Kolejka 15, sezon 2012/2013

elane
Posty: 456
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 15:54
Płeć: K
Lokalizacja: Śląsk

Re: Kolejka 15, sezon 2012/2013

Post autor: elane »

Chal pisze:Jastrzębie to ściągnęło Zbierskiego na trzeciego libero czy jak?
A on w ogóle jest dziś w 12?
Siatkówka to gra zespołowa, indywidualne nagrody mnie nie interesują, sukces odnosi cały zespół.
Autor: Sebastian Świderski.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Kolejka 15, sezon 2012/2013

Post autor: Kicu »

Hirako pisze:Ja się tylko boje czy to co dziś pokazuje ZAKSA nie miało wypaść na środę...
Raczej z dnia na dzień formy nie stracą. Przygotowywali ją teoretycznie na mecz z Noliko, ale jak widać JW też się załapało ;) Castellani głupi nie jest, więc byłbym spokojny o mecz z Belgami.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kolejka 15, sezon 2012/2013

Post autor: grzegorzg »

Kubiak to chyba się rozładował w spotkaniach ze Skrą niczym zwarty kondensator.

A tak a propos pewnej jego wypowiedzi, przypomniała mi się kwestia z polskiego filmu : "Gralismy uczciwie, Ty oszukiwałeś, ja oszukiwałem. Zwyciężył lepszy." ;)
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3944
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Kolejka 15, sezon 2012/2013

Post autor: Klugenhammer »

Kicu pisze:
elane pisze: Nie przeszedł? Przeszedł całkowicie i przebiegł częsćiowo po polu JW.
Jeśli tak, to przepraszam ;) Przyznam, że drugie przejście przeoczyłem. Widziałem tylko to pierwsze, gdzie wejścia na pole przeciwnika nie było. Jeśli faktycznie stanął na "pomarańczowe" Jastrzębian, to wg. mnie powinien być błąd i punkt dla JW.
Dokładnie przyjrzałem się tej sytuacji. Guma odbił się z linii środkowej (może) a następny krok postawił już na "zielonym" (poza boiskiem). Co prawda przeskoczył nad polem JW ale to go nie dotknął. Błędu nie popełnił.
Loszek
Posty: 590
Rejestracja: 24 kwie 2011, o 09:45
Płeć: M

Re: Kolejka 15, sezon 2012/2013

Post autor: Loszek »

Zaksa chyba zmasakruje Noliko, jak będzie tak grała, jak dzisiaj. Jakby nie Łasko to z JW byłoby ciężko. A Zbierski to musi być tragiczny gracz albo mieć jakąś kontuzję, że jeszcze nie gra.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Kolejka 15, sezon 2012/2013

Post autor: Kicu »

Klugenhammer pisze:
Kicu pisze:
elane pisze: Nie przeszedł? Przeszedł całkowicie i przebiegł częsćiowo po polu JW.
Jeśli tak, to przepraszam ;) Przyznam, że drugie przejście przeoczyłem. Widziałem tylko to pierwsze, gdzie wejścia na pole przeciwnika nie było. Jeśli faktycznie stanął na "pomarańczowe" Jastrzębian, to wg. mnie powinien być błąd i punkt dla JW.
Dokładnie przyjrzałem się tej sytuacji. Guma odbił się z linii środkowej (może) a następny krok postawił już na "zielonym" (poza boiskiem). Co prawda przeskoczył nad polem JW ale to go nie dotknął. Błędu nie popełnił.
Rozumiem, że piszesz o drugiej sytuacji? Bo akurat tak też pierwsza wyglądała i w niej na 100% błędu nie było. Drugą tak jak zaznaczyłem - przeoczyłem niestety.
kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Kolejka 15, sezon 2012/2013

Post autor: kuchcik77 »

zmasakruje jak zmasakruje, najwazniejsze wygrac 2x, a co do dziś to jeszcze z 2.5 seta nas czeka, rewanż za 2 tygodnie w Częstochowie;) wiecznie Ptaki tak zle grac nie beda


