I runda play off sezon 2012/2013

dziq
Posty: 359
Rejestracja: 6 maja 2008, o 21:07

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: dziq »

Niestety ale Reska absolutnie nie zasłużyła dzisiaj na nic więcej ( zagrywki , rozegranie dno) a Piechocki chyba był już ze.....stresowany bo się cieszy jak dziecko
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: Hirako »

Skro i Resovio ogromny szacunek!!!!!!!!!!!!! Nieprawdopodobna rywalizacja, oj po 5 meczu będzie płacz u jednych i u drugich coś tak czuje, niech wygra lepszy!!!! A my podziwiajmy siatkę na najlepszym poziomie, jeszcze raz szacunek!
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: grzegorzg »

Gratulacje dla obu drużyn.
Niesamowite emocje dla kibica.
Skra-Resovia - 1:3, 2:3,3:2,3:1,....3:0 ?
Ostatnio zmieniony 25 lut 2013, o 20:19 przez grzegorzg, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: figol »

momentami miałem wrażenie że to gra nie Atanasijević ale młody Milijović kto wie może kiedyś zrówna się z legendą swojego starszego kolegi, dziś genialny mecz Serba o ile uważam że wczoraj MVP Bąkiewicz to dziś absolutnie zasłużona nagroda dla Atana, brawo teraz mecz rozegra się w Rzeszowie i dalej uważam że wszystkie argumenty są w rękach Asseco :D
Ostatnio zmieniony 25 lut 2013, o 20:20 przez figol, łącznie zmieniany 1 raz.
poznasz głupiego po czynach jego
Riad69
Posty: 493
Rejestracja: 2 paź 2010, o 21:33
Płeć: M

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: Riad69 »

Tichacek to tylko ułamek cienia tego zawodnika ,którego znaliśmy z Friedrischafen.
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: Hirako »

Niech już będzie weekend! :D
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1808
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Odp: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: hardy »

Hirako pisze: po 5 meczu będzie płacz u jednych i u drugich coś tak czuje
Nie bardzo rozumiem dlaczego.
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: BadTrue »

Niesamowity Alex, to co dzisiaj on wyprawiał cos pieknego....pewność siebie i spokoj...
dodonek
Posty: 1059
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: dodonek »

Co tu dużo pisać... doskonałym zwieńczeniem i bardzo smaczną wisienką na torcie byłby finał Kielce - Bydgoszcz ;)
Hirako - jak to jest możliwe, że po 5 meczu w Rzeszowie obie drużyny będą płakać??? Chyba że jedna ze szczęścia..
Niezła ta liga w tym sezonie trzeba przyznać..
Dziękuję.
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: maciek77 »

przed rozpoczęciem rywalizacji nie wierzyłem że Skra da radę powalczyć :) a tu takie piękne mecze, poziom super :)
a Skrze pomaga to że są zespołem i widać jak bardzo chcą wygrać
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3943
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: Klugenhammer »

Jestem pod ogromnym wrażeniem tego co w play offach gra Achrem.
Cały sezon zasadniczy nic nie grać i złapać formę w najważniejszym okresie sezonu.
Gdyby nie on to Resovia szykowałaby się teraz do meczów z Gdańskiem.
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Odp: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: Hirako »

hardy pisze:
Hirako pisze: po 5 meczu będzie płacz u jednych i u drugich coś tak czuje
Nie bardzo rozumiem dlaczego.
Ze szczęścia i ze smutku! No przegrać taką rywalizacje to brak słów.
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3875
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: tomasol »

