To kibiców kręci najbardziej - transfery na sezon 2008/09

blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: blaise »

na Kubie u Raula.
.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Arff »

Powtarzam pytanie... Czy ktoś wie gdzie gra teraz Poey?
http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f ... =30#p16496 wystarczy poszukać...

Pierwsze informacje z Gdańska:

Wypowiedź prezesa Wierzbickiego dla GW trójmiasto"
- Nie ukrywam, że łączy mnie z panem Mazurem bliska znajomość i w przyszłości prawdopodobnie skorzystamy z jego doświadczeń i nawiążemy współpracę. W przyszłym sezonie jednak naszym trenerem będzie Wojciech Kasza - zapewnia Wierzbicki. - Jeśli chodzi o miejsce rozgrywanie meczów, to czekamy na koniec budowy hali na granicy Gdańska i Sopotu [ma być gotowa na początku 2009 r. - red.], ale do tego czasu musimy gdzieś "przeczekać". Możliwości są dwie: hala Olivia lub hala AWFiS. Ewentualnie moglibyśmy grać w hali MOSiR na Przymorzu, ale po pierwsze, nie wiadomo, czy dostalibyśmy pozwolenie na granie w tym miejscu, a poza tym są tam małe trybuny i nie bardzo wyobrażam sobie tam nasz mecz np. ze Skrą Bełchatów - podkreśla Wierzbicki.

Z pewnością zmianie ulegnie też skład, choć kadra na sezon 2008/2009 ma opierać się na zawodnikach obecnie grających w Treflu. - W ciągu kilku dni mógłbym zbudować zespół, który bez problemu grałby w środku tabeli ekstraklasy. Dobrych siatkarzy chętnych do gry w Gdańsku nie brakuje. Wszystko rozbija się o pieniądze - mówi Wierzbicki. - Budżet potrzebny do utrzymania w PlusLidze to minimum 3,5-4 mln zł [czyli ten obecny musi być co najmniej podwojony - red.]. Aby walczyć w środku tabeli, trzeba mieć 5 mln. Będziemy chcieli zdobyć drugiego sponsora tytularnego, liczymy też na pomoc miasta. Chcemy dać kibicom atrakcyjny produkt, a do tego potrzebne są pieniądze - podkreśla Wierzbicki.
to chyba odpowiedź na pytanie Lucassa czy Kruk będzie grał w Plus lidze... najwyraźniej będzie jak robią skład na bazie tego... dokupią pewnie dobrych 3 obcokrajowców i zostawią resztę którą dysponują... jak widać plotki z Mazurem zostały zdementowane, zostaje obecny trener...

Drugi sponsor ?? Lotos Trefl Gdańsk ?? ;p co jak co ale z takim sponsorem jak była Rafineria Gdańska kasy by im pewnie nie brakowało ;d ale to byłaby kolejna Spółka Skarbu Państwa i chyba kolejny potentat siatkówki...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
plagus
Posty: 59
Rejestracja: 22 sie 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: plagus »

2 nowych zawodnikow w AZS Częstochowa Gunia i Zatorski wypozyczeni na 2 lata ze skry

http://azsczestochowa.pl/index.php?page=news&art=576
are You tough enough?.. to take the heat?
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Arff »

Wiadmo, że w Rzeszowie zostanie Kubańczyk Ihosvany Hernandez Rivera, który obok Fina Mikko Oivanena (w środę ma się pojawić w Rzeszowie) i Serbów Ivana Ilicia i Aleksandara Mitrovica jest czwartym obcokrajowcem w zespole (12 maja ma zapaść ostateczna decyzja co do przyszłego sezonu PLS).


