Resovia Rzeszów

szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: szyderca »

GrindkamiL pisze:Resovia bede wam kibicował w Challenge Cup. A wam bełchatowiakom nie.3 tytuły mistrzowskie i staliści się butni i próżni,kozaczki na forum.do druzyny nie mam nic,świetna ekipa,oby zawojowała Europe
Ile masz lat? Dawno nie widziałam na tym forum fana Realu, który by tu kozakował i podniecał się jaki ten zespół jest wielki. Myślę, że to przez Ciebie przemawia zazdrość, że to właśnie w Bełchatowie, a nie w Olsztynie udało się zorganizować bardzo dobry klub, pozyskać przychylność sponsora, a co za tym idzie bardzo dobrych siatkarzy, których scala sobie trener, gwarant sukcesu. Także proponuje mniej emocji, bo ta wypowiedzią Szanowny Kolega mocno się wygłupił, a pamiętajmy, że na forum panuje wzajemna atmosfera szacunku :] (Prawda jak to spod mojej klawiatury dziwnie brzmi?)
Awatar użytkownika
Urban
Posty: 683
Rejestracja: 29 gru 2007, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Urban »

Brawo Szyderca :D Olsztyn może i gwiazdy ma niewiele gorsze od skry, ale oprocz gwiazdowania i lansowania sie trzeba tworzyc zespoł! :D
Przede wszystkim kibicuję... Polskiej Siatkówce!
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Chal »

A ostatnimi czasy bardziej ten zespół widać w Olsztynie, niż w Bełchatowie, byle tylko wreszcie wszyscy zagrali co najmniej dobrze (jak wczoraj dobrze zagrał Tanik, to gorzej Andrae, jak lepiej Możdżon, to z kolei słabiej Grzybek), a dla Skry przyszłotygodniowe potyczki będą ostatnimi meczami przed przynajmniej ponad rocznym odpoczynkiem od Ligi Mistrzów 8-)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
marafut
Posty: 91
Rejestracja: 9 sty 2008, o 12:36
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: marafut »

Wracając do Resovii ...według mnie jedno mistrzostwo i zloty medal w tym sezonie już macie.Chodzi mi tu o Waszego przywódce i maskotkę namiętnego pana "szukający obiektywu" ktory w tym sezonie zdetronizował "wielkiego Bena w dżinsach" z Jastrzebia :D Jak tak dalej pojdzie to zostanie maskotka PLS he he
A tak an poważnie to jeśli Resovia utrzyma kurs i będzie dobrze wiało to za dwa trzy lata strefa medalowa będzie całkiem realna ale mówienie ze na chwile obecna jest trzecia siła jest trochę na wyrost.Wydaje mi sie ze po zakończeniu sezonu tak w Resovii jak i Olsztynie do tablicy należy wywołać panów Sucha i Mazura i rozliczyć z powierzonych talentów.
w Debicy tylko WISŁOKA w PLS tylko AZS OLSZTYN
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: szyderca »

No i należy przeprowadzić rozeznanie na rynku transferowym a nie kupować wszytsko co w łapy wpadnie, bo później może się okazać, że kupiło się kota w worku, lub jak kto woli bombę z opóźnionym zapłonem.
Awatar użytkownika
Urban
Posty: 683
Rejestracja: 29 gru 2007, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Urban »

No no.. Na te spekulacje co do 2-3 lat trzeba wziąć poprawkę na wprowadzony przez FIVB limit obcokrajowców ;)
Przede wszystkim kibicuję... Polskiej Siatkówce!
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Antos »

http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
beetle
Posty: 219
Rejestracja: 11 mar 2008, o 12:12
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: beetle »

Rasizm na Podkarpaciu...no tak-wszędzie tam gdzie są "układy" z kibolami tak się zdarza (patrz Medaliki, ich zachowanie i "piłkarskie" przyśpiewki).
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: lucass90 »

