Resovia Rzeszów

Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Asta »

Asseco Resovia Rzeszów - LOTOS Trefl Gdańsk 10:15, 15:13, kolejne dwa 23:25, 23:25.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

Asta pisze:Asseco Resovia Rzeszów - LOTOS Trefl Gdańsk 10:15, 15:13, kolejne dwa 23:25, 23:25.
Musieli jakoś podziękować za Mikę ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: VernonRoche »

sb.slav pisze:To ogromne zainteresowanie karetami nabili też pewnie kibice sukcesu, którzy nie wiadomo nawet czy będą się pojawiać na hali w meczach ze słabszymi zespołami.
Moze tak być. Moja propozycja: potwierdzenie przybycia na mecz przez posiadaczy karnetu, np. do godziny przed meczem,
w razie jej braku, bilety na te miejsca w normalnej sprzedaży w kasie biletowej.
Resofan
Posty: 1424
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Resofan »

VernonRoche pisze:
sb.slav pisze:To ogromne zainteresowanie karetami nabili też pewnie kibice sukcesu, którzy nie wiadomo nawet czy będą się pojawiać na hali w meczach ze słabszymi zespołami.
Może tak być. Moja propozycja: potwierdzenie przybycia na mecz przez posiadaczy karnetu, np. do godziny przed meczem,
w razie jej braku, bilety na te miejsca w normalnej sprzedaży w kasie biletowej.
A jak z jakichś przyczyn nie będę mógł potwierdzić rezerwacji np. nie będę miał dostępu do neta czy też najzwyczajniej w świecie zapomnę to zrobić, to nie obejrzę meczu, pomimo, że za niego wcześniej zapłaciłem kupując karnet. Bardzo innowacyjny pomysł. Podejrzewam, że jesteś prekursorem w skali europejskiej, a może nawet światowej.
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
Awatar użytkownika
michaek
Posty: 918
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: michaek »

Ale w trochę innej formie to już ciekawa opcja. Jeśli wiem, że nie przyjdę na mecz zaznaczam to w systemie, w zamian mam prawo np. do zwrotu 10zł. W tej sytuacji klub ma miejsce, które może sprzedać bilet za 25 zł.
Jeśli dobrze pamiętam ktoś kiedyś wspominał o wprowadzeniu czegoś podobnego, ale później jakoś temat upadł...
W sercu moim Sovia

"Co z tego, że mamy tak szeroki skład, skoro na boisku i tak może grać tylko sześciu z nas."
Paul Lotman
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: ksjw90 »

michaek pisze:Ale w trochę innej formie to już ciekawa opcja. Jeśli wiem, że nie przyjdę na mecz zaznaczam to w systemie, w zamian mam prawo np. do zwrotu 10zł. W tej sytuacji klub ma miejsce, które może sprzedać bilet za 25 zł.
Jeśli dobrze pamiętam ktoś kiedyś wspominał o wprowadzeniu czegoś podobnego, ale później jakoś temat upadł...
Wszystkie wasze pomysły są poronione, ponieważ żaden klub nie będzie się bawił ani w rezerwację miejsc ani w zwracanie jakichś kwot tym, którzy mając karnet nie przybyli na mecz, ponieważ są to kłopotliwe rzeczy do zrobienia np. w przypadku zwrotów kosztów trzeba to zaksięgować, przelać na odpowiednie konto itp, potwierdzenie przybycia też nie wchodzi w grę bo ktoś musiałby to sprawdzać a nie mamy do czynienia z 100 osobami tylko z tysiącami osób. Już widzę, jak księgowa klubowa przelewa 1000 razy po 10 zł kibicom którzy mieli karnety i nie przyszli na mecz ze słabym przeciwnikiem. Kibic kupuje karnet i jego miejsce jest na cały sezon nieważne czy przychodzi na mecze czy nie. Klub ma kasę z tego z góry i nie interesuje się co kibic zrobi z tym karnetem. Usługa została wykonana czyli kibic kupuje i płaci a klub zapewnia miejsce na trybunach. Jest pula karnetów do kupienia przez kibiców, są miejsca dla działaczy i rodzin zawodników czy zaproszonych gości, jest sektor dla przyjezdnych klubów kibica i pewna pula do ogólnej sprzedaży. Tak było, jest i będzie zawsze. A jeśli kogoś nie stać na karnet na cały sezon to ma pecha i niech stoi w kolejkach po pojedynczy bilet. Poza tym uważam, że jeśli ktoś jest prawdziwym kibicem, to 400zł zaoszczędzić w ciągu roku nie jest jakimś wybitnym problemem. Tylko trzeba na to sobie zapracować i trzeba chcieć.
siarczanwisni
Posty: 229
Rejestracja: 18 lip 2012, o 10:37
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: siarczanwisni »

