AZS Olsztyn

Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: AZS Olsztyn

Post autor: dreamer »

hubert pisze:...Mam nadzieję, że doświadczenia będą lepsze niż z Jesperem Petersenem.
Mam problem ze zlokalizowaniem w pamięci tego zawodnika. Kiedy on grał?

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: madlark »

dreamer pisze:
hubert pisze:...Mam nadzieję, że doświadczenia będą lepsze niż z Jesperem Petersenem.
Mam problem ze zlokalizowaniem w pamięci tego zawodnika. Kiedy on grał?

dreamer
2001/2002
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: AZS Olsztyn

Post autor: dreamer »

Dzięki madlark
Całkowicie uciekł mi z głowy ten zawodnik (przyjmujący? chyba tak) mimo że doskonale pamiętam z tamtego sezonu choćby grającego w AZSie obecnego pierwszego rozgrywającego reprezentacji USA Donalda Suxho.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Bezowy »

hubert pisze:
Xaar pisze:Jonas Kvalen na 2 lata w AZSie.

http://www.indykpolazs.pl/news.php?id=1406
Mam nadzieję, że doświadczenia będą lepsze niż z Jesperem Petersenem.
A dlaczego porównujesz akurat Norwega z Duńczykiem? Ok, jeżeli ot tak po prostu, to się nie czepiam. Byłem ciekaw.
Przy okazji, z Norwegów grających u nas kojarzę tylko Geira Eithuna z Resovii, który w jednym z wywiadów powiedział, że jego największym sukcesem zawodowym jest to, że może się utrzymać z gry w siatkówkę :D
No i dzięki Waszemu nabytkowi dowiedziałem się co znaczy TVN ;) Szkoła o profilu siatkarskim Topp Volley Norway. Życzę Wam, żeby Jonas miał większe pojęcie o siatkówce, niż dziennikarze stacji... TVN ;)
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: madlark »

Bezowy pisze: Przy okazji, z Norwegów grających u nas kojarzę tylko Geira Eithuna z Resovii, który w jednym z wywiadów powiedział, że jego największym sukcesem zawodowym jest to, że może się utrzymać z gry w siatkówkę :D
Młody Marszałek grał w reprezentacji Norwegi.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Streeter
Posty: 7494
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Streeter »

Chal pisze: A jakie mecze widziałeś? [Łukasza Szarka - przyp. Streeter]
Wybacz, że dopiero po takim czasie odpisuję, ale byłem nieobecny na forum ;) mecze Łukasza, które widziałem pochodzą sprzed 2-3 sezonów, więc nie mogą w jakikolwiek sposób oddawać tego, czy zawodnik się u Was sprawdzi czy nie. Po porstu wtedy miał dość spory potencjał (jak Gromadowski kiedyś), a czy będzie go w stanie wykorzystać, czy nie to myślę, że okaże się już w najbliższym sezonie.
Chal pisze:Natomiast jeśli będzie problem ze zgraniem z Sobalą, to zawsze można grać starym zestawieniem.
Uważasz, że Wojtek przyszedł do Was z zamiarem bycia pierwszoszóstkowym? Bo ja osobiście sądzę, że podstawową parą powinien być Hain z Gunią. Może nie jest to najsilniejsza para środkowych w lidze, no ale Sobala jedyne czym przewyższa któregokolwiek z tej dwójki to Gunię wzrostem.
#ŁączyNasSiatka

PlusLiga 24/25 (ost. akt. 8 czerwca 2024):

http://laczynassiatka.pl/leagues/2024/8 ... d924111746
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Arff »

Bezowy pisze: Przy okazji, z Norwegów grających u nas kojarzę tylko Geira Eithuna z Resovii, który w jednym z wywiadów powiedział, że jego największym sukcesem zawodowym jest to, że może się utrzymać z gry w siatkówkę :D
Biorąc po uwagę, że średnie zarobki w Norwegii, to jakieś 30tys. ojro rocznie, to nie ma się co dziwić, że chłopak się cieszy... bo za grę w Polsce zapewne więcej nie dostawał... u nas to są ogromne pieniądze, ale tam za taką kasę nie opływasz w luksusach, i śmiało można powiedzieć, że co najwyżej "jest za co wyżyć" :)
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Chal »

