Play-out sezon 2010/2011

Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Play-out sezon 2010/2011

Post autor: Nagor »

Brawo, brawo, brawo :D Nie ukrywam, że nie jest to dla mnie żadną niespodzianką, mało tego, zmartwił mnie ten pierwszy mecz, ale w końcu doza farta Farciarzy się skończyła :D

Fart! Coo? 2:0 :]
Fart starał się grać jak najlepiej w fazie zasadniczej i teraz są tego efekty. Nie dość, że teraz czeka go rywalizacja do 4 wygranych spotkań z Wieluniem to, o ile dopisze szczęście (a Kielce mają kompleks Wielunia), będzie trzeba męczyć się jeszcze z drugim zespołem z pierwszej ligi. Francuzi pojadą w tym czasie na kadrę, czyli możemy przywitać Kielce za rok w I lidze. Chory system...
Nie zachowuj się jak kibice i zawodnicy skry... Sprawa była prosta - wygrać 3 mecze z Olsztynem i wakacje...
...
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Play-out sezon 2010/2011

Post autor: kevinpsb »

Tomczyk wygrał wam mecz. Gość był najlepszy na boisku... Brawa wielkie dla AZS-u, przede wszystkim za zaangażowanie.
Nie wiem co się stało, ale Toobal i Jacobsen w niesamowicie krótkim czasie zrobili duży postęp!
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Play-out sezon 2010/2011

Post autor: azsiak88 »

I kto by się spodziewał, że Olsztyn grając taką padakę kilka tygodni temu wygra rywalizację z Fartem, który jakby nie było miał szansę gry nawet w "6". Siatkówka to nieprzewidywalny sport. Życzę utrzymania Kielcom z sentymentu do tego miasta w którym obecnie mieszkam.
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Play-out sezon 2010/2011

Post autor: Pele »

Wieluń miał piłkę meczową w górze bo prowadził 2:0 w setach i 25:24 w trzecim a teraz zaczyna się tie break bo czwartego seta wygrał Fart do 12.
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Play-out sezon 2010/2011

Post autor: Nagor »

Benek 9 bloków. Jungiewicz fatalna skuteczność, ktoś go do kadry pchał?
...
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Play-out sezon 2010/2011

Post autor: KadrO »

No i wygrał Wieluń, co dla mnie jest niestety bardzo przykre. Czemu? Ponieważ Kielce po tym sezonie powinny już mieć utrzymanie w kieszeni, dwa że mają niezły budżet, ludzi z pomysłem do budowania składu, fajne warunki, halę i sporo sympatyków. Siatkarz ma natomiast złośliwych ludzi, którzy potrafią tylko trąbić przy zapowiadającym mecz, by go zagłuszyć. Do tego mają mało pieniędzy, niezbyt dobrą atmosferę wokół, ludzi nie mających pojęcia o tym czym się zajmują oraz brak perspektyw na przyszłość, w tym oczywiście małe zainteresowanie ludzi i niezbyt wielka hala.
arbas
Posty: 562
Rejestracja: 20 sie 2008, o 00:16
Płeć: M

Re: Play-out sezon 2010/2011

Post autor: arbas »

KadrO pisze: w tym oczywiście małe zainteresowanie ludzi i niezbyt wielka hala.
Z jednej strony sie z Toba zgadzam a z drugiej takie sa wlasnie argumenty do zamkniecia ligi. Ciekawe czy ktokolwiek spoza Wielunia im kibicuje w tej rywalizacji czy wszyscy sa za Fartem
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Play-out sezon 2010/2011

Post autor: KadrO »

arbas pisze:
KadrO pisze: w tym oczywiście małe zainteresowanie ludzi i niezbyt wielka hala.
Z jednej strony sie z Toba zgadzam a z drugiej takie sa wlasnie argumenty do zamkniecia ligi. Ciekawe czy ktokolwiek spoza Wielunia im kibicuje w tej rywalizacji czy wszyscy sa za Fartem
Tyle że jak Kielce odpadną, to można powiedzieć to szczerze. Poległy w bezpośrednim pojedynku, sportowo. A nie przez zamknięcie ligi. Tak więc wolę by spadał zespół nawet lepszy, bo on po roku wróci. Co innego gdyby tej walki w ogóle tam nie było.
Awatar użytkownika
wojtas78
Posty: 89
Rejestracja: 15 gru 2009, o 13:59
Płeć: M
Lokalizacja: Wieluń

