Jastrzębski Węgiel

Edyta

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Edyta »

Ludzie, przecież info o oświetleniu to zwykła ściema, bo JW kombinuje, żeby mecze były jak najpóźniej. Nieźle jak na taki honorowy klub. Na razie nie ma decyzji, jest gorąca linia, choć JW usiłuje przeforsować swoje pomysły, nawet żeby mecze były po Omsku...
Loszek
Posty: 590
Rejestracja: 24 kwie 2011, o 09:45
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Loszek »

Jejku już się zaczyna...
@Astronauta chodziło mi o to, że wykłócałeś się tak o to podłożenie Zaksy i to chyba ty pisałeś, że oglądałeś w TV mecz z którego transmisji nie było, żeby coś tam Kędzierzynianom udawadniać.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Kicu »

Edyta pisze:Ludzie, przecież info o oświetleniu to zwykła ściema, bo JW kombinuje, żeby mecze były jak najpóźniej. Nieźle jak na taki honorowy klub. Na razie nie ma decyzji, jest gorąca linia, choć JW usiłuje przeforsować swoje pomysły, nawet żeby mecze były po Omsku...
Też mi to przez myśl przeszło. Tak jak pewnie wielu innym osobom. Oceniać jednak nie mam zamiaru, bo pewności nie mam.
Loszek pisze:Jejku już się zaczyna...
@Astronauta chodziło mi o to, że wykłócałeś się tak o to podłożenie Zaksy i to chyba ty pisałeś, że oglądałeś w TV mecz z którego transmisji nie było, żeby coś tam Kędzierzynianom udawadniać.
To był bodajże abramov, a nie Astronauta. Ten pierwszy chyba już się dorobił bana, na którego zresztą bardzo zasługiwał.
Loszek
Posty: 590
Rejestracja: 24 kwie 2011, o 09:45
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Loszek »

To w takim razie przepraszam Astronautę, pomyliłem go z kim innym.
Edyta

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Edyta »

Jastrzębie przeforsowało mecze z Zaksą po Omsku! Panie Lasko, co za honor! Po prostu nie wierzę..............
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: ksjw90 »

Edyta pisze:Jastrzębie przeforsowało mecze z Zaksą po Omsku! Panie Lasko, co za honor! Po prostu nie wierzę..............
Żałosne...poproszę o jakiekolwiek potwierdzenie.
elane
Posty: 456
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 15:54
Płeć: K
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: elane »

Edyta pisze:Jastrzębie przeforsowało mecze z Zaksą po Omsku! Panie Lasko, co za honor! Po prostu nie wierzę..............
Jeśli to prawda, to żenada po całości
Siatkówka to gra zespołowa, indywidualne nagrody mnie nie interesują, sukces odnosi cały zespół.
Autor: Sebastian Świderski.
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: jinx »

ksjw90 pisze:
Edyta pisze:Jastrzębie przeforsowało mecze z Zaksą po Omsku! Panie Lasko, co za honor! Po prostu nie wierzę..............
Żałosne...poproszę o jakiekolwiek potwierdzenie.
Co zalosne, przeniesienie polfinalu sciemniajac ze oswietkenie spieprzone czy same info?
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Murilo0 »

Edyta pisze:Jastrzębie przeforsowało mecze z Zaksą po Omsku! Panie Lasko, co za honor! Po prostu nie wierzę..............
Skoro tacy dobrzy jesteście to chyba nie powinno być problemu? Po za tym skąd wiesz jaka tam była na prawdę sytuacja? Masz dowody? :]
All work and no play makes Jack a dull boy...
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: mikser »

http://zaksa.pl/aktualnosci/pierwsze-me ... final-four

Nie wiem co o tym myśleć... Łasko gada o tym, że Zaksa chciała trafić na JW ( mówi słusznie), a teraz taka akcja..
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: ksjw90 »

jinx pisze: Co zalosne, przeniesienie polfinalu sciemniajac ze oswietkenie spieprzone czy same info?
Żałosne przeniesienie półfinału, a prośba o potwierdzenie tego to prośba, bo każdy może sobie tak napisać a oficjalnej wersji na razie nie ma.

