Sezon 2011/12 4.kolejka

Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Sezon 2011/12 4.kolejka

Post autor: Aliassy »

Gilberto pisze:Dlaczego znowu nie grał Kooistra :x czy ten zawodnik,jedna z gwiazd Serie A była kupiona po to by siedzieć na ławce ??? !!!
w meczu z Resovią któryś z komentatorów powiedział, że przegrał rywalizację z ... Kłosem :D

leeon pisze: czemu piłka ręczna jest na dwóch kanałach : polsat sport, polsat sport news?
tylko jest taka sprawa, że mecze na PS i PSN lecą te same, tylko, że na PSN nie ma reklam.. i dodam, że siatkówka też tak jest rozkładana.

a w Kielcach.. 1-2 dla Politechniki :D
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 4.kolejka

Post autor: compact »

Sadze, ze prezentuje sie na treningach gorzej niz ci, ktorzy graja. Ale co ja tam moge wiedziec.
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Sezon 2011/12 4.kolejka

Post autor: figol »

Olsztyn - Delecta 2:3 strata pierwszych punktów przez zawodników z Bydgoszczy ale co ważne kolejne zwycięstwo i to bez ich najlepszego zawodnika Francuza Antiga
poznasz głupiego po czynach jego
kuba18760
Posty: 37
Rejestracja: 18 lut 2008, o 07:14
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 4.kolejka

Post autor: kuba18760 »

Ananiew 28 pkt ze skutecznoscia 52% :O

a w drużynie z BDG bardzo dobry mecz Wrony, 18pkt no i 71% w ataku
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2011/12 4.kolejka

Post autor: leeon »

Skra wygrała, ale gra pozostawia wiele do życzenie, bo o ile słabe przyjęcie można tłumaczyć ręką Winiara i związanym z tym brak przyjęcia palcami tego zawodnika, to już kolejny mecz z rekordową ilością zepsutych zagrywek to przegięcie. Brawa dla Atanasijevica, kilka takich meczy i M. Wlazły może zacząc się bać o swoją pierwszoplanową pozycję (w końcu rywalizacja). Cieszy też spora ilość bloków.

No i gdzie Kooistra? Ten zawodnik nie bez powodu był czołowym środkowym serie A. Wcale nie uważam, aby jego pierwszy mecz był jakoś specjalnie słaby (w porównaniu do pierwszych występów takich zawodników jak Bontje, Holmes).
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Sezon 2011/12 4.kolejka

Post autor: figol »

leeon pisze:No i gdzie Kooistra? Ten zawodnik nie bez powodu był czołowym środkowym serie A. Wcale nie uważam, aby jego pierwszy mecz był jakoś specjalnie słaby (w porównaniu do pierwszych występów takich zawodników jak Bontje, Holmes).
Co do Roba to on do tej pory gra słabiutko,na KMŚ oprócz jednego solidnego meczu z Zenitem reszta to była tragedia i zagrywka i blok no i przede wszystkim atak pozostawia wile do życzenia ...
poznasz głupiego po czynach jego
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2011/12 4.kolejka

Post autor: leeon »

figol pisze:
leeon pisze:No i gdzie Kooistra? Ten zawodnik nie bez powodu był czołowym środkowym serie A. Wcale nie uważam, aby jego pierwszy mecz był jakoś specjalnie słaby (w porównaniu do pierwszych występów takich zawodników jak Bontje, Holmes).
Co do Roba to on do tej pory gra słabiutko,na KMŚ oprócz jednego solidnego meczu z Zenitem reszta to była tragedia i zagrywka i blok no i przede wszystkim atak pozostawia wile do życzenia ...
tak, ale stawia się na niego bo wiadomo, że zawodnik ten prędzej czy później dojdzie do formy, na ławce nikt jeszcze nie szczytu formy nie osiągnął... Para Możdżonek, Pliński zapewnie pewien poziom gry na środku, ale Kooistra w formie daje więcej niż każdy z omówionej pary.
Ostatnio zmieniony 15 paź 2011, o 19:24 przez leeon, łącznie zmieniany 1 raz.
ciorny17
Posty: 8567
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 4.kolejka

Post autor: ciorny17 »

compact pisze:Sadze, ze prezentuje sie na treningach gorzej niz ci, ktorzy graja. Ale co ja tam moge wiedziec.
A ja sądzę, że to wina raczej leży po stronie Falasci bo nie umie się dostosować do wymagań Kooistry.
Kłamca.
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sezon 2011/12 4.kolejka

