Kolejka 14, sezon 2012/2013

Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Kolejka 14, sezon 2012/2013

Post autor: mikser »

Pszczółki odfruwają od dna a Reska wygrywa 3:0! :) MVP Dobrowolski

Cichy bohater meczu JW - wideoweryfikacja;]
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Kolejka 14, sezon 2012/2013

Post autor: OlaMleko »

Sędzia Dudek ma zawsze, ale to zawsze ten sam wyraz twarzy :D
Taka decyzja w końcówke... nie każdy by się na to zdobył.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Kolejka 14, sezon 2012/2013

Post autor: weary_skier »

mikser pisze:Pszczółki odfruwają od dna a Reska wygrywa 3:0! :) MVP Dobrowolski
Nie ogarniam Resovii w tym sezonie.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3944
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Kolejka 14, sezon 2012/2013

Post autor: Klugenhammer »

akukuk pisze:Resovia wygrywa 3:0. Fatalna gra bydgoszczan w końcówkach.
Sny o potędze Bydgoszczy zostały boleśnie rozwiane.
Nie wystarczy nastukać punktów z dołami tabeli i przez chwilę cieszyć się z II m-ca w tabeli.
Zaczyna się terapia wstrząsowa - za chwilę Skra, ZAKSA i JW :]
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kolejka 14, sezon 2012/2013

Post autor: grzegorzg »

Gratulacje dla Resovii. Pobudka Mistrza ?
rafik30
Posty: 371
Rejestracja: 22 wrz 2009, o 17:12
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Kolejka 14, sezon 2012/2013

Post autor: rafik30 »

Delekta w 1 i 3 secie prowadzili i przegrali 23:25 i 23:25.
Śmiem twierdzić,że bydgoski zespół nic,ale to absolutnie NIC nie osiagnie w play-off bo po prostu nie ma ławki i to widać w takich meczach.
Najważniejsze piłki dostał Antiga i dwa razy był blokowany czyli zmęczenie Stefana jest widoczne i w takich spotkaniach gdzie nie ma ławki nic nie można wygrać bo jednak Wiese to z całym szacunkiem - zawodnik mało doświadczony i nie wygra takich meczów.
Delektę jedynie moze uratować to,że bedzie jakimś cudem na 3 miejscu przed play-off i i spotka się z kimś z miejsc 6 lub na 2(w to jednak nie wierzę)i ze słabszym z miejsca 7 i to moze jedynie dać miejsce w półfinale,ale pozycja 4 kompletnie nic nie daje bo przegra z kretesem w ćwierćfinale i skończy się piękna gra i zabawa kibiców i działaczy Delekty - jestem zły po prostu,ze nie ma mocnych rezerwowych bo przy kontuzjach nie ma zmienników a jak niech dozna kontuzji Antiga(przy jego zdrowiu i wieku jest to całkiem realne)to już w ogóle po Delekcie i cała gra i zachwyty w zasadniczej po prostu runą.
Rafał Osiński : Bydgoszczanin z krwi i kości-fan Chemika/Delecty,Pałacu,Zawiszy,Polonii,Artego
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Kolejka 14, sezon 2012/2013

Post autor: mikser »

weary_skier pisze: Nie ogarniam Resovii w tym sezonie.
Nie Ty jeden. Grunt, żeby Reska sama siebie ogarniała to będzie dobrze. Pełne zaskoczenie będzie jak przejdą ( albo chociaż "dojdą" ) Lube, a faworyzowana ZAKSA i Skra się pomęczą ze swoimi rywalami - wszystko możliwe;)
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Kolejka 14, sezon 2012/2013

Post autor: BadTrue »

Niepotrzebnie dzisiaj Jacek wystawił Winiara, widać że jeszcze nie jest w dobrej dyspozycji.
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Kolejka 14, sezon 2012/2013

Post autor: mikser »

"Męczy" się Winiar, niech chłopina się doleczy...
Dzięki Ci JW :D
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Kolejka 14, sezon 2012/2013

