Finał PlusLigi 2011/12

Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: Chal »

Tak sobie przeglądałem pewne forum piłkarskie, na którym w hyde parku zabłąkał się również temat o siatkówce i chyba trafniejszej oceny dzisiejszej pomeczowej szopki nie byłbym w stanie sobie wyobrazić:
Usłyszałem, ze się coś kłócą i poszedłem zobaczyć. Gdzie som zraszacze ??? :]
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: Aliassy »

Roan pisze:Koniec..., szkoda że ta jedna sytuacja rozwaliła seta.
seta to rozwaliło zachowanie Pszczół. ok, może sie pomylili, może nie ( ja tej sytuacji nie jestem w stanie ocenić) ale po jaką cholerę tak się kłócili? po co te bluzgi w stronę sędziego? mogli spiąć tyłek i grać dalej a przez te buractwo zawalili seta i cały mecz.
przegrywać też trzeba umieć.
Hirako pisze:Pan Pliński za odzywki powinien zostac zdyskwalifikowany do końca sezonu, nie wszystko wam wolno buraki z Bełchatowa!
chciałbyś :D za takie zachowanie to by sezonu do końca nie dograł :D ale u nas nie ma takiego czegoś jak ' żółte kartki' w takiej sytuacji. chyba mamy niedobór sędziego z jajami ;)
leeon pisze:eh jak Rzeszów wygra MP w nastęnym sezonie wszyscy będa najeżdżać na nich;) zobaczysz
obawiam się, że nie będą. wystarczy aby pozostali sobą, nie puszyli się jak ' gwiazdeczki' z Bełta i wszystko będzie dobrze :)

a tak wgl.. Brawo Resovia ! zrobiliście mi wieczór chłopaki ! jeszcze jeden i już Was wielbię :D pozdrowienia i POWODZENIA z Warszawy :)

ps. Kurek to sobie zrobił antyreklamę dla rosyjskich klubów :D takiej mizernoty dawno nie było jak w tych 2 meczach :D
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: pk+ »

Aliassy pisze:
leeon pisze:eh jak Rzeszów wygra MP w nastęnym sezonie wszyscy będa najeżdżać na nich;) zobaczysz
obawiam się, że nie będą. wystarczy aby pozostali sobą, nie puszyli się jak ' gwiazdeczki' z Bełta i wszystko będzie dobrze :)
Zasada bij mistrza będzie zawsze obowiązywać, więc raczej nikt (prócz kibiców) na wyrost Resovii dobrze nie będzie życzył. Natomiast na dziś można znaleźć sporo cytatów i zachowań zawodników, a także decyzji centrali które powodują niechęć do Skry... raczej nie ma takich spraw na koncie Resovia.

Ale mistrzostwo trzeba najpierw zdobyć, nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu. Skra prezentuje się słabo, ale jeśli mogła Resovia wygrać 2 razy w Bełchatowie to może i Skra zrobić to samo w Rzeszowie. Wierzę że sprawa rozstrzygnie się w 3 meczu... ale ze świętowaniem trzeba jeszcze zaczekać.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: Aliassy »

pk+ ale Resovia ( jak zdobędzie) to będzie miała MP, przerwie hegemon Skry i 3/4 ludzi będzie szczęśliwa, nawet jeśli Rzeszowianom na co dzien nie kibicuje ! :P bo jakby nie patrzeć, 8 z kolei MP to już lekka przesada i chyba potrzeba urozmaicenia? :P
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: BadTrue »

I na wp.pl już mamy artykuł o awanturze w meczu Skry- Resovia.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: OlaMleko »

BadTrue pisze:I na wp.pl już mamy artykuł o awanturze w meczu Skry- Resovia.
Oczywiście,że mamy, mówiłam, że media się skupią w 80% na tym, gdzieś tam po drodze wspominając,że Resovia jest o krok od wielkiego sukcesu... Ech, boli mnie taka niesprawiedliwość.
Chal pisze:Tak sobie przeglądałem pewne forum piłkarskie, na którym w hyde parku zabłąkał się również temat o siatkówce i chyba trafniejszej oceny dzisiejszej pomeczowej szopki nie byłbym w stanie sobie wyobrazić:
Usłyszałem, ze się coś kłócą i poszedłem zobaczyć. Gdzie som zraszacze ??? :]
Bardzo dobre podsumowanie dyskusji ;p
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: grzegorzg »

