18 kolejka - Ostatnia!

Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 18 kolejka - Ostatnia!

Post autor: Kicu »

Mecz w Rzeszowie i prawie tradycyjnie statystyk na bieżąco nie ma :x
bono
Posty: 3551
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: 18 kolejka - Ostatnia!

Post autor: bono »

Parafrazując czesto wypowiadane zdanie na jednym z forum "oglądając dzisiajeszy mecz i dwie drużynu nie widzę przyszłego mistrza Polski, mało tego nawet nie finalisty a z taką grą to nawet nie medalisty PLS".
Sovia gra na zagrywce chyba najgorzej z całej ligi.Z taką zagrywką nie ma opcji aby przeszli Skrę.
Ale pewnie to taktyka i szlifują formę na PO :D
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3877
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: 18 kolejka - Ostatnia!

Post autor: tomasol »

Do Resovii chyba jednak dotarło, że wypada trochę popracować jeżeli chce się wygrać.
bono
Posty: 3551
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: 18 kolejka - Ostatnia!

Post autor: bono »

Żaliński - co się z tym chłopakiem stało - mówiono o nim jak o przyszłości reprezentacji...Z taką grą to by miał problem w mojej lidze amatorskiej.
Gogol chyba czyta forum - nagle Rzeszów gra...
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: 18 kolejka - Ostatnia!

Post autor: Hirako »

Tichacek zagral dzis wiecej pajpa niz przez caly sezon :D
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Tsiar
Posty: 140
Rejestracja: 12 maja 2012, o 18:44
Płeć: M

Re: 18 kolejka - Ostatnia!

Post autor: Tsiar »

Meczu nie oglądałem, ale sądząc po samym wyniku, to chyba ta Resovia aż tak słabo nie grała? Wygląda na to, że w wygranych setach wręcz Gdańsk zdemolowała.
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3877
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: 18 kolejka - Ostatnia!

Post autor: tomasol »

Resovia zrobiła to co do niej należało i nie licząc fatalnego drugiego seta, zrobiła to nawet w niezłym stylu. Z drugiej strony spotkanie było jednak toczone w temperaturze sparingowej, więc myślę, ze nie ma co wyciągać z niego za wiele wniosków. Wątpliwe nawet czy tak będzie wyglądała pierwsza szóstka zespołu Rzeszowskiego w pojedynku ze Skrą. A Gdańszczanie wyglądali tak jakby sezon już się właściwie dla nich skończył i w sumie nie jest to chyba dalekie od prawdy.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1809
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: 18 kolejka - Ostatnia!

Post autor: hardy »

ale by był żart od losu jakby jutro JW przegrało. Wtedy wpada na niepewną Skrę, pokonuje ją, a następnie o finał walczy z Delectą. Zaksa natomiast w półfinale przegrywa z Rzeszowem :/
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: 18 kolejka - Ostatnia!

Post autor: Hirako »

hardy pisze:ale by był żart od losu jakby jutro JW przegrało. Wtedy wpada na niepewną Skrę, pokonuje ją, a następnie o finał walczy z Delectą. Zaksa natomiast w półfinale przegrywa z Rzeszowem :/
Przynajmniej wina spadnie na kogo innego bo tylko ci okropni, wstrętni i odrażający kombinatorzy z Kędzierzyna chcieli przegrać w tej kolejce :] :] :]
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
kibic_siatki
Posty: 2608
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: 18 kolejka - Ostatnia!

Post autor: kibic_siatki »

Mecz bez specjalnej presji- na dogranie rundy zasadniczej przez oba zespoły. Schops rewelacyjnie w ataku 70% i miał duże wsparcie u pozostałych skrzydłowych, których skuteczność nie spadła poniżej 60 %. Po drugiej stronie atak na skrzydle trzymał tylko Kamiński choć statystyki pokazują większą skuteczność Miki, który dostał mało piłek bo niewiele kończył. (nadal mu siły brakuje w ataku) Na środku lepiej prezentowali się zawodnicy z Gdańska- min 50 % w ataku przy 30-to kilku % skuteczności Resovi.
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: 18 kolejka - Ostatnia!

