ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Edyta

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Edyta »

Na razie ten autorski zespół do złudzenia przypomina Stelmachowy :D Po Antku Ruciak jednak też zostaje na 2 lata http://www.zaksa.pl/aktualnosci/michal- ... jne-2-lata

Aha, no i oczywiście Sebastian już też zaklepany na 100%.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: dreamer »

Klugenhammer pisze:DC:
dano mi dużo swobody. Władze klubu mi zaufały, jestem odpowiedzialny na zbudowanie nowej drużyny
Zatem szykuje się autorski zespół DC.
Szczerze mówiąc, to w takiej sytuacji jestem mocno zdziwiony tylko jednorocznym kontraktem z DC. Ktoś, kto jest obdarzony zaufaniem zbudowania nowego zespołu, powinien też dostać czas na pokazanie, co ten zespół potrafi.
No chyba, że ja inaczej rozumiem budowanie nowej drużyny (w moim rozumieniu budowanie nowej drużyny będzie można uznać za zakończone powodzeniem, jeżeli zespół w przyszłym sezonie będzie prezentował stały progres jakości gry, ale niekoniecznie musi wywalczyć tytuł, a nawet zagrać w finale).

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: grzegorzg »

dreamer pisze: Ktoś, kto jest obdarzony zaufaniem zbudowania nowego zespołu, powinien też dostać czas na pokazanie, co ten zespół potrafi.
To jest osobliwe, polskie zaufanie... ;)
Edyta

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Edyta »

dreamer pisze:
Klugenhammer pisze:DC:
dano mi dużo swobody. Władze klubu mi zaufały, jestem odpowiedzialny na zbudowanie nowej drużyny
Zatem szykuje się autorski zespół DC.
Szczerze mówiąc, to w takiej sytuacji jestem mocno zdziwiony tylko jednorocznym kontraktem z DC. Ktoś, kto jest obdarzony zaufaniem zbudowania nowego zespołu, powinien też dostać czas na pokazanie, co ten zespół potrafi.
No chyba, że ja inaczej rozumiem budowanie nowej drużyny (w moim rozumieniu budowanie nowej drużyny będzie można uznać za zakończone powodzeniem, jeżeli zespół w przyszłym sezonie będzie prezentował stały progres jakości gry, ale niekoniecznie musi wywalczyć tytuł, a nawet zagrać w finale).

dreamer
Za to Świder ma na 2 lata, więc może po roku ma przejąć pałeczkę :) To w sumie żart, ale fakt faktem, że z tego co słyszałam to Sebastian w tej chwili krząta się wokół spraw transferowych (DC gra z kadrą).
marcin555
Posty: 52
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 15:44

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: marcin555 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 11 maja 2012, o 13:49 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Powtórzone info.
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: kalosz »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 11 maja 2012, o 13:49 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. Regulaminu Forum
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3944
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Klugenhammer »

a gdzie byłoby mu lepiej niż u nas?
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: lucass90 »

Klugenhammer pisze:a gdzie byłoby mu lepiej niż u nas?
Myślę, że gdyby AZS Olsztyn dysponował takim budżetem jak przed laty, to byście Ruciaka już nie mieli :D
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3944
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Klugenhammer »

lucass90 pisze:
Klugenhammer pisze:a gdzie byłoby mu lepiej niż u nas?
Myślę, że gdyby AZS Olsztyn dysponował takim budżetem jak przed laty, to byście Ruciaka już nie mieli :D
Niekoniecznie.
Michał pewnie chciałby wrócić do Olsztyna, ale gdyby dysponowali tam wielką kasą to czy mieliby dla niego miejsce w szóstce? Pewnie znowu postawiliby na zaciąg dwumetrowych gwiazd, a Michał znów wylądowałby w kwadracie.
Edyta

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Edyta »