Fakt faktem że pomysł tego typu był. Tylko nie chodziło o zwracanie pieniędzy, a o przyznawanie punktów za zrezygnowanie z danego meczu. Punkty można byłoby wymienić na jakieś nagrody na Wyspie RESOVII.
Taki pomysł o ile się nie mylę zrodził się jeszcze przed tamtym sezonem ale od tamtego czasu cisza. Szkoda bo to jednak dobry pomysł, czasem zwyczajnie ktoś nie może być na meczu a na to konto mogła by przyjść inna osoba.
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: ksjw90 »

siarczanwisni pisze:Fakt faktem że pomysł tego typu był. Tylko nie chodziło o zwracanie pieniędzy, a o przyznawanie punktów za zrezygnowanie z danego meczu. Punkty można byłoby wymienić na jakieś nagrody na Wyspie RESOVII.
Taki pomysł o ile się nie mylę zrodził się jeszcze przed tamtym sezonem ale od tamtego czasu cisza. Szkoda bo to jednak dobry pomysł, czasem zwyczajnie ktoś nie może być na meczu a na to konto mogła by przyjść inna osoba.
To już lepszy pomysł ale i tak niewykonalny, ponieważ zawsze znajdą się osoby, które nie będą miały możliwości potwierdzenia lub zapomną i klub nie może od tak sobie sprzedać miejsca na mecz. Ktoś kto kupił karnet jest właścicielem miejsca na cały sezon i tylko ta osoba może decydować komu odsprzeda, pożyczy, podaruje to miejsce. Więc zawsze znajdą się puste krzesełka na meczu i to nie ulega wątpliwości. Masz karnet to przychodź a jak nie chcesz to nie. Kasę ma już klub i jest z tego bardzo zadowolony, tym bardziej, że karnety to pewny zysk i zapewnienie pewnego zastrzyku kasy oraz zmniejszenie kolejek przy kasie, bo karneciarze wchodzą na halę bez żadnych kolejek. Jastrzębie o ile się nie mylę, poza miejscami dla działaczy i rodzin, zaproszonych gości i klubu kibica rywali dało do sprzedaży na karnety wszystkie miejsca na hali. Te miejsca, które nie będą sprzedane w formie karnetów zostaną zliczone i tyle biletów będzie w ogólnej sprzedaży przed każdym meczem.
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kuki91 »

Macie problemy :P ... Karnety nie są zapewne imienne (przynajmniej na Zaksie) i jesli wiem, że mnie nie będzie, to daje komuś innemu. Jeździmy od 3 lat na Zakse i się nie zdarzyło, żeby ktoś nas nie zastąpił na mecz, na który wiedzielismy, ze nie będziemy mogli jechac.
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: ksjw90 »

kuki91 pisze:Macie problemy :P ... Karnety nie są zapewne imienne (przynajmniej na Zaksie) i jesli wiem, że mnie nie będzie, to daje komuś innemu. Jeździmy od 3 lat na Zakse i się nie zdarzyło, żeby ktoś nas nie zastąpił na mecz, na który wiedzielismy, ze nie będziemy mogli jechac.
Otóż to, popieram takie działanie a nie jakieś śmieszne i poronione pomysły z puntami, zwrotem kasy czy potwierdzeniem przybycia. Punkty możecie zbierać na stacji benzynowej a potwierdzić rezerwację w hotelu.
Przemyslaw
Posty: 792
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:29

