Transfery 2012/2013

jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: jinx »

Igła zostaje w sovii
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: madlark »

dreamer pisze:
madlark pisze:Ale to było powiedziane o obecnym sezonie w którym przyznano 4 karty, więc jest nieprawdziwe niezależnie od okoliczności.
Zfdecuduj się który sezon jest obecnym?
zdefiniował je
kanap pisze:
Nie ma czterech kart w tym roku wycofał się jeden zespół z ligi greckiej. A nie wiem komu dali to dziką kartę, ale na pewno nie dostała jej Resovia. Słabych zespołów jest wiele.
więc chyba nie pisał o 12/13?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Ingenting
Posty: 124
Rejestracja: 22 mar 2012, o 14:22
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Ingenting »

Tam po prostu po 'Nie ma czterech kart' powinien być przecinek. :D Autorowi tamtego posta chyba chodziło o to, że normalnie nie ma czterech kart, a w bieżącym sezonie ta czwarta była przyznana w związku z tym, że jeden zespół się wycofał z LM.
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: kanap »

Ignaczak podpisał 2 letni kontrakt z Rzeszowem. Jedyne co bym jeszcze zmienił to jednak Grzyba umieścił przy JW jako zainteresowane, bo JW po prostu szuka dobrego środkowego, a takich na rynku jest mało. Pytali o Możdzonka, Grzyb jest wolnym graczem, a jak mówią działacze Resovi ma kilka ofert z innych klubów.

Dużo przerzuciło się przez forum informacji ale 99% z nich to jedynie projekcje użytkowników.

Zagumny w pomeczowym wywiadzie na pytanie czy zostaje w ZAKSie na kolejny sezon powiedział że ma taka możliwość ale jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. Dziwna to wypowiedz, czyżby guma zamierzał odejść?
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: mily66 »

A co to za pomysł z Ruskiem w Treflu?
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: VernonRoche »

kanap pisze:Zagumny w pomeczowym wywiadzie na pytanie czy zostaje w ZAKSie na kolejny sezon powiedział że ma taka możliwość ale jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. Dziwna to wypowiedz, czyżby guma zamierzał odejść?
MOze czeka na rozwój wydarzeń i na plany odnośnie jak będzie wygladął zespół na przyszły rok.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: dreamer »

kanap pisze:...Dziwna to wypowiedz, czyżby guma zamierzał odejść?
Czy jego odejście jest mało prawdopodobne?
Niby po co w klubie skoszarowano obok siebie Gumę, Rouziera, Samikę, Ruciaka... itd?
Po to żeby po męczarniach był zaledwie brąz?

dreamer
PS
Oczywiście topowe miejsce na liście "odchodzących" z ZAKSY powinien bezapelacyjnie mieć Krzysztof Stelmach.
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: madlark »

kanap pisze:
Zagumny w pomeczowym wywiadzie na pytanie czy zostaje w ZAKSie na kolejny sezon powiedział że ma taka możliwość ale jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. Dziwna to wypowiedz, czyżby guma zamierzał odejść?
To klasyczne dla Gumy, śrubuje zarobki.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: dreamer »

1) Czemu transferów nie ma na stronie głównej Strefy?
2) Co robi Ignaczak w gronie "zainteresowanych" JW?

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Tanceti
Posty: 123
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 12:32
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Tanceti »

Teraz tak - wcale bym się nie zdziwił jakby odejście prezesa w Kedzierzynie nie było początkiem swego rodzaju fali odejść. Co więcej nikt nie wie jakim budżetem będą dysponowały Ptoki. Jeżeli będzie to budżet duży to kto wie a może Gumna przeniesie się do Jastrzębia - tam w końcu potrzeba zmiany sypacza. Jeżeli Gumna zostanie w Kędzierzynie/nie odejdzie do JW to oby tam trafił Żygadło. Ponadto w Jastrzębiu potrzeba światowej klasy przyjmującego. Nikogo ciekawego na ryku nie widzę - może Grodecki zaskoczy. Oby tylko pozytywnie. A teraz najważniejsze - pozostawić Łaskę. Za wszlką cenę. Młotek genialny+polski paszport - nic lepszego wykombinować sb nie można.

A teraz pytanie - orientuje się ktoś może czy Pająkowi i Łomaczowi pokończyły się do kontrakty z JW?
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6842
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: leeon »

może się Guma ze Skrą pogodzą?
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: madlark »

leeon pisze:może się Guma ze Skrą pogodzą?
Albo wybierze się do Kielc, bo dla nich wszyscy są w zasięgu ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
dar70
Posty: 81
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:55
Płeć: M
Lokalizacja: BEŁCHATÓW

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: dar70 »

a ja bym sie nie zdziwił jakby Guma wylądował w Bełchatowie
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Kicu »

dar70 pisze:a ja bym sie nie zdziwił jakby Guma wylądował w Bełchatowie
Ja bym się natomiast bardzo zdziwił. Szczerze mówiąc, to nie pasuje mi on tam ;) Wydaje mi się, że Guma pozostanie w KK na kolejny sezon. Z kolei do JW przyjdzie Żygadło. Nie wiem kto do SKRY... nie mam zbytnio pomysłu.

