Skra Bełchatów

lordsith2
Posty: 128
Rejestracja: 7 maja 2009, o 21:33

Re: Skra Bełchatów

Post autor: lordsith2 »

gregory1228 pisze:
leeon pisze:regory1228 - bo oczekiwania były dalece większe.
Dobrze tylko np kiedys do SKry przychodzili gracze typu WIniarski, Zatorski, Gacek, Możdzonek itp i jak oni wtedy przychodzili do Skry byli pokroju własnie Vincicia. Mimo tego rozwineli sie i osiągneli status gwiazd wiec uważam niestosownym na starcie skreślac Słoweńca (wiadomo że wtedy aspiracje Skry były nieco mniejsze od tych)
Nie spierając się już o to czy byli oni pokroju Vincica czy nie (moim zdaniem nie Winiarski- mistrz świata juniorów, czy Zatorski uważany za jednego z najlepszych młodych libero na świecie) Skra była wtedy inną drużyną. Teraz po wielu latach panowania i utraconym mistrzostwie Polski, wydawało się, że drużyna się znacząco wzmocni by odzyskać mistrzostwo i wygrać wreszcie Ligę Mistrzów. Z takimi transferami ciężko tego oczekiwać. Oczywiście wszyscy mogą się mylić bo i tak wszystko zweryfikuje boisko. Jednak to naturalne, że w każdym wielkim klubie oczekuje się znanych i dobrych zawodników. Tym bardziej gdy w mediach i od osób z klubu przewijają się informacje o zainteresowaniu o zawodnikami typu Grbic, De Cecco. Ciekawe czy np. kibice przykładowo Realu byli by zadowoleni po transferze jakiegoś nawet w miarę dobrego zawodnika, gdy mówiło się o sprowadzeniu przykładowo Torresa, Silvy, Rooneya itp
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6842
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

Murilo0 pisze:
betkrzys pisze: wg mnie środek najlepszy w PLS
Opadła mi szczęka :] :] :] W czym lepsza jest para 34-letni Pliński i kibic Kooistra/ nieopierzony Kłos od Nowakowskiego i Kosoka/Grzyba czy Możdżonka/Wiśniewskiego i Gładyra ? :o
nie wdając się w polemikę oceny składów klubów to nieopierzony Kłos wygryzł Możdzona ze składu, 34-letni Pliński miał super sezon, a Kooistra nie zapomniał jak się gra.
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: ksjw90 »

Kauchuck

Jeśli Ciebie Gasparini nie przekonał swoimi umiejętnościami to chyba nie oglądałeś go w akcji. Jeden z najjaśniejszych atakujących w PlusLidze w tamtym sezonie. Po sezonie wypromowany dostał się do włoskiej ligi. Ogólnie solidny zawodnik i byłby wzmocnieniem dla każdego klubu naszej ligi.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: madlark »

[post usunięty]
Ostatnio zmieniony 3 lip 2012, o 21:59 przez Arff, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pkt 23 regulaminu forum...
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6842
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

[post usunięty]
Ostatnio zmieniony 3 lip 2012, o 21:59 przez Arff, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: jw.
Awatar użytkownika
PvK
Posty: 1008
Rejestracja: 6 kwie 2011, o 21:06
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: PvK »

leeon pisze:Brak ławki? Sorry, ale jakoś nie widzę by ławka JW czy też ZAKsy była mocniejsza. Nieograny rozgrywający - w LM ograny i to czasami z niezłym skutkiem. Żaden wirtuoz, ale Tischer przy Nim to też nie jest geniusz ;). Zmiennik Wlazłego? a kto jest zmiennikiem Łaski, Rouziera? Środkowi Skry tez nie mają co drżeć przed innymi. Problem jest ze zmiennikami na pozycji przyjmującego.
Nie napisałem, że nie ograny w LM tylko, że nie ograny na tym poziomie. Ile razy w tej LM grał z zespołami które poziomem dorównują Resovii, Zaksie, JW, Delekcie? 8razy zagra z nimi w fazie zasadniczej (z tyle razy grał?) + play off'y + mecze w LM = duuużo meczów z bardzo mocnymi zespołami. Prawdopodobnie przez 1 sezon, zagra ich 3razy tyle, ile do tej pory.
Co do 2 atakującego JW ok zgoda, słabszy niż w Skrze. Na przyjęciu rezerwowy Gierek, który prezentował się znacznie lepiej niż rezerwowi Skry(którzy zagrali zaledwie garstkę meczów, w większości beznadziejnych). Porównywanie Tischera z Vincicem jest zabawne ;) . Ruciak na rezerwie a nawet Kapelus to gracze gwarantujący, że w przypadku wejścia ich na boisko poziom gry Zaksy niekoniecznie spada.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6842
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

