Jastrzębski Węgiel

Pawel909
Posty: 740
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 13:16
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Pawel909 »

abramov pisze:Po pomeczowych wypowiedziach Bernerdi powiedział że Michał Łasko ma problemy z plecami wie ktoś czy to poważne
Jak widać nie skoro grał ;)
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Hirako »

Jutro Martino czy Gierek?
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
astronauta
Posty: 2918
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: astronauta »

Tak dla ciekawostki: prezes Grodecki oferuje w aukcji WOŚP brązowy medal z sezonu 2008-2009. Zalicytowałem, ale jestem pobity przez.... Zdzisława Grodeckiego :D Mam się kopać z koniem, czy dać sobie spokój? Może ktoś z forumowiczów powalczy, tu link: http://wosp.jasnet.pl/?m=auction&id=95.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023. Lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019, 2023/2024 i ziemniaka 2016/2017.
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: mikser »

Hirako pisze:Jutro Martino czy Gierek?
Właśnie, wyleczyli go? :D
Awatar użytkownika
Lawliet
Posty: 185
Rejestracja: 5 paź 2012, o 20:57
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Lawliet »

Ponawiam pytanie co z tym Martino?
ZAKSA is a King...
elane
Posty: 456
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 15:54
Płeć: K
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: elane »

Lawliet pisze:Ponawiam pytanie co z tym Martino?
Grypa, nadal się leczy
Siatkówka to gra zespołowa, indywidualne nagrody mnie nie interesują, sukces odnosi cały zespół.
Autor: Sebastian Świderski.
Maciej 2012
Posty: 46
Rejestracja: 17 wrz 2012, o 20:06
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Maciej 2012 »

Beznadziejnie. Bez Martino przyjęcie jest o wiele słabsze. Moim zdaniem, właśnie ten element zadecydował o porażce Jastrzębskiego w I secie.
Marcy$
Posty: 2085
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Marcy$ »

Maciej 2012 pisze:Beznadziejnie. Bez Martino przyjęcie jest o wiele słabsze. Moim zdaniem, właśnie ten element zadecydował o porażce Jastrzębskiego w I secie.
Aż tak bym nie przesadzał. Po prostu ZAKSA się postawiła a SKRA nie bardzo:)
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: ksjw90 »

Brawo dla naszego treneiro za niedokonane zmiany! Dlaczego nie wpuścił Zbierskiego i Bontje za słabo grających środkowych i Gierczyńskiego?! Dlaczego wpuszcza tego szkolarza Popiwczaka, który i tak nic nie daje w tym momencie? Jastrzębie nie zagrało kompletnie nic, dla Zaksy to był sparing. Póltora godziny stracone z niedzieli. I po raz kolejny miałbyć hit a wyszedł siatkarski kit.

P.S. Czekam aż Rudzielec dostanie w końcu czerwoną kartkę i wyleci z boiska za te ciągłe pyskówki i pretensje w stronę sędziów.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Kicu »

ksjw90 pisze:P.S. Czekam aż Rudzielec dostanie w końcu czerwoną kartkę i wyleci z boiska za te ciągłe pyskówki i pretensje w stronę sędziów.
Popatrz najpierw na swój zespół, a przede wszystkim Kubiaka.
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1067
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: mitam »

ksjw90 pisze:P.S. Czekam aż Rudzielec dostanie w końcu czerwoną kartkę i wyleci z boiska za te ciągłe pyskówki i pretensje w stronę sędziów.
Długo poczekasz !!! Różnica polega na tym że Guma najczęściej ma rację a Kubiak rzuca się do wszystkich i o wszystko. Poza tym blokowanie Gumy w dzisiejszym meczu gdy chciał podbić piłkę świadczy o dużej frustracji i braku profesjonalizmu !!!
elane
Posty: 456
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 15:54
Płeć: K
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: elane »

Kicu pisze:
ksjw90 pisze:P.S. Czekam aż Rudzielec dostanie w końcu czerwoną kartkę i wyleci z boiska za te ciągłe pyskówki i pretensje w stronę sędziów.
Popatrz najpierw na swój zespół, a przede wszystkim Kubiaka.
Kubiak się utemperował, a Zagumny jest coraz gorszy. Dobrze, że dziś nie zrzucił sędziego ze stanowiska i go nie skopał. Gwiazdorzy i to bardzo.
Siatkówka to gra zespołowa, indywidualne nagrody mnie nie interesują, sukces odnosi cały zespół.
Autor: Sebastian Świderski.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Kicu »