Noliko stracilo 46 punktów w ostatnim meczu, a w silnej belgijskiej lidze nie przegrał spotkania, na 26 spotkan chyba tylko wtopa z Knackiem i Antweripą, ps za wygrana Zaksy 1.15 w straciu ze zwyciezca grupowym w LM,
Ostatnio zmieniony 13 sty 2013, o 15:59 przez kuchcik77, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Kolejka 15, sezon 2012/2013

Post autor: Hirako »

Ależ skrót Ruciaka :o Poezja :)
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: Kolejka 15, sezon 2012/2013

Post autor: kalosz »

a jeszcze wczoraj Jastrzębie było dla niektórych pierwszym faworytem do złota...
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
rafik30
Posty: 371
Rejestracja: 22 wrz 2009, o 17:12
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Kolejka 15, sezon 2012/2013

Post autor: rafik30 »

Totalnym nieporozumieniem jest twierdzenie,ze gra Delecty zależy od jednego zawodnika.
Widać w samych statystykach,że jest odwrotnie i to zespołowość i jeszcze raz zespołowość powodują dobre wyniki gdzie wielu a przynajmniej 3 graczy ma co dwucyfrową liczbę punktów i przekłada się wyrażnie na duze punkty neczowe.
Konarski,Antiga lub Wrona lub Jurkiewicz a jesli nie oni to Wika zawsze czymś zaskoczą i o ile Stephane potrafi zmotywować zespół do mocnego uderzenia i swoja niebagatelną techniką zdobyć punkty czy z zagrywki czy z plasem to jednak na cały mecz musi być wyraźna i mocna gra całego teamu i to właśnie obserwujemy w bydgoskiej ekipie!
Gdyby był jeszcze mocniejszy rezerwowy przyjmujący to czterech graczy jak Antiga-Wika-Waliński i choćby Kunnari z całą pewnością i stanowczościa według mnie dawałby podstawy do walki nawet o finał bo dochodzi doskonała gra rozgrywajacego Masnego i tutaj też jest przewaga Delecty choćby nad Skrą czy Jastrzębiem. Masny to według mnie drugi z najlepszych rozgrywajacych ligii po Zagumnym a może już nawet na równi i doskonale odnajduje się w taktyce trenera Makowskiego.

Główne architekty i powody kapitalnej gry Delekty w tym sezonie to:
1) Makowski i jego strategia;
2) Masny i przełożenie myśli szkoleniowej na boiski;
3) zespołowość i bardzo pozytywna chemia w zespole - w całym zespole;
4) Antiga i jego charyzma;
5) stabilność składu

Widze tutaj tylko jeden a moze ważny mankament czyli brak ławki szczególnie na przyjęciu - 4 gracza.


Moim zdaniem jeśli Delekta teraz - w tej fazie sezonu- nie złapie żadnej kontuzji i powazniejszej choroby jest w stanie awansować do półfinału a przy dobrym układzie do... nie napisze lepiej gdzie.

Bydgoszczanie są mocniej zaprawieni w bojach po zeszłorocznej grze w play-off i wiedza lepiej jak sie na takie mecze przygotować a szczególnie trener Makowski.

denerwują a wręcz irytują komentarze wciąż dezawuujace postawę Bydgoszczan i przepowiadanie przyszłości w ciemnych barwach przez niektóe osoby pisząc chocby w takim tonie,ze rywale będa chcieli się podłożyć samym sobie by trafić na Delektę w półfinale zamiast np. na skrę czy Resovię i w meczach będą układy i tp..itd...
Powiedzcie proszę: co jeszcze Delekta musi zrobić by traktować ich całkiem poważnie na równi z wielka czwórką - papierową bo taka ona jest nic więcej i tylko sukcesy i budżety a nie do końca wyniki świadczą o tym podziale wielu z was?

