Skra Bełchatów

Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: BadTrue »

radosoviak pisze:Nie żebym umniejszał sukcesy ale Skra miała trochę szczęścia w początkowej fazie sezonu trafili w KMŚ na zespół w katastrofalnej formie czyli Zenit teraz na Dynamo nękane kontuzjami albo na emerytów z Fenerbache a w potyczkach z zespołami jako tako poukładanymi przegrali z Sada,ZAksa,ResoviaJastrzebiem.Kontuzja jednego z kluczowych zawodników Aleksandra,Wlazłego lub Winiarskiego stawia ten zespól pod ścianą bo tak naprawdę nie ma wartościowego zmiennika Cala takim się wydawał ale nie dostał realnej szansy
Na początku było że SKra jest w grupie śmierci, groźne Dynamo z Kurkiem , i Fenerbahce z gwiazdami w składzie. To nie wina Skry, że Dynamo ma słabe rezerwy i to nie wina że gwiazdy Fenerbahce nie są gwiazdami. Skra jak na razie w Lidze Mistrzów zrobiła swoje. Co do meczów w lidze, mecz z ZAKS-ą mógł się zupełnie potoczyć, bo tak naprawdę Skra powinna go wygrać 3:0, ale dała ciała. Najsłabszy mecz Skry w tym sezonie to zdecydowanie mecz z JSW tam nic im nie wychodziło.

radosoviak pisze:Cala takim się wydawał ale nie dostał realnej szansy
Cala dostał swoje szanse takie jak dostał Kooistra, on to wykorzystał. Cala wyszedł w 6tce na mecz z Olsztynem przeciwnikiem z którym powinien pokazać co potrafi, a tak naprawdę ten mecz zagrał bardzo bardzo słabo. Wiem że Cala ma ogromny potencjał bo widziałem go nie raz, ale niestety ma też charakter, troszke taki Bartman.
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: BadTrue »

BadTrue pisze:
radosoviak pisze:Nie żebym umniejszał sukcesy ale Skra miała trochę szczęścia w początkowej fazie sezonu trafili w KMŚ na zespół w katastrofalnej formie czyli Zenit teraz na Dynamo nękane kontuzjami albo na emerytów z Fenerbache a w potyczkach z zespołami jako tako poukładanymi przegrali z Sada,ZAksa,ResoviaJastrzebiem.Kontuzja jednego z kluczowych zawodników Aleksandra,Wlazłego lub Winiarskiego stawia ten zespól pod ścianą bo tak naprawdę nie ma wartościowego zmiennika Cala takim się wydawał ale nie dostał realnej szansy
Na początku było że SKra jest w grupie śmierci, groźne Dynamo z Kurkiem , i Fenerbahce z gwiazdami w składzie. To nie wina Skry, że Dynamo ma słabe rezerwy i to nie wina że gwiazdy Fenerbahce nie są gwiazdami (aczkolwiek Milijkovic dla mnie nadal TOP). Skra jak na razie w Lidze Mistrzów zrobiła swoje. Co do meczów w lidze, mecz z ZAKS-ą mógł się zupełnie potoczyć, bo tak naprawdę Skra powinna go wygrać 3:0, ale dała ciała. Najsłabszy mecz Skry w tym sezonie to zdecydowanie mecz z JSW tam nic im nie wychodziło.

radosoviak pisze:Cala takim się wydawał ale nie dostał realnej szansy
Cala dostał swoje szanse takie jak dostał Kooistra, on to wykorzystał. Cala wyszedł w 6tce na mecz z Olsztynem przeciwnikiem z którym powinien pokazać co potrafi, a tak naprawdę ten mecz zagrał bardzo bardzo słabo. Wiem że Cala ma ogromny potencjał bo widziałem go nie raz, ale niestety ma też charakter, troszke taki Bartman.
Grimm
Posty: 273
Rejestracja: 28 lut 2012, o 13:39

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Grimm »

