony to kolor nadziei.
Awatar użytkownika
zbyszek_2013
Posty: 678
Rejestracja: 16 lut 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: zbyszek_2013 »

Na meczu Jastrzębski - Pamapol było 300 osób :o .
A Wy śmiejecie się z Bydgoszczy ;) .
"Dopóki nie miałem Internetu nie wiedziałem, że na świecie żyje tylu idiotów" - Stanisław Lem.
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: KadrO »

zbyszek_2013 pisze:Na meczu Jastrzębski - Pamapol było 300 osób :o .
A Wy śmiejecie się z Bydgoszczy ;) .
A komu się chce przychodzić na te nudne i nie mające już znaczenia mecze ? Ważne że na Ligę Mistrzów jest koło 3 tysięcy.
Awatar użytkownika
Crooge
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007, o 17:43
Płeć: M
Lokalizacja: Jabłonna/Warszawa
Kontakt:

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: Crooge »

KadrO pisze:
zbyszek_2013 pisze:Na meczu Jastrzębski - Pamapol było 300 osób :o .
A Wy śmiejecie się z Bydgoszczy ;) .
A komu się chce przychodzić na te nudne i nie mające już znaczenia mecze ? Ważne że na Ligę Mistrzów jest koło 3 tysięcy.
no tak, bo drużynie się kibicuje tylko wtedy, kiedy wygrywa.

Na ostatnim meczu z Noliko wedlug danych cev było 1460 osób...na wcześniejszym 1500, w fazie grupowej 1000, 840, 1148....także te 3 tysiące to chyba tylko w sferze życzeń pozostają...
To AZS.. To AZS dzisiaj graaaa
Żaden inny, żaden inny
a AZS Warszawa
Polibudo śpiewamy Ci,
będziemy z Toba aż do końca naszych dni
Polibudo my wierzymy,
bo najważniejsza w naszym życiu jesteś Ty..
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: azsiak88 »

To się nazywa przesyt meczów w tym sezonie. Ponadto kibice szykują siebie oraz pieniądze na mecze play-off, które zapowiadają się ciekawie.
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: KadrO »

Crooge pisze:
KadrO pisze:
zbyszek_2013 pisze:Na meczu Jastrzębski - Pamapol było 300 osób :o .
A Wy śmiejecie się z Bydgoszczy ;) .
A komu się chce przychodzić na te nudne i nie mające już znaczenia mecze ? Ważne że na Ligę Mistrzów jest koło 3 tysięcy.
no tak, bo drużynie się kibicuje tylko wtedy, kiedy wygrywa.

Na ostatnim meczu z Noliko wedlug danych cev było 1460 osób...na wcześniejszym 1500, w fazie grupowej 1000, 840, 1148....także te 3 tysiące to chyba tylko w sferze życzeń pozostają...
Kibicuje, nie znaczy że będę płacił za obejrzenie meczu który nie jest nic warty, nie ma żadnego znaczenia, i to z rywalem z niskiej półki przykładowo 25 zł (w Jastrzębiu 15 ul, 25 normalny).

A na statystyki z cev radziłbym nie patrzeć. Hala Jastoru wraz z dostawkami bocznymi, tj. miejsca dla vipów i klubu kibica za boiskiem mieści ponad 3000 ludzi, na ostatnim meczu więc dostawek nie było, lecz hala była prawie pełna, tak więc koło 2800 było. Na I meczu grupowym z Bledem, było bodaj jeszcze więcej, bo boczne też były zapełnione.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: Pele »

Crooge pisze:
KadrO pisze:
zbyszek_2013 pisze:Na meczu Jastrzębski - Pamapol było 300 osób :o .
A Wy śmiejecie się z Bydgoszczy ;) .
A komu się chce przychodzić na te nudne i nie mające już znaczenia mecze ? Ważne że na Ligę Mistrzów jest koło 3 tysięcy.
no tak, bo drużynie się kibicuje tylko wtedy, kiedy wygrywa.

Na ostatnim meczu z Noliko wedlug danych cev było 1460 osób...na wcześniejszym 1500, w fazie grupowej 1000, 840, 1148....także te 3 tysiące to chyba tylko w sferze życzeń pozostają...
Ale jak policzysz razem te mecze grupowe to będzie 3000. :D Prawie :D
A co do statystyk CEV to byłem na meczu Aris Saloniki - ZAKSA na którym naliczyłem 138 osób łacznei z oficjelami i dziewczynami tańczącymi a na na stronie CEV jak byk 800 :D
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
nicram
Posty: 1372
Rejestracja: 7 lut 2010, o 19:34
Płeć: M

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: nicram »

AZS widziany wczoraj w Warszawie ;) czyżby zaczynali jeździć ? i ciekaw jestem co na to RAKÓW ?
Karol Kłos - Potem naskakujemy na sędziów a oni nas jeszcze karzą
StanLee - Miano najlepszej drużyny Europy w październiku-listopadzie aż tak prestiżowe to nie jest...
Andrzej Kowal- Gdyby każdy w teorii wygrywał to cóż to byłby za sport
Awatar użytkownika
Maniek K-K
Posty: 275
Rejestracja: 15 gru 2010, o 12:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn=Koźle

Re: Kibice! Oprawy meczów!

Post autor: Maniek K-K »

nicram pisze:AZS widziany wczoraj w Warszawie ;) czyżby zaczynali jeździć ? i ciekaw jestem co na to RAKÓW ?
Ja wam powiem tyle. Ch... z rakowem. oni sie nie licza. NIech AZS jezdzi w jak najwiekszej liczbie. Niech sobie krzycza na nasco chca. Jak oni sa jest widowisko i emocje. Nie bede dokanczal.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”