Oglądajac dzisiejszy mecz w Jastrzębiu to śmiem twierdzić,ze przy 3 punktach dla Zaksy Delekta będzie na miejscu w pierwszej trójce po sezonie zasadniczym i nic nie powinno odebrać tego miejsca bo choćby przewaga nad Jastrzębiem będzie wynosiła 3 punkty a Delekta u siebie podejmować bedzie Jastrzębie z którym w pierwszym meczu przegrała na wyjeździe po super walce do końca 2:3 a to pokazuje,ze nawet na wyjazdach może im urwać punkty to co dopiero na własnej hali?
Dzisiejszy mecz Zaksy - oby wygrany jest jak najbardziej na rękę dla Bydgoszczan bo jednak lepiej mieć przewagę i zapas tych 3 oczek nad 3 i kolejnych kilku nad 4 i 5 w tabeli niż miałby być ścisk i po równą ilość miały by 3 zespoły jak Zaksa,Delecta i Jastrzębie.

Zaksa - 34
Delecta - 33
Jastrz - 30
Resovia -28
Skra- 27

jest lepszym wynikiem niż:

Zaksa - 33
Jastrz - 33
Delecta- 33
Resovia- 28
Skra - 27

Jest ten zapas punktowy i w dodatku Jastrzębie gra w Bydgoszczy i Olsztynie i różnie moze tam być!
Nie jestem do końca pewny,ale z dużą dozą prawdopodobieństwa mogę stwierdzić,ze w "Łuczniczce" będzie podział punktów i jeśli Delecta nie straci u siebie 3 oczek to zakończy sezon zasadniczy na podium co daje handicap w ćwierćfinale i słabszego rywala - jak Politechnika,Kielce czy kogoś z duetu Olsztyn,Gdańsk( w zależności jakie miejsce zajmą Bydgoszczanie).

Ta dzisiejsza porażka za 3 punkty bardzooo komplikuje sytuację Jastrzębia i kto wie czy nawet nie wypadną z "czwóki"?!

Jakie są wasze przewidywania na ostatnie kolejki zasadnicze?
Ostatnio zmieniony 13 sty 2013, o 16:17 przez rafik30, łącznie zmieniany 2 razy.
Rafał Osiński : Bydgoszczanin z krwi i kości-fan Chemika/Delecty,Pałacu,Zawiszy,Polonii,Artego
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Kolejka 15, sezon 2012/2013

Post autor: Hirako »

No to co kompleks ZAKSY? :D
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
elane
Posty: 456
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 15:54
Płeć: K
Lokalizacja: Śląsk

Re: Kolejka 15, sezon 2012/2013

Post autor: elane »

Całe JW totalnie wypalone, Kubiakowi i Gierkowi nie wychodziło kompletnie nic.
Siatkówka to gra zespołowa, indywidualne nagrody mnie nie interesują, sukces odnosi cały zespół.
Autor: Sebastian Świderski.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Kolejka 15, sezon 2012/2013

Post autor: Kicu »

Mała demolka można by rzec, aczkolwiek kolejny hit okazał się być hitem i jednostronnym pojedynkiem.
W statystykach ZAKSA bardzo ładnie:

Bloki: ZAKSA - 14, JW - 7
Zagrywka: ZAKSA - 7, JW - 1
Punkty z kontry: ZAKSA - 28, JW - 6 :o

http://stats.plusliga.pl/MatchStatistic ... tchID=1130
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Kolejka 15, sezon 2012/2013

Post autor: kanap »

kalosz pisze:a jeszcze wczoraj Jastrzębie było dla niektórych pierwszym faworytem do złota...
Jastrzębie dużo traci bez Mateo nie ma komu przyjmować, Gierczyński słabo, Kubiak skupiony na cwaniactwie, zaczepkach pod siatką w elementach siatkarskiej sztuki słabiutko. Kto mógł się spodziewać że ZAKSa po przegranej z Olsztynem 3:2 rozbije zagrywką JW.
Fajnie nie trafiłem obu typów miały wygrać Skra i JW, ale przegrały z kretesem. ZAKSa sprowadziła na ziemię JW i bardzo dobrze tak to by szybowali z napinką pod chmury, a mają sporo do poprawy.
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Kolejka 15, sezon 2012/2013

