Transfery 2011

jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: jinx »

Ryzyko Delecty ogromne, stawiając na Konarskiego i Owczarza a także na młodego niedoswiadczonego libero. Ostatnie transfery Delecty nie wypaliły, co robił Siltala w tym sezonie wołało o pomste do nieba. Z Masnego wogole nie mogli korzystać. Znow druzyna była budowana bez głowy, oby w tym roku nie pojawila sie kolejny raz ta sama sytuacja
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: kevinpsb »

Same nazwiska w polu w zamian są wymyślone i mało realne. Po prostu napisałem kto by do danego zespołu nieźle moim zdaniem pasował. Gacka moim zdaniem Zaksa musi się pozbyć bo gość gra po prostu fatalnie, a do tego dużo kasy bierze i wiek nie zbyt fajny. Uważam że ktoś z dwójki Urnaut lub Idi musi opuścić Zaksę bo nie sądze że znajdzie się kasa na dwóch tak dobrych zmienników, którzy i tak nie mogli by być w jednej chwili na boisku. Uważam że powinien odejść Idi, bo jest starszy, na pewno wiele nie lepszy a do tego fochy lubi strzelać.
Wlazły, Winiarski, Kurek, Zatorski i Antiga powinni zostać. 2 piersi to jedni z najlepszych graczy świata, Kurek i Zator to dalej talenty a Francuz na krótkie zmiany jest nieoceniony. Falasca gra znowu fatalnie, choć sezon miał udany to jednak jego wiek powinien być decydujący, wiem że ma ważny kontrakt ale cóż, sam Hiszpan pewnie rezerwowym być nie chce. Woicki jako zmiennik daję radę. Bąku powinien wreszcie odejść by sobie wreszcie pograć. Kłos to samo, tylko bez wreszcie. Co do samego Jarosza KadrO to myślę że jako zmiennik dałby radę.
Resovia... Rozgrywający na jakich postawił Travica to chyba desperacja po nieprzemyślanych transferach. Do Rzeszowa powinien trafić jakiś środkowy, bo Millar nie spełnił oczekiwań.Zastanawiałbym się co z Ćerniciem. Wydaje mi się że Włoch się może odbudować, a jeśli jest możliwość żeby został za mniejsze pieniądze, to można zaryzykować. A i Żygadło to gracz klasę jak nie 2 lepszy od Michała. To że Łukasz nie ma ambicji nie znaczy że nie ma umiejętności.
W Czewie potrzebuję jakiegoś doświadczonego i niezłego zmiennika dla Janeczka, dlatego Prygiel i Szymański moim zdaniem by dobrze pasowali. Do tego potrzebny ktoś kto będzie liderem (gwiazdą) jeśli chodzi o przyjmujących, za Żuka który tylko serwuje.
Uważam że na nieco wyższe miejsce niż 4 bądź 5 Salas jest za słaby. Neroj to polak więc lepiej go zostawić na ławkę. Ktoś z dwójki Prygiel, Statsenko musi zostać na ławkę zaś Kreek jest za słabym środkowym żeby zajmować miejsce dla Obcokrajowca.
Serafin i Pieczonka na ławkę mogą być. Masny gra bardzo dobrze. Lipiński w roli rezerwowego też spisuje się nieźle.Andrzejewski daje radę, choć jednak dużo brakuje do ideału to szkoda czasu na szukanie lepszego. Wydaje mi się że Konarski powinien być w przyszłym sezonie graczem szóstkowym, więc należałoby znaleźć kogoś kto mu będzie pomagał.
Cerven, Siltala i Sopko moim zdaniem nic nie dają temu zespołowi. Dlatego trzeba ich wymienić na 2 obcokrajowców i jednego polaka, którzy podniosą poziom gry.
Jastrzębie ma w zasadzie tylko ściągnąć 2 czy 3 graczy. Tylko dla każdego innego prezesa niż Grodecki. Bo dla niego to aż. Do zatrzymania przede wszystkim Divis i Gasparini. Jeżeli Yudin będzie chciał odejść to jakiś zmiennik do Słoweńca. Do tego potrzebny jakiś środkowy z Polski i przyjmujący zza granicy tylko tu liczył by na sprawdzonego gracza.
AZS Olsztyn potrzebuje dość dużej przeróbki. I tak jestem zdania że Toobal lub Jacobsen może zostać jako zmiennik. Siezieniewski również. Hain i Gunia powinni walczyć o miejsce w szóstce. Cretu się sprawdził nie widzę powodu dla którego nie powinien prowadzić dalej tego zespołu. Gromadowski i Winnik fajnie się uzupełniali. Mierzejewski grał tak jakby się tego oczekiwało. Działacze muszą się postarać o dwóch szóstkowych przyjmujących, rozgrywającego środkowego. Czyli z 4 graczy, jeden polak...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Zver
Posty: 247
Rejestracja: 29 sie 2009, o 11:33
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: Zver »

