Sezon 2011/12 3. kolejka

anty
Posty: 330
Rejestracja: 19 lut 2011, o 11:24
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: anty »

leeon pisze:widze zrobiło sie tu rzeszowskie towarzystwo wzajemnej adoracji, no cóż muszę zepsuć "atmosferę wzajemnego zrozumienia". Zachowanie kibiców czasami osiągało poziom megaburacki. Tłumaczenie tego infantylnego "rozpłacz się" decyzją Mariusza co do kadry bawi mnie setnie, bo doskonale pamiętam ten sam "poziom kibicowania" w ostatnim meczu ubiegłego sezonu PLS. Nie wiem kogo kibice Resovii chcą okłamać, samych siebie?
widzę, że po tylu stronach kolega potrzebuje jeszcze dodatkowego wyjaśnienia, a jako że dobry ze mnie człowiek, już spieszę z pomocą.
- "rozpłacz się" odnosiło się do wiecznych tańców pana MW pod słupkiem sędziego, tak w zeszłym sezonie, jak i w tym
- a swoiście obfitą porcję gwizdów odebrał za traktowanie kibiców jak idiotów i olanie kadry
ot, tyle.

a panu Nawrockiemu proponuję dalej zajeżdżać kontuzjowanych zawodników w meczach o pietruszkę, na pewno jest to sposób aby mieć zespół w pełni sił na PP lub koniec sezonu. No chyba, że plan bełchatowkiej wierchuszki jest zaiste dalekosiężny i perfidnie doskonały - zajechać reprezentantów w tym sezonie, aby w kolejnym sami zrezygnowali z kadry i poświęcili się dla dobra klubu.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: leeon »

anty pisze: widzę, że po tylu stronach kolega potrzebuje jeszcze dodatkowego wyjaśnienia, a jako że dobry ze mnie człowiek, już spieszę z pomocą.
- "rozpłacz się" odnosiło się do wiecznych tańców pana MW pod słupkiem sędziego, tak w zeszłym sezonie, jak i w tym
- a swoiście obfitą porcję gwizdów odebrał za traktowanie kibiców jak idiotów i olanie kadry
ot, tyle.

a panu Nawrockiemu proponuję dalej zajeżdżać kontuzjowanych zawodników w meczach o pietruszkę, na pewno jest to sposób aby mieć zespół w pełni sił na PP lub koniec sezonu. No chyba, że plan bełchatowkiej wierchuszki jest zaiste dalekosiężny i perfidnie doskonały - zajechać reprezentantów w tym sezonie, aby w kolejnym sami zrezygnowali z kadry i poświęcili się dla dobra klubu.
zadziwiająca teoria - rozumiem, że wg Twojego mniemania o prawie kapitana do rozmowy z sędzią deycydują kibice? - żenada. Taki poziom kibicowania to może na kartofliskach piłki kopanej, ale na arenach siatkarskich nie powinno mieć to miejsca.

jeszcze dziwniejsze stwierdzenie apropo zajeżdżania zawodników - coś mi wraca pamięć o Grozerze z ubiegłego sezonu.....
nulon
Posty: 182
Rejestracja: 20 mar 2009, o 19:58
Płeć: M
Lokalizacja: Wawa

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: nulon »

anty pisze:
a panu Nawrockiemu proponuję dalej zajeżdżać kontuzjowanych zawodników w meczach o pietruszkę, na pewno jest to sposób aby mieć zespół w pełni sił na PP lub koniec sezonu. No chyba, że plan bełchatowkiej wierchuszki jest zaiste dalekosiężny i perfidnie doskonały - zajechać reprezentantów w tym sezonie, aby w kolejnym sami zrezygnowali z kadry i poświęcili się dla dobra klubu.
Zobaczymy jeszcze kto będzie miał zajechanych zawodników pod koniec sezonu :]
azsiak
Posty: 226
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 10:06
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: azsiak »

nulon pisze:
anty pisze:
a panu Nawrockiemu proponuję dalej zajeżdżać kontuzjowanych zawodników w meczach o pietruszkę, na pewno jest to sposób aby mieć zespół w pełni sił na PP lub koniec sezonu. No chyba, że plan bełchatowkiej wierchuszki jest zaiste dalekosiężny i perfidnie doskonały - zajechać reprezentantów w tym sezonie, aby w kolejnym sami zrezygnowali z kadry i poświęcili się dla dobra klubu.
Zobaczymy jeszcze kto będzie miał zajechanych zawodników pod koniec sezonu :]
Jeśli masz na myśli Resovie to powiem tak:

