Play-off o brązowy medal 2011/2012

OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Play-off o brązowy medal 2011/2012

Post autor: OlaMleko »

Super akcja z giga zdjęciem Pietrzyka :)
martin19
Posty: 76
Rejestracja: 8 lip 2011, o 20:53
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdroj

Re: Play-off o brązowy medal 2011/2012

Post autor: martin19 »

Brąz dla Kędzierzyna, gratki. Dlaczego do cholery Bernardi nie zmieni Łaski na tym ataku? Mam wrażenie, że Michał oszczędza sie przed kadrą...
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Play-off o brązowy medal 2011/2012

Post autor: OlaMleko »

Guma dziś szaleje w obronie :)
A Samica odrabia swoją niedawną słabszą dyspozycję... będzie brąz :)
biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: Play-off o brązowy medal 2011/2012

Post autor: biker74 »

Nie zmienił Łaski, bo nie ma dzisiaj na rezerwie Malinowskiego, a nawet jak w niedzielnym meczu nie szło Michałowi to też zmiany nie zrobił. A o Bartmanie w takiej formie na ataku to zapomnijmy. Bernardi beznadziejnie reaguje i zmiany też lipa w jego wykonaniu.
martin19
Posty: 76
Rejestracja: 8 lip 2011, o 20:53
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdroj

Re: Play-off o brązowy medal 2011/2012

Post autor: martin19 »

biker74 pisze:Nie zmienił Łaski, bo nie ma dzisiaj na rezerwie Malinowskiego
A kto niby jest? Malina jest powołany w 12 na dzisiejszy mecz. :P
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Play-off o brązowy medal 2011/2012

Post autor: grzegorzg »

Sensacji nie było, bo i być nie mogło...
Gratulacje dla Kędzierzyna. Ja wiem, że to trochę medal pocieszenia, ale lepszy rydz niż nic.
biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: Play-off o brązowy medal 2011/2012

Post autor: biker74 »

W 12 meczowej pokazanej przez PS przed meczem jest Sufa.
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Play-off o brązowy medal 2011/2012

Post autor: VernonRoche »

Samica MVP, brawa za serce do gry.

Łasko jakiś bez życia, zrezygnowany.

Gratulacje dla ZAKSY
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Play-off o brązowy medal 2011/2012

Post autor: OlaMleko »

grzegorzg pisze:Sensacji nie było, bo i być nie mogło...
.
To byłby całkiem dobry -choć złośliwy - tekst na podsumowanie tej rywalizacji... ;)

No,jest podium. Fajnie widzieć uśmiechnięty zespół, bardzo się cieszę, dziękuję i do zobaczenia na jesieni!! :)
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Play-off o brązowy medal 2011/2012

Post autor: Aliassy »

grzegorzg pisze:Sensacji nie było, bo i być nie mogło...
miał facet całkowita rację :)


Sufa nie był wsadzony w 12 za Holmes'a ? :)
Gratulacje dla Kędzierzyna !
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Play-off o brązowy medal 2011/2012

Post autor: ksjw90 »

Jastrzębie przegrało tę rywalizację w drugim meczu w Kędzierzynie a dobili się w drugim meczu w Jastrzębiu. No nic, sezon rozczarowujący dla Jastrzębia, nie na to liczyli. Jedynie vicemistrzostwo świata pozostało na osłodę.
Teraz czas na karuzelę transferową:) Do zobaczenia na jesień Jastrzębie !!!
Awatar użytkownika
Arogancja
Posty: 369
Rejestracja: 6 sie 2008, o 18:48
Płeć: K

Re: Play-off o brązowy medal 2011/2012

Post autor: Arogancja »

biker74 pisze:W 12 meczowej pokazanej przez PS przed meczem jest Sufa.
A po stronie ZAKSY Sebastian Świderski... Stare zestawienia widać mieli, bo przed wyjściem "szóstki" na parkiet widziałam stojącego w stroju meczowym Malinowskiego.

