Sezon 2011/12 3. kolejka

Edyta

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: Edyta »

weary_skier - przy liczbie mnogiej zasada też jest ta sama :)
Kończę off top, bo nas pokasują.
dodonek
Posty: 1059
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: dodonek »

KChudz pisze:
dodonek pisze:IPLA - dno! Wszyscy którzy zapłacili powinni dociekać swoich praw! Każdy ma na to dowód! Transmisji nie było i też jest na to dowód.
Transmisja była na IPLI !!! - zapłaciłem i oglądałem :D
CAły mecz miałeś? czy od 3-go seta ? Bo tyle to i ja obejrzałem. Nie zmienia to faktu że ja byłem uparty i co chwilę przez dobre 45 minut sprawdzałem czy ta transmisja jest. Wielu nie musiało tego robić bo zapłaciło za transmisję która była od godziny 18.50 w programie IPLA. Sprawę tylko trochę łagodzi fakt, że ten mecz miał 5 setów i jeszcze coś się obejrzało.. Ale jakby były tylko 3 sety to ciekawe jakie byłyby reakcje.. Czy jakby włączyli ostatnie 5 piłek tiebreaka to też byś mowił że obejrzałeś mecz? :)
pozdro.
Dziękuję.
asia35
Posty: 70
Rejestracja: 29 paź 2008, o 12:18
Płeć: K

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: asia35 »

Gdzie można napisać reklamację na iplę . Zapłaciłam , zrezygnowałam z czegoś , żeby obejrzeć mecz a obejrzałam tylko końcówkę 4 i piąty set i to przypadkowo bo syn co cały czas robił coś na komputerze i co chwila sprawdzał.
trampek22
Posty: 251
Rejestracja: 3 lis 2010, o 23:13
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: trampek22 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 26 paź 2011, o 16:08 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin Forum, pkt. 22.
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: iron »

Co do wczorajszego meczu (widziałem niestety od 3 seta): może mi się wydawalo ale kilka pilek, które rzucił Thornton wydawało mi się całkiem niezłych. Gra Vinhedo idzie caly czas w górę choć kilka pilek na lewe skrzydło do Bartmana nie było za dobrych, ratował sie kiwnięciami. Po stronie Bydzi jak zwykle dobra gra Konarskiego.
No sympathy for fools...
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: weary_skier »

iron pisze:Co do wczorajszego meczu (widziałem niestety od 3 seta): może mi się wydawalo ale kilka pilek, które rzucił Thornton wydawało mi się całkiem niezłych. Gra Vinhedo idzie caly czas w górę choć kilka pilek na lewe skrzydło do Bartmana nie było za dobrych, ratował sie kiwnięciami. Po stronie Bydzi jak zwykle dobra gra Konarskiego.
Daj mi znac jak rzuci takich piłek kilkanaście, wtedy ocenie czy się nadaje do I ligi.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
gargamel25
Posty: 222
Rejestracja: 14 maja 2010, o 18:04

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: gargamel25 »

może mi się wydawalo ale kilka pilek, które rzucił Thornton wydawało mi się całkiem niezłych
Nie chce być złośliwy...ale chyba Ci się wydawało :P Ja miałem wrażenie , że był strasznie roztrzęsiony samą obecnością na boisku :D
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: iron »

