Relacje TV z meczów PlusLigi

Awatar użytkownika
Kaziu19xx
Posty: 73
Rejestracja: 11 paź 2011, o 16:56
Płeć: M
Kontakt:

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Kaziu19xx »

iron pisze:A ja mam, więc mogę Ci to potwierdzić. Napisane jest 4.11
no to widocznie jest błąd. Na ostatnim meczu spiker także potwierdził że mecz jest 5.11 i tutaj mogę Cię zapewnić, że mecz rozegrany zostanie tego 5 ;)
"czy Ty wygrasz czy nie, ja i tak Kocham Cię, w moim sercu Jastrzębie, na dobre i na złe"
gargamel25
Posty: 222
Rejestracja: 14 maja 2010, o 18:04

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: gargamel25 »

Wystarczy sprawdzić stronę JW ...
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: adi_tiger »

No i znowu ani jednego meczu na TV4 nie będzie...
Szkoda szkoda, jeszcze w tamtym sezonie kazdy mecz ktory był o 14 45 był w TV na 4
pykaman
Posty: 98
Rejestracja: 8 lip 2008, o 07:13

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: pykaman »

Ale są na ogólnodostępnym przez naziemną tv cyfrową polsat sport news to tak informacyjnie jakby ktoś nie wiedział nawet LM też tam można pooglądać
Domelinho
Posty: 586
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 17:53
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Domelinho »

jak ten polsat sport news znalezc z technicznego punktu widzenia?
kibic_siatki
Posty: 2608
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: kibic_siatki »

Sprawdzić czy w telewizorze jest zainstalowany dekoder obrazu mpeg-4. W starszych telewizorach jest mpeg-2 i trzeba dokupić kartę pci (mpg-2 na mpg-4 ok. 150-200 zł) lub zewnętrzny dekoder. W przeciwnym razie jest tylko głos bez obrazu. Przede wszystkim sprawdzić czy nadają w danym rejonie naziemną telewizję cyfrową np. w okolicach Lublina nadają od maja. Najlepiej włączyć w telewizorze wyszukiwanie kanałów cyfrowych ( na zwykłej antenie telewizyjnej). U mnie telewizor sam poinformował, że znalazł nowe kanały bez ręcznego wyszukiwania. Sygnał cyfrowy jest bardziej podatny na zakłócenia w stosunku do analogowego. :( Wczoraj można było oglądać zarówno spotkanie Skry z Tours jak i Zaksy z Teruel na Polsat Sport News.
pykaman
Posty: 98
Rejestracja: 8 lip 2008, o 07:13

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: pykaman »

tu wszystko jest opisane na temat cyfrowej tv naziemnej http://www.emitel.pl/ co potrzeba i jak ustawić
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: madlark »

pykaman pisze:Ale są na ogólnodostępnym przez naziemną tv cyfrową
twierdzenie, że jest ogólnodostępny jest mocno na wyrost
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Asta »

Mecz Asseco Resovii Rzeszów z Politechniką Warszawską 4 listopada w Ipla od 19:00 :)
dodonek
Posty: 1059
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: dodonek »

Z tego co widzę na stronie Plus Ligi to od dziś do 6 listopada będzie można obejrzeć każdy mecz męzczyzn czy to na PS czy na Ipla.
Fajniutko.
Dziękuję.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Pele »

dodonek pisze:Z tego co widzę na stronie Plus Ligi to od dziś do 6 listopada będzie można obejrzeć każdy mecz męzczyzn czy to na PS czy na Ipla.
Fajniutko.
Tak to fajnie. Ale za iple trzeba płacić dodatkowo więc moja radośc jest duuużo mniejsza :D
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: lucass90 »

Już tak nie demonizujmy, 14z czy tam 17zł (już nawet nie pamiętam) z groszami za 90 dni transmisji to nie jest jakiś mega wydatek...
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Nagor »

lucass90 pisze:Już tak nie demonizujmy, 14z czy tam 17zł (już nawet nie pamiętam) z groszami za 90 dni transmisji to nie jest jakiś mega wydatek...
chyba 39 jest za 90 dni
...
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: lucass90 »

Nagor pisze:
lucass90 pisze:Już tak nie demonizujmy, 14z czy tam 17zł (już nawet nie pamiętam) z groszami za 90 dni transmisji to nie jest jakiś mega wydatek...
chyba 39 jest za 90 dni
A sorry, na 30 dni. Za 14,9 zł dokładnie. Ale to i tak IMO nie jest duży wydatek, biorąc pod uwagę że jednorazowo płacilibyśmy chyba tam po 5zł za mecz...
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Pele »

Mnie po prostu wkuża sam fakt że muszę za tą iplę płacić i mi w kompie instaluje jakieś badziewne oprogramowanie szpiegujące
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: lucass90 »

Jak masz dobrego antyvirusa i spyware'a, to nie masz się o co martwić.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: tomasol »

Pele pisze:Mnie po prostu wkuża sam fakt że muszę za tą iplę płacić i mi w kompie instaluje jakieś badziewne oprogramowanie szpiegujące
Dlatego ja nie płacę jej ani grosza. Sam fakt odpłatności za mecze mnie nie oburza ani nie dziwi, ale zmuszanie użytkownika, oprócz płacenia, do instalowania sobie jakiegoś chłamu to już za dużo.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Pele »

tomasol pisze:
Pele pisze:Mnie po prostu wkurza sam fakt że muszę za tą iplę płacić i mi w kompie instaluje jakieś badziewne oprogramowanie szpiegujące
Dlatego ja nie płacę jej ani grosza. Sam fakt odpłatności za mecze mnie nie oburza ani nie dziwi, ale zmuszanie użytkownika, oprócz płacenia, do instalowania sobie jakiegoś chłamu to już za dużo.
Mój tok rozumowania jest w tym wypadku podobny :D
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: madlark »