Klugenhammer pisze:
lucass90 pisze:
Klugenhammer pisze:a gdzie byłoby mu lepiej niż u nas?
Myślę, że gdyby AZS Olsztyn dysponował takim budżetem jak przed laty, to byście Ruciaka już nie mieli :D
Niekoniecznie.
Michał pewnie chciałby wrócić do Olsztyna, ale gdyby dysponowali tam wielką kasą to czy mieliby dla niego miejsce w szóstce? Pewnie znowu postawiliby na zaciąg dwumetrowych gwiazd, a Michał znów wylądowałby w kwadracie.
W Olsztynie od tego czasu zmieniło się wszystko, od zarządu, sponsora, prezesa po cały sztab szkoleniowy, więc takie gdybanie nie ma żadnej racji bytu.
La Petomane
Posty: 153
Rejestracja: 24 cze 2011, o 17:07
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: La Petomane »

Myślę że i Delecta mogła go kusić. Tak solidny zawodnik by im się bardzo przydał.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3944
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Klugenhammer »

Edyta pisze: W Olsztynie od tego czasu zmieniło się wszystko, od zarządu, sponsora, prezesa po cały sztab szkoleniowy, więc takie gdybanie nie ma żadnej racji bytu.
Gdybać to sobie można zawsze, a skoro punktem wyjścia był "wygdybany" przez lucassa większy budżet Olsztyna to uważam że wtedy znowu zmieniłby się tam zarząd, sponsor i cały sztab szkoleniowy a zatem i polityka kadrowa. :D
Wracając do tematu Ruciaka - tak to już jest że kluby dysponujące dużą kasą prawie nigdy nie stawiają na niskich defensywnych przyjmujących. Dlatego poza ZAKSą nie miał szans na miejsce w szóstce żadnego zamożnego polskiego klubu (o klubach w Rosji nawet nie wspominając).
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: grzegorzg »

Klugenhammer pisze:Gdybać to sobie można zawsze
To jak gdybamy gdzie by chciał, to pewnie chciałby do Morza...(Stali Stocznia - Ktos to jescze pamięta?)
Edyta

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Edyta »

La Petomane pisze:Myślę że i Delecta mogła go kusić. Tak solidny zawodnik by im się bardzo przydał.
Wątpię, czy Delekcie potrzebny Antiga bis do szóstki.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: OlaMleko »

Nawet nie umiem wyrazić słowami, jak bardzo się cieszę, że Ruciak zostaje. DZIĘKUJĘ :D A do koncepcji Świdra na miejscu drugiego trenera jestem nastawiona bardzo pozytywnie. Nie ma jeszcze żadnych PEWNYCH informacji o Samiku?
Qiub
Posty: 512
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:11
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Qiub »

Zaksa zainteresowana Ngapethem i Conte :o
Nie mogę się nadziwić ile daje drużynie znane nazwisko na ławce trenerskiej.
Gdyby nie Castellani i Świderski to pewnie takie nazwiska by się nie przewijały na liście zainteresowań.
Oby coś z tego wypaliło, to mamy hit transferowy na wielką skalę.
Podpis.
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: jinx »

N'Gapeth miał podobną sytuację z Rouzierem jak u nas sytuacja z Ziomkiem swego czasu. Nie wiem jakie relacje mają panowie:D
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: OlaMleko »

jinx pisze:N'Gapeth miał podobną sytuację z Rouzierem jak u nas sytuacja z Ziomkiem swego czasu. Nie wiem jakie relacje mają panowie:D
A co wtedy z Gladyrem? On chyba nie ma tego paszportu polskiego, więc nie za dużo obcokrajowców? Pamiętam,że N'Gapeth grał doskonale w kadrze, póki go nie wyrzucili. No i należy też wziąć pod uwagę, czy nie robiłby fochów w Zaksie, ale tam go już chyba Guma wychowa ;d
Brasil

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Brasil »

Włosi anonsują, że Ngapeth zostaje w Cuneo na przyszły sezon. Zresztą przed poprzednim sezonie Francuz był bardzo blisko gry w Turcji, jednak wybrał Włochy, a tłumaczył to tak, że chce się rozwijać w najlepszym możliwym miejscuc. A teraz po roku miałby z tego rezygnować?
Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1531
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: nikt wazny »