Post autor: Mania »

Politechnika wygrała 5 seta 15:11! Brawo! :)
W składzie PW brak Jakopina, grał Wojtaszek, Wierzbowski i Mikołajczak od 3 seta. :)
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Sezon 2011/12 4.kolejka

Post autor: Aliassy »

Mania pisze:Politechnika wygrała 5 seta 15:11! Brawo! :)
W składzie PW brak Jakopina, grał Wojtaszek, Wierzbowski i Mikołajczak od 3 seta. :)
brawo chłopaki ! może ten brak Jakopina tak podziałał ? :D
w końcu pierwsze punkty :)
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sezon 2011/12 4.kolejka

Post autor: Mania »

MVP Mikołajczak :D
Wprawdzie statystyki były i na razie zniknęły, ale z tego co zdążyłam zobaczyć, to Paweł miał 6/9 w ataku (3set), zaś Gelu w 2 setach 33%. ;)

edit: statystyki znowu żyją, Miki 59%, Gelu 28% :D niech żyje młodość i energia! :D
Patrick Steuerwald to szalony gość, posłał 30 piłek do środkowych przy przyjęciu na poziomie 40%. :D
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
Dami3n
Posty: 71
Rejestracja: 1 cze 2011, o 14:14
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 4.kolejka

Post autor: Dami3n »

Patrick Steuerwald to szalony gość, posłał 30 piłek do środkowych przy przyjęciu na poziomie 40%. :D
meczyk widziałem na zywo i musze przyznac, ze strasznie mi sie dzis podobało rozegranie :D:D:D
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 4.kolejka

Post autor: Murilo0 »

Warto podkreślić dobrą dyspozycję Sławka Jungiewicza, który w meczu z PW miał 73% skuteczności (na 22 próby skończył 16 ataków)
All work and no play makes Jack a dull boy...
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sezon 2011/12 4.kolejka

Post autor: Mania »

Dami3n pisze:
Patrick Steuerwald to szalony gość, posłał 30 piłek do środkowych przy przyjęciu na poziomie 40%. :D
meczyk widziałem na zywo i musze przyznac, ze strasznie mi sie dzis podobało rozegranie :D:D:D
Mógłbyś napisać coś więcej o meczu, skoro go widziałeś? :) Bardzo proszę!
Mecz miał być na Ipli, ktoś wie czy był? Jeśli tak to pozostaje mi czekać na video.
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 4.kolejka

Post autor: jinx »

Mecz Zaksy z Sovią bardzo brzydki, jednak bardzo wyrównany. Główni aktorzy (Lukas, Grozer i Guma Rouzier) bardzo słabo. Brawa dla Samika i Rucka za atak. Przyjęcie dalej nierówne. Trzeba pochwalić Gacka, ale zganić za grę Zaksy środkiem, już nie jest tak efetowana
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2011/12 4.kolejka

Post autor: leeon »

ciorny17 pisze:
compact pisze:Sadze, ze prezentuje sie na treningach gorzej niz ci, ktorzy graja. Ale co ja tam moge wiedziec.
A ja sądzę, że to wina raczej leży po stronie Falasci bo nie umie się dostosować do wymagań Kooistry.
w pierwszym meczu widać było, że Falasca nie potrafi Holendrowi zagrać piłki na pułapie z jakiego Kooistra potrafi uderzyć, ale takie rzeczy ćwiczy się na treningach. Podobnie i zagrywkę, gdzie Holender i Skra mają ogromny i zarazem niewykorzystany potencjał.
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sezon 2011/12 4.kolejka

Post autor: tomasol »