Dla mnie robienie z Tischera jakiegoś nie wiadomo jakiego rozgrywacza też jest zabawne. Kapelus nie powalał przez cały sezon, a nie wiadomo jak będzie z Ruciakiem po dłuższym leżakowaniu. Witczak, Zbierski też szału nie robi. Gierek lepszy nie będzie, Możdżon wydaje się mieć problemy motywacyjne w przypadku konkurencji itd itp. Tak mozna dywagować godzinami.
Ostatnio zmieniony 3 lip 2012, o 22:27 przez leeon, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: madlark »

Dodatkowo, chyba nie potrzeba nikogo przekonywać, że Zaksa wzmocniła się na ławce.
DC na pewno zna słabe punkty Skry.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Chal »

betkrzys pisze:Już spotkałem sie z opinią że Olsztyn powalczy ze SKRA...
Przynajmniej sypacza mamy lepszego ;)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
AsurBaniPal
Posty: 373
Rejestracja: 26 paź 2010, o 07:14

Re: Skra Bełchatów

Post autor: AsurBaniPal »

ten transfer mnie dobił straciłem wiarę w Polską siatkówkę, po ostatnim rewelacyjnym sezonie transferowym teraz największy potentat zatrudnia śmiesznych zawodników
JA bym tu sobie takich żartów nie robił bo nie ma się z czego śmiać. Skra przestanie być europejską potęgą odpadnie nam wizytówka Polski w siatkówce klubowej mam nadzieje że Resovia i Zaksa zastąpią ją porządnie
Tyle gadanie o tej Skrze kto za Kurka kto za Falasce a mamy

To dla mnie taki gwoźdź do trumny na temat tego jakie mamy teraz problemy w lidze
Sory może troche przesadzam ale musiałem to napisać naprawde wierzyłem że możemy być potęgą, Sukcesy na arenach klubowych, dobre wyniki reprezentacji, myślałem że siatkówka się rozwinie ale ruscy jak to ruscy zero litości wzieli co najlepsze a inni szukajcie
Awatar użytkownika
Sigurdsson
Posty: 76
Rejestracja: 27 kwie 2012, o 08:18
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Sigurdsson »

Kibice SKRY zasłużyli na więcej. Kropka.
Darowizna na rzecz Stowarzyszenia Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia
Bank Millenium S.A.
03 1160 2202 0000 0000 6017 6058 PLN

http://hospicjum.lublin.pl/zaangazuj-sie/
Roan
Posty: 1094
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 10:56
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Roan »

Szału nie ma, ale katastrofy też nie będzie. Na ocenę sypacza przyjdzie czas, jak pokazała ostatnimi czasy Sovia wcale nie jest łatwo zatrudnić dobrego grajka na tej pozycji. Myślę, że i Skra się trochę pomęczy. Sytuacje wyjściową mieli naprawdę super, ale ostatnie dwa lata dali mocno ciała w transferach. W sezon tych dwuletnich zaniedbań nie nadrobią, przyjdzie poczekać.