Wielkie gratulacje dla Resovii. W bełchatowskim dwumeczu była druzyną zdecydowanie lepszą. Osobiście jestem pod wrażeniem gry Akhrema. Myślę, że w tej chwili pokazuje swój potencjał, hamowany do tej pory chyba przez kłopoty zdrowotne. Lotman, tak bardzo krytykowany, również pokazuje, że czas w sportach zespołowych odgrywa podstawowe znaczenie. Nie mogę natomiast ciągle się przekonać do Tichacka, poza zagrywką. Ale, być może, to taki mój subiektywizm...
Skra. Wydaje mi się, że - zgodnie ze stara maksymą - dużo trudniej się broni, niz zdobywa. Tym bardziej, że broni się 6 raz z rzędu. Cechy wolicjonalne mają tu podstawowe znaczenie. Niestety, słaba forma sportowa łączy się ze złością chyba na samych siebie, która znajduje swój upust na sędziach. Tutaj podpisuje się pod wypowiedzią Kevinapsb. Jestem w stanie absolutnie zrozumieć Kurka. Ale Nawrocki powinien zapanować nad sytuacją... Rozumiem, że - bedąc druzyna słabszą - trzymali "pazurami" wynik, i krzywdząca decyzja podcięła im skrzydła. Wszystko ma jednak swoje granice.Szacunek dla Wlazłego za samotną walkę i - przede wszystkim - za pokazanie, że tych granic nie powinno się przekraczać...
Prześmiewców Skry proszę o umiar. W sporcie obowiązuje prosta zasada - jestes tak dobry jak przeciwnik, którego pokonałeś. Wysmiewając się ze Skry, tak naprawdę wyśmiewacie się z siebie i ewentualnego sukcesu. Co to za sukces bowiem nad druzyną z tak beznadziejnym trenerem, prezesem i zawodnikami ?
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: Bezowy »

grzegorzg pisze: Co to za sukces bowiem nad druzyną z tak beznadziejnym trenerem, prezesem i zawodnikami ?
No sorki! Ale po drodze trzeba było pokonać Czewę i Zaksę!

Jakoś trudno mi uwierzyć, że Skra wygra teraz trzy mecze z rzędu! No to co? "Dobro narodowe" polegnie z prywatnymi UKRAIŃSKIMI diengami????
OLEK! Jesteś wielki! Więcej takich "Polaków"!
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2012, o 08:43 przez Bezowy, łącznie zmieniany 1 raz.
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
zoltar
Posty: 37
Rejestracja: 16 lis 2011, o 16:22
Płeć: M

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: zoltar »

Finał Plus Ligi
SĘDZIOWIE – uważam pracę sędziów za bardzo dobrą. Jednostkowe pomyłki o niczym nie świadczą. Zawodnicy częściej się mylą i do nich pretensje a nie do sędziów.
WLAZŁY – pokazał klasę zawodnika, jeżeli chodzi o zachowanie. Wielkie brawa
NAWROCKI – Panie Nawrocki tak nie wolno się zachowywać na tym poziomie. Podobno ma być Pan w tym roku trenerem reprezentacji juniorów na ME. Po takim zachowaniu rzuciłbym gościa na boczny tor.
PLIŃSKI – tragedia na boisku i poza nim. Wyraz twarzy o niczym nie świadczy, ale ten gość jest chory i powinien się leczyć…psychicznie!!!
KUREK – wielki talent i zawodnik (młody zawodnik). Został wyprowadzony z równowagi, ale jeszcze nauczy się, że jedna piłka o niczym nie świadczy.
DRUŻYNY PLUS LIGI – wielki szacunek dla wszystkich drużyn, które posiadają w pierwszym zespole młodych polskich zawodników. To jest inwestycja dla klubu i kraju.
Dbajmy o Polską młodzież a mamy naprawdę wielu dobrych młodzieńców.( w tym temacie brawa dla RESOVI)
SKRA – w tym roku rozegrała bardzo dużo meczy na wysokim poziomie i ma prawo być zmęczona, wypalona. Przygotowanie zawodników do finału? Fatalne!!! W lidze? Bezkonkurencyjni!!!
PLAY – OFF – najgłupsza formuła rozgrywek. Mistrzem powinna zostać drużyna, która po rundzie zasadniczej była na pierwszym miejscu. No wiadomo kasa jest najważniejsza dla Pana Prezesa i PZPS za prawa telewizyjne. A gdzie w tym wszystkim zawodnik? To jest tylko człowiek. Jak organizm przestanie wytrzymywać i któryś z zawodników straci na parkiecie życie to zmienią się zasady?
Awatar użytkownika
volleyclub pl
volleyclub
volleyclub
Posty: 170
Rejestracja: 18 wrz 2009, o 08:02
Płeć: M

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: volleyclub pl »

Takie hasło aż ciśnie się na usta: Nadeszła weryfikacja, skończyła się dominacja..