No, to ZAKSA ma brąz. Nie lubię mówić w takich sytuacjach o zasługach, ale jednak kędzierzynianie byli w całym sezonie zespołem lepiej poukładanym. Potrafili tak realnie pokazać swój potencjał, a w JW najpierw trwało czekanie na wystrzał formy, a potem składanie rąk, by Łasko nie spuchł, a jego koledzy nie popsuli mu pracy.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Play-off o brązowy medal 2011/2012

Post autor: madlark »

Ciekawe, czy było to pożegnanie obu trenerów?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Play-off o brązowy medal 2011/2012

Post autor: figol »

ksjw90 pisze:No nic, sezon rozczarowujący dla Jastrzębia, nie na to liczyli. Jedynie vicemistrzostwo świata pozostało na osłodę.
Dziwnie to brzmi jedynie v-ce Mistrzostwo Świata tak na osłodę :D hehe
Ale fakt że w obecnych czasach ten tytuł nie jest aż tak cenny chodź trzeba przyznać że JW swoje na tych Mistrzostwach zrobiło i dobrą siatkówkę tam chłopaki pokazali, za to należą się brawa drużynie, za 4 miejsce w + Lidze już nie, potencjał był na więcej, w tym roku jednak jeszcze się nie udało, teraz czekamy na transfery i zobaczymy w przyszłym sezonie.
poznasz głupiego po czynach jego
zupa93
Posty: 540
Rejestracja: 1 maja 2011, o 14:49
Płeć: M

Re: Play-off o brązowy medal 2011/2012

Post autor: zupa93 »

Za Holmesa był Polański. Smutno się robiło, patrząc na minę Łaski, mimo że kibicuję Kędzierzynowi.

Gratulacje dla Zaksy. Samik super. Będąc Polakiem nie mógłbym nie ponarzekać, że ta jego forma przyszłą za późno, bo z Resovią go totalnie nie było, ale z drugiej strony nie można powiedzieć, że Kapelus grał wtedy źle.

To teraz trzeba się przerzucić na Polsat otwarty...
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Play-off o brązowy medal 2011/2012

Post autor: tomasol »

Miły akcent dla Kędzierzyna na koniec ligowej rywalizacji, pewnie liczyli na więcej, ale medal to zawsze medal. Widać, że potrafili się zmobilizować i zapomnieć o kłopotach no i publika która też dopisała dodatkowo chyba ich zmobilizowała. A Jastrzębianie byli po prostu za słabi na podium a fakt, że ZAKSA na koniec sezonu była już w malej rozsypce (przynajmniej tak mogło się wydawać) to ta porażka nie wystawia im dobrego świadectwa. Ale pewnym usprawiedliwieniem jest przedsezonowa rewolucja w składzie choć widać, że trochę nieprzemyślana. W sumie jednak dla Jastrzębia wynik i tak dobry biorąc pod uwagę sezon poprzedni.
biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: Play-off o brązowy medal 2011/2012

Post autor: biker74 »

Sufa nie był wsadzony w 12 za Holmes'a ? :)
Gratulacje dla Kędzierzyna ![/quote]


Za Holmes'a był w składzie Polański.
Na stronce PLS jest jednak Malinowski zamiast Sufy http://stats.plusliga.pl/MatchStatistic ... atchID=936 . Widocznie Tv PS w błąd wprowadziła przed meczem.
Ale to już nie ważne, gratulację dla Zaksy, JW nie zasłużyło na brązowy medal jeśli wziąść przebieg całego sezonu.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Play-off o brązowy medal 2011/2012

Post autor: OlaMleko »

Uwielbiam sposób,w jaki Samica zachowuje się względem Gumy - jak młodszy niesforny brat :D
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Play-off o brązowy medal 2011/2012

Post autor: grzegorzg »

OlaMleko pisze:To byłby całkiem dobry -choć złośliwy - tekst...
Wiesz, tego Ci u mnie dostatek... ;)
I tak dziwię się sobie, ze o Bartmanie tylko tyle...
Jeszcze raz serdeczne gratulacje dla Zaksy. Cieszę się razem z kibicami KK.
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Play-off o brązowy medal 2011/2012