elane pisze:
Kicu pisze:
ksjw90 pisze:P.S. Czekam aż Rudzielec dostanie w końcu czerwoną kartkę i wyleci z boiska za te ciągłe pyskówki i pretensje w stronę sędziów.
Popatrz najpierw na swój zespół, a przede wszystkim Kubiaka.
Kubiak się utemperował, a Zagumny jest coraz gorszy. Dobrze, że dziś nie zrzucił sędziego ze stanowiska i go nie skopał. Gwiazdorzy i to bardzo.
Nie twierdzę, że Guma jest święty, wręcz przeciwnie. Czasem i mnie irytuje jego zachowanie. Jednak jedyne co on robi, to wykłóca się z sędziami i tak jak mitam zaznaczył - często ma po prostu rację.
Kubiak natomiast raz, że skacze do sędziów choć KAPITANEM NIE JEST! Dwa, że zachowuje się nie fair w stosunku do zawodników drużyny przeciwnej, czego dzisiaj dał doskonały przykład.
elane
Posty: 456
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 15:54
Płeć: K
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: elane »

Zgadzam się, że Kubiak ma dziwne zagrywki czasami, ale w tym sezonie widać, że się temperuje i odpuszcza. Rozstanie z Bartmanem zaczyna mu służyć. Dzisiejsze zachowanie z Gumą przy siatce nie było okej, masz 100% rację.
Siatkówka to gra zespołowa, indywidualne nagrody mnie nie interesują, sukces odnosi cały zespół.
Autor: Sebastian Świderski.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: pk+ »

elane pisze:Zgadzam się, że Kubiak ma dziwne zagrywki czasami, ale w tym sezonie widać, że się temperuje i odpuszcza. Rozstanie z Bartmanem zaczyna mu służyć. Dzisiejsze zachowanie z Gumą przy siatce nie było okej, masz 100% rację.
...i Bartmanowi najwyraźniej też to rozstanie służy, co nie znaczy że obaj stali się aniołkami, a do tego Kubiak otwarcie w wywiadach mówi że w zasadzie fair play go nie interesuje, nie przypominam sobie takich wypowiedzi Bartmana - więc w tej parze już chyba byłych przyjaciół to Kubiak zasługuje chyba na miano diabełka.
Agresja, frustracja Bartmana najczęściej działała destrukcyjnie na niego samego, Kubiak raczej kieruje "złe wibracje" w stronę przeciwnika... to też moim zdaniem spora różnica.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Hirako »

Zapytam wprost. To grypa jest przyczyną nieobecności Martino czy konflikt z drużyną/trenerem?
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
elane
Posty: 456
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 15:54
Płeć: K
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: elane »

Hirako pisze:Zapytam wprost. To grypa jest przyczyną nieobecności Martino czy konflikt z drużyną/trenerem?
Podobno grypa, przynajmniej tak jest oficjalnie. Wątpie, żeby było coś nie tak na linii trener/zawodnik, akurat wyglądało, że dogadują się okej.
Siatkówka to gra zespołowa, indywidualne nagrody mnie nie interesują, sukces odnosi cały zespół.
Autor: Sebastian Świderski.
Januuusz
Posty: 2
Rejestracja: 13 sty 2013, o 18:32
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Januuusz »

post usunięto
Ostatnio zmieniony 13 sty 2013, o 18:45 przez nikt wazny, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pkt 21 regulaminu
biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: biker74 »

Chyba nie do końca to prawda z tą grypą, raczej robienie dobrej miny do zaistniałej sytuacji. Nie byłbym do końca pewien czy Martino jest jeszcze w Polsce.
Januuusz
Posty: 2
Rejestracja: 13 sty 2013, o 18:32
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Januuusz »

post usunięty
Ostatnio zmieniony 13 sty 2013, o 19:42 przez nikt wazny, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pkt 21 regulaminu
astronauta
Posty: 2918
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: astronauta »

Grypa to wersja oficjalna, a nieoficjalnie daje o sobie znać charakter Martino :D . Niestety, bo przyjmującym jest naprawdę dobrym i dziś było widać jego brak. Mam dziwne wrażenie, że JW nie za bardzo chciał wygrać dzisiejszy mecz: Bernardi mało aktywny i jakby mało zaangażowany, ilekroć JW dochodził Zaksę, zawodnicy posyłali zagrywkę w siatkę.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023. Lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019, 2023/2024 i ziemniaka 2016/2017.
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Hirako »

post usunięty
Ostatnio zmieniony 13 sty 2013, o 19:43 przez nikt wazny, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pkt 23 regulaminu
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
elane
Posty: 456
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 15:54
Płeć: K
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: elane »

