Resovia Rzeszów

AsurBaniPal
Posty: 373
Rejestracja: 26 paź 2010, o 07:14

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: AsurBaniPal »

Lotman to dobry transfer zeczywiscie bedzie rywalizacja z Bojicem nie klamali z tym ze nie bedzie gwiazd ale solidni zawodnicy ale mimo wszystko sklad bardzo dobry

Porownajmy
Baranowicz Grozer Akhrem Cernic Millar Kosok Ignaczak
na
Tichacek Grozer Akhrem Lotman Nowakowski Kosok Ignaczak
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: weary_skier »

Teoretycznie szału nie ma w porównaniu do poprzedniego sezonu.
Zobaczymy jak będzie z grą.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Mateusz1993 »

AsurBaniPal pisze:Lotman to dobry transfer zeczywiscie bedzie rywalizacja z Bojicem nie klamali z tym ze nie bedzie gwiazd ale solidni zawodnicy ale mimo wszystko sklad bardzo dobry

Porownajmy
Baranowicz Grozer Akhrem Cernic Millar Kosok Ignaczak
na
Tichacek Grozer Akhrem Lotman Nowakowski Kosok Ignaczak
W tym wypadku myślę, że jest wzmocnienie na najważniejszej pozycji- rozegranie, a pewnie i ataku bo Niemiec zagra lepiej, bo poprzedni sezon niezbyt udany, no i niezgranie z sypaczem. Co do przyjęcia to pokaże sezon bo co by nie mówić to Cernic zawiódł.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3945
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Klugenhammer »

Tichacek Grozer Akhrem Lotman Nowakowski Kosok Ignaczak
Na Bełchatów to chyba wciąż za mało...
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Asta »

Klugenhammer pisze:
Tichacek Grozer Akhrem Lotman Nowakowski Kosok Ignaczak
Na Bełchatów to chyba wciąż za mało...
W tym sezonie ze Skrą Reska wygrała bez Cernica i Millara (3 kolejka).

Baranowicz < Tichacek
Millar =< Nowakowski
Cernic < Lotman
Buszek =< Bojic
Ilic < Dobrowolski
Oczywiście oceniam po tym sezonie zawodników z Reski.
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 868
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Jacek »

AsurBaniPal pisze: Porownajmy
Baranowicz Grozer Akhrem Cernic Millar Kosok Ignaczak
na
Tichacek Grozer Akhrem Lotman Nowakowski Kosok Ignaczak
Wydaje mi się, że w tym sezonie Resovia również ma szansę włączyć się do walki o medale.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: weary_skier »

Tyle, że chyba nie jest to ich szczyt marzeń...
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Pele »

Asta pisze:
Klugenhammer pisze:
Tichacek Grozer Akhrem Lotman Nowakowski Kosok Ignaczak
Na Bełchatów to chyba wciąż za mało...
W tym sezonie ze Skrą Reska wygrała bez Cernica i Millara (3 kolejka).

Baranowicz < Tichacek
Millar =< Nowakowski
Cernic < Lotman
Buszek =< Bojic
Ilic < Dobrowolski
Oczywiście oceniam po tym sezonie zawodników z Reski.
Zapomniałeś jeszcze dodać że:
Ignaczak 2010<Ignaczak 2011
Akhrem 2010<Akhrem 2011
JAk obaczyłem Twoje porównanie to nie mogłem się powstrzymać. Bo przed poprzednim sezonem były podobne porównania (nie mówię że Twoje ale kibiców Sovii) że zamienili dobrze na lepsze i co?? JAkoś niewiele z tego wyszło. Dajmy chłopakom szansę na zagranie w tym zestawieniu i wtedy zobaczymy
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
JasioCha
Posty: 168
Rejestracja: 28 kwie 2011, o 16:53
Płeć: M
Lokalizacja: Puławy

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: JasioCha »

Jak pisałem w innym temacie raczej pozytywnie oceniam przyjście Lotmana. Gracz bez słabszego elementu, choć w żadnym też nie jest wybitny. Bacząc na odpowiedni balans wyjściowej szóstki wydaje się, że właśnie takie gracz był niezbędny. Bardzo fajnie budują Wam zespół w tym roku. Jeśli Kowal będzie miał jaja i postawi na mocną zagrywkę to Grozer, Akhrem, Lotman i Tichacek mogą rozstrzelać każdy zespół w PlusLidze.
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: KadrO »

