ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1067
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: mitam »

bądźmy cierpliwi a do końca tygodnia dużo się wyjaśni.....
najważniejsze że Guma i Antek zostają a reszta rożnie to będzie......
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: kanap »

Hirako pisze:Niby dlaczego mu nie ufasz? ...
A niby dlatego że przed MŚ 2010 obiecywał że forma przyjdzie na turniej, grali słabo przed włoskim występem a mistrzunio wszystkim tłumaczył, że to tak ma na razie wyglądać, ale jak przyszło do próby generalnej okazało się że całą siatkarską Polskę oszukał najzwyczajniej. Ale trzeba przyznać potrafi drużynę przygotować na ważne potyczki wprost na 13 miejsce, w Plus lidze powtórzenie tego wyczynu będzie niemożliwe z racji tego że zespołów tylko dziesięć.
Ostatnio zmieniony 9 maja 2012, o 17:38 przez kanap, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: madlark »

Czyli Antek na rok?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: VernonRoche »

@kanap

A co sądzisz o jego osiągnięciach na krajowym podwórku ze Skrą Bełchatów? i Lidze mistrzów, w której skład
był najsłabszy ze wszystkich final fourów w których grała Skra ?
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1067
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: mitam »

a złoto na ME dostaliśmy za czapkę śliwek ????
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: dreamer »

kanap pisze:
Hirako pisze:Niby dlaczego mu nie ufasz? ...
A niby dlatego że przed MŚ 2010 obiecywał że forma przyjdzie na turniej, grali słabo przed włoskim występem a mistrzunio wszystkim tłumaczył, że to tak ma na razie wyglądać, ale jak przyszło do próby generalnej okazało się że całą siatkarską Polskę oszukał najzwyczajniej...
Nikogo nie oszukał.
To jego oszukano, a raczej zasabotowano jego pracę, stawiając go pod presją konieczności zabrania na MŚ na ówczesną chwilę największych miernot w kadrze - Wlazłego i Winiara. Kadra była niewłaściwa personalnie, ale dlaczego, to raczej zapytaj władze PZPS (może nawet Piechockiego) ale nie Castellaniego.
Gdy w 2009 roku wszystkim możnowładcom siatkówki w Polsce wydawało się, że zawodnikami jakimi Castellani mógł w Turcji zadysponować, nie da się nawet wyjść z grupy, to nikt z pierdzistołków nie ryzykował wtrącania mu się do roboty, żeby potem nie być posądzonym o ewentualną winę za porażkę. Całe szczęście, że tak się stało, bo mógł pokazać ile potrafi i zdobył złoto.
Gdy na fali tamtego sukcesu celebrytom siatkarskim zaczęła w głowie świtać myśl, że jak się wzmocni "gwiazdkami" złotą drużynę z Turcji, to we Włoszech powinno być też złoto, przyczepili swoje łapy do wózka i nie dali już spokojnie Castellaniemu pracować (musieli się doczepić, bo liczyli, że tym razem sukces jest murowany). Co doczepione do złotej kadry Castellaniego "gwiazdki" pokazały we Włoszech, wszyscy widzieli.

dreamer

PS
Przepraszam za nieortograficzny wyraz "uwczesny" - już błąd poprawiłem.
Ostatnio zmieniony 9 maja 2012, o 18:07 przez dreamer, łącznie zmieniany 2 razy.
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Hirako »

No tak Castellani padł ofiarą tego żałosnego polskiego piekiełka i zasady "dziś jesteś Bogiem, jutro śmieciem"...
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: grzegorzg »

