Jastrzębski Węgiel

Streeter
Posty: 7454
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Streeter »

weary_skier pisze:Niańczmy go przez 100 lat aż zestarzeje się w przeciętności. Jeśli Fabian jest coś wart, to sobie poradzi a JW będzie miało z niego pożytek.
A będąc prezesem klubu, który chce walczyć o mistrzostwo postawiłbyś na rozegranie Drzyzga - Violas? Bo ja nie.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Fein
Posty: 659
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 16:14
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Fein »

Jakby nie patrzeć, JW potrzebuje dwóch Polaków do pierwszej szóstki, do wyboru przyjęcie, rozegranie, jeden środek i sypa. A na rynku pozostali tylko gracze tacy jak Żaliński czy Wojtaszek (niby spoko, ale jednak nie ta półka). Z tych opcji, które Grodeckiemu pozostały moim zdaniem Fabian jest najlepszy, bo:
po pierwsze - Macerata z Travicą wygrała scudetto, Serbia z Petkovicem ME, jakby niektórzy nie ubolewali, dziura na rozegraniu to mniejszy problem niż dziura na przyjęciu.
po drugie - JW od zawsze sprowadzana sprawdzonych, zagranicznych rozgrywających i za każdym razem trafia kulą w płot. Z Fabianem na pewno nie będzie im gorzej niż z Vinhedo czy Freriksem.
po trzecie - dla Drzyzgi to krok w dobrą stronę i na pewno nie będzie ciężko go pozyskać, a samemu graczowi odmówić braku zaangażowania.
po czwarte - marzy mi się w polskiej lidze jakiś Salparov albo Exiga. :P Świetny, nie bardzo dobry, ale naprawdę rewelacyjny libero zwiększa widowiskowość meczów bardziej niż najsilniejszy atakujący.
Streeter pisze: A będąc prezesem klubu, który chce walczyć o mistrzostwo postawiłbyś na rozegranie Drzyzga - Violas? Bo ja nie.
Jak chce się zostać mistrzem trzeba ryzykować, De Cecco i tak nie ściągną. :P
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: weary_skier »

Trudne pytanie, bo to dla mnie dość abstrakcyjna sytuacja. Nigdy nie byłem prezesem klubu. Na ten duet, o którym piszesz raczej bym nie postawił, ale jeśli zmianowym byłby jakiś doświadczony solidny gracz (Lipiński, Dobrowolski) to mógłbym zaryzykować.
Zasadniczą kwestią jest też, to kogo mam do wyboru. Jeśli zamiast Drzyzgi mam do wyboru gracza z wysokiej półki, to zakontraktuje tegoż gracza, jeśli jednak w konkurencji stoi gracz pokroju Vinhedo, to kontraktuję młodego Polaka.
Grodecki ryzykował z Łomaczem a ten przyniósł mu srebrny medal i PP. Ryzyka może obawiać się Bernardi.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: dreamer »

Streeter pisze:...A będąc prezesem klubu, który chce walczyć o mistrzostwo postawiłbyś na rozegranie Drzyzga - Violas? Bo ja nie.
Jak bumerang co jakiś czas wraca pytanie: jakim rozgrywającym jest Drzyzga? Powoli wokół jego umiejetności pojawia sie tyle niejasności, że przydałoby się tę sprawę jakoś jednoznacznie rozstrzygnąć. W mojej ocenie, w ciągu ostatnich trzech lat - czyli będąc w wieku, w którym wyraźny progres powinno się dać zauważyć praktycznie z meczu na mecz - on nie zrobił żadnego postępu, a jeżeli już - to bardzo malutki. Zawodnicy równi mu wiekiem i młodsi zaczynają być wyraźnie bardziej doświadczeni od niego.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Streeter
Posty: 7454
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Streeter »

dreamer pisze: Jak bumerang co jakiś czas wraca pytanie: jakim rozgrywającym jest Drzyzga? Powoli wokół jego umiejetności pojawia sie tyle niejasności, że przydałoby się tę sprawę jakoś jednoznacznie rozstrzygnąć. W mojej ocenie, w ciągu ostatnich trzech lat - czyli będąc w wieku, w którym wyraźny progres powinno się dać zauważyć praktycznie z meczu na mecz - on nie zrobił żadnego postępu, a jeżeli już - to bardzo malutki. Zawodnicy równi mu wiekiem i młodsi zaczynają być wyraźnie bardziej doświadczeni od niego.

