Resovia Rzeszów

Grimm
Posty: 273
Rejestracja: 28 lut 2012, o 13:39

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Grimm »

Streeter pisze:
Grimm pisze:Sytuacja jest podobna bo Raul to legenda tego klubu ,tak samo jak Grozer w Rzeszowie.
Jak dobrze wiecie, jestem kibicem Resovii, ale nazwanie Grozera legendą klubu, to jest naprawdę przesada...
Jak można inaczej nazwać człowieka ,który praktycznie w pojedynkę przywrócił Resovii mistrzostwo.Grozer utożsamiał się z klubem ,po finałowym meczu był na ustach wszystkich kibiców w Polsce i zapewne zostanie na długo zapamiętany.
Dla mnie legendą można nazwać człowieka ,siatkarza ,który zapada w pamięć wielu osobom na długi czas.Grozer na pewno będzie długo wspominany i dla mnie jest żywą legendą ,podobnie jak np.Giba czy wspomniany wcześniej Raul.

http://m.sport.gadu-gadu.pl/57345079498 ... i-odchodzi
Dla kibiców z Rzeszowa Grozer to już legenda klubu.
Ps.Daruj sobie nazywanie mnie dzieckiem tylko dlatego ,że mam inne zdanie niż Ty.Swoimi epitetami pokazujesz kulturę ,którą miałem okazję poznać w poprzednim sezonie prezentowaną przez kibiców jednego takiego "śmiesznego klubu".
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Hirako »

Pisalem juz. Zobacz sobie ile lat w Realu spedzil i ile zrobil dla tego klubu Raul. Porownanie nie ujmujac Grozerowi dobrego sezonu i zyskania sympati wielu kibicow nie tylko Reski jest na poziomie dziecka. Grozerowi do legendy daleko, zwlaszcza Raula.
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
kassandra
Posty: 119
Rejestracja: 8 lip 2011, o 07:24
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kassandra »

o tym, kto dla klubu jest czy był legendą przekonamy się za kilka lat. Wtedy się okaże czy był nim grajacy któryko Grozer czy może Perłowski, który w klubie jest 'od zawsze'. Wiele zależy od tego jakie wyniki osiągnie Resovia w najbliższych latach - jeśli MP i sukcesy w LM osiągną nowi zawodnicy to za kilka lat wspomniany Grozer będzie jednym z wielu 'ojców sukcesu', jeśli miałoby się stać tak, że w przyszłym roku (i kolejnych) Resovii nie uda się nic wygrać to jego osoba z pewnością będzie gloryfikowana :)
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: OlaMleko »

A tak zupełnie na marginesie - czy ktoś wie, czy Igła będzie jeszcze prowadził swojego bloga, czy smutny olimpijski wpis będzie ostatnim?
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Hirako »

OlaMleko pisze:A tak zupełnie na marginesie - czy ktoś wie, czy Igła będzie jeszcze prowadził swojego bloga, czy smutny olimpijski wpis będzie ostatnim?
Wariackie filmiki z Igłą w roli głównej i wpisy wrócą zapewne jak zacznie się okres reprezentacyjny za rok.
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Murilo0 »

Hirako pisze:
OlaMleko pisze:A tak zupełnie na marginesie - czy ktoś wie, czy Igła będzie jeszcze prowadził swojego bloga, czy smutny olimpijski wpis będzie ostatnim?
Wariackie filmiki z Igłą w roli głównej i wpisy wrócą zapewne jak zacznie się okres reprezentacyjny za rok.
Albo i nie, jeżeli AA podejmie mądrą decyzję i zastąpi Igłę Zatorskim
All work and no play makes Jack a dull boy...
Lineczka
Posty: 3629
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Lineczka »

blokaut.net/aktualnosci/pokaz/1861/Paul+Lotman%3A+Cze%C5%9B%C4%87%2C+dzie%C5%84+dobry%2C+k...


"Świetna" znajomość języka polskiego u Lotmana :)
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Hirako »

Lineczka pisze:blokaut.net/aktualnosci/pokaz/1861/Paul+Lotman%3A+Cze%C5%9B%C4%87%2C+dzie%C5%84+dobry%2C+k...


"Świetna" znajomość języka polskiego u Lotmana :)
Wyborna! Ciekawe kto był jego mentorem... Ignaczak chyba...
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Awatar użytkownika
Grembi
Posty: 647
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 20:42
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Grembi »

Akurat to słowo jest pierwszym jakiego uczą się wszyscy zagraniczni siatkarze przychodzą do PlusLigi bez wyjątku... Czego tu się dziwić?
Lineczka
Posty: 3629
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Lineczka »

Po prostu zabawna gra słów


"Jakie znasz polskie słowa?



