Skra Bełchatów

Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: BadTrue »

Co on robi w Skrze :o
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Skra Bełchatów

Post autor: weary_skier »

BadTrue pisze:Co on robi w Skrze :o
Będzie rozgrywał. Na moje oko powinieneś się cieszyc, to dobry zawodnik.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kanap »

Skrze teraz potrzebny jest przyjmujący z prawdziwego zdarzenia a zatrudniają trzeciego rozgrywającego. Jakbym miał oceniać to jest on najlepszy z tej trójki (Woicki, Vincić, Boninfante) ale to oznacza że ktoś będzie siedział na trybunach, a to już patologia i kwasy w drużynie.
Co do przyjmującego na pewno nie chciałbym widzieć kogoś kto grał w katarskich drużynach na KMŚ, a teraz jest do wzięcia, to by były żarty.
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: BadTrue »

weary_skier pisze:Będzie rozgrywał. Na moje oko powinieneś się cieszyc, to dobry zawodnik.
Nie no, ciesze się, ale tak jak napisał kanap to oznacza, że jeden sypacz będzie siedział na trybunach. Nie wiem po prostu czym spowodowany jest ten transfer.
krzysiu
Posty: 5485
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: krzysiu »

Prawdopodobnie nie podoba im się Vincic , on i tak ma kontrakt na rok.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Skra Bełchatów

Post autor: weary_skier »

BadTrue pisze:
Nie no, ciesze się, ale tak jak napisał kanap to oznacza, że jeden sypacz będzie siedział na trybunach. Nie wiem po prostu czym spowodowany jest ten transfer.
Jest jeszcze druga sprawa. Jeśli Boninfante został zakontraktowany za pieniądze, nazwijmy to, z nadwyżki budżetowej to dobrze, ale jeśli na transfer Włocha pozwoliły pieniądze powstałe z odejścia Cali i niewiele ich zostało na rezerwwowego przyjmującego, to wtedy jest kiepsko.
Vincic prawdopodbnie wyląduje na trybunach. Trochę mnie to dziwi. Sądziłem, że po KMŚ Słoweniec będzie przygotowywany do bycia tym pierwszym. Jak już się pojawiał to nie grał źle, a tu taka niespodzianka.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
kassandra
Posty: 119
Rejestracja: 8 lip 2011, o 07:24
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kassandra »

może Nawrocki ma kolejny tajny plan i któryś z obecnych rozgrywających ma być przyjmującym? ;)
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kanap »

krzysiu pisze:Prawdopodobnie nie podoba im się Vincic , on i tak ma kontrakt na rok.
W wczorajszym meczu to Vincić prezentował się lepiej od Woickiego, jego wejścia uspokajały grę, dużo precyzyjniejsze wystawy. Woicki wprowadza chaos w grze, wystawia niedokładnie a po kilku tego typu wystawach atakujący tracą pewność w ataku. Vincić nie jest orłem, a teraz głównie ze względu na limit obcokrajowców spędzi sezon na trybunach jako kibic. Bardzo nie podoba mi się polityka tego typu.
kassandra pisze:może Nawrocki ma kolejny tajny plan i któryś z obecnych rozgrywających ma być przyjmującym...
Ta Boninfante przychodzi na przyjęcie.

Jak przeczytałem tytuł na stronie Skry "Medalista olimpijski w Skrze" to myślałem że jakiś świetny przyjmujący przyjdzie (Włoch, Rosjanin, Brazylijczyk), o słodka naiwności.
Ostatnio zmieniony 23 lis 2012, o 09:15 przez kanap, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

kanap pisze:Z Kooistrą to nie wiadomo co naprawdę było, podali że niby pojechał do szpitala, ale różnie mogło być. Widać że używając slangu bełchatowskiego przegrał rywalizację z Kłosem. Po meczu w żadnej wypowiedzi trenera nie była ani słowa o Koosistrze, a tak naprawdę to on w tym spotkaniu robił różnicę. Co do wydarzeń (z szpitalem)działby się one akurat w okresie burzy z Calą być może Kooistra również chciał odejść i miał propozycję od Vitala Heynena gry w Turcji. Tak czy siak niedługo się wszystko wyjaśni, a nie sądzę aby tej klasy zawodnik miał problemy z znalezieniem zatrudnienia. Moim zdaniem Kooistra na chwilę obecną to najlepszy środkowy plus ligi.