Re: Play-out sezon 2010/2011

Post autor: wojtas78 »

arbas pisze:
KadrO pisze: w tym oczywiście małe zainteresowanie ludzi i niezbyt wielka hala.
Z jednej strony sie z Toba zgadzam a z drugiej takie sa wlasnie argumenty do zamkniecia ligi. Ciekawe czy ktokolwiek spoza Wielunia im kibicuje w tej rywalizacji czy wszyscy sa za Fartem
Chyba macie jekieś kompleksy na punkcie Wielunia,twierdząc, że atmosfera jest fatalna,mało kibiców itd.Sądzę, że budżet Fart miał zblizony do Wielunia,kibiców przynajmniej na meczach w TV nie widywałem całej hali,atmosfera normalna,więc nie wiem skąd takie zdania.Kolega Kadr0 ma sporo postów, ale to nie oznacza , że jest znawcą tematu i góru w wypowiedziach, wiele jest kontrowersyjnych..Liczę, że rywalizacja pomiędzy Wieluniem a Fartem przebiegnie fair play i wygra lepszy.Mam nadzieję i wierzę, że bedzie to Wieluń
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Play-out sezon 2010/2011

Post autor: Nagor »

arbas pisze:
KadrO pisze: w tym oczywiście małe zainteresowanie ludzi i niezbyt wielka hala.
Z jednej strony sie z Toba zgadzam a z drugiej takie sa wlasnie argumenty do zamkniecia ligi. Ciekawe czy ktokolwiek spoza Wielunia im kibicuje w tej rywalizacji czy wszyscy sa za Fartem
Ja jestem bezstronny, obie drużyny nie przypadły mi do gustu, dlatego mogę oceniać obiektywnym okiem :D Oby pokazali któryś z tych meczów tak jak kiedyś Radom - Trefl.
...
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Play-out sezon 2010/2011

Post autor: KadrO »

wojtas78 pisze:
arbas pisze:
KadrO pisze: w tym oczywiście małe zainteresowanie ludzi i niezbyt wielka hala.
Z jednej strony sie z Toba zgadzam a z drugiej takie sa wlasnie argumenty do zamkniecia ligi. Ciekawe czy ktokolwiek spoza Wielunia im kibicuje w tej rywalizacji czy wszyscy sa za Fartem
Chyba macie jekieś kompleksy na punkcie Wielunia,twierdząc, że atmosfera jest fatalna,mało kibiców itd.Sądzę, że budżet Fart miał zblizony do Wielunia,kibiców przynajmniej na meczach w TV nie widywałem całej hali,atmosfera normalna,więc nie wiem skąd takie zdania.Kolega Kadr0 ma sporo postów, ale to nie oznacza , że jest znawcą tematu i góru w wypowiedziach, wiele jest kontrowersyjnych..Liczę, że rywalizacja pomiędzy Wieluniem a Fartem przebiegnie fair play i wygra lepszy.Mam nadzieję i wierzę, że bedzie to Wieluń
Nie ma żadnych kompleksów. Niech w tej rywalizacji wygra lepszy i spadnie ten kto zasłużył, bo zamknięcia ligi jestem wielkim przeciwnikiem. Napisałem tylko czemu kibicuję w tej rywalizacji Kielczanom. Ogólnie z meczów które widziałem w TV, atmosfera zbyt nie powalała ale to już nie tylko o to chodzi, a o to, że np. w meczach w Jastrzębiu, Wieluń przyjeżdżał w kilka osób, tysiąc trąbek i bębny. Do tego nie wykazali się zbytnio kulturą, kiedy zapowiadający mówił o nazwiskach zespołów i tak dalej, to Wieluńskie bębny i trąbki poszły w ruch, byle by zagłuszyć.Do tego te finanse i polityka kadrowa. Ściągnięcie Babkova, Rybaka, czy choćby Marszałka na trenera, od razu były skazane na porażkę. Ten zespół przede wszystkim ratuje Kapelus i od czasu do czasu Białorusin.
Awatar użytkownika
wojtas78
Posty: 89
Rejestracja: 15 gru 2009, o 13:59
Płeć: M
Lokalizacja: Wieluń

Re: Play-out sezon 2010/2011

Post autor: wojtas78 »