I jeszcze jedna rzecz. Tak naprawdę kupujesz kota w worku. Bo nie wiadomo czy ipla pokaże w tym czasie 10 czy 20 meczy.
Przy okazji zamknięcia ligi PLPS zapowiadał jakieś transmisje I ligi, czy ktoś coś o tym słyszał?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: weary_skier »

Pele pisze:Mnie po prostu wkuża sam fakt że muszę za tą iplę płacić i mi w kompie instaluje jakieś badziewne oprogramowanie szpiegujące
O jakim oprogramowaniu mówisz? Przyznam, że nie zauważyłem takowego i jestem ciekaw.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Pele »

weary_skier pisze:
Pele pisze:Mnie po prostu wkuża sam fakt że muszę za tą iplę płacić i mi w kompie instaluje jakieś badziewne oprogramowanie szpiegujące
O jakim oprogramowaniu mówisz? Przyznam, że nie zauważyłem takowego i jestem ciekaw.
Wraz z zainstalowaniem programu do oglądania ipli instaluje się równeiż program który przesyła informacje z naszego kompa. KIedy jest włączony, jakie strony ogląda urzytkownik - tak twierdzi informatyk który opiekuje się moim sprzętem.
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Lynn
Posty: 971
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Lynn »

dzisiaj mimo, że mecz Farta z Jastrzębiem jest o 14 30, to transmisji na TV4 i tak nie będzie. Żenada i tyle :x
Tak na dobrą sprawę to siatkówka całkowicie zniknęła z otwartej telewizji :|
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: weary_skier »

Pele pisze:
weary_skier pisze:
Pele pisze:Mnie po prostu wkuża sam fakt że muszę za tą iplę płacić i mi w kompie instaluje jakieś badziewne oprogramowanie szpiegujące
O jakim oprogramowaniu mówisz? Przyznam, że nie zauważyłem takowego i jestem ciekaw.
Wraz z zainstalowaniem programu do oglądania ipli instaluje się równeiż program który przesyła informacje z naszego kompa. KIedy jest włączony, jakie strony ogląda urzytkownik - tak twierdzi informatyk który opiekuje się moim sprzętem.
To jak się z nim spotkasz, to daj mi znac co to za ustrojstwo. Też mi się to nie podoba.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Mateusz1993 »

Pele pisze:
weary_skier pisze:
Pele pisze:Mnie po prostu wkuża sam fakt że muszę za tą iplę płacić i mi w kompie instaluje jakieś badziewne oprogramowanie szpiegujące
O jakim oprogramowaniu mówisz? Przyznam, że nie zauważyłem takowego i jestem ciekaw.
Wraz z zainstalowaniem programu do oglądania ipli instaluje się równeiż program który przesyła informacje z naszego kompa. KIedy jest włączony, jakie strony ogląda urzytkownik - tak twierdzi informatyk który opiekuje się moim sprzętem.
Czyi mówicie, że oprócz wpłaty trzeba jeszcze jakiś program pobrać?
Szczerze to jeszcze nie wykupywałem ani razu, co prawda przymierzałem się do meczu Delecta- Jastrzębski, ale ostatecznie nie kupiłem, a dziś też miałem chęć na mecz Delecty w Bełchatowie (nie wiem czemu tę Delectę tak rzadko transmitują, w zeszłym roku choć mieli gorszy, mniej ciekawy skład transmitowali więcej.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Nagor »

Mógłby się ktoś jeszcze wypowiedzieć w sprawie tego programu szpiegowskiego? Da się to wyłączyć, kiedy nie używamy ipli? I czy po minięciu dajmy na to moich 30 dni (domniemanych) to program dalej działa? Nieźle sobie pogrywają...
...
Lynn
Posty: 971
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Lynn »

pewnie masz coś na sumieniu co?? :D
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Aliassy »

tez jestem ciekawa co to za cudo 'szpiegowskie'

Pele ! napisz jak najszybciej o co dokładnie chodzi. ;)
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Nagor »

Lynn pisze:pewnie masz coś na sumieniu co?? :D
Nie wstydzę się tego co oglądam, ale sam fakt utraty 'sfery intymnej xD' mnie zdenerwował. Btw i tak nie mam ipli i na razie nie zanosi się żebym jej płacił :D
...
dodonek
Posty: 1059
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: dodonek »

Nie wiem jak to jest ale może w końcu ktoś z Polsatu by się zorientował czy nie popełnia gafy wpisując w całą rubrykę składu oraz pod jego osobą belkę z napisem THORTON. Komentatorzy również tak wymawiają. Na stronie +ligi jest również tak samo.. A w wikipedii, na wszelkich stronach zagranicznych i co najważniejsze na stronie JW oraz na koszulce (!) Briana jest jak wół wydrukowane THORNTON !!!!!! Tak trudno to zauważyć ? Czy rozgrywający z USA ma 2 nazwiska albo się u nas jakoś to ...."zpolszcza" ?
Dziękuję.
Awatar użytkownika
Grembi
Posty: 647
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 20:42
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Relacje TV z meczów PlusLigi

Post autor: Grembi »

Wy też dzisiaj macie na Ipli głos komentatora zmieniony w głos "smefa" i też wam tak zacina? :]

EWD: już działa ok :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”