Streeter pisze:
Chal pisze:Natomiast jeśli będzie problem ze zgraniem z Sobalą, to zawsze można grać starym zestawieniem.
Uważasz, że Wojtek przyszedł do Was z zamiarem bycia pierwszoszóstkowym? Bo ja osobiście sądzę, że podstawową parą powinien być Hain z Gunią. Może nie jest to najsilniejsza para środkowych w lidze, no ale Sobala jedyne czym przewyższa któregokolwiek z tej dwójki to Gunię wzrostem.
Tak uważam. Hain ubiegły sezon niemal cały miał stracony, a w poprzednim mocno odstawał do Guni, zwłaszcza w bloku. O ile więc nie będzie jakiegoś dużego skoku jakościowego w jego grze, to sądzę, że Sobala przynajmniej na początku sezonu posadzi go na ławce.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: AZS Olsztyn

Post autor: tclancy22 »

Z calym szacunkiem, ale Sobala ma duze szanse na wygryzienie Haina badz Gunie. Zwlaszcza ten drugi jest tak marny, ze nawet slaby Sobala moze bo wyrzucic na lawke. Oczywiscie przy zalozeniu, Ze aktualnie Hain i Gunia sa podstawowymi zawodnikami.
Streeter
Posty: 7494
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Streeter »

Chal pisze: Tak uważam. Hain ubiegły sezon niemal cały miał stracony, a w poprzednim mocno odstawał do Guni, zwłaszcza w bloku. O ile więc nie będzie jakiegoś dużego skoku jakościowego w jego grze, to sądzę, że Sobala przynajmniej na początku sezonu posadzi go na ławce.
W pierwszym sezonie Hain radził sobie całkiem przyzwoicie, a potem złapał kontuzję, więc ciężko stwierdzić jego dyspozycję na przyszły sezon. Jednak Hain z sezonu w którym debiutował, to lepszy zawodnik niż Sobala, w poprzednim, w którym niejako też debiutował. Teraz jest kwestia czy Sobala dalej będzie swoje umiejętności podnosił, czy stanie w miejscu bądź straci, jak niektórzy młodzi zawodnicy po pierwszym sezonie. Ogólnie strasznie dużo u Was niewiadomych: Ananiev, Łukasik, Hain, Krzysiek. Oby Panas to wszystko jakoś fajnie poukładał :)
#ŁączyNasSiatka

PlusLiga 24/25 (ost. akt. 8 czerwca 2024):

http://laczynassiatka.pl/leagues/2024/8 ... d924111746
Awatar użytkownika
Indyk AZS Ol
Posty: 951
Rejestracja: 20 maja 2011, o 12:49
Płeć: M
Lokalizacja: Jeziorany

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Indyk AZS Ol »

Streeter pisze:
Chal pisze: Tak uważam. Hain ubiegły sezon niemal cały miał stracony, a w poprzednim mocno odstawał do Guni, zwłaszcza w bloku. O ile więc nie będzie jakiegoś dużego skoku jakościowego w jego grze, to sądzę, że Sobala przynajmniej na początku sezonu posadzi go na ławce.
W pierwszym sezonie Hain radził sobie całkiem przyzwoicie, a potem złapał kontuzję, więc ciężko stwierdzić jego dyspozycję na przyszły sezon. Jednak Hain z sezonu w którym debiutował, to lepszy zawodnik niż Sobala, w poprzednim, w którym niejako też debiutował. Teraz jest kwestia czy Sobala dalej będzie swoje umiejętności podnosił, czy stanie w miejscu bądź straci, jak niektórzy młodzi zawodnicy po pierwszym sezonie. Ogólnie strasznie dużo u Was niewiadomych: Ananiev, Łukasik, Hain, Krzysiek. Oby Panas to wszystko jakoś fajnie poukładał :)