Post autor: akukuk »

I 3:0 dla JW. Brawa się należą, bo grają dobrą siatkówkę.
rafik30
Posty: 371
Rejestracja: 22 wrz 2009, o 17:12
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Kolejka 14, sezon 2012/2013

Post autor: rafik30 »

Klugenhammer pisze:
akukuk pisze:Resovia wygrywa 3:0. Fatalna gra bydgoszczan w końcówkach.
Sny o potędze Bydgoszczy zostały boleśnie rozwiane.
Nie wystarczy nastukać punktów z dołami tabeli i przez chwilę cieszyć się z II m-ca w tabeli.
Zaczyna się terapia wstrząsowa - za chwilę Skra, ZAKSA i JW :]
Odnosząc się tutaj do tego komentarza to jest nieuzasadniony a wręcz idiotyczny!
Delekta z Resovią 3:1
Zaksą: 3:2
w Jastrzębiu 2:3 porazka
na tych 3 zespołach zdobyła 6 pkt i to jak najbardziej zasłużenie i zdecydowanie!
Kompletnie więc nie rozumiem tego komentarza a dodatkowo Delekta spokojnie u siebie moze wygrać i z Jastrzębiem i ze Skrą a gdy będzie choćby jeden na zmianę jak Waliński i bez kontuzji!

Dzisiaj mecz przegrany,ale nie daje tego co na boisku bo jednak dwa sety na przewagi:
Reska - Delekta 3:0 (25:23, 25:19, 25:23) - mecz bardziej wyrównany niż choćby cholernie,ale to cholernie przereklamowanej Skry z Jastrzębiem :D .
Ostatnio zmieniony 4 sty 2013, o 19:51 przez rafik30, łącznie zmieniany 1 raz.
Rafał Osiński : Bydgoszczanin z krwi i kości-fan Chemika/Delecty,Pałacu,Zawiszy,Polonii,Artego
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Kolejka 14, sezon 2012/2013

Post autor: Hirako »

Jeszcze trochę i JW ma szanse wygrać zasadniczą ;)
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Kolejka 14, sezon 2012/2013

Post autor: sb.slav »

Współczuję trochę Olsztynianom, tak kibicom jak i zawodnikom, co dochodzą Kędzierzynian - to końcówki jednak przegrywają. Ale mecz chyba jest emocjonujący pod względem sportowym bardziej przez to ;)
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
elane
Posty: 456
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 15:54
Płeć: K
Lokalizacja: Śląsk

Re: Kolejka 14, sezon 2012/2013

Post autor: elane »

Brawa dla JW, widać, że są zespołem poukładanym i grają ładną siatkówkę. Dla odmiany Skra totalnie rozbita, brak przyjęcia, złe wystawione piłki. Nawrocki wpuszcza Kooistre przy bodajże stanie 21:20...
Siatkówka to gra zespołowa, indywidualne nagrody mnie nie interesują, sukces odnosi cały zespół.
Autor: Sebastian Świderski.
majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: Kolejka 14, sezon 2012/2013

Post autor: majonez »

Kit a nie hit. W Olsztynie patrząc na wynik ciekawy mecz, wszystkie trzy sety grane na przewagi. W Bełchatowie? Mnóstwo błędów i szybkie 3:0 dla Jastrzębskiego.

Warszawski klub zorganizował jeszcze jedną, naprawdę wyjątkową aukcję. Kibice licytować będą mogli... pierwszy gwizdek meczu AZS Politechnika Warszawska - Indykpol AZS Olsztyn. - Takiej licytacji dla Wielkiej Orkiestry jeszcze nigdy nie było - mówi Bańcerowski. - Osoba, która ją wygra, rozpocznie nasz mecz z ekipą Radosława Panasa. Oczywiście najpierw zostanie przeszkolona przez sędziów tego spotkania - wyjaśnia.
http://azspw.com/?pi=News&id=1121 ;)
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kolejka 14, sezon 2012/2013

