To kibiców kręci najbardziej - transfery na sezon 2008/09

bob785
Posty: 234
Rejestracja: 25 kwie 2008, o 08:11
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: bob785 »

PAWKENS pisze:Jest :D Andrae zostaje :D Mógłbyś wyjaśnić co z Szablewskim ??? Zostanie przesunięty do drugiego zespołu, czy przyjdzie z drugiego zespołu ??? Kadziewicz raczej nie przyjdzie :< Powiedział to w jednym wywiadzie:
Łukasz Kadziewicz :
Chcę wrócić na miejsce, w którym prezes będzie prezesem nie z nazwy, a ze swojego zachowania.
No to Olsztyn na 100% :]
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: lucass90 »

Skład reprezentacji Serbii:

Rozgrywający: Nikola Grbić, Vlado Petković, Mihailo Mitić

Atakujący: Ivan Miljković, Saša Starović, Tomislav Dokić

Libero: Marko Samardžić, Nikola Rosić

Środkowi: Andrija Gerić, Marko Podraščanin, Novica Bjelica, Dragan Stanković, Dejan Radić

Przyjmujący: Bojan Janić, Nikola Kovačević, Dejan Bojović, Miloš Nikić, Nemanja Petrić, Konstantin Čupković
Czyżby Dejan na stałe zmienił swoją pozycję na boisku? :> Jeśli tak, to jego transfer do Częstochowy byłby jeszcze bardziej prawdopodobny...
AZS CZĘSTOCHOWA!
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Arff »

Mógłbyś wyjaśnić co z Szablewskim ??? Zostanie przesunięty do drugiego zespołu, czy przyjdzie z drugiego zespołu ???
Szablewski zostanie przesunięty do drugiego zespołu... wydaje się to rozsądną decyzją bo drugi, tak młody, rozgrywający to bardzo duże ryzyko... co jak co ale rozgrywający to pozycja gdzie ogranie i dojrzałość jest bardzo ważna... zastanawiam się jak Drzyzga poradzi sobie w Czewie... jeśli da radę, to za 2-3 lata będzie w kadrze, jeśli nie to będzie trzeba jeszcze poczekać...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
revis
Posty: 411
Rejestracja: 28 kwie 2008, o 16:24
Płeć: M

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: revis »

PAWKENS pisze:Dokładnie, Delecta będzie murowanym faworytem pierwszej ligi...
Albo walka o utrzymanie w Plus Lidze ( Płomień co z Tobą? )
AZS szkoli inni biorą...
mev
Posty: 75
Rejestracja: 26 kwie 2008, o 10:28
Płeć: M

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: mev »

kadziewicz i kedzierzyn marzenia raczej lukasz sie ceni i za male pieniadze nie bedzie grac no chyba ze Pietrzyk zaproponuje mu mega kontrakt ja widze jednak lukasza w jw albo w czewie szanse olsztyna sa raczej nie wielkie
Awatar użytkownika
marcinbvb
Posty: 274
Rejestracja: 16 gru 2007, o 17:16
Płeć: M
Lokalizacja: Kedzierzyn-Koźle

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: marcinbvb »

mev pisze:kadziewicz i kedzierzyn marzenia raczej lukasz sie ceni i za male pieniadze nie bedzie grac no chyba ze Pietrzyk zaproponuje mu mega kontrakt ja widze jednak lukasza w jw albo w czewie szanse olsztyna sa raczej nie wielkie
Kędzierzyn już środkowego raczej nie potrzebuje. Jeśli nikt oprócz Żygadły i Nowaka nie odejdzie to kupią chyba tylko dobrego zagranicznego przyjmującego i drugiego rozgrywającego, chyba że Kurek i Jarosz odejdą to trzeba będzie wieksze zakupy zrobić.
willy
Posty: 41
Rejestracja: 25 kwie 2008, o 21:38
Płeć: M

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: willy »

jestem coraz bardziej zniecierpliwiony ciszą wokół ewentualnych nowych zakupów Czewy. Nie wygląda na razie abyśmy montowali jakąś dobra drużynę. Ściąganie Falaski (jeżeli w ogóle przyjdzie) przy braku innych konkretnych zawodników to szkoda kasy, bo i tak nic wielkiego nie zwojujemy. A nieporozumieniem jest dla mnie wypożyczanie Guni i Zatorskiego. Chłopaki fajnie grają ale dopiero się uczą i jak zwykle AZS ich wypromuje, po dwóch latach będą pewnie już w okolicach kadry i wtedy wrócą do Skry. Bez sensu!!! Miało by sens takie wypożyczenie, gdyby w kontrakcie był jakiś zapis np. o możliwości pierwokupu czy coś w tym stylu. W przeciwnym wypadku to Skra powinna zapłacić za dwa lata kasę Czewie za szkolenie zawodników. Na całym świecie w każdej dziedzinie za naukę sie płaci. Co robi Pakosz i inni odpowiedzialni w klubie za transfery pseudodziałacze?! A LM w zanadrzu.
Awatar użytkownika
Urban
Posty: 683
Rejestracja: 29 gru 2007, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Urban »