Post autor: mily66 »

grzegorzg pisze:Sensacji nie było, bo i być nie mogło...
Gratulacje dla Kędzierzyna. Ja wiem, że to trochę medal pocieszenia, ale lepszy rydz niż nic.
Sensacji nie było ,ale jest za to wstyd. Można przegrać każdy mecz ,ale po walce. To co pokazali dziś zawodnicy ,a zwłaszcza Bartman- brak słów.
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Play-off o brązowy medal 2011/2012

Post autor: Hirako »

Duża zasługa w tym medalu Samika który po doniesieniach o problemach z alkoholem pozbierał się i dwa ostatnie mecze zagrał z wielkim sercem. Dziękuje nie za medal, DZIĘKUJE ŻE SIE NIE PODDALIŚCIE!!
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
ZorKK
Posty: 68
Rejestracja: 28 paź 2010, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Katowice

Re: Play-off o brązowy medal 2011/2012

Post autor: ZorKK »

Podziękowania dla chłopaków, ze bardzo chcieli, to dzisiaj było widac, szacun.
No i jest pierwszy brąz w Kędzierzynie
biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: Play-off o brązowy medal 2011/2012

Post autor: biker74 »

DO postawy siatkarzy JW to naprawdę brak słów, statystyki ataku są porażające:
Łasko - 23 ataki - 26 % -6 pkt atakiem- łącznie 8 pkt w meczu.
Bartman - 15 ataków - 33% -5 pkt.a.- łącznie 6 pkt.
Kubiak - 19 ataków - 47% - 9 pkt.a. - łącznie 11pkt
Bożko - 7 ataków - 14% - 1 pkt.a. - łącznie2pkt.
Łącznie Ci czterej zawodnicy zdobyli atakiem 21 pkt (64 ataki), wynik wręcz oszałamiający :o .
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Play-off o brązowy medal 2011/2012

Post autor: Kicu »

Bardzo dobry mecz w wykonaniu ZAKSY. Również kibice dziś dopisali, bo doping na hali był świetny. Na moje oko pierwszy set zaważył o wyniku. JW prowadził większość seta 3-4 punktami, a w końcówce ZAKSA to odrobiła i od stanu mniej więcej po 20 wręcz zdemolowała przeciwnika. Reszta meczu to już raczej pokaz gry ZAKSY, bo JW miał naprawdę niewiele do powiedzenia.

Cieszy bardzo dobry powrót do dyspozycji Samiki. Szkoda, że dopiero teraz, a nie w meczach z Rzeszowem. No ale z drugiej strony lepiej teraz niż wcale ;) Uwielbiam patrzeć na jego kiwki :)
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Play-off o brązowy medal 2011/2012

Post autor: Pele »

Brązu jeszcze nie mieliśmy więc BRAWO!!
BArdzo żal mi Ruciaka bo halę opuścił pewnie koło 22.40 albo później a jutro musi jechać na zgrupowanie kadry!
Nie będę pisał o tym kto grał dobrze a kto nie bo dziś grali wszyscy, jak muszkieterowie. Grał zespół czego dłuuuugo w ZAKSIE nie było!!
NIe było dziś pełnej hali ale było zaje..e pod względem dopingu. Każdy nasz zawodnik z którym rozmawiałem to podkreślał, ze bardzo pomogli kibice!!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Play-off o brązowy medal 2011/2012

Post autor: Kicu »

Pele pisze:BArdzo żal mi Ruciaka bo halę opuścił pewnie koło 22.40 albo później a jutro musi jechać na zgrupowanie kadry!
A Guma jutro nie jedzie? Wolne dostał czy jak?
Pele pisze:NIe było dziś pełnej hali ale było zaje..e pod względem dopingu. Każdy nasz zawodnik z którym rozmawiałem to podkreślał, ze bardzo pomogli kibice!!
Na moje oko jakieś 90% było zajęte, co i tak wydaje mi się, że jest świetnym wynikiem patrząc na to, jak ostatnio wyglądała frekwencja na meczach, a także fakt, że mecz odbył się w środku tygodnia. No i jeszcze warto dodać, że był emitowany w TV. No ale widać, że kibice jak chcieli, to potrafili się sprężyć i udać na mecz ;)
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Play-off o brązowy medal 2011/2012