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Przemyslaw »

Rzeszów ma w zasadzie pecha jeśli chodzi o halę. Co prawda lepsze Podpromie niż hala Rosir'u gdyż tamta chyba żadnych wymogów nie spełnia obecnie, nie mniej Podpromie to relikt z przed 40 lat, taki odmalowany trup.
W Rzeszowie przydałaby się Miejska hala widowiskowa na 7 a nawet do 10 tys.
Tymczasem "odmalowany trup" spełnia obecnie wszelkie kryteria i długooo miasto (bo sam klub z pewnością nie) nie zdecyduje się na współfinansowanie całkowicie nowej hali. A szkoda bo zainteresowanie siatkówką, galami bokserskimi, ogólnie sportem, koncertami, targami różnego rodzaju w Rzeszowie jak i na całym podkarpaciu rośnie z roku na rok w oszałamiającym tempie.

No ale z dwojga złego lepsze takie Podpromie niż nic. Inne miasta mają jeszcze gorszą sytuację.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

Przed Turniejem w Krośnie nie najlepsze wieści
Niestety, w ekipie Asseco Resovii zabraknie jej kapitana Oliega Achrema, który zmaga się z drobnym urazem. Na podobne narzekają też inni siatkarze. - U olimpijczyków wychodzą teraz pewne dolegliwości. Ważne jest, żeby wszyscy byli zdrowi na ligę, a nie żeby teraz grali w sparingach z jakimiś niezaleczonymi urazami - mówi Andrzej Kowal, trener rzeszowian.
Szkoleniowiec mistrzów Polski oprócz Achrema być może nie będzie mógł skorzystać też z usług Zbigniewa Bartmana, Serba Nikoli Kovacevicia, Piotra Nowakowskiego i Grzegorza Kosoka.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
siarczanwisni
Posty: 229
Rejestracja: 18 lip 2012, o 10:37
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: siarczanwisni »

ksjw90 pisze: Otóż to, popieram takie działanie a nie jakieś śmieszne i poronione pomysły z puntami, zwrotem kasy czy potwierdzeniem przybycia.
Tu nie chodzi o to żeby przed każdym meczem potwierdzać swoje przybycie, ale o to żeby dać możliwość zrezygnowania z danego miejsca.
Tak czy siak pomysł może dobry, ale nie ma co spekulować bo i tak nie wejdzie pewnie w życie.
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: VernonRoche »

Resofan pisze:A jak z jakichś przyczyn nie będę mógł potwierdzić rezerwacji np. nie będę miał dostępu do neta czy też najzwyczajniej w świecie zapomnę to zrobić, to nie obejrzę meczu, pomimo, że za niego wcześniej zapłaciłem kupując karnet. Bardzo innowacyjny pomysł. Podejrzewam, że jesteś prekursorem w skali europejskiej, a może nawet światowej.
ksjw90 pisze:ponieważ zawsze znajdą się osoby, które nie będą miały możliwości potwierdzenia lub zapomną
Niekoniecznie za każdym razem potwierdzanie przybycia na mecz, tylko np. jeśli ktoś nie może/nie chce przyjść
to miałby mozliwość zaznaczenia tego na stronie internetowej, że na mecz nie przyjdzie i ktoś za niego może
kupić bilet. Pewnie i tak większości osób nie chciałoby się tego robić ale ja np. chętnie odstąpiłbym w ten sposób
miejsce na konkretny mecz na który wiedziałbym że i tak nie pójdę.
ksjw90 pisze:potwierdzenie przybycia też nie wchodzi w grę bo ktoś musiałby to sprawdzać a nie mamy do czynienia z 100 osobami tylko z tysiącami osób.
od czego są systemy informatyczne? zwlaszcza patrząc na to kto jest głównym sponsorem.