A więc z przedsezonowych zapowidzi ,że Cala będzie lepszym zawodnikiem od Kurka nie wynikło nic.Teraz w Bełchatowie mają problem bo w razie niedyspozycji Wlazłego czy Atanasijevica nie ma solidnego zmiennika dla tych graczy.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: grzegorzg »

Bo wiecie, Cala przyszedł robić show, a grać to przy okazji, jak mu wyjdzie... :]
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

Czekam niecierpliwie na info o uzupełnieniu składu. Będzie to kluczowe info o rzeczywistych aspiracjach/możliwościach zespołu
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kanap »

grzegorzg pisze:To raczej aż tak wysoko nie cenisz Kubańczyka, bo Kurek w całej Pluslidze byłby w pierwszej "6" :D
Nie, teraz ja nie cenie Nawrockiego i po jego mistrzowskiej ręce zawodnikowi jest potrzebna kolokwialnie mówiąc "odtrutka" tak jak po kontakcie z .... A to są zespołu w których miałby spokój w powrocie do dobrej dyspozycji. Castelaniego zresztą tez uważam za słabego trenera, ale jednak Nawrocki wymiata, zdecydowany lider marazmu i degradacji potencjału drużyny. Dlatego budowę każdego zespołu należy zacząć od dobrego trenera, jak się pominie tak ważną sprawę reszta ruchów to wyrzucanie pieniędzy w błoto.
AsurBaniPal
Posty: 373
Rejestracja: 26 paź 2010, o 07:14

Re: Skra Bełchatów

Post autor: AsurBaniPal »

No i Bardzo dobrze bo nie jest to zawodnik o umiejetnosciach Kurka Winiarskiego Wlazlego czy Antigi by grać w 6 czolowego klubu.Od poczatku mowilem ze to beznadziejny wybor Skry ale któż będzie słuchał. Cala nadawał by się do Delecty Politechniki lub na rezerwe do czolowych klubów! bo ma po prostu zbyt małę umiejetności do poziomu najlepszych.

A do Skry i tak pewnie nic nie przyjdzie bo po tym ZNAKOMITYM okienku transferowym odebrali mi nadzieje
sony16
Posty: 65
Rejestracja: 28 lip 2011, o 18:11
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: sony16 »

Ktoś tu wspomniał o U. Kovaceviciu . To byłby dopiero strzał w dziesiątkę jakby udało się go ściągnąć . No ale wiadomo to tylko spekulacje. Młody , utalentowany , ograny . Nie dziwię się, że Cala odszedł, grał bardzo słabo i tyle. Szkoda , że Cupkovic nie chce zrobić tak samo .
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: grzegorzg »

sony16 pisze:Szkoda , że Cupkovic nie chce zrobić tak samo
Cytat dnia ;)
Choć z drugiej strony, gdzie znajdą druga taką "zapchajdziurę", którą dodatkowo wszystko cieszy ?
Awatar użytkownika
radosoviak
Posty: 731
Rejestracja: 31 paź 2011, o 20:08
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Skra Bełchatów

Post autor: radosoviak »

Nie wiem czy Uros by chciał podjąć tą nierówną walkę z Wlazłym i Nawrockim :D a z charakteru podobny do Cali
"Zagrywką meczu się nie wygrywa. " Ljubomir Travica
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: grzegorzg »

radosoviak pisze:Nie wiem czy Uros by chciał podjąć tą nierówną walkę z Wlazłym i Nawrockim :D a z charakteru podobny do Cali
Ja nie wiem czy nie lepszy jest upór (czytaj : konsekwencja) w realizacji jakiejs wizji, niz brak tej wizji i miotanie się wśród wielu opcji...
Kurek7
Posty: 696
Rejestracja: 3 paź 2011, o 14:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Kurek7 »

Nie ma to jak kunszt trenerski...


