AZS Olsztyn

kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: kevinpsb »

tomasol pisze:Antoś pewnie miał na myśli męskiego Trefla z Gdańska na dokładkę. Tylko, że to jest LOTOS Trefl Gdańsk, ale jak widać Antosiowi wszystko się już kojarzy z PGE ;) .
Nie jest dobrze... Nie długo będzie mówił i pisał PGE AZS Olsztyn.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Antos »

Zwykle przejezyczenie, fa paux.
Kolejne info od użyszkodnika z forum AZSu:
"prezez Indykpolu przed meczami z Fartem wspominal ze zostawi z obecnego zespolu 3-4 zawodnikow".

Szyszko jest prezesem AZSu a szef Indykpolu jest nadprezesem 8-)
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: AZS Olsztyn

Post autor: grzegorzg »

Szyszko jest prezesem AZSu a szef Indykpolu jest nadprezesem 8-)
Ja bardzo przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać. Znaczy się
jest nadszyszkownikiem? :]
PS Mam nadzieję, ze nikt mi tego nie poczyta za faux pas
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3877
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Olsztyn

Post autor: tomasol »

Póki co w AZS rozmowy o kontraktach dla zawodników jeszcze się nie zaczęły (wedle słów prezesa Szyszko), za to na pierwszy ogień ma pójść wybór nowego szkoleniowca. Dotychczasowy trener AZS, Gianni Cretu, jest jednym z kandydatów. Ważne umowy ma pięciu zawodników: Mierzejewski, Hain, Ferens, Włodarczyk i...Gunia :D (wielu pewnie się ucieszy ;) ). Prezes dodał ponadto, że chciałby aby kadra na przyszły sezon składała się aż z 18 zawodników i żeby było w niej kilku zawodników grających dotychczas w Młodej Plus Lidze.
Wydaje się, że na wylocie są Włodarczyk i Tomczyk, ale swojej przyszłości nie jest też pewny Winnik, który chciałby być kimś więcej niż, jak to się wyraził, jednym z dwunastu i do trenowania. A info pochodzi stąd.
cfanish
Posty: 373
Rejestracja: 30 sie 2009, o 22:09
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: cfanish »

Tomaso Totolo nowym szkoleniowcem Olsztynian. Więc teraz mierzymy w medal!
Jedyny słuszny poszukiwacz obiektywizmu i obrońca sprawiedliwości.
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: KadrO »

cfanish pisze:Tomaso Totolo nowym szkoleniowcem Olsztynian. Więc teraz mierzymy w medal!
Myślę że Tomaso to szkoleniowiec który potrafi zrobić coś z niczego. Będzie bardzo groźny przeciwko czołówce, aczkolwiek sądzę, że na pojedynczych wygranych meczach z tymi naszymi potęgami się skończy. Nie zmienia to faktu że jeżeli Olsztyn zbuduje ciekawy skład, może się bić nawet o czwórkę. Liga równa się, mamy jednak bum, bo z roku na rok transfery coraz głośniejsze się szykują.
Awatar użytkownika
przeemekk90
Posty: 1315
Rejestracja: 31 sty 2009, o 11:51
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: przeemekk90 »

Ja uczony doświadczeniami poprzedniego sezonu nie jestem takim optymistą. Totolo to trener o nieprzeciętnych umiejętnościach, ale też nie czarodziej. O niczym to nie świadczy. Biorąc pod uwagę wzmocnienia drużyn z pierwszej 6stki to będzie ciężko. Mając takich jokerów w składzie jak Gunia, Tuia i Siezieniewski świata nie zwojuje. Ale liczę na ciekawe, klasowe wzmocnienia.
Real Madrid/Jagiellonia Białystok
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3877
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Olsztyn

Post autor: tomasol »