Szkoda, że chłopaki ze Skry nie pamiętają, jak w ubiegłorocznym finale w meczu nr 3 w KK, sędzia podarował im wygraną w secie bodajże nr 3, po tym jak po ataku ZAKSY, piłka po bloku (który widzieli wszyscy oprócz sędziów - a powtórki tv potwierdziły że piłka nawet zmieniła kierunek) poszła w aut i sędzia dał pkt Skrze. Potem wszysycy twierdzili, że nie był on ważny bo (mimo że set skończył sie 23:25). Teraz nagle ta akcja była decydująca dla całego seta ...

A zwróciliście może uwagę jaka była proporcja wczoraj ocenionych przez zawdoników prawidłowo challengów do nieprawidłowo? Resovia prawie zawsze miała rację - co jakby policzyć ilość tych przypadków, bez wideoweryfikacji mogło odwrócić wynik spotkania nawet na wygraną Skry :O. Resovia po szkoleniu z użycia tego systemu zafundowanego im przez Zagumnego - nauczyła się wreszcie zasad (bo wcześniej prawie cały sezon im nie wystarczył). Ciekaw jestem, czy wczoraj też kibicom Resovii tak przeszkadzało branie challengów przez ich kapitana - jak w meczach z ZAKSĄ przez Zagumnego.. bo wtedy pomimo, że np. 2 meczu w KK w jednym secie tylko ZAKSA wzięła 4 challenge i zawsze miała rację (co normalnie wypaczyłoby wynik seta o jedyne 8 pkt...) zachowywali się jak np. Bernardi czy wczoraj Falasca, którzy wiedzą lepiej zawsze niż pokazuje tv.

W całym tym bałaganie moją uwagę zwróciły 3 fakty:
1. Czyżby Kowal był wreszcie polskim trenerem, który potrafi trafić z formą na playoff?? Resovia gra najlepszą siatkówkę w całym sezonie teraz, co np. w porównaniu do Skry czy ZAKSY, które są teraz zupełnie bez formy przynosi widoczne efekty.
2. Brawo dla Wlazłego za wywiad po meczu. Chyba, że zaraz ktoś powie, że mówił tak spokojnie dlatego, że zwisa mu jaki będzie wynik, ważne że za 3 dni zaczynają sie półroczne wakacje :P.
3. Po co rozgrywana jest taka długa faza zasadnicza, skoro wystarczy mieć formę na marzec/kwiecień żeby zostać MP? Przestańmy powielać idiotyczne amerykańskie zwyczaje i wrócmy do systemu gdzie MP zostaje drużyna, która wygrywa najwięcej spotkań w sezonie. Fakt, że Turcy już nas pobili na tym polu i drużyna, która przegrała 1 (słownie: jeden) mecz w całym sezonie zajęła 3 miejsce w lidze... (Fenerbahce kobiety). Włosi są też na dobrej drodze do absurdu, najpierw 26 spotkań w rundzie zasadniczej, a potem play off do 2 wygranych i 1 mecz finałowy.. Może zagrajmy rundę zasadniczą po 4 razy każdy z każdym, a wynik play off wylosujemy? To by był hit na całą Europę, a transmisja z losowania MP miałaby kosmiczną oglądalność, dużo miejsca na reklamy i brak konieczności użycia drogiego challengu...
Awatar użytkownika
nicram
Posty: 1372
Rejestracja: 7 lut 2010, o 19:34
Płeć: M

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: nicram »

zoltar pisze:. A gdzie w tym wszystkim zawodnik? To jest tylko człowiek. Jak organizm przestanie wytrzymywać i któryś z zawodników straci na parkiecie życie to zmienią się zasady?
Jak w tamtym sezonie nikt życia nie stracił tak w tym nikt nie ma prawa ;)
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2012, o 21:26 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 19. Regulaminu Forum - przeczytaj, zapoznaj się, szanuj innych
Karol Kłos - Potem naskakujemy na sędziów a oni nas jeszcze karzą
StanLee - Miano najlepszej drużyny Europy w październiku-listopadzie aż tak prestiżowe to nie jest...
Andrzej Kowal- Gdyby każdy w teorii wygrywał to cóż to byłby za sport
goofy
Posty: 23
Rejestracja: 22 kwie 2011, o 21:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: goofy »