Post autor: grzegorzg »

Gratulacje dla jatrzębian.
BadTrue pisze:Niepotrzebnie dzisiaj Jacek wystawił Winiara, widać że jeszcze nie jest w dobrej dyspozycji.
Mysle, że obaj zrobili to z premedytacją. Winiar powiedział niedawno, że w żaden sposób nie chciałby stracić tego co wypracował. I skoro trenuje, to też zagrał.
Co i tak nie zmienia faktu, że mamy w Skrze niezły bigos. Mnie najbardziej denerwuje mocno srednie przyjęcie i rozegranie takie sobie. Boninfante miał byc wzmocnieniem. Dla mnie spisuje się, przynajmniej na razie, poniżej oczekiwań.
Ostatnio zmieniony 4 sty 2013, o 19:54 przez grzegorzg, łącznie zmieniany 1 raz.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Kolejka 14, sezon 2012/2013

Post autor: Arff »

Ooo nie! Czyżbym słyszał gwizdy na trybunach hali Energia? :D Przecież "jesteśmy tam! Od wielu lat! Zawsze tam gdzie nasz EKSa gra..." :] Czyżby to miało się zmienić, po zmianie ostatniego wersu? :D
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Kolejka 14, sezon 2012/2013

Post autor: madlark »

Skra bez Aleksa to już nie to. ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Kolejka 14, sezon 2012/2013

Post autor: OlaMleko »

http://www.youtube.com/watch?v=uq01jkMt9mo

oto moja reakcja po meczu w Bełchatowie :D
Rezultat naprawdę imponujący, gratki. Na Martino cięzko patrzeć, po wygranym meczu nawet nie patrzy w oczy swoim kolegom i trenerowi... Nie chcę go oceniać, bo nie każdy musi być jakoś bardzo towarzyski, mówię tylko to, co się rzuca w oczy.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3944
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Kolejka 14, sezon 2012/2013

Post autor: Klugenhammer »

rafik30 pisze:
Klugenhammer pisze:Sny o potędze Bydgoszczy zostały boleśnie rozwiane.
Nie wystarczy nastukać punktów z dołami tabeli i przez chwilę cieszyć się z II m-ca w tabeli.
Zaczyna się terapia wstrząsowa - za chwilę Skra, ZAKSA i JW :]
Odnosząc się tutaj do tego komentarza to jest nieuzasadniony a wręcz idiotyczny!
Delekta z Resovią 3:1
Zaksą: 3:2
w Jastrzębiu 2:3 porazka
na tych 3 zespołach zdobyła 6 pkt i to jak najbardziej zasłużenie i zdecydowanie!
W meczach z Wielką Czwórką 6 pkt zdobytych, 9 straconych. Jakby nie patrzeć to minus 3 (na razie).
Czemu więc Delecta była druga w tabeli? Bo nastukała punktów z dołami.
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: Kolejka 14, sezon 2012/2013

Post autor: kuki91 »

Dziękuję Ci Skro, jeśli jeszcze jutro wejdzie Politechnika, to będzie +60zł :D


Jastrzębie, mimo sabotowania ich gry przez Martino i początkowo przez Tischera, gra wyjątkowo fajnie, w Resovii pewnie plują w brodę, że nie wyciągneli Wojtaszka, to co chłop wybiera w obrionie to jest szok.

Mimo, że to była kluczowa decyzja dla powodzenia mojego zakładu, denerwuje mnie Jack wystawiajacy niedoleczonego Winiara. Przyjęcie w dupie, widać trochę blokady, a mecze z Izmirem za pasem, oby to się nie zemściło, bo akurat w LM jestem za nimi (a dokładnie w tej rundzie, aby Zaksa zas na Izmir nie trafiła :D )
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Kolejka 14, sezon 2012/2013