weary_skier pisze:
iron pisze:Co do wczorajszego meczu (widziałem niestety od 3 seta): może mi się wydawalo ale kilka pilek, które rzucił Thornton wydawało mi się całkiem niezłych. Gra Vinhedo idzie caly czas w górę choć kilka pilek na lewe skrzydło do Bartmana nie było za dobrych, ratował sie kiwnięciami. Po stronie Bydzi jak zwykle dobra gra Konarskiego.
Daj mi znac jak rzuci takich piłek kilkanaście, wtedy ocenie czy się nadaje do I ligi.
Ironię możesz sobie schować do.... butów. A co do gry Thorntona to może jeśli dostanie szanse zagrania tych kilkunastu piłek to może pokaże, że stać go na dużo, a Twoja ocena nie będzie nikomu potrzebna.
gargamel25 pisze:
może mi się wydawalo ale kilka pilek, które rzucił Thornton wydawało mi się całkiem niezłych
Nie chce być złośliwy...ale chyba Ci się wydawało :P Ja miałem wrażenie , że był strasznie roztrzęsiony samą obecnością na boisku :D
To, że był stremowany to mnie nie dziwi. Za dużo jakoś nie gra.
No sympathy for fools...
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: weary_skier »

iron pisze:
Ironię możesz sobie schować do.... butów. A co do gry Thorntona to może jeśli dostanie szanse zagrania tych kilkunastu piłek to może pokaże, że stać go na dużo, a Twoja ocena nie będzie nikomu potrzebna.
Thornton ma 27 lat. Jego możliwości są ogólnie znane. Nawet kilkadziesiąt piłek nie zmieni elementarnych braków wyszkolenia technicznego.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: iron »

weary_skier pisze:
iron pisze:
Ironię możesz sobie schować do.... butów. A co do gry Thorntona to może jeśli dostanie szanse zagrania tych kilkunastu piłek to może pokaże, że stać go na dużo, a Twoja ocena nie będzie nikomu potrzebna.
Thornton ma 27 lat. Jego możliwości są ogólnie znane. Nawet kilkadziesiąt piłek nie zmieni elementarnych braków wyszkolenia technicznego.
Czyżbyś śledził (oglądał) jego poczynania jeszcze przed tegoroczną Ligą Światową, w meczach ligowych i wiesz jak grał na przestrzeni kilku sezonów? Jeśli tak to kończę temat, jeśli nie to nie masz podstaw do wydawania takich osądów.
No sympathy for fools...
Awatar użytkownika
Kaziu19xx
Posty: 73
Rejestracja: 11 paź 2011, o 16:56
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: Kaziu19xx »

wtrącę się do waszej rozmowy.. grając w reprezentacji rzucał ładne piłki, więc coś jednak musi umieć, ale jak na razie to co pokazał przy swoich wejściach to nie wyglądało najlepiej, teraz Vinhedo rządzi na rozegraniu, gra dobrze więc niema potrzeb na zmiany, gorzej jakby doznał kontuzji.
"czy Ty wygrasz czy nie, ja i tak Kocham Cię, w moim sercu Jastrzębie, na dobre i na złe"
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: weary_skier »

Nie. Ale całokształt drogi jaką przebył i tempa rozwoju kariery w zestawieniu z jego umiejętnościami, które widziałem na LŚ i troszkę w Pluslidze i KMŚ pozwalają mi stwierdzic, że to zawodnik słaby.

Czyt jeśli nie widziałem zawodnika okręgówki to to zabrania mi stwierdzenia, że jest słaby? Powalająca logika.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: kevinpsb »

iron pisze: Czyżbyś śledził (oglądał) jego poczynania jeszcze przed tegoroczną Ligą Światową, w meczach ligowych i wiesz jak grał na przestrzeni kilku sezonów? Jeśli tak to kończę temat, jeśli nie to nie masz podstaw do wydawania takich osądów.
Zaczyna mnie to powoli szokować... Thornton był moim zdaniem tylko i wyłącznie testem w kadrze USA. Szukają Amerykanie na siłę 1 rozgrywającego lub zmiennika Balla, który za pewne wróci. Nawet może i prezentował się lepiej niż Hansen czy Suxho, ale to tylko ujmuje wymienionej dwójce. Brian niestety nie nadaje się nawet na zmiennika klubu Plusligowego, Jastrzębie zachowało się tak z braku laku tak na prawdę. Czy trzeba się interesować mocniej siatkówką żeby ocenić fakt iż technika odbicia palcami Thorntona stoi na beznadziejnym poziomie. Drzyzga lekko to ocenił używając słowa komicznie, ja natomiast strzelę wprost, lepsi polscy juniorzy mają lepszą technikę odbicia od niego choć oczywiście nie ta miękkość palców i nadgarstków, ale zaznaczam, że mówię o samej technice a nie o talencie.