JasioCha pisze:Jak pisałem w innym temacie raczej pozytywnie oceniam przyjście Lotmana. Gracz bez słabszego elementu, choć w żadnym też nie jest wybitny. Bacząc na odpowiedni balans wyjściowej szóstki wydaje się, że właśnie takie gracz był niezbędny. Bardzo fajnie budują Wam zespół w tym roku. Jeśli Kowal będzie miał jaja i postawi na mocną zagrywkę to Grozer, Akhrem, Lotman i Tichacek mogą rozstrzelać każdy zespół w PlusLidze.
Lotman będzie solidny i taki już zostanie. Nic więcej. Resovia potrzebuje błysku, więc pierwszym będzie Bojić. On może być klasowym graczem.
doki10

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: doki10 »

JasioCha pisze:Grozer, Akhrem, Lotman i Tichacek mogą rozstrzelać każdy zespół w PlusLidze.
Lotman? Rozstrzelać? To niech Resovia zakontraktuje jeszcze Tuię, który jest armatą podobnego kalibru. Resovia Total War!
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pk+ »

Pele pisze: Bo przed poprzednim sezonem były podobne porównania (nie mówię że Twoje ale kibiców Sovii) że zamienili dobrze na lepsze i co?? JAkoś niewiele z tego wyszło. Dajmy chłopakom szansę na zagranie w tym zestawieniu i wtedy zobaczymy

Wiesz zawsze najpierw się porównuje zespół jaki byśmy chcieli i uważamy za realny (zespół marzeń) potem jak są już kontrakty podpisane, to porównujemy do tego co było, do tego co jest w innych klubach... a na koniec chłopaki wychodzą i grają :)


Dla przypomnienia, choć wcale to dla mnie jako kibica Resovii nie jest miłe, w kolejności alfabetycznej:
Baranowicz, Buszek, Cernic, Grozer, Józefacki, Millar
3 już odeszło, 2 prawdopodobnie zostanie wypożyczonych (Buszek, a Józek pewnie też) został tylko Grozer. Nikt mi nie powie, że się tego spodziewał - nawet kibice innych drużyn większość tych transferów uważali za dobre lub przynajmniej przydatne.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kalosz »

doki10 pisze:
JasioCha pisze:Grozer, Akhrem, Lotman i Tichacek mogą rozstrzelać każdy zespół w PlusLidze.
Lotman? Rozstrzelać? To niech Resovia zakontraktuje jeszcze Tuię, który jest armatą podobnego kalibru. Resovia Total War!
Jak mniemam użytkownikowi JasioCha chodziło o rozstrzelanie z zagrywki. A ten element to mocna broń nowego zawodnika Resovii więc nie wiem o co Ci chodzi.
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
doki10

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: doki10 »

Regularnie oglądam Serie A1 i mam o tym zgoła odmienne zdanie. A umieszczać tego zawodnika w jednym rzędzie z pozostałą trójką to istna kpina, imo.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kevinpsb »

O ile Bojić i Lotman to fajni zawodnicy o tyle posunięcia Resovii jeśli chodzi o przyjmujących w obecnym okienku transferowym bardzo mi się nie podobają... Aby uogólnić podam przyczynę: Akhrem... Lotman, Bojić... Mika, Buszek !
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Junior
Posty: 47
Rejestracja: 28 lip 2008, o 07:13
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Junior »

madlark pisze:Od jakiegoś czasu mówiło się, że ktoś z za oceanu pojawi się w Resovii.
Być może będzie to Paul Lotman.
Gratuluje informatora lub nosa - tak czy siak czapki z głów madlark

Btw. jak dla mnie Reska obok ZAKSY jest w tym sezonie, jak na razie mistrzem polowania :o
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pk+ »

kevinpsb pisze:O ile Bojić i Lotman to fajni zawodnicy o tyle posunięcia Resovii jeśli chodzi o przyjmujących w obecnym okienku transferowym bardzo mi się nie podobają... Aby uogólnić podam przyczynę: Akhrem... Lotman, Bojić... Mika, Buszek !
W sensie że 5 przyjmujących? Chyba już dość otwarcie mówią o wypożyczeniu Buszka.
Czy że dużo obcokrajowców, jedyny interesujący zawodnik z naszym paszportem Kubiak był (jest) podobno bardzo drogi...
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kalosz »

@doki
przy tak nieregularnej zagrywce Grozera i Alka jaką widzieliśmy w zeszłym sezonie to Lotmana - w tym elemencie - nie postawiłbym dużo niżej od wspomnianej dwójki.
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
doki10

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: doki10 »

Jeśli tak stawiasz sprawę, to Twoje zdanie powinno wyglądać w ten oto sposób: "przy tak nieregularnej zagrywce Grozera i Alka jaką widzieliśmy w zeszłym sezonie to jakiegokolwiek siatkarza ze średnią zagrywką - w tym elemencie - nie postawiłbym dużo niżej od wspomnianej dwójki."