Na konkurencyjnym portalu ktos napisal aby zorganizowac telebim pod rzeszowska hala lub w rynku. Uwazam ze to swietny pomysl, tylko trzeba pomyslec do kogo wyjsc z taka inicjatywa. Moze GigaTv jeden ze sponsorow zajalby sie tym? Co myslicie mogloby byc fajne kibicowanie. (niestety ja tak jak i wielu znajomych jest bez wejsciowki na sobote)
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: VernonRoche »

goofy pisze:Na konkurencyjnym portalu ktos napisal aby zorganizowac telebim pod rzeszowska hala lub w rynku. Uwazam ze to swietny pomysl, tylko trzeba pomyslec do kogo wyjsc z taka inicjatywa. Moze GigaTv jeden ze sponsorow zajalby sie tym? Co myslicie mogloby byc fajne kibicowanie.
To już było, na rynku był telebim własnie z meczów finałowych ze Skrą jak ostatni raz Resovia grała w finale
i było nieźle widać, tyle że to chyba były mecze na wyjeździe chociaż nie pamietam dobrze. W każdym razie całkiem
nieźle to wyglądało.
dodonek pisze:a dziś Nawrocki krzesłami prawie rzucał..
:] To by dopiero była afera a śmiechu co nie miara, popularyzacja siatkówki w mediach
kibic_siatki pisze:Jak grał w Niemczech to chyba Węgra nie udawał? Poza tym to w jakiej reprezentacji on występuje?
W Polsce to lepiej brzmi bo bratanków się lubi.
Nie rozumiem jak miał udawać Węgra skoro nim jest i o czym otwarcie mówi, że jest Węgrem i nie zapomina
o ojczyźnie. Granie w reprezentacji Niemiec nie czyni z człowieka byciem Niemaszkiem, zreszta w dzisiejszej siatkówce
każdy może grać w jakiej chce reprenzetacji, nawet gdyby Grozer grał w reprezentacji Burkina faso, albo Bangledaszu
to nie byłby tamtejszej narodowości.
kibic_siatki pisze:Jest jeszcze jeden powód niechęci do Resovii- położenie Rzeszowa blisko granicy z Ukrainą. Choć to akurat kiepski powód, tak jak inne powody niechęci do klubów.
:] :]
La Petomane
Posty: 153
Rejestracja: 24 cze 2011, o 17:07
Płeć: M

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: La Petomane »

volleyclub pl pisze:Takie hasło aż ciśnie się na usta: Nadeszła weryfikacja, skończyła się dominacja..
A zwróciliście może uwagę jaka była proporcja wczoraj ocenionych przez zawdoników prawidłowo challengów do nieprawidłowo? Resovia prawie zawsze miała rację - co jakby policzyć ilość tych przypadków, bez wideoweryfikacji mogło odwrócić wynik spotkania nawet na wygraną Skry :O. Resovia po szkoleniu z użycia tego systemu zafundowanego im przez Zagumnego - nauczyła się wreszcie zasad (bo wcześniej prawie cały sezon im nie wystarczył). Ciekaw jestem, czy wczoraj też kibicom Resovii tak przeszkadzało branie challengów przez ich kapitana - jak w meczach z ZAKSĄ przez Zagumnego.. bo wtedy pomimo, że np. 2 meczu w KK w jednym secie tylko ZAKSA wzięła 4 challenge i zawsze miała rację (co normalnie wypaczyłoby wynik seta o jedyne 8 pkt...) zachowywali się jak np. Bernardi czy wczoraj Falasca, którzy wiedzą lepiej zawsze niż pokazuje tv.


Co ciekawe w spotkaniu numer jeden Resovia tyle razy czelendżu nie wykorzystywała, może ze dwa razy z tym że raz nie trafili/ nie działał i więcej nie prosili o powtórki, chociaż kilka punktów poleciało na stronę Bełchatowian po niezaliczonej punktowej zagrywce czy ataku po bloku. Na prawdę więc jedna piłka nie decyduje o wyniku, a Bełchatowianie sprowadzający sromotną porażkę do jednej sytuacji i jednego błędu sędziów pokazują jakimi są pyszałkami. Biedne, skrzywdzone dzieci, pff.
Shibby
Posty: 136
Rejestracja: 25 wrz 2008, o 00:26
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn / Przasnysz

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: Shibby »

kiki pisze:Chłopakom i trenerowi podskoczyło ciśnienie, to chyba normalne w takiej sytuacji. Po co ta wideoweryfikacja bloku, Po co wprowadzać niedopracowany system w tak ważnych meczach? Było dobrze to musieli sp****ć.
Jeżeli nawet przyjmiemy, że jednak tego bloku nie było, to byłby to jeden źle przyznany punkt. A teraz się zastanów, ile dzięki niej zostało dobrze przyznanych po pierwotnie źle podjętych decyzjach przez sędziów.

