Effector Kielce

damianho
Posty: 749
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Fart Kielce

Post autor: damianho »

szkoda wielka że kontuzji doznał Ludo... jestem fanem Siatkarza i powinienem się cieszyć z tego powodu bo Castard był w formie i w decydujących momentach dawał tą siłę ognia na skrzydle. Wielka szkoda bo w tym meczu nie zobaczymy 2 obcokrajowców którzy doznali kontuzji po stronie Siatkarza jest to Costa który też już odleciał i nie zobaczymy go już...
AsurBaniPal
Posty: 373
Rejestracja: 26 paź 2010, o 07:14

Re: Fart Kielce

Post autor: AsurBaniPal »

Kolejna fatalna wiadomosc! Najpierw Blanco Costa teraz Castard dwoch dobrych siatkarzy.
Strasznie szkoda mi farta zrobili super wzmocnienia jak na beniaminka naprawde maja czego zalowac ze nie udalo im sie juz utrzymac w lidze bo teraz beda miec strasznie ciezko. A na pewno na nowy sezon jeszcze bardziej się wzmocnią . Licze na utrzymanie Farta bo to bardzo ciekawy zespol!
JAREK FART
Posty: 28
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 12:42

Re: Fart Kielce

Post autor: JAREK FART »

1-nie wydaje mi się, że rozpoczęcie gry z podejściem będziemy spadać po sezonie to bez sensu.
Nie rozumiem do końca sensu tego zdania, ale chyba miałeś na myśli, że bez sensu jest zaczynać z podejściem, że będziemy spadać. Nie zgadzam się. Pisałeś, że nie można zrobić składu w beniaminku, bo budżet. W takim razie skoro nie mają budżetu to co sobie myśleli, że w szóstce się od razu w pierwszym sezonie znajdą :] ? Na miliard procent wiedzieli o co będą grali. Przed sezonem już można było to stwierdzić. Kilka zwycięstw i już zapomnieli, że są beniaminkami i widzieli siebie z medalami? Na pewno nie. Więc nie ma co teraz się skarżyć, tylko wygrać te baraże i z bańki.[/quote]

Chodziło mi o to, że beniaminek będzie miał taki skład jak drużyny z pierwszej szóstki. Szczególnie odbija się to na ławce rezerwowej, która jak teraz się okazuje będzie decydująca. A budżet jest tu decydujący. Co do zdania, które do końca nie rozumiesz to przecież jaki to sport, w którym jeszcze nie zaczynając sezonu masz nastawienie, że przegrasz wszystko i będziesz walczył o utrzymanie co to za podejście do sportu. I SIĘ NIE SKARŻE JAK NIE ZAUWAŻYŁEŚ TO OD JAKIEGOŚ CZASU PISZEMY O MOŻLKIWYM BRAKU TRZECH PODSTAWOWYCH GRACZY FARTA (MAM NADZIEJE ZE FARTA) W PRZYPADKU GRY W DRUGIEJ CZĘŚCI BARAŻY A NIE UZALANIE SIĘ.

TAk właściwie to 2 graczy bo Castard złapał kontuzję :(
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Fart Kielce

Post autor: Antonella Hard Core »

A orientuje sie może ktoś jaka jest sytuacja z M.Sopko? Bo zdaje sie w trakcie sezonu został wypożyczony chyba gdzieś do ligi czeskiej, teraz gdy Fart stracił L.Castarda a pózniej jak jeszcze straciłby X.Kapfera to powrót M.Sopki mógłby być zbawienny dla tego klubu.
JAREK FART
Posty: 28
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 12:42

Re: Fart Kielce

Post autor: JAREK FART »

Martin został wypożyczony na Słowację. Wydaje mi się, że do klubu w którym grał wcześniej. Nie wiem czy istniej możliwość jego powrotu w tym sezonie.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Fart Kielce

Post autor: madlark »

