Ceny karnetów w PLS (PlusLidze)

Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Ceny karnetów w PLS (PlusLidze)

Post autor: Chal »

Za to rywale się wzmocnili, więc wciąż będziemy mieli wiele gwiazd na parkiecie hali Urania. Zanim zaczniesz narzekać, spójrz lepiej na ceny karnetów w Częstochowie, tam osłabili się bardziej, niż my, a ceny poszły chyba w górę.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Ceny karnetów w PLS (PlusLidze)

Post autor: Kay »

Chal pisze:Za to rywale się wzmocnili, więc wciąż będziemy mieli wiele gwiazd na parkiecie hali Urania. Zanim zaczniesz narzekać, spójrz lepiej na ceny karnetów w Częstochowie, tam osłabili się bardziej, niż my, a ceny poszły chyba w górę.
Ceny są takie same. ;)
Jednak nie do końca ta logika "słabsza drużyna, tańsze bilety" jest prawidłowa. Dajmy za przykład kino: Czy ceny biletów są różne w zależności od jakości filmów ?
AZS Częstochowa
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Ceny karnetów w PLS (PlusLidze)

Post autor: Mate »

Gdyby od drużyny zależałyby karnety to na Skrę kosztowałyby z 2000 zł :D . Śmieszy mnie trochę cena karnetu Czewy - 1000 zł i do tego jakieś niespodzianki.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Ceny karnetów w PLS (PlusLidze)

Post autor: Kay »

Mate pisze:Gdyby od drużyny zależałyby karnety to na Skrę kosztowałyby z 2000 zł :D . Śmieszy mnie trochę cena karnetu Czewy - 1000 zł i do tego jakieś niespodzianki.
Już wszyscy to wyśmiali, zresztą słusznie :P Jednak jest to karnet dla VIP-ów, więc cena nie powinna grać roli, a +1000zł na pensję dla prezesa zawsze będzie :D
AZS Częstochowa
Bartex
Posty: 567
Rejestracja: 2 lip 2008, o 15:41
Płeć: M

Re: Ceny karnetów w PLS (PlusLidze)

Post autor: Bartex »

Chal pisze: spójrz lepiej na ceny karnetów w Częstochowie, tam osłabili się bardziej, niż my, a ceny poszły chyba w górę.
Bardzo kontrowersyjna wypowiedz :P sezon pokaze jak jest ale wydaje sie ze Czewa znowu zebrala niezla ekipe i bardzo sprytnie zalatala te "gwiazdorskie " dziury w skladzie
ja wam mówię - jest dobrze.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ceny karnetów w PLS (PlusLidze)

Post autor: Guilder »

Nie ma wątpliwości, że osłabili się znacznie. To, że ze średniej sytuacji wysforują się na niezłą pozycję będzie zasługą ogromnej pracy Panasa i tych młodych (w większości :P) zawodników. Ale nawet wówczas obrona srebra wydaje się nierealna. Dlatego ja nie mam wątpliwości, że ten zespół osłabł najbardziej. Oczywiście oprócz Ś.P. Płomienia. Co nie znaczy, że ich skreślam.

Sorry za offtop, ale czułem, że muszę to skomentować. ;)
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Pit
Posty: 37
Rejestracja: 13 wrz 2008, o 09:02
Płeć: M
Lokalizacja: Radom

Re: Ceny karnetów w PLS (PlusLidze)

Post autor: Pit »

Czy mógłby mi ktoś podać ceny biletów na mecze Azs-u Olsztyn w sezonie 2008/2009?to pilne.
Awatar użytkownika
tekoja
Posty: 28
Rejestracja: 4 paź 2007, o 16:57
Płeć: K
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Ceny karnetów w PLS (PlusLidze)

Post autor: tekoja »

Pit pisze:Czy mógłby mi ktoś podać ceny biletów na mecze Azs-u Olsztyn w sezonie 2008/2009?to pilne.
Jeszcze nie podali, ale skoro karnety kosztują tyle, ile rok temu, myślę, że bilety dalej będą po 20 zł
Zawsze i wszędzie sercem z AZS Olsztyn !
Emila
Posty: 10
Rejestracja: 3 paź 2008, o 10:11
Płeć: K