Oczywiście są to jedynie moje przypuszczenia.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: madlark »

dar70 pisze:a ja bym sie nie zdziwił jakby Guma wylądował w Bełchatowie
I nie odstrasza Was "Kto ma Gumę, nie ma mistrza"? ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: yfysk »

leeon pisze:może się Guma ze Skrą pogodzą?
Też o tym myślałem przez jakiś czas, ale myślałem też, że poleci Nawrocki. Teraz jakoś nie wyobrażam sobie Zagumnego przy Nawrockim. Interesujące jest powiązanie ze sobą 3 zawodników: Zagumny>Samica>Rouzier. Jeżeli zostanie Zagumny, to Panas mógłby stworzyć wokół niego fajną drużynę. Panas ma to coś.
Marcin Podwysocki na prezydenta!
Awatar użytkownika
dar70
Posty: 81
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:55
Płeć: M
Lokalizacja: BEŁCHATÓW

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: dar70 »

I nie odstrasza Was "Kto ma Gumę, nie ma mistrza
wyście się przełamali po 37 latach, teraz czas na Zagumnego. zyczę mu tego nawet jakby nie trafił do Skry
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: compact »

Wiara w kibicach Resovii silna, przekonamy sie zapewne jutro. :)

Obrazek
Awatar użytkownika
nicram
Posty: 1372
Rejestracja: 7 lut 2010, o 19:34
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: nicram »

compact pisze:Wiara w kibicach Resovii silna, przekonamy sie zapewne jutro. :)

Obrazek


jutro to pewnie Janeczka ogłoszą ;)
Karol Kłos - Potem naskakujemy na sędziów a oni nas jeszcze karzą
StanLee - Miano najlepszej drużyny Europy w październiku-listopadzie aż tak prestiżowe to nie jest...
Andrzej Kowal- Gdyby każdy w teorii wygrywał to cóż to byłby za sport
ewcia0133
Posty: 99
Rejestracja: 15 cze 2011, o 09:53
Płeć: K

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: ewcia0133 »

Kicu pisze:
dar70 pisze:a ja bym sie nie zdziwił jakby Guma wylądował w Bełchatowie
Ja bym się natomiast bardzo zdziwił. Szczerze mówiąc, to nie pasuje mi on tam ;) Wydaje mi się, że Guma pozostanie w KK na kolejny sezon. Z kolei do JW przyjdzie Żygadło. Nie wiem kto do SKRY... nie mam zbytnio pomysłu.

Oczywiście są to jedynie moje przypuszczenia.
a nie obilo wam sie o uszy w jakimś wywiadzie po PS z łukaszem zygadlo, że chce zmienić klub ale nie na polski?
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Kicu »

ewcia0133 pisze:
Kicu pisze:
dar70 pisze:a ja bym sie nie zdziwił jakby Guma wylądował w Bełchatowie
Ja bym się natomiast bardzo zdziwił. Szczerze mówiąc, to nie pasuje mi on tam ;) Wydaje mi się, że Guma pozostanie w KK na kolejny sezon. Z kolei do JW przyjdzie Żygadło. Nie wiem kto do SKRY... nie mam zbytnio pomysłu.

Oczywiście są to jedynie moje przypuszczenia.
a nie obilo wam sie o uszy w jakimś wywiadzie po PS z łukaszem zygadlo, że chce zmienić klub ale nie na polski?
Hym, szczerze to chyba przeoczyłem ten wywiad. To był wywiad wideo? Ktoś ma może linka? Byłbym wdzięczny.
La Petomane
Posty: 153
Rejestracja: 24 cze 2011, o 17:07
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: La Petomane »

dreamer pisze:Oczywiście topowe miejsce na liście "odchodzących" z ZAKSY powinien bezapelacyjnie mieć Krzysztof Stelmach.
Nie pierwszy raz widzę jak wieszasz psy na polskich trenerach i nie tylko, dostaje się Nawrockiemu, Stelmachowi, Bernardiemu, a pewnie jeszcze kogoś pominąłem. Nie chcę drążyć czy takie oceny są słuszne, bo interesuje mnie w tym kontekście ktoś inny. Jak się do plusligowych selekcjonerów ma według siebie szkoleniowiec świeżo upieczonych mistrzów polski, Andrzej Kowal? Ciekawi mnie zdanie tak poważanego usera jak Ty, akurat, apropos stawiam moje pytanie i do człowieka znającego się na rzeczy(chyba), i do osoby, która bardzo źle ocenia pracę i wkład ww osób.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Guilder »