Mecz w Olsztynie nie był aż tak zacięty czy emocjonujący jak mógłby wskazywać na to wynik. Był to raczej taki przekładaniec, obie drużyny falowały poziomem i w zasadzie nie licząc seta drugiego, gdzie Delecta odrobiła z 14:21 na 22:23, poszczególne partie były raczej jednostronne. Choć walki i paru widowiskowych akcji nie zabrakło.
Bydgoszcz wygrała dzięki lepszej zagrywce i lepszym rozegraniu, lepiej też Bydgoszczanie rozwiązywali akcje trudne i kontry. Olsztynianie popełniali za dużo błędów brakowało też pewnego ataku ze skrzydeł, Ananniew wprawdzie nastukał dużo punktów, ale popełnił też trochę błędów, a dzięki dobremu rozegraniu Masnego i Lipińskiego kłopoty miał Olsztyński blok. No i były ustawienia (zwłaszcza z Masnym na zagrywce) na których gospodarze zupełnie nie radzili sobie z przyjęciem. Słaby mecz pod tym względem zagrali libero obu zespołów. W Bydgoszczy obok MVP meczu Siltalii na wyróżnienie zasłużyli też obaj rozgrywający i Wrona, w Olsztynie najlepiej zagrali Ananiew i Gunia, pozostali azetesiacy raczej pod kreską.

PS Bardzo udane, wprawdzie krótkie, wejście zaliczył Bartosz Krzysiek, widać, że ma duże możliwości - szczerze mówiąc mógłby Totolo w przyszłych meczach nieco odważniej z niego korzystać.
owca
Posty: 115
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:15
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 4.kolejka

Post autor: owca »

leeon pisze:
ciorny17 pisze:
compact pisze:Sadze, ze prezentuje sie na treningach gorzej niz ci, ktorzy graja. Ale co ja tam moge wiedziec.
A ja sądzę, że to wina raczej leży po stronie Falasci bo nie umie się dostosować do wymagań Kooistry.
w pierwszym meczu widać było, że Falasca nie potrafi Holendrowi zagrać piłki na pułapie z jakiego Kooistra potrafi uderzyć, ale takie rzeczy ćwiczy się na treningach. Podobnie i zagrywkę, gdzie Holender i Skra mają ogromny i zarazem niewykorzystany potencjał.
Tak, to prawda ze na treningach się ćwiczy. Ale 'odsuwanie' Kooistry od zespolu to jakas kpina chyba. Jak nowy zawodnik (ktory sroce spod ogona nie wypadl, ba! jest graczem klasowym) ma sie w takiej sytuacji czuc? Samo przyjscie obcokrajowca do nowej druzyny nie zawsze jest latwe, a teraz to juz w ogole Kooistra moze czuć sie jak wykluczony. Śmiem twierdzic ze psychicznie przybity jest. Nie jestem zwolennikiem by na boisku grali zawodnicy za same nazwiska, ale przeciez Holender dostal jedna meczowa szanse po czym zostal jak nieprzymierzając junior odeslany w glebokie rezerwy.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Sezon 2011/12 4.kolejka

Post autor: Pele »

Tak nawiasem mówiąc to jest temat o 4 kolejce a Kooistra w niej nie zagrał !!!!!

Co do meczów to zdziwił mnie wynik w Kielcach. Nie widziałem meczu ale widziałem poprzednia jak gra Fart i myślałem, że z taką "padliną" jak Warszawa wygra bez problemu. No ale to jest dowód że niczego nie można być pewnym!

Zaskoczył mnei (ale DUZO MNIEJ) wynik w Kędzierzynie. Typowałem 3:1 albo 3:2 dla ZAKSY, fakty było na pzrewagi ale jednak do zera.
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2011/12 4.kolejka

Post autor: leeon »

owca - Kooistra był w składzie na mecz, nie wyszedł na parkiet.
Adrian
Posty: 73
Rejestracja: 24 lip 2009, o 17:39
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 4.kolejka

Post autor: Adrian »

Wie ktoś co z Martinem Sopko? Ma jakąś kontuzje czy coś, bo dzisiaj jako jedyny nie grał w meczu z AZSem Olsztyn.
Co do meczu to w 1 secie Olsztyn popełnił za dużo błędów, co skrzętnie wykorzystali goście. W drugim secie AZS spokojnie zmierzał po zwycięstwo w 2 secie. Prowadzili już bodaj 21:14, jednak następne 5 punktów zdobyła Delecta przy zagrwyce Masnego.
W połowie 2 seta Piotr Makowski zmienił niemal wszystkich zawodników, którzy rozpoczęli mecz (został tylko Dawid Konarski). W tym samym secie przy wyniku 23:22 dla Olsztyna doszło do kontrowersji. Sędzia liniowy uznał, że po ataku Dawida Konarskiego piłka upadła za boiskiem, natomiast sędzia pierwszy po konsultacji z drugim sędzią zmienił decyzję i przyznał punkt dla AZSu. I w takim momentach chciałoby się, aby na każdym mecz PLS była możliwość systemu challenge.
W 3 secie przy stanie 5:4 dla Olsztyna Konarski zaserwowa z ok. 20-30 cm w aut, zaś sędziowie widzieli pole. I zamiast 6:4 dla Olsztyna było 5:5 i następne 3 punkty zdobyła Delecta i przewagę, którą osiągnęła na początku seta spokojnie dowiozła do końca.
W 4 secie był podobny do 3, tylko Olsztyn z Bydgoszczą zamienili się miejscami.
Zaś w tie breaku 3 ataków na początku nie skończył Paweł Siezieniewski i już na samym początku było 4:1. Później Olsztyn próbował odrobić kilka straty, lecz nie był w stanie i mecz zakończył się zwycięstem gości.