A ja myślę, że Kadziu nie będzie grał w Polsce... A jeśli już to raczej szukałby klubu z którym miałby walczyć o medal a nie żeby sobie popykać... Nie wiem czy nie zgodziłby się grać za małą kasę bo potrzebny mu zastrzyk gotówki po pechowym sezonie....
Przede wszystkim kibicuję... Polskiej Siatkówce!
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Kay »

Niestety zeszłorocznym atutem AZS było zgranie. Teraz z tego zgrania nie pozostanie zupełnie nic.
Nawet jeśli działacze przy odrobinie szczęścia w ogóle zbudują w miarę solidny zespół, to na początku sezonu nie ma co się spodziewać fajerwerków. Chociaż jak wszyscy wiedzą najważniejsze są PO, więc może nie ma się czym przejmować.
Ale jak piszę dopiero po skompletowaniu składu, bo teraz najważniejsze jest właśnie to. :P
AZS Częstochowa
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Arff »

Garść informacji z Gdańska...
Trefl szuka zagranicznego przyjmującego i rozgrywającego, a raczej już znaleźli, ale na prośbę zainteresowanych nie podają nazwisk.
Mają budżet 4,5mln...
Z Polski maja mieć przyjmującego reprezentanta kraju... więc to pewnie Gruszka albo Bartman...
W drużynie na przyszły sezon zostaną zawodnicy, którzy mają ważne kontrakty, czyli: Wojciech Szczurowski, Łukasz Kruk, Witold Chwastyniak i Wojciech Serafin. Prowadzone są również rozmowy z Jarosławem Stancelewskim.
źródło: volley24.pl

uffff... zapowiada się kolejny najlepszy sezon w historii =]
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Pavello
Posty: 50
Rejestracja: 23 kwie 2008, o 11:06
Płeć: M

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Pavello »

Czyli mozna sie spodziewac "wejscia smoka" w wykonaniu gdańszczan. Oczywiscie jesli wszystkie plany transferowe dojda do skutku. Ciekawi mnie jednak, kto bedzie "chlopcem do bicia" w tym sezonie.(?) Slabi sie wzmacniaja, sredni to samo...Nie ma juz slabych! Z kazdym bedzie trzeba zagrac na 100%.
Awatar użytkownika
Urban
Posty: 683
Rejestracja: 29 gru 2007, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Urban »

Tak przeczytałem teraz ten news odnośnie Trefla i sobie pomyślałem odnośnie mojego posta o Kadziewiczu że to właśnie tam może trafić jeśli wybierze Polskę... Moim zdaniem najbardziej prawdopodobna wersja..
Przede wszystkim kibicuję... Polskiej Siatkówce!
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Arff »

Wątpię... jeśli już zagra w Polsce, w co wątpię, to będzie to Częstochowa albo Jastrzębie... Trefl nie ma tak wysokiego budżetu żeby ściągnąć Gruszkę, obcokrajowców i do tego Kadziewicza... jeszcze trzeba utrzymać klub za te 4,5 bańki...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Urban
Posty: 683
Rejestracja: 29 gru 2007, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Urban »

4,5 bańki to podano do informacji publicznej ;) :P (nie, nie wiem czegoś więcej ale mało klubów nie podaje dokładnie swoich budżetó? na pewno wiele)
Przede wszystkim kibicuję... Polskiej Siatkówce!
Awatar użytkownika
dar70
Posty: 81
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:55
Płeć: M
Lokalizacja: BEŁCHATÓW

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: dar70 »

Według mnie Kadziewicz wybierze kierunek rosyjski. W Bełchatowie jak nie wypali z Kurkiem znowu powraca wątek ze sprowadzeniem do Skry Sebastiana Pęcherza.
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Kay »

dar70 pisze:Według mnie Kadziewicz wybierze kierunek rosyjski. W Bełchatowie jak nie wypali z Kurkiem znowu powraca wątek ze sprowadzeniem do Skry Sebastiana Pęcherza.
Wątpię, żeby ten młody jeszcze zawodnik chciał skazywać siebie na ławkę, w nawet nie wiem ja potężnej Skrze. Skoro może być liderem w swoim zespole i zdobywać dodatkowe doświadczenia.
Oczywiście jak zwykle wszystko rozgrywa się o pieniądze.
Choć jego sprawa to oczywiście czyste spekulacje... tak myślę.
AZS Częstochowa
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Arff »