Post autor: kalosz »

http://stats.plusliga.pl/MatchStatistic ... tchID=1145

Schoeps 70% w ataku :o :o :o a Achrem dostał więcej piłek w ataku niż Kovacević. dziwne, na oko wyglądało to inaczej. pocieszam się tymi niezłymi statystykami, no i jednak w czwartym secie Resovia trochę lepiej zagrała na zagrywce. no a teraz walka na śmierć i życie ze Skrą...
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
Ejpok
Posty: 629
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: 18 kolejka - Ostatnia!

Post autor: Ejpok »

Jeszcze nie wiadomo, jeszcze jest szansa na to że to JW zagra ze Skrą...
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: 18 kolejka - Ostatnia!

Post autor: Hirako »

Ejpok pisze:Jeszcze nie wiadomo, jeszcze jest szansa na to że to JW zagra ze Skrą...
Tak, ogromna :]
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: 18 kolejka - Ostatnia!

Post autor: KChudz »

Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: 18 kolejka - Ostatnia!

Post autor: Lineczka »

mikser pisze:W Rzeszowie jakoś tak piknikowo, mecz z przewagą Reski, chociaż szału nie ma, kibice czytają gazety, hotki fanki Zibiego trzymają jego portrety, piszą głupie teksty żeby tylko kamerzysta pokazał. Chociaż Zibi na ławce więc niepocieszone pewnie są. Ot, leniwa niedziela pod znakiem siatkówki;]

Mówiąc szczerze przeraża mnie to. A na widok tych transparentów było mi wstyd. Rozumiem zauroczeniem idolem, ba nawet jego urodą, ale to już nie wystarczają plakaty nad łóżkiem? Trzeba się tym chwalić całemu światu? :o
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: 18 kolejka - Ostatnia!

Post autor: KChudz »

Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: 18 kolejka - Ostatnia!

Post autor: mikser »

Lineczka pisze: Mówiąc szczerze przeraża mnie to. A na widok tych transparentów było mi wstyd. Rozumiem zauroczeniem idolem, ba nawet jego urodą, ale to już nie wystarczają plakaty nad łóżkiem? Trzeba się tym chwalić całemu światu? :o
To zauroczenie to raczej tylko i wyłącznie ze względu na urodę bo na co innego? Zdolności siatkarskie? Hotki nie patrzą na to, wygląd, zdjęcie na fb żeby się pochwalić i już. Ale te bazgroły na kartkach...Groza i żenada. No ale takie pokolenie :)
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: 18 kolejka - Ostatnia!

Post autor: adi_tiger »

Ciekawe czy jutro Bernardi postawi na Bontje kosztem Martino. Po ostatnim meczu w Bydgoszczy powinien.
Dziś na treningu Martino grał po stronie "rezerw" a Gierek w pierwszej drużynie.
oliwia
Posty: 233
Rejestracja: 4 cze 2012, o 14:17

Re: 18 kolejka - Ostatnia!

Post autor: oliwia »

mikser pisze:
Lineczka pisze: Mówiąc szczerze przeraża mnie to. A na widok tych transparentów było mi wstyd. Rozumiem zauroczeniem idolem, ba nawet jego urodą, ale to już nie wystarczają plakaty nad łóżkiem? Trzeba się tym chwalić całemu światu? :o
To zauroczenie to raczej tylko i wyłącznie ze względu na urodę bo na co innego? Zdolności siatkarskie? Hotki nie patrzą na to, wygląd, zdjęcie na fb żeby się pochwalić i już. Ale te bazgroły na kartkach...Groza i żenada. No ale takie pokolenie :)
Oj tak, też mnie zmroziło kiedy zobaczyłam napis "Kocham Cię Zibi". Poważna konkurencja dla niedawnego "Ta po prawej będzie Twoją żoną" kierowane do Kubiaka. Przeraża mnie, że niektóre dziewczyny przychodzą na mecz szukać męża.
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: 18 kolejka - Ostatnia!