JAREK FART pisze:Martin został wypożyczony na Słowację. Wydaje mi się, że do klubu w którym grał wcześniej. Nie wiem czy istniej możliwość jego powrotu w tym sezonie.
Wcześniej grał w VKPU Preszów a wypożyczyli go do Slavii Svidnik.
Znamy problem Farta i będziemy starali się przyspieszyć terminy baraży – mówi Matusiak. – Ale kielczanie podpisując umowy z zawodnikami zagranicznymi znali terminy spotkań o utrzymanie – dodaje.
Żarty? Kiedy podawano terminy? Czy znane są te terminy teraz? To dlaczego nie ma ich na stronie +L?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
JAREK FART
Posty: 28
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 12:42

Re: Fart Kielce

Post autor: JAREK FART »

Castard już po operacji. Minimalna przerwa w treningach ok. pół roku. Szkoda chłopaka był w gazie. Pierwszy mecz Farta z Wieluniem już jutro...
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Fart Kielce

Post autor: Antos »

To bedzie albo walka o smierc i zycie albo walka o pietruszke.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Fart Kielce

Post autor: Pele »

Antos pisze:To bedzie albo walka o smierc i zycie albo walka o pietruszke.
Chyba o pietruszkę bo w Wieluniu faktycznie coś sponsorzy się wycofują rakiem. Niestety
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
JAREK FART
Posty: 28
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 12:42

Re: Fart Kielce

Post autor: JAREK FART »

Wyadaje mi się,że Siatkarz i tak jest wystarczająco zmotywowany po przegranych z Jastrzębiem nie ma co liczyć, że zagrają na pół gwizdka. Zapowiada sie wojna o przetrwanie.
Yao
Posty: 130
Rejestracja: 30 sie 2010, o 15:50
Płeć: M

Re: Fart Kielce

Post autor: Yao »

http://www.radio.kielce.pl/page,,Siatko ... 7af69.html
Czy to odpowiedni moment na zmianę trenera?
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: Fart Kielce

Post autor: kalosz »

Pomysł na pierwszy rzut oka idiotyczny. Niemniej nie zmniejsza szans Farta na utrzymanie. Pytanie tylko czy jak Fart się utrzyma to większe zasługi będzie miał nowy trener czy Daszkiewicz, który przygotował ten zespół i prowadził go przez cały sezon.
Szkoda mi Daszkiewicza, to niezły trener, a prowadził zespół od samego powstania klubu. Zresztą w tym sezonie notował dobre wyniki z drużyną która zbudowana została bardzo szybko na początku sezonu. Naprawdę dziwna decyzja.
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
Yao
Posty: 130
Rejestracja: 30 sie 2010, o 15:50
Płeć: M

Re: Fart Kielce

Post autor: Yao »

Od pewnego czasu brak było chemii w zespole, zawodnicy wręcz olewali Daszka na czasach a ten nie miał im za wiele do przekazania poza "gramy panowie gramy". Trenerem może i jest dobrym, ale brak mu charyzmy. Kto jak kto, ale Wagner nie da sobie dmuchać w kaszę i myślę, że będzie miał większy posłuch w zespole. Myślę, że m.in. o to mogło chodzić prezesowi.
Awatar użytkownika
bubus5
Posty: 175
Rejestracja: 6 mar 2010, o 21:34
Płeć: M
Lokalizacja: Wie(życzka)luń

Re: Fart Kielce

Post autor: bubus5 »

Jestem bardzo ciekawy 3ciego a 2giego bardzo ważnego podejścia juniora Wagnera z Wieluniem.
Pierwsze podejście zakończone klapą i przegraną w finale 1-ej ligi dwa lata temu z Siatkarzem.
Drugie rok temu i szybkie 0:3 w ostatniej kolejce zasadniczego sezonu w meczu Wieluń - Cz-ewa.
Trzecie podejście ... teraz. No jestem bardzo ciekaw...
"Or do you think, that I might forget oh your love, is radiating… The farther away I go".
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Fart Kielce

Post autor: Guilder »