A ja się zastanawiam co, w kontekście oddania miejsca przez Płomień, ze sobą zrobi Masny ?? Ten facet ma umiejętności na poziomie Woickiego, a nic sie o nim nie słyszy ?? Częstochowa ?? Jastrzębie ?? może Trefl ?? co myślicie ?? warto zatrzymać Słowaka w Plus lidze, bo to znakomity zawodnik.
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
HejdaBDG
Posty: 155
Rejestracja: 9 wrz 2007, o 16:30
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: HejdaBDG »

W przypadku wykupienia miejsca w PLS przez Chemika Bydgoszcz Masny moze dolaczyc do slowackiej koloni u Nas ( Cerven, Sopko, Chudik)

A trener Rasti pewnie pomogl by mu w podjeciu decyzji:)
CHEMIK BYDGOSZCZ
yogimil
Posty: 41
Rejestracja: 23 kwie 2008, o 16:34
Płeć: M

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: yogimil »

Myślę że dobrym rozwiązaniem dla czestochowy był by niedrogi duet z płomienia masny/łomacz, zawodnicy o bardzo dużym potencjale, trochę większą kasę rzucić na Gruszke który swietnie uzupełniał by się z Łomaczem no i jakaś bomba na atak(Bojovic, Falasca, Billings, może ktoś czwarty:) na środku młodzi wspierani przez doswiadczonego masnego sobie poradzą... Myślę że Milczarek mógł by pójść z powodzeniem na libero do czestochowy w ramach podbudowania sie po niezbyt udanym sezonie... To była by gniewna częstochowa która sprawiła by wiele niespodzianek... No ale nie nazywam się prezes pakosz więc nie mam za bardzo do gadania...
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Kay »

Arff pisze:A ja się zastanawiam co, w kontekście oddania miejsca przez Płomień, ze sobą zrobi Masny ?? Ten facet ma umiejętności na poziomie Woickiego, a nic sie o nim nie słyszy ?? Częstochowa ?? Jastrzębie ?? może Trefl ?? co myślicie ?? warto zatrzymać Słowaka w Plus lidze, bo to znakomity zawodnik.
Nie wiecie może z jakiego klubu przyszedł on do PLS ?
Dobrze by było, aby ten ciekawy rozgrywający pozostał nad Wisłą. Na pewno podnosi poziom ligi, ale może również blokować miejsce choćby dla Neroja, jednak znów jest to temat na inną dyskusję ;)
AZS Częstochowa
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Arff »

yogimil pisze:Myślę że dobrym rozwiązaniem dla czestochowy był by niedrogi duet z płomienia masny/łomacz, zawodnicy o bardzo dużym potencjale, trochę większą kasę rzucić na Gruszke który swietnie uzupełniał by się z Łomaczem no i jakaś bomba na atak(Bojovic, Falasca, Billings, może ktoś czwarty:) na środku młodzi wspierani przez doswiadczonego masnego sobie poradzą... Myślę że Milczarek mógł by pójść z powodzeniem na libero do czestochowy w ramach podbudowania sie po niezbyt udanym sezonie... To była by gniewna częstochowa która sprawiła by wiele niespodzianek... No ale nie nazywam się prezes pakosz więc nie mam za bardzo do gadania...
ale chodzi o to ze Częstochowa ma dosyć pieniędzy, jestem nawet przekonany że mają więcej kasy niż przed tym sezonem... o czym mogą świadczyć oferty jakie składali swoim zawodnikom, którzy odeszli... Gierczyński dostałby 650tys, Wika i Woicki pewnie jeszcze więcej... o Częstochowę jestem całkowicie spokojny, na pewno zbiorą pakę na 4, tak jak co roku... Bartman czy Gruszka za taką kasę na pewno by zagrali... po prostu nic nie wycieka... bo ma nie wyciekać!!! Czekamy na 10 maja... wtedy kończy się liga Włoska i pewnie wtedy dowiemy się więcej... bo pewnie większość tamtejszych zawodników jest zakontraktowana do tej daty...