Post autor: mikser »

Wiecie co jest przerażające? Siostra mnie ostatnio uświadomiła - blogi gdzie hotki piszą opowiadania o snach z siatkarzami i nie tylko. Blog "Siatkarskie sny", mówię wam cyrk na kółkach.

A wracając do tematu - bardzo liczę na jutrzejszy mecz. Że będzie ciekawy i może Czewa siłą rozpędu urwie pkt JW :) W końcu ma praktykę w urywaniu tym z czołówki;)
solanum
Posty: 324
Rejestracja: 4 maja 2012, o 21:51

Re: 18 kolejka - Ostatnia!

Post autor: solanum »

kibic_siatki » dzisiaj, o 16:48
"Po drugiej stronie atak na skrzydle trzymał tylko Kamiński choć statystyki pokazują większą skuteczność Miki, który dostał mało piłek bo niewiele kończył. (nadal mu siły brakuje w ataku)"

Możesz mi wytłumaczyć jak to jest możliwe, że Mika mający lepsze statystyki /najlepsze pośród przyjmujących i atakujących Trefla/ według Ciebie "dostawał mało piłek, gdyż niewiele kończył".
Mika - 45,5%, Hietanen - 20%, Żaliński - 37,5%, Kaczmarek - 41,9%.
Jeżeli oglądałeś mecz na żywo, to powinieneś zauważyć na obu nogach u Miki "dekoracje" nie ze względu na modę, lecz problemy zdrowotne. Z tych względów, podobnie jak w poprzednim meczu nie wyszedł w podstawowym składzie. Po prostu rozgrywający znając jego problemy posyłał mu mniej piłek.

"(nadal mu siły brakuje w ataku)"
W punktacji punktów zdobytych bezpośrednio na set, Mika zajmuje drugie miejsce wśród przyjmujących.
Wię, co z tą siłą. A może nie tylko siła.
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: 18 kolejka - Ostatnia!

Post autor: ksjw90 »

Oczywiście większość tych hotek posiada nie kto inny jak nasze dobro narodowe czyli bełchatowska Skra. Na nieszczęście prawdziwych i normalnych kibiców Skry grają tam tacy słitaśni zawodnicy jak Mariuszek Wazły, Michaś Winiarski i Michaś Bączuś a do niedawna Bartuś Kurek.

A co do plakatów z głupimi napisami wyświetlanych podczas transmisji meczów na Polsacie to jest to kompletna żenada. Niestety doprowadziła do tego sama telewizja rozpoczynając powtarzalne pokazywanie takich głupich napisów, przez co wierne i zakochane fanki mają większą możliwość na prezentację tych swoich wypocin oraz zwiększa się ich liczba, bo każda ma nadzieję, że zostanie pokazana przez 5 sekund w telewizji.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: 18 kolejka - Ostatnia!

Post autor: compact »

ksjw90 pisze:Oczywiście większość tych hotek posiada nie kto inny jak nasze dobro narodowe czyli bełchatowska Skra. Na nieszczęście prawdziwych i normalnych kibiców Skry grają tam tacy słitaśni zawodnicy jak Mariuszek Wazły, Michaś Winiarski i Michaś Bączuś a do niedawna Bartuś Kurek.
Mysle, ze zeszloroczny dreamteam JW w osobach Kubiaka, Bartmana i Holmesa mogl spokojnie rzucic wyzwanie bełchatowskim "ciachom". 8-)
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: 18 kolejka - Ostatnia!

