Relacje TV z meczów PlusLigi

agnieszkaa
Posty: 101
Rejestracja: 2 maja 2008, o 13:59
Płeć: K

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: agnieszkaa »

Mam nadzieję, że to co teraz widzę na stronie plusliga.pl to jakiś błąd? Mecz w piątek o 14:30 (4 listopada JW-Skra)?
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: adi_tiger »

agnieszkaa pisze:Mam nadzieję, że to co teraz widzę na stronie plusliga.pl to jakiś błąd? Mecz w piątek o 14:30 (4 listopada JW-Skra)?
To musi być błąd. Mecz będzie pewnie 17, 18. Nie możliwe by w dzien roboczy mecz byl o 14:30, pomyłka z weekendem ;)
agnieszkaa
Posty: 101
Rejestracja: 2 maja 2008, o 13:59
Płeć: K

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: agnieszkaa »

adi_tiger pisze:To musi być błąd. Mecz będzie pewnie 17, 18. Nie możliwe by w dzien roboczy mecz byl o 14:30, pomyłka z weekendem ;)
No wiesz, w PlusLidze wszystko jest możliwe ;)
Lynn
Posty: 970
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Lynn »

a transmisji ligowych w TV4 jak nie było tak nie ma :]
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Asta »

Są transmisje w TV4 tych meczów co są o 14:30. ZAKSA-Resovia był w TV4
Awatar użytkownika
Xaar
Posty: 497
Rejestracja: 25 paź 2010, o 21:08
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Xaar »

Lynn
Posty: 970
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Lynn »

Są transmisje w TV4 tych meczów co są o 14:30. ZAKSA-Resovia był w TV4
no to strasznie dużo jak na 5 kolejek spotkań.
gargamel25
Posty: 222
Rejestracja: 14 maja 2010, o 18:04

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: gargamel25 »

Mecz Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 5.11 ?
Chyba jednak błąd tam jest ...
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Pele »

Polsat popada ze skrajności w skrajność. Albo 1 czy 2 mecze a jak się trafi kolejk ato aż 4 w Polsacie! Ciekawe od czego to zależy?
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
krzysiu
Posty: 5486
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: krzysiu »

Chyba dlatego tyle , bo PŚ kobiet wtedy będzie i nasze mają zmiane w terminarzu.
agnieszkaa
Posty: 101
Rejestracja: 2 maja 2008, o 13:59
Płeć: K

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: agnieszkaa »

gargamel25 pisze:Mecz Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 5.11 ?
Chyba jednak błąd tam jest ...
Chyba raczej nie bo dzisiaj jak już wychodziłam z hali to spiker zapraszał na ten mecz tylko nie usłyszałam godz bo się spieszyłam ale widzę, że jest tam podana 14:30. Czyli wyjaśniła się już też pomyłka ze strony plusligii.
gargamel25
Posty: 222
Rejestracja: 14 maja 2010, o 18:04

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: gargamel25 »

Ale na stronie JW też jest data 4.11 , a na hali też własnie słyszałem jak mówili godzine 14;30 ...ale nie słyszałem dnia :D
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: adi_tiger »

Bo ogólnie ten mecz mial byc piątek 4.11 ale teraz zamiana wszedzie na sobote 5.11 wiec 14 30 zrozumiala ;)
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Aliassy »

Lynn pisze:a transmisji ligowych w TV4 jak nie było tak nie ma :]
bo nie sama siatkówka na tv4 musi lecieć..
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
Awatar użytkownika
Fein
Posty: 659
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 16:14
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Fein »

Aliassy pisze:
Lynn pisze:a transmisji ligowych w TV4 jak nie było tak nie ma :]
bo nie sama siatkówka na tv4 musi lecieć..
Jasne. Tak samo nie samą siatkówkę muszą firmy sponsorować, skoro ich reklama docierałaby do wąskiego grona zapaleńców.
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Aliassy »