Bante Boninfante w Skrze
Pamiętam go jak dwa lata temu grał w Sysleyu a on wyeliminował Kedzierzyn i Resovię. Z pewnością dużo lepszy zawodnik niż Woicki i Vincić, gra szybkie piłki a co najwazniejsze dokładne, mały wystawia siatkarskie śmieci. Co do wzrostu to nie zachwyca.
Tylko po co Skrze trzeci rozgrywający, czyżby Vincić żegnał się z trutniami.
na sport.pl jest wywiad z Nawrockim, w którym mówi o dobrym wejściu Kooistry w meczu z Dynamem (piszę z teł. więc linka nie wkleję).
Przyłączam się do pytania co Włoch robi w Skrze? Czy to znaczy Vincic out? Co z o wiele bardziej istotnym przyjmującym?
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: BadTrue »

Hmm....może być tak, że Skra zakontraktowała już sypacza na kolejny sezon, po sezonie Vincic i Woicki out (o ile mają kontrakty na rok), jest niby mowa o Uriarte, więc para Boninfante , Uriarte wyglada dobrze, ale to tylko moje dywagacje. I też mam to samo pytanie co leon, co z przyjmującym.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3943
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Klugenhammer »

Bonifante na rozegranie, Vincic przechodzi na libero, a Zatorski w miejsce Cali na przyjęcie.
No to mamy pozamiatane. :D
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: kanap »

leeon pisze:...na sport.pl jest wywiad z Nawrockim, w którym mówi o dobrym wejściu Kooistry w meczu z Dynamem (piszę z teł. więc linka nie wkleję). ...
Bardzo dobre wejście miał Wytze Kooistra. Dał przykład, w jaki sposób, wchodząc na zmianę, można pomóc zespołowi [z taką rolą nie chciał pogodzić się Yosleyder Cala i odszedł z PGE Skry - przyp. red.].
To jest pochwalenie, raczej potwierdzenie slangowego zwrotu że Kooistra przegrał rywalizację z Kłosem i w zespole jest tylko rezerwowym, który zna swoje miejsce i za to jest chwalony. To jest straszne, Kooistra uciekaj stamtąd jak najszybciej puki okienko transferowe jest otwarte.
Ostatnio zmieniony 23 lis 2012, o 09:25 przez kanap, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: BadTrue »

kanap pisze:To jest pochwalenie, raczej potwierdzenie slagowego zwrotu że Kooistra przegrał rywalizację z Kłosem i w zespole jest tylko rezerwowym, który zna swoje miejsce i za to jest chwalony. To jest straszne, Kooistra uciekaj stamtąd jak najszybciej puki okienko transferowe jest otwarte.
Na pewno Cię posłucha i odejdzie, a w wywiadzie dla sport.pl wymieni Twój nick i Ci podziękuje.
Awatar użytkownika
radosoviak
Posty: 731
Rejestracja: 31 paź 2011, o 20:08
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Skra Bełchatów

Post autor: radosoviak »

Szukam logiki w działaniu włodarzy Skry ale nie jestem w stanie.Jak wiadomo z nowym rozgrywającym dochodzi element zgrania czyli jak rozumiem Dante będzie od razu wpuszczony na głęboka wodę,ale czy to ma sens w połowie sezonu jak drużyna wypracowała już pewien automatyzm z Woickim
"Zagrywką meczu się nie wygrywa. " Ljubomir Travica
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

kanap- Kooistra wszedł z ławki w tym meczu i to wejście zostało ocenione. Reszta to Twoja nadinterpretacja. Oczywiście nikt nikomu nie zabroni snuć teorii, Nawrocki forowaniem Możdżona w ubiegłym sezonie sobie na to zasłużył. Ja raczej widzę bardziej prozaiczny powód.
Ostatnio zmieniony 23 lis 2012, o 09:31 przez leeon, łącznie zmieniany 1 raz.
anty
Posty: 330
Rejestracja: 19 lut 2011, o 11:24
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: anty »