dreamer pisze:Nikogo nie oszukał.
To jego oszukano, a raczej zasabotowano jego pracę, stawiając go pod presją konieczności zabrania na MŚ na uwczesną chwilę największych miernot w kadrze - Wlazłego i Winiara. Kadra była niewłaściwa personalnie, ale dlaczego, to raczej zapytaj władze PZPS (może nawet Piechockiego) ale nie Castellaniego.
Gdy w 2009 roku wszystkim możnowładcom siatkówki w Polsce wydawało się, że zawodnikami jakimi Castellani mógł w Turcji zadysponować, nie da się nawet wyjść z grupy, to nikt z pierdzistołków nie ryzykował wtrącania mu się do roboty, żeby potem nie być posądzonym o ewentualną winę za porażkę. Całe szczęście, że tak się stało, bo mógł pokazać ile potrafi i zdobył złoto.
Gdy na fali tamtego sukcesu celebrytom siatkarskim zaczęła w głowie świtać myśl, że jak się wzmocni "gwiazdkami" złotą drużynę z Turcji, to we Włoszech powinno być też złoto, przyczepili swoje łapy do wózka i nie dali już spokojnie Castellaniemu pracować (musieli się doczepić, bo liczyli, że tym razem sukces jest murowany). Co doczepione do złotej kadry Castellaniego "gwiazdki" pokazały we Włoszech, wszyscy widzieli.
Wypowiedz kol.Dreamera jest dobitnym przykładem na to, że obiektywizm chowamy do głębokiej i dziurawej kieszeni, w momencie kiedy nadarza się okazja aby dokopać "ulubionym" postaciom naszej "latającej". Nie, nie będzie uśmieszku, będzie :(
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: madlark »

dreamer pisze: To jego oszukano, a raczej zasabotowano jego pracę, stawiając go pod presją konieczności zabrania na MŚ na uwczesną chwilę największych miernot w kadrze - Wlazłego i Winiara.
To info od DC, czy gdzieś wyczytałeś, link proszę
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: dreamer »

madlark pisze:
dreamer pisze: To jego oszukano, a raczej zasabotowano jego pracę, stawiając go pod presją konieczności zabrania na MŚ na uwczesną chwilę największych miernot w kadrze - Wlazłego i Winiara.
To info od DC, czy gdzieś wyczytałeś, link proszę
Odpowiem delikatnie.
Jak masz coś merytorycznego do napisania w sprawie, to napisz. Ja swojego zdania się nie boję. Jak masz takie samo, to lepiej milcz (przyklaskiwać nie musisz), jak masz swoje, to nie wahaj się go przedstawić.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
PGE
Posty: 164
Rejestracja: 6 maja 2009, o 19:14

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: PGE »

Ostatnia wizyta: 6 wrz 2010, o 15:47

Trochę się nie logowałem.

Sorry Dreamer, ale pier...lisz. Castelani to cieniak jakich mało.

Jedyne co zrobił to dał szanse Kurkowi.

Skra - miał kupionych i już "zrobionych" zawodników

LM - baty dostawał, Iskra bez paru graczy ich ograła jak chciała ...

Polska kadra - miał dobrych zawodników, Guma, Gruszka, Bąku, a przeciwnicy też nie byli jacyś ekstra

A potem ją popsuł. Każdy widział co było w 2010, to kompromitacja i teraz finów psuje
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: madlark »

dreamer pisze:
madlark pisze:
dreamer pisze: To jego oszukano, a raczej zasabotowano jego pracę, stawiając go pod presją konieczności zabrania na MŚ na uwczesną chwilę największych miernot w kadrze - Wlazłego i Winiara.
To info od DC, czy gdzieś wyczytałeś, link proszę
Odpowiem delikatnie.
Jak masz coś merytorycznego do napisania w sprawie, to napisz. Ja swojego zdania się nie boję. Jak masz takie samo, to lepiej milcz (przyklaskiwać nie musisz), jak masz swoje, to nie wahaj się go przedstawić.

dreamer
Mój komentarz to:
Widząc jak dobrze się prezentujemy, patrzymy czasem po sobie i myślimy: "wow"!
To było przed MŚ. Jedyne narzekanie DC to słyszałem o systemie rozgrywek na MŚ.
Skoro było tak jak piszesz to dlaczego nie powiedział o tym publicznie?
DC wymyślił sobie wyjazd do Brazylii i nie przyniosło to efektów.
Takie są fakty, a z nimi podobno się nie dyskutuje.
Zakładając, że masz rację iż zmuszono go do zabrania 2xMW to pozostałych mógł wybrać i przygotować używając swojego kunsztu. Dlaczego tego nie zrobił? W końcu pojechało 14.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: VernonRoche »

