Jastrzębski Węgiel

kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: kevinpsb »

KadrO pisze:Vinhedo w ostatnich meczach udowadnia że jest zawodnikiem z najwyższej półki.
Tak samo jak i Falasca... Obaj są z najwyższej półki :]
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: ksjw90 »

KadrO pisze:
Morriss pisze:Może mi ktoś powiedzieć co się dzieje z tym Thorntonem?? Czy jest aż w takiej kiepskiej formie bo ja myślałem, że gorzej od Vinhedo to się grać już nie da?
Vinhedo w ostatnich meczach udowadnia że jest zawodnikiem z najwyższej półki. Początek miał słaby ale teraz gra raz że bardzo ładnie to dwa że skutecznie. Natomiast Thorton od początku było wiadomo że to co najwyżej średniak i co wejście na boisko coraz bardziej mnie o tym przekonuje.

A ja nie będę krytykował Thorntona z prostego powodu - on jeszcze nic nie pokazał, bo nie miał na to szansy! Chcę zobaczyć go w grze przez jeden mecz, choćby jakiś Puchar Polski czy coś, albo w lidze na 1-2 sety. Tak naprawdę nikt nie wie jak gra w JW bo nigdy nie dostał poważnej szansy, w sparingach grał Vinhedo bo Brian był w reprezentacji, a te kilka wejść na pojedyncze akcje to mało.

Co do Vinhedo to nie zachwyca mnie swoją grą, a w zasadzie wkurza mnie jedna rzecz w jego stylu mianowicie mało gry środkiem. Mamy świetnych środkowych, którzy niestety nie są w pełni wykorzystani przez Vinhedo. Jedynie z Holmesem coś tam gra od czasu do czasu ale z Bontje już bardzo mało. Ale można zauważyć u niego ogromną poprawę związaną ze zgraniem z zespołem. Oby tak dalej i oby więcej grał mieszanym stylem i rozrzucał piłki nie tylko na skrzydła.
Morriss
Posty: 54
Rejestracja: 12 lip 2011, o 21:40
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie/Kraków

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Morriss »

ksjw90 pisze:
Co do Vinhedo to nie zachwyca mnie swoją grą, a w zasadzie wkurza mnie jedna rzecz w jego stylu mianowicie mało gry środkiem. Mamy świetnych środkowych, którzy niestety nie są w pełni wykorzystani przez Vinhedo. Jedynie z Holmesem coś tam gra od czasu do czasu ale z Bontje już bardzo mało. Ale można zauważyć u niego ogromną poprawę związaną ze zgraniem z zespołem. Oby tak dalej i oby więcej grał mieszanym stylem i rozrzucał piłki nie tylko na skrzydła.
A mnie nie podoba się jakoś współpraca Vinhedo z Łasko. Oglądałem wszystkie mecze JW w tym sezonie i widzę że ciągle tam coś nie tak między nimi albo jeden za szybko albo drugi.
Ostatnio zmieniony 25 paź 2011, o 11:37 przez Guilder, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Punkt 19. Regulaminu Forum
Awatar użytkownika
Kaziu19xx
Posty: 73
Rejestracja: 11 paź 2011, o 16:56
Płeć: M
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Kaziu19xx »

Morriss pisze:Może mi ktoś powiedzieć co się dzieje z tym Thorntonem?? Czy jest aż w takiej kiepskiej formie bo ja myślałem, że gorzej od Vinhedo to się grać już nie da?
Człowieku Ty tak na poważnie..? Vinhedo ostatnio pokazuje bardzo dobrą klasę gry, piłeczki rozrzuca, no może faktycznie za mało gry z Bontje tak jak zauważył kolega wyżej. Ale tak trochę z innej bajki, nie podobało mi się że Lorenzo nawet nie dał szansy wykazać się Bontje, miał mało punktów na koncie zdobytych z ataku, ale to tylko temu że nie dostawał piłek, a w bloku coś tam jednak działał ;)
"czy Ty wygrasz czy nie, ja i tak Kocham Cię, w moim sercu Jastrzębie, na dobre i na złe"
MarioO
Posty: 31
Rejestracja: 13 lip 2011, o 18:14
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: MarioO »

Na miejscu Thorntona mógł zostać Pająk , bądź sprowadzony Neroj . Moim zdaniem zawodnik z 2 ligi francuskiej ,który przypadkiem znalazł się w kadrze USA nie zapewnia odpowiedniego poziomu jak na zagranicznego rozgrywającego ,klubu który chce walczyć o mistrzostwo . Tak na marginesie wie ktoś z jakiej firmy nasi siatkarze mają nowe stroje ? Wydaje mi się ,że to nie jest 4F a krój jest ten sam , z góry dzięki za info .
samczon
Posty: 120
Rejestracja: 5 maja 2010, o 22:27
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: samczon »