Tylko, że w środowym spotkaniu ze Skrą grali bardzo dobrze, a tu nagle taka zmiana i zastój? Zobaczymy za tydzień - jeśli do tego czasu się nie pojawi MM, wiadomo będzie, że nie jest chory.
Siatkówka to gra zespołowa, indywidualne nagrody mnie nie interesują, sukces odnosi cały zespół.
Autor: Sebastian Świderski.
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: jinx »

Cieszę się, że to Lipe a nie Martino trafił do zaksy, no ale pamiętam te zachwyty...:P
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Lineczka »

Już doszukujecie się teorii spiskowych z Martino w roli głównej. To nudne.
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: kanap »

Krótka piłka jak Matteo nie będzie w następnym meczu za bandami, albo w kwadracie to nie wierzę w żadną chorobę.
14.12.2012 - informacja o szpitalu w zespole JW, co ciekawe Matteo jako jeden z nie wielu nie chorował więc możliwe jest że grypa dopadła go właśnie teraz link
Jest chory. Nie wiem kiedy wróci do składu i nie wiem na co choruje. Nie jestem lekarzem - wyjaśniał po spotkaniu przeciwko Skrze Bełchatów trener śląskiej ekipy, Lorenzo Bernardi.
link
To jest zdumiewająca wypowiedz trener który nie ma pojęcia co dolega zawodnikowi i nie dowiedział się od specjalistów kiedy będzie miał do dyspozycji zawodnika z podstawowego składu?
Niemiecki rozgrywający Simon Tischer zmuszony został do biegania za piłką po całej szerokości i długości boiska. Nic dziwnego, że na atakujących zazwyczaj czekał blok ustawiany przez dwóch lub trzech siatkarzy ZAKSY. Choroba wykluczyła z gry Matteo Martino i szkoleniowiec Jastrzębskiego Węgla nie miał praktycznie pola manewru. W pewnej chwili w miejsce Gierczyńskiego na boisku pojawił się Jakub Popiwczak, ale PlusLiga dla 16-latka to jeszcze zbyt wysokie progi. Do zmiany nadawał się też Kubiak, ale Bernardi nie za bardzo miał kogo posłać do boju w miejsce reprezentanta Polski.
źródło
Relacja z dzisiejszego spotkania Kubiak i Gierczyński byli do zmiany nie potrafili przyjąć zagrywki rywala tylko nie było zmienników :).
elane
Posty: 456
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 15:54
Płeć: K
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: elane »

kanap pisze:Jest chory. Nie wiem kiedy wróci do składu i nie wiem na co choruje. Nie jestem lekarzem - wyjaśniał po spotkaniu przeciwko Skrze Bełchatów trener śląskiej ekipy, Lorenzo Bernardi.
link
To jest zdumiewająca wypowiedz trener który nie ma pojęcia co dolega zawodnikowi i nie dowiedział się od specjalistów kiedy będzie miał do dyspozycji zawodnika z podstawowego składu?
Bardzo dziwna odpowiedź trenera, wręcz wymijająca. Następny mecz JW gra już w piątek z Olsztynem, czyli ładny kawał drogi od Jastrzębia. Ciekawe czy się MM pojawi.

Nie wiem co Zbierski robi w tej drużynie, skoro w ogóle nie gra. Bernardi wystawia do 12 młodego Popiwczaka, a Radka pomija. Dziś była potrzebna zmiana Kubiaka jak i Gierka i zrobił się duży kłopot.
Siatkówka to gra zespołowa, indywidualne nagrody mnie nie interesują, sukces odnosi cały zespół.
Autor: Sebastian Świderski.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: dreamer »

elane pisze:...Nie wiem co Zbierski robi w tej drużynie, skoro w ogóle nie gra. Bernardi wystawia do 12 młodego Popiwczaka, a Radka pomija. Dziś była potrzebna zmiana Kubiaka jak i Gierka i zrobił się duży kłopot.
Co ma piernik do wiatraka? Może po prostu Zbierski jest za słaby?

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1808
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: hardy »

najwidoczniej dla Zbierskiego Plusliga to za wysokie progi. Tak bywa.
elane
Posty: 456
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 15:54
Płeć: K
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: elane »

Popiwczak nominalnie jest libero, a nie przyjmującym, a dziś właśnie w tej roli się pojawił na boisku. Nie było kim zmienić słabego Kubiaka i Gierczyńskiego. Jednak uważam, że więcej pożytku byłoby z Zbierskiego, który od lat szkoli się na pozycji przyjmującego. Może i się mylę, ale jak na razie ławka przyjmujących JW na tą chwilę leży i kwiczy.
Siatkówka to gra zespołowa, indywidualne nagrody mnie nie interesują, sukces odnosi cały zespół.
Autor: Sebastian Świderski.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”