mikser pisze:http://zaksa.pl/aktualnosci/pierwsze-me ... final-four

Nie wiem co o tym myśleć... Łasko gada o tym, że Zaksa chciała trafić na JW ( mówi słusznie), a teraz taka akcja..
Dzięki, szkoda słów. Musi być to poważna sprawa z tym przeniesieniem, bo jeśli to jakaś mała awaria w rzeczywistości to zachowali się żenująco.
Ostatnio zmieniony 4 mar 2013, o 21:14 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkty 19. i 20. Regulaminu Forum
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Pele »

Gratuluję przełożenia meczów na termin po FF w Omsku. Ciekawe dlaczego JW tak bardzo nie chce grac teraz???
Kto ma kontuzje??? ŁAsko??
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Pawel909
Posty: 740
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 13:16
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Pawel909 »


Nie, to jest kabaret... Swój kodeks etyczny mogą sobie w Jastrzębiu wsadzić [ingerencja moderatora]...
Ostatnio zmieniony 4 mar 2013, o 21:14 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 8. Regulaminu Forum
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1067
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: mitam »

ciekawe że taka poważna awaria wystąpiła natychmiast po 5 meczu z Kielcami.....
Ż E N A D A !!!!
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Kicu »

Ja poczekam na jakiś oficjalny komunikat jeszcze. Chciałbym poznać przyczynę jaką podadzą. Jeśli światła nie działają, to może dwa pierwsze mecze w Kędzierzynie rozegrać? ;)
Wkur**a mnie przede wszystkim fakt, że Jastrzębianie męczyli się z Kielcami na własne życzenie, a teraz dostają bonus w postaci odpoczynku. Jakim prawem?
Upatruję teraz szansy dla ZAKSY w tym, że w trakcie Ligi Mistrzów wrócą do rytmu meczowego po tej długiej przerwie, a potem Półfinały z JW to będzie dla Kędzierzynian jedynie formalność.
kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: kuchcik77 »

kurtuazja ze strony Jastrzebia, daja kędzierzynianom wiecej czasu na przygotowanie sie do FF i na wyzdrowienie Gladyra...
astronauta
Posty: 2918
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: astronauta »

Loszek pisze:Jejku już się zaczyna...
@Astronauta chodziło mi o to, że wykłócałeś się tak o to podłożenie Zaksy i to chyba ty pisałeś, że oglądałeś w TV mecz z którego transmisji nie było, żeby coś tam Kędzierzynianom udawadniać.
Dziękuję za przyznanie się do błędu, nie każdego na tym forum stać na to.
A co do elektryczności, to podobno było duże spięcie w szatni i szlag prąd trafił :D
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023. Lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019, 2023/2024 i ziemniaka 2016/2017.
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Hirako »

Sory nie znam się na tym ale chyba ZAKSA musiała wydać na to pozwolenie co nie?
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Pan Wacek
Posty: 348
Rejestracja: 28 paź 2012, o 12:25
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Pan Wacek »

Mogli coś lepszego wymyślić niż awaria oświetlenia. No cóż Jastrzębie ma wyraźnie jakiś wielki problem, o którym nie chce powiedzieć i stąd taka decyzja, ale moim zdaniem to tylko odroczenie wyroku :D Oj coś czuję że odpowiednio tych miglanców przywitamy w Kędzierzynie.
No one likes us, we don't care!
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: ksjw90 »