Nie wiem dlaczego zatrudnienie Totolo w Olsztynie miałoby automatycznie oznaczać jakąś dużą kasę w AZS. Nie zapominajmy, że Włoch był przez ostatnie lata jednak drugim trenerem, więc niekoniecznie musi mieć "gwiazdorski" kontrakt.
Osobiście jestem zadowolony (i to wielce), że taki człowiek będzie odpowiadał za budowę drużyny AZS-u. Przede wszystkim liczę na to, że nowy trener wprowadzi do pracy klubu nowoczesne metody treningowe. Co by nie mówić, to Totolo przez ostatnie lata miał przecież kontakt z siatkówką na najwyższym poziomie, jako asystent trenera czy to w reprezentacji Włoch czy Sisleya Treviso. Moje największe nadzieje z osobą nowego szkoleniowca w pierwszym rzędzie związane są właśnie z tym, a dopiero w drugiej kolejności z konkretnym wynikiem. Jak będzie solidnie wykonana praca to i będą wyniki.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Olsztyn

Post autor: lucass90 »

Ależ Wam zazdroszczę tego Totolo... :x ;) Myślę, że teraz powinniście skupić się na utrzymaniu obecnego składu, wzmocnionego dosłownie o dwóch solidnych przyjmujących i jakiegoś dobrego środkowego, a w przyszłym sezonie na poważnie powalczycie o szóstkę, a może i coś więcej...?
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Nagor »

lucass90 pisze:Ależ Wam zazdroszczę tego Totolo... :x ;) Myślę, że teraz powinniście skupić się na utrzymaniu obecnego składu, wzmocnionego dosłownie o dwóch solidnych przyjmujących i jakiegoś dobrego środkowego, a w przyszłym sezonie na poważnie powalczycie o szóstkę, a może i coś więcej...?
Ja na miejscu AZSu (O.) raczej wymieniłbym każdego, który zawiódł w tym sezonie, aby metodą prób i błędów za dwa sezony zrobić solidny zespół. Nie wiadomo jakie cele będziemy mieli, ale jeśli na prawdę chcemy walczyć o top5 to utrzymanie tego składu raczej nic nie da, chyba, że pisząc solidnych przyjmujących masz na myśli co najmniej kogoś a'la Kunnari, a dobrego środkowego kogoś jak Kadziewicz :D Jestem raczej takiego zdania, że jeden slot na obcokrajowca powinien zostać zajęty przez atakującego, bo mało dobrych na polskim rynku, chyba, że Tomaso nam odblokuje Gromadowskiego. Na pewno nie chciałbym, żeby w zbiegu jakiś nieszczęśliwych wydarzeń trafił do nas Jarosz :D Może idąc za głosem plotek, jakiś Holender ? Klapwijk ? Nie znam tamtego rynku, ale potrafią wydać sporo siatkarzy na dokładnie takim poziomie, jakiego potrzebuje Olsztyn...
...
Domelinho
Posty: 586
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 17:53
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Domelinho »

Ja juz od kilku miesiecy piszę o Van Harskampie w kontekscie naszej ligi.Jest to zaawodnik wg mnie top 5 jesli chodzi o graczy mlodszego pokolenia na tej pozycji.Ciekawe jak to sie wszystko potoczy.
Awatar użytkownika
AdAmS_VM
Posty: 122
Rejestracja: 5 wrz 2010, o 23:11
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: AZS Olsztyn

Post autor: AdAmS_VM »

No jak holendrzy to tylko do Olsztyna :P (poza Horstinkiem z powodu kwestii oczywistych)
Wojciech Sapiecha 1981-2009 - pamiętamy...
KU CHWALE VM!
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Nagor »

To ten leworęczny, niski?
...
Awatar użytkownika
AdAmS_VM
Posty: 122
Rejestracja: 5 wrz 2010, o 23:11
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: AZS Olsztyn

Post autor: AdAmS_VM »

Yannick van Harskamp praworęczny podstawowy rozgrywający reprezentacji Oranje - 190 cm.
W tym sezonie sypał w Noliko Maaseik nie raz można go było obejrzeć w LŚ jak i w tegorocznej edycji LM m.in z Jastrzębiem.
Obrazek