Fein pisze:
Aliassy pisze:
Lynn pisze:a transmisji ligowych w TV4 jak nie było tak nie ma :]
bo nie sama siatkówka na tv4 musi lecieć..
Jasne. Tak samo nie samą siatkówkę muszą firmy sponsorować, skoro ich reklama docierałaby do wąskiego grona zapaleńców.
chodzi mi o to, że skoro polsat porwał się na transmisję z siatkówki, nożnej i ręcznej ( + boks etc ) to musi zagospodarować czas antenowy. przykładowo wczoraj nie było meczu pls-u bo leciał mecz PL - Czarnogóra. sezon temu ręczna nie leciała na tv4,a na PS, PSE to wielkie święto jak był jakiś mecz JEDEN, a nie 3 w weekend..
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: weary_skier »

Czy mecz JW-Skra jest faktycznie w piątek 4.11?
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
gargamel25
Posty: 222
Rejestracja: 14 maja 2010, o 18:04

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: gargamel25 »

Ciężko powiedzieć, spiker na meczu JW-Olsztyn zapraszał na 5.listopada.
Tutaj jest ...
http://www.sport.pl/sport-lodz/1,117108 ... _grac.html


Chyba jeszcze nie wiadomo... :> Profesjonalna Liga :D
kasica
Posty: 29
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 16:44
Płeć: K

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: kasica »

Mam pytanie do posiadaczy płatnego pakietu na ipla: warto? Chodzi mi o jakość transmisji live.
Bo to, jak wyglądają powtórki dostępne w ich bibliotece to jakaś porażka pod tym względem, aż mi się oglądać nie chce. Chyba, że i tutaj jakość się poprawia po wykupieniu pakietu?
Z góry dzięki.
:)
Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1530
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: nikt wazny »

kasica pisze:Mam pytanie do posiadaczy płatnego pakietu na ipla: warto? Chodzi mi o jakość transmisji live.
Bo to, jak wyglądają powtórki dostępne w ich bibliotece to jakaś porażka pod tym względem, aż mi się oglądać nie chce. Chyba, że i tutaj jakość się poprawia po wykupieniu pakietu?
Z góry dzięki.
Nie wiem jak jest ze stałym abonamentem, ale ja kupiłem dostęp do 1 meczu. Były do wyboru jakości ECO, STD, EXR i ta ostatnia była już naprawdę na poziomie. Co prawda do HD daleko, ale piłka nie był pikselem, tylko rzeczywiście piłką :D
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: KChudz »

kasica pisze:Mam pytanie do posiadaczy płatnego pakietu na ipla: warto? Chodzi mi o jakość transmisji live.
Bo to, jak wyglądają powtórki dostępne w ich bibliotece to jakaś porażka pod tym względem, aż mi się oglądać nie chce. Chyba, że i tutaj jakość się poprawia po wykupieniu pakietu?
Z góry dzięki.
Mam abonament 90 dni - polecam dla tych co nie mają Polsatu Sport (tak jak Ja)
Jakość EXTR na łączu 4MB chodzi bez zarzutu. Niestety potrzebny jest w miare niestary komputer (procesor, karta grafiki itp), przy starym sprzęcie bywa z tym różnie. No i nie potrzeba legaln. Win, musi być XP sp 3 lub nowszy.
kasica
Posty: 29
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 16:44
Płeć: K

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: kasica »

Dziękuję za informacje, właśnie o to mi chodziło. Sprzęt mam w porządku i z legalnością programów też wszystko OK, po prostu nie chciałam wydawać kasy na coś tak fatalnej jakości, jak te ich powtórki na ipla.
:)
trampek22
Posty: 251
Rejestracja: 3 lis 2010, o 23:13
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: trampek22 »

No i jest rekompensata od ipli za wczorajszy mecz. Ja dostałem tydzień dostępu do ipla sport.
Meczu to nie wróci ale ważne ze dbają o takie rzeczy
dodonek
Posty: 1059
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: dodonek »

i mnie oddali :)
Witam,
W dniu wczorajszym, z przyczyn technicznych transmisja ze spotkania PlusLigi mężczyzn: Delecta Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel była opóźniona i rozpoczęła się dopiero w 3 secie.
W związku z tym w ramach rekompensaty za zaistniałą sytuację, pragniemy przesłać Państwu kod iplaSPORT umożliwiający dostęp do transmisji sportowych przez 7 dni.

Kod zostanie wysłany jeszcze w dniu dzisiejszym.