BTW. nie tak dawno wszyscy narzekali, że Skra to całe zło ligi bo ma skład dużo lepszy niż pozostałe zespoły i liga jest nudne. No więc teraz nudna być nie powinna.
baca98
Posty: 94
Rejestracja: 27 kwie 2012, o 21:41
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: baca98 »

Z tym składem brązowy medal będzie mega sukcesem. Tandem Piechocki/Nawrocki przekombinował i przesiadł się z kolażówki na Wigry 5 z przeżutkami. Możdżon to podstawa naszej kadry mega skuteczny, trudna zagrywka i zabójczy blok zawsze dawały Skrze mnóstwo punktów i nie raz wyciągały ich z nielada opałów. Tego argumentu zabraknie a Kłos pod presją - to się zobaczy, ale rewelacji bym się nie spodziewał.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6842
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

Eee coś mnie ominęło czy z zagrywki Możdżona pozostała tylko slaba świeca, a jego skuteczność to mit? Rozumiem rozczarowanie rozgrywającym, ale nie twórzmy alternatywnej rzeczywistości.
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: BadTrue »

leeon pisze:Eee coś mnie ominęło czy z zagrywki Możdżona pozostała tylko slaba świeca, a jego skuteczność to mit? Rozumiem rozczarowanie rozgrywającym, ale nie twórzmy alternatywnej rzeczywistości.
Skuteczność Możdżonka pozostawia wiele do zyczenia, puszczajac go Skra zrobiła dobry krok, sciagajac VIncicia bardzo zły, myślałem ze po sezonie Piechocki wyciągnie jakieś wnioski.....w sumie wyciągnął dokonał zmian i tak jak wymianę Kurka-Cala mogę zrozumieć tak Falasca-VIncic ani troche....powiem szczerze ze zastanawiam się kto chciał go w Skrze sciagnac, wystarczy w sumie popatrzec na jego jeden mecz i można wyciągnąc od razu wnioski ze nie jest on sypaczem na miare Skry. Pytanie tylko czemu ja to widze i pewnie większość z Was a nikt ze sztabu Skry nie..?.
krzysiu
Posty: 5489
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: krzysiu »

Czyli to była prawda co mówił Piechocki , że może być chwilowe obniżenie poziomu gry Skry Bełchatów. Po prostu duża kasa się skończyła , trzy razy kupiono FF LM i ani razu nie wygrano i finito. Ja uważam , że jak chcieli obniżać poziom gry to trzeba było to robić z Drzyzgą i dać mu szansę , a nie z porównywalnie grającym Vincicem. Drzyzga też gra dobrze środkiem tak jak tego chciał Jacek Nawrocki.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Skra Bełchatów

Post autor: weary_skier »

Roan pisze:Szału nie ma, ale katastrofy też nie będzie. Na ocenę sypacza przyjdzie czas, jak pokazała ostatnimi czasy Sovia wcale nie jest łatwo zatrudnić dobrego grajka na tej pozycji.
W ostatnich latach udało się 2 na 3 razy :) a wliczając Woickiego (wówczas v-ce MP i zawodnik kadry) to 3 na 4.
leeon pisze:Dla mnie robienie z Tischera jakiegoś nie wiadomo jakiego rozgrywacza też jest zabawne
Jednak dwa razy swój klub do finału LM doprowadził. Chociaż jasne, nie wiadomo jakim graczem to on nie jest, ale lepszym niż Vincic.

Mocno zdziwiło mnie zakontraktowanie Vincicia. Wcale się z tego faktu nie cieszę, ani przez pryzmat wartości całej ligi ani przyszłej rywalizacji Resovii ze Skrą. Jak już zwyciężać to z najlepszymi.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
radosoviak
Posty: 731
Rejestracja: 31 paź 2011, o 20:08
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Skra Bełchatów

Post autor: radosoviak »

Ciekawe czy Skra w ogóle była zainteresowana Tischerem na pewno jest to lepszy zawodnik niż Vincic.
"Zagrywką meczu się nie wygrywa. " Ljubomir Travica
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: pk+ »