Wszystko jest dla was albo czarne albo białe. A może jest coś pomiędzy bardzo złym trenerem i bardzo dobrym?
Castellani to solidny trener i taka jest prawda. Cupkovica za czasów Castusia nie było. Mistrzostwo Europy samo z
siebie nie przyszło, a mistrzostwa to też trochę wina systemu w jakim były rozgrywane chociaż nasza kadra
ewidentnie nie grała tam dobrze. Poza tym mistrzostwa Turcji i puchar/y, gdzie ograł wraz ze swoją drużyną
ekipę pod niebiosa wychwalanego Hoaga.
arbas
Posty: 562
Rejestracja: 20 sie 2008, o 00:16
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: arbas »

Prawda jest taka że trener kadry Polski musi sobie radzic z presją, naciskiem działaczy itd. Dopiero jak druzyna czyli trenerzy i zawodnicy będą w stanie udźwignąć rolę faworyta i spełnić pokładane w nich nadzieje będziemy mogli powiedzieć o nich w kategoriach wielkiej drużyny.
Ejpok
Posty: 628
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Ejpok »

Witam,
Według Facepalma Rouziera, jest w ZAKSIE na 2 lata. Czyli nie tak źle:)
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Pele »

Wszyscy się uparli na tego DC a tymczasem na spotkaniu/konferencji ani pani prezes Nowosielska ani Prezes MArciniak nie potwierdzili, że z nim prowadzą rozmowy. Potwierdzili natomiast info że rozmowy są prowadzone dwutorowo, czyli z dwoma kandydatami na pierwszego. Od nowego trenera (nikt z rady nadzorczej nie powiedział o tym, że podziękowali KS, tylko ze Stelmach wyznaczył Radzie termin do którego mają go ocenić) oczekują, że odmłodzi zespół i na dłuższą metę że klub będzie kuźnią reprezentantów Polski.
Zapytałem co z obywatelstwem dla Jurka, czy klub nie może tego jakość przyspieszyć, albo poprosić o wstawiennictwo posłów, senatorów z regionu. Przezes MArciniak odpowiedział, że nie podobają mu się praktyki kiedy zagranicznemu graczowi załatwia się obywatelstwo aby zagrał 1 lub 2 mecze e reprezentacji i zniknął Wnioskuje, że nie będzie wstawiennictwa za Gladyrem.
O sprawach kadrowych ma decydować trener w porozumieniu z prezeską/radą i dotyczy to zarówno sztabu szkoleniowego jak i zawodników. Podobno jest spore grono zawodników które chce przyjść do ZAKSY jak tu nie będzie trenował KS.
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: dreamer »

madlark pisze:...Mój komentarz to:
Widząc jak dobrze się prezentujemy, patrzymy czasem po sobie i myślimy: "wow"!
To było przed MŚ. Jedyne narzekanie DC to słyszałem o systemie rozgrywek na MŚ.
Skoro było tak jak piszesz to dlaczego nie powiedział o tym publicznie?
DC wymyślił sobie wyjazd do Brazylii i nie przyniosło to efektów.
Takie są fakty, a z nimi podobno się nie dyskutuje.
Zakładając, że masz rację iż zmuszono go do zabrania 2xMW to pozostałych mógł wybrać i przygotować używając swojego kunsztu. Dlaczego tego nie zrobił? W końcu pojechało 14.
Nie będę z tobą dyskutował, bo uprawiasz tzw. "końską dyskusję" - na kopnięcia, a nie na argumenty. Mimo że kopnięcie mam niezłe, to teraz po prostu nie chce mi się machać nogą.
Odpowiem na jedno wyróżnione zdanie (z twojego podpisu).
Jeżeli znasz trenera który na natarczywe nagabywania dziennikarzy o formę drużyny i atmosferę w drużynie odpowie publicznie inaczej niż robił to Castellani, to znaczy, że jest wariatem i szybko trzeba odebrać mu prowadzenie powierzonego zespołu.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: kanap »

Ejpok
Posty: 628
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Ejpok »

"Nazwiska współpracowników nowego trenera nie są jeszcze znane." <-- To jest najgorsze....

http://www.nooooooooooooooo.com/
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: kevinpsb »

dreamer pisze:
madlark pisze:
dreamer pisze: To jego oszukano, a raczej zasabotowano jego pracę, stawiając go pod presją konieczności zabrania na MŚ na uwczesną chwilę największych miernot w kadrze - Wlazłego i Winiara.
To info od DC, czy gdzieś wyczytałeś, link proszę
Odpowiem delikatnie.
Jak masz coś merytorycznego do napisania w sprawie, to napisz. Ja swojego zdania się nie boję. Jak masz takie samo, to lepiej milcz (przyklaskiwać nie musisz), jak masz swoje, to nie wahaj się go przedstawić.
Jeżeli Winiar i Wlazły byli miernotami to nie musiał ich brać... Problem w tym że to jedni z najlepszych graczy świata na swoich pozycjachpozycjach a Castellani ich po prostu fatalnie przygotował!