P.S. mój nick brzmi doki10. ;)
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kevinpsb »

Junior pisze: Btw. jak dla mnie Reska obok ZAKSY jest w tym sezonie, jak na razie mistrzem polowania :o
Nie obok tylko przed. Zespół z Podkarpackiego ma już na swoim koncie ściągnięcie Tichacka, który moim zdaniem jest spokojnie w 10 najlepszych sypaczy świata, Nowakowskiego i dwóch obcokrajowców na przyjęcie, a Zaksa ściągnęła tylko Rouziera który jednak w najlepszej 10 atakujących nie jest.
pk+ pisze:
kevinpsb pisze:O ile Bojić i Lotman to fajni zawodnicy o tyle posunięcia Resovii jeśli chodzi o przyjmujących w obecnym okienku transferowym bardzo mi się nie podobają... Aby uogólnić podam przyczynę: Akhrem... Lotman, Bojić... Mika, Buszek !
W sensie że 5 przyjmujących? Chyba już dość otwarcie mówią o wypożyczeniu Buszka.
Czy że dużo obcokrajowców, jedyny interesujący zawodnik z naszym paszportem Kubiak był (jest) podobno bardzo drogi...
No to i tak nie fajnie... Liczyłem na to że za Ćernicia zostanie sprowadzony 1 przyjmujący i koniec. Chciałem żeby tak było bo to oznaczałoby że Mika lub Buszek byłby głównym zmiennikiem na tą pozycję. Jestem zdania że obaj mają talent. Na razie jeszcze pewnie wszędzie nie pograją ale Resovia przynajmniej daje poziom. Tak jeden z nich mówisz Buszek pójdzie do słabszego klubu gdzie też nie pogra a Mika będzie ostatnim przyjmującym Resovi.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

Pele pisze: Zapomniałeś jeszcze dodać że:
Ignaczak 2010<Ignaczak 2011
Akhrem 2010<Akhrem 2011
JAk obaczyłem Twoje porównanie to nie mogłem się powstrzymać.
Mogę prosić o źródło Twoich odkrywczych dywagacji?
Jasnowidz?
Ktoś zapomniał, że siatkówka to gra zespołowa?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
keep_the_ball_flying
Posty: 94
Rejestracja: 20 maja 2010, o 12:29
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: keep_the_ball_flying »

Pele pisze:
Asta pisze:W tym sezonie ze Skrą Reska wygrała bez Cernica i Millara (3 kolejka).

Baranowicz < Tichacek
Millar =< Nowakowski
Cernic < Lotman
Buszek =< Bojic
Ilic < Dobrowolski
Oczywiście oceniam po tym sezonie zawodników z Reski.
Zapomniałeś jeszcze dodać że:
Ignaczak 2010<Ignaczak 2011
Akhrem 2010<Akhrem 2011
JAk obaczyłem Twoje porównanie to nie mogłem się powstrzymać. Bo przed poprzednim sezonem były podobne porównania (nie mówię że Twoje ale kibiców Sovii) że zamienili dobrze na lepsze i co?? JAkoś niewiele z tego wyszło. Dajmy chłopakom szansę na zagranie w tym zestawieniu i wtedy zobaczymy
no właśnie z tych formuł/wzorów powinno wynikać, że:
Yudin 2008-2009 < Yudin 2010
Jarosz 2009 < Jarosz 2010

Wszyscy wiemy jak było. Każdy człowiek mający zdrowy rozum wie, że nawet transfer najlepszego gracza na świecie nie jest w stanie zagwarantować formy za jaką danego siatkarza podziwiamy lub mamy o nim wyobrażenie :) (czytaj: np. Miljković w Turcji 2010; Cernic, Millar w Polsce 2010)
Awatar użytkownika
Grembi
Posty: 647
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 20:42
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Grembi »