Co do meczu to na plus: zagrywka Winnika, który puścił kilka asów oraz Hernan, który kilka razy zagrał tak w Dębca, że ten przyjmował ją na 4-5 metr.
Widać, że Ferens nie jest w formie. W ataku nie najlpiej a w przyjęcie też jakoś dobrze nie było.
Fajna podwójna zmiana Andrzeja Stelmacha i Bartosza Krzyśka. Stelmach będąc na krótkiej zmianie chyba każdą piłkę wystawiał do Krzyśka, a ten nawet na podwójnym bloku dawał sobie rade. Winnik kilka udanych ataków na 2 czy 3 bloku, czasami fajnie oparł piłkę na potrójnym bloku, ale skuteczność mogła być większa.
Hain także dziś mało skuteczny, ale często atakował na 2 bloku, zaś Gunia dzisiaj na wysokim procencie grał, dołożył do tego jeszcze asa w 4 secie. Ananiev jak widzę miał 52% w ataku, ale też nie ustrzegł sie w niektórych fragmentach meczu prostych błędu. Siezieniewski dzisiaj przeciętnie, a w tie breaku po części z jego niewykorzystanych ataków Olsztyn dzisiaj przegrał.
Natomiast w Bydgoszczy fajnie Lipiński i Masny prowadzili grę. Wika dzisiaj solidnie. 3 czy 4 razy dzisiaj został ruszony na przyjęciu, ale tak po za tym występ solidny. Siltala dzisiaj solidny mecz, mając czasami potrójny blok potrafił go obić i zdobyć punkt dla Bydgoszczy.
Natomiast Konarski dzisiaj mnie rozczarował. W statystykach ma 38%, ale będąc na hali myślałem, że gra na gorszej skuteczności. Dość często dzisiaj blokowany. Pod koniec 3 seta zawodnicy Olsztyna całkowicie odpuścili blokowanie strefy Konarskiego i w trójkę próbowali zablokować środek lub lewo skrzydła Delecty Bydgoszcz.
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sezon 2011/12 4.kolejka

Post autor: Mania »

Adrian pisze:Wie ktoś co z Martinem Sopko? Ma jakąś kontuzje czy coś, bo dzisiaj jako jedyny nie grał w meczu z AZSem Olsztyn.
Nie dziwne, że nie grał. Sopko znalazł klub w rodzinnym kraju. ;)
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2011/12 4.kolejka

Post autor: leeon »

Sopko?;) nie ta liga:)
Adrian
Posty: 73
Rejestracja: 24 lip 2009, o 17:39
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 4.kolejka

Post autor: Adrian »

Mania pisze:
Adrian pisze:Wie ktoś co z Martinem Sopko? Ma jakąś kontuzje czy coś, bo dzisiaj jako jedyny nie grał w meczu z AZSem Olsztyn.
Nie dziwne, że nie grał. Sopko znalazł klub w rodzinnym kraju. ;)
OMG. Patrzac z daleka myslalem, że to był Martin Sopko a to był Wojciech Gradowski. :D
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2011/12 4.kolejka

Post autor: leeon »

Atanasijevic - dzisiejszy MVP 18 pkt (w ataku 54 %) i do tego 3 bloki punktowe, będzie z niego pociecha dla klubu, nie widziałem meczu, ale przy średnim przyjęciu zespołu musiał mieć trudne piłki.
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sezon 2011/12 4.kolejka

Post autor: tomasol »