dreamer
No właśnie głównie o to mi chodzi. Oczywiście życzę mu jak najlepiej, na pewno zmiana klubu wyjdzie mu na dobre, ale nie jestem pewien, czy spełni oczekiwania, jakie się pojawią, gdy przyjdzie do Jastrzębia. Moim zdaniem dwóch młodych, perspektywicznych rozgrywających w jednym klubie to za dużo. Dla Fabiana chyba najlepszy byłby wyjazd za granicę, chyba, że Jastrzębie rzeczywiście zaryzykuje.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
duszek22
Posty: 15
Rejestracja: 7 maja 2012, o 13:48
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: duszek22 »

Simon Tischer w Jastrzebskim ;)
Streeter
Posty: 7454
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Streeter »

Może tak źródło, szanowny informatorze?
Ostatnio zmieniony 18 maja 2012, o 12:13 przez Streeter, łącznie zmieniany 2 razy.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
prijegomysl
Posty: 251
Rejestracja: 5 maja 2011, o 17:10
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: prijegomysl »

Kooistra zasuwa cały rok na treningu, a Nawrocki śmieję mu
się prosto w twarz. Brawo,brawo!!
duszek22
Posty: 15
Rejestracja: 7 maja 2012, o 13:48
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: duszek22 »

Streeter pisze:
duszek22 pisze:Simon Tischer w Jastrzebskim ;)
Może tak źródło, szanowny informatorze?
Prosze bardzo;)

http://www.jastrzebskiwegiel.pl/kolejne ... ,a385.html
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: madlark »

Kolejne wzmocnienie Jastrzębskiego Wegla
A jakie było poprzednie?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Streeter
Posty: 7454
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Streeter »

Ok, bo rewelacji bez linków było tu sporo, więc warto, by był ;) całkiem ciekawy transfer, chociaż nazwisko Tichera przewijało się głównie przy Skrze, a tu proszę, Jastrzębie. Jedyny minus, że oczywiście jednoroczny kontrakt, przydałaby się wreszcie jakaś stabilizacja na tej pozycji w JW.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
prijegomysl
Posty: 251
Rejestracja: 5 maja 2011, o 17:10
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: prijegomysl »

madlark pisze:
Kolejne wzmocnienie Jastrzębskiego Wegla
A jakie było poprzednie?
Odejście Bartmana.
Kooistra zasuwa cały rok na treningu, a Nawrocki śmieję mu
się prosto w twarz. Brawo,brawo!!
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: kalosz »

Myślę, że to bardzo dobra wiadomość. Zawodników na rynku coraz mniej, no i przede wszystkim sprzątnęli siatkarza Skrze ;)

Tischer to w tym roku trzeci zawodnik ściągnięty do polskiej ligi z Rosji.
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: madlark »

kalosz pisze: Tischer to w tym roku trzeci zawodnik ściągnięty do polskiej ligi z Rosji.
Na razie z zagranicy wszystkich ściągaliśmy tylko z Rosji :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
La Petomane
Posty: 153
Rejestracja: 24 cze 2011, o 17:07
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: La Petomane »

madlark pisze:
kalosz pisze: Tischer to w tym roku trzeci zawodnik ściągnięty do polskiej ligi z Rosji.
Na razie z zagranicy wszystkich ściągaliśmy tylko z Rosji :D
Nom, a to Ruskie ponoć mieli wykupić całą naszą ligę :) Fajny skład się szykuje w JW. Jeszcze jeden dobry przyjmujący do pary z Kubiakiem i walczycie o złoto w PLS i puchar CEV. A Skra na rynku transferowym to :] :] :]
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: compact »

Hola hola. Narazie to wzielismy tych, z ktorymi Ruscy nie chcieli przedłuzyc kontraktów. :)
Awatar użytkownika
Urban
Posty: 683
Rejestracja: 29 gru 2007, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Urban »

La Petomane pisze:A Skra na rynku transferowym to
No, w Jastrzębiu szykuje się zespół mocniejszy niż w minionym roku. Przede wszystkim jest więcej stabilizacji.