beetle pisze:no tak-wszędzie tam gdzie są "układy" z kibolami tak się zdarza (patrz Medaliki, ich zachowanie i "piłkarskie" przyśpiewki).
Coooooooooooooooooooo ??? !!! Dziecko, powiedz mi, ile ty masz lat ??? Jak możesz w ogóle porównywać obie grupy ? :| Powiem tylko że dawno już nie widziałem tak idiotycznego posta na tym forum... :/ Myślę, że dalszą dyskusję na ten temat pozostawię Knutsenowi, bo to on powinien wypowiadać się w imieniu kibiców AZSu, ale ja od siebie tylko dodam, że jestem oburzony postem powyżej i jednocześnie uważam, że dzieciom nie powinno dawać się klawiatury... :]
Porównanie rasistów z innymi kibicami siatkarskimi w Polsce ? Typowa prowokacja charakterystyczna dla chłopców-onetowców ... :-]
AZS CZĘSTOCHOWA!
girlonthebridge
Posty: 103
Rejestracja: 27 lut 2008, o 23:11
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: girlonthebridge »

mnie też wzburzył ten artykuł zwłaszcza, że Magda jest ikoną stowarzyszenia kibiców w Rzeszowie i zachowanie mistera Pestki, nie mam słów... ciekawe co niedlugo zrobią z zawodnikiem w końcu też ma nny kolor skóry... żenada :/
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Antos »

Mam nadzieje ze w dzisiejszej transmisji z meczu Czestochowa - Jastrzebie komentatorzy naswietla problem rasizmu bo najgorsze co mozna zrobic w tej chwili to schowac glowe w piasek udajac ze nic sie nie stalo.
Let's kick racism out of volleyball !!!
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
kazsub
Posty: 51
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:09
Płeć: K
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kazsub »

Koleś, który wyprosił Magdę z mężem pokazał, że woli bronić swojego tyłka. To jest poprostu nie możliwe by w XXI wieku, ludzie byli uprzedzeni do ludzkiej rasy! Dokąd my zmierzamy??
Kaszub to ja :)
girlonthebridge
Posty: 103
Rejestracja: 27 lut 2008, o 23:11
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: girlonthebridge »

bronił swojego tyłka czy nie bronił nie wiemy jak było, może samemu Pestce przeszkadzała obecność kolegi i postanowił się zasłonić obecnością "leśnych", żałosne jest wypieranie się w mediach całej zaistniałej sytuacji

zgadzam sę z kolegą, że powinna zostać naświetlona ta sprawa w mediach i potępieni Ci, którzy do owej sytuacji doprowadzili
marafut
Posty: 91
Rejestracja: 9 sty 2008, o 12:36
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: marafut »

[tekst skasowany]
Jesli stało sie coś niezgodnego z prawem to niech odpowiednie organa sie tym zajmą a nie bawicie sie w jakieś swojskie osady.
A jeśli okaże sie ze przyszedł na sektor i powiedział "....nie podobają mi sie wasze białe polskie mordy..." to okaże sie ze kibice zachowali sie bardzo dobrze i wymierzyli ów panu najmniejszy wymiar kary wypraszając go z sektora.
Jesli mecz AZS z JSW komentowal bedzie pan Drzyzga i zaglebi sie w ten "skandal" to okaze sie ze wszystkiemu winien Olsztyn :D
w Debicy tylko WISŁOKA w PLS tylko AZS OLSZTYN
kazsub
Posty: 51
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:09
Płeć: K
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kazsub »

Po kieszeniach powinni dostac prezesi stowarzyszenia sympatyków siatkówki. Jeżeli aferę się robi po wkładkach do butów dla Szampona to ta sprawa powinna być szerzej omówiona..
Kaszub to ja :)
Hareng
Posty: 14
Rejestracja: 21 wrz 2007, o 15:29
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Hareng »

[post edytowany]

Twój post jest co najmniej żałosny, czy ty na prawdę wierzysz że pan Onyenandu mógł tak powiedzieć ??? Popieram pozostałych wypisujących w tym temacie, trzeba tą sprawę wyjaśnić i jak najszybciej takie rzeczy wyplenić. Pal licho że cały światek kibicowski polskiej piłki nożnej jest na takim poziomie jakim jest, ale nie pozwólmy by dostało się to na hale gdzie grają zespoły siatkarskie. Dlatego apeluje do takich jak marafut, jeżeli macie zamiar przenosić takie rzeczy ze stadionów na hale sportowa, to dajcie se spokój.
Ostatnio zmieniony 20 mar 2008, o 19:11 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 8. Regulaminu Forum
marafut
Posty: 91
Rejestracja: 9 sty 2008, o 12:36
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: marafut »