Z całym szacunkiem ale Kowal to nie Travica więc na miejscu kibicow Resovii o zajechanie zawodnikow w tym sezonie bym sie martwił.
Redwitz
Posty: 18
Rejestracja: 12 cze 2011, o 21:51
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: Redwitz »

leeon pisze:zadziwiająca teoria - rozumiem, że wg Twojego mniemania o prawie kapitana do rozmowy z sędzią deycydują kibice? - żenada. Taki poziom kibicowania to może na kartofliskach piłki kopanej, ale na arenach siatkarskich nie powinno mieć to miejsca.
Kapitan ma prawo do rozmowy z sędzią, ale to co wyprawia Wlazły to jest lekka przesada.
Po każdej akcji ma coś do powiedzenia.

Dodałbym jeszcze pozostałych zawodników, którzy po każdej kontrowersyjnej akcji lecą do słupka sędziego.
Błazenada.
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: kalosz »

leeon pisze:zadziwiająca teoria - rozumiem, że wg Twojego mniemania o prawie kapitana do rozmowy z sędzią deycydują kibice? - żenada. Taki poziom kibicowania to może na kartofliskach piłki kopanej, ale na arenach siatkarskich nie powinno mieć to miejsca.
Proszę nie udawaj, że jesteś nie rozumiesz dlaczego kibice gwizdali. Nie chodzi o to, że Wlazły dyskutował z sędziami, tylko o liczbę jego wycieczek w stronę stołka - to jest bardzo irytujące. I Wlazły to nie jest jakiś odosobniony przypadek. Jak się kłócił Zagumny czy inni kapitanowie też były gwizdy. Szkoda, że na meczach Resovii nie są używane trąbki, efekt byłby głośniejszy i tak jak chciał Woicki - jak w remizie.
Jeżeli natomiast porównujesz to co działo się w środę z tym co dzieje się na meczach piłki nożnej to chyba nigdy nie byłeś na meczu piłki kopanej.

Gdybyś zaś był na meczu na Podpromiu to ciekawe co być powiedział o zachowaniu Plińskiego i Atanasijevicia, którym - jak widać - zależało na sprowokowaniu trybun.
Grembi pisze:Oj nie byłbym taki pewien gwizdów dla Sucha i Łuki... Such bywa na każdym spotkaniu na Podpromiu, na prezentacji był w złotej drużynie i nie było żadnych gwizdów pod jego adresem. A Łuka jest lubiany wśród rzeszowskich kibiców i ewentualnych gwizdów też bym się nie spodziewał.
Widzę, że masz słabą pamięć ;)
Such dostał gwizdy, gdy jako trener Radomia zdjął Salasa po akcji w której Kubańczyk przyznał się do błędu. Łuka w pierwszym swoim meczu po odejściu z Resovii jako zawodnik Częstochowy. Ale już nie pamiętam co zrobił, że później przy każdej zagrywce cała hala solidnie go zgasiła.
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
koloss
Posty: 104
Rejestracja: 1 paź 2011, o 20:11
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: koloss »

leeon już to pisałem, ale powtórzę specjalnie dla Ciebie bo siejesz zamęt tonem prowokacyjnym(o którym za chwilę mowa): Gdybyś był na meczu (apropo, co się stało, że KK Skry nie było?) to byś widział jak prowokacyjnie zachowywali się zawodnicy Skry w stosunku do kibiców. Nie uchwyciła tego żadna kamera. Tak nie zachowują się mistrzowie i jeśli podczas tego meczu coś można nazwać żenadą to właśnie takie przypały oraz to, że najzwyczajniej w świecie większość zawodników Skry nie umie przegrywać. Twoje wywody na temat poziomu kibicowania przemilczę z tego powodu, że jako wierny kibic Skry musisz przyznać, że Wasze kibicowanie należy do najgorszych w lidze. Trąbienie bez ustanku(nie zapomnę widoku kilku osób z KK Skry, którzy przed meczem w tamtym roku na Podpromiu smarowali ręce kremem tylko po to, aby nie było pozniej odcisków od trąbki na paluszkach :D ), bębnienie cały czas zamiast głośnego kibicowania i kilka innych rzeczy... czy tak wygląda prawdziwe kibicowanie? nie żartuj i nie prowokuj również więcej.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: grzegorzg »