A co do Skry, to z pożytkiem dla ligii będzie jak te emotki będziesz mógł zastąpić słowem średniak ;P Bo z tego co słychać to zdecydowanie pasuje to co piszesz ;P

Jedno wydaje się być pewne. Liga będzie wyrównana ;)
Przede wszystkim kibicuję... Polskiej Siatkówce!
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: madlark »

Urban pisze: Jedno wydaje się być pewne. Liga będzie wyrównana ;)
Chyba myślisz o czołówce ligi, bo reszta jest wielką niewiadomą ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Urban
Posty: 683
Rejestracja: 29 gru 2007, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Urban »

madlark pisze:
Urban pisze: Jedno wydaje się być pewne. Liga będzie wyrównana ;)
Chyba myślisz o czołówce ligi, bo reszta jest wielką niewiadomą ;)
No jasne, że tak.. ;) Chociaż liczę, że te zespoły z dołu też podniosą delikatnie poziom ;)
Przede wszystkim kibicuję... Polskiej Siatkówce!
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: dreamer »

Urban pisze:
madlark pisze:
Urban pisze:Jedno wydaje się być pewne. Liga będzie wyrównana ;)
Chyba myślisz o czołówce ligi, bo reszta jest wielką niewiadomą ;)
No jasne, że tak.. ;) Chociaż liczę, że te zespoły z dołu też podniosą delikatnie poziom ;)
Czyli ustaliliśmy już, że to czołówka (pewnie dość szeroka) ligi będzie wyrównana, a nie cała liga. Ale interesuje mnie jeszcze wasza ocena (na podstawie dotychczas wykonanych transferów i tego, czego w tym zakresie można się jeszcze spodziewać), czy to wyrównanie będzie wynikiem podwyższenia poziomu tych drużyn co do tej pory goniły Skrę, czy też obniżenia lotów przez Skrę?

dreamer
Ostatnio zmieniony 18 maja 2012, o 13:22 przez dreamer, łącznie zmieniany 1 raz.
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Grembi
Posty: 647
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 20:42
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Grembi »

dreamer pisze:
Urban pisze:
madlark pisze:No jasne, że tak.. ;) Chociaż liczę, że te zespoły z dołu też podniosą delikatnie poziom ;)
Czyli ustaliliśmy już, że to czołówka (pewnie dość szeroka) ligi będzie wyrównana, a nie cała liga. Ale interesuje mnie jeszcze wasza ocena (na podstawie dotychczas wykonanych transferów i tego, czego w tym zakresie można się jeszcze spodziewać), czy to wyrównanie będzie wynikiem podwyższenia poziomu tych drużyn co do tej pory goniły skrę, czy też obniżenia lotów przez Skrę?

dreamer
A to w tym roku dalej goni się Skrę?
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: madlark »

Grembi pisze:
madlark pisze:No jasne, że tak.. ;) Chociaż liczę, że te zespoły z dołu też podniosą delikatnie poziom ;)
Widzę, że zrobiłeś mnie autorem słów, których nie napisałem :o
dreamer pisze:Ale interesuje mnie jeszcze wasza ocena (na podstawie dotychczas wykonanych transferów i tego, czego w tym zakresie można się jeszcze spodziewać), czy to wyrównanie będzie wynikiem podwyższenia poziomu tych drużyn co do tej pory goniły skrę, czy też obniżenia lotów przez Skrę?

dreamer
Pewnie jedno i drugie ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Urban
Posty: 683
Rejestracja: 29 gru 2007, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Urban »

dreamer pisze:Czyli ustaliliśmy już, że to czołówka (pewnie dość szeroka) ligi będzie wyrównana, a nie cała liga. Ale interesuje mnie jeszcze wasza ocena (na podstawie dotychczas wykonanych transferów i tego, czego w tym zakresie można się jeszcze spodziewać), czy to wyrównanie będzie wynikiem podwyższenia poziomu tych drużyn co do tej pory goniły skrę, czy też obniżenia lotów przez Skrę?