Będzie piąty pojedynek i Skra swoją postawą wczoraj i dzisiaj zasłużyła sobie na to - brawo dla nich. Kolejny świetny pojedynek młodego Serba, kolejna dobra zmiana Bąkiewicza, niezły środek, dobry Winiarski, swoje zrobił Zatorski i nawet kolejny słabszy występ Wlazłego i nierówny poziom Woickiego nie przeszkodziły Skrze w odniesieniu zwycięstwa.
W Resovii zawiodło sporo - przede wszystkim osamotniony w ataku ze skrzydeł był Achrem, bo Lotman dziś nie istniał a Schoeps i Bartman ze skutecznością byli na bakier. Kovacevic grał za krótko aby coś zmienić. Środek do pewnego momentu funkcjonował dobrze, ale w miarę jak pogarszało się przyjęcie i coraz gorszą kaszanę grał Tichacek to i środek Resovii zgasł. Dodatkowo zmiany (Lotman, Bartman, Dobrowolski) nic nie wniosły a w każdym razie nic nie poprawiły.
Na kogo postawić w meczu numer pięć ??? Będę się upierał, że sportowo więcej atutów jest po stronie aktualnych mistrzów Polski, ale przewagę psychologiczną ma chyba Skra. I wczoraj i dzisiaj potrafiła pokonać własne słabości albo je ukryć, odwrotnie niż ich przeciwnicy. Resovia jak już wpada w dołek to nie potrafi się z niego wygrzebać.

PS
No i gratulacje dla zespołu z Kielc. Dokonali dużego wyczynu, który jest nieco w cieniu pojedynku Resovii ze Skrą. Brawo dla nich !!!
Marcy$
Posty: 2085
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: Marcy$ »

Klugenhammer pisze: Cały sezon zasadniczy nic nie grać i złapać formę w najważniejszym okresie sezonu.
Patrząc na to, co pokazywały te drużyny w sezonie zasadnicznym a co pokazują teraz - to te słowa można odnieść do wielu zawodników:)

Choć uważam, że to po prostu ich ostatnia szansa na ugranie czegokolwiek - stąd takie wielkie starania.
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: VernonRoche »

Atanasijevic to Grozer tegorocznej Skry. A może nawet ciut więcej...
Marcy$
Posty: 2085
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: Marcy$ »

Patrzę na statystyki...Trudno uwierzyć. Przyjęcie Resovii pozytywne 40% a bdb 9%!!! Igła 0% bdb?

A w ataku Alex 48%, Wlazły 43% przyjęcia bdb.

Czy to statystyki dzisiejszego meczu?:)
elane
Posty: 456
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 15:54
Płeć: K
Lokalizacja: Śląsk

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: elane »

Sport naprawdę nie przestanie zaskawiwać.
Więc wracamy do Jastrzębia i Rzeszowa.
Siatkówka to gra zespołowa, indywidualne nagrody mnie nie interesują, sukces odnosi cały zespół.
Autor: Sebastian Świderski.
siatkarz12
Posty: 92
Rejestracja: 22 sty 2013, o 15:57

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: siatkarz12 »

Ale Akrchem od poczĄtku play off pokazał wybitną formę , naprzeciw tego co grał w sezonie
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: Hirako »

Czy ja dobrze słysze? Resovia nie będzie mogła trenować na Podpromiu?
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: Pele »

Hirako pisze:Czy ja dobrze słysze? Resovia nie będzie mogła trenować na Podpromiu?
No to ciekawie się dzieje. Niestety prawa rynku, hala wynajęta wcześniej no i nie wiedzieli że ze Skrą będą grali w pierwszej rundzie play off i nie planowali pięciu meczów
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: grzegorzg »

Klugenhammer pisze:Jestem pod ogromnym wrażeniem tego co w play offach gra Achrem.
Cały sezon zasadniczy nic nie grać i złapać formę w najważniejszym okresie sezonu.
Gdyby nie on to Resovia szykowałaby się teraz do meczów z Gdańskiem.
Oczywiście Akhrem gra świetnie. Tylko dlaczego zapominasz, że był kontuzjowany i trochę czasu potzrebował na dojście do formy ? Podobnie zresztą jak Winiarski, który - niestety dla Skry - kontuzję miał pózniej i mniej czasu na złapanie formy chocby z poczatku sezonu, choć mam wrażenie, że pomalutku jego gra sie poprawia.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: leeon »

Brawo Skra, zespół poczuł siłę. Kolejny błąd JN z wyjściem z Mariuszem na przyjęciu. To działa tylko wtedy, gdy Skra zagrywką roznosi przeciwnika. W innym przypadku dzieje się to co w secie drugim. W Rzeszowie może nie być już czasu na sprzątanie po tak przegranych setach. Musi być Bąku i Winiar od początku.