koloss pisze:Gdybyś był na meczu
Nie byłem (nie bywam) na meczu. Prosże zatem o wyjasnienie, czy zawodnicy Skry tak zle zachowywali sie na rozgrzewce? Czy w trakcie meczu?
Awatar użytkownika
Grembi
Posty: 647
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 20:42
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: Grembi »

W środowym hicie była jeszcze jedna dość istotna sytuacja, o której tutaj chyba jeszcze nikt nie wspominał. Czwartego seta zakończyło przejście lini środkowej przez Lotmana. Ale w jakich okolicznościach? A no w takich, że gdy Lotman walczył o utrzymanie się na linii i utrzymania się na stronie Resovii, Możdzonek położył rękę na jego plecach i wykonał nią ruch, aby ściagnąć Amerykanina na stronę Bełchatowian. Po tej sytuacji Lotman został na boisku mimo zakończenia seta i pokazywał co się stało, ale nikt nie miał jak tej sytuacji sprawdzić. W tie-breaku pod siatką też było spięcie między tą dwójką. Obejżałem tą sytuacje w TV, bo na hali w trakcie trwania akcji ciężko coś takiego dojrzeć i rzeczywiście w trakcie transmisji widać to zachowanie Możdżonka. Nie wiem czy gdyby nie ten ruch rerezentanta Polski Lotman byłby w stanie utrzymać się po swojej stronie i nie przekroczyć linii, ale takie zachowanie bełchatowskiego środkowego delikatnie mówiąć ma niewiele wspólnego z zasadami fair-play...
kalosz pisze: Widzę, że masz słabą pamięć ;)
Such dostał gwizdy, gdy jako trener Radomia zdjął Salasa po akcji w której Kubańczyk przyznał się do błędu. Łuka w pierwszym swoim meczu po odejściu z Resovii jako zawodnik Częstochowy. Ale już nie pamiętam co zrobił, że później przy każdej zagrywce cała hala solidnie go zgasiła.
Po zdjęciu Salasa owszem dostał gwizdy, ale bardziej chodziło mi o to, że nie było to związane z jego przeszłością w Resovii. To samo jeśli chodzi o Łukę. Zdaje się, że pod siatką podskakiwał chyba do Redwitza. W tej sytuacji kazdy gwizdy by dostał ;)
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: Asta »

Ogólnie zawodnicy Skry strasznie prowokowali wszystkich na około.
Siatkarze Skry zamiast stać w kwadracie to stali po za nim zasłaniając kibicom boisko. Jakiś koleś podszedł i zapytał czy mogą odsłonić odpowiedział nie jaki Karol Kłos że nie może (o ile dobrze zrozumiałem całą sytuację). Ten Serb na A (nie pamiętam i nie chce pamiętać) ze Skry straszył kilka razy dzieci podchodzące do kwadratu...
Nie jaki Daniel Pliński stojąc w kwadracie znowuż zasłaniał boisko kibicom, kibic spytał czy może odsłonić a on odskoczył jakby nie wiem co i strasznie go przepraszał składając ręce na "Amen"...
A to podejście Plińskiego do KK bo jakaś paranoja...
koloss
Posty: 104
Rejestracja: 1 paź 2011, o 20:11
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: koloss »