Np. wcześniej Falasca z kolegami z drużyny zgrywają kozaków i uparcie udają, że bloku nie było, a potem po wideoweryfikacji z bananem na twarzy przyznaje się do bloku.
pabu_unf
Posty: 45
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: pabu_unf »

Tak się wszyscy pięknie rozpisują i pastwią nad tą Skrą... I ja nie będę ich bronił, ale wykażę zrozumienie dla nich. Sportowo przegrali oba spotkania, choć bardziej trafne będzie jak przegrali jedno i 4/5 drugiego spotkania. Nie wiem ilu tu jest zawodników na tym forum, a nie mistrzów klawiatury sprzed TV, ale ja jako zawodnik ich rozumiem. Rozumiem również niepotrzebny wybuch nerwów, ale jak się sromotnie przegrywa i ucieka zespołowi kolejne (bardzo ważne), drugie spotkanie to adrenalina buzuje. I chłopaki załapali wiatr, uwierzyli, że mogą to wyciągnąć, zaczęła się ta gra trochę układać i szli w miarę równo... I przy w połowie seta, w którym zespół zaczyna się rozkręcać jest tak kontrowersyjna decyzja. Jako czynny zawodnik też pewnie bym się wkurzył. Do tego Pan Lemek, który tylko przewraca oczami - może wyprowadzić z równowagi.
Racja - trochę to niesportowe, ale ci ludzie też mają emocje, grają o swoją przyszłość, kolejne kontrakty, reprezentacje itd itd, więc presja jest.
Sam przegrałem kilka ważnych meczy po błędach sędziów, więc mam nadzieje, że to ich tylko zmotywuje przed kolejnym meczem, ponieważ teraz już nie ma miejsca na przegraną.
Reska jak wyjdzie z tego zwycięsko to pokażę klasę godną mistrza.

Zobaczymy jak to teraz będzie...
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: Bezowy »

pabu_unf pisze:......................................................................................................................................................................................................................

Zobaczymy jak to teraz będzie...
No i to podsumowanie jest OK. Bardzo Cię przepraszam, ale reszta to....
Popraw mnie jeśli się mylę, ale to chyba sam Daniel Pliński mówił : "my nie jesteśmy zawodnikami bo my nie zawodzimy"
To tak a'propos "mistrzów klawiatury".
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2012, o 10:45 przez Bezowy, łącznie zmieniany 1 raz.
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
Streeter
Posty: 7484
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: Streeter »

@pabu_unf

Nie raz nie dwa nie pięć nie dziesięć razy (w tym również w walkach Skra - Sovia) sędziowie przyznawali punkty na niekorzyść Resovii i co robiła Resovia? Owszem, kapitan rozmawiał z sędzią chwilę, były protesty, a w następnej akcji piłka do Grozera i dziura w podłodze, bo z ataku nie było co zbierać. To jest chyba najlepsza odpowiedź na taką sytuację. Ale widać Bełchatów bez formy traci resztki dobrego smaku, i to trzeba otwarcie przyznać. I to nie jest żadne obrażanie, najeżdżanie na biedną, podłamaną Skrę, tylko myślę, że w miarę obiektywna opinia.
#ŁączyNasSiatka

PlusLiga 24/25 (ost. akt. 8 czerwca 2024):

http://laczynassiatka.pl/leagues/2024/8 ... d924111746
kon
Posty: 162
Rejestracja: 28 maja 2010, o 21:03
Płeć: M
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: kon »

pabu_unf pisze:Tak się wszyscy pięknie rozpisują i pastwią nad tą Skrą... I ja nie będę ich bronił, ale wykażę zrozumienie dla nich. Sportowo przegrali oba spotkania, choć bardziej trafne będzie jak przegrali jedno i 4/5 drugiego spotkania.
:o A jak to policzyłeś ?
Lucao
Posty: 75
Rejestracja: 20 lis 2011, o 16:22
Płeć: M
Lokalizacja: Tarmowskie Góry