Uwazam,że zebranie prawie 4 mln na konkurencyjnym rynku,nie jest złym wynikiem. Część klubów ma szczeście bo gra za pieniądze publiczne.Transfery Babkowa i Rybaka,moze nie sa rewelacja to jednak nie sa dramatem, jak niektóre w poprzednim sezonie.Marszałek zgadzam się, że była porazką od poczatku.Rybak poczatek miał fatalny,ale teraz całkiem nieźle,Babkow grywa w kratkę,ale pare ciekawych meczów zaliczył.Co do kibiców,to kolego popatrz na fanów Cze-wy.Jak sie domyslam jesteś kibicem JSW.Kibice musze przyznac,przynajmniej Ci którzy jeżdżą na wyjazdy rewelacja od których powinni uczyc sie wszyscy.
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Play-out sezon 2010/2011

Post autor: KadrO »

wojtas78 pisze:Uwazam,że zebranie prawie 4 mln na konkurencyjnym rynku,nie jest złym wynikiem. Część klubów ma szczeście bo gra za pieniądze publiczne.Transfery Babkowa i Rybaka,moze nie sa rewelacja to jednak nie sa dramatem, jak niektóre w poprzednim sezonie.Marszałek zgadzam się, że była porazką od poczatku.Rybak poczatek miał fatalny,ale teraz całkiem nieźle,Babkow grywa w kratkę,ale pare ciekawych meczów zaliczył.Co do kibiców,to kolego popatrz na fanów Cze-wy.Jak sie domyslam jesteś kibicem JSW.Kibice musze przyznac,przynajmniej Ci którzy jeżdżą na wyjazdy rewelacja od których powinni uczyc sie wszyscy.
Jeśli Wieluń dysponuje takim budżetem, to jeszcze bardziej trzeba zaznaczyć głupotę tamtejszych władz i nie piszę tego by jakoś dogryźć ludziom i kibicom z tamtejszego rejonu. Wymiana Dacewicza na Marszałka - porażka, do tego prezesi myśleli, że jak postawią na Sarneckiego, Lubiejewskiego, a potem Marcina zastąpią Rybakiem to sory. Mają fajnych środkowych, dobrego libero, Ukraiński skarb (Kapelus), a także Błoński, Matejczyk to ciekawi zawodnicy. No i Antonowicz jak dla mnie powinien być na ataku, bo uderzenie ma, ale przyjęcie fatalne. Ale pozostali gracze...
damianho
Posty: 749
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Play-out sezon 2010/2011

Post autor: damianho »

4 mln to troszkę za dużo... hm Marszałek miał coś w głowie widać było nawet w pracy która była posłana w konkursie na trenera kadry i tam wysoko go ocenili i myślę że puścił parę bajek i wystarczyło tyle... myślę że zarząd uczy się na błędach i teraz taki diament jaki mamy to powinien zostać (mowa tu o Wasilkowskim). Co do Antona w przyjęciu trzymał się wczoraj dobrze...
trzeba się utrzymać i dokupić 3-4 zawodników i będzie dobrze. W Farcie brakło ich lidera ostatnich meczów czyli Castarda... i to zaważyło na tym że przegrali...
Awatar użytkownika
bubus5
Posty: 175
Rejestracja: 6 mar 2010, o 21:34
Płeć: M
Lokalizacja: Wie(życzka)luń

Re: Play-out sezon 2010/2011

Post autor: bubus5 »

