Baraże w sezonie 2007/08

girlonthebridge
Posty: 103
Rejestracja: 27 lut 2008, o 23:11
Płeć: K

Re: Baraże

Post autor: girlonthebridge »

co do Neroja i Milczarka Gazeta Wyborcza kierowana wiadomosciami z jakze zacnego klubu jakim jest Skra chce nam wcisnac Neroja i Milczarka... jak narazie PW nie popada w euforie i nie jest zachwycona tymi wymysłami, Neroj moze z braku laku i trafi do PW ale Milczarek na pewno nie, kolejna zapchajdziura PW nie potrzebna, na libero jest Wojtaszek a na przyjecie Milczar sie juz nie nadaje, no chyba ze za friko bedzie chciał se postac w kwadracie, to moze sie p. Dolecka nad nim zlituje
Gdansk
Posty: 100
Rejestracja: 20 sty 2008, o 00:23
Płeć: M

Re: Baraże

Post autor: Gdansk »

Panowie, jakie raczej utrzyma sie Warszawa??? zlejecie Poznań lekko, łatwo i przyjemnie.myślę że trefl by może stawił opór Polibudzie ale byłoby bardzo ciężko, a My pokazaliśmy w Poznaniu gdzie jest ich miejsce. myślę że samą zagrywką Radka Rybaka dacie sobie radę. do tej pory sie zastanawiam jak Poznań w ogóle myślał o awansie mając np. jako 2go rozgrywającego Walendzika, który rok temu nieudolnie kierował gra Legii Warszawa w II lidze.a kontuzji na meczu z nami doznał Syguła, jak poważnej nie wiem.do dobrych zawodników w zespole z Wielkopolski zaliczyłbym Lacha (starszy), Kubiaka i Zbierskiego(niezłe walczaki) ale nie jest to "broń" na Polibudę!!!
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Baraże

Post autor: szyderca »

No nie wiem czy tak lekko, łatwo i przyjemnie było. Wyniki setów nie jest ważny, dla kibiców z Warszawy najważniejsze jest to, że ich zespół prowadzi już 2:0. Cóż, poznaniakom przyjdzie poczekać przynajmniej jeden sezon na awans do Ligi z Plusem, chyba, że zajmą miejsce Płomyków.
88Mario
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 2008, o 21:23
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Baraże

Post autor: 88Mario »

szyderca pisze:No nie wiem czy tak lekko, łatwo i przyjemnie było.
Wyniki setów nie jest ważny, dla kibiców z Warszawy najważniejsze jest to, że ich zespół prowadzi już 2:0. Cóż, poznaniakom przyjdzie poczekać przynajmniej jeden sezon na awans do Ligi z Plusem, chyba, że zajmą miejsce Płomyków.

W pierwszym meczu łatwo, w drugim już mniej łatwo na własną prośbe bo mógł sie drugi mecz skonczyc w godzinke z prysznicem ale nie ma co narzekać...najwazniejsze są zwyciestwa.
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Baraże

Post autor: PAWKENS »

Faworyt, czyli Politechnikam zwyciężyła w obydwu meczach i jest o jedno zwycięstwo od utrzymania w ekstraklasie :P Warszawianie mieli dziwny przestój w końcówce drugiej partii, ale klasę pokazał Rybak. Trzecia zaczęła się od prowadzenia gospodarze, lecz to Poznań objął prowadzenie i zwyciężył :) W czwartej partii AZS miał wielką przewagę, ale znów doprowadził do nerwowej końcówki, gdzie jednak Poznań popełnił błąd więcej.

Jak widać Warszawianie mają problemy, gdy wysoko prowadzą :P Jak zwykle świetnie grał Rybak...W Poznaniu gospodarze nie będą mieli nic do stracenia i powinni walczyć do upadłego. Jeśli tak się stanie mogliby wygrać z Warszawą ;)
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Baraże

Post autor: Mania »

Rybak świetnie? to ja co innego widziałam... już od jakiegoś czasu jego forma jest, nazwę to nieokreślona. Gdyby nie Kulikovkiy i Michalczyk to byłaby cienizna. Anton ciągnie grę, a Michalczyk podtrzymuje. ;-)

Cieszę sie, że jest 2:0 ale styl nikogo nie powala. ;]
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Baraże

Post autor: PAWKENS »

Ja tam w opisie meczu wyczytałem, że gra dobrze :)
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Baraże

Post autor: Arff »

słaba postawa Rybaka może się brać z tego że będąc mistrzem polski ciężko jest się zmobilizować na walkę w barażach ze słabiutką drużyna z I ligi...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
KS_Poznan
Posty: 84
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:18
Płeć: M

Re: Baraże

Post autor: KS_Poznan »