a propos mam takie pytanie... wie ktoś może, czy zgodnie z tym przepisem, o niezatrudnianiu obcokrajowców poniżej 23 lat, zawodnicy poniżej tego progu będą musieli odejść czy da się im dokończyć kontrakt ?? jak to jest ??
Ostatnio zmieniony 6 maja 2008, o 20:00 przez Arff, łącznie zmieniany 1 raz.
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
yogimil
Posty: 41
Rejestracja: 23 kwie 2008, o 16:34
Płeć: M

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: yogimil »

Jeżeli taki Neroj nie jest w stanie wygryźć ze składu Masnego(czysta dywagacja) to myśle ze nie ma co mówic o nim że jest zawodnikiem przyszłościowym bo tylko najlepsi moga się wyblić z ligi w której jest duza konkurencja w składzie. Pamięta ktoś może jak Mariusz Wlazły w środku sezonu wygryzł ze składu Kalninsa, zawodnika pokroju Masnego....
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Robert »

Marcin Grygiel, Grzegorz Kosok, Michał Masny czyli zawodnicy Płomykow są najpoważniejszymi kandydatami do gry w Radomiu. Zapewne też dołączy trener Zawieracz bedzie miał Radom pozytek z tych chłopaków. W Sosnowcu odgrywali pierwszoplanowe role. Rozgrywający Masny mieszał i to nieźle, jak utrzyma taką formę będzie miał Radom z niego pociechę. Co do dwóch pozostałych podobnie.
yogimil
Posty: 41
Rejestracja: 23 kwie 2008, o 16:34
Płeć: M

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: yogimil »

Arff pisze: Czekamy na 10 maja... wtedy kończy się liga Włoska i pewnie wtedy dowiemy się więcej... bo pewnie większość tamtejszych zawodników jest zakontraktowana do tej daty...
w lidze włoskiej pozostał do rozegrania jeszcze tylko jeden mecz finałowy... Sugerujesz jakiegoś hita trannsferowego w częstochowie?:) Kogos z copry lub trentino? Nie no to tak trochę żartem... Myślę że fajnie było by jak by częstochowa zebrała dobry skład i sprawiła jakąś niespodziankę w LM... Od pewnego czasu zacząłem żałowac że np. Olsztyn albo Resovia nie będą nas reprezentować....
mateo9
Posty: 316
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: mateo9 »

po co Grygiel jak jest Zalisnki po co Masny jak jest bardzo dobry Macionczyk...zmiany moim zdaniem zbedne bo akurat na tych pozycjach w Radomiu jest przyzwoicie
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Robert »

Teraz przeczytałem artykuł o Radomiu, http://www.reklama konkurencyjnego serwisu.pl/siatkowka/2 ... any-klubu/ też mają podobną sytuację jak Sosnowiec, więc nic nie wiadomo, plany mają, a co z tego wyniknie?

Zmiany zbędne, a co powiesz o ruchach trenereskich w Radomiu?
Ostatnio zmieniony 7 maja 2008, o 06:53 przez Robert, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Kay »

yogimil pisze:Jeżeli taki Neroj nie jest w stanie wygryźć ze składu Masnego(czysta dywagacja) to myśle ze nie ma co mówic o nim że jest zawodnikiem przyszłościowym bo tylko najlepsi moga się wyblić z ligi w której jest duza konkurencja w składzie. Pamięta ktoś może jak Mariusz Wlazły w środku sezonu wygryzł ze składu Kalninsa, zawodnika pokroju Masnego....
Mówiąc o Neroju podałem taki przykład pierwszy z brzegu, ale jestem już prawie pewien, że jeżeli miał jakikolwiek talent to zaprzepaścił go w Bełchatowie.
AZS Częstochowa
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: Arff »

yogimil pisze:
Arff pisze: Czekamy na 10 maja... wtedy kończy się liga Włoska i pewnie wtedy dowiemy się więcej... bo pewnie większość tamtejszych zawodników jest zakontraktowana do tej daty...
w lidze włoskiej pozostał do rozegrania jeszcze tylko jeden mecz finałowy... Sugerujesz jakiegoś hita trannsferowego w częstochowie?:) Kogos z copry lub trentino? Nie no to tak trochę żartem... Myślę że fajnie było by jak by częstochowa zebrała dobry skład i sprawiła jakąś niespodziankę w LM... Od pewnego czasu zacząłem żałowac że np. Olsztyn albo Resovia nie będą nas reprezentować....
We Włoszech wszystkie drużyny mają aspiracje mistrzowskie, więc kontraktują zawodników do końca sezonu... sezon się nie skończył, więc umowy są ważne, a w tym przypadku nikomu nie można podpisywać kontraktu...