Cześć, dzień dobry, k...a."
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: ksjw90 »

I bardzo dobrze, bo tym słowem można zastąpić 1000 innych słów. Wykłady z języka polskiego powinien prowadzić prof. Daniel Pliński - niezrównany autorytet w dziedzinie polskiego języka
Streeter
Posty: 7366
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Streeter »

Grimm pisze: Jak można inaczej nazwać człowieka ,który praktycznie w pojedynkę przywrócił Resovii mistrzostwo.
Kolega Hirako pod tamtym postem praktycznie napisał to, co ja chciałem Ci odpowiedzieć... Legendą można nazwać Kowalkowską w Bydgoszczy, Kosmatkę w Pile, Miljkovicia w kadrze Serbii, Ball'a w USA czy ewentualnie Wlazłego w Bełchatowie. Naprawdę nie widzisz żadnej różnicy między przytoczonymi przeze mnie przykładami, a Grozerem? Georgy wiele zrobił dla Mistrzostwa, ale swój genialny poziom złapał tylko na play-off'y, były też mecze które w pojedynkę zawalił Resovii, no i grał u nas dwa sezony, więc jak go nazwać legendą? Jednym z zawodników, którym Resovia wiele zawdzięcza - jak najbardziej, ale nie legendą.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pk+ »

W tym sezonie w Resovii zabraknie dwóch legendarnych osób - Karbarz i Radomski. Grozer ciężki do zastąpienia, znakomity zawodnik itd. ale nie legenda, Perłowski :) OK najdłużej grający zawodnik w obecnym składzie ale raczej maskotka niż legenda.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Przemyslaw
Posty: 792
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:29

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Przemyslaw »

Na chwile obecną w Resovi nie ma grających legend. Z całym szacunkiem i dla Perłowskiego, i dla Ignaczaka i dla Grozera.
To tak jakby C.Ronaldo nazwać legendą Realu, może będzie ale... za 5 lat jak jeszcze tam pogra i wywalczy kilka mistrzostw.

Najbliżej chyba Ignaczakowi do legendy, gra już ładnych parę lat z Resovią, ma 3 medale z tą drużyną. Jeśli by pograł jeszcze 2-3 lata i był istotnym elementem, dzięki któremu zdobywałby Rzeszów medale to czemu nie.
Ale Grozer ? 2 sezony i od razu legenda ?

A jeśli Jastrzębie w tym sezonie zdobędzie mistrza to Łasko stanie się legendą klubu :) ?
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Asta »

Niespodzianka:
Asseco Resovia Rzeszów - EFFECTOR Kielce 1:3 (25:18, 21:25, 18:25, 18:25)

Robert Milczarek MVP meczu
Awatar użytkownika
michaek
Posty: 918
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: michaek »

Asta pisze:Niespodzianka:
Asseco Resovia Rzeszów - EFFECTOR Kielce 1:3 (25:18, 21:25, 18:25, 18:25)

Robert Milczarek MVP meczu
Niespodzianką będzie taki wynik w sezonie ;)

A co do dyskusji nt legend klubowych, to zgodzę się, że póki co o żadnym grającym u nas zawodniku nie można tak powiedzieć. Ale z drugiej strony obstawiam, że jeśli w kolejnych sezonach nie uda się ponownie zdobyć złota to historia trochę na siłę status legendarnego nada Grozerowi. :|
W sercu moim Sovia

"Co z tego, że mamy tak szeroki skład, skoro na boisku i tak może grać tylko sześciu z nas."
Paul Lotman
Streeter
Posty: 7366
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Streeter »

michaek pisze:
Asta pisze:Niespodzianka:
Asseco Resovia Rzeszów - EFFECTOR Kielce 1:3 (25:18, 21:25, 18:25, 18:25)

Robert Milczarek MVP meczu
Niespodzianką będzie taki wynik w sezonie ;)
Z facebooka Resovii można się póki co dowiedzieć jedynie, że nie było Nowakowskiego, Igły i Schopsa, a na libero zagrał... Achrem.

EDIT: Składy już są:
Asseco Resovia: Dobrowolski, Grzyb, Tichacek, Kosok, Achrem (libero), Buszek, Bartman, Kovacević (libero), Perłowski, Pałka i Józefacki

Effector Kielce: Sufa (libero), Plutka, Zniszczoł, Imiołek, Staszewski, Warda, Milczarek, Sokołowski, Kokociński, Pająk, Danger, Lampart, Kozłowski
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pk+ »

To że Józek gościnnie trenuje z Resovią to rozumie, ale że w sparingach występuje? Co trener sprawdzał, jaki sens... widać Kowal zupełnie lekko podszedł do tego spotkania, a szkoda. Jak gra Mistrz Polski to wypada nie schodzić poniżej pewnego poziomu - i nie chodzi mi o wynik tylko o podejście do meczu.