KadrO pisze:No i wygrał Wieluń, co dla mnie jest niestety bardzo przykre. Czemu? Ponieważ Kielce po tym sezonie powinny już mieć utrzymanie w kieszeni, dwa że mają niezły budżet, ludzi z pomysłem do budowania składu, fajne warunki, halę i sporo sympatyków. Siatkarz ma natomiast złośliwych ludzi, którzy potrafią tylko trąbić przy zapowiadającym mecz, by go zagłuszyć. Do tego mają mało pieniędzy, niezbyt dobrą atmosferę wokół, ludzi nie mających pojęcia o tym czym się zajmują oraz brak perspektyw na przyszłość, w tym oczywiście małe zainteresowanie ludzi i niezbyt wielka hala.
Kolego KadrO jeśli tak bardzo wyjaśnij mi dlaczego Wieluń na nie bo:
1) "Kielce powinny mieć utrzymanie w kieszeni" - jak dla mnie gra się do końca i jeśli zespół, który miałby spaść to powinnien być Olsztyn (dla mnie Olsztyn nic nie pokazał w lidze i to ten zespół powinnien lecieć z ligi, ale... no właśnie gra się do końca);
2)"mają niezły budżet" - a myślisz, że Wieluń nie ma budżetu? Myślę, że oba kluby mają podobne budżety;
3)"ludzi z pomysłem budowania zespołu" - sądzisz, że w Kielcach zmontowano świetny zespół? Dla Ciebie grają nazwiska?może emeryci?;
4)"fajne warunki, halę i więcej sympatyków" - byłeś w Wieluniu na jakim kolwiek meczu Pls i widziałeś w jakich warunkach mają okazję trenować i odpoczywać? Co do hali hmmm, wczoraj na meczu Farta z Siatkarzem było 1200 widzów czyli tylu ile wchodzi do wieluńskiej hali;
Jeśli Kielce mają więcej sympatyków to dlaczego Wieluń nie może grać w Pls (Bełchatów po awansie do Pls kilka lat temu podobnie zaczynał jak Wieluń i też skreśliłbyś ich po 2 sezonach? a może byś zabronił kilka-kilkanaście lat temu żeby w Ekstraklasie(mam na myśli piłkę nożną) zagrały takie zespoły jak Wronki, Grodzisk Maz, Radzionków, Nowy Dwór Maz i inne?)
5)" Siatkarz ma natomiast złośliwych ludzi, którzy potrafią tylko trąbić przy zapowiadającym mecz, by go zagłuszyć." - a gdzie Ty tak to odczułeś i posądzasz o to kibiców, których ja nie popieram w kibicowaniu po 2 sezonach w niektórych momentach, ale trzeba dać im szansę - bo nie odrazu w zespołach Pls kibice odrazu kibicowali tak jakbyś chciał;
6)"Do tego mają mało pieniędzy, niezbyt dobrą atmosferę wokół, ludzi nie mających pojęcia o tym czym się zajmują oraz brak perspektyw na przyszłość, w tym oczywiście małe zainteresowanie ludzi i niezbyt wielka hala." :
a) to pieniądze grają na boisku czy umiejętności?;
b)"niezbyt dobrą atmosferę wokół" - możesz mi to jaśniej wytłumaczyć bo nie rozumiem tego zdania;
c)"ludzi nie mających pojęcia o tym czym się zajmują oraz brak perspektyw na przyszłość" - piszesz tak jakbyś był blisko zespołu i chciał się wyżalić. "Brak perspektyw na przyszłość" - w większości polskiej dyscyplinie sportowej(drużynowej) perspektywy na przyszłość to temat odległy...
d)"w tym oczywiście małe zainteresowanie ludzi i niezbyt wielka hala" o tym pisałem w pkt 4.

Teraz napiszę od siebie. Czekam na zakończenie sezonu i wtedy napiszę obszerniej co myślę o tym co się działo w Wieluniu przez ostatni sezon od zarządu po wyniki i kibiców.
Nie wiem skąd ta niechęć i takie judaszowe złe życzenie Wieluniowi spadku. Sam jestem zły na ten sezon co się stało w Wieluniu, ale na tym forum jest bardzo dużo kibiców, którzy z pewnością pochodzą z mniejszych miasteczek jak WIeluń i też by chciecli chociaż 1en sezon zobaczyć u siebie zespół, który walczy z zespołami typu: Zaksa, Skra,Asseco itd bo jak wiemy siatkówka w Polsce przechodzi wielki boom i nawet kilka meczy w ciągu roku oraz pojawienie się zawodników, którzy osiągnęli coś na europejskich arenach budzi respect.

Odniosę się jeszcze do artykułu - http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,35259, ... _trwa.html i słów Pana Jacka Sęka - szefa świętokrzyskiego OZPS - jest dla mnie haniebna bo faworyzuje jeden z zespołów oraz może wymusić na swoich kolegach czyli sędziach stronnicze sędziowanie.