Post autor: jinx »

Najlepszy mecz zaksy i Antka w tym sezonie
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Kolejka 15, sezon 2012/2013

Post autor: kuchcik77 »

Zaksa - 34 +9= 43p
Delecta - 33+6= 39p
Jastrz - 30+6= 36p
Resovia -28+ 9= 37
Skra- 27 +9= 36

Za tydzien będąca myslami w Belgii Zaksa wygrywając z Delecta nieomal zapewni sobie 1szy plac. Castellani pokazał nieraz ze nie kombinuje, zechca wygrać wszystko jak leci.
Zaksa vs Skra/ Ptaki i Delecta vs Sovia

chyba ze Jastrzębie wygra w Bydgoszczy ....
Edyta

Re: Kolejka 15, sezon 2012/2013

Post autor: Edyta »

jinx pisze:Najlepszy mecz zaksy i Antka w tym sezonie
Zaksy być może, ale Antek miał już wiele spotkań na tak wysokim poziomie. Jak zwykle niedoceniany człowiek od czarnej roboty ;)
Jeśli ktoś miał wątpliwości, czy Zaksie zależy na 1 miejscu to już chyba nie ma. Trzeba pochwalić cały zespół, bo wszyscy zagrali znakomicie, może poza kilkoma momentami, kiedy środkowi średnio współpracowali z Gumą. Nie wiem do końca, po czyjej stronie była wina.
Jastrzębski zwyczajnie pękł. Choć Zaksa nie pozwoliła mu na wiele, zaczynając od zagrywki, a na bloku i kontrach kończąc.
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Kolejka 15, sezon 2012/2013

Post autor: Hirako »

kuchcik77 pisze:Zaksa - 34 +9= 43p
Delecta - 33+6= 39p
Jastrz - 30+6= 36p
Resovia -28+ 9= 37
Skra- 27 +9= 36

Za tydzien będąca myslami w Belgii Zaksa wygrywając z Delecta nieomal zapewni sobie 1szy plac. Castellani pokazał nieraz ze nie kombinuje, zechca wygrać wszystko jak leci.
Zaksa vs Skra/ Ptaki i Delecta vs Sovia

chyba ze Jastrzębie wygra w Bydgoszczy ....
Boże jeszcze wyjdzie na to że taka momentami nic nie grająca Resovia trafi sobie na Delecte w półfinale a my będziemy toczyć heroiczne boje ze Skrą/JW... Taka sprawiedliwość ;)
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Awatar użytkownika
Red John
Posty: 56
Rejestracja: 28 wrz 2011, o 18:50
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków/Rzeszów

Re: Kolejka 15, sezon 2012/2013

Post autor: Red John »

Jakie są wasze przewidywania na ostatnie kolejki zasadnicze?
Ciężko cokolwiek przewidywać przy tak dynamicznej lidze, przed dzisiejszym meczem Jastrzębie było faworytem do 1 miejsca przed PO, a teraz nie zdziwiłbym się jakby spadło za Resovię, bo Delecta Jastrzębianom nie leży za bardzo. Z drugiej jednak strony Resovia, pomimo łatwego kalendarzu, może zaliczyć wpadkę, czego doświadczyliśmy niejednokrotnie. Skra może coś jeszcze ugrać, ale musiałaby liczyć na wtopę Rzeszowa. Ale myślę, że 5 miejsce dla nich jest najbardziej prawdopodobne.