Post autor: Mania »

Pele pisze: BArdzo żal mi Ruciaka bo halę opuścił pewnie koło 22.40 albo później a jutro musi jechać na zgrupowanie kadry!
Pośród wykrzyczanych zdań, te mija się z prawdą. Zgrupowanie zaczyna się w poniedziałek 30 kwietnia. Michał w rozmowie w Polsacie to potwierdził, że ma 4 dni wolnego. Natomiast Zagumny nadmienił, że być może Ci co dziś grali będą mogli dojechać nieco później.

Ściskałam kciuki za Kędzierzyn i serdecznie gratuluję im medalu MP.:)
Zagrali dziś znakomity mecz, wykorzystali wszystkie swoje atuty. Jedynie Antek momentami irytował błędami, po 2 setach miał 8 pkt z ataku i 7 oddanych pkt rywalowi...

Cytując mojego "guru": Sensacji nie było, bo być nie mogło. :D
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
astronauta
Posty: 2919
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Play-off o brązowy medal 2011/2012

Post autor: astronauta »

Gratulacje dla Zaksy. JW bez wiary. Jedyny zawodnik zdolny do pogonienia rywali zagrywką wyjechał, więc wynik był do przewidzenia. Łasko nieobecny, jakby miał już dość. Zresztą wcale mu się nie dziwię. Na Bartmana brak słów. W KK dużo lepiej pod względem frekwencji niż w zeszłym tygodniu. Fajna atmosfera. Tylko jeden wybitnie chamski chłopaczek do podawania piłek z przetłuszczonymi włosami. Chyba wzięli go z piłki nożnej :] albo z Turcji.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023. Lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019, 2023/2024 i ziemniaka 2016/2017.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Play-off o brązowy medal 2011/2012

Post autor: Pele »

MAnia - Ruciak powiedział ze jutro jedzie na zgrupowanie, mam to nagrane. Albo ma jakies badania i potem dostanie trochę wolnego nie wiem.
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Edyta

Re: Play-off o brązowy medal 2011/2012

Post autor: Edyta »

Po tym meczu ciężko nawet oceniać poszczególnych zawodników ZAKSY, bo wszyscy dołożyli od siebie wszystko co mieli. Po prostu była drużyna, na maksa zdeterminowana do jednego celu. Taka ZAKSA jaka nas czarowała przez połowę sezonu. Faktycznie trzeba wyróżnić Samika, zwłaszcza na tle tego co robił przez tę drugą połowę ;) Tym co już trochę zapomnieli, przypomniał tym meczem, skąd się wzięła światowa marka o nazwie Samica. Antek, Samik, Rucek świetna zagrywka, mnóstwo podbitych piłek w obronie, no i blok robił wrażenie. Po prostu walczący zespół w świetnej dyspozycji. Pięknie wyszedł im ten mecz, a trybuny dołożyły swoje. I bardzo fajna oprawa w trakcie dekoracji.

Na pewno ZAKSA marzyła o innym zakończeniu sezonu, ale coś w tym jest, że brąz się wygrywa tak jak złoto, a srebro to rozczarowanie. Przynajmniej zaraz po meczu. Dlatego tak fajnie ogląda się drużyny, którym się kibicuje, kiedy ten ostatni punkt mają zwycięski i tańczą taniec radości, a nie stoją ze ściągniętymi minami, choć zaraz srebro zawiśnie na ich piersiach ;) To samo czułam kiedy w Uranii oglądałam brąz i srebro AZSu.

Jak popatrzeć na cały sezon to ZAKSA może i bardziej zasłużyła na finał, ale Resovia miała kapitalną końcówkę, i cóż, play offy decydują. Jastrzębski był najsłabszy z tej czwórki i chwała ZAKSIE, że nie oddała tego medalu, bo nie wolno jej było tego zrobić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”