grzegorzg pisze:
koloss pisze:Gdybyś był na meczu
Nie byłem (nie bywam) na meczu. Prosże zatem o wyjasnienie, czy zawodnicy Skry tak zle zachowywali sie na rozgrzewce? Czy w trakcie meczu?
Na rozgrzewce było ok. Przy prezentacji bardzo duże brawa dostali medaliści ME grający w Skrze. Minutę później porcję megagwizdów dostał MW, ale ten temat zostawię w spokoju, bo już uważam za zakończony. Napinkę zaczął Atanasijevic, który podczas 1 przerwy technicznej w 2 secie zaczął wymachiwać rękami z drwiącym uśmieszkiem w stronę kibiców Resovii. Meczy był w tym momencie na styku albo nawet prowadzenie Resovii. Przy niektórych punktach po długich akcjach które wygrane były przez Skrę zawodnicy z kwadratu wskakiwali na boisko(!) niby z radości, ale ja tam więcej widziałem prowokacji niż radości- być może tutaj się mylę. Później Pliński z Woickim podeszli do KK Resovii i z tego co już zdążyłem się dowiedzieć powiedzieli, żeby kibice skandowali jeszcze głośniej hasła o czelendżu i o płakaniu, bo oni to słabo słyszą(oczywista prowokacja). Starcie Lotmana pod siatką widziałem, ale widzę, że Grembi już wyjaśnił, że tutaj też nie było ciekawie i na poziomie mistrzów i reprezentantów Polski... Dodam tylko, że po meczu pierwszym, który uciekł do szatni był Pliński a na boisku został długo Kurek, dla którego kibice mieli ogromny szacunek bijąc brawo podczas zmian z Jego udziałem. Jak widać można się zachować z klasą i umieć przegrywać. Ale czy tego ma się uczyć 33 letni Pliński od 23 letniego Kurka czy na odwrót?
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: weary_skier »

Asta pisze:. Ten Serb na A (nie pamiętam i nie chce pamiętać) ze Skry straszył kilka razy dzieci podchodzące do kwadratu...
Atanasijevic? Przecież to taki pocieszny dzieciur jest :D.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
Grembi
Posty: 647
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 20:42
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: Grembi »

Serbska "gwiazda" Atanasijevic kiedy rozgrzewał się w trakcie przerwy technicznej zatrzymał się przed KK Sovii i wymachiwał rękoma w geście pobudzenia kibiców do dopingu. Podczas stania w kwadracie zachowywał się podobnie. No ale skoro ich kibice wyśpiewujący zupełnie nie adekwatny do nich hymn pt. "Zawsze tam gdzie ty" nie pofatygowali się na mecz to siatkarze musieli wziąść sprawy w swoje ręce :] Powiecie, że nie byliście bo mecz był w środku tygodnia? KK Sovii wybiera się parokrotnie dalej, także w środku tygodnia na zdecydowanie mniej ważny mecz do Lozanny. Jakoś można się zebrać... No ale co tam, przecież "Zawsze tam gdzie ty" to "tylko" tytuł hymnu... :]
wiglus
Posty: 40
Rejestracja: 5 paź 2011, o 19:23
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: wiglus »

koloss pisze:[...]
I wy się tak daliście sprowokować? Straszne! ; )
Tak po twoim poście to raczej kibicom Resovi bardzie to "popłacz się" powinno się śpiewać .
Potępiam oczywiście takie zachowania prowokacyjne ze strony zawodników. To był cios poniżej pasa dla rzeszowskich kibiców.
koloss
Posty: 104
Rejestracja: 1 paź 2011, o 20:11
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: koloss »

wiglus pisze:
koloss pisze:[...]
I wy się tak daliście sprowokować? Straszne! ; )
Tak po twoim poście to raczej kibicom Resovi bardzie to "popłacz się" powinno się śpiewać .
Potępiam oczywiście takie zachowania prowokacyjne ze strony zawodników. To był cios poniżej pasa dla rzeszowskich kibiców.
Nikt nie dał się sprowokować.
Zawodnicy Skry prowokowali a jednocześnie kibice Resovii nie dali się prowokować. Czy gdziekolwiek napisałem, że kibice dali się ponieść takim gestom/słowom/zachowaniom zawodników Skry? Czujesz różnicę pomiędzy jednym a drugim? Na szczęście zawodnicy Sovii zachowali też chłodne głowy i koncentrację do końca i m.in. dzięki temu zwyciężyli :)
Qiub
Posty: 512
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:11
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: Qiub »