dreamer
To ja może spokojnie odpowiem, bo wiem do czego zmierzasz w swojej pierwszej części wypowiedzi.
Na razie mówimy, że czołówka będzie wyrównana. Przynajmniej ja zaliczyłbym do tego grona 5 pierwszych zespołów z tego sezonu. Do tego grona oczywiście mogą dołączyć inne ekipy (liczę tu głównie na jakieś transfery Farta Kielce, może Trefla). W takiej sytuacji można by już mówić o wyrównanym poziomie całej ligi, bo to jednak ponad połowa zespołów, które mniej lub bardziej mogą zamieszać.
Ale może się zdarzyć sytuacja, że liga się podzieli na dwie grupy zespołów (góra i dół) i obie będą wyrównane na swój sposób.

Druga część. Myślę, że to nie jest kwestia obniżenia poziomu Skry czy dogonienia pozostałych drużyn na zasadzie białego i czarnego albo złego i dobrego. Raczej trzeba te dwa zagadnienia jakoś wypośrodkować. Skra (wg tego co dostajemy z mediów) się najprawdopodobniej osłabi (personalnie!), Resovia utrzyma poziom, podobnie ZAKSA (a może nawet podniesie), w moim odczuciu JW jeszcze podgoni. Dla Delecty też pewnie będzie na plus.
Wynika z tego, że z jednej strony mamy obniżenie poziomu Skry, z drugiej wzmocnienie innych. W efekcie dystans się zmniejsza. Czy osłabienie Skry przy wzmocnieniu innych jest osłabieniem ligi? To jest pytanie na które odpowiedź poznamy dokładnie za rok. Póki co możemy mówić (przepraszam, SPEKULOWAĆ) o tym czy liga będzie wyrównana czy nie.
Aha, i dlaczego naszym odnośnikiem wciąż pozostaje osłabienie Skry? Mistrzem jest Rzeszów ;)
Przede wszystkim kibicuję... Polskiej Siatkówce!
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: dreamer »

Urban pisze:...Aha, i dlaczego naszym odnośnikiem wciąż pozostaje osłabienie Skry? Mistrzem jest Rzeszów ;)
Nie rozumiem dlaczego tak to odbierasz (rzeszowski kibic Grembi zresztą też tak to odbierał). Wyraźnie pisałem, że chcę wiedzieć, czy Skra obniżyła loty, czy goniące ją do tej pory zespoły wzmocniły się.
Resovia jest mistrzem, ale nie miała jeszcvze okazji pokazać jak godnie będzie się jako mistrz sprawować. Do tej chwili, czyli do zdobycia mistrzostwa w tym roku (wcale nie powiedziale, że potrafi je obronić), była w grupie drużyn goniących Skrę.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
La Petomane
Posty: 153
Rejestracja: 24 cze 2011, o 17:07
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: La Petomane »

dreamer pisze:
Urban pisze:...Aha, i dlaczego naszym odnośnikiem wciąż pozostaje osłabienie Skry? Mistrzem jest Rzeszów ;)
Nie rozumiem dlaczego tak to odbierasz (rzeszowski kibic Grembi zresztą też tak to odbierał). Wyraźnie pisałem, że chcę wiedzieć, czy Skra obniżyła loty, czy goniące ją do tej pory zespoły wzmocniły się.
Resovia jest mistrzem, ale nie miała jeszcvze okazji pokazać jak godnie będzie się jako mistrz sprawować. Do tej chwili, czyli do zdobycia mistrzostwa w tym roku (wcale nie powiedziale, że potrafi je obronić), była w grupie drużyn goniących Skrę.

dreamer
No więc punktem odniesienia powinna być Reska, jeśli okaże się że znajdzie pogromcę, to znaczy że poziom ligi się podniósł ;) .
ligamistrzow
Posty: 204
Rejestracja: 24 kwie 2012, o 12:35
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: ligamistrzow »

To to w JW potrzeba jeszcze jednogo dobrego przyjmującego i walka o medale o zloto jak najbardziej w zasięgu Jastrzębian
rocky
Posty: 1201
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: rocky »