Post autor: ksjw90 »

compact pisze:
ksjw90 pisze:Oczywiście większość tych hotek posiada nie kto inny jak nasze dobro narodowe czyli bełchatowska Skra. Na nieszczęście prawdziwych i normalnych kibiców Skry grają tam tacy słitaśni zawodnicy jak Mariuszek Wazły, Michaś Winiarski i Michaś Bączuś a do niedawna Bartuś Kurek.
Mysle, ze zeszloroczny dreamteam JW w osobach Kubiaka, Bartmana i Holmesa mogl spokojnie rzucic wyzwanie bełchatowskim "ciachom". 8-)
Myślę, że jednak nie. My nie mamy pisku na hali, nie mamy połowy kibiców poniżej 15 roku życia. Także z Bełchatowem nie mamy się co równać. Oni są po prostu bezkonkurencyjni.
kibic_siatki
Posty: 2608
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: 18 kolejka - Ostatnia!

Post autor: kibic_siatki »

solanum pisze:kibic_siatki » dzisiaj, o 16:48
"Po drugiej stronie atak na skrzydle trzymał tylko Kamiński choć statystyki pokazują większą skuteczność Miki, który dostał mało piłek bo niewiele kończył. (nadal mu siły brakuje w ataku)"

Możesz mi wytłumaczyć jak to jest możliwe, że Mika mający lepsze statystyki /najlepsze pośród przyjmujących i atakujących Trefla/ według Ciebie "dostawał mało piłek, gdyż niewiele kończył".
Mika - 45,5%, Hietanen - 20%, Żaliński - 37,5%, Kaczmarek - 41,9%.
Jeżeli oglądałeś mecz na żywo, to powinieneś zauważyć na obu nogach u Miki "dekoracje" nie ze względu na modę, lecz problemy zdrowotne. Z tych względów, podobnie jak w poprzednim meczu nie wyszedł w podstawowym składzie. Po prostu rozgrywający znając jego problemy posyłał mu mniej piłek.

"(nadal mu siły brakuje w ataku)"
W punktacji punktów zdobytych bezpośrednio na set, Mika zajmuje drugie miejsce wśród przyjmujących.
Wię, co z tą siłą. A może nie tylko siła.
Nie ma problemu...
Porównanie ataków Miki i Kamińskiego: Mika- 11 ataków, 2 błędy, 1 zablokowany, 5 skończył; 0 bloków; Kamiński- 31, 1, 1, 13, 2. Wizualnie wyglądało to tak, że Mika kończył na pojedynczym lub praktycznie bez bloku, a Kamiński radził sobie na potrójnym. Przyjęcie Miki faktycznie dobre- tylko to nie jest libero o wzroście 207 cm.
Dla porównania: Żaliński przyjmował prawie tyle samo, a ataków miał 32- z czego skończył 12.
Gra Miki w ataku przypomina mi poprzednie sezony, gdy w niektórych meczach przeciwnicy w ogóle nie stawiali bloku przy jego ataku bo łatwiej go bronić w polu niż dać sobie obić ręce.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: 18 kolejka - Ostatnia!

Post autor: compact »

ksjw90 pisze: Myślę, że jednak nie. My nie mamy pisku na hali, nie mamy połowy kibiców poniżej 15 roku życia. Także z Bełchatowem nie mamy się co równać. Oni są po prostu bezkonkurencyjni.
Przeciez odkad jest nowa hala i ciachowe nazwiska, to 14stki i piski tez sa.
Ostatnio zmieniony 11 lut 2013, o 14:26 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 19. Regulaminu Forum
beny
Posty: 170
Rejestracja: 22 mar 2009, o 13:14
Płeć: M
Lokalizacja: Wałcz

Re: 18 kolejka - Ostatnia!