MarioO pisze: Tak na marginesie wie ktoś z jakiej firmy nasi siatkarze mają nowe stroje ? Wydaje mi się ,że to nie jest 4F a krój jest ten sam , z góry dzięki za info .
W tym sezonie klub na własną rękę produkuje ciuchy dla zawodników.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Pele »

samczon pisze:
MarioO pisze: Tak na marginesie wie ktoś z jakiej firmy nasi siatkarze mają nowe stroje ? Wydaje mi się ,że to nie jest 4F a krój jest ten sam , z góry dzięki za info .
W tym sezonie klub na własną rękę produkuje ciuchy dla zawodników.
Wiem że to może dziwnie zabrzmi ale co to znaczy na własną rękę?? Szyje prezes i pracownicy?? Przecie to się robi tak, że zleca się firmike produkcję strojów w odpowiednim fasonie itp.
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: adi_tiger »

No na pewno robi to firma X, lecz nie znamy firmy (ani nie jest to 4F ani Tico) bo na koszulkach nie pisze.
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1491
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Biciut »

Klawy
Posty: 343
Rejestracja: 20 paź 2010, o 20:18
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Klawy »

Nie wiedziałem gdzie to dać więc postanowiłem tutaj ; D 11 asów Gaspariniego

http://www.volleyball-movies.net/mitja- ... aces-m2229
Alkohol konserwuje wszystko prócz tajemnic
gargamel25
Posty: 222
Rejestracja: 14 maja 2010, o 18:04

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: gargamel25 »

Awatar użytkownika
Kaziu19xx
Posty: 73
Rejestracja: 11 paź 2011, o 16:56
Płeć: M
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Kaziu19xx »

Klawy pisze:Nie wiedziałem gdzie to dać więc postanowiłem tutaj ; D 11 asów Gaspariniego

http://www.volleyball-movies.net/mitja- ... aces-m2229
kolego o asach Gaspariniego już była wcześniej dyskusja na ten temat, gdzieś tam się to pojawiło wcześniej już ;)
gargamel25 pisze:autokar to sobie ciekawy strzelili :>
http://cksport.pl/fart_kielce/wiadomosc ... ,4461.html
autokar to mi się podoba :D szkoda że dzisiaj przegrany mecz, no ale cóż żyję się dalej, walczymy i gramy o tego naszego mistrza :D jak w ogóle wyglądał mecz w wykonaniu naszych chłopaków? Niestety ja nie mogłem oglądać ;)
"czy Ty wygrasz czy nie, ja i tak Kocham Cię, w moim sercu Jastrzębie, na dobre i na złe"
Awatar użytkownika
Mayron
Posty: 161
Rejestracja: 7 maja 2010, o 19:26
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie/Strumień

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Mayron »

Kaziu19xx pisze:jak w ogóle wyglądał mecz w wykonaniu naszych chłopaków? Niestety ja nie mogłem oglądać ;)
Określiłbym to jako "padakę" zespołu z Jastrzębia i normalną grę Farciarzy. Pierwszego seta nie widziałem i nie wiem co robił na boisku Thornton w drugim secie... Zagrał 4 piłki, z czego 2 świece do Łaski, następną mu przerzucił za antenkę i jedną jako, tako do przodu odbił w stronę Bartmana bodajże.
Jastrzębie nie zasłużyło na chociażby punkt. Z przyjęciem nie było kolorowo, więc środek nie funkcjonował, szkoda.
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1491
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Biciut »

Przegrali poprzez decyzję o grze Thorntona w wyjściowym składzie.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Pele »

gargamel25 pisze:autokar to sobie ciekawy strzelili :>
http://cksport.pl/fart_kielce/wiadomosc ... ,4461.html
Rewelka faktycznie !!
Ale zmieni się skład to trzeba będzie na nowo okleić !
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Mayron
Posty: 161
Rejestracja: 7 maja 2010, o 19:26
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie/Strumień

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Mayron »

Pele pisze:
gargamel25 pisze:autokar to sobie ciekawy strzelili :>
http://cksport.pl/fart_kielce/wiadomosc ... ,4461.html
Rewelka faktycznie !!
Ale zmieni się skład to trzeba będzie na nowo okleić !
Ale cały rok będą się prezentować ;) Zastanawia mnie tylko ta druga strona autobusu. Ciekawe czy jest reszta drużyny, czy jak to tam wygląda.
Awatar użytkownika
Kaziu19xx
Posty: 73
Rejestracja: 11 paź 2011, o 16:56
Płeć: M
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Kaziu19xx »

Czyli test z rozgrywającego z łatwym przeciwnikiem i mecz przegrany.. Dużo osób chciało widzieć Thorntona w pełnym meczu i zobaczyli..
"czy Ty wygrasz czy nie, ja i tak Kocham Cię, w moim sercu Jastrzębie, na dobre i na złe"
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Guilder »

Kaziu19xx pisze:łatwym przeciwnikiem
Jeśli zawodnicy tego klubu będą wychodzić z takiego co Ty założenia, to jeszcze sporo punktów na tym stracą.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Kaziu19xx
Posty: 73
Rejestracja: 11 paź 2011, o 16:56
Płeć: M
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Kaziu19xx »