Z zespołem Asseco Resovii natomiast żegnają się: Karel Kvaśniczka, Piotr Gabrych, Dawid Gunia (wraca po wypożyczeniu do Bełchatowa i ma trafić do Częstochowy). Nie wiadomo też, co będzie z Tomaszem Józefackim (ma ponoć propozycję z Jastrzębia) i Tomaszem Kozłowskim (ze względu na ciągłe kontuzje nosi się z zamiarem zakończenia kariery), bowiem na ich pozycjach w rozegraniu i ataku jest już po trzech zawodników.
wiem że kazdy ma już dosyć informacji z Rzeszowa bo jest ich co nie miara... =] ale dla odmiany dodałem kto odchodzi z tej drużyny i gdzie mniej więcej ma trafić...


hehe... Zatorski ;p miał być młody Libero, ale czy to nie przesada żeby brać niespełna 18stolatka ??

mię i nazwisko: Paweł Zatorski

data urodzenia: 21 czerwca 1990

wzrost: 184 centymetrów

pozycja: libero

zasięg w ataku: 305 centymetrów

zasięg w bloku: 289 centymetrów
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2008, o 11:45 przez Arff, łącznie zmieniany 1 raz.
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
szarlej
Posty: 207
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:20
Płeć: M

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: szarlej »

Czyli jak na razie 4 środkowych w Cze-wie, czyżby Benek się gdzieś wybierał? Mostostal, Jastrzębie? Fajnie by było jak by razem z Gruszka do Mosto przeszli, całkiem niezła ekipa mogła by się tam uzbierać.
Libero który atakuje...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Arff »

odchodzi Eatherton... a Wrona nie jest jeszcze do grania... co do Zatorskiego to mam nadzieję że sobie poradzi... ciekawe jednak czy to będzie zawodnik do grania.. chyba raczej nie, pewnie ściągnęli go na szkolenie...

i jak tu się nie załamać... my tu czekamy na Samice i Bojovicia, a tu przychodzi Gunia i Zatorski =]
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2008, o 11:52 przez Arff, łącznie zmieniany 1 raz.
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
szarlej
Posty: 207
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:20
Płeć: M

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: szarlej »

Skoro tak to Gunia sobie posiedzi na ławce, ale pogłoski o odejściu Benka tez były, wiec nie wykluczam takiej opcji przy zakupie Guni.
Libero który atakuje...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Arff »

były pogłoski że dostał oferty z Jastrzębia i Kędzierzyna, o odejściu na razie nie ma mowy...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
szarlej
Posty: 207
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:20
Płeć: M

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: szarlej »

Śladem Wiki może podążyć kolejny z filarów częstochowskiej drużyny - Paweł Woicki. Rozgrywający ma również atrakcyjną propozycję z Jastrzębskiego Węgla i wiele wskazuje na to, że w Częstochowie grał nie będzie. Podobnie jak Robert Szczerbaniuk, którego kusi Jastrzębski Węgiel i ZAK Kędzierzyn Koźle.
Jednak cos jest na rzeczy, poczekajmy jeszcze 2-3 tygodnie a pewnie większość drużyn będzie miała już zamknięte składy.
Libero który atakuje...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Arff »

Poczytałem sobie trochę o Zatorskim... choć nie ma tego wiele, dowiedziałem się że w wieku lat 16 grał w PP w I zespole Skry zastępując K. Ignaczaka i zaprezentował się znakomicie... potem było o nim cicho w Bełchatowie, bo został wypożyczony do Spały... widział ktoś może mecze SMSa z jego udziałem ??

PS. zastanawia mnie tylko jaki jest sens wypożyczać zawodnika ze Skry na 2 lata na rozwój... zainwestować w niego i oddać z powrotem ?? bezsens... a tak a propos... to czy przypadkiem Zatorski nie ma jeszcze grać w Spale przez kolejny sezon ?? ma prawie 18 lat czyli matura dopiero za rok...

kolejne info tym razem prościutko z Kędzierzyna...
ZAKSA szuka zawodników za granicą. - W Polsce najlepsi nie chcą nawet rozmawiać o kontrakcie w wysokości 500 tys. zł., a za granicą za 100 - 200 tys. euro można znaleźć dobrych siatkarzy, tylko że są to kwoty netto. 200 tys euro to dla nas ogromna kwota - przyznaje Pietrzyk. ZAKSA z budżetem 4,5 mln zł, nie ma szans w walce o najlepszych siatkarzy. Najbogatsze kluby w kraju mają już budżety ponad dwukrotnie większe.

