Transfery 2012/2013

Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: madlark »

dodonek pisze: Co ciekawe słyszałem, że w Resovii Góral, Karbarz i Kowal myślą o zmianie podstawowego atakującego.. Dowiedziałem się że Niemiecki bombardier Jochen Schoeps to chyba za szybka inwestycja (zbyt pochopna) i wiąże się z nim teraz duże ryzyko i długie leczenie bo ten zawodnik nie ma prawie siły w ręku. Gra na dużych dawkach blokujących ból. Propozycję miał Konarski na drugiego ale ten woli grać jako pierwszy i chwała mu więc idzie Janeczek. Co dalej z tą pozycją nie wiem ale może być różnie.
Przyjęcie - Bojić raczej zostaje no i Buszek na 4/5-go. Co by nie było też dość ryzykownie. Igła jak pisałem juz kiedyś - miał już prawie papiery JW w ręku ale dostał lepszą propozycję od Górala no a w jego przypadku to już pieniądz ważniejszy od klubu w jakim gra.
jedna baba drugiej babie :D Widzę, że wtyki masz nie tylko w PL ale też w DE.
Nie komentuję Twoich rewelacji z innych klubów +L, ale o Sovii to konfabulujesz.
p.s.
czy wcześniej nie miałeś innego nicka na tym forum? coś zaczynającego się na "m"? :o
czekam na rozwinięcie pogrubionego tekstu :]
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Darth Vuillaume
Posty: 39
Rejestracja: 20 lut 2012, o 20:31
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Darth Vuillaume »

Dajcie spokój dodonkowi, zrobił wszystkich w jajo ale przynajmniej sympatyczny z niego chłopak.

Tak jak już gdzie indziej napisałem był już taki prezes co kiedyś ludziom wciskał siatkarskie pikniki i zabawy plenerowe z nowymi siatkarzami. Skończyło się to kompromitacją a zimny prysznic dobrze im zrobił i kolejne transfery stanęły na wysokości zadania. Dlatego miejmy nadzieję, że i tym razem będzie podobnie.

Btw. Był kiedyś na forum taki maksik co to jeździł po Polsce jako dyrektor Plusa - co się z nim dzieje?
dodonek
Posty: 1059
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: dodonek »

@madlark
Nie bardzo kumam do czego się czepiasz. Przecież jeśli nie wierzysz to napisz że nie wierzysz a mnie to ani ziębi ani grzeje. Wszystko jest wg mnie jasno napisane. O Jochenie nie będę pisał jeszcze raz tego samego.
O Igle w JW pisałem jeszcze przed półfinałami +L- rozmowy były bardzo "grube" i Igła był już na słowo dogadany. Sytuacja się rozwinęła inaczej i dostał dużo lepszą propozycję więc został. Tego się niestety z mediów możesz nie dowiedzieć a jak masz sam lepsze wtyki to przedstaw swoje wersje. Finito. Poza tym resztę zweryfikują kolejne doniesienia o transferach i informacje o których pisałem więc moze tak uprzejmie poczekacie trochę cierpliwie.
tak - to ja jestem dyrektorem plusa i prezesem orlenu.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2012, o 12:11 przez dodonek, łącznie zmieniany 2 razy.
[URL=https://meettomy.site] Pretty Girls from your city[/URL]
pf95
Posty: 27
Rejestracja: 4 maja 2012, o 22:19
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: pf95 »

http://www.zaksa.pl/aktualnosci/konfere ... tellaniego

To oznacza, że do następnego poniedziałku karda Zaksy będzie zamknięta
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3945
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Klugenhammer »

pf95 pisze: To oznacza, że do następnego poniedziałku karda Zaksy będzie zamknięta
Wcale tego nie oznacza.
Darth Vuillaume
Posty: 39
Rejestracja: 20 lut 2012, o 20:31
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Darth Vuillaume »

Ciekawe gdzie trafi Janusz?
Ostatnio zmieniony 26 maja 2012, o 13:11 przez Darth Vuillaume, łącznie zmieniany 1 raz.
pf95
Posty: 27
Rejestracja: 4 maja 2012, o 22:19
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: pf95 »

Klugenhammer pisze:
pf95 pisze: To oznacza, że do następnego poniedziałku karda Zaksy będzie zamknięta
Wcale tego nie oznacza.
Myślisz, że to jakiś chwyt marketingowy?
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: dreamer »

pf95 pisze:...Myślisz, że to jakiś chwyt marketingowy?
Czemu zaraz chwyt.
Sprawa jest dość prosta. Takim trenerem warto się pochwalić i myślę, że skusiłby się na to każdy klub. Skoro już się pochwalą, to głupio byloby aby całość akcji wyglądała tak, że ewidentnie sprawa nie zawiera w sobie nic więcej treści jak tylko pochwalenie się trenerem. Więc żeby tak nie wyglądało, to trener zaprezentuje tych zawodników którzy już są w klubie, a w odniesieniu do pozycji nieobsadzonych powie parę okrągłych słów o tym, o jakiej charakterystyce zawodnik/zawodnicy są poszukiwani.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Edyta