Ja uważam, że Skrę Bełchatów powinni opuścić Antiga oraz Novotny. Obaj zawodnicy to już baardzo doświadczeni siatkarze, którzy nic nowego\ lepszego nie wnoszą do ekipy mistrza Polski.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Transfery 2011

Post autor: maksik »

Pozbyć się Antigi..hmmm w życiu bym tego nie zrobił dopóki sam nie zadeklaruje końcówki kariery. Można ewentualnie ponegocjować warunki kontraktu.. Facet jest geniuszem siatkówki i na jednej nodze z ręką w gipsie i przetrąconym kręgosłupem potrafi punkty zdobywać. Dopóki nie marudzi, że jest zmiennikiem - a chyba się z tym pogodził bo zdaje sobie sprawę, że na cały sezon jako 6-wy gracz może nie podołać - to ze świecą szukać takiego gracza na zmiennika. Zresztą udowadnia to w tegorocznych finałach.
Novotny - rzeczywiście w ZAKSIe grał lepiej bo..pewnie więcej. Przydałby się Jakub N. w ZAKSIe z powrotem ale największemu teraz rywalowi Skra nie wypuści chyba takiego zmiennika. ;)
Bąku - mimo sympatii do tego zawodnika - powinien sobie znaleźć klub do pogrania w dłuzszym wymiarze. Czewa jak nic do niego pasuje. Albo i on do Czewy.
Winiar - mecze na dobrym poziomie (znaczy na dobrym jak dla niego poziomie) w jego wykonaniu mozna zliczyć na palcach jednej ręki. Nie wiem co dalej z nim będzie ale jak ma się kurować przez następny rok to do kitu ten transfer.

Polityka transferowa Skry budzi zawsze emocje i pomimo długofalowych kontraktów i budowania zespołu w dłuższym wymiarze czasowym to w tym roku coś czuję że będzię mały "refresh" i lekka przebudowa.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: KadrO »

Ale kevin, tu nie chodzi o to kto powinien opuścić zespoły, tylko kto może je opuścić.
Chodzi mi o to, że pisanie o tym, że odejdzie Bąkiewicz i Kłos, czy zastanawianie się nad rozwiązaniem kontraktu z Możdżonkiem i Plińskim jest po prostu nierealne, tak więc jeśli już kogoś przypasowujesz do drużyny, to pamiętaj że Ci co mają ważne kontrakty to raczej zostaną. Zmian możemy spodziewać się co najwyżej za Novotnego i może Antigę. Falasca i tak zostaje.

Tak więc w Rzeszowie zostaje Józefacki, w Kędzierzynie Ruciak i Gacek, w Częstochowie ponoć Hebda (z tego co wiem przyszedł na wypożyczenie ze Skry na bodaj 2 lata) i możliwe że Tuia w Olsztynie, bo ten też podpisał na 2 sezony.

