AZS Olsztyn

gargamel25
Posty: 222
Rejestracja: 14 maja 2010, o 18:04

Re: AZS Olsztyn

Post autor: gargamel25 »

info ?
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Chal »

Od jednego z zawodników. Choć ja jeszcze wciąż mam odrobinę nadziei, przynajmniej dopóki nie ukaże się oficjalny komunikat z klubu.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: kevinpsb »

W takim razie może Armando Danger... Drogo by nie wyszło...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Olsztyn

Post autor: tomasol »

Tak czy siak w czwartek Bułgar z pewnością nie zagra. Kto za niego ??? Wydaje mi się, że jest za mało czasu na eksperymenty i w spotkaniu z Fartem zobaczymy Wojciecha Ferensa. Będzie to dla niego swojego rodzaju test, przede wszystkim na wytrzymałość psychiczną, sprawdzenie czy potrafi wytrzymać presję rywalizacji w Plus Lidze.
Otwartą sprawą pozostaje to co zrobią władze klubu w przerwie na PŚ. Jeżeli na przyjęcie ma być przestawiony Yudin, to będzie dość czasu aby dostosować do tego drużynę jak i samego zawodnika. Tak samo jak będzie sporo czasu na sprowadzenie kogoś nowego i wkomponowanie go do zespołu. Tylko czy są w klubie jakiekolwiek środki na kogoś nowego ???
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: kanap »

Nie ma co kombinować i co z tego że Poey czy Portondo są bezrobotni? Danger którego testowała Skra pewnie też nigdzie nie podpisał kontraktu. Tutaj nie ma co wymyślać liga jest zamknięta, czy jak kto woli otwarta (nikt z niej nie spadnie) i trzeba postawić na tych których się ma w kadrze. Przesunąć Yudina na przyjęcie gdzie zresztą grał w reprezentacji Australi aż do końca Września, a na ataku Winnik z Bartoszem Krzyśkiem. Został jeden mecz, potem ponad miesiąc ciężkich treningów i ustawiania drużyny. W tak podłej sytuacji jaka przytrafiła się Olsztynowi jest jeden plus - dobrze, że teraz będzie czas na przeformowanie wojska.
ps. Myślę, że Ananiew za 3 miesiące wróci. Oby.
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Olsztyn

Post autor: tomasol »

kanap pisze:Nie ma co kombinować i co z tego że Poey czy Portondo są bezrobotni? Danger którego testowała Skra pewnie też nigdzie nie podpisał kontraktu. Tutaj nie ma co wymyślać liga jest zamknięta, czy jak kto woli otwarta (nikt z niej nie spadnie) i trzeba postawić na tych których się ma w kadrze. Przesunąć Yudina na przyjęcie gdzie zresztą grał w reprezentacji Australi aż do końca Września, a na ataku Winnik z Bartoszem Krzyśkiem. Został jeden mecz, potem ponad miesiąc ciężkich treningów i ustawiania drużyny. W tak podłej sytuacji jaka przytrafiła się Olsztynowi jest jeden plus - dobrze, że teraz będzie czas na przeformowanie wojska.
ps. Myślę, że Ananiew za 3 miesiące wróci. Oby.
I pewnie tak będzie zrobione a w każdym razie taka będzie konieczność, bo wątpliwe czy w klubie są jeszcze środki na opłacenie kolejnego zawodnika.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Guilder »

tomasol pisze: I pewnie tak będzie zrobione a w każdym razie taka będzie konieczność, bo wątpliwe czy w klubie są jeszcze środki na opłacenie kolejnego zawodnika.
Nie wiadomo jeszcze, co z kontraktem Ananieva. Może być renegocjowany w sytuacji, gdy miałby nie zagrać do końca sezonu. Brutalne, ale jednak na porządku dziennym są takie sytuacje. A wtedy w kasie klubowej robi się luźniej.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
PH3N-x
Posty: 765
Rejestracja: 6 lip 2011, o 16:03
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: PH3N-x »

Jak na mój gust Ferens powinien dać radę. Jakoś mnie bardziej przekonuje niż Siezieniewski...
AsurBaniPal
Posty: 373
Rejestracja: 26 paź 2010, o 07:14

Re: AZS Olsztyn

Post autor: AsurBaniPal »

Portuondo kokosów w Sofi nie zarabiał także jak Ananiev się nie wyleczy to trzeba coś wymyślić bo powiedzmy sobie szczerze Ferens z Siezieniewskim nie pociągną cały sezon gry AZS-u
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Chal »

http://olsztyn.gazeta.pl/olsztyn/1,3518 ... a_AZS.html
Także jakieś oficjalne informacje najwcześniej jutro, no ale wygląda na to, że niestety, tak jak mówiłem, Meto sezon ma z głowy.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Olsztyn