La Petomane pisze:
dreamer pisze:
Urban pisze:...Aha, i dlaczego naszym odnośnikiem wciąż pozostaje osłabienie Skry? Mistrzem jest Rzeszów ;)
Nie rozumiem dlaczego tak to odbierasz (rzeszowski kibic Grembi zresztą też tak to odbierał). Wyraźnie pisałem, że chcę wiedzieć, czy Skra obniżyła loty, czy goniące ją do tej pory zespoły wzmocniły się.
Resovia jest mistrzem, ale nie miała jeszcvze okazji pokazać jak godnie będzie się jako mistrz sprawować. Do tej chwili, czyli do zdobycia mistrzostwa w tym roku (wcale nie powiedziale, że potrafi je obronić), była w grupie drużyn goniących Skrę.

dreamer
No więc punktem odniesienia powinna być Reska, jeśli okaże się że znajdzie pogromcę, to znaczy że poziom ligi się podniósł ;) .
Większej głupoty nie słyszałem. A Skra np. miała więcej pkt. w fazie zasadniczej- może to jest prawdziwy wyznacznik, a nie wygranie 3 meczów w playoffach???
Na przestrzeni sezonu Skra pokazała, że jest najstabilniej grającym zespołem, Resovia pokazała że jak jest w formie to jest bardzo mocno, Zaksa pokazał że nie potrafi utrzymać formy, a JW w sumie pokazał jak mając dobrą paczkę można przegrać.
Zdaje mi się, że w nowym sezonie Skra będzie słabsza, bo:
a)będzie nowy rozgrywający, przede wszystkim mało zgrany z zespołem i o nieznanych jeszcze możliwościach w porównaniu od Falasci
b)nie będzie Kurka i tej dziury nie uda się załatać w 100%- nie będzie już odwołania, że Możdżonek czy ktokolwiek inny będą grać mu sytuacyjne piłki na pipe'a i ten będzie kończył większość kontr. Pomocne byłoby gdyby Winiar wziął się za siebie na siłowni i postaram się wrócić do dyspozycji z czasów występów w Trento.
Resovia będzie miała stabilniejszą formę, bo myślę że Schoeps jako bardziej doświadczony, będzie gwarantował dobrą grę w prawie wszystkich meczach. Przyjęcie też zostało wzmocnione, trzeba tylko mieć nadzieję, że Alek nie złapie kontuzji w ciągu sezonu i nie będzie zawirowań z limitem obcokrajowców. Moim zdaniem Resovia ma w sobie największy potencjał i jak wszystko pójdzie w dobrą stronę to może mistrzostwo obronić.
ZAKSA jeszcze dużo nazwisk nie podała, przydałoby się sprowadzić dobrego przyjmującego ale patrząc na to, że Skra szuka kogoś podobnego to wątpię, że się uda. Olbrzymia rola w Castellanim, żeby poukładał zespół tak jak Skrę kilka lat temu.

A jako, że to temat o JW to: macie duże nazwisko na rozegraniu, najlepszego atakującego w +L i dobry środek. Jest Kubiak, który radzi sobie zarówno w defensywie jak i w ofensywie(ah te podziały;d), trzeba mu znaleźć kogoś na podobnym poziomie do pary i będzie git.
Jak dla mnie najbliższy sezon będzie pojedynkiem między tą czwórką, Delecta raczej nie wzmocni się aż tak bardzo, żeby coś namieszać. Czewa może się całkiem posypać i bić się z resztą o ostanie miejsce w tabeli.
KuNowymHoryzontom
Posty: 437
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 14:11
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: KuNowymHoryzontom »

Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego Bernardi nie chce Łomacza ?
:))
CaMeLoTh
Posty: 423
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 16:06
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: CaMeLoTh »

Cytuję za osobą z klubu: "nie pasuje do jego koncepcji prowadzenia drużyny". Czytaj nie daje się tak łatwo prowadzić i nie zawsze gra schematy mile widziane przez Lola.
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
azsiak
Posty: 226
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 10:06
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: azsiak »

KuNowymHoryzontom pisze:Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego Bernardi nie chce Łomacza ?
Zapytaj Bernardiego... Przeciez nikt nie siedzi w glowie Bernardiego.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”