Arff pisze:słaba postawa Rybaka może się brać z tego że będąc mistrzem polski ciężko jest się zmobilizować na walkę w barażach ze słabiutką drużyna z I ligi...
Gdyby ta drużyna była taka słabiutka jak mówisz to Politechnika nie grała by podstawowym składem i nie przegrali by w obydwu meczach tego jednego seta ;] Poznań gra zdecydowanie lepiej niż w meczach z Treflem i tutaj cytuje słowa Jerzego Taczały trenera Politechniki: " Żaden mecz z Treflem nawet w połowie nie był tak dobry w wykonaniu Poznania, jak z nami. Myślę, że jeśliby grali z Treflem tak jak z nami, to ta rywalizacja na pewno nie skończyłaby się w trzech meczach. Nie wiem kto by wygrał, bo Trefl też jest mocnym zespołem. " ;]
88Mario
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 2008, o 21:23
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Baraże

Post autor: 88Mario »

To że grali pierwszym składem jest logiczne i oczywiste. Sami mówią, że maja juz dość tego sezonu i chca jak najszybciej to skonczyć.
A przegrane sety w obydwu meczach ?? kto to bedzie pamietal ? najwazniejsze sa zwyciestwa a nie styl.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Baraże

Post autor: lucass90 »

Warszawa dostała bęcki od Poznania... :> Czyżby tylko chwilowy zryw, dzień konia, czy może Tygrysy pokazały swoje prawdziwe oblicze? :D
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
szarlej
Posty: 207
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:20
Płeć: M

Re: Baraże

Post autor: szarlej »

Mamy niesodzianke!
KS Poznań - J.W. Construction OSRAM AZS Politechnika Warszawska 3-0 (28:26, 25:21, 25:16)
Stan rywalizacji 2:1 dla PW
Libero który atakuje...
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Baraże

Post autor: PAWKENS »

szarlej pisze:Mamy niesodzianke!
KS Poznań - J.W. Construction OSRAM AZS Politechnika Warszawska 3-0 (28:26, 25:21, 25:16)
Stan rywalizacji 2:1 dla PW
O :o Nie spodziewałem się :P Może to Polibuda miała gorszy dzień ??? Z niecierpliwością czekamy na relację z meczu :P
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Baraże

Post autor: Arff »

hehe... a słyszałem że Politechnika nie potrzebuje żadnych Milczarków, czy innych wzmocnień ;p
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2253
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Baraże

Post autor: mewa »

Arff pisze:hehe... a słyszałem że Politechnika nie potrzebuje żadnych Milczarków, czy innych wzmocnień ;p
Również tak myślę. Obecny skład na I ligę spokojnie wystarczy :)
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Baraże

Post autor: PAWKENS »

mewa pisze:Również tak myślę. Obecny skład na I ligę spokojnie wystarczy :)
:] :]
Arff pisze:hehe... a słyszałem że Politechnika nie potrzebuje żadnych Milczarków, czy innych wzmocnień ;p
Czy potrzebuje, to się okaże, jeszcze nie wygrała baraży :D
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
HejdaBDG
Posty: 155
Rejestracja: 9 wrz 2007, o 16:30
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Baraże

Post autor: HejdaBDG »

2 :1 dla polibudy :)


KS Poznan wygral 3 : 0 w 3 meczu...
CHEMIK BYDGOSZCZ
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Baraże

Post autor: PAWKENS »

HejdaBDG pisze:2 :1 dla polibudy :)
KS Poznan wygral 3 : 0 w 3 meczu...
Kolego, przeczytaj wpierw powyższe posty, następnie coś napisz :D
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Baraże

Post autor: Robert »

Według mnie pierwszy set chyba przesądził o wygranej Poznania. Potem jakby zeszło powietrzez z Polibudy i się posypało wszystko. Przed Warszawą jeszcze dwie szanse i chyba jutro postawią kropkę nad i, a jak nie to w ostatnim meczu u siebie w Warszawie.
KS_Poznan
Posty: 84
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:18
Płeć: M

Re: Baraże

Post autor: KS_Poznan »

Robert pisze:Według mnie pierwszy set chyba przesądził o wygranej Poznania. Potem jakby zeszło powietrzez z Polibudy i się posypało wszystko. Przed Warszawą jeszcze dwie szanse i chyba jutro postawią kropkę nad i, a jak nie to w ostatnim meczu u siebie w Warszawie.
Pożyjemy zobaczymy ;) Jeśli Poznań jutro wygra ( a szansa jest duża ) to w piątym meczu może się wydarzyć wszystko ! Co do gry Warszawy to mieli dobre początki 1 i 2 seta a później to na boisku panował Poznań. Warszawa zagrała słabo a Poznań wykorzystał to w 100% ;] Mam nadzieje że jutrzejszy mecz wygra Poznań i będe musiał jechac do Warszawy... :))))
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Baraże

Post autor: Kay »

Z tego co widzę to AZS grał nawet 1st szóstką i nic ;)
Ale może to tylko rozprężenie, po 2 łatwych meczach...
Czekajmy na kolejny. :D
AZS Częstochowa
KS_Poznan
Posty: 84
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:18
Płeć: M

Re: Baraże

Post autor: KS_Poznan »