Post autor: lucass90 »

Zdaniem ekspertów, niezbędna będzie operacja i długa rehabilitacja. - Przy młodym organizmie zabieg jest murowany - mówi Piotr Kulpaka, inny olsztyński lekarz sportowy. - Musi nastąpić stabilizacja stawu kolanowego. Następnie siatkarza czeka sześciotygodniowa rehabilitacja bez obciążenia. Łącznie daje to od czterech do sześciu miesięcy bez treningów.
A jednak. Szkoda, wielka szkoda...
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Chal »

Haha, ale żeby forum cenzurowało "sześc.iotygodniowa" :]
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
Maniek K-K
Posty: 275
Rejestracja: 15 gru 2010, o 12:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn=Koźle

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Maniek K-K »

6 miesiecy. to juz chlopak ma po sezonie. i to jeszcze reprezentant bulgarii. przewalone :(
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Olsztyn

Post autor: lucass90 »

Chal pisze:Haha, ale żeby forum cenzurowało "sześc.iotygodniowa" :]
Hah, nawet nie zauważyłem :D

Ciekawe, czy Olsztyn poszuka jakiegoś następcy, czy postawią Yudina z Siezieniewskim na przyjęciu, a na ataku Winnik/Krzysiek...
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Olsztyn

Post autor: tomasol »

Jest już info o stanie Ananiewa, niestety jest nawet gorzej niż przypuszczaliśmy :( . Strasznie mi szkoda Bułgara, tak po ludzku, zaczynało to wszystko iść w dobrym dla niego kierunku a tu taki cios.
Awatar użytkownika
Xaar
Posty: 497
Rejestracja: 25 paź 2010, o 21:08
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Xaar »

Masakra...
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3944
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Klugenhammer »

Olbrzymi dramat zawodnika. Igrzyska w Londynie też ma raczej z głowy.

Kiedyś (w 2003) takiej samej kontuzji doznał Siezieniewski. Wydarzyło się to niedługo po tym jak w dobrym stylu zadebiutował w reprezentacji Polski i po transferze do Mostostalu, w którym zastąpić miał Świderskiego. Niestety wtedy jego walka o powrót do gry potrwała aż dwa lata i tak naprawdę nigdy już nie wrócił do dawnej formy. Oby losy Bułgara potoczyły się inaczej.
Awatar użytkownika
przeemekk90
Posty: 1315
Rejestracja: 31 sty 2009, o 11:51
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: przeemekk90 »

paskudna kontuzja.

Olsztyn znalazł się w czarnej dup.... Liczę, że niebawem poznamy nowego przyjmującego który zapewni podobną jakość bo imo przestawienie Yudina na przyjęcie może przynieść mocno średnią korzyść. A po takim starcie oczekiwania wobec AZSu były wielkieee. AJJJJ METO
Real Madrid/Jagiellonia Białystok
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Pele »

Klugenhammer pisze:Olbrzymi dramat zawodnika. Igrzyska w Londynie też ma raczej z głowy.

Kiedyś (w 2003) takiej samej kontuzji doznał Siezieniewski. Wydarzyło się to niedługo po tym jak w dobrym stylu zadebiutował w reprezentacji Polski i po transferze do Mostostalu, w którym zastąpić miał Świderskiego. Niestety wtedy jego walka o powrót do gry potrwała aż dwa lata i tak naprawdę nigdy już nie wrócił do dawnej formy. Oby losy Bułgara potoczyły się inaczej.
No oby właśnie losy Bułgara potoczyły się inaczej niż Pawła bokontuzja koszmarna.
Szybkiego powrotu na boisko !!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Chal »

http://www.volley24.pl/index.php/201111 ... ie-zostawi

Tutaj nieco bardziej optymistyczny artykuł, oparty, co istotne, na wypowiedzi samego zawodnika.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Olsztyn

Post autor: lucass90 »

Chal pisze:http://www.volley24.pl/index.php/201111 ... ie-zostawi

Tutaj nieco bardziej optymistyczny artykuł, oparty, co istotne, na wypowiedzi samego zawodnika.
Takim zachowaniem klub może zapewnić sobie usługi tego zawodnika na następny sezon, bo pewnie będzie chciał się odwdzięczyć za takie zaufanie.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Pele »

lucass90 pisze:
Chal pisze:http://www.volley24.pl/index.php/201111 ... ie-zostawi

Tutaj nieco bardziej optymistyczny artykuł, oparty, co istotne, na wypowiedzi samego zawodnika.
Takim zachowaniem klub może zapewnić sobie usługi tego zawodnika na następny sezon, bo pewnie będzie chciał się odwdzięczyć za takie zaufanie.
Jeśli faktycznie klub spełni to co obiecuje zawodnik będzie miał wobec niego dług wdzięćzności :D
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Chal »