Tuż po przeczytaniu wiadomości o roszadzie na stanowisku trenera Farta Kielce nasunęła mi się tylko jedna myśl: Fart właśnie zapewnił sobie spadek z ligi. Wagner, jakby nie patrzeć, jest jednym z gorszych trenerów spośród tych, którzy przewinęli się ostatnio przez Plus Ligę, i naprawdę czarno widzę poczynania zespoły z Kielc, zwłaszcza z tak mizernym "mózgiem". A szkoda, bo wg mnie Kielczanie zasługują na Plus Ligę bardziej i od Wielunia, i nawet od Olsztyna.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Fart Kielce

Post autor: dreamer »

Yao pisze:...Kto jak kto, ale Wagner nie da sobie dmuchać w kaszę i myślę, że będzie miał większy posłuch w zespole...
WOW!
Możesz powiedzieć jak duży będzie ten posłuch ???
Tak potężny jak w ostatnio prowadzonym zespole PlusLigi Kobiet z Bielska, czy tak, jak np. wcześniej w AZS-e ???
Swoją drogą, czy nikt naprawdę nie umie poznać się na tym niszczycielu kolejnych drużyn...

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
volleyclub pl
volleyclub
volleyclub
Posty: 170
Rejestracja: 18 wrz 2009, o 08:02
Płeć: M

Re: Fart Kielce

Post autor: volleyclub pl »

dreamer pisze:
Yao pisze:...Kto jak kto, ale Wagner nie da sobie dmuchać w kaszę i myślę, że będzie miał większy posłuch w zespole...
WOW!
Możesz powiedzieć jak duży będzie ten posłuch ???
Tak potężny jak w ostatnio prowadzonym zespole PlusLigi Kobiet z Bielska, czy tak, jak np. wcześniej w AZS-e ???
Swoją drogą, czy nikt naprawdę nie umie poznać się na tym niszczycielu kolejnych drużyn...

dreamer
100% racji. Gdyby ten Pan nie nazywał się Wagner, to mam wątpliwości czy miałby okazję poprowadzić drużynę w klasie rozgrywkowej wyższa niż 2 liga. Dziewuchy z Bielska jakby był z nimi do teraz szykowałyby się prawdopodbnie do playout z Rumią, ale na szczęście przekazali drużynę Wiktorowiczowi i o mało nie wygrały Pucharu. Moim zdaniem tą decyzją Kielce właśnie zapewniły sobie powrót do I ligi.
Awatar użytkownika
todus
Posty: 936
Rejestracja: 25 maja 2008, o 19:10
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Fart Kielce

Post autor: todus »

To co zrobił zarząd klubu w Kielcach można nazwać TOTALNYM DEBILIZMEM ROKU !
Jak to przeczytałem to w pierwszej chwili nie mogłem uwierzyć, że ściągnęli Wagnera do Kielc.
Po prostu szok !!

Wagner powinien poprowadzić drużynę w niższej klasie rozgrywek i wrócić na salony dzięki wynikom.
Na 99% Kielce spadają z +L.

PS. Jak się powiedziało A (transfer Ryśka Lambourne) to trzeba było powiedzieć B (Wagner) ;)
"Wygrywanie oznacza brak strachu przed przegraną"
"Jeśli chcesz coś osiągnąć, pokaż, że możesz to zrobić" Ihos Hernandez
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Fart Kielce

Post autor: Pele »

todus pisze:To co zrobił zarząd klubu w Kielcach można nazwać TOTALNYM DEBILIZMEM ROKU !
Jak to przeczytałem to w pierwszej chwili nie mogłem uwierzyć, że ściągnęli Wagnera do Kielc.
Po prostu szok !!

Wagner powinien poprowadzić drużynę w niższej klasie rozgrywek i wrócić na salony dzięki wynikom.
Na 99% Kielce spadają z +L.