Post autor: akukuk »

rafik30 pisze:Delekta w 1 i 3 secie prowadzili i przegrali 23:25 i 23:25.
Śmiem twierdzić,że bydgoski zespół nic,ale to absolutnie NIC nie osiagnie w play-off bo po prostu nie ma ławki i to widać w takich meczach.
Najważniejsze piłki dostał Antiga i dwa razy był blokowany czyli zmęczenie Stefana jest widoczne i w takich spotkaniach gdzie nie ma ławki nic nie można wygrać bo jednak Wiese to z całym szacunkiem - zawodnik mało doświadczony i nie wygra takich meczów.
Delektę jedynie moze uratować to,że bedzie jakimś cudem na 3 miejscu przed play-off i i spotka się z kimś z miejsc 6 lub na 2(w to jednak nie wierzę)i ze słabszym z miejsca 7 i to moze jedynie dać miejsce w półfinale,ale pozycja 4 kompletnie nic nie daje bo przegra z kretesem w ćwierćfinale i skończy się piękna gra i zabawa kibiców i działaczy Delekty - jestem zły po prostu,ze nie ma mocnych rezerwowych bo przy kontuzjach nie ma zmienników a jak niech dozna kontuzji Antiga(przy jego zdrowiu i wieku jest to całkiem realne)to już w ogóle po Delekcie i cała gra i zachwyty w zasadniczej po prostu runą.
O ławce Delecty było już powiedziane chyba wszystko. Jej po prostu nie ma, podstawowi gracze niemal w ogóle nie mogą liczyć na jakiekolwiek wsparcie. Do tego bardzo słaba gra Wiki - 19% w ataku mówi samo za siebie. Wika musiał grać fatalnie, skoro Makowski bodaj pierwszy raz w tym sezonie zdecydował się na wpuszczenie na boisko w większym wymiarze Łukasza Wiese, którego i tak trzeba pochwalić. Bardzo brakuje Marcina Walińskiego, na którego niestety trzeba będzie jeszcze sporo poczekać...
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Kolejka 14, sezon 2012/2013

Post autor: Mate »

0:3, brawo!! Skra sądziła, że wygra mecz challenge'ami - a tu benc.
Dobry mecz Jastrzębian - przyjęcie na dobrym poziomie, całkiem nieźle wyglądała sytuacja na środku. Gdyby jeszcze Martino przelał "złość życiową" na skuteczność ataku i przyjęcia, Bernardi miałby pewne skrzydła.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
astronauta
Posty: 2919
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Kolejka 14, sezon 2012/2013

Post autor: astronauta »

Większych bzdur dawno nie czytałem. Tak może tylko pisać ktoś, kto tego meczu nie widział. JW z koszmarnie grającym Łasko w secie numer 1 wygrywa, choć było już 10:17. Mecz wygrywa JW, choć Kubiak co drugą piłkę przyjmuje w buraki, a Holmes gra najsłabszy mecz w sezonie. Gdy wróci Atanasijevic, nie zagra tak jak wczoraj Wlazły, bo, po pierwsze, jest od niego gorszym zawodnikiem, a po drugie, nie grał ładny kawał czasu. Winiar także nie pokąsi zagrywką jak wczoraj Cupkovic, a Wlazły nie będzie przyjmował jak Bąkiewicz. Jedyna zmiana na lepsze to może Pliński, bo Kooistra wczoraj słabo w ataku, choć to wina głównie Bonifacego.
Wynik wczorajszego meczu pokazuje jedynie jak po prostu słaba i nierówna jest w tym sezonie drużyna prowadzona przez Nawrockiego, która nie potrafi wygrać z rozgrywającym nadzwyczaj przeciętny mecz JW.