leeon pisze:
Murilo0 pisze:
betkrzys pisze: wg mnie środek najlepszy w PLS
Opadła mi szczęka :] :] :] W czym lepsza jest para 34-letni Pliński i kibic Kooistra/ nieopierzony Kłos od Nowakowskiego i Kosoka/Grzyba czy Możdżonka/Wiśniewskiego i Gładyra ? :o
nie wdając się w polemikę oceny składów klubów to nieopierzony Kłos wygryzł Możdzona ze składu, 34-letni Pliński miał super sezon, a Kooistra nie zapomniał jak się gra.
Hmmm reprezentacja jakoś temu przeczy, sam nie jestem wielkim fanem Możdżonka ale to że go Kłos wygryzł ze składu to chyba bardziej zasługa trenera Skry niż wyższości jednego zawodnika nad drugim. Na pewno młodszy i ambitniejszy Kłos bardziej się starał, a bardziej doświadczony i trochę flegmatyczny Możdżonek pewnie w myślach wzruszał ramionami i odwalał pańszczyznę... Kooistra nie zapomniał jak się gra - pewnie nie zapomniał tylko dlaczego przesiedział cały sezon na trybunach, bo Pliński, Możdżonek i Kłos byli tak mega mocni czy dlatego że trener miał taką wizję? A co jeśli trener nadal będzie miał taką wizję?

radosoviak pisze:Ciekawe czy Skra w ogóle była zainteresowana Tischerem na pewno jest to lepszy zawodnik niż Vincic.
Nie ma znaczenia kim się interesowali, ważne kogo udało się zakontraktować... w sumie to podawanie kim się interesowali lub podobno się interesowali, a wręcz ile godzin zabrakło do zakontraktowania to jedne z największych wtop pijarowych jakie Skra zaliczyła... więc może lepiej żeby milczeli o swoich planach(marzeniach).
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Ejpok
Posty: 629
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Ejpok »

radosoviak pisze:Ciekawe czy Skra w ogóle była zainteresowana Tischerem na pewno jest to lepszy zawodnik niż Vincic.
Nie przypominam sobie, aby Skra grała na przeciw Simona Tichera w LM, także raczej nie była zainteresowana:)
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: BadTrue »

A może rzeczywiście jest coś na rzeczy z tym ograniczonym budżetem klubu..??
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kevinpsb »

radosoviak pisze:Ciekawe czy Skra w ogóle była zainteresowana Tischerem na pewno jest to lepszy zawodnik niż Vincic.
Jeden poziom...
baca98 pisze:1. Z tym składem brązowy medal będzie mega sukcesem.
2. Tandem Piechocki/Nawrocki przekombinował i przesiadł się z kolażówki na Wigry 5 z przeżutkami.
3.Możdżon to podstawa naszej kadry mega skuteczny, trudna zagrywka i zabójczy blok zawsze dawały Skrze mnóstwo punktów i nie raz wyciągały ich z nielada opałów. Tego argumentu zabraknie a Kłos pod presją - to się zobaczy, ale rewelacji bym się nie spodziewał.
1. Skra ma mocniejszy zespół niż JW na każdej pozycji... Ewentualnie przy Wlazłym i Łasko można się zatrzymać oraz Tisherem i Vinciciem...
2. Przekombinował już dawno... Niestety ale Ci panowie pogubili się na rynku transferowym potwornie.
3. Bzdura... Możdżonek to najsłabszy gracz Skry w ważnych meczach. Głównie jego obarczył bym winą za porażki z Zenitem. Akurat jakoś to nie będzie żadna strata dla Bełchatowian, może wzmocnienie dla innego zespołu ale nie strata dla Skry...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Skra Bełchatów

Post autor: akukuk »

Nie ma żadnych wątpliwości, że Tischer jest zawodnikiem lepszym od Vincica. Też się dziwię, że Skra nie postarała się o Niemca. Zresztą teraz rozgrywających lepszych od Vincica z naszej ligi można wymienić jednym tchem. Bez wątpienia wieloletni mistrz Polski, aktualny vice-mistrz, zespół pretendujący do mistrzostwa w przyszłym sezonie oraz do sukcesu w Lidze Mistrzów i niezmienny faworyt naszej ligi, na rynku transferowym powinien pokazać zdecydowanie więcej, bo na chwilę obecną ja osobiście nie widzę żadnego progresu, a same straty. Nie oszukujmy się - transfery Skry w porównaniu do transferów Resovii, Zaksy i JW wypadają bardzo blado.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Skra Bełchatów