Dlaczego taki pomysł? Mamy np. sytuację, mecz finałowy pomiędzy Skrą i Resovią o mistrzostwo.
Wszystkie miejsca sprzedane, wszystkie bilety wykupione, a sporo krzesełek wolnych, zajętych przez karnety,
a ludzi część nie przyszła. Tłumy pod halą, tłumy przed telewizorami, bilety sprzedawane po 100 zł, a miejsca
wolne na hali są.
Nawet wprowadzenie czegoś takiego tylko przed meczami play off i innych tego typu najważniejszych
nie zaszkodziłoby nikomu.
Przemyslaw pisze:W Rzeszowie przydałaby się Miejska hala widowiskowa na 7 a nawet do 10 tys.Tymczasem "odmalowany trup" spełnia obecnie wszelkie kryteria i długooo miasto (bo sam klub z pewnością nie) nie zdecyduje się na współfinansowanie całkowicie nowej hali.
Miasto woli wywalać pieniądze na zbyt duży i niewiadomo komu tak na dobrą sprawę potrzebny stadion.
to jeszcze zresztą nie taka zła inwestycja tylko moze zbyt duża jak na potrzeby miasta, ale już
wywalanie pieniędzy na bezsensowne pierwsze rondo dla pieszych zamiast pomyśleć o porządnej hali sportowej..
szkoda słów.
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: KChudz »

Klub rozmawiał z UM na temat hali. Przebudowa nie wchodzi w rachube, natomiast na nową na razie nie ma kasy.
Nowa hala na 10-12 tys (bo taka by była brana pod uwagę) to ok 150-300 mln zł zależnie od standardu.
kassandra
Posty: 119
Rejestracja: 8 lip 2011, o 07:24
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kassandra »

VernonRoche pisze:Mamy np. sytuację, mecz finałowy pomiędzy Skrą i Resovią o mistrzostwo.
Wszystkie miejsca sprzedane, wszystkie bilety wykupione, a sporo krzesełek wolnych, zajętych przez karnety,
a ludzi część nie przyszła. Tłumy pod halą, tłumy przed telewizorami, bilety sprzedawane po 100 zł, a miejsca
wolne na hali są.
Nawet wprowadzenie czegoś takiego tylko przed meczami play off i innych tego typu najważniejszych
nie zaszkodziłoby nikomu.
z jednej strony masz rację, z drugiej - jeśli ktoś mający karnet nie przychodzi na mecz o MP to ostatnią rzeczą jakiej bym się od niego spodziewała jest śledzenie strony klubu (by dowiedzieć się, że taka praktyka jest stosowana) czy pamiętanie o tym by gdzieś tam kliknąć, że nie przyjdzie. Najpewniej są to osoby, które nie interesują się tym sportem, a karnet dostały w pracy czy w prezencie, wrzuciły do szafki i tyle.
anty
Posty: 330
Rejestracja: 19 lut 2011, o 11:24
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: anty »

nie wiem o czym Wy tu w ogóle dyskutujecie, kiedy to ostatnio były jakiekolwiek puste krzesełka na Podpromiu?
PawelNM
Posty: 36
Rejestracja: 21 lut 2009, o 19:03
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: PawelNM »

Kiedy..?? Wielokrotnie w tym sezonie.
A ja mam najlepszy przykład z mojego sektora. Przez cały sezon dwa miejsca wolne. Państwo przyszli tylko na kilka najważniejszych meczów w sezonie.. jednym z nich był trzeci mecz finałowy ze Skrą.. jak Resovia zaczęła przegrywać to zmyli się przed końcem meczu i na czwarty najważniejszy mecz już nie przybyli..pewnie stwierdzili że Sovia nie da rady...
Patrząc po sektorach można wnioskować że takich przypadków jest znacznie więcej. Niestety będzie tak dopóki firmy i sponsorzy nie przestaną obdarowywać (lub odsprzedawać po niższej cenie) swoich pracowników karnetami.
anty
Posty: 330
Rejestracja: 19 lut 2011, o 11:24
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: anty »