Jak w/w o tym co sądze na temat Siatkarza a jest więcej minusów niż plusów napiszę po zakończeniu ligi.
"Or do you think, that I might forget oh your love, is radiating… The farther away I go".
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Play-out sezon 2010/2011

Post autor: Nagor »

1) "Kielce powinny mieć utrzymanie w kieszeni" - jak dla mnie gra się do końca i jeśli zespół, który miałby spaść to powinnien być Olsztyn (dla mnie Olsztyn nic nie pokazał w lidze i to ten zespół powinnien lecieć z ligi, ale... no właśnie gra się do końca);
Sorry, ale Wieluń za to zwojował ligę i mało brakowało do pierwszej trójki :D JW też w lidze pokazało cały swój potencjał.
...
Awatar użytkownika
bubus5
Posty: 175
Rejestracja: 6 mar 2010, o 21:34
Płeć: M
Lokalizacja: Wie(życzka)luń

Re: Play-out sezon 2010/2011

Post autor: bubus5 »

Nagor Wieluń nie zawojował ligi ale w sezonie zasadniczym więcej razy pokazał się z lepszej strony od Olsztyna mimo takich wielkich nazwisk.
"Or do you think, that I might forget oh your love, is radiating… The farther away I go".
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Play-out sezon 2010/2011

Post autor: KadrO »

bubus5 pisze:
KadrO pisze:No i wygrał Wieluń, co dla mnie jest niestety bardzo przykre. Czemu? Ponieważ Kielce po tym sezonie powinny już mieć utrzymanie w kieszeni, dwa że mają niezły budżet, ludzi z pomysłem do budowania składu, fajne warunki, halę i sporo sympatyków. Siatkarz ma natomiast złośliwych ludzi, którzy potrafią tylko trąbić przy zapowiadającym mecz, by go zagłuszyć. Do tego mają mało pieniędzy, niezbyt dobrą atmosferę wokół, ludzi nie mających pojęcia o tym czym się zajmują oraz brak perspektyw na przyszłość, w tym oczywiście małe zainteresowanie ludzi i niezbyt wielka hala.
Kolego KadrO jeśli tak bardzo wyjaśnij mi dlaczego Wieluń na nie bo:
1) "Kielce powinny mieć utrzymanie w kieszeni" - jak dla mnie gra się do końca i jeśli zespół, który miałby spaść to powinnien być Olsztyn (dla mnie Olsztyn nic nie pokazał w lidze i to ten zespół powinnien lecieć z ligi, ale... no właśnie gra się do końca);
2)"mają niezły budżet" - a myślisz, że Wieluń nie ma budżetu? Myślę, że oba kluby mają podobne budżety;
3)"ludzi z pomysłem budowania zespołu" - sądzisz, że w Kielcach zmontowano świetny zespół? Dla Ciebie grają nazwiska?może emeryci?;
4)"fajne warunki, halę i więcej sympatyków" - byłeś w Wieluniu na jakim kolwiek meczu Pls i widziałeś w jakich warunkach mają okazję trenować i odpoczywać? Co do hali hmmm, wczoraj na meczu Farta z Siatkarzem było 1200 widzów czyli tylu ile wchodzi do wieluńskiej hali;
Jeśli Kielce mają więcej sympatyków to dlaczego Wieluń nie może grać w Pls (Bełchatów po awansie do Pls kilka lat temu podobnie zaczynał jak Wieluń i też skreśliłbyś ich po 2 sezonach? a może byś zabronił kilka-kilkanaście lat temu żeby w Ekstraklasie(mam na myśli piłkę nożną) zagrały takie zespoły jak Wronki, Grodzisk Maz, Radzionków, Nowy Dwór Maz i inne?)
5)" Siatkarz ma natomiast złośliwych ludzi, którzy potrafią tylko trąbić przy zapowiadającym mecz, by go zagłuszyć." - a gdzie Ty tak to odczułeś i posądzasz o to kibiców, których ja nie popieram w kibicowaniu po 2 sezonach w niektórych momentach, ale trzeba dać im szansę - bo nie odrazu w zespołach Pls kibice odrazu kibicowali tak jakbyś chciał;
6)"Do tego mają mało pieniędzy, niezbyt dobrą atmosferę wokół, ludzi nie mających pojęcia o tym czym się zajmują oraz brak perspektyw na przyszłość, w tym oczywiście małe zainteresowanie ludzi i niezbyt wielka hala." :
a) to pieniądze grają na boisku czy umiejętności?;
b)"niezbyt dobrą atmosferę wokół" - możesz mi to jaśniej wytłumaczyć bo nie rozumiem tego zdania;
c)"ludzi nie mających pojęcia o tym czym się zajmują oraz brak perspektyw na przyszłość" - piszesz tak jakbyś był blisko zespołu i chciał się wyżalić. "Brak perspektyw na przyszłość" - w większości polskiej dyscyplinie sportowej(drużynowej) perspektywy na przyszłość to temat odległy...
d)"w tym oczywiście małe zainteresowanie ludzi i niezbyt wielka hala" o tym pisałem w pkt 4.