Kay pisze:Z tego co widzę to AZS grał nawet 1st szóstką i nic ;)
Ale może to tylko rozprężenie, po 2 łatwych meczach...
Czekajmy na kolejny. :D
Te dwa mecze w Warszawie nie były takie łatwe , szczególnie ten drugi w którym bylo bardzo blisko tie-breaku... ;]
Gdansk
Posty: 100
Rejestracja: 20 sty 2008, o 00:23
Płeć: M

Re: Baraże

Post autor: Gdansk »

chyba za szybko skreśliłem Poznań!!!zwracam honor siatkarzom ze stolicy Wielkopolski. walczcie tak dalej!!!gratulacje
Awatar użytkownika
xanadoo
Posty: 15
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 00:21
Płeć: K
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Re: Baraże

Post autor: xanadoo »

KS_Poznan pisze: Pożyjemy zobaczymy ;) Jeśli Poznań jutro wygra ( a szansa jest duża ) to w piątym meczu może się wydarzyć wszystko ! Co do gry Warszawy to mieli dobre początki 1 i 2 seta a później to na boisku panował Poznań. Warszawa zagrała słabo a Poznań wykorzystał to w 100% ;] Mam nadzieje że jutrzejszy mecz wygra Poznań i będe musiał jechac do Warszawy... :))))
generalnie - politechnika zagrala tragicznie i nijak nie idzie usprawiedliwiac dzisiejszej dyspozycji chlopakow. dodatkowo poznan zagral bardzo dobrze i kontrast dzisiaj byl ogromny. dosc chyba powiedziec, ze radek rybak zdobyl moze ze trzy punkty... calej reszty meczu nie bede komentowac, bo jedyne, co mozna dodac, to pochwala naprawde dobrej gry tygrysow.

gratuluje w pelni zasluzonego zwyciestwa. poza tym, mam nadzieje, ze jutro politechnika wypadnie lepiej, bo gorzej juz chyba nie moze byc.

PS noclegu nie bylo...;)
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Baraże

Post autor: Mania »

Myślałam, że w tym sezonie już niczym mnie nie zaskoczą. A jednak! To był ich najgorszy mecz jaki w życiu widziałam, a już na pewno w tym sezonie...

Brawa dla Tygrysów, rózga dla AZS-u. Rybak już w 1 secie prosił się o zmianę, ale z uwagi na słabych przyjmujących w kwadracie Taczała wprowadził za Michalczyka Buszka. Należy tylko dodać, że Rafał przyjmował najlepiej z naszych :D

Jak dziś nie zagrają o kilka stopni lepiej, to widzimy się w Stolicy.
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
KS_Poznan
Posty: 84
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:18
Płeć: M

Re: Baraże

Post autor: KS_Poznan »

Mania pisze: Jak dziś nie zagrają o kilka stopni lepiej, to widzimy się w Stolicy.
Mam taką wielką nadzieje ze sie spotkamy w stolicy ;) Szkoda że nie mieliscie noclegu , nie zapłacili ? ;P Bo dopingowaliście głośnoo ;) Siedziałem tuż obok Waszego KK i wasz doping naprawde mi sie podobał ;] Pozdro
88Mario
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 2008, o 21:23
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Baraże

Post autor: 88Mario »

Szkoda, że mecze sa w tygodniu bo w weekend to by w Poznaniu zameldowala sie spora grupa.
Awatar użytkownika
Crooge
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007, o 17:43
Płeć: M
Lokalizacja: Jabłonna/Warszawa
Kontakt:

Re: Baraże

Post autor: Crooge »

O mamo udało sie 3-1!! nie dosc, ze matury to jeszcze ci mi adrenaline podnosza, całe szczescie, ze juz nie musze wybierac sie w tym sezonie na ursynów. Niech siatkarze wkoncu jada na te urlopy a czesci to najchetniej juz nie chciałbym widziec na oczy
To AZS.. To AZS dzisiaj graaaa
Żaden inny, żaden inny
a AZS Warszawa
Polibudo śpiewamy Ci,
będziemy z Toba aż do końca naszych dni
Polibudo my wierzymy,
bo najważniejsza w naszym życiu jesteś Ty..
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Baraże

Post autor: Kay »

Crooge pisze:O mamo udało sie 3-1!! nie dosc, ze matury to jeszcze ci mi adrenaline podnosza, całe szczescie, ze juz nie musze wybierac sie w tym sezonie na ursynów. Niech siatkarze wkoncu jada na te urlopy a czesci to najchetniej juz nie chciałbym widziec na oczy

Czyli po wszystkim ? Na serwisach jeszcze cisza. ;)
AZS Częstochowa
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Baraże

Post autor: PAWKENS »

Szkoda, że młody Poznań nie powalczył :( Pierwszy set dla gospodarzy, wszystko wydawałoby się szczęśliwe, ale następne trzy to już wielka przewaga AZS...

Ogólnie obyło się bez niespodzianki i w następnym sezonie ponownie zobaczymy w PLS Warszawę ;)
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”