Nawrocki nawet z czegoś potrafi zrobić nic... ;)
Polska biało-czerwoni... :)
Awatar użytkownika
Tietiuk
Posty: 331
Rejestracja: 26 paź 2012, o 15:12
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Tietiuk »

BadTrue pisze:hce z gwiazdami w składzie. To nie wina Skry, że Dynamo ma słabe rezerwy.
Zapytam. Myślisz, że Skra ma słabe rezerwy? W związku z tym myślisz, że Skra wygrałaby seta w Moskwie grając na przyjęciu z Cupkovicem i Bąkiewiczem? Myślisz, że jest klubowy zespół na świecie, gdzie 4. i 5. przyjmujący prezentują zdecydowanie wyższy poziom niż Markin i Szczadiłow?
leeon pisze:Czekam niecierpliwie na info o uzupełnieniu składu. Będzie to kluczowe info o rzeczywistych aspiracjach/możliwościach zespołu
Wydaje mi się, że niezwykle ciężkie, o ile nie niemożliwe, byłoby obecnie na rynku transferowym znalezienie siatkarza poprawiającego aktualne możliwości Skry/podobnej klasy jak Cala.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Skra Bełchatów

Post autor: dreamer »

Jako że jestem kibicem siatkówki (dyscypliny, a nie konkretnych drużyn), to mam wielką nadzieję, że zagraniczne gwiazdy międzynarodowego formatu uważnie śledzą to co w Skrze wyrabia się z klasowymi zawodnikami "z importu", i ich noga w tej drużynie nigdy nie postanie.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: grzegorzg »

dreamer pisze:Jako że jestem kibicem siatkówki (dyscypliny, a nie konkretnych drużyn), to mam wielką nadzieję, że zagraniczne gwiazdy międzynarodowego formatu uważnie śledzą to co w Skrze wyrabia się z klasowymi zawodnikami "z importu", i ich noga w tej drużynie nigdy nie postanie.

dreamer
Jesli masz na mysli "gwiazdy" pokroju Cali, to nie mam nic przeciwko :D
Awatar użytkownika
Alfred Tennyson
Posty: 954
Rejestracja: 5 lis 2012, o 15:40
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Alfred Tennyson »

grzegorzg pisze:
dreamer pisze:Jako że jestem kibicem siatkówki (dyscypliny, a nie konkretnych drużyn), to mam wielką nadzieję, że zagraniczne gwiazdy międzynarodowego formatu uważnie śledzą to co w Skrze wyrabia się z klasowymi zawodnikami "z importu", i ich noga w tej drużynie nigdy nie postanie.

dreamer
Jesli masz na mysli "gwiazdy" pokroju Cali, to nie mam nic przeciwko :D

Dołączam się. Jak najmniej takich zawodników w naszych eksportowych drużynach. Niech sobie Cala pogra w Olsztynie.
Nie ma już w nas tej mocy, która za dawnych lat;
umiała wstrząsnąć niebem, poruszyć cały świat.
Jesteśmy tym, czym jesteśmy (...)
Awatar użytkownika
MWi
Posty: 1072
Rejestracja: 12 maja 2012, o 22:12
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: MWi »

grzegorzg pisze:
dreamer pisze:Jako że jestem kibicem siatkówki (dyscypliny, a nie konkretnych drużyn), to mam wielką nadzieję, że zagraniczne gwiazdy międzynarodowego formatu uważnie śledzą to co w Skrze wyrabia się z klasowymi zawodnikami "z importu", i ich noga w tej drużynie nigdy nie postanie.

dreamer
Jesli masz na mysli "gwiazdy" pokroju Cali, to nie mam nic przeciwko :D
To ciekawe, jak szybko Cala został uznany za gracza bezwartościowego przez kibiców Skry. Wystarczył konflikt nieomylnego trenera Nawrockiego z zawodnikiem i już wiadomo, że to "gwiazda", która lepiej, żeby w Polsce nie grała. Zaledwie po kilku wejściach zawodnika wiadomo, że do niczego się nie nadaje (przecież tak uważa Nawrocki!), dokładnie jak rok temu Koistra, słabszy podobno od Kłosa. Mimo tego, że już nie raz Cala w innych drużynach pokazywał swoje nieprzeciętne umiejętności.