Teraz napiszę od siebie. Czekam na zakończenie sezonu i wtedy napiszę obszerniej co myślę o tym co się działo w Wieluniu przez ostatni sezon od zarządu po wyniki i kibiców.
Nie wiem skąd ta niechęć i takie judaszowe złe życzenie Wieluniowi spadku. Sam jestem zły na ten sezon co się stało w Wieluniu, ale na tym forum jest bardzo dużo kibiców, którzy z pewnością pochodzą z mniejszych miasteczek jak WIeluń i też by chciecli chociaż 1en sezon zobaczyć u siebie zespół, który walczy z zespołami typu: Zaksa, Skra,Asseco itd bo jak wiemy siatkówka w Polsce przechodzi wielki boom i nawet kilka meczy w ciągu roku oraz pojawienie się zawodników, którzy osiągnęli coś na europejskich arenach budzi respect.

Odniosę się jeszcze do artykułu - http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,35259, ... _trwa.html i słów Pana Jacka Sęka - szefa świętokrzyskiego OZPS - jest dla mnie haniebna bo faworyzuje jeden z zespołów oraz może wymusić na swoich kolegach czyli sędziach stronnicze sędziowanie.

Jak w/w o tym co sądze na temat Siatkarza a jest więcej minusów niż plusów napiszę po zakończeniu ligi.
1) "Kielce powinny mieć utrzymanie w kieszeni" - sądzę tak po tym co pokazali w poszczególnych starciach w Pluslidze. 7 miejsce powinien mieć Fart, 8 Jastrzębie, można by jedynie zrobić baraże między Wieluniem a Olsztynem, lub zostawić tak jak było. Nie mówię że Siatkarz ma spaść, ale na pewno zasłużył na to bardziej niż Kielce.

2) "mają niezły budżet" - a myślisz, że Wieluń nie ma budżetu? Myślę, że oba kluby mają podobne budżety; - po kadrach zespołów tego nie widać.

3) "ludzi z pomysłem budowania zespołu" - sądzisz, że w Kielcach zmontowano świetny zespół? Dla Ciebie grają nazwiska?może emeryci?; - Za średnio wielkie pieniądze zdołali zbudować zespół, który ograł Delectę, Politechnikę, Rzeszów, czy aż trzykrotnie JW,

4) W Wieluniu nie byłem, kibiców oceniam z meczów wyjazdowych za te trąbki i zagłuszanie ogłaszającego wyjściowe składy itd, a także za te mecze które widziałem w TV. Hala jest mała i powinno się na nią narzekać tak jak na Kurnik, który w końcu nie będzie już używany do meczów na tym poziomie.

5) "ludzi nie mających pojęcia o tym czym się zajmują oraz brak perspektyw na przyszłość" - piszesz tak jakbyś był blisko zespołu i chciał się wyżalić. "Brak perspektyw na przyszłość" - w większości polskiej dyscyplinie sportowej(drużynowej) perspektywy na przyszłość to temat odległy... - osobiście od razu wiedziałem że zatrudnianie takich graczy jak Babkov czy trenera pokroju Marszałka to duży błąd, a przecież to oni powinni lepiej wiedzieć. Druga sprawa, uważasz że ściąganie do zespołu Rybaka, Stelmacha i innych wypalonych graczy to dobra perspektywa na przyszłość? Chwalę Wieluń przede wszystkim za transfer Kapelusa, za to mają ode mnie brawa.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Play-out sezon 2010/2011

Post autor: Nagor »

A po co te licytacje? Lepsza drużyna zostanie w lidze, gorsza spadnie... :|
...
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Play-out sezon 2010/2011

Post autor: Pele »

Nagor pisze:A po co te licytacje? Lepsza drużyna zostanie w lidze, gorsza spadnie... :|
Tak w kwesti formalnej to obie mogą spaść!!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Play-out sezon 2010/2011

Post autor: KadrO »