PS. Niniejszym otwieram sezon łowiecki na Kowala... a po sezonie będzie odszczekiwanie i dziekowanie :D
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Streeter
Posty: 7366
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Streeter »

pk+ pisze:To że Józek gościnnie trenuje z Resovią to rozumie, ale że w sparingach występuje? Co trener sprawdzał, jaki sens...
W sumie jedynym sensem by było, gdyby Józka przygotowywano do gry w drugiej drużynie, by Reska miała zaplecze w I, a nie II lidze. Jednak ten scenariusz jest bardzo mało prawdopodobny, bo Tomek na pewno chciałby pograć na wyższym poziomie. Niemniej jednak jest to siatkarz, któremu po prostu inna koszulka, niż rzeszowski pasiak nie pasuje :)
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

pk+ pisze:Co trener sprawdzał, jaki sens... widać Kowal zupełnie lekko podszedł do tego spotkania, a szkoda. Jak gra Mistrz Polski to wypada nie schodzić poniżej pewnego poziomu - i nie chodzi mi o wynik tylko o podejście do meczu.

PS. Niniejszym otwieram sezon łowiecki na Kowala... a po sezonie będzie odszczekiwanie i dziekowanie :D
Ci którzy zapłacili po 25 PLN, powinni wystąpić o zwrot kasy :x
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Hirako »

madlark pisze:
pk+ pisze:Co trener sprawdzał, jaki sens... widać Kowal zupełnie lekko podszedł do tego spotkania, a szkoda. Jak gra Mistrz Polski to wypada nie schodzić poniżej pewnego poziomu - i nie chodzi mi o wynik tylko o podejście do meczu.

PS. Niniejszym otwieram sezon łowiecki na Kowala... a po sezonie będzie odszczekiwanie i dziekowanie :D
Ci którzy zapłacili po 25 PLN, powinni wystąpić o zwrot kasy :x
To za to trzeba było płacić? :o
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Grimm
Posty: 273
Rejestracja: 28 lut 2012, o 13:39

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Grimm »

http://www.s-w-o.pl/index.php/plusliga- ... ra-kielce/

Tutaj krótka relacja z meczu.
Najprawdopodobniej kadrowicze nie są jeszcze gotowi na grę i Kowal musiał rotować składem.
Myślę ,że za tydzień ze Skrą wybiegnie ta najmocniejsza (na papierze) drużyna.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

Hirako pisze:
madlark pisze:
pk+ pisze:Co trener sprawdzał, jaki sens... widać Kowal zupełnie lekko podszedł do tego spotkania, a szkoda. Jak gra Mistrz Polski to wypada nie schodzić poniżej pewnego poziomu - i nie chodzi mi o wynik tylko o podejście do meczu.

PS. Niniejszym otwieram sezon łowiecki na Kowala... a po sezonie będzie odszczekiwanie i dziekowanie :D
Ci którzy zapłacili po 25 PLN, powinni wystąpić o zwrot kasy :x
To za to trzeba było płacić? :o
początkowo miało być po 40, ale opuścili na 25
http://www.tzps-ns.pl/
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Chal »

Streeter pisze:Niemniej jednak jest to siatkarz, któremu po prostu inna koszulka, niż rzeszowski pasiak nie pasuje :)
Oj tam oj tam, w koszulce AZS-u też wyglądał całkiem korzystnie ;)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kalosz »

KOWAL MUSI ODEJŚĆ !!!

pierwszy sprawdzian formy dopiero w meczu o superpuchar ze skrą, wyniki sparingów można sobie, za przeproszeniem, w du*ę wsadzić.
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
Awatar użytkownika
PvK
Posty: 1008
Rejestracja: 6 kwie 2011, o 21:06
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: PvK »

kalosz pisze:KOWAL MUSI ODEJŚĆ !!!

pierwszy sprawdzian formy dopiero w meczu o superpuchar ze skrą, wyniki sparingów można sobie, za przeproszeniem, w du*ę wsadzić.
Dokładnie. A nawet posunę się dalej, to pierwszy sprawdzian bezformia! Do ligi jeszcze miesiąc!
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Hirako »

1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

Jochen Schöps: nie mogę doczekać się już meczów w Polsce
http://www.plusliga.pl/news/id/6182
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Grimm
Posty: 273
Rejestracja: 28 lut 2012, o 13:39

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Grimm »

madlark pisze:Jochen Schöps: nie mogę doczekać się już meczów w Polsce
http://www.plusliga.pl/news/id/6182
\

Szkoda ,że nie podali kiedy będzie w Rzeszowie.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

Grimm pisze:
madlark pisze:Jochen Schöps: nie mogę doczekać się już meczów w Polsce
http://www.plusliga.pl/news/id/6182
\

Szkoda ,że nie podali kiedy będzie w Rzeszowie.
po eliminacjach do ME 2013, które kończą się 16.09
Ostatnio zmieniony 3 wrz 2012, o 14:18 przez madlark, łącznie zmieniany 1 raz.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”