A co do przeniesienia 2 juniorów do składu Delecty, to ode mnie wielkie brawa. Owczarz pokazał że jakoś tam sobie radzi, grał już wiele razy, akurat jest taki moment, że trzeba dać cały sezon Konarskiemu, a Łukasz powinien udźwignąć rolę rezerwowego. To samo tyczy się Bonisławskiego, który mimo że za wiele nam się nie pokazywał, to jednak raz zmienił Andrzejewskiego i w przyjęciu grał o niebo lepiej. W ten sposób zaoszczędzą też na szóstkowych graczy.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Transfery 2011

Post autor: maksik »

To o czym pisałem rok temu a czego nie udało się dokonać najprawdopodobniej stanie się faktem w tym okienku transferowym.
Piotrek miał już propozycje z w-wy w tamtym sezonie lecz nie była chyba "zadowalająca" lub Piotrek chciał trochę pobyć w ciepłych krajach a z moich info sprawa Gruszki w AZSie PW od nowego sezonu jest baaardzo prawdopodobna. Ciekawi mnie jednak na jaką pozycję zostanie zakupiony .Wiem, że Piotrek mógłby zostać w Ankarze ale nie jest zadowolony z tamtejszej opieki medycznej. Poza tym wiem że juz dość dla niego jeżdżenia po świecie i chce być bliżej rodziny i Częstochowy.. Więc Piotrze zastanów się czy nie lepiej w Czewie (tj w AZSie) od razu się zalogować bo po obecnym stanie "autobahnu" W-wa - Katowice to z Warszawy do Czewy dlużej Ci zejdzie niż z Ankary do domu... i tak może być jeszcze pare sezonów ;)
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: KadrO »

No to się Warszawa wzmocni.. Z całym szacunkiem do Piotra, taki turniej jak ME nigdy już mu nie wyjdzie, ma swój wiek, zero perspektyw na przyszłość, słabą zagrywkę.
pan_sypacz
Posty: 52
Rejestracja: 12 mar 2011, o 21:13

Re: Transfery 2011

Post autor: pan_sypacz »

KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: KadrO »

Ważne kontrakty mają Ardo Kreek, Wojtek Żalińśki, Damian Wojtaszek i Michał Kubiak. Jeśli chodzi o ostatniego z wymienionych, to łączy go z klubem umowa, a z naszego punktu widzenia zawodnik musi się z niej wywiązać. Jest jednak możliwość, że inny klub go wykupi
Czyli jednak pogłoski o Resovii (a może o kimś innym?) są prawdziwe. Kubiak ma ważny kontrakt, ale nie oznacza to że zostanie.
Zostaje Kreek, co według mnie nie jest dobrym wyborem. Jeśli chce walczyć się o medale, to taki zawodnik to nie ten poziom.
Tak jak mówiłem, możliwy jest powrót Prygla do Radomia, Statsenko pewnie nie zostanie, a jak już to na rezerwę. Cieszy to, że PW chce się wzmocnić mocno atakującym z zagranicy. Jeśli Michał odejdzie z Warszawy, to raczej na 100% widzimy Bartmana w Częstochowie lub Jastrzębiu.
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Transfery 2011

Post autor: Aliassy »

pk+ pisze:
Aliassy pisze: poza tym, jaka napinka była resovii przed Sezonem? Walka o Medale etc. i co ? zostaje im walczyć o brąz, bo niby te dobre transfery, mające być strzałem w dziesiątkę ( albo w złoty medal) okazały się klapą ( jak Millar albo Cernic)
Przepraszam a brąz to nie medal???
Jak mniemam Ty przed sezonem wiedziałeś że Cernic i Millar zagrają poniżej swojego poziomu, a Grozer w kluczowych meczach razem z Alkiem będą się średnio nadawali do gry - jeśli tak pora zacząć grać w totka.

Resovia miała bez wątpienia skład aspirujący do złota - dlatego właśnie brązowy medal nazywamy rozczarowaniem, więc było to w założeniu dobre transfery, jeśli uważasz że były złe wtedy trzeba by brąz nazwać sukcesem.
po 1 jestem kobietą.
po 2 ja nie jestem jasnowidzem, co do medali, chodziło mi o złoto, brąz to raczej medal pocieszenia. Transfery ok, były dobre, dobre nazwiska ( ale nie one grają..) , ograni zawodnicy mający pewne doświadczenie a w kluczowych momentach zawalali.. ( no wczoraj zdziwienie, że Millar poza składem, chyba LT ratował resztki honoru.. albo jakaś kontuzja, ale nie słyszałam nic na ten temat. )


na temat transferu, czy Kubiak zostanie w PW czy odejdzie.. zobaczymy niedługo. mnie ciekawi czy wywalą Salasa i ściągną kogoś dobrego.. pamiętając , że jest limit obcokrajowców.
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: madlark »