Tak więc może wydarzyć się jeszcze wiele w tabeli, ale też może nic się nie zmienić. To tylko pokazuje jak ten sezon jest ciekawszy od poprzedniego, tylko pytanie czy przez słabszą dyspozycję czołówki, czy lepszą reszty drużyn, a może obie przyczyny są po części poprawne.
Hirako pisze:Boże jeszcze wyjdzie na to że taka momentami nic nie grająca Resovia trafi sobie na Delecte w półfinale a my będziemy toczyć heroiczne boje ze Skrą/JW... Taka sprawiedliwość ;)
Ta to wie jak się ustawić. W pierwszej rundzie też dryfowała gdzieś koło 4/ 5 miejsca i na koniec rundy wskoczyła rzutem na taśmę na 2 miejsce.
Ostatnio zmieniony 13 sty 2013, o 16:31 przez Red John, łącznie zmieniany 1 raz.
Nomi
Posty: 59
Rejestracja: 14 maja 2010, o 18:16
Płeć: M

Re: Kolejka 15, sezon 2012/2013

Post autor: Nomi »

Hirako pisze:
kuchcik77 pisze:Zaksa - 34 +9= 43p
Delecta - 33+6= 39p
Jastrz - 30+6= 36p
Resovia -28+ 9= 37
Skra- 27 +9= 36

Za tydzien będąca myslami w Belgii Zaksa wygrywając z Delecta nieomal zapewni sobie 1szy plac. Castellani pokazał nieraz ze nie kombinuje, zechca wygrać wszystko jak leci.
Zaksa vs Skra/ Ptaki i Delecta vs Sovia

chyba ze Jastrzębie wygra w Bydgoszczy ....
Boże jeszcze wyjdzie na to że taka momentami nic nie grająca Resovia trafi sobie na Delecte w półfinale a my będziemy toczyć heroiczne boje ze Skrą/JW... Taka sprawiedliwość ;)
uroki play-offów ;)
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3944
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Kolejka 15, sezon 2012/2013

Post autor: Klugenhammer »

rafik30 pisze: Powiedzcie proszę: co jeszcze Delekta musi zrobić by traktować ich całkiem poważnie na równi z wielka czwórką
Może wreszcie ugrać coś w playoffach zamiast błyszczeć tylko w mało znaczącej fazie zasadniczej?
Awatar użytkownika
Maniek K-K
Posty: 275
Rejestracja: 15 gru 2010, o 12:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn=Koźle

Re: Kolejka 15, sezon 2012/2013

Post autor: Maniek K-K »

rafik30 pisze: Powiedzcie proszę: co jeszcze Delekta musi zrobić by traktować ich całkiem poważnie na równi z wielka czwórką
Delekta nie ma gwiazd w zespole. Ciężko ją stawiać w roli faworyta w konfrontacji z "wielką czwórką" Jeśli Konarski i Wrona wykreują się na zawodników kadry i zostaną w Bydgoszczy to notowania tego zespołu na pewno wzrosną. Na razie to zespół nr 5 w Pluslidze. A przynajmniej taka jest opinia. Tylko swoją postawą w playoff mogą udowodnić, że jest inaczej.
Edyta

Re: Kolejka 15, sezon 2012/2013

Post autor: Edyta »

AZS Olsztyn za chwilę gładko przegra z Politechniką i niestety taki scenariusz był w 100% do przewidzenia. Ten zespół nie ma żadnej ciągłości gry. Byłam przekonana, że po jednorazowym zrywie z ubiegłego tygodnia ujdzie z niego powietrze, tak jak to obserwuję od paru sezonów. Beznadziejny mecz Krzyśka, jak i całego zespołu. Olsztyn ma przed sobą dwóch mocnych rywali (JW, Delecta) i Lotos. Oby ten właśnie mecz zdecydował o udziale w play offach, ale może się okazać, że nawet wygrana w nim nic nie da Olsztynowi. :(
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Kolejka 15, sezon 2012/2013

Post autor: tomasol »

Mecz w Warszawie dobiegł końca, gospodarze łatwo wygrali 3:0 i w sumie nie jest to nic niespodziewanego. Tabela nie kłamie, do tego Olsztyn potrafi grać tylko w tych meczach gdzie nikt na niego nie stawia. Jak przychodzi pojedynek, że trzeba koniecznie zdobyć jakieś punkty to jest niestety porażka.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Kolejka 15, sezon 2012/2013