Dobrze dla Skry, że Holender nie pochodzi z nieco cieplejszego kraju :). W innym przypadku też by go w tym sezonie w Pszczółkach nie było.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: grzegorzg »

MWi pisze:To ciekawe, jak szybko Cala został uznany za gracza bezwartościowego przez kibiców Skry
Tak szybko jak popadł w konflikt z zawodnikami.
Awatar użytkownika
MWi
Posty: 1072
Rejestracja: 12 maja 2012, o 22:12
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: MWi »

grzegorzg pisze:
MWi pisze:To ciekawe, jak szybko Cala został uznany za gracza bezwartościowego przez kibiców Skry
Tak szybko jak popadł w konflikt z zawodnikami.
Nie on pierwszy i nie ostatni. Wolę zawodników, którzy robią wszystko, aby grać w pierwszym składzie, niż Bąkiewicza.
Albo Plińskiego, który potrafi popaść konflikt ze wszystkimi.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

Tietiuk pisze:
BadTrue pisze:hce z gwiazdami w składzie. To nie wina Skry, że Dynamo ma słabe rezerwy.
Zapytam. Myślisz, że Skra ma słabe rezerwy? W związku z tym myślisz, że Skra wygrałaby seta w Moskwie grając na przyjęciu z Cupkovicem i Bąkiewiczem? Myślisz, że jest klubowy zespół na świecie, gdzie 4. i 5. przyjmujący prezentują zdecydowanie wyższy poziom niż Markin i Szczadiłow?
leeon pisze:Czekam niecierpliwie na info o uzupełnieniu składu. Będzie to kluczowe info o rzeczywistych aspiracjach/możliwościach zespołu
Wydaje mi się, że niezwykle ciężkie, o ile nie niemożliwe, byłoby obecnie na rynku transferowym znalezienie siatkarza poprawiającego aktualne możliwości Skry/podobnej klasy jak Cala.
Nie oczekuje hitów, ale ruchów nakierowanych na uzupełnienie składu na przyjęciu przez zawodnika, który potencjalnie mógłby coś wnieść z ławki. Wiedząc jakie ograniczenia panują obecnie mógłby to być zawodnik który potrzebuje odbudowania jak np Verhanemann.

Dalej uważam że Cala mógł wiele wnieść, ale trzymanie go wbrew woli to byłby kiepski pomysł.
Streeter
Posty: 7455
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Streeter »

Chciałem coś napisać odnośnie tego odejścia, skoro już oficjalne, ale tu nie ma z kim prowadzić dialogu, jedynie posty Kanapa i MWi oddają to, co chciałbym napisać, a reszta zachowuje się jak w sekcie - "skoro nasz Mistrz Nawrocki tak mówi, to tak jest".
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: grzegorzg »

MWi pisze:
grzegorzg pisze:
MWi pisze:To ciekawe, jak szybko Cala został uznany za gracza bezwartościowego przez kibiców Skry
Tak szybko jak popadł w konflikt z zawodnikami.
Nie on pierwszy i nie ostatni. Wolę zawodników, którzy robią wszystko, aby grać w pierwszym składzie, niż Bąkiewicza.
Albo Plińskiego, który potrafi popaść konflikt ze wszystkimi.
W grupie takich zachowań sie nie toleruje.
Przykład Plińskiego chybiony.
Ty wolisz to a ja tamto. Masz problem, ze obaj wolimy co innego ?
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

Streeter pisze:Chciałem coś napisać odnośnie tego odejścia, skoro już oficjalne, ale tu nie ma z kim prowadzić dialogu, jedynie posty Kanapa i MWi oddają to, co chciałbym napisać, a reszta zachowuje się jak w sekcie - "skoro nasz Mistrz Nawrocki tak mówi, to tak jest".
Musisz popracować nad czytaniem ze zrozumieniem.
Awatar użytkownika
MWi
Posty: 1072
Rejestracja: 12 maja 2012, o 22:12
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: MWi »

grzegorzg pisze: Ty wolisz to a ja tamto. Masz problem, ze obaj wolimy co innego ?
Nie mam. Ty również, prawda?