Hareng pisze:[post edytowany]

Twój post jest co najmniej żałosny, czy ty na prawdę wierzysz że pan Onyenandu mógł tak powiedzieć ??? Popieram pozostałych wypisujących w tym temacie, trzeba tą sprawę wyjaśnić i jak najszybciej takie rzeczy wyplenić. Pal licho że cały światek kibicowski polskiej piłki nożnej jest na takim poziomie jakim jest, ale nie pozwólmy by dostało się to na hale gdzie grają zespoły siatkarskie. Dlatego apeluje do takich jak marafut, jeżeli macie zamiar przenosić takie rzeczy ze stadionów na hale sportowa, to dajcie se spokój.
Takich jak marafut czyli jakich???? Napisałem ze jeśli było coś niezgodnego z prawem jakie panuje w RP to pole do popisu maja prokuratorzy i sądy a nie spragnieni wrażeń i sensacji internauci.Jesli chodzi o kibiców piłkarskich (owszem jestem jednym z nich) to uwierz mi na słowo ze wielu z nich poziomem Cie deklasuje a utożsamianie ich z ruchem rasistowskim bądź nazistowskim Twoj poziom wycenia na mniej niż 0.Chcesz plenic rasizm i nazizm to rob to wszędzie a nie szukaj winy na stadionach!
w Debicy tylko WISŁOKA w PLS tylko AZS OLSZTYN
Hareng
Posty: 14
Rejestracja: 21 wrz 2007, o 15:29
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Hareng »

Co jak co, ale na mecze PLS i LSK przychodzi coraz więcej ludzi centralnie ze stadionów. Przypadki rasistowskie zdarzają się tam co najmniej często, a wątpię, żeby nagle kulturalni siatkarscy kibice przerodzili się w coś w rodzaju chuliganki. Więc wnioskuje, że to musiało przyjść z zewnątrz, najprostsza droga, stadiony piłkarskie.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2909
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: hubert »

Szkoda Hernandeza jak się dowie o całej akcji...
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Awatar użytkownika
beetle
Posty: 219
Rejestracja: 11 mar 2008, o 12:12
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: beetle »

lucass90 pisze:Coooooooooooooooooooo ??? !!! Dziecko, powiedz mi, ile ty masz lat ??? Jak możesz w ogóle porównywać obie grupy ? :| Powiem tylko że dawno już nie widziałem tak idiotycznego posta na tym forum... :/ Myślę, że dalszą dyskusję na ten temat pozostawię Knutsenowi, bo to on powinien wypowiadać się w imieniu kibiców AZSu, ale ja od siebie tylko dodam, że jestem oburzony postem powyżej i jednocześnie uważam, że dzieciom nie powinno dawać się klawiatury... :]
Porównanie rasistów z innymi kibicami siatkarskimi w Polsce ? Typowa prowokacja charakterystyczna dla chłopców-onetowców ... :-]
Chłopcze...mam 28 lat i już prawie doktorat, ale pozwalam sobie na takie posty, bo czuje odrazę do kibiców Czewy, bo ich kibicowanie odbiega od siatkarskich standardów. Byłem na PP w Poznaniu i jak słyszę FORZA AZS FORZA AZS to mi się Mussolini przypomina...Mam Ci przypomnieć o rzucaniu butelkami i pijanych kibicach na meczach? Od 6 roku życia jestem kibicem, grałem, sędziowałem i pisałem o tym, ale do tych łysych kibiców Czewy będę miał zawsze taki stosunek...chłopcze...
marafut
Posty: 91
Rejestracja: 9 sty 2008, o 12:36
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: marafut »

Do Harneg:
Nadal oczekuje na odpowiedz dotyczącą stwierdzenia "taki jak marafut" bo wciąż nie wiem jak mam to rozumieć i jak rozumieć to maja ludzie przeglądający to forum.
Rownie często przypadki rasistowskie trafiają sie w polityce kościele i literaturze i może to właśnie stamtąd przykład biorą osoby związane z tym wydarzeniem tak wiec skończ z tymi głupimi wpisami uświadamiającymi nas skąd wywodzi sie rasizm i nazizm.
w Debicy tylko WISŁOKA w PLS tylko AZS OLSZTYN
Hareng
Posty: 14
Rejestracja: 21 wrz 2007, o 15:29
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Hareng »