Aliassy pisze:no wczoraj zdziwienie, że Millar poza składem, chyba LT ratował resztki honoru.. albo jakaś kontuzja, ale nie słyszałam nic na ten temat.
A ja tak, w radiu mówili. ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Transfery 2011

Post autor: Arff »

KadrO pisze:No to się Warszawa wzmocni.. Z całym szacunkiem do Piotra, taki turniej jak ME nigdy już mu nie wyjdzie, ma swój wiek, zero perspektyw na przyszłość, słabą zagrywkę.

a mi się z kolei wydaje, że polski atakujący tej klasy to strzał w dziesiątkę... tym bardziej, że najprawdopodobniej Warszawie zupełnie posypie polskie przyjęcie, którym dysponowali w zeszłym sezonie, i na ich miejsce będzie trzeba sprowadzić aż dwóch obcokrajowców(bo niby kogo z Polaków na ich miejsce?), dodając do tego fakt, że rozgrywający też będzie obcokrajowcem, brak mocnego atakującego z Polski, mógłby oznaczać dla Warszawy taką małą katastrofę i brak możliwości złożenia jeszcze mocniejszego składu, niż dysponowali w zeszłym sezonie :)

Jeżeli Kubiak i Bartman odejdą, Warszawa będzie musiała się pozbyć Kreeka i zakontraktować w jego miejsce Polaka... Ja bym to widział tak:

...-Neroj
Gruszka-Statsenko
...-...-Żaliński-Wierzbowski
Nowak, Nowakowski/Zniszczoł, Kalembka
Wojtaszek

kropki oznaczają nowych zawodników, którzy ściągnięci zostaną zza granicy...

PS: Kluby, które potrzebują polskich środkowych powinny zainteresować się Miłoszem Zniszczolem z Farta... chłopak ma taki blok, że klękajcie narody... w statystykach widnieje na samym szczycie klasyfikacji blokujących i na pewno nie będzie miał zbyt dużych wymagań finansowych :)
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Transfery 2011

Post autor: Antos »

Arff pisze:na pewno nie będzie miał zbyt dużych wymagań finansowych :)
Im wiecej klubow jest toba zainteresowanych tym wieksze stawki mozna rzucac.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: Mateusz1993 »

Co do Zniszczoła, to już po paru kolejkach zauważyłem w nim niezlego środkowego, potencjalny kadrowicz.
Szczerze, chciałbym tego Kalembkę zobaczyć na przestrzeni kilku meczów, nie mowię, że całym sezonie- bo w BBTS nie grywał w podstawowym tylko z ławki wchodził.
Według mnie warto by się zainteresować, Bartoszem Krzyśkiem- atakujący, 208 wzrostu, rok ur. 1990, jeśli trafiłby do dobrego zespołu, oszlifować go technicznie i na siłownii i może coś z niego być, parametry ma bardzo dobre.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: kevinpsb »

KadrO pisze:Ale kevin, tu nie chodzi o to kto powinien opuścić zespoły, tylko kto może je opuścić.
Aha... Czyli ponieważ Jarosz ma kontrakt na 2 lata więc nie może opuścić Zaksy? Bzdura. Każdy klub jak się postara to zawodnika się pozbędzie. Grożąc chociażby tym że nie będzie grał albo zostanie wywalony do rezerw... Tuia powiedział że nie jest pewny przyszłego sezonu w AZSi-e. Chyba coś w tym jest nie? Hebda, może grać... W młodej lidze. Co do Gacka to nie jestem pewny, ale w KK go nie chcą. Kto jak kto Pietrzyk nie Grodecki, nie jest w ciemię bity...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
lordsith2
Posty: 128
Rejestracja: 7 maja 2009, o 21:33