Ktoś wywołał temat Radomia... na portalu reklama konkurencyjnego serwisu.pl znalazłem bardzo obszerny artykuł na ich temat w kontekście sezonu transferowego...

zacznijmy więc od budżetu... otóż prezes zwołał spotkanie na środę, na której poinformuje najprawdopodobniej poinformuje o planach transferowych klubu albo... o zredukowaniu budżetu, a nawet końcu finansowania, więc czekamy do jutro...

jednak co do transferów... odszedł Obdrzalek który podobno wraca do kraju albo... nad polskie morze do Trefla ;o,
Marco Liefke podobno zamierza wypełnić swój kontrakt więc jego odejście nie jest przesądzone...
Sebastian Pęcherz jednak nie zamierza pójść w ślady niemieckiego kolegi i odejść z klubu... gdzieś bliżej rodzinnych stron, a najbliżej mu do Jastrzębia...
Grzegorz Kokociński wybiera się do Francji...
Kontraktu nie są pewni Marcin Kocik, Adam Nowik, Lipiński, Owczarski, Macionczyk

Trener: (nie chce mi się streszczać, bo sporo tego, więc wkleję cytat)
Bardzo chętnie prowadzenia Jadaru Sport podjąłby się za to Mirosław Zawieracz. Na marginesie zatrudnienie byłego szkoleniowca Płomienia Sosnowiec - tak przynajmniej wieść niesie - wiązałaby się z wieloma korzyściami. W pakiecie z nim mogłoby się bowiem zjawiać kilku niezłej klasy i co najważniejsze niedrogich zawodników (Marcin Grygiel, Michał Masny, Grzegorz Kosok, ewentualnie Adrian Stańczak). Kłopot w tym, że u Tadeusza Kupidury znacznie większe notowania ma Grzegorz Ryś. Nie jest również żadną tajemnicą, że właściciel Jadaru odbył szereg mniej, lub bardziej oficjalnych rozmów z innymi szkoleniowcami np. z Wojciechem Drzyzgą, czy Ireneuszem Mazurem. Choć pamiętać trzeba, że zatrudnienie jednego z dwójki wymienionych wiązać musiałoby się z dużo większymi kosztami. Nie brak jednak takich, którzy twierdzą, że sponsor siatkarzy z Radomia celowo zwleka z ogłoszeniem nazwiska nowego szkoleniowca i wkrótce w klubie ponownie pojawi się ... Dariusz Luks. Ale być może ma on również inny, sobie i najbliższym współpracownikom tylko znany wariant.
i jeszcze o budżecie:
Nie da się jednak ukryć, że w znacznej mierze przyszłość radomskiego zespołu uzależniona jest od możliwości budżetowych. A na dzisiaj nie są one zbyt duże. Od kilku miesięcy po Radomiu krąży informacja, że Tadeusza Kupidura dłużej sam nie zamierza utrzymywać siatkarzy. I w najlepszym wypadku w nowym sezonie na ten cel przekaże "tylko" milion złotych. Skąd pochodzić będzie reszta budżetu? Na razie wiadomo, że chęć wspomożenia zespołu wyraziły władze Radomia (mówi się o kwocie 500.000 zł.). Resztę wyłożyć mieliby inni sponsorzy. Stąd rozmowy biznesowe, toczone od pewnego czasu z udziałem m.in. Andrzeja Kosztowniaka, prezydenta Radomia. Wbrew wcześniejszym informacjom, iż kibice mogą byś spokojni o przyszłość zespołu, nie brak takich, którzy uważają, że to właśnie od powodzenia tych rozmów zależy to, czy Radom nadal będzie reprezentowany w Polskiej Lidze Siatkówki.
źródło: reklama konkurencyjnego serwisu.pl

PS: ups... Robert mnie ubiegł... bo trochę długo pisałem tego posta =]
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
dziq
Posty: 359
Rejestracja: 6 maja 2008, o 21:07

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: dziq »

Najlepsze w Radomiu to Drzyzga i Luks- śmiechu warte .Jak Kocik wyjedzie na wakacje do Turcji a Pęcherz na Śląsk to nie ma kto przyjąć oprócz Pawlińskiego .Zobaczymy co wymyślą ?
mev
Posty: 75
Rejestracja: 26 kwie 2008, o 10:28
Płeć: M

Re: To co kibiców kręci najbardziej - czyli transfery, transfery

Post autor: mev »

Pan boski komentator rotfl... z jednej strony chcialbym aby mogl sie wykazac z drugiej strony to szkoda bylo by mi radaru ;]
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”