kevinpsb pisze: No to i tak nie fajnie... Liczyłem na to że za Ćernicia zostanie sprowadzony 1 przyjmujący i koniec. Chciałem żeby tak było bo to oznaczałoby że Mika lub Buszek byłby głównym zmiennikiem na tą pozycję. Jestem zdania że obaj mają talent. Na razie jeszcze pewnie wszędzie nie pograją ale Resovia przynajmniej daje poziom. Tak jeden z nich mówisz Buszek pójdzie do słabszego klubu gdzie też nie pogra a Mika będzie ostatnim przyjmującym Resovi.
Nie do końca tym ostatnim, bo tak jak wcześniej pisalem jeśli Kowal z jakiegokolwiek powodu będzie chciał/musiał zmienić Achrema to z powodu limitu będzie mógł wejść tylko Mika bo nie sądzę, że zmieniony byłby Tichacek żeby móc grać parą Bojic+Lotman. Gdyby przyszedł Kubiak to Mika faktycznie byłby przynajmniej na początku czwartym przyjmującym. Kowal zmian bał się nie będzie i sądze, że Mika pogra sporo a Buszek spokojnie będzie wracal do formy w innym klubie.
Junior
Posty: 47
Rejestracja: 28 lip 2008, o 07:13
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Junior »

kevinpsb pisze:
Junior pisze: Btw. jak dla mnie Reska obok ZAKSY jest w tym sezonie, jak na razie mistrzem polowania :o
Nie obok tylko przed. Zespół z Podkarpackiego ma już na swoim koncie ściągnięcie Tichacka, który moim zdaniem jest spokojnie w 10 najlepszych sypaczy świata, Nowakowskiego i dwóch obcokrajowców na przyjęcie, a Zaksa ściągnęła tylko Rouziera który jednak w najlepszej 10 atakujących nie jest.
@kevinpsb pozwól że dalej zostanę przy swoim bo:

po pierwsze primo jak mawia Zbyszek Buczkowski :D To nie koniec transferów i coś ptaszki ćwierkają o fajnym hiciorze

a po drugie primo :P Utrzymanie w tej sytuacji Gumy i Jurka to ciut więcej niż Tichacek, Nowakowski, paru fajnych obcokrajowców na zmianę ;)
JasioCha
Posty: 168
Rejestracja: 28 kwie 2011, o 16:53
Płeć: M
Lokalizacja: Puławy

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: JasioCha »

doki10 pisze:
JasioCha pisze:Grozer, Akhrem, Lotman i Tichacek mogą rozstrzelać każdy zespół w PlusLidze.
Lotman? Rozstrzelać? To niech Resovia zakontraktuje jeszcze Tuię, który jest armatą podobnego kalibru. Resovia Total War!
Jeśli twierdzisz, że Lotman jest graczem bez trudnej, punktującej zagrywki to chyba nie za bardzo ogarniasz temat, bo pisząc "rozstrzelać" miałem właśnie to na myśli. Powiem więcej, ma tę zagrywkę dosyć regularną - psuje relatywnie niedużo. Pewnie, że nie wali po 120 km/h jak Grozer czy Akhrem, ale to nie zmienia faktu, że Amerykanin w polu zagrywki jest graczem na którego można liczyć (a to w kontekście dwóch mimoz na środku ważne). Jeśli dla Ciebie w zagrywce liczy się tylko siła to nie mamy co rozmawiać na ten temat. A czemu nie można porównywać wg Ciebie zagrywki zawodnika z USA do Tichacka to już kompletnie nie wiem. Lotman musiał Ci się chyba pomylić z Touzinskim czy inny Jablonskim.

BTW Tuia miał katastrofalny sezon, jeśli chodzi o atak, pewnie nie dobił nawet do 40%, ale na zagrywce ostatnią łajzą nie był. Potrafił zapunktować, a i nie psuł specjalnie dużo.
Roan
Posty: 1094
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 10:56
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Roan »

kevinpsb pisze:Liczyłem na to że za Ćernicia zostanie sprowadzony 1 przyjmujący i koniec.
Jeden to za mało, bo zaciągi zagraniczne mają dużą tendencję do niesprawdzania się, kibic Sovi powinien to wiedzieć :D
Ide o zakład, że po tym sezonie zostanie co najwyżej jeden z nowy nabytków i pewnie nie będzie to hamburgeiro

"
Millar =< Nowakowski
"
Ja wiem, że wiara czyni cuda, ale jak dla mnie Millar miał zupełnie przyzwoity sezon, a Nowakowski już drugi sezon jest w locie opadającym.