Jeśli Ananiev zacznie ten sezon tak jak ten zakończony (chodzi mi o początek tamtego) to mogę spać spokojnie :) A jeśli chodzi o Haina to tu stawiałbym większy znak zapytania.
"Tak mają wojownicy? Jak nie idzie nożem to się wyjmuje topór, a jak toporem nie pójdzie to? ". - Adam Romański o Karlitzku :] w meczu KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 9 grudnia 2023 roku.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: AZS Olsztyn

Post autor: weary_skier »

tclancy22 pisze:Z calym szacunkiem, ale Sobala ma duze szanse na wygryzienie Haina badz Gunie. Zwlaszcza ten drugi jest tak marny, ze nawet slaby Sobala moze bo wyrzucic na lawke. Oczywiscie przy zalozeniu, Ze aktualnie Hain i Gunia sa podstawowymi zawodnikami.
Gunia dużo traci na swojej ciapowatości ogólnym boiskowym nieogarnięciu. Mimo to jest zawodnikiem lepszym od Sobali. Dawid to zawodnik bardzo dobry w ataku, co do bloku to różnie bywa, w zeszłym sezonie fatalnie, ale 2010/2011 bardzo dobrze. Zagrywka również na korzyśc Guni. Dlatego wątpię, żeby "mierniejszy" Sobala posadził go na ławkę, najprawdopodobniej obaj będą grac razem w szóstce.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Bezowy »

weary_skier pisze: Gunia dużo traci na swojej ciapowatości ogólnym boiskowym nieogarnięciu. Mimo to jest zawodnikiem lepszym od Sobali. Dawid to zawodnik bardzo dobry w ataku, co do bloku to różnie bywa, w zeszłym sezonie fatalnie, ale 2010/2011 bardzo dobrze. Zagrywka również na korzyśc Guni. Dlatego wątpię, żeby "mierniejszy" Sobala posadził go na ławkę, najprawdopodobniej obaj będą grac razem w szóstce.
:] Od razu wyświetlił mi się obraz Ignaczka, który kilka sezonów temu w Resovii, na przerwie meczowej do Guni - "Młody! Chodź tu k...wa! Jeszcze raz tak zrobisz to ci wp.....lę!" :]
Później z resztą publicznie Igła za to przepraszał, bo zadzwoniła do niego oburzona ...babcia Guni! :]
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: sb.slav »

Z tego co pamiętam to Sobala nie odstawał szczególnie pod koniec sezonu od Wiśni, teraz może być tylko lepiej. Kwestia wyjściowego składu na środku siatki jest według mnie otwarta w Olsztynie, a rozwój tym młodym chłopakom Panas z pewnością zapewni.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
nerwus
Posty: 534
Rejestracja: 4 cze 2010, o 10:26
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: nerwus »

Siła Olsztyna w tym sezonie moze byc zdrowa konkurencja na kilku pozycjach. Gunia wygrywa statystykami ( blok w ostatnim sezonie słaby bo Włocha nic nie rozumiał ale Panas go ustawi), Hain z największym potencjałem, Sobala ponoć zrobił duze postępy na kadrze B prowadzonej prze Panasa ( pod okiem AA). Atak Krzysiek podobnie rozwinol sie na kadrze B ale Szarek znacznie większy dzis potencjał techniczny. Libero - Marianski to spory talent ( dzis go widac szczególnie w obronie) - moze bedą grać na dwóch libero ? Traz najważniejsze to czy Azs zakontraktuje przyzwoitego przyjmujacego. Wtedy rowniz na tej pozycji bedzie konkurencja. Podobno czekają na dodatkowe środki które przynajmniej na jednego zawodnika ma przynieść nowy rektor ( Górecki ). Chyba ze ten ostatni tak pier.... Jedynie w trakcie kampani wyborczej.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: sb.slav »

Indyk AZS Ol pisze:Jeśli Ananiev zacznie ten sezon tak jak ten zakończony (chodzi mi o początek tamtego) to mogę spać spokojnie :) A jeśli chodzi o Haina to tu stawiałbym większy znak zapytania.