BadTrue pisze:Hmm....może być tak, że Skra zakontraktowała już sypacza na kolejny sezon, po sezonie Vincic i Woicki out (o ile mają kontrakty na rok), jest niby mowa o Uriarte, więc para Boninfante , Uriarte wyglada dobrze, ale to tylko moje dywagacje. I też mam to samo pytanie co leon, co z przyjmującym.
Skra ma w obecnym ustawieniu ten jeden mały probem, że jakikolwiek przyjmujący by nie przyszedł, to z urzędu ląduje na ławce, bo pozycja Winiarskiego i Wlazłego jest nie do ruszenia. Podejrzewam, że "troszkę" ciężko jest znaleźć przyjmującego na poziomie chętnego na ławkę w Skrze. Wysokiej klasy zawodników nie przekona gadka o wyrównanym składzie i wewnętrznej rywalizacji, oni przychodzą do zespołów, żeby grać.
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: BadTrue »

Tak się też zastanawiam, czemu z Boninfante nie podpisali kontraktu w okienku transferowym. Przecież mogli podpisać z nim a nie Vinciciem.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

Pewnie Włoch spuścił z tonu jeśli chodzi o kasę.
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: jinx »

Transfery w skrze to jeden wielki absurd. 3 rozgrywających i kolejny zawodnik na trybunach: Milczarek, Kooistra i pewnie Vincic. Pieniądze wyrzucane w błoto
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: grzegorzg »

Tydzień dziwnych rzeczy, na wielu frontach, nie tylko w Skrze. Ale od początku.

Kooistra - tak jak zupełnie mnie nie przekonywał, tak muszę przyznać, że ostatnie jego występy zrobiły na mnie wrażenie. Z resztą także Kłos miał swoje 5 minut. Ogólnie to dobrze wróży na tej pozycji na środku. Ktokolwiek będzie stał w kwadracie, jest w stanie wejśc i pomóc zespołowi, nie waląc focha. Oczywiście w tej chwili para podstawową wydaje się Pliński- Kooistra.
anty pisze:Skra ma w obecnym ustawieniu ten jeden mały probem, że jakikolwiek przyjmujący by nie przyszedł, to z urzędu ląduje na ławce, bo pozycja Winiarskiego i Wlazłego jest nie do ruszenia. Podejrzewam, że "troszkę" ciężko jest znaleźć przyjmującego na poziomie chętnego na ławkę w Skrze. Wysokiej klasy zawodników nie przekona gadka o wyrównanym składzie i wewnętrznej rywalizacji, oni przychodzą do zespołów, żeby grać.
Niby tak, ale to nie jest tylko problem Skry. Jest wiele zespołów, które na ławce nie mają "nazwisk". Poza tym, raczej w Skrze nie ma kasy na owe "nazwiska" na ławce. Jest solidny gracz potrafiący przytrzymac przyjęcie.
radosoviak pisze:Szukam logiki w działaniu włodarzy Skry ale nie jestem w stanie.Jak wiadomo z nowym rozgrywającym dochodzi element zgrania czyli jak rozumiem Dante będzie od razu wpuszczony na głęboka wodę,ale czy to ma sens w połowie sezonu jak drużyna wypracowała już pewien automatyzm z Woickim
Powiem Ci szczerze - jak zobaczyłem informacje o Boninfante, to pomyslałem dokładnie tak jak Ty. A jednak, po namysle doszedłem do wniosku, ze ewidentnie najsłabszą formacją Skry są rozgrywający. Przy czym problem Woickiego polega przede wszystkim na tym, że nie potrafi grac stabilnie. Gdyby potrafił podtrzymać przebłyski świetnej gry na dłużej. Vincic to jednak chyba inna bajka... Wczoraj obaj zagrali - eufemistycznie mówiąc - średnio w mojej ocenie.
AsurBaniPal
Posty: 373
Rejestracja: 26 paź 2010, o 07:14