Re: Ceny karnetów w PLS (PlusLidze)

Post autor: Emila »

W Gdańsku bilety zostały sprzedane !!!
Awatar użytkownika
Crooge
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007, o 17:43
Płeć: M
Lokalizacja: Jabłonna/Warszawa
Kontakt:

Re: Ceny karnetów w PLS (PlusLidze)

Post autor: Crooge »

W Warszawie od kilku dni można juz nabyc karnet na nowy sezon, ceny oczywiście wzrosły, ale plus za mozliwość zakupu ulgowego.

- trybuna górna: 349 zł - karnet normalny, 249 zł - karnet ulgowy
- trybuna dolna: 399 zł - karnet normalny, 299 zł - karnet ulgowy
To AZS.. To AZS dzisiaj graaaa
Żaden inny, żaden inny
a AZS Warszawa
Polibudo śpiewamy Ci,
będziemy z Toba aż do końca naszych dni
Polibudo my wierzymy,
bo najważniejsza w naszym życiu jesteś Ty..
agnieszkaa
Posty: 101
Rejestracja: 2 maja 2008, o 13:59
Płeć: K

Re: Ceny karnetów w PLS (PlusLidze)

Post autor: agnieszkaa »

W Jastrzębiu już od jakiegoś czasu można zakupić karnety. Początkowo ceny były takie:
- zasadnicza - normalny 225zł, ulgowy 150zł
- zasadnicza + II runda - normalny 350zł, 225zł
a teraz ceny poszły w górę:
- zasadnicza - normalny 233zł, ulgowy 158zł
- zasadnicza + II runda - normalny 364zł, ulgowy 239zł.
I jeszcze dodatkowe atrakcje:
"Będąc jedną z 50 osób, które jako pierwsze zakupią karnet otrzymasz button z limitowanej serii! Przyjdź na pierwszy mecz z wpiętym buttonem w ubranie, tak aby był widoczny a otrzymasz kolejny! I tak na każdym meczu aż zbierzesz
"całą kolekcję buttonów z zawodnikami" Jastrzębskiego Węgla.

Jeżeli jednak inni Cię wyprzedzą, otrzymasz jak każdy kibic z karnetem, "plakat drużyny" podczas pierwszego meczu!

Posiadanie karnetów jest równoznaczne z przepustką do Strefy Autografów™ gdzie zbierzesz autografy z wizerunkiem zawodników na kartach, które dołączymy do twojego karnetu!

Masz Karnet - masz zniżkę!
Posiadaczom karnetu na rozgrywki Jastrzębskiego Węgla udzielamy 20% rabatu na karnet na Ligę Mistrzów!"

Trzeba będzie kupić zanim ceny znowu pójdą w górę...
qchar
Posty: 67
Rejestracja: 25 mar 2009, o 21:13
Płeć: M

Re: Ceny karnetów w PLS (PlusLidze)

Post autor: qchar »

Całosezonowe karty wstępu na mecze naszego zespołu podobnie jak w latach poprzednich dotyczą wszystkich meczy w ramach rozgrywek Plus Ligi, Pucharu Polski oraz Pucharu Europy (Challenge Cup). Podobnie jak w roku poprzednim ceny karnetów kształtują się na poziomie:

- 1000 złotych – karnet VIP – sektor M - parter
- 500 złotych – parter
- 350 złotych – balkon.
źródło http://www.azsczestochowa.pl
Awatar użytkownika
MAX
Posty: 604
Rejestracja: 29 kwie 2008, o 09:43
Płeć: M

Re: Ceny karnetów w PLS (PlusLidze)

Post autor: MAX »

W Rzeszowie co roku drożej, ale i tak ch.uj, nawet jakby 1000zł kosztowało to karnet na Reske kupie
Resovia Rzeszów 1905
* * * * * * *
mm17mm
Posty: 74
Rejestracja: 2 sie 2010, o 19:19
Płeć: M
Lokalizacja: Kielce

Re: Ceny karnetów w PLS (PlusLidze)

Post autor: mm17mm »

Fart Kielce

Dodatkowo zapraszamy do zakupu karnetów na sezon 2010/2011. Na początek do dyspozycji Kibiców oddajemy karnety na sektor E.
KARNET PEŁNY – 200 ZŁ – WSZYSTKIE MECZE FARTA W SEZONIE 2010/2011.