Myślę, że nie ma na to większych szans, tj. na dobrą/b.dobrą grę. Zawodnik po tak ciężkiej kontuzji nie wiadomo jak zareaguje, dojście do najwyższej formy na pewno potrwa i przynajmniej przez część sezonu nie spodziewałbym się fajerwerków. Ciekawe jest natomiast czy rola Annaniewa zmieni się w jakimś stopniu w reprezentacji Bułgarii po odejściu Mateja, czy w ogóle trener będzie go powoływał itd.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Klawy
Posty: 343
Rejestracja: 20 paź 2010, o 20:18
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Klawy »

Bezowy pisze:
weary_skier pisze: Gunia dużo traci na swojej ciapowatości ogólnym boiskowym nieogarnięciu. Mimo to jest zawodnikiem lepszym od Sobali. Dawid to zawodnik bardzo dobry w ataku, co do bloku to różnie bywa, w zeszłym sezonie fatalnie, ale 2010/2011 bardzo dobrze. Zagrywka również na korzyśc Guni. Dlatego wątpię, żeby "mierniejszy" Sobala posadził go na ławkę, najprawdopodobniej obaj będą grac razem w szóstce.
:] Od razu wyświetlił mi się obraz Ignaczka, który kilka sezonów temu w Resovii, na przerwie meczowej do Guni - "Młody! Chodź tu k...wa! Jeszcze raz tak zrobisz to ci wp.....lę!" :]
Później z resztą publicznie Igła za to przepraszał, bo zadzwoniła do niego oburzona ...babcia Guni! :]
Oglądałem ten mecz, Igła powiedział, że " jak teraz z*****sz zagrywkę to Ci z*****e " :D, kurde ja słyszałem że to podobno Guni rodzice mieli o to pretensje a nie babcia, ale fakt faktem przeszło to do historii :D
Alkohol konserwuje wszystko prócz tajemnic
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Chal »

Ananiew już trenuje na pełnych obrotach w Bułgarii. Póki co oczywiście z formą dlatego w lesie, dlatego nie miał szans na wyjazd na igrzyska, ale do października jeszcze sporo czasu. Nie ma co wyrokować, bo może być bardzo różnie, byli gracze, którzy wracali po takich urazach do najwyższej formy, jak i tacy, którzy już nigdy nie zrobili wielkiej kariery.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
kulus
Posty: 212
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 20:28
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: kulus »

co to za wysoki zawodnik z numerem 18 na pierwszym treningu AZS-u? (w środku)

Obrazek
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Chal »

Damian Boruch
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Chal »

http://3ww.volleytrend.com/en/men/352-r ... silva.html

Rafael Batista da Silva, ostatnio gracz ekipy brazylijskiej Superligi Volta Redonda, jest w Olsztynie na testach.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
PvK
Posty: 1008
Rejestracja: 6 kwie 2011, o 21:06
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: AZS Olsztyn

Post autor: PvK »

Chal pisze:http://3ww.volleytrend.com/en/men/352-r ... silva.html

Rafael Batista da Silva, ostatnio gracz ekipy brazylijskiej Superligi Volta Redonda, jest w Olsztynie na testach.
Pobieżnie przejrzałem statystyki, i raczej za wiele się nie nagrał. Zastanawia mnie, czy nie miał jakiejś poważnej kontuzji, ponieważ na pewien czas wypadł nawet ze składu meczowego.
Może Dreamer'ze wiesz coś więcej o tym graczu?
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2909
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: hubert »

Chal pisze:http://3ww.volleytrend.com/en/men/352-r ... silva.html

Rafael Batista da Silva, ostatnio gracz ekipy brazylijskiej Superligi Volta Redonda, jest w Olsztynie na testach.
Już nie jest na testach bo zostaje: http://olsztyn.gazeta.pl/olsztyn/1,3518 ... karza.html
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: madlark »