Re: Skra Bełchatów

Post autor: AsurBaniPal »

jinx pisze:Transfery w skrze to jeden wielki absurd. 3 rozgrywających i kolejny zawodnik na trybunach: Milczarek, Kooistra i pewnie Vincic. Pieniądze wyrzucane w błoto
ich pieniądze niech robią co chcą w końcu 1 klasowy zawodnik w tym sezonie trafia do Skry
a milczarek przeciez gra w Kielcach
xyzz
Posty: 121
Rejestracja: 13 maja 2011, o 17:08
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: xyzz »

jedno wielkie AHA :D

Nawet nie wiem jak to skomentować. Skoro trenerom tak bardzo nie podobało się rozegranie to trzeba było zgodnie ze świecką tradycją zmienić komuś pozycje na boisku oo i tu Pliński jak znalazł, na środku zostaje Kłos i Kooistra, powiedzmy z pary Vincic, Woicki wylatuje ten pierwszy no i pod odejsciu Cali i Vincica jest dodatkowa ekstra kasa na nowego przyjmującego. Jeszcze jeden plus w tej historii byłby taki ze na rozegraniu nie ma obcokrajowca, nie trzeba by było martwic sie limitem obcokrajowców i ewentualny przyjmujący nie musiałby grzać ławy.

haha Jeśli chodzi o transfery Skry to chyba już nic mnie nie zdziwi :D
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: BadTrue »

Teoretycznie na sport.pl uważają że kolejnym krokiem będzie pożegnanie Vincicia.
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: jinx »

Czyli jak można okienko tranfserowe skry podsumować?
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: adi_tiger »

BadTrue pisze:Tak się też zastanawiam, czemu z Boninfante nie podpisali kontraktu w okienku transferowym. Przecież mogli podpisać z nim a nie Vinciciem.
Nie podpiali bo byl zawodnikiem Al Arabi na czas Mistrzostw w Doha.
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: BadTrue »

jinx pisze:Czyli jak można okienko tranfserowe skry podsumować?
Nie można, bo nie wiadomo czy już zakończyli transfery :D
Awatar użytkownika
MWi
Posty: 1072
Rejestracja: 12 maja 2012, o 22:12
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: MWi »

grzegorzg pisze: Powiem Ci szczerze - jak zobaczyłem informacje o Boninfante, to pomyslałem dokładnie tak jak Ty. A jednak, po namysle doszedłem do wniosku, ze ewidentnie najsłabszą formacją Skry są rozgrywający. Przy czym problem Woickiego polega przede wszystkim na tym, że nie potrafi grac stabilnie. Gdyby potrafił podtrzymać przebłyski świetnej gry na dłużej. Vincic to jednak chyba inna bajka... Wczoraj obaj zagrali - eufemistycznie mówiąc - średnio w mojej ocenie.
Pełna zgoda, ten ruch Skry mi się naprawdę podoba. Trochę dziwny moment na zakontraktowanie rozgrywającego, ale lepiej późno niż Woicki. Co do Vincica - chyba każdy podświadomie wiedział, że to się udać nie może.

Pytanie co z budżetem - starczy jeszcze na jakiegoś przyjmującego? Bo obecna ławka Bełchatowa na skrzydłach jest słabiutka. W razie kontuzji (a tego nie można wykluczyć przy natężeniu pracy Winiarskiego) zostaje zaledwie Bąkiewicz i Cupkovic - jeden atakować nie umie, drugi nic nie umie.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: grzegorzg »

MWi pisze: drugi nic nie umie.
Jak to ? umie robi dobre wrażenie :]
Awatar użytkownika
radosoviak
Posty: 731
Rejestracja: 31 paź 2011, o 20:08
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Skra Bełchatów

Post autor: radosoviak »

Istnieje też inna opcja że problemy z kręgosłupem u Vincica się nasiliły ale to na razie jest w sferze domysłów...
"Zagrywką meczu się nie wygrywa. " Ljubomir Travica
krzysiu
Posty: 5485
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: krzysiu »

Podobno Modena się powoli rozpada , także może Deroo wyciągną.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”