Nie pamiętam jak z jego kontraktem i nie spekuluje tylko informuję Nagóra.
Wojciech Sapiecha 1981-2009 - pamiętamy...
KU CHWALE VM!
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Nagor »

Aaa, pomyliło mi się z jakiś przyjmującym, który wygląda podobnie. Może jakiś Trommel ? W takim razie jeśli chodzi o rozgrywającego, to nie obraziłbym się, choć wg mnie priorytety są gdzie indziej.
...
Awatar użytkownika
AdAmS_VM
Posty: 122
Rejestracja: 5 wrz 2010, o 23:11
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: AZS Olsztyn

Post autor: AdAmS_VM »

Tak. Trommel jest dosyć niski (194 cm) i leworęczny ,co jest bardzo charakterystyczne bo na palcach jednej ręki można policzyć leworęcznych przyjmujących zaliczających się do przynajmniej europejskiej czołówki.
Niestety Jelte Maan (nominalny libero), a każdy widział jak się spisywał na przyjęciu w Noliko ma kontrakt z tym klubem.
Wojciech Sapiecha 1981-2009 - pamiętamy...
KU CHWALE VM!
Awatar użytkownika
Xaar
Posty: 497
Rejestracja: 25 paź 2010, o 21:08
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Xaar »

Guillermo Hernán nowym rozgrywającym.

http://azsuwmolsztyn.com.pl/news.php?id=995

Toobal odchodzi.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Guilder »

Nie traci czasu Szyszko, ale to bardzo dobrze. Widać potknięcie w zeszłym sezonie nie powstrzymało tego pozytywnego impetu.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3877
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Olsztyn

Post autor: tomasol »

Ano nie traci, choć największy plus ma u mnie osobiście za osobę nowego trenera. Jak już pisałem wyżej dla mnie największa wartość Totolo to miejsca gdzie dotychczas pracował.
A jak spiszę, się nowy rozgrywający ??? CV ma z pewnością lepsze niż Toobal czy Jacobsen, ale to rzecz jasna o niczym nie musi świadczyć. Na pewno minusem są bardzo skromne warunki fizyczne, trochę już niestety nie przystające do współczesnej siatkówki.
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: luck191 »

Takie pytanko do kibiców z Olsztyna,co sądzicie o nowym rozgrywającym-Guillermo Hernán?
Domelinho
Posty: 586
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 17:53
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Domelinho »

Bez szału zawodnik,widziałem jego wiele meczy,wg mnie nie jest lepszy od Tobbala,do tego wzrost (182 cm).Mam nadzieje ze prezesi wybrali najlepszą opcję z mozliwych ;/
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Antonella Hard Core »

Napewno Hiszpan będzie jednym z nielicznych zawodników Olsztyna którzy będą mogli sie poszczycić pokonaniem Skry ( dokonał tego w sezonie 2009-10 kiedy w fazie grupowej LM jego Teruel wygral 3:2).
Troche niski zawodnik preferujący szybką gre, w reprezentacji Hiszpanii zastępuje M.Falasce na pozycji pierwszego rozgrywającego a to już niezła rekomendacja bo skoro jest pierwszych rozgrywającym solidnej europejskiej reprezentacji to reprezentowany przez niego poziom raczej powinien wystarczyć na PlusLige.
JasioCha
Posty: 168
Rejestracja: 28 kwie 2011, o 16:53
Płeć: M
Lokalizacja: Puławy

Re: AZS Olsztyn

Post autor: JasioCha »