Guilder pisze:
Kaziu19xx pisze:łatwym przeciwnikiem
Jeśli zawodnicy tego klubu będą wychodzić z takiego co Ty założenia, to jeszcze sporo punktów na tym stracą.
ja typowałem ten mecz na wygraną naszych chłopaków i jak się nie mylę to nawet do 0, a to że Lorenzo sobie przetestował rozgrywającego to już nie moja wina ;)
"czy Ty wygrasz czy nie, ja i tak Kocham Cię, w moim sercu Jastrzębie, na dobre i na złe"
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: kevinpsb »

Kaziu19xx pisze: z łatwym przeciwnikiem i mecz przegrany..
Wybacz ale przy całym szacunku ale Jastrzębie nie ma prawa definiować Farta jako łatwego przeciwnika!
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Pele »

kevinpsb pisze:
Kaziu19xx pisze: z łatwym przeciwnikiem i mecz przegrany..
Wybacz ale przy całym szacunku ale Jastrzębie nie ma prawa definiować Farta jako łatwego przeciwnika!
Coś mi się wydaje, że jednak tak został Fart zdefiniowany w obozie trenerskim JW. Prawdopodobnie dlatego (moim zdaniem) trener postawił na Amerykaniana na rozegraniu chcąc Go sprawdzić w tym meczu. Oczywiście tak mi się wydaje
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
agnieszkaa
Posty: 101
Rejestracja: 2 maja 2008, o 13:59
Płeć: K

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: agnieszkaa »

Jastrzębianie rozpoczęli mecz bez podstawowego rozgrywającego Vinhedo, który ostatnio skarżył się na uraz ręki.
http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35 ... lcach.html
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Nagor »

Farta do słabych drużyn to może sobie zaliczyć skra, ZAKSA, ew. Sovia. Dla wszystkich innych drużyn jest to zagrożenie. Mało tego, prawdopodobnie jest on faworytem. Może Delecta sobie z nim powalczy.
...
gargamel25
Posty: 222
Rejestracja: 14 maja 2010, o 18:04

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: gargamel25 »

Akurat Delecta już sobie z Fartem "powalczyła" (jeśli o to Ci chodzi :) ).A Jastrzębie było po prostu słabsze wczoraj takie jakby znudzone samą obecnością na boisku,nie pokazali nic ciekawego,a o rozegraniu Thorntona to nawet nie ma co już mówić :).

No i oczywiście trzeba przyznać ,że Fart zagrał b.dobry mecz wczoraj.
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Aliassy »

Mayron pisze:
Pele pisze:
gargamel25 pisze:autokar to sobie ciekawy strzelili :>
http://cksport.pl/fart_kielce/wiadomosc ... ,4461.html
Rewelka faktycznie !!
Ale zmieni się skład to trzeba będzie na nowo okleić !
Ale cały rok będą się prezentować ;) Zastanawia mnie tylko ta druga strona autobusu. Ciekawe czy jest reszta drużyny, czy jak to tam wygląda.
http://www.plusliga.pl/download/scale/6 ... 029_12.JPG

druga strona autobusu. ;)
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
Awatar użytkownika
Kaziu19xx
Posty: 73
Rejestracja: 11 paź 2011, o 16:56
Płeć: M
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Kaziu19xx »

Nagor pisze:Farta do słabych drużyn to może sobie zaliczyć skra, ZAKSA, ew. Sovia. Dla wszystkich innych drużyn jest to zagrożenie. Mało tego, prawdopodobnie jest on faworytem. Może Delecta sobie z nim powalczy.
Ja bym jednak farta nie postawił jako faworyta. Racją jest że należy na nich uważać, ale znowu nie przesadzajmy..
"czy Ty wygrasz czy nie, ja i tak Kocham Cię, w moim sercu Jastrzębie, na dobre i na złe"
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: dreamer »

Pele pisze:...Coś mi się wydaje, że jednak tak został Fart zdefiniowany w obozie trenerskim JW [jako słaby rywal - dreamer]. Prawdopodobnie dlatego (moim zdaniem) trener postawił na Amerykaniana na rozegraniu chcąc Go sprawdzić w tym meczu. Oczywiście tak mi się wydaje
Pele
gdyby było tak, jak to opisujesz, to Bernardiego należałoby uznać za nie mającego pojęcia o siatkówce wariata, i zwolnić z klubu.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
agnieszkaa
Posty: 101
Rejestracja: 2 maja 2008, o 13:59
Płeć: K

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: agnieszkaa »

gargamel25
Posty: 222
Rejestracja: 14 maja 2010, o 18:04

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: gargamel25 »

No to nie ma co...jeśli Vinhedo nie będzie mógł zagrać ze Skrą to z Thorntonem na rozegraniu zapowiada się pasjonujący mecz :D
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: iron »

Oby Vinhedo był w stanie zagrać bo jeśli Thornton zagra od początku to nie wróżę długiego meczu.
No sympathy for fools...
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”