Re: Transfery 2011

Post autor: lordsith2 »

aby ostatecznie zamknąć kwestię długoterminowych kontraktów i możliwości ich rozwiązania słowa Sebastiana Świderskiego:
Podpisałem z ZAKSĄ dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia na kolejny rok, ale nie ma umów, których nie można zerwać. Chcę zostać w Kędzierzynie i wypełnić umowę do końca. Nie wiem, czy z drugiej strony też jest podobna chęć
co do Zniszczoła powinien nim się zainteresować Olsztyn, bo niestety Gunia nie nadaje się na podstawowego gracza żadnej drużyny z Plusligi
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: Antonella Hard Core »

P.Gruszka atakującym Politechniki? W sumie to bym sie nie zdziwił bo ostatnio w Warszawie lubią stawiać na zaawansowanych wiekowo atakujących (R.Rybak,R.Prygiel). Czyli narazie w Politechnice z podstawowego składu pewnych pozostania jest dwóch zawodników: D.Wojtaszek i A.Kreek a reszta składu jest niewiadomą.
AsurBaniPal
Posty: 373
Rejestracja: 26 paź 2010, o 07:14

Re: Transfery 2011

Post autor: AsurBaniPal »

No pięknie jak Kreek ma byc środkowym w Warszawie to dziekuje nie jest zły jako polak by sie nadawał ale do naszej ligi trzeba sprowadzac lepszych zawodnikow

patrzcie jacy mądrzy dziennikarze są zatrudniani na WP http://sport.wp.pl/kat,1912,title,Rewol ... omosc.html
zobaczcie na źródlo na końcu :P
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Transfery 2011

Post autor: Aliassy »

AsurBaniPal pisze: patrzcie jacy mądrzy dziennikarze są zatrudniani na WP http://sport.wp.pl/kat,1912,title,Rewol ... omosc.html
zobaczcie na źródlo na końcu :P
Z kolei przyjęcie ekipy z Podkarpacia ma wzmocnić Michał Kubiak z Politechniki Warszawa. Zawodnik, który był chyba największym odkryciem sezonu, zdaniem podsiatka.pl na 90 procent trafi właśnie do Resovii.
o to chodziło ?
czytając taki siatkarski pudelek można stworzyc wiele teorii na temat transferów.

Kurde !! POLITECHNIKA WARSZAWSKA nie Warszawa.. : :x
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
pan_sypacz
Posty: 52
Rejestracja: 12 mar 2011, o 21:13

Re: Transfery 2011

Post autor: pan_sypacz »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2011, o 21:37 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 21. Regulaminu Forum
Awatar użytkownika
Urban
Posty: 683
Rejestracja: 29 gru 2007, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Transfery 2011

Post autor: Urban »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2011, o 21:38 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. Regulaminu Forum
Przede wszystkim kibicuję... Polskiej Siatkówce!
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: kevinpsb »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2011, o 21:38 przez Guilder, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Punkt 23. Regulaminu Forum
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: kalosz »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2011, o 21:39 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. Regulaminu Forum
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
Edyta

Re: Transfery 2011

Post autor: Edyta »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2011, o 21:39 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. Regulaminu Forum
Awatar użytkownika
Magda_AZS
Posty: 205
Rejestracja: 15 maja 2009, o 13:35
Płeć: K
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Transfery 2011

Post autor: Magda_AZS »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2011, o 21:39 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. Regulaminu Forum
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Transfery 2011

Post autor: maksik »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2011, o 21:40 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. Regulaminu Forum
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
Xaar
Posty: 497
Rejestracja: 25 paź 2010, o 21:08
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: Xaar »

Igła zostanie w Rzeszowie. Po co mają kombinować jak gra dobrze?
Domelinho
Posty: 586
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 17:53
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: Domelinho »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2011, o 21:40 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. Regulaminu Forum
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: Transfery 2011

Post autor: kalosz »

Xaar pisze:Igła zostanie w Rzeszowie. Po co mają kombinować jak gra dobrze?
Ignaczakowi kończy się kontrakt. On chce nowy, ale 3-letni, Resovia woli umowę na jeden sezon. Także nie wiadomo co z tego będzie :|
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Transfery 2011

Post autor: Antos »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2011, o 21:41 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. Regulaminu Forum
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”