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Edyta »

Czy jest się kim chwalić to sprawa mocno dyskusyjna, i dyskusja była o tym nie raz :) Z tą konferencją chodzi bardziej o nowy styl prowadzenia klubu i polityki informacyjnej. W Zaksie do tej pory marketing leżał. Nie pochwalono się ani powracającym Świdrem, ani Zagumnym, ani Rouzierem, ani Samicą. Nie było w ogóle prezentacji przedsezonowych, ani kontaktów zespołu z kibicami, wspólnych podsumowań sezonu itd. Od tego momentu w Zaksie starają się pewne sprawy zmienić. Widać to już na stronie internetowej klubu i w zapowiedziach nowej pani prezes. Ta konferencja jest zapewne jednym z symptomów zmian, a myślę, że do 4 czerwca może być w końcu znane nazwisko przynajmniej jednego nowego przyjmującego, bo działania od długiego czasu są bardzo intensywne.
Darth Vuillaume
Posty: 39
Rejestracja: 20 lut 2012, o 20:31
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Darth Vuillaume »

Jeśli będzie to super gwiazda Rooney, który niestety nie znalazł się w kadrze USA to proponuję ZAKSIE zorganizować jeszcze jakiś piknik albo inną zabawę plenerową z tej okazji - tacy zawodnicy rzeczywiście muszą być prezentowani z odpowiednią pompą bo inaczej przejdą bez echa i jeszcze ich na meczu komentator nie rozpozna...
Edyta

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Edyta »

Darth Vuillaume pisze:Jeśli będzie to super gwiazda Rooney, który niestety nie znalazł się w kadrze USA to proponuję ZAKSIE zorganizować jeszcze jakiś piknik albo inną zabawę plenerową z tej okazji - tacy zawodnicy rzeczywiście muszą być prezentowani z odpowiednią pompą bo inaczej przejdą bez echa i jeszcze ich na meczu komentator nie rozpozna...
Twój przekąs jest całkowicie bez sensu i chyba kompletnie nie zrozumiałeś idei. Po pierwsze w tej chwili na rynku nie ma wielu klasowych przyjmujących, za to chętnych na nich wręcz przeciwnie. Jak widać nawet Skrze trudno bić się o uznane nazwiska, a w ostatnich latach ma dużo większą renomę w Europie niż Zaksa. Nie jest winą ani Zaksy, ani Skry, że są kluby o dużo większych możliwościach budżetowych, więc daruj sobie ironię.

Po drugie kontakt z mediami i kibicami zawsze powinien być i to co robi w tej chwili Zaksa to tylko nadrabianie zaległości, coś co powinno być standardem w każdym klubie.
Darth Vuillaume
Posty: 39
Rejestracja: 20 lut 2012, o 20:31
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Darth Vuillaume »

Ja nie mam nic do kontaktu ZAKSY do kibiców a w moim poście nie ma żadnej ironii.
krzysiu
Posty: 5489
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: krzysiu »

A propo tego , że ze Skrą nie chciał podpisać kontraktu na dwa lata de Cecco. W Piacenzie taki podpisał.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: compact »

I co w tym dziwnego? Lepsza liga i lepsze pieniadze, choc miałem nadzieje do samego konca, to sie absolutnie nie dziwie.
jimasek
Posty: 27
Rejestracja: 29 maja 2010, o 18:42
Kontakt:

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: jimasek »

Coś mi się wydaje że Skra zaspała w blokach startowych w tym roku, mam nadzieję że się mylę :(
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza — Albert Einstein
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Skrzypek »

compact pisze:I co w tym dziwnego? Lepsza liga i lepsze pieniadze, choc miałem nadzieje do samego konca, to sie absolutnie nie dziwie.
W przyszłym sezonie to liga włoska będzie słabsza niż Plus Liga. Być może będą 4 lub 5 silne zespołów a reszta zbuduje składy z juniorów lub przeciętnych obcokrajowców. Kryzys. Dlatego bardzo dziwię się niektórym graczom, że wybierają Półwysep Apeniński.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: compact »

Skrzypek pisze:
compact pisze:I co w tym dziwnego? Lepsza liga i lepsze pieniadze, choc miałem nadzieje do samego konca, to sie absolutnie nie dziwie.
W przyszłym sezonie to liga włoska będzie słabsza niż Plus Liga. Być może będą 4 lub 5 silne zespołów a reszta zbuduje składy z juniorów lub przeciętnych obcokrajowców. Kryzys. Dlatego bardzo dziwię się niektórym graczom, że wybierają Półwysep Apeniński.
Czyli to co u nas. Tylko ze czolowa 5 Serie A jest silniejsza od 5 Plusligi. Wieksze pieniadze, najwybitniejsza badz co badz mysl szkoleniowa i bardzo mile warunki do zycia. Rzesze kibicow przyciagajace zawodnikow? Chyba w snach.
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1495
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Biciut »

compact pisze:I co w tym dziwnego? Lepsza liga i lepsze pieniadze, choc miałem nadzieje. Kryzys.
Ha ha ha, proszę jaki kryzys? Naturalna kolej rzeczy - bardziej cwani mają więcej, reszta... ;)
krzysiu
Posty: 5489
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: krzysiu »