Nagor pisze:A po co te licytacje? Lepsza drużyna zostanie w lidze, gorsza spadnie... :|
Tyle że Fart w ogóle nie powinien grać w tych barażach. Zespół który przez cały sezon walczył jak równy z równym z potentantami i zajął 7 miejsce powinien już na nim zostać. Cieszę się że to Olsztyn się utrzymał, ale to AZS powinien grać teraz z Wieluniem. Co nie zmienia faktu że Olsztyn i tak mam nadzieję by sobie poradził, gorzej z Kielcami, którzy stracili swojego lidera.
Awatar użytkownika
wojtas78
Posty: 89
Rejestracja: 15 gru 2009, o 13:59
Płeć: M
Lokalizacja: Wieluń

Re: Play-out sezon 2010/2011

Post autor: wojtas78 »

Kolego KadrO, ja myślę,że najsprawiedliwiej by było zagrac Fartowi z JSW a nie z Olsztynem.Przejscie Jastrzębia dawałoby Tobie przepustke do pewnych komentarzy np.Fart nie powinien grac w barażach.Fakt,że Fart nie przeszedł Olsztyna swiadczy, że nie zasłuzył na 7 miejsce po II rundzie.Olsztyn był najsłabszy i jest to bezsporne.Utrzymał sie i chwała....Wieluń,jeżeli nie bedzie popełniał błędów i zagra na swoim normalnym poziomie przejdzie Fart.Stosunek szans opisałem juz wcześniej.
JAREK FART
Posty: 28
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 12:42

Re: Play-out sezon 2010/2011

Post autor: JAREK FART »

Byłem na tym spotkaniu i zmojego punktu widzenia z taką grą jaką Fart zaprezentował szczególnie w pierwszych dwóch setach nie ma co liczyć na wygraną. Taka jest obiektywna prawda. Nie przypomina to drużynę z rundy zasadniczej. Mam nadzieję, że się obudzą szczególnie S. Jungiewicz i X. Kapfer. Mimo wszystko całym sercem z FARTEM.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Play-out sezon 2010/2011

Post autor: Nagor »

KadrO pisze:
Nagor pisze:A po co te licytacje? Lepsza drużyna zostanie w lidze, gorsza spadnie... :|
Tyle że Fart w ogóle nie powinien grać w tych barażach. Zespół który przez cały sezon walczył jak równy z równym z potentantami i zajął 7 miejsce powinien już na nim zostać. Cieszę się że to Olsztyn się utrzymał, ale to AZS powinien grać teraz z Wieluniem. Co nie zmienia faktu że Olsztyn i tak mam nadzieję by sobie poradził, gorzej z Kielcami, którzy stracili swojego lidera.
Co to znaczy nie powinien? Zagrał na tyle słabo, że się tam znalazł :| Takie są zasady tych rozgrywek, gramy do końca, a jak spoczęli na laurach to teraz się to mści. A teraz sami dążą do tego, żeby spaść zatrudniając Wagnera. Jestem przeciwny mówieniu, Fart nie powinien grać w barażach, bo wygrał kilka meczów w rundzie zasadniczej itd.
...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Play-out sezon 2010/2011

Post autor: Arff »

oczywiście że nie powinien... Olsztyn przeleżał całą rundę zasadniczą, zawodnicy ośmieszali siebie i niezwykle bogatą oraz pasjonującą historię klubu, cykl przygotowań pod mecze z Fartem zaczęli już pewnie w połowie sezonu, odpuszczając resztę meczy i ośmieszając się jeszcze bardziej, tylko po to, żeby rzucić wszelkie możliwe siły na utrzymanie.. czy to jest sprawiedliwe? :o nie sądzę... o utrzymanie powinny bić się 2 ostatnie kluby i protestowałem już w tej sprawie, jak tylko te pseudo zasady zostały ustalone... cały ten system jest chory, obniżył poziom rozgrywek do pułapu sprzed 3-4 lat, mimo że kapitał ludzki jest o lata świetlne za tamtymi sezonami, a dodatkowo powoduje takie kwiatki, jak te z Fartem...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Play-out sezon 2010/2011

Post autor: Chal »