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: Lucao »

Zachowanie zawodników i trenerów Skry jest po prostu żenujące i przypomina mi trochę zachowanie dziecka, któremu właśnie kończy sie czas beztroskich zabaw w domowym zaciszu, a zaczyna się szkoła. W pierwszym spotkaniu te protesty dotyczące zasłaniania piłki (trichę juz meczów widziałem, ale z takimi protestami sie nie spotkałem), a wczoraj ta awantura, i to dotycząca jednej akcji w środkowej części seta...Widać, że nie potrafia przegrywać, ale będą się musieli nauczyć.
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: hugo »

Mam coś przeczucie, że Skra wyprowadzi się z Bełchatowa do Łodzi po sezonie.
\
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: Bezowy »

hugo pisze:Mam coś przeczucie, że Skra wyprowadzi się z Bełchatowa do Łodzi po sezonie.
Łeee, jeden czort ;)
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: adi_tiger »

Oglądam powtórkę 4 seta i dziwie się że Pan Daniel Pliński nie otrzymał żółtej kartki. Ileż to można dyskutować, przeklinać, okazywać brak szacunku do sędziów i stolikowych.
depciak
Posty: 241
Rejestracja: 1 maja 2009, o 21:25
Płeć: M

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: depciak »

Daniel Plinski zaczyna uchodzic za najwiekszego "buraka boiskowego" bo to juz nie jego pierwszy epizod z wulgaryzmami w strone sedziow. Skra chyba zapomniala ile to razy jej sedziowie podarowali punkty....
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: Bezowy »

depciak pisze:Daniel Plinski zaczyna uchodzic za najwiekszego "buraka boiskowego" bo to juz nie jego pierwszy epizod z wulgaryzmami w strone sedziow. Skra chyba zapomniala ile to razy jej sedziowie podarowali punkty....
No cóż, w swojej specjalności stał się"niezawodny" ;)
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
szakal21
Posty: 41
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 11:56
Płeć: M

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: szakal21 »

witam,
po wczorajszym meczu i wydarzeniach z nim związanych postanowiłem zarejestrować się na forum. Od początku finałów kibicowałem ZAKsie, no niestety wyszło jak wyszło. Cała moja uwaga przeszła na Resovie. Sądzę, że liga będzie ciekawsza jak w końcu ktoś inny zostanie mistrzem. Skra ewidentnie nie trafiła z forma na finały. Śmiem twierdzić, że przy odrobinie szczęścia, które w sporcie jest ważne (nie ma co ukrywać) Jastrzębie mogło wyeliminować Skre.

Nie oglądałem wczorajszego meczu w całości, z powodu pracy. Naczytałem się o wydarzeniach wczorajszych to postanowiłem w nocy obejrzeć powtórkę. Widziałem stuprocentową skuteczność Akhrema na początku spotkanie i potem... wynik 20 coś do 15 dla Resovii w 4 secie, najważniejsze przespałem. Ma ktoś video do tych zdarzeń i kłótni?

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: adi_tiger »

szakal21 pisze: Ma ktoś video do tych zdarzeń i kłótni?
na forum sports-video jest cały mecz wraz z SKRA AFTERPARTY oraz studiem po ;)
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1809
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: hardy »

hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: hugo »

Zachowanie trenera i zawodników Skry było rzeczywiście chamskie, ale trzeba przyznać, że ten punkt mógł zmienić losy seta.
Mam wrażenie, że kamery sędziowskie są po prostu bardzo słabe.


By można było rozsądzić czy był blok potrzeba polsatowskich kamer super-slow motion, które kosztują z tego co wiem ponad 50 tysięcy zł za sztukę.
\
La Petomane
Posty: 153
Rejestracja: 24 cze 2011, o 17:07
Płeć: M

Re: Finał PlusLigi 2011/12

Post autor: La Petomane »

Litości, myślę że Rzeszowianie mogą się zgodzić na dopisanie do wyniku ostatniego seta nawet pięciu punktów, czy to usatysfakcjonuje Skrę i jej kibiców? Obrona Skry jest skazana na porażkę i nawet popieram wyśmiewanie tej zaciekłości graczy i kibiców Bełchatowa. Szkoda że nie potraficie się pozbyć mentalności Kalego i jeśli punkty po błędach są na korzyść Skry to jest wszystko cacy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”