Na rozmowach w klubie był Robert Szczerbaniuk, ale on rozmawia z przynajmniej dwoma klubami PLS. - Do wzięcia są Fin Olli Kunnari czy Holender Jeroen Trommel, ostatnio zawodnicy francuskiego Cannes, problemem są tylko pieniądze. - wyjaśnia prezes. - Opolszczyzna to region, w którym biznes nie wspiera sportu, Nas przed rokiem uratowały Zakłady Azotowe Kędzierzyn. Gdyby nie one, to dziś nie byłoby klubu. Jednak jeśli będziemy mieli 6. czy 8 budżet w lidze, to trudno przypuszczać, że włączymy się do walki o medale. Kędzierzyńskie środowisko musi zrozumieć, że nie jesteśmy potęgą, a bez wsparcia całej społeczności i biznesu nie ma szans na nawiązanie walki z rywalami - mówi z goryczą Kazimierz Pietrzyk.
No i stało się... po dzisiejszych "spektakularnych" transferach AZSu Częstochowa Woicki udzielił wywiadu:
Paweł Woicki:
- Jeszcze nie podpisałem kontraktu z Resovią, ale może pan napisać, że jedną nogą jestem w rzeszowskim klubie. Do załatwienia pozostały naprawdę szczegóły. Chcę się ciągle rozwijać i nie ukrywam, że ważne jest dla mnie także to, kto w następnym sezonie poprowadzi rzeszowski zespół.
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Kauchuck
Posty: 429
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 20:03
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Kauchuck »

Zdaje mi się, że kluby z dołu tabeli będą mogły wzmocnić się kilkoma całkiem dobrymi siatkarzami, którym skończyły się kontrakty w innych klubach PLS. Oto lista wolnych zawodników:
Piotr Gruszka
Alex Damiao
Dan Lewis
Nikołaj Iwanow
Piotr Gabrych
Karel Kvasnicka
Marcin Nowak
Łukasz Żygadło
Marco Liefke
Grzegorz Kokociński

Moim zdaniem na niemal 100% chociaż jeden z tych siatkarzy trafi do Trefla Gdańsk.

Prawie skompletowany skład ma już Skra Bełchatów, ale trzeba wygrać bitwę o Bartosza Kurka i Jakuba Jarosza z działaczami Zaksy...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Arff »

Dodam jeszcze Kozłowskiego i Józefackiego... i jeszcze wielu innych...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2253
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: mewa »

plagus pisze:2 nowych zawodnikow w AZS Częstochowa Gunia i Zatorski wypozyczeni na 2 lata ze skry

http://azsczestochowa.pl/index.php?page=news&art=576
"Obaj zawodnicy zostali wyporzyczenie z PGE Skry Bełchatów." (pisownia oryginalna)

Parafrazując oficjalną stronę AZS to teraz Częstochowa żondzi...

Edit: o, już poprawili :) na "wpożyczenie" :)
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: blaise »

Kauchuck pisze:Zdaje mi się, że kluby z dołu tabeli będą mogły wzmocnić się kilkoma całkiem dobrymi siatkarzami, którym skończyły się kontrakty w innych klubach PLS. Oto lista wolnych zawodników:
Piotr Gruszka
Alex Damiao
Dan Lewis
Nikołaj Iwanow
Piotr Gabrych
Karel Kvasnicka
Marcin Nowak
Łukasz Żygadło
Marco Liefke
Grzegorz Kokociński

Moim zdaniem na niemal 100% chociaż jeden z tych siatkarzy trafi do Trefla Gdańsk.

Prawie skompletowany skład ma już Skra Bełchatów, ale trzeba wygrać bitwę o Bartosza Kurka i Jakuba Jarosza z działaczami Zaksy...
Żygadło emigruje do Włoch, a Gruszka, Lewis to raczej kluby z czuba tabeli.
.
bob785
Posty: 234
Rejestracja: 25 kwie 2008, o 08:11
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: bob785 »

Kauchuck pisze:Zdaje mi się, że kluby z dołu tabeli będą mogły wzmocnić się kilkoma całkiem dobrymi siatkarzami, którym skończyły się kontrakty w innych klubach PLS. Oto lista wolnych zawodników:
Piotr Gruszka
Alex Damiao
Dan Lewis
Nikołaj Iwanow
Piotr Gabrych
Karel Kvasnicka
Marcin Nowak
Łukasz Żygadło
Marco Liefke
Grzegorz Kokociński

Moim zdaniem na niemal 100% chociaż jeden z tych siatkarzy trafi do Trefla Gdańsk.