Arff pisze:cykl przygotowań pod mecze z Fartem zaczęli już pewnie w połowie sezonu, odpuszczając resztę meczy i ośmieszając się jeszcze bardziej
Jeśli kogoś lub coś akurat w tym momencie ośmieszyli, to tylko ten system. Który, fakt, sprawiedliwy nie jest, ale był znany od początku i AZS odnalazł się w nim lepiej, niż Fart. Czy był lepszą drużyną w przeciągu całego sezonu? Nie, ale od początku było wiadome, że to nie mecze w fazie zasadniczej i w fazie 7-10, ale play-outy zadecydują o utrzymaniu. I w tych play-outach to AZS był lepszy, więc wg mnie na utrzymanie tym samym zasłużył. Jakoś nie widzę zarzutów, że to niesprawiedliwe, że Skra cały sezon lała resztę ligi jak chciała, a teraz przez głupi system może stracić mistrzostwo na rzecz Mostostalu, który niemal do samego końca walczył w ogóle o awans do czwórki.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Play-out sezon 2010/2011

Post autor: KadrO »

Arff pisze:oczywiście że nie powinien... Olsztyn przeleżał całą rundę zasadniczą, zawodnicy ośmieszali siebie i niezwykle bogatą oraz pasjonującą historię klubu, cykl przygotowań pod mecze z Fartem zaczęli już pewnie w połowie sezonu, odpuszczając resztę meczy i ośmieszając się jeszcze bardziej, tylko po to, żeby rzucić wszelkie możliwe siły na utrzymanie.. czy to jest sprawiedliwe? :o nie sądzę... o utrzymanie powinny bić się 2 ostatnie kluby i protestowałem już w tej sprawie, jak tylko te pseudo zasady zostały ustalone... cały ten system jest chory, obniżył poziom rozgrywek do pułapu sprzed 3-4 lat, mimo że kapitał ludzki jest o lata świetlne za tamtymi sezonami, a dodatkowo powoduje takie kwiatki, jak te z Fartem...
Pełna zgoda. I tu nie chodzi o to żeby najeżdżać na Olsztyn, bo przecież nikt specjalnie nie chciałby przegrać. Wykorzystali idiotyczny system i za to brawa. No i ośmieszyli działaczy ligi, za to jeszcze większy aplauz.

Tak poza tym, podoba wam się to, że po utrzymaniu trzeba grać jeszcze baraże z 2 zespołem pierwszej ligi?
nerwus
Posty: 534
Rejestracja: 4 cze 2010, o 10:26
Płeć: M

Re: Play-out sezon 2010/2011

Post autor: nerwus »

gdyby system był inny to Cretu inaczej przygotował by zespól, pewnie wygrał by kilka meczy w drugiej rundzie i był nie na 10 ale na 8 miejscu przed play-outami. :) Myslicie że łatwo było przegrać ostatni mecz z Fartem decydujący kto będzie grał z Jastrzębiem a kto z Fartem???? I w zasadzie układ miejsc jest zgodny z faktycznym potencjałem zespołów. Wniosek- trener powinien dokładnie przeczytać regulamin rozgrywek i przygotowac zespół kondycyjnie odpowiednio do systemu.
Awatar użytkownika
Jean
Posty: 493
Rejestracja: 15 sie 2008, o 18:51
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Play-out sezon 2010/2011

Post autor: Jean »

to może słówko ode mnie....
System jest zły, bo liczy się tylko forma w ostatniej fazie sezonu czyli playoffach... na dowód tego ostatnie miejsce wygrywa z pierwszym (Olsztyn z Kielcami) przez co niweczy wysiłek całego sezonu... to prawda playoffy są niepotrzebne!!

ale...

reguły gry są takie same dla wszystkich i znane od początku zabawy... nikt nikomu nie bronił szykować formy na playoffy grając cały sezon padlinę... jeśli Kielce spadną to spadną zasłużenie... bo nie umieją planować - zasady gry są znane i gra się o miejsce na mecie a nie w połowie wyścigu
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie."
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Play-out sezon 2010/2011

Post autor: Antos »

Jean pisze:reguły gry są takie same dla wszystkich i znane od początku zabawy... nikt nikomu nie bronił szykować formy na playoffy grając cały sezon padlinę... jeśli Kielce spadną to spadną zasłużenie... bo nie umieją planować - zasady gry są znane i gra się o miejsce na mecie a nie w połowie wyścigu
Ile jeszcze razy to napiszecie? 50? 100? 1000? Jak Olsztyn dostawal wpieprz od kazdego to bylo spoko, jak Kielce dostaly od AZSu to zaraz poruszenie, brak sprawiedliwosci itp. Głupieloki.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”