Taki jak ,,marafut" to po prostu ,,kibic" piłki nożnej z poglądem ,,a może to murzyn zaczął" co wyraźnie zaznaczyłeś w tej wypowiedzi:,,A jeśli okaże sie ze przyszedł na sektor i powiedział "....nie podobają mi sie wasze białe polskie mordy..." to okaże sie ze kibice zachowali sie bardzo dobrze i wymierzyli ów panu najmniejszy wymiar kary wypraszając go z sektora."
marafut
Posty: 91
Rejestracja: 9 sty 2008, o 12:36
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: marafut »

Hereng życzę Ci Wesołych Świąt i kubła zimnej wody na twoja rozpalona głowę w poniedziałkowy poranek :D
w Debicy tylko WISŁOKA w PLS tylko AZS OLSZTYN
GrindkamiL
Posty: 291
Rejestracja: 7 gru 2007, o 18:39
Płeć: M
Lokalizacja: KrainaTysiącaJezior
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: GrindkamiL »

no tak trzeba by być inteligentem żeby wejść na hale pełna ludzi białej rasy i powiedzieć "nie podobaja mi sie wasze białe mordy" sam nie wierzysz w to co piszesz :x
nie siłą lecz rozumem
kazsub
Posty: 51
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:09
Płeć: K
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kazsub »

Ale teraz ta dyskusja nie ma sensu, stało się tak, że został wyproszony kibic o innym kolorze skóry i nia ma tłumaczenia. Tak samo można wypraszać ludzi o innym kolorze oczu, bo on ma niebieskie, a ten zielone. Jak dla mnie kolor skóry nie może stawiać żadnych barier.
Kaszub to ja :)
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Arff »

ale teraz zauważcie paradoks że rzecz działa się na hali Resovii... czyli, klubu który jako pierwszy zatrudnił czarnoskórego zawodnika i o ile się nie mylę nikt nie zgłaszał sprzeciwu ani nie było żadnych negatywnych głosów, gwizdów czy czegokolwiek innego na trybunach Podpromia... to tak jakby powiedzieć "czarnuch to niewolnik więc może wygrywać dla nas mecze, ale już kibicować obok nas... nie bardzo" i to jest dopiero oburzające...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
GrindkamiL
Posty: 291
Rejestracja: 7 gru 2007, o 18:39
Płeć: M
Lokalizacja: KrainaTysiącaJezior
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: GrindkamiL »

niewolnik? napewno nie. Ihos ma napewno wysoki kontrakt i silną pozycję w zespole. nie chce mi się wierzyć że jest poniżany. mam do niego wielki szacunek nie tylko za to co osiągnął, lecz także za to, że w wieku 35 lat jest w wyśmienitej formie fizycznej
nie siłą lecz rozumem
Miked
Posty: 7
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 13:16
Płeć: M
Lokalizacja: Oleszyce
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Miked »

Mam pewną prośbę. Powoli kończy się sezon i chciałbym wiedzieć komu kończą się kontrakty, a kto będzie grał w przyszłym sezonie.
Ma ktoś informacje na ten temat? Oczywiście chodzi mi o Resovie ; )
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pk+ »

Miked pisze:Mam pewną prośbę. Powoli kończy się sezon i chciałbym wiedzieć komu kończą się kontrakty, a kto będzie grał w przyszłym sezonie.
Ma ktoś informacje na ten temat? Oczywiście chodzi mi o Resovie ; )
Papke ma 3 letni kontrakt więc raczej pogra, Hernandez w wywiadzie bardzo chwalił Rzeszów, zakładając jego wiek można typować że będzie skłonny przedłużyć kontrakt. Kvasnićka, Gabrych raczej nie będą mieli kontraktów. Guni Skra raczej nie odda (zważywszy jak gra i że będą limity na obcokrajowców). Pytanie czy zostanie Igła - roczny kontrakt, Łuka także.
Serbowie się pod koniec sezonu rozegrali ale czy obu będzie chciał klub zostawić z uwagi na limity nie wiadomo...
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
Arekprees
Posty: 267
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Arekprees »

ja bym radzil dzialacza poszukac solidnych zmiennikow w oknie transferowym bo nie ma kogo wpuscic zeby chwile oddechu dac chlopaka a 2 mecze wazne juz tym przegrywaja
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”