Prawie skompletowany skład ma już Skra Bełchatów, ale trzeba wygrać bitwę o Bartosza Kurka i Jakuba Jarosza z działaczami Zaksy...
prosze o podanie JAKIEGOKOLWIEK zespolu w Polsce, ktory chcialby miec w swoich szeregach Gabrycha - nie ma u nas samobojcow. Jakis zagraniczny, ktory poczyta CV bez wglebiania sie w szczegoly, to i owszem ;)
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: pk+ »

Kauchuck pisze:
Prawie skompletowany skład ma już Skra Bełchatów, ale trzeba wygrać bitwę o Bartosza Kurka i Jakuba Jarosza z działaczami Zaksy...
Jarosza puszczają a Kurka pewnie za jakieś odstępne też puszczą
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
chalmi94
Posty: 353
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:07
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: chalmi94 »

kulus pisze:Powtarzam pytanie... Czy ktoś wie gdzie gra teraz Poey?
Poey gra teraz w kubańskiej lidze. Chyba w Ciudad Habana.
AZS Olsztyn
Awatar użytkownika
plecotus
Posty: 926
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:18
Płeć: M

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: plecotus »

Cholerka, na nie istniejącym obecnie forum kibiców Skry rok temu apelowałem o ogrywanie Zatorskiego w pierwszym składzie - ma chłopak refleks, umie ustawić się w obronie - nie bardzo wiem jak wygląda jego przyjęcie zwłaszcza mocnej zagrywki - ale jako kadrowicz musi pewnie sobie i z tym radzić. Będzie miała z niego Czewa pożytek.
8
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: pk+ »

Epopei Woickiego ciąg dalszy ;)
Paweł Woicki:
- Jeszcze nie podpisałem kontraktu z Resovią, ale może pan napisać, że jedną nogą jestem w rzeszowskim klubie. Do załatwienia pozostały naprawdę szczegóły. Chcę się ciągle rozwijać i nie ukrywam, że ważne jest dla mnie także to, kto w następnym sezonie poprowadzi rzeszowski zespół.
http://www.e-siatka.pl/news7238.html
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
ludi14
Posty: 139
Rejestracja: 20 kwie 2008, o 19:31
Płeć: M

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: ludi14 »

To Resovia sie mocno wzmocniła.Będą faworytami ligi i Challenge Cup.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Arff »

chalmi94 pisze:Poey gra teraz w kubańskiej lidze. Chyba w Ciudad Habana.
a to nie on, razem z Portuondo, w zeszłym roku, uciekł ze zgrupowania w Warnie ??
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: pk+ »

ludi14 pisze:To Resovia sie mocno wzmocniła.Będą faworytami ligi i Challenge Cup.
Challenge Cup tak, to bardzo prawdopodobne... tylko że Resovia się nie wzmocniła a dopiero buduje drużynę. Skra drużynę już miała i się wzmocniła, nie sadzę żeby w najbliższym sezonie była do łatwego ogrania i oddania mistrza, ale za 2 sezony kto wie.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Wojciech
Posty: 358
Rejestracja: 20 gru 2007, o 21:00
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrowiec Sw
Kontakt:

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Wojciech »

Ciekawa sprawa z P. Zatorskim, (L) ktorego pozyskal AZS Czestochowa.. Troche nie chce mi sie wierzyć, ze nagle junior ma zaszyć lukę po P. Gacku. No ale jesli sie tak stanie, to chlopak faktycznie bedzie miec przetarcie np w LM, gdy przyjdzie mu odbierac serwisy Kaziskiego, Agameza, Stanleya i wielu innych.
Chalmi.. informacja o Poeyu jest sprawdzona? Skoro zawodnik uciekł ze zgrupowania reprezentacji Kuby to predzej trafil w swojej ojczyźnie do więzienia anizeli na parkiet.
banan

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: banan »

[ingerencja moderatora] Brawo za inteligencję! Nie ma to jak pójść w młodym wieku na ławę do Skry i zmarnować karierę ;)