Nie mam nic do tej sytuacji, nawet mi się podobało, ale co tu przeżywać? Piszecie o tym od środy non-stop! Normalna sytuacja, na hali w Kędzierzynie-Koźlu jest tak raz na parę meczy(meczów?) i nikt nie robi z tego wielkiej sensacji... Gwizdy czy przyśpiewki na temat drugiej drużyny to chyba nieodłączny element kibicowania na całym świecie, tylko polska siatkówka się wyłamała i wychowała sobie "kibiców" klaskających do piosenek dja czy piszczących na widok przystojnych (?) zawodników... :]
Podpis.
koloss
Posty: 104
Rejestracja: 1 paź 2011, o 20:11
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: koloss »

Qiub pisze:Nie mam nic do tej sytuacji, nawet mi się podobało, ale co tu przeżywać? Piszecie o tym od środy non-stop! Normalna sytuacja, na hali w Kędzierzynie-Koźlu jest tak raz na parę meczy(meczów?) i nikt nie robi z tego wielkiej sensacji... Gwizdy czy przyśpiewki na temat drugiej drużyny to chyba nieodłączny element kibicowania na całym świecie, tylko polska siatkówka się wyłamała i wychowała sobie "kibiców" klaskających do piosenek dja czy piszczących na widok przystojnych (?) zawodników... :]
otóż to, zgadzam się z poprzednikiem :) Ale ktoś w środę przegrał i szuka wszędzie wokół przyczyn tej porażki tylko nie u siebie...
PS. Jestem dziś przygotowany na równie gorący doping w KK, ale tym razem niech po ostatniej piłce cieszą się kibice gości ;)
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: weary_skier »

A Ipla ma problemy z transmisją z Bydgoszczy. Już o 20 minut przesunięto start transmisji.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
-INFORMATOR-
Posty: 309
Rejestracja: 21 cze 2009, o 14:39
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: -INFORMATOR- »

I co teraz jak ktoś wykupił transmisje
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: adi_tiger »

nalezy jedynie czekac ... :D

szkoda że mecz juz trwa na dobre a streama nie ma ;/ a jeszcze placimy
gargamel25
Posty: 222
Rejestracja: 14 maja 2010, o 18:04

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: gargamel25 »

Właśnie miałem się pytać czy ktoś ma to samo ... a tu widzę ogólny zonk

Mecz chyba nie trwa bo na stronie PLSu też nie ma wyniku na żywo.
Ostatnio zmieniony 25 paź 2011, o 18:12 przez gargamel25, łącznie zmieniany 1 raz.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: weary_skier »

Chyba jednak nie uświadczymy dzisiaj transmisji. A zapowiadał się ciekawy mecz.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: adi_tiger »

gargamel25 pisze:Mecz chyba nie trwa bo na stronie PLSu też nie ma wyniku na żywo.
mecz trwa . jest 13:14 dla Wegla
-INFORMATOR-
Posty: 309
Rejestracja: 21 cze 2009, o 14:39
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: -INFORMATOR- »

Mecz trwa 15-14 dla JW
ja123
Posty: 97
Rejestracja: 6 cze 2010, o 19:59
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: ja123 »

może mi ktos powiedziec czy to gówno o nazwie ipla tylko mi nie działa ? o.O
człowiek płaci i ch.ja z tego ma -,-
ale sie wkurzyłem
W Jastrzębiu w kółko zielono-czarno i żółto
gargamel25
Posty: 222
Rejestracja: 14 maja 2010, o 18:04

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: gargamel25 »

skad macie wynik na żywo ?
bazyl89
Posty: 3
Rejestracja: 30 wrz 2011, o 20:36
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: bazyl89 »

No niestety dzisiaj się zawiodłem. Oglądałem kilka spotkań na ipla i nie było źle. Tak dobrze zapowiadające się spotkanie i lipa.
-INFORMATOR-
Posty: 309
Rejestracja: 21 cze 2009, o 14:39
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: -INFORMATOR- »

20-17 dla JW
ewa
Posty: 689
Rejestracja: 11 sty 2009, o 19:07
Płeć: K
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: ewa »

gargamel25 pisze:skad macie wynik na żywo ?
siatka.org
19-21
asia35
Posty: 70
Rejestracja: 29 paź 2008, o 12:18
Płeć: K

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: asia35 »

No właśnie człowiek płaci a gdzie mecz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”