Jeszcze raz przepraszamy za zaistniałą sytuację.
trampek pisałeś coś do nich czy tak od siebie? Bo ja napisałem.. Tak czy siak wyszli z twarzą.
Dziękuję.
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: iron »

Ja napisalem maila do nich o dostałem tą sama odpowiedź. Tydzień ipli sport za darmo.
No sympathy for fools...
trampek22
Posty: 251
Rejestracja: 3 lis 2010, o 23:13
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: trampek22 »

dodonek pisze:i mnie oddali :)
Witam,
W dniu wczorajszym, z przyczyn technicznych transmisja ze spotkania PlusLigi mężczyzn: Delecta Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel była opóźniona i rozpoczęła się dopiero w 3 secie.
W związku z tym w ramach rekompensaty za zaistniałą sytuację, pragniemy przesłać Państwu kod iplaSPORT umożliwiający dostęp do transmisji sportowych przez 7 dni.

Kod zostanie wysłany jeszcze w dniu dzisiejszym.

Jeszcze raz przepraszamy za zaistniałą sytuację.
trampek pisałeś coś do nich czy tak od siebie? Bo ja napisałem.. Tak czy siak wyszli z twarzą.

Ja napisałem jeszcze podczas meczu ( jego braku) ze nie działa. mam wykupione 3 miechy tak poza tym jesli to cos zmienia
Awatar użytkownika
Kaziu19xx
Posty: 73
Rejestracja: 11 paź 2011, o 16:56
Płeć: M
Kontakt:

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Kaziu19xx »

Mecz Jastrzębskiego Węgla ze SKRĄ Bełchatów jest 5.11 o godzinie 14:30 na 100% ;)
Dla kibiców JW: na meczu z Iskrą Odnicovo mogliście znaleźć pod swoim krzesełkiem karteczkę z terminarzem oraz składem drużyny. Mecze są tam już rozpisane razem z tymi które zostały przesunięte z powodów innych rozgrywek, tam wszystko jest napisane.
"czy Ty wygrasz czy nie, ja i tak Kocham Cię, w moim sercu Jastrzębie, na dobre i na złe"
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: iron »

Kaziu19xx pisze:Mecz Jastrzębskiego Węgla ze SKRĄ Bełchatów jest 5.11 o godzinie 14:30 na 100% ;)
Dla kibiców JW: na meczu z Iskrą Odnicovo mogliście znaleźć pod swoim krzesełkiem karteczkę z terminarzem oraz składem drużyny. Mecze są tam już rozpisane razem z tymi które zostały przesunięte z powodów innych rozgrywek, tam wszystko jest napisane.
I w tym terminarzu mecz jest 4.11. A zgodnie z tym co było napisane na strefie JW i Skra nie chcą się zgodzić na mecz 5.11 i dopiero okaże się jaki będzie ostatecznie termin. Ja i tak liczę że będzie 4.11.
No sympathy for fools...
Awatar użytkownika
Kaziu19xx
Posty: 73
Rejestracja: 11 paź 2011, o 16:56
Płeć: M
Kontakt:

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Kaziu19xx »

iron pisze:
Kaziu19xx pisze:Mecz Jastrzębskiego Węgla ze SKRĄ Bełchatów jest 5.11 o godzinie 14:30 na 100% ;)
Dla kibiców JW: na meczu z Iskrą Odnicovo mogliście znaleźć pod swoim krzesełkiem karteczkę z terminarzem oraz składem drużyny. Mecze są tam już rozpisane razem z tymi które zostały przesunięte z powodów innych rozgrywek, tam wszystko jest napisane.
I w tym terminarzu mecz jest 4.11. A zgodnie z tym co było napisane na strefie JW i Skra nie chcą się zgodzić na mecz 5.11 i dopiero okaże się jaki będzie ostatecznie termin. Ja i tak liczę że będzie 4.11.
Nie mam teraz tego przy sobie, więc nie będę się z Tobą kłócił ale wydaje mi się że jest napisane 5.11, ale tak czy siak mecz jest 5.11..
"czy Ty wygrasz czy nie, ja i tak Kocham Cię, w moim sercu Jastrzębie, na dobre i na złe"
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: iron »

A ja mam, więc mogę Ci to potwierdzić. Napisane jest 4.11
No sympathy for fools...
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”