Co do Vinhedo, nie chcę wchodzić w ogół jego gry w tym sezonie (choć z tego co widziałem to jest źle) przy okazji meczu Jastrzębia przeanalizuję dogłębnie jego grę akcja po akcji tak żeby zamknąć dyskusję odnośnie dobrych rozegrań... za antenkę!
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: iron »

weary_skier pisze:Nie. Ale całokształt drogi jaką przebył i tempa rozwoju kariery w zestawieniu z jego umiejętnościami, które widziałem na LŚ i troszkę w Pluslidze i KMŚ pozwalają mi stwierdzic, że to zawodnik słaby.

Czyt jeśli nie widziałem zawodnika okręgówki to to zabrania mi stwierdzenia, że jest słaby? Powalająca logika.
Możesz sobie twierdzic co tylko zechcesz. Ja swoją, pełną opinię o jego grze w klubie wydałbym jakbym zobaczył go w pełnym wymiarze czasu na boisku.

I jeszcze w nawiązaniu do tego:
kevinpsb pisze:
iron pisze: Czyżbyś śledził (oglądał) jego poczynania jeszcze przed tegoroczną Ligą Światową, w meczach ligowych i wiesz jak grał na przestrzeni kilku sezonów? Jeśli tak to kończę temat, jeśli nie to nie masz podstaw do wydawania takich osądów.
Zaczyna mnie to powoli szokować... Thornton był moim zdaniem tylko i wyłącznie testem w kadrze USA. Szukają Amerykanie na siłę 1 rozgrywającego lub zmiennika Balla, który za pewne wróci. Nawet może i prezentował się lepiej niż Hansen czy Suxho, ale to tylko ujmuje wymienionej dwójce. Brian niestety nie nadaje się nawet na zmiennika klubu Plusligowego, Jastrzębie zachowało się tak z braku laku tak na prawdę. Czy trzeba się interesować mocniej siatkówką żeby ocenić fakt iż technika odbicia palcami Thorntona stoi na beznadziejnym poziomie. Drzyzga lekko to ocenił używając słowa komicznie, ja natomiast strzelę wprost, lepsi polscy juniorzy mają lepszą technikę odbicia od niego choć oczywiście nie ta miękkość palców i nadgarstków, ale zaznaczam, że mówię o samej technice a nie o talencie.

Co do Vinhedo, nie chcę wchodzić w ogół jego gry w tym sezonie (choć z tego co widziałem to jest źle) przy okazji meczu Jastrzębia przeanalizuję dogłębnie jego grę akcja po akcji tak żeby zamknąć dyskusję odnośnie dobrych rozegrań... za antenkę!
Ja nie twierdzę, że to wybitny zawodnik, lepszy od Vinhedo czy innego pierwszego rozgrywającego Plus Ligi. Ale krytycznych osądów, w których pisze się, że jest beznadziejny albo gorszy od juniora nie wydam, gdyż tak jak pisałem powyżej nie widziałem go w klubie w dłuższym wyamiarze czasu. A jak wiemy gra w reprezentacji i klubie to czasami dwie różne bajki.
No sympathy for fools...
tyszek
Posty: 14
Rejestracja: 20 wrz 2007, o 13:50
Płeć: M

Re: Sezon 2011/12 3. kolejka

Post autor: tyszek »

Czy ktoś z Was dostał już ten obiecany w ramach zadośćuczynienia kod dostępowy do iplaSPORT na 7 dni? Miał przyjść "jeszcze dzisiaj", a minęły już dwa dni...
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”