dreamer pisze: 2) Co robi Ignaczak w gronie "zainteresowanych" JW?
dreamer
Swego czasu była dyskusja na ten temat, że rubryka "w kręgu zainteresowań" zawiera wszystkie "trochę bardziej prawdopodobne plotki" z całego okresu transferowego, i nazwiska stamtąd nie znikają nawet wtedy, gdy zawodnik podpisze kontrakt z innym klubem. Ot dlatego, że za dwa lata włączysz sobie tę karuzelę transferową, i dowiesz się, że choć Ignaczak został w Resovii, to krążyła plotka, że może wylądować w Jastrzębiu.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: dreamer »

Guilder pisze:
dreamer pisze: 2) Co robi Ignaczak w gronie "zainteresowanych" JW?
dreamer
Swego czasu była dyskusja na ten temat, że rubryka "w kręgu zainteresowań" zawiera wszystkie "trochę bardziej prawdopodobne plotki" z całego okresu transferowego, i nazwiska stamtąd nie znikają nawet wtedy, gdy zawodnik podpisze kontrakt z innym klubem. Ot dlatego, że za dwa lata włączysz sobie tę karuzelę transferową, i dowiesz się, że choć Ignaczak został w Resovii, to krążyła plotka, że może wylądować w Jastrzębiu.
Bardzo dobrze pamiętam, że swego czasu była taka dyskusja. Pamiętam nawet, że to ja z zerową skutecznością bodaj przez 2-3 lata właśnie takie rozwiązanie proponowałem w Strefie, ale moje uwagi były delikatnie mówiąc ignorowane.
Jeżeli wreszcie ktoś inny ze Strefy Siatkówki wpadł na ten dobry pomysł, że warto takie coś zrobić, to ja jestem z takiego rozwiązania bardzo zadowolony.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Aliassy »

Kicu pisze:
dar70 pisze:a ja bym sie nie zdziwił jakby Guma wylądował w Bełchatowie
Ja bym się natomiast bardzo zdziwił. Szczerze mówiąc, to nie pasuje mi on tam ;) [...]
no z Plińskim na jednym boisku to czyste zabójstwo :)
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: weary_skier »

compact pisze:Wiara w kibicach Resovii silna, przekonamy sie zapewne jutro. :)

Obrazek
Zostajesz nominowany do najlepszego wpisu roku w temacie o transferach.

A tak na poważnie, to chyba musisz wymienić głowę, bo wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, ze w Resovii na ataku postanowiono kontynuować pewną opcję. Pewien polityk wypowiadał się o niej jako tej ukrytej.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
spiridonov
Posty: 85
Rejestracja: 6 cze 2011, o 17:57
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: spiridonov »

Jednak Jochen Schops zamiast Jakuba Jarosza, takie informacje również do mnie docierały.

http://plusliga.przegladsportowy.pl/Sia ... 1,897.html
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Bezowy »

spiridonov pisze:Jednak Jochen Schops zamiast Jakuba Jarosza, takie informacje również do mnie docierały.

http://plusliga.przegladsportowy.pl/Sia ... 1,897.html
Jeszcze ze 2-3 sezony temu sama spekulacja o Schopsie w naszej lidze budziła irytację, w najlepszym razie uśmiechy politowania i groziła banem ;) A dziś? Z takiego transferu, kibice Sovii byliby, powiedzmy "umiarkowanie" zadowoleni! W końcu drugi atakujący kadry Niemiec jest kandydatem za zastąpienia pierwszego.
Można mieć satysfakcję, że to za czasów gry w +Lidze Grozer się rozwijał, siatkarsko dojrzewał i wygryzł z reprezentacji gracza który przez wielu uważany był za najlepszego atakującego świata. To dobra reklama dla ligi i zachęta do gry w niej ciekawych graczy. I to jest dobry kierunek rozwoju ligi, bowiem atrakcyjnością pobytu nie wygramy z Włochami, a pieniędzmi z Rosjanami. Pozostaje nam tylko poziom sportowy i co za tym idzie możliwości rozwoju. Plus zainteresowanie dyscypliną i oczywiście mimo wszystko całkiem atrakcyjne płace.
Nie wiadomo czy Jochen zawita do Rzeszowa, ale niewątpliwie transfer jest realny. Trzymam kciuki.
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Hirako »

Co do ruchów transferowych ZAKSY mam ogromną nadzieje że ściągniemy Świdra znów do nas. Przy takim trenerze i takiej osobistości ochota do walki przychodzi sama ;)
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Guilder »

No ale chyba nie na pierwszego, co? Przed "chwilą" przerabialiście temat trenera nowicjusza, i wyszło średnio.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”