Post autor: weary_skier »

akukuk pisze: Nie oszukujmy się - transfery Skry w porównaniu do transferów Resovii, Zaksy i JW wypadają bardzo blado.
W moim odczuciu Cala jest jedynie słabszy od Contrerasa. Na pewno lepszy od Kowaczewicia i Martino-o ile ten nie powróci do swojego złotego okresu, bo Włoch z nowych przyjmujących w Pluslidze ma największy potencjał. Za to Vincić faktycznie wygląda fatalnie. W lidze jest na tę chwilę 5-6 lepszych od niego...
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
mirek0490
Posty: 101
Rejestracja: 15 cze 2009, o 12:58
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin

Re: Skra Bełchatów

Post autor: mirek0490 »

Nie przesadzałbym tak z tym "spuszczaniem" Skry. Fakt, transfery nie powalają, ale ciągle mają kilku niezłych zawodników w składzie. Winiar i Wlazły wiadomo, Zatorski obok Igły najlepszy libero. Cala ma spory potencjał jak się sprawdzi to ciągle mogą mieć najlepsza parę przyjmujących w lidze. Środek moim zdaniem nie powala, Możdzon nie miał najlepszego sezonu, ale Kooistra nie miał go wcale, Plina ma już swoje lata, a do Kłosa ciągle nie jestem przekonany w 100%. No i rozgrywający, nie znam za bardzo tego Vincica, na pierwszy rzut oka nie robi wrażenia, ale może się sprawdzi.
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Bezowy »

weary_skier pisze: W moim odczuciu Cala jest jedynie słabszy od Contrerasa. Na pewno lepszy od Kowaczewicia i Martino-o ile ten nie powróci do swojego złotego okresu...
Uuuaa..., ależ ten Kovacević słaby, Reska zrobiła fatalny transfer ;) . Oczywiście nie ma się co szarpać na słowa, sezon pokaże. Powiem tyle - do czołowych klubów przyszło czterech nowych w lidze przyjmujących (edit:racja madlark - pięciu ;) ). Zobaczymy jak się zaaklimatyzują i jak zgrają się ze swoimi rozgrywającymi. Tu stawiam tezę, że przed Calą (dobrze odmieniam?) najtrudniejsze zadanie.
kevinpsb pisze:
radosoviak pisze:Ciekawe czy Skra w ogóle była zainteresowana Tischerem na pewno jest to lepszy zawodnik niż Vincic.
Jeden poziom...
Póki co, nie stawiałbym znaku równości między nimi. Simon może wielką gwiazdą nie jest, jednak ma ugruntowaną swoją pozycję jako solidny rozgrywający. A Vinić ???
kevinpsb pisze:.....
1. Skra ma mocniejszy zespół niż JW na każdej pozycji... Ewentualnie przy Wlazłym i Łasko można się zatrzymać oraz Tisherem i Vinciciem...
Chyba, że JW będzie miało fantazję (albo konieczność - Martino?) zagrać parą przyjmujących Kubiak / Gierek, to wówczas przy środku Bontje / Holmes również bym się zatrzymał :)

O ile zgodzę się ze zdaniem które już padło (chyba dreamer), że formuła zespołu Skry w dotychczasowym składzie się wyczerpała, to już absolutnie nie zgodzę się na "wyrzucenie" Skry z czołowej czwórki ligi (tu już na pewno dreamer).
Powiem więcej: Skra jest jednym z trzech głównych kandydatów do MP. Leciutką przewagę dałbym Sovii, raz niejako z urzędu bo to w końcu obrońca tytułu i po raz pierwszy będzie miała to co dotychczas było siłą Bełchatowian - zgranie i stabilizacja.
Vinić - tego transferu zupełnie nie rozumiem. Skra miała trzy rozsądne wyjścia:
1. Wzmacniamy pozycję rozgrywającego i zatrudniamy sypacza wyraźnie lepszego od dotychczasowego.
2. W przypadku braku możliwości z różnych przyczyn, realizacji punktu pierwszego, czekamy jeszcze rok zostawiając na razie dotychczasowego sypacza który mimo wieku jest zdrowy i wciąż gra na jakimś tam poziomie. Przez ten rok AKTYWNIE szukamy godnego następcy.
3. Idziemy inną drogą i wprowadzamy zawodnika mniej znanego ale zdolnego i perspektywicznego - działanie na przyszłość.