Na szczęście to nie mój problem i wolałbym gdyby to Kurek poszedł do Skry, przynajmniej Zaksa byłaby słabsza. Dobra, koniec żartów. Ciekaw jestem co się dzieje w Olsztynie i Jastrzębiu. W Częstochowie znów przemyślane transfery, brawo ;)
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2008, o 15:17 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 8 i 14 Regulaminu Forum
Awatar użytkownika
chalmi94
Posty: 353
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:07
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: chalmi94 »

Chalmi.. informacja o Poeyu jest sprawdzona? Skoro zawodnik uciekł ze zgrupowania reprezentacji Kuby to predzej trafil w swojej ojczyźnie do więzienia anizeli na parkiet.
Nie jest sprawdzona, wiem że grał w tej kubańskiej lidze, a czy dalej gra to nie wiem.

Wie ktoś jak budżet Trefla Gdańsk i czy szykują tam jakieś rewelacje transferowe?
AZS Olsztyn
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: lucass90 »

banan pisze: W Częstochowie znów przemyślane transfery, brawo ;)


Czyżbym wyczuwał sarkazm? :>


Dzisiaj radość wypełniła me serce, ponieważ z bardzo wiarygodnych źródeł dowiedziałem się, że skład AZSu Częstochowa jest już praktycznie skompletowany, nie są jeszcze tylko podpisane kontrakty, jednak zawodnicy są już dogadani.
Gwarantuję, że jeśli to co usłyszałem się spełni, jeszcze usłyszycie w Polsce o AZSie Częstochowa... ;)
Sytuacja powinna być całkowicie wyjaśniona do końca tego tygodnia.


Co do mojego "źródła", to powiem tylko, że bardziej wiarygodnego już chyba nie ma... :)


A co do dwóch nowych zawodników, to hmmm... Fajnie, że inwestujemy również w młodzież, szczególnie ciekaw jestem jak spisze się młody libero. :) Good luck ;)
AZS CZĘSTOCHOWA!
mateo9
Posty: 316
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: mateo9 »

Lucass
a czy mozesz uchylic choc rabek tajemnicy(czy to sa jacys powazni zawodnicy Polacy? z zagranicy?) ja juz wysiadam od tych transferow bo jak narazie nie powalaja:P
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: lucass90 »

mateo9 pisze:Lucass
a czy mozesz uchylic choc rabek tajemnicy(czy to sa jacys powazni zawodnicy Polacy? z zagranicy?) ja juz wysiadam od tych transferow bo jak narazie nie powalaja:P

I stąd i stąd... :)

Nie powiem publicznie o kogo chodzi, przepraszam... Źródła też nie ujawnię, dałem słowo... :) Bądźcie cierpliwi ;)
AZS CZĘSTOCHOWA!
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Arff »

czyli można rozumieć że ogłoszą wszystko w pakiecie, za jednym zamachem... tak zwana bomba z opóźnionym zapłonem =]
aha...takie pytanie ;p mają ogłosić do końca tygodnia roboczego (czyt. do środy) czy do niedzieli ;p
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2008, o 16:07 przez Arff, łącznie zmieniany 1 raz.
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
banan

Re: To co kibicow kreci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: banan »

lucass90 pisze:
banan pisze: W Częstochowie znów przemyślane transfery, brawo ;)


Czyżbym wyczuwał sarkazm? :>

Dzisiaj radość wypełniła me serce, ponieważ z bardzo wiarygodnych źródeł dowiedziałem się, że skład AZSu Częstochowa jest już praktycznie skompletowany, nie są jeszcze tylko podpisane kontrakty, jednak zawodnicy są już dogadani.
Gwarantuję, że jeśli to co usłyszałem się spełni, jeszcze usłyszycie w Polsce o AZSie Częstochowa... ;)
Sytuacja powinna być całkowicie wyjaśniona do końca tego tygodnia.
Nie, żadnego sarkazmu tam nie ma :D Po prostu inwestycja w przyszłość, opłaci się zawodnikom i klubowi, szkoda jednak, że są tylko wypożyczeni (z punktu widzenia AZSu)/

Mam nadzieję, że w tym skompletowanym składzie Czewy nie ma Woickiego ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”