Marcin Możdżonek, kapitan siatkarskiej reprezentacji Polski poprowadził w sobotę trening dla 130 dzieci z Olsztyna.
Ktoś był i coś napisze?
http://siatkowka.przegladsportowy.pl/Si ... 1,282.html
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
pedros230
Posty: 25
Rejestracja: 31 sty 2012, o 13:22
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: pedros230 »

Żeby lepiej się poznać, trzeba się zintegrować ;)
http://sport.wm.pl/34688-0,Spotkanie-in ... 56283.html
siarczanwisni
Posty: 229
Rejestracja: 18 lip 2012, o 10:37
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: siarczanwisni »

pedros230 pisze:Żeby lepiej się poznać, trzeba się zintegrować ;)
http://sport.wm.pl/34688-0,Spotkanie-in ... 56283.html
Jeszcze nic nie ugrali a już się szampan leje XD
pedros230
Posty: 25
Rejestracja: 31 sty 2012, o 13:22
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: pedros230 »

Może to miały być zdjęcia na zakończenie sezonu i przeciekły do internetu zbyt wcześnie? ;)
Grimm
Posty: 273
Rejestracja: 28 lut 2012, o 13:39

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Grimm »

A może któryś z zawodników miał urodziny?
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Chal »

Grimm pisze:A może któryś z zawodników miał urodziny?
Żaden zawodnik nie ma urodzin w sierpniu. Myślę, że tu raczej było to nieco żartobliwe zakończenie wyścigu na quadach.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Edyta

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Edyta »

madlark pisze:Marcin Możdżonek, kapitan siatkarskiej reprezentacji Polski poprowadził w sobotę trening dla 130 dzieci z Olsztyna.
Ktoś był i coś napisze?
http://siatkowka.przegladsportowy.pl/Si ... 1,282.html
Jak dla mnie impreza była sympatyczna i udana. Oczywiście trudno liczyć, że jeden trening zachęci dzieci do uprawiania siatkówki (choć kto wie), ale można to było potraktować w kategoriach miłego weekendowego festynu ze sportem i ruchem w roli głównej. A do tego była okazja spotkać znaną postać siatkarską i podtrzymać u uczestników zainteresowanie siatkówką reprezentacyjną. Bo widać było, że sporo osób, które zjawiły się w Uranii to kibice siatkarscy, dobrze zorientowani w teoretycznych tajnikach naszej dyscypliny :)

Dzieci miały frajdę, że osoba znana z tv uczy je elementów technicznych siatkówki (bo Papkina podejrzewam, że już raczej nie kojarzyły jako czynnego siatkarza), potem był mecz Papke - Możdżonek, a na koniec pytania widzów do MM. Były dość standardowe, ale na temat. Np. co by robił, gdyby nie był siatkarzem, dlaczego wybrał Zaksę, co myśli o manewrze Alekny z przestawieniem środkowego na atak w finale IO itd. Zresztą tutaj było śmiesznie, bo w gąszczu tego typu pytań pewien chłopczyk zmiażdżył system - kiedy po uniesieniu ręki to on otrzymał mikrofon żeby zadać swoje, z jego ust padło pytanie - proszę pana, czy można dostać piłkę z pana autografem? :D

Zresztą piłki faktycznie były do wygrania, trzeba było tylko dobrze odpowiedzieć na różne pytania związane z siatkówką i reprezentacją Polski.

Natomiast chyba nie do końca było tak, że już na kilka dni przed imprezą nie było miejsc, bo nasze dziecko bez problemu zapisało się w dniu treningu. Niektórzy z moich znajomych narzekali, że o wszystkim można było dowiedzieć się tylko z internetu, bez żadnych informacji na mieście. Ale frekwencja dopisała i ja osobiście bawiłam się przednio ;) Na koniec Możdżonek wykazał się anielską cierpliwością, godząc się na podpisanie rozmaitych gadżetów chyba dla całej zgromadzonej hali, sądząc po ogonku, który się do niego ustawił. ;) Zresztą gadżetów było mnóstwo, dzieciaki dostały podarunki (specjalnie wydrukowane plakaty i mikasy), jak dla mnie organizacja pełna profeska i oby więcej takich imprez.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”