To co gra Alex to naprawdę czapki z głów. Jak szybko wyszedł z dołka do gry rewelacyjnej to wręcz niepojęte. Pamiętajmy jak młody jest to zawodnik i jaka jest presja.
Ostatnio zmieniony 25 lut 2013, o 20:49 przez leeon, łącznie zmieniany 1 raz.
ze_wsi
Posty: 193
Rejestracja: 24 lut 2013, o 22:05
Płeć: M
Lokalizacja: Krosno/Mielec

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: ze_wsi »

sb.slav pisze:Resovia już osrana... Wolę już w półfinale Skrę, bo chociaż ci zawodnicy mają jaja, przyznaję to z bólem jako kibic Rzeszowa.
Tylko, czy Resovia chce mieć takiego kibica? Raczej nie.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3943
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: Klugenhammer »

grzegorzg pisze:
Klugenhammer pisze:Jestem pod ogromnym wrażeniem tego co w play offach gra Achrem.
Cały sezon zasadniczy nic nie grać i złapać formę w najważniejszym okresie sezonu.
Gdyby nie on to Resovia szykowałaby się teraz do meczów z Gdańskiem.
Oczywiście Akhrem gra świetnie. Tylko dlaczego zapominasz, że był kontuzjowany
Która cześć mojej wypowiedzi wskazuje na to że zapomniałem o jego kłopotach zdrowotnych?
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: grzegorzg »

leeon pisze:

Brawo Skra, zespół poczuł siłę. Kolejny błąd JN z wyjściem z Mariuszem na przyjęciu. To działa tylko wtedy, gdy Skra zagrywką roznosi przeciwnika. W innym przypadku dzieje się to co w secie drugim. W Rzeszowie może nie być już czasu na sprzątanie po tak przegranych setach. Musi być Bąku i Winiar od początku.
Absolutnie nie. Wlazły ma sens kiedy ma wysoką skuteczność w ataku i jednoczesnie nie jest kula u nogi w przyjęciu (z powodu dobrej gry własnej lub kiedy przeciwnik nie robi krzywdy w zagrywce). Zauważ, że dzieki jego dobrej grze w 1 secie, taki Schops rozegrał o jeden set więcej.Poza tym po co zmieniać coś, co dobrze funkcjonuje ? Tylko po to, zeby próbować coś na siłę udowodnić ?
Klugenhammer pisze:Która cześć mojej wypowiedzi wskazuje na to że zapomniałem o jego kłopotach zdrowotnych?
Wynika to wprost z kontekstu - jesli piszesz,że grał żle bez słowa wyjasnienia, to można domyslnie traktowac jak zarzut...
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: compact »

Ignaczak żenada w przyjeciu, 3 błedy 33% poz. 0 % perf. Ale i tak już od czerwca w koszulce reprezentacyjnej.
siatkarz12
Posty: 92
Rejestracja: 22 sty 2013, o 15:57

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: siatkarz12 »

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Postprzez figol » 23 minuty temu
momentami miałem wrażenie że to gra nie Atanasijević ale młody Milijović kto wie może kiedyś zrówna się z legendą swojego starszego kolegi, dziś genialny mecz Serba o ile uważam że wczoraj MVP Bąkiewicz to dziś absolutnie zasłużona nagroda dla Atana, brawo teraz mecz rozegra się w Rzeszowie i dalej uważam że wszystkie argumenty są w rękach Asseco :D
Ostatnio edytowano 25 lut 2013, o 20:20 przez figol, łącznie edytowano 1 raz
poznasz głupiego po czynach