N'Gapeth - to nazwisko w kontekście Zaksy słyszę pierwszy raz - chyba jakaś kaczka dziennikarska, za to wg moich info Conte już blisko ;)
A moje info na razie się sprawdza (Rouzier, Ruciak, Guma i właśnie zainteresowanie Conte).
Możemy być dobrej myśli.
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3944
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Klugenhammer »

N'Gapeth ma 192cm. Świetnie zatem pasowałby do Ruciaka, Kapelusa i Wójtowicza. :D
Nie ma co. Blok na lewym skrzydle siałby w lidze spustoszenie.
Ejpok
Posty: 629
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Ejpok »

Witam,
Mnie najbardziej bawią stwierdzenia że Conte przyjdzie do ZAKSY bo Castelani go chce, a co z Synem naszego nowego trenera? Daniell go nie chce??:)
Awatar użytkownika
mickey10
Posty: 292
Rejestracja: 6 cze 2011, o 21:22
Płeć: M
Kontakt:

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: mickey10 »

Ejpok pisze:Witam,
Mnie najbardziej bawią stwierdzenia że Conte przyjdzie do ZAKSY bo Castelani go chce, a co z Synem naszego nowego trenera? Daniell go nie chce??:)
Może i by chciał ale jak by to wyglądało ? Ledwo podpisal kontrakt a już syneczka chce wepchnąć. Nie mówie że byłby to zły ruch transferowy ale chyba wywiazałaby sie zła atmosfera w zespole
Michał.
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: akukuk »

nikt wazny pisze:za to wg moich info Conte już blisko ;)
Oby i ta informacja się sprawdziła i żebyś i tym razem miał rację, choć w ten transfer niezbyt wierzę... mimo wszystko bardzo życzę wam tego zawodnika. Jak nie uda się z Conte to i tak chyba możemy spodziewać się mocnego gracza na przyjęciu w Zaksie. Faktycznie nazwisko trenera może być tu niezłą kartą przetargową.
marakuja
Posty: 447
Rejestracja: 27 maja 2009, o 13:17
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: marakuja »

Marakuja - zwycięzca pretypera Typera Forum Strefy Siatkówki 2015/2016 !!!
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: OlaMleko »

marakuja pisze:http://www.zaksa.pl/aktualnosci/pawel-z ... e-w-zaksie

Guma jeszcze 2 lata w ZAKSIE !!!
Wiedziałam,że zostaje,ale dwuletni kontrakt to jeszcze lepsza wiadomość :) Super.
AsurBaniPal
Posty: 373
Rejestracja: 26 paź 2010, o 07:14

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: AsurBaniPal »

No jak narazie nowa Pani prezes same sukcesy widać Zaksa za rok będzie chciała wrócić do LM.

ale o Conte nikt ważny pisał chyba przed ogłoszeniem że trenerem będzie Castelani więc nie tylko trener jest głownym czynnikiem
Awatar użytkownika
todus
Posty: 936
Rejestracja: 25 maja 2008, o 19:10
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: todus »

nikt wazny pisze:N'Gapeth - to nazwisko w kontekście Zaksy słyszę pierwszy raz - chyba jakaś kaczka dziennikarska, za to wg moich info Conte już blisko ;)
A moje info na razie się sprawdza (Rouzier, Ruciak, Guma i właśnie zainteresowanie Conte).
Możemy być dobrej myśli.
Jak się ZAKSIE uda z Conte to będę w ciężkim szoku - będzie to HIT sezonu.
Conte ma świetną technikę - to przyjemność patrzeć na jego grę.
Ciężko będzie to przebić - choć jeszcze prezes Grodecki nie powiedział
ostatniego słowa ;)
"Wygrywanie oznacza brak strachu przed przegraną"
"Jeśli chcesz coś osiągnąć, pokaż, że możesz to zrobić" Ihos Hernandez
kassandra
Posty: 119
Rejestracja: 8 lip 2011, o 07:24
Płeć: K

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: kassandra »

todus pisze:choć jeszcze prezes Grodecki nie powiedział ostatniego słowa ;)
i prezes Piechocki ;)
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Hirako »

Pytanie czy za dwa lata jak ZAKSA nie wygra złota to będzie koniec siatki w KK...
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”