Nie zgadzam się za to z oceną Cali, jako zawodnika, którego "gwiazda" nie powinna się już w lidze z plusem pojawiać. Tym bardziej, że takie opinie podyktowane są oceną tego zawodnika przez trenera Nawrockiego, który już przy stawianiu na Kłosa w poprzednim sezonie pokazał, w jak zatrważający sposób potrafi się mylić w porównywaniu umiejętności zawodników.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: madlark »

Skra w ramach współpracy z AZS mogła wymienić Calę na Kaczyńskiego i prawie wszyscy byliby zadowoleni ;)
W końcu Pakosz zapowiadał jakieś wzmocnienie :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: grzegorzg »

MWi pisze:Nie mam. Ty również, prawda?
Ja mam. Atakujesz bez sensu, nie czytając całego tematu. Zauważyłbyś, ze nie tylko kibice Skry rozumieją taką sytuację.
A przy okazji strzelasz po Plińskim, Bąkiewiczu dając wyraz swoim frustracjom.
Awatar użytkownika
MWi
Posty: 1072
Rejestracja: 12 maja 2012, o 22:12
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: MWi »

grzegorzg pisze:
MWi pisze:Nie mam. Ty również, prawda?
Ja mam. Atakujesz bez sensu, nie czytając całego tematu. Zauważyłbyś, ze nie tylko kibice Skry rozumieją taką sytuację.
A przy okazji strzelasz po Plińskim, Bąkiewiczu dając wyraz swoim frustracjom.
Szkoda, że atakujesz mnie, mówiąc, że "daję wyraz swoim frustracjom". Jak z Tobą dyskutować?

Nie tylko kibice rozumieją taką sytuację... - Nie masz monopolu na rozumienie takiej sytuacji.

W mojej opinii wyglądało to tak: Cala przychodzi do klubu i ma nadzieję na grę w pierwszej szóstce (możliwe nawet, że zapewnienia prezesa). Niestety, nie dostaje większych szans na pokazanie swojego potencjału, jak Koistra rok temu. Zamiast tego gra gracz, który nie pokazuje absolutnie nic (statystyki przyjęcia i ataku bardzo słabe), a Cala dobrze wie, że byłby w stanie grać zdecydowanie lepiej niż Wlazły. Trener uważa, że Wlazły jest lepszy niż Cala, bo jest i już (identycznie jak Kłos i Koistra). Kłóci się z bełchatowską kliką, co mnie nie dziwi, wiedząc, że grają tam zawodnicy pokroju Plińskiego... Jako gracz ambitny odchodzi z klubu, czując, że został potraktowany niesprawiedliwy przez trenera i innych zawodników.

Równie dobrze moja opinia o tej sytuacji może być prawdziwa, jak i Twoja. Przychylam się jednak do mojej, patrząc chociażby na sytuację Koistry w poprzednim sezonie.
Streeter
Posty: 7455
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Streeter »

leeon pisze:
Streeter pisze:Chciałem coś napisać odnośnie tego odejścia, skoro już oficjalne, ale tu nie ma z kim prowadzić dialogu, jedynie posty Kanapa i MWi oddają to, co chciałbym napisać, a reszta zachowuje się jak w sekcie - "skoro nasz Mistrz Nawrocki tak mówi, to tak jest".
Musisz popracować nad czytaniem ze zrozumieniem.
Co ma do tego czytanie ze zrozumieniem? Uwierz, że czytać umiem i nawet przeczytałem wszystkie posty, które się tu pojawiły od wczoraj. Nie wiem czy zrozumiałeś, co tamten post miał na celu, więc wyjaśnię:

Gdy zakontraktowano Calę to było mówione, że godnie zastąpi Kurka (sam nawet wyrażałem taką opinę, tylko że ja tą opinię wciąż podtrzymuję - gdybyście mieli w Bełchatowie normalnego trenera, z pewnością Yosleyer by godnie Kurka zastąpił), wszyscy piali jaki dobry transfer i w ogóle, że będzie lepiej pasował niż Kurek, więcej przyjmował, atakował podobnie itd. Nagle okazało się, że Cala odchodzi, Nawrocki "ocenił", że Cala nie nadaje się do żadnej drużyny, pasowałby co najwyżej do Kielc, Częstochowy czy Olsztyna, ale ledwo wygrałby rywalizację z tuzami tymi Staszewski, Hebda czy Szarek, nie potrafi trenować, jedyne co ma to potencjał, a nawet krytykowany wszędzie od niemal roku Lotman jest lepszym od niego zawodnikiem. Czy tylko ja uważam to za coś nienormalnego?
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: grzegorzg »

MWi pisze:- Nie masz monopolu na rozumienie takiej sytuacji.
MWi pisze:Równie dobrze moja opinia o tej sytuacji może być prawdziwa, jak i Twoja.
Szkoda, ze nie zauważyłeś, że zdarza mi sie pisać :"obym się mylił" etc
MWi pisze:Jak z Tobą dyskutować?
Fakt, zacietrzewiam się. Dlaczego ? To proste. Jak po raz n-ty słysze coś o Bakieiwczu, to mnie szlag trafia. Co o nim wiesz ? Jakie ma priorytety zyciowe ? Jak jest jego sytuacja rodzinna, życiowa itd itp.
KAŻDY normalny człowiek uszanuje wybór drugiego człowieka. Nawet jesli mu sie nie podoba. Czy Bąkiewicz kogoś krzywdzi ? Po jaką cholerę znowu wywołujesz go do tablicy ?

Tak samo jest z Nawrockim. Nawet w finale MP nie wszyscy byli pod formą. Sam sobie odpowiedz kto był, kto nie. podobnie jest teraz. Sa zawodnicy którzy grają świetnie. Ale to oczywiście zasługa ich samych, a jak Cala dał .... to wina Nawrockiego.
Niech sobie niektórzy przypomną,co mówili o szansach Skry z Woickim...

Jak wiekszość napaleńców zrozumie, ze każdy medal ma dwie strony, nie tylko tą złą, to możemy dyskutować.

Mimo wszystko pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
radosoviak
Posty: 731
Rejestracja: 31 paź 2011, o 20:08
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Skra Bełchatów

Post autor: radosoviak »

radosoviak pisze:Cala takim się wydawał ale nie dostał realnej szansy
BadTrue pisze:Cala dostał swoje szanse takie jak dostał Kooistra, on to wykorzystał. Cala wyszedł w 6tce na mecz z Olsztynem przeciwnikiem z którym powinien pokazać co potrafi, a tak naprawdę ten mecz zagrał bardzo bardzo słabo. Wiem że Cala ma ogromny potencjał bo widziałem go nie raz, ale niestety ma też charakter, troszke taki Bartman.
Taaaaa Kooistra dostał tą szanse po roku,Cala wykazał się mniejsza cierpliwością po portu przeczuwał co się świeci.Dla mnie realna szanse na grę to kilka spotkań .Przypomnę tylko że Cala był jednym z architektów tryumfu nad Kazaniem a co za to otrzymał w następnym spotkaniu "ławkę" z Al Arabi " z której nie wstał przez cały mecz...Od początku miałem wrażenie że Cala jest traktowany jak piąte koło u wozu. Ile to razy Nawrocki mówił że Cala nie gra bo "dochodzi "do formy a trenował z zespołem dwa miesiące....Mógł "szczerze" powiedzieć że pupilek jest nieściągalny...
"Zagrywką meczu się nie wygrywa. " Ljubomir Travica
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”