Punkt pierwszy nie został zrealizowany, widocznie nie było możliwości. W drugim przypadku zachowano się jak kiepski gospodarz który pozbył się "starej szkapy pociągowej" która jednak wciąż dawała radę, nie zorientowawszy się wcześniej czy na targu kupi coś lepszego na co go stać.
W trzecim wypadku naturalnym wyjściem był Drzyzga i nie dostrzegam logicznego uzasadnienia, dlaczego Vinić a nie Fabian.

Tak to sobie widzę, być może błądzę ale jedno jest pewne - liga będzie najciekawsza od lat, choć niestety tylko w walce o najwyższe pozycje. W pozostałych aspektach może być (odpukać) odwrotnie.
Ostatnio zmieniony 4 lip 2012, o 11:34 przez Bezowy, łącznie zmieniany 1 raz.
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: madlark »

Bezowy pisze:Powiem tyle - do czołowych klubów przyszło czterech nowych w lidze przyjmujących. Zobaczymy jak się zaaklimatyzują i jak zgrają się ze swoimi rozgrywającymi. Tu stawiam tezę, że przed Calą (dobrze odmieniam?) najtrudniejsze zadanie.
A nawet pięciu ;)
Jestem najbardziej ciekawy tego Felipe Fontelesa
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
betkrzys
Posty: 883
Rejestracja: 6 maja 2012, o 10:41
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: betkrzys »

Murilo0 pisze:
betkrzys pisze: wg mnie środek najlepszy w PLS
Opadła mi szczęka :] :] :] W czym lepsza jest para 34-letni Pliński i kibic Kooistra/ nieopierzony Kłos od Nowakowskiego i Kosoka/Grzyba czy Możdżonka/Wiśniewskiego i Gładyra ? :o
Plinski bardzo dobry sezon, Kooistra mimo rozegrania tylko 24 setów miał 0,4 blok na set - Kosok 0,3 (mimo wszystko nie będe go oceniać po tym sezonie, sezon 12/13 tak naprawdę pokaże na co gościa stać-, Kłos wygryzł ze składu Możdżonka i tylko ze wzgledu na umiejętności w obecnym sezonie a nie za "widzi mi się" Nawrockiego (blok blokiem obaj po 0,4 na set, a atak? 124 do 123 punktów na korzyść Kłosa przy rozegraniu aż o 15 setów mniej), Grzyb lepszy od Pliny? Wolne żarty. Kosok - fakt w rundzie zasadniczej nie zaskoczyl, forme złapał na play offy i RP, w RP który srodkowy jest najszybciej ściagany? Radzę się ogarnąć i nie faworyzować czegoś na siłę...
zespół nie da rady to sędzia pomoże - finał czelendż 2019.
Awatar użytkownika
plecotus
Posty: 926
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:18
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: plecotus »

Fama głosi (ale nie wierzcie temu Famie, bo to straszny kłamca), że Skra ma na ten sezon obcięty budżet (ponoć PGE tylko pod tym warunkiem obiecało przedłużyć umowę sponsorską na kolejne lata) i to podobno o dwie bańki.
8
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Bezowy »

betkrzys pisze:... Grzyb lepszy od Pliny? Wolne żarty...
Przecież nikt tak nie twierdził! Litości!
betkrzys pisze:Kosok - fakt w rundzie zasadniczej nie zaskoczyl, forme złapał na play offy i RP, ...
Ciężko jest zaskoczyć mając rękę w gipsie, a później przechodzić długą rehabilitację ;)
betkrzys pisze: Radzę się ogarnąć i nie faworyzować czegoś na siłę...
Oj, styl dyskusji to Ty masz ciężki, rzekłbym "onetowy". A ja "radzę" nie dawać tego typu rad innym użytkownikom tego kulturalnego forum. W innym wypadku nie wróżę długiej "kariery" tutaj.
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”