Castellani to dla mnie niezły specjalista... Natomiast o MŚ2010 nie chcę mi się już gadać. On zawalił, zawodnicy potem i tyle w temacie.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Hirako »

Ejpok pisze:"Nazwiska współpracowników nowego trenera nie są jeszcze znane." <-- To jest najgorsze....

http://www.nooooooooooooooo.com/
Ja pier.... niektórym to sie nie da dogodzić. Kogo byś chciał na trenera? :x :x
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Ejpok
Posty: 628
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Ejpok »

Trener jak Trener, Chodzi mi o jego współpracowników...
Awatar użytkownika
Xaar
Posty: 497
Rejestracja: 25 paź 2010, o 21:08
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Xaar »

kevinpsb pisze:Jeżeli Winiar i Wlazły byli miernotami to nie musiał ich brać... Problem w tym że to jedni z najlepszych graczy świata na swoich pozycjachpozycjach a Castellani ich po prostu fatalnie przygotował!
Co nie zmienia faktu, że jest bardzo dobrym fachowcem, któremu przydarzył się błąd w przygotowaniu zespołu do ważnej imprezy. A kto ich nie mia? Człowiek przecież najlepiej uczy się na własnych błędach.

Moim zdaniem bardzo dobry ruch ZAKSY.
Ostatnio zmieniony 9 maja 2012, o 20:25 przez Xaar, łącznie zmieniany 1 raz.
La Petomane
Posty: 153
Rejestracja: 24 cze 2011, o 17:07
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: La Petomane »

Pele pisze:Podobno jest spore grono zawodników które chce przyjść do ZAKSY jak tu nie będzie trenował KS.


To jest dobre :D Ale szkoda Krzyśka, sympatyczny facet, i wcale nie taki zły trener. Zatrzymanie Antka było priorytetem i umowa na dwa lata jest korzystna dla obu stron i mnie jako kibica mogącego oglądać topowych zawodników w PLS, nawet jeśli idzie o rywali moich faworytów.
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1067
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: mitam »

drugim będzie na 100000000000000000000000% Świder !!!
to może w pakiecie przyjdzie też Koonari....
Ostatnio zmieniony 9 maja 2012, o 20:24 przez mitam, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: kanap »

Hirako pisze:Ja pier.... niektórym to sie nie da dogodzić. Kogo byś chciał na trenera? :x :x
Prandiego
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Hirako »

Wraz z odejściem Stelmacha, któremu zresztą bardzo dziękuję za 4 lata niezapomnianych emocji, wzruszeń i pracy dla KK, można chyba oznajmić że Guma pozostanie w drużynie :D
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Felixxx3435
Posty: 27
Rejestracja: 2 maja 2010, o 12:41
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Felixxx3435 »

[/quote]
Jeżeli Winiar i Wlazły byli miernotami to nie musiał ich brać... Problem w tym że to jedni z najlepszych graczy świata na swoich pozycjachpozycjach a Castellani ich po prostu fatalnie przygotował!

Castellani to dla mnie niezły specjalista... Natomiast o MŚ2010 nie chcę mi się już gadać. On zawalił, zawodnicy potem i tyle w temacie.[/quote]


Myślę że należy zapomnieć o tym co było 2 lata temu na MŚ i dać Danielowi wotum zaufania w ZAKSIE , takie jest moje zdanie.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: leeon »

ja uważam, że DC to dobry ruch. Narzekacze będą zawsze, poczekam, aż kadra za AA zdobędzie złoty medal jakiejkolwiek znaczącej imprezy (jak za czasów DC) i wtedy będę piał z zachwytu na jego temat.
bono
Posty: 3524
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: bono »

Hirago czyli moje brednie zaczynają się sprawdzać... :D :D :D
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”