Na forum Zaksy poszło info , że interesują się jakimś Brazylijczykiem , który ma powyżej 2 m wzrostu i gra na przyjęciu. Mówi się o Joao Paulo Tavaresie.
kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: kuchcik77 »

to dopisz jeszcze ze podczas spotkan w starej hali mowilo sie o Mozdzonku jako graczu Zaksy..;)jak juz "cytujesz plotki"
krzysiu
Posty: 5489
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: krzysiu »

a o tym zawodniku to każdy wie to po co pisać. Na głównej stronie siatka.org jest artykuł o Farcie Kielce , w którym to prezes mówi , że rozmawiają głównie z zagranicznymi trenerami. Po drugie jeszcze Pujol i Nilsson nie odeszli , a nawet chcą zostać ale mogą tak długo aż nie czekać na decyzje prezesa.
Roan
Posty: 1094
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 10:56
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Roan »

krzysiu pisze:A propo tego , że ze Skrą nie chciał podpisać kontraktu na dwa lata de Cecco. W Piacenzie taki podpisał.
Wydaje mi się, że gdzieś przeczytałem, że w Piacenzie spędzi najbliższy rok.
marekkrych
Posty: 12
Rejestracja: 26 maja 2012, o 16:53
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: marekkrych »

mi tez sie wydaje ze podpisal na rok ale z mozliwoscie przedluzenia.
baca98
Posty: 94
Rejestracja: 27 kwie 2012, o 21:41
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: baca98 »

Nawrocki i Piechocki do wymiany. Pozbywać się Możdzonka to porażka atak może nie Kozakowa ale swoje zagrywką zawsze wyciągał i nie raz uratował wynik, to samo blok a Nawrocki myśli że to jakiś siatkarski menadżer jest tutaj nie ma punktów za atak ekstra.
marekkrych
Posty: 12
Rejestracja: 26 maja 2012, o 16:53
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: marekkrych »

Nawrocki i Piechocki do wymiany. Pozbywać się Możdzonka to porażka atak może nie Kozakowa ale swoje zagrywką zawsze wyciągał i nie raz uratował wynik, to samo blok a Nawrocki myśli że to jakiś siatkarski menadżer jest tutaj nie ma punktów za atak ekstra.


Chcesz mi powiedzieć ze ludzie dzięki którym Skra odnosiła największe sukcesy przez 7 lat maja tak po prostu odejść bo sprzedali Możdżonka do JW? Możdżonek wypadł ze składu, wygryzł go młody Kłos i tyle. Wiec jak nie pasuje mi od nowego sezonu rola rezerwowego to niech sobie idzie do innej drożyny.
Sobollo
Posty: 198
Rejestracja: 26 sie 2011, o 21:44
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Sobollo »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 27 maja 2012, o 09:19 przez Ted, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Pkt 23 regulaminu forum
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1495
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Biciut »

[ingerencja moderatora]

Czy ktoś zorientowany wie jaka będzie najbliższa przyszłość Adriana Buchowskiego? Wraca do JW czy zostaje?
Ostatnio zmieniony 27 maja 2012, o 11:17 przez Arff, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pkt 23 regulaminu forum...
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: ksjw90 »

[ingerencja moderatora]

marekkrych

Skąd masz info, że Możdzonek będzie grał w Jastrzębiu? Jeśli to Twoje wymysły to daruj sobie, bo tylko siejesz niepotrzebne plotki skoro nie masz 100% źródła.
Ostatnio zmieniony 27 maja 2012, o 11:17 przez Arff, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: j/w
Roan
Posty: 1094
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 10:56
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Roan »

ksjw90 pisze:[ingerencja moderatora]

marekkrych

Skąd masz info, że Możdzonek będzie grał w Jastrzębiu? Jeśli to Twoje wymysły to daruj sobie, bo tylko siejesz niepotrzebne plotki skoro nie masz 100% źródła.
A kto mam 100%? Wydawało mi się że przede wszystkim o plotkach tu się rozmawia.
marekkrych
Posty: 12
Rejestracja: 26 maja 2012, o 16:53
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: marekkrych »

Skąd masz info, że Możdzonek będzie grał w Jastrzębiu? Jeśli to Twoje wymysły to daruj sobie, bo tylko siejesz niepotrzebne plotki skoro nie masz 100% źródła.


A powiedz mi skąd mam mieć 100 % pewność? odwołuję się do tego co widzę na karuzeli transferowej. A jeśli mówisz że sieje niepotrzebne plotki to powiedz to jeszcze 100 innym użytkownikom na tym forum bo oni tak samo mówili kiedyś o niektórych zawodnikach że zmieniają kluby a wcale tego nie robili.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”