Post autor: beny »

jak już mowa o fankach, piskach i blogach, to też ostatnio przez przypadek natknąłem się na coś ciekawego.
aż mi przeszło przez myśl, czy czasem Bartman nie przeczytał tego blogu i nie obraził się na Kubiaka. :)
w tym blogu są przedstawione dwie dziewczyny, które mają coś wspólnego z Jastrzębskim Węglem, Kubiak przedstawiany jest jako super ciacho, a Bartman jest zrównany z błotem. :D

http://jastrzebska-masakra-mentosem-i-z ... zia-1.html

ah, te plotki, ploteczki. aż siatkówka schodzi na drugi plan...
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: 18 kolejka - Ostatnia!

Post autor: OlaMleko »

To jest bardziej niż żenujące. Ale chyba jedyną pociechą pozostaje fakt, że one kiedyś skończą 18 lat i same się zorientują, jak bardzo się błaziły. Ale wtedy już będzie za późno :)
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: 18 kolejka - Ostatnia!

Post autor: Murilo0 »

beny pisze:jak już mowa o fankach, piskach i blogach, to też ostatnio przez przypadek natknąłem się na coś ciekawego.
aż mi przeszło przez myśl, czy czasem Bartman nie przeczytał tego blogu i nie obraził się na Kubiaka. :)
w tym blogu są przedstawione dwie dziewczyny, które mają coś wspólnego z Jastrzębskim Węglem, Kubiak przedstawiany jest jako super ciacho, a Bartman jest zrównany z błotem. :D

http://jastrzebska-masakra-mentosem-i-z ... zia-1.html

ah, te plotki, ploteczki. aż siatkówka schodzi na drugi plan...
Nie miałem pojęcia, że te słynne hotki mają aż tak narąbane w głowie :o Słynna sentencja Stanisława Lema dotycząca internetu po raz kolejny się sprawdza :]
All work and no play makes Jack a dull boy...
oliwia
Posty: 233
Rejestracja: 4 cze 2012, o 14:17

Re: 18 kolejka - Ostatnia!

Post autor: oliwia »

compact pisze:
ksjw90 pisze:Oczywiście większość tych hotek posiada nie kto inny jak nasze dobro narodowe czyli bełchatowska Skra. Na nieszczęście prawdziwych i normalnych kibiców Skry grają tam tacy słitaśni zawodnicy jak Mariuszek Wazły, Michaś Winiarski i Michaś Bączuś a do niedawna Bartuś Kurek.
Mysle, ze zeszloroczny dreamteam JW w osobach Kubiaka, Bartmana i Holmesa mogl spokojnie rzucic wyzwanie bełchatowskim "ciachom". 8-)
Myślę, że nie.
Wydaje mi się, że zwiększona ilość hotek wśród kibiców Skry wzięła się ze składu złożonego z reprezentacji Polski, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że zaczęliśmy wtedy lepiej pokazywać się na arenie międzynarodowej.
Nowy ulubieniec tłumów - Bartman - jest teraz podstawowym kadrowiczem, więc i jest bardziej rozpoznawalny. I bardziej rozchwytywany.

Jastrzębie nie było i na razie nie będzie (i całe szczęście!) obiektem "siatkarskich" blogów, bo ich drużyna składa się głównie z reprezentantów, ale innych krajów. Dziewczynki, które piszczą na widok Winiara czy Bartmana raczej średnio śledzą mecze inne niż naszej reprezentacji i niewiele ich obchodzą inni zawodnicy.

Bo jakoś nie widzę, nawet oczami wyobraźni, transparentów "I love you Holmes/Kovacevic/jakikolwiek inny, przystojny cudzoziemiec", mimo że - tu piszę jako kobieta, która nie dostaje spazmów na widok sportowca - urodą biją takiego Bartaman czy Kubiaka na głowę ;)

I zgadzam się w całości z ksjw90, że media nakręcają tę sytuację. A szkoda, bo kiedy oglądam mecz w telewizji bardziej niż rozchichotane nastolatki obchodzą mnie siatkarze na boisku (bynajmniej nie ze względu na walory pozasportowe ;) )
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”