Zobaczymy jakie będą ceny na gorsze sektory.
Awatar użytkownika
Petardinho
Posty: 172
Rejestracja: 28 paź 2009, o 08:16
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Ceny karnetów w PLS (PlusLidze)

Post autor: Petardinho »

ZAKSA - 350 zł.
alexandra
Posty: 36
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:51
Płeć: K
Lokalizacja: Wln/Silesia

Re: Ceny karnetów w PLS (PlusLidze)

Post autor: alexandra »

W Wieluniu 320 zł. Ale organizacja sprzedaży pozostawia trochę do życzenia. Zresztą tak samo jak sprzedaż biletów w minionym sezonie. Mam nadzieję, że w tym sie poprawią..
agnieszkaa
Posty: 101
Rejestracja: 2 maja 2008, o 13:59
Płeć: K

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: agnieszkaa »

Zostały ustalone ceny biletów i karnetów na mecze Jastrzębskiego Węgla w sezonie 2011/2012. Od tego sezonu mecze rozgrywane będą w nowopowstałej hali w Jastrzębiu-Zdroju. Cena karnetu na wszystkie mecze Jastrzębskiego Węgla w sezonie 2011/2012 rozgrywane w Jastrzębiu to 150zł, natomiast bilet wstępu na mecz kosztować będzie 25zł.

Sprzedaż karnetów ruszy 16 sierpnia br. O szczególach poinformujemy wkrótce.
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: adi_tiger »

Grodzio ma łeb na karku i obniżył ceny karnetów do 150 zł - to dość tanio. Ostatnio o wiele droższe były, no ale ... hala musi być pełna przynajmniej w x % ;]
Morriss
Posty: 54
Rejestracja: 12 lip 2011, o 21:40
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie/Kraków

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Morriss »

Ja jeszcze pamiętam jak bilety były za 5 zł no ale wiadomo, że czasy się zmieniają. Ligi Mistrzów nie będzie to i hala raczej jakieś wielkiej frekwencji rzędu 3000 nie ma co się spodziewać. 25 zł to o wiele za dużo jak na Jastrzębie Zdrój
samczon
Posty: 120
Rejestracja: 5 maja 2010, o 22:27
Płeć: M

Re: Ceny karnetów w PLS (PlusLidze)

Post autor: samczon »

Morriss pisze: 25 zł to o wiele za dużo jak na Jastrzębie Zdrój
Dlatego trzeba kupować karnety, bardziej się opłaca.
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Ceny karnetów w PLS (PlusLidze)

Post autor: ksjw90 »

Fajna decyzja JW. Po takich transferach i bardzo dużym obniżeniu cen za karnety które zapewne będą z numerowanymi miejscami, cała hala pewnie się zapełni. W Jastrzębiu jest głód siatkówki i wielki niedosyt po ubiegłym sezonie ligowym. Sam zamierzam sobie kupić taki karnecik :D
Awatar użytkownika
Shatan
Posty: 149
Rejestracja: 24 lut 2008, o 18:17
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Re: Ceny karnetów w PLS (PlusLidze)

Post autor: Shatan »

Cena 150 zł za karnet bardzo mnie zaskoczyła. Jeśli karnet jest z numerowanym miejscem kupuje od strzała
JW !
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Ceny karnetów w PLS (PlusLidze)

Post autor: ksjw90 »