PawelNM pisze:Kiedy..?? Wielokrotnie w tym sezonie.
A ja mam najlepszy przykład z mojego sektora. Przez cały sezon dwa miejsca wolne. Państwo przyszli tylko na kilka najważniejszych meczów w sezonie.. jednym z nich był trzeci mecz finałowy ze Skrą.. jak Resovia zaczęła przegrywać to zmyli się przed końcem meczu i na czwarty najważniejszy mecz już nie przybyli..pewnie stwierdzili że Sovia nie da rady...
Patrząc po sektorach można wnioskować że takich przypadków jest znacznie więcej. Niestety będzie tak dopóki firmy i sponsorzy nie przestaną obdarowywać (lub odsprzedawać po niższej cenie) swoich pracowników karnetami.
no dobra, ale skala tego jest minimalna, wręcz niezauważalna w przekroju całego Podpromia, a jeśli masz jakieś REALNE rozwiązanie eliminujące problem tych kilku pustych krzesełek, to podziel się śmiało.
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: KChudz »

Można rozwiązać to w następujący sposób.
Blokada miejsca karnetowego do pierwszej przerwy technicznej, a później sprzedaż miejsca w kasie (np 10 zł taniej) - znalazłoby się wielu chętnych. Oczywiście takie rozwiązanie musiałoby być podane w regulaminie sprzedaży karnetu. Dodatkowo możliwość wcześniejszej rezygnacji z miejsca, w przypadku planowanej nieobecności, za np. upust przy zakupie kolejnego karnetu (np. 10zł za jedną absencję).
Awatar użytkownika
michaek
Posty: 918
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: michaek »

Co do wolnych miejsc to nie zgodzę się, że problemu nie ma. Tak jak zauważył kolega dotyczy to pojedynczych miejsc w sektorach, ale nie można mówić, że tego zjawiska nie ma. Jest trochę zafałszowywane poprzez to, że widząc że miejsce jest wolne np. przy drugiej przerwie technicznej w I secie osoby ze schodów(formalnie mające bilet na trybunę za boiskiem) siadają na takim miejscu. Na pewno nie ma takich przypadków nie wiadomo ile, ale w skali całej hali myślę, że ze 100 biletów by do sprzedania było więcej.
W sercu moim Sovia

"Co z tego, że mamy tak szeroki skład, skoro na boisku i tak może grać tylko sześciu z nas."
Paul Lotman
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: sb.slav »

anty pisze:
PawelNM pisze: no dobra, ale skala tego jest minimalna, wręcz niezauważalna w przekroju całego Podpromia, a jeśli masz jakieś REALNE rozwiązanie eliminujące problem tych kilku pustych krzesełek, to podziel się śmiało.
Spokojnie uzbiera się średnio ze 30 na każdym meczu, a na mniej "emocjonujących" spotkaniach ponad setka, albo więcej.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Chal »

W trwającym sparingu z Treflem Bartman zszedł z boiska z kontuzją kciuka.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
yes
Posty: 79
Rejestracja: 27 maja 2012, o 19:50
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: yes »

Nie wiem czy ktoś już o tym pisał ale jeśli nie to informuję, że Batman złamał palec ma gips i troszkę od grania odpocznie.
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: jinx »

który palec złamał??
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
yes
Posty: 79
Rejestracja: 27 maja 2012, o 19:50
Płeć: K

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: yes »

jinx pisze:który palec złamał??
Niestety tego nie wiem, ale na pewno ma gips.
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: jinx »

no i która ręka...
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: compact »

Kciuk lewej reki przy bloku.
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Asta »

http://www.assecoresovia.pl/pl/aktualnosci/wiadomosci/
Relacja "live"

Skład: Tichacek, Józefacki, Grzyb, Kosok, Lotman, Buszek, Ignaczak (L)

Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0-3 (23:25 20:25 22:25)
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Hirako »

Asta pisze:http://www.assecoresovia.pl/pl/aktualnosci/wiadomosci/
Relacja "live"

Skład: Tichacek, Józefacki, Grzyb, Kosok, Lotman, Buszek, Ignaczak (L)

Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0-3 (23:25 20:25 22:25)
Sory że nie w tym temacie ale dlaczego nie grał Rouzier?
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”