pozostałe porównania również nie mają sensu, bo np. taki Bojic zagra jak Janic i będzie pozamiatane, Lotman pokaże Kowalowi tradycyjne amerykańskie pozdrowienie wzorem swojego kolegi Richa i też będzie po sprawie.
2whyducky
Posty: 16
Rejestracja: 3 maja 2011, o 07:18
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: 2whyducky »

phi tylko Lotman. Miała być gwiazda co zmiecie w pył Skrę, a tu jakiś kolejny amerykański cienias. oops nie cienias, bo jednak grubas, z nadwagą co ledwie nad siatke przeskakuje, bo ma mały zasięg. W FIVB samym pisali. Jak facet przechodzi z włoskiej ligi to musi być skończony. Cernic przeszedł i było widać, ze to cień dawnego siatkarza. No. 8-)


a mnie się podoba koncepcja na zbieranie wyrobników, bez gwiazdorzenia, bez budżetu ponad miarę za to tworzące solidne zaplecze z dużymi możliwościami do różnych roszad. Kowal już pokazuje różnicę do eLTeka. Ciekawy jestem jak sobie poradzi z rotowaniem. Zapowiada się ciekawa rywalizacja Lotman/Bojić i ja widzę w tym raczej pozytywy.

Większy dylemat kogo wysłać na pozyczkę. Mika czy Buszek?

Czyżby Grzyb(ek) mial zostać, bo coś długo mu to odchodzenie schodzi.?
Awatar użytkownika
keep_the_ball_flying
Posty: 94
Rejestracja: 20 maja 2010, o 12:29
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: keep_the_ball_flying »

2whyducky pisze: Większy dylemat kogo wysłać na pozyczkę. Mika czy Buszek?
Wydaję się, że będzie to Buszek. Jednak z drugiej strony patrząc na fizykę obecnych przyjmujących to przy zostawieniu Buszka mielibyśmy dwóch graczy z polskim paszportem oraz porównywalnymi warunkami fizycznymi (poniżej 2m: Akhrem, Buszek) i dwóch obcokrajowców powyżej 2m (Bojić, Lotman).
2whyducky pisze: Czyżby Grzyb(ek) mial zostać, bo coś długo mu to odchodzenie schodzi.?
Grzyb powinien odejść. Dla swojego dobra. Chyba, że chce przy pewnej pensji i braku obciążenia psychicznego dotrwać do emerytury :) jak niejednokrotnie podkreślano na tym forum Wojtek mógłby być wzmocnieniem szóstkowym połowy drużyn PlusLigi. Kurde Wojtek masz chyba jeszcze jakieś ambicje?!?
Ostatnio zmieniony 18 maja 2011, o 23:48 przez keep_the_ball_flying, łącznie zmieniany 2 razy.
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Bezowy »

Roan pisze:
kevinpsb pisze:Liczyłem na to że za Ćernicia zostanie sprowadzony 1 przyjmujący i koniec.
Jeden to za mało, bo zaciągi zagraniczne mają dużą tendencję do niesprawdzania się, kibic Sovi powinien to wiedzieć :D
Ide o zakład, że po tym sezonie zostanie co najwyżej jeden z nowy nabytków i pewnie nie będzie to hamburgeiro......
Co najwyżej??? Sugerujesz, że najprawdopodobniej nie zostanie nikt z czwórki: Nowakowski, Tichacek, Bojic, Lotman? To ja przyjmuję zakład, że zostanie co najmniej dwóch! Nie wiem którzy, ale obstawiam, że będą to Lukas i Piotrek, a i któryś z przyjmujących ma spore szanse.
Upsss... Zapomniałem o Maćku Dobrowolskim. W tej sytuacji przyjmę każdy zakład! I to właśnie para rozgrywających ma największe szanse zagościć na Podpromiu na dłużej.
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
Awatar użytkownika
keep_the_ball_flying
Posty: 94
Rejestracja: 20 maja 2010, o 12:29
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: keep_the_ball_flying »

Bezowy pisze:
Roan pisze:
kevinpsb pisze:Liczyłem na to że za Ćernicia zostanie sprowadzony 1 przyjmujący i koniec.
Jeden to za mało, bo zaciągi zagraniczne mają dużą tendencję do niesprawdzania się, kibic Sovi powinien to wiedzieć :D
Ide o zakład, że po tym sezonie zostanie co najwyżej jeden z nowy nabytków i pewnie nie będzie to hamburgeiro......
Co najwyżej??? Sugerujesz, że najprawdopodobniej nie zostanie nikt z czwórki: Nowakowski, Tichacek, Bojic, Lotman? To ja przyjmuję zakład, że zostanie co najmniej dwóch! Nie wiem którzy, ale obstawiam, że będą to Lukas i Piotrek, a i któryś z przyjmujących ma spore szanse.
Ja też przyjmuję! Cichy Pit zostanie na 99%, to nie jest typ pszczólki, który skacze z kwiatka na kwiatek. Drugi wg mnie będzie Bojic. Pozostanie Tichacka uzależniam od ew. pozostania Grozera oraz sukcesów Resovii w sezonie 2011/2012.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”