Tak pisałem 30 grudnia, ale "znafcy" i wielbiciele Skry mnie wyśmiali, zwłaszcza niejaki ekspert grzegorzg. Kiedy widzisz mecz na żywo, widzisz, co jest grane i potrafisz przedstawić obiektywną opinię.Tak jak pisałem, karty były po stronie JW.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023. Lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019, 2023/2024 i ziemniaka 2016/2017.
kibic_siatki
Posty: 2608
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Kolejka 14, sezon 2012/2013

Post autor: kibic_siatki »

Skra jest teraz w takim dołku jakim niedawno były: Zaksa (w meczu zTreflem) i Resovia (z Częstochową). Fakt przeciwnik z czołówki- natomiast pewnie też miałaby problemy z Kielcami czy Warszawą. Przyjęcie to dramat: wychodzą w ustawieniu z Zatorskim, Winiarskim i Cupkoviciem i... Cupković najlepiej wygląda w tym elemencie. Przy Bąkiewiczu wygląda to lepiej- dziwne, że trener postawił na niego dopiero w 3 secie. Wiadomo, że Winiarski nie będzie po kontuzji grał rewelacyjnie- pewnie to miał być dla niego rozruch przed LM. Cała gra zespołu na aferę- to chyba lubi Cupković natomiast nie daje to wyników.
Na tym tle gra JW wyglądała na bardzo poukładaną, może poza występem Martino.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kolejka 14, sezon 2012/2013

Post autor: grzegorzg »

astronauta pisze:....
Tak pisałem 30 grudnia, ale "znafcy" i wielbiciele Skry mnie wyśmiali, zwłaszcza niejaki ekspert grzegorzg. Kiedy widzisz mecz na żywo, widzisz, co jest grane i potrafisz przedstawić obiektywną opinię.Tak jak pisałem, karty były po stronie JW.
Widać to Ty jesteś znawcą. Ja napisałem tylko tyle, że - w mojej opinii - Skra bez Winiara zawsze jest w gorszej sytuacji i trudno zatem, aby znajdujące się wyżej w tabeli i grające pełnym składem Jastrzębie, nie było faworytem we wszystkich spotkaniach.
Dla jasności - dzisiaj Winiarskiego także nie było...

Poza tym, masz chyba alergię, sam pretendujesz raczej do miana... no jak jej tam, cytując własne posty.
Ostatnio zmieniony 4 sty 2013, o 20:23 przez grzegorzg, łącznie zmieniany 2 razy.
TheLinkin
Posty: 128
Rejestracja: 1 kwie 2012, o 13:15
Płeć: K

Re: Kolejka 14, sezon 2012/2013

Post autor: TheLinkin »

Hmm najpierw gratulację dla mojej drużyny czyli Jastrzębskiego. Naprawdę bardzo dobry mecz w ich wykonaniu. Wojtaszek pełny szacun dla niego. Zgodzę się z kolegami powyżej, iż zachowanie Martino jest dziwne. Może po prostu ten typ tak ma ale nie są to pozytywne odczucia. Z resztą tego można się bylo spodziewać od początku jak przyszedł do Jastrzębskiego. Co do Skry to widać grają nierówno. Moim zdaniem jednak brakuje Alexa. Przyjęcie bardzo słabe w ich wykonaniu.

Co do Resovii potwierdza się fakt iż na własnej hali będzie ich bardzo ciężko pokonać.
Awatar użytkownika
Indyk AZS Ol
Posty: 950
Rejestracja: 20 maja 2011, o 12:49
Płeć: M
Lokalizacja: Jeziorany

Re: Kolejka 14, sezon 2012/2013

Post autor: Indyk AZS Ol »

W Olsztynie będzie piąty set :D
"Tak mają wojownicy? Jak nie idzie nożem to się wyjmuje topór, a jak toporem nie pójdzie to? ". - Adam Romański o Karlitzku :] w meczu KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 9 grudnia 2023 roku.
Awatar użytkownika
Jean
Posty: 493
Rejestracja: 15 sie 2008, o 18:51
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Kolejka 14, sezon 2012/2013

Post autor: Jean »

a w Olsztynie 2:2...

czy AZS przegra kolejny 4 tiebreak ? ;>
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie."
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Kolejka 14, sezon 2012/2013

Post autor: mikser »

Zaksa ma tie break, robi się ciekawie...Miła odmiana w tabeli:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”