Kicu:
1. Nie ma takiej możliwości, nie po to rozgrywana jest faza zasadnicza, żeby teraz grać mecze na wyjeździe. Co do przyczyny też jestem ciekaw co podadzą. Bo kilkudniowa awaria światła jest trochę dziwna. Trenować będą w kurniku skoro u siebie prądu nie ma?
2. Pełna zgoda.
3. Co do Zaksy, to niekoniecznie musi im taki wyjazd wyjść na plus, w końcu grają tam mecze o pełną stawkę i mogą być zmęczeni. W przypadku porażki morale może pójść na dno. Aż tak nie faworyzuj swojej drużyny bo jak dla mnie to poza drużyną gospodarzy mają małe szanse z pozostałymi ekipami.

kurtuazja ze strony Jastrzebia, daja kędzierzynianom wiecej czasu na przygotowanie sie do FF i na wyzdrowienie Gladyra...
A może tu chodzi o wyzdrowienie Czarnowskiego? Kontuzjowany Patryk to brak możliwości gry Martino, który może być tajną bronią na Zaksę. W sumie to musi być bo sam Gierek nie da rady, a zmiana zagranicznego środkowego na Polańskiego to strzał w kolano.

Hirako pisze:Sory nie znam się na tym ale chyba ZAKSA musiała wydać na to pozwolenie co nie?
Oczywiście, więc wydała. Polsat też musiał w tym brać udział, bo w końcu transmisje.
Ostatnio zmieniony 4 mar 2013, o 21:33 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkty 20. Regulaminu Forum - naucz się edytować posty.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Kicu »

ksjw90 pisze:1. Nie ma takiej możliwości, nie po to rozgrywana jest faza zasadnicza, żeby teraz grać mecze na wyjeździe. Co do przyczyny też jestem ciekaw co podadzą. Bo kilkudniowa awaria światła jest trochę dziwna. Trenować będą w kurniku skoro u siebie prądu nie ma?
Raczej w formie żartu napisałem o tych pierwszych meczach w Kędzierzynie ;) Niezbyt chce mi się wierzyć w ten problem ze światłem. To znaczy może i problem jakiś jest, ale, że aż tyle czasu potrzeba na jego naprawienie? Węgla w elektrowni zabrakło czy co?
ksjw90 pisze:3. Co do Zaksy, to niekoniecznie musi im taki wyjazd wyjść na plus, w końcu grają tam mecze o pełną stawkę i mogą być zmęczeni. W przypadku porażki morale może pójść na dno. Aż tak nie faworyzuj swojej drużyny bo jak dla mnie to poza drużyną gospodarzy mają małe szanse z pozostałymi ekipami.
Troszkę mnie źle zrozumiałeś. Nie pisałem o odniesieniu sukcesu w Omsku, choć wierzę w niego (przynajmniej w 3cie miejsce), ale o tym, że Liga Mistrzów może okazać się dobrym przetarciem przed spotkaniem półfinałowym z JW. ZAKSA miała teraz przerwę od grania, a w szczególności Antek i Gladyr. W Omsku zawodnicy rozegrają miejmy nadzieję 3 mecze (sparing + 2 finałowe) i wierzę, że w tym czasie Antek i Gladyr dojdą do optymalnej dyspozycji. Minusem oczywiście jest podróż i zmęczenie po powrocie z Rosji. Kwestia jeszcze kiedy zostaną rozegrane mecze z JW, ale chyba powinno to być 23-ego i 24-ego, bo nie wyobrażam sobie, żeby dzień czy dwa po powrocie nagle ZAKSA miała grać półfinał.
oliwia
Posty: 233
Rejestracja: 4 cze 2012, o 14:17

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: oliwia »

Czy naprawdę ZAKSA tak łatwo by na to przełożenie meczu się zgodziła, gdyby to nie była prawda? Bo nie wierzę, że przyczyny uznanego wniosku się nie sprawdza.
Edyta

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Edyta »

Zaksa musiała się zgodzić, bo nie może grać w niedzielę. Przecież w poniedziałek leci już do Omska. Tyle że sobotni termin to też jest oficjalny termin Plusligi, więc dlaczego Plusliga poszła