Nawiązując do postu Adriana to Delecta wystąpiła dziś w Olsztynie bez Antigi (nie znam powodu), ale Francuz był na hali i po meczu zszedł na parkiet cieszyć się z kolegami.
Fartek
Posty: 96
Rejestracja: 17 maja 2011, o 19:29
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 4.kolejka

Post autor: Fartek »

Fart w meczu z PW pokazał jak grać, żeby nie wygrać.
Buszek to nie wiem czy na prawdę nie ma wpisane w kontrakcie, że musi grać. W ataku porażka maksymalna, w przyjęciu chyba podobnie. Z drugiej strony Pawliński nie lepszy. Tęskni się po dzisiejszym meczu za Castardem, a nawet i za Łuką 8-)

Wagner żonglował dziś rozgrywającymi, pod koniec 1 seta zdjął Pujola. Kozłowski takie samo dziadostwo grał jak i on i po 3 secie przy 1-2 wrócił francuz.

1 set Fart zaczął od 4-1, żeby zejść na pierwszy TTO przegrywając 6-8. Później już jakoś na stronę PW.
2 set Farta
3 set 6-6 i ktoś z PW drugą piłkę normalnie sobie "rzucił", dwoma rękami od dołu z wysokości pasa, a gwizdek nic. Od tego momentu poszła seria na 6-10 czy tam 11, przy serwisie Wierzbowskiego i tak już szło do końca seta.
4 set Farta

TB zaczął się od 2 zółtych kartek Wojtaszek i Kapfer dostali po żółtku za sytuację, która miała miejsce po 4 secie.
Libero PW coś strasznie zaczął gestykulować i pyskować w stronę Kielczan, że niby linia czy tam po bloku , a Kapfer przeszedł na drugą stronę siatki, żeby mu dokładnie pokazać, że był aut :D

Tb PW po błędach Farta odskoczyła.
Fart zaczął gonić i przy 10-11 , kontra w górze i gwizdek.
Upadł Miłosz Zniszczoł, oby to tylko lekkie skręcenie było.
Akcja powtórzona i niestety skończona już przez graczy Azsu.
I to by było na tyle dla Farta.

Mecz słaby, bardzo słaby. Dawno nie widziałem to słabo grającego Farta.
Politechnika słabiutka ale jak słaby musiał być dziś Fart jeśli z nią przegrał?

Jedynie brawa dla Sławka Jungiewicza. Poza autem w Tb na 4-7? praktycznie nie można mu nic zarzucić.
Ostatnio zmieniony 15 paź 2011, o 21:45 przez Fartek, łącznie zmieniany 1 raz.
Fartek
Posty: 96
Rejestracja: 17 maja 2011, o 19:29
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 4.kolejka

Post autor: Fartek »

Mania pisze:
Adrian pisze:Wie ktoś co z Martinem Sopko? Ma jakąś kontuzje czy coś, bo dzisiaj jako jedyny nie grał w meczu z AZSem Olsztyn.
Nie dziwne, że nie grał. Sopko znalazł klub w rodzinnym kraju. ;)
Al-nasr?
Zjednoczone Emiraty Arabskie to rodzinny kraj Martina? :o
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sezon 2011/12 4.kolejka

Post autor: Mania »

Faaaktycznie, masz rację. Ubzdurało mi się, że wrócił na Słowację. :)

Jeszcze co do meczu Fart - AZS PW, też widziałam ostatnio mecze i Fartu, i AZS-u, przewidywałam wynik odwrotny. Mam nadzieję, że obecny rezultat jest jednak wynikiem poprawy gry PW, a nie aż takiej mizerii Kielczan, bo tak czy siak są oni na nieco wyższym pułapie niż PW. :)
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
azsiak
Posty: 226
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 10:06
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 4.kolejka

Post autor: azsiak »

tomasol pisze:Nawiązując do postu Adriana to Delecta wystąpiła dziś w Olsztynie bez Antigi (nie znam powodu), ale Francuz był na hali i po meczu zszedł na parkiet cieszyć się z kolegami.
Ten fakt świadczy o tym na jakim poziomie jest Olsztyn (jesli przegrał z Bydgoszczą gdzie jedynym wzmocnieniem jest wlasnie Antiga) i jednocześnie swiadczy gdzie jest Politechnika jeśli przegrała z tak słabym Olsztynem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”