Zapewne z numerowanym, bo jakoś nie wierzę w to, żeby na profesjonalnej hali na 3 tyś. miejsc ludzie ścigali się o to kto jakie miejsce zajmie, czekając w kolejkach przed meczem dobre 2 godziny tak jak to było na starej hali. Po to sa numery krzesełek i karnetów/biletów, żeby sobie spokojnie przyjść na mecz nawet 15 minut przed jego rozpoczęciem. Oczywiście dla karneciarzy myślę że będzie to wydzielona strefa w zależności od przygotowanych karnetów.
Ostatnio zmieniony 2 sie 2011, o 20:35 przez Arff, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nie ma potrzeby cytowania sąsiedniego postu :)
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Ceny karnetów w PLS (PlusLidze)

Post autor: adi_tiger »

Na pewno dla karnetu będzie przydzielone miejsce. Jak bylo w Kurnik Arenie od zawsze, wiec nie wierze żeby zmieniali.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: kevinpsb »

adi_tiger pisze:Grodzio ma łeb na karku i obniżył ceny karnetów do 150 zł - to dość tanio. Ostatnio o wiele droższe były, no ale ... hala musi być pełna przynajmniej w x % ;]
Dobrze to przeanalizował!!:D Zaksa, Skra i Resovia czyli, mecze gdzię będą pełne trybuny to już jest połowa karnetu, a play-off i reszta meczów... Połowa sali to będą karneciarze, którzy dojdą do wniosku że im się to opłaca więc nie warto opuszczać meczów więc będą na każdym a druga połowa to będą kibice z przypadku ew. Ci którzy akurat mogą czy kibice sukcesu lub widowiska...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Adrian
Posty: 73
Rejestracja: 24 lip 2009, o 17:39
Płeć: M

Re: Ceny karnetów w PLS (PlusLidze)

Post autor: Adrian »

Mam pytanie do kibiców AZSu Olsztyn. Ile kosztował w tamtym sezonie karnet i czy w przyszłym sezonie cena tego karnetu będzie wynosiła mniej więcej tyle samo?
Domelinho
Posty: 586
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 17:53
Płeć: M

Re: Ceny karnetów w PLS (PlusLidze)

Post autor: Domelinho »

270 duza,500 mała,info co do nowego sezonu jeszcze nie ma ale nie sadze by bylo taniej niestety...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Ceny karnetów w PLS (PlusLidze)

Post autor: madlark »

Ceny w Rzeszowie:
* Sektory A1, B1, C1, D1, H2, K2 - 500 PLN
* Sektory A2, A3, B2, B3, C2, C3, D2, D3, G1, H1, H3, K1, K3, J1, L1, I1 - 450 PLN
* Sektory A4, B4, C4, D4, G2, I2, J2, L2 - 400 PLN
* Sektory G3, I3, J3, L3 - 350 PLN
* Sektor F2 – 300 PLN
* Sektor F1 – 100 PLN (sektor przeznaczony dla zasłużonych działaczy)

Karnet na sezon 2011/2012 będzie obowiązywał na wszystkie mecze PlusLigi i Pucharu Polski oraz na 3 pierwsze rundy Pucharu CEV.
Posiadacze karnetów będą mieli pierwszeństwo oraz specjalny rabat na zakup biletów na dalsze rundy Pucharu CEV.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Mayron
Posty: 161
Rejestracja: 7 maja 2010, o 19:26
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie/Strumień

Re: Ceny karnetów w PLS (PlusLidze)

Post autor: Mayron »

Nie orientuje się ktoś z Jastrzębia jak wygląda widoczność w nowej hali ? Chodzi mi o to z których miejsc najlepiej się ogląda mecz? Przed szklanymi barierkami, czy za? W hali jeszcze nie byłem, mam zamiar kupić karnet, więc wiadomo o co chodzi. Coś mi się kojarzy, że mieliśmy tutaj na forum budowniczego hali, który wrzucał zdjęcia.
martin19
Posty: 76
Rejestracja: 8 lip 2011, o 20:53
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdroj

Re: Ceny karnetów w PLS (PlusLidze)

Post autor: martin19 »

25 zł również będą musieli płacić uczniowie, studenci itp ? nie bedzie ulgowych biletów ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”