Chyba masz rację mariusz za Lozano często był na boisku aż do do wykrwawienia , to cechuje dobrego trenera który kształtuje mu charakter i to to samoz Atanem , aczkolwiek trener poszedł w zaparte ale on mu odwzięczył sie ,co nie znaczy ze J N to dobbry trener










Chyba masz rację ,w mariusz za Lozano często b
Awatar użytkownika
gostek
Posty: 116
Rejestracja: 13 maja 2011, o 16:03
Płeć: M

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: gostek »

leeon pisze:Brawo Skra, zespół poczuł siłę. Kolejny błąd JN z wyjściem z Mariuszem na przyjęciu. To działa tylko wtedy, gdy Skra zagrywką roznosi przeciwnika. W innym przypadku dzieje się to co w secie drugim. W Rzeszowie może nie być już czasu na sprzątanie po tak przegranych setach. Musi być Bąku i Winiar od początku.

To co gra Alex to naprawdę czapki z głów. Jak szybko wyszedł z dołka to gry rewelacyjnej to wręcz niepojęte. Pamiętajmy jak młody jest to zawodnik i jaka jest presja.
Niby w dzisiejszym meczu też powinien wyjść od razu Bąku, ale tak jak ja wywnioskowałem, to chociaż Alex przy Mariuszu jest mniej obciążony, a teraz mecze były dzień po dniu i nie wiadomo czy by Serb wytrzymał kondycyjnie, gdyby od początku grał Bąku. Jednak w następnym wypadku drużyny mają o wiele więcej przerwy, wszyscy będą bardziej wypoczęci. Jeżeli Alex będzie takim małym Grozerem to dla mnie może wejść od początku Bąkiewicz, ale w Rzeszowie może się już naprawdę zdarzyć wszystko i Mariusz też powinien trochę od czasu do czasu wesprzeć Serba.
Musi szybko Jacek Nawrocki podjąć decyzję kto wyjdzie za tydzień i może pod ten mecz szykować specjalne zagrania typu podwójna zmiana, tak jak zagrali wczoraj w tie-breaku i Wlazły skończył 2 piłki będąc w 1 linii.
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: Murilo0 »

Żałosna gra Resovii, a przede wszystkim Tichacka. Najbardziej denerwował mnie brak jakiejkolwiek reakcji sztabu szkoleniowego na Atanasijevicia. Serb non-stop atakował tak samo: skos lub ciasny skos (ewentualnie po bloku). Mimo to blokujący Resovii przez oba mecze skakali tuż przy antence. Założę się, że gdyby otworzyli prostą i szczelnie zamknęli skos to Resovia cieszyłaby się ze zwycięstwa. Obiektywnie spoglądając na naszą ligę w kontekście innych to w tym roku poziom diametralnie się obniżył. Każdy zawodnik regularnie serwujący z wyskoku sieje popłoch u przeciwników (Atanasijević). Każdy mecz obfituje w dużą liczbę błędów własnych, przestojów i niedokładności. Oglądając mecze Superligi czy Serie A można odnieść wrażenie, że się ogląda całkiem inną dyscyplinę sportu :x
All work and no play makes Jack a dull boy...
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: I runda play off sezon 2012/2013

Post autor: kevinpsb »

Murilo0 pisze:Żałosna gra Resovii, a przede wszystkim Tichacka.
Ja bym powiedział że Czech grał tak jak cała Resovia albo i lepiej... Po za tym dodałbym jeszcze że grał o niebo lepiej od Woickiego.

Brawo Kielce...
Ciekawe czy zobaczymy Efektora z JW w TV?
Ostatnio zmieniony 25 lut 2013, o 21:00 przez kevinpsb, łącznie zmieniany 1 raz.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”