PS. Jak się powiedziało A (transfer Ryśka Lambourne) to trzeba było powiedzieć B (Wagner) ;)
Niestety chyba masz rację! A Fart wydawal mi się dobrze zorganizowanym klubem. Chyba jednak prezesowi źle doradzają
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
JAREK FART
Posty: 28
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 12:42

Re: Fart Kielce

Post autor: JAREK FART »

Nic nie rozumiem. Co to za decyzja pare meczy przed końcem? Co ma Wagner zrobić? Zdopingować zawodników, których nie zna? Wprowadzić nowe pomysły. Pytam sie kiedy? Uważam, że szczyt głupoty. Takie decyzje podejmuje sie z chłodną głową nie pod wpływem emocji. Był na to czas pare miesięcy wcześniej. Teraz musztarda po obiedzie.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Fart Kielce

Post autor: Arff »

a ja w sumie się cieszę... przynajmniej nie będzie mi szkoda, jak Fart spadnie, bo teraz wiem, że obraz który miałem na temat tego klubu, to jakaś totalna masakra :P Pierwsza nagroda, w plebiscycie rozczarowanie i debilizm roku jest już zaklepana i pozostawia konkurentów naprawdę daleko w tyle :) I tu nawet nie chodzi o to, że nowym trenerem jest marny Wagner... chodzi o sam fakt, że zmienia się trenera w trakcie meczy o utrzymanie... nawet jakby Kielce miał poprowadzić sam Rezende, to uważałbym identycznie...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Fart Kielce

Post autor: Antos »

Spokojna wasza rozczochrana. Poczekajmy do konca sezonu, jak utrzyma to bedzie Bogiem a jak spadnie to bedzie nicponiem roku.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Fart Kielce

Post autor: Arff »

jak Fart się utrzyma(Fart, a nie Wagner) to i tak nie zmieni faktu, że ta decyzja jest idiotyczna...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Fart Kielce

Post autor: Antos »

Jak Hannibal szedl ze sloniami przez Alpy to tez mowili "niedorzecznosc!".
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Fart Kielce

Post autor: Aliassy »

Yao pisze:http://www.radio.kielce.pl/page,,Siatko ... 7af69.html
Czy to odpowiedni moment na zmianę trenera?
Prezes Farta wiedział kiedy sobie, działaczom, sponsorom i zawodnikom strzelić w kolano..
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Fart Kielce

Post autor: Ted »

Ale powiedział też, że zespół po serii słabszych meczów potrzebował wstrząsu. Zmiana trenera ma być takim wstrząsem. Prezes mówił też, że słowa byłego szkoleniowca nie docierały już do niektórych zawodników. Może dotrą słowa nowego trenera. Czas pokaże czy był to dobry kierunek.
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Fart Kielce

Post autor: Antonella Hard Core »

Co by nie mówić o G.Wagnerze to jednak początki pracy w danych klubach miał przeważnie dosyć udane np. w Częstochowie i Bielsku-Białej i w sumie Fartowi by to wystarczyło jeśli by ich nowy trener powtórzył ten dobry poczatek bo za wiele meczów nie mają do końca :D .
A mówiąc już tak całkiem serio to jak sięgam pamięcią to nie moge sobie przypomnieć zmiany trenera w czasie meczów barażowych, widać w Kielcach tonąc chwytają sie brzytwy.
nerwus
Posty: 534
Rejestracja: 4 cze 2010, o 10:26
Płeć: M

Re: Fart Kielce

Post autor: nerwus »

wystarczy posłuchać opinii doświadczonych zawodników o poprzednim trenerze aby wiedzieć że lepiej dziś zmieniń niż wogóle nie zmieniać. Przypuszczam że decyzja o zmianie zapadla już 2 tygodnie temu ponieważ zespół gra od miesiąca z każdym meczem coraz gorzej a zawodnicy tracili resztki wiary w kompetencje swojego trenera. Problem w tym że aby znależdz i dogadac się z nowym trenerem potrzeba kilku a raczej kilkunastu dni. Wg mnie dopiero teraz ich szanse zaczynają rosnąć.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Fart Kielce

Post autor: madlark »

Antonella Hard Core pisze: A mówiąc już tak całkiem serio to jak sięgam pamięcią to nie moge sobie przypomnieć zmiany trenera w czasie meczów barażowych, widać w Kielcach tonąc chwytają sie brzytwy.
Przecież to jeszcze nie baraże tylko play-out ;)
A ostatnio w play-ofach to chyba Gogol zamienił Wagnera :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Fart Kielce

Post autor: Pele »

To mógł Benka zobic trenerm albo Dobrowolskiego!!!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”