Post autor: Kicu »

Olsztyn potrafił się postawić Resovii niedawno, choć ostatecznie przegrali 2:3... no i ZAKSIE, gdzie wygrali 3:2. Wcale się nie zdziwię jak w meczu z Jastrzębskim będzie tie-break. Zespół z Olsztyna to bardzo dziwny i nieobliczalny twór ;)
Edyta

Re: Kolejka 15, sezon 2012/2013

Post autor: Edyta »

Kicu pisze:Olsztyn potrafił się postawić Resovii niedawno, choć ostatecznie przegrali 2:3...
Tylko że w tamtym meczu ewidentnie można było wygrać za trzy punkty. AZS to taki zespół, że jeśli ma podaną szansę na tacy to na pewno ją sp...
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Kolejka 15, sezon 2012/2013

Post autor: tomasol »

No właśnie, Olsztyn to ekipa która ewidentnie nie umie wykorzystać nadarzających się okazji. W Gdańsku można było wygrać za trzy, w Kielcach można było wygrać za trzy, z Resovią można było tie breaka wygrać a nie przegrać (było już 8-4 dla AZS), razem dało by to 8 punktów i taka porażka jak dzisiaj nie miała by takiej wagi. A tak udało się z tych szans wyrwać tylko połowę punktów i efekt jest taki, że play off coraz dalej. No ale jak z całej drużyny tylko jeden zawodnik przekracza 50% w ataku (i to nie środkowy) to o czym tu mówić. Politechnika punktowała lepiej we wszystkich elementach, oddała mniej punktów po błędach, wynik nie miał prawa być inny.
Edyta

Re: Kolejka 15, sezon 2012/2013

Post autor: Edyta »

Statystyki mówią same za siebie... http://stats.plusliga.pl/MatchStatistic ... tchID=1126
Moje zdanie od dawna jest takie, że to właśnie Ferens jest najwartościowszym zawodnikiem AZS-u. To prawda, że Krzysiek dostaje ogromne ilości piłek, ale skala jego błędów i nierówna gra to spory kłopot dla zespołu. Natomiast Ferens przy dużo słabszych warunkach fizycznych również dostaje dużo sytuacyjnych piłek i często radzi sobie z nimi dużo lepiej. Do tego dość regularna zagrywka. Gdyby jego przyjecie było lepsze, mógłby myśleć o reprezentacji.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Kolejka 15, sezon 2012/2013

Post autor: Chal »

Edyta pisze:Gdyby jego przyjecie było lepsze, mógłby myśleć o reprezentacji.
On akurat w tym elemencie już w trakcie sezonu wykonał kolosalny postęp, wiadomo, że orłem nie jest i już pewnie nigdy nie będzie, ale można powiedzieć, że ustabilizował je na pewnym, przyzwoitym poziomie, a przecież jest odpowiedzialny za spory fragment boiska, bo to Gruszka jest raczej chowany, a nie on. Dla mnie na ten moment to jedyny kandydat na grę w kadrze z Olsztyna.

Co do meczu to już nie chce mi się pisać, dobre przyjęcie, a skuteczność w ataku żenująca, mimo tego zmiany na rozegraniu brak, choćby na chwilę. Play-offy po tej kolejce mocno się oddaliły, a brak już nawet nie tyle punktów, ale w ogóle nawiązania walki z Warszawą w obecnej sytuacji kadrowej to kompromitacja olsztyńskiej drużyny. Na 12 punktów 6 z Częstochową, a poza tym 3 z Gdańskiem i Kielcami oraz tyle samo z... Kędzierzynem i Resovią, i weź człowieku ogarnij, co z tą ekipą jest nie tak :x
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Kolejka 15, sezon 2012/2013

Post autor: madlark »

Jeśli kogoś interesuje to w polsacie o 1.00 jest powtórka Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”