Dług czy nie dług, klub zachowuje się po prostu fair, bo zawodnik doznał kontuzji w trakcie wykonywania swoich obowiązków kontraktowych i bezpośrednio w wyniku tego, więc takie zachowanie powinno być po prostu standardem. A trzeba też pamiętać, że o ile w Polsce wszyscy wiedzą, na ile zmieniła się sytuacja w Olsztynie od feralnego sezonu 2008/09, to poza granicami naszego kraju już niekoniecznie i tego typu zachowanie też powinno wpłynąć pozytywnie na wizerunek i opinię klubu.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: compact »

Jak podaje volley24 wypozyczony z Trentino Bułgar Valentin Bratojew chyba definitywnie stracil miejsce w skladzie Vibo Valentii (tak samo jak w zeszlym sezonie Ananiew). Moze analogie sie na tym nie skoncza i po przerwie na PŚ zobaczymy kolejnego Bulgara w Olsztynie, zwlaszcza iż ten na razie nie bardzo moze przebierac w ofertach z Wloch, no chyba ze z Serie A2. W Olsztynie pewnie gralby w 1 składzie, pytanie tylko czy AZS ma jeszcze jakies wolne fundusze w tym sezonie.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3944
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Klugenhammer »

Myślę że pomimo rozpoczęcia sezonu we wszystkich poważnych ligach, na rynku wciąz jest do wzięcia wielu solidnych przyjmujących. Rok temu kiedy na tym samym etapie sezonu ZAKSA straciła Swiderskiego do klubu od razu zaczęły napływać oferty od agentów wolnych zawodników. Oczywiscie największym ograniczeniem jest w tej sytuacji budżet klubu, ale dwa lata temu taką samą sytuację miała po kontuzji Murka Częstochowa i też udało im się znaleźć w miarę taniego zastępcę.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Pele »

Klugenhammer pisze:Myślę że pomimo rozpoczęcia sezonu we wszystkich poważnych ligach, na rynku wciąz jest do wzięcia wielu solidnych przyjmujących. Rok temu kiedy na tym samym etapie sezonu ZAKSA straciła Swiderskiego do klubu od razu zaczęły napływać oferty od agentów wolnych zawodników. Oczywiscie największym ograniczeniem jest w tej sytuacji budżet klubu, ale dwa lata temu taką samą sytuację miała po kontuzji Murka Częstochowa i też udało im się znaleźć w miarę taniego zastępcę.
Masz całkowita rację. Pytanie czy w Olsztynie maja ksaę jeszcze na taki ruch jak zatrudnienie nowego siatkarza. NO i czy chcą takowego zatrudnić, bo może po prostu postawią na młodych??
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
bob785
Posty: 234
Rejestracja: 25 kwie 2008, o 08:11
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Olsztyn

Post autor: bob785 »

Nie wiadomo jak z pieniędzmi ale sezonu z Siezieniewskim, Ferensem i Łukasikiem to nie pociągniemy. Nie daj boże jakaś drobna kontuzja i nie mamy kim grać. Jak brakuje środkowego od biedy może stanąć siatkarz z innej pozycji na 1-2 mecze ale środkowego na przyjęciu jakoś nie bardzo widzę ;)
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: compact »

bob785 pisze:Nie wiadomo jak z pieniędzmi ale sezonu z Siezieniewskim, Ferensem i Łukasikiem to nie pociągniemy. Nie daj boże jakaś drobna kontuzja i nie mamy kim grać. Jak brakuje środkowego od biedy może stanąć siatkarz z innej pozycji na 1-2 mecze ale środkowego na przyjęciu jakoś nie bardzo widzę ;)
Nie wiadomo jakie talenty skrywa jeszcze David Gunia, wiec nie badz taki pewny.
Awatar użytkownika
Xaar
Posty: 497
Rejestracja: 25 paź 2010, o 21:08
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Xaar »

Zobaczymy co wymyśli dzisiaj Totolo jak nie będzie szło Ferensowi. Fart skopie nam tyłek i to dość szybko.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Pele »

bob785 pisze:Nie wiadomo jak z pieniędzmi ale sezonu z Siezieniewskim, Ferensem i Łukasikiem to nie pociągniemy. Nie daj boże jakaś drobna kontuzja i nie mamy kim grać. Jak brakuje środkowego od biedy może stanąć siatkarz z innej pozycji na 1-2 mecze ale środkowego na przyjęciu jakoś nie bardzo widzę ;)
PAmiętam jak na przyjeciu grywał Benek Szczerbaniuk w Czewie
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”