Prezes Szyszko dobrze rozpoczął okienko transferowe. T.Totolo to chyba najlepsza opcja ze wszystkich możliwych na jakie było stać AZS. G.Hernan to również dobry ruch. Nie jest zawodnikiem wybitnym, ale na takich w PlusLidze stać tylko Skrę, ZAKSĘ oraz Resovię. Klasowy rozgrywający, ograny na europejskich parkietach, będący w swojej życiowej formie. Zeszły sezon reprezentacyjny miał bardzo udany - świetna Liga Europejska plus bardzo solidny występ na Mistrzostwa Świata. Z tego co można poczytać tu i ówdzie również ten sezon w klubie ma świetny. Na pewno dobry krok w kierunku zbudowania lepszego zespołu niż ten, który w tym roku, walczył o utrzymanie. Początek obiecujący zobaczymy co dalej.
AsurBaniPal
Posty: 373
Rejestracja: 26 paź 2010, o 07:14

Re: AZS Olsztyn

Post autor: AsurBaniPal »

Właśnie obejrzałem po cześci mecz z MŚ Hiszpani z rosją i Argentyna i na temat nowego rozgrywającego musze powiedzieć że
grał bardzo słabo . Najpierw oglądalem z rosją jeżeli tam można go usprawiedliwić za słabsze przyjecie to w meczu z Argentyną też grał duzo pilek niedokladnie (za plecy i ataki nie były tak płynne)
Słabo rozgrywa za 3 metra gdy musi dobiec, ze środkowymi wrzucał im jakby za blisko siatki czesto zrywali ataki
Fatalna zagrywka cos takiego jak flot Gruszki tylko że z wyskoku
Dobrze gra w obronie ustawia sie bardzo dobrze
No i wzrost rzeczywiscie nie jest zbyt skoczny nie pamietam by zaliczył blok i widzialem 2 przechodzace pilki do ktorych nawet nie powalczyl

Wiem że to tylko 2 mecze i dobzi przeciwnicy no ale moje pierwsze zdanie na temat Hernana jest bardzo negatywne obym się mylił bo jednak prowadził tą Hiszpanie na MŚ i złoto ME ma... Nie wiem może zbyt negatywnie oceniam ale nie podoba mi sie jego gra
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Antonella Hard Core »

Ciekawe co by napisali np. hiszpanscy kibice o niektórych naszych zawodnikach po obejrzeniu dajmy na to dwóch ostatnich naszych meczów na ostatnim mundialu ( z Bułgarią i Brazylią) :D . Ciekawe czy pisaliby że P.Zagumny to światowy TOP5 itp. :D
JokerZbawca
Posty: 7
Rejestracja: 28 kwie 2011, o 16:48
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: JokerZbawca »

[post usunięty]
Ostatnio zmieniony 8 maja 2011, o 19:00 przez Arff, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Krytyka zawodników jest dozwolona, ale należy to robić zgodnie z zasadami kultury... polecam, naprawdę się da :)
seba_15
Posty: 6
Rejestracja: 8 maja 2011, o 16:54
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: seba_15 »

teraz wraca Prezes Szyszko z urlopu więc możemy się w tym tygodniu spodziewać jakiś transferów ze strony Olsztyna .
Jak myślicie kto przyjdzie do Olsztyna?? Ja mam nadzieje że Yudin ; )
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Guilder »

seba_15 pisze:teraz wraca Prezes Szyszko z urlopu więc możemy się w tym tygodniu spodziewać jakiś transferów ze strony Olsztyna .
Jak myślicie kto przyjdzie do Olsztyna?? Ja mam nadzieje że Yudin ; )
A może powiesz nam dlaczego akurat on? I czemu wg Ciebie pasowałby do tej drużyny? Co mógłby wnieść?
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
lordsith2
Posty: 128
Rejestracja: 7 maja 2009, o 21:33

Re: AZS Olsztyn

Post autor: lordsith2 »

historia pokazuje, że zawodnicy, którzy przenosili się z Jastrzębia do Olsztyna niezbyt się sprawdzali
Awatar użytkownika
przeemekk90
Posty: 1315
Rejestracja: 31 sty 2009, o 11:51
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: przeemekk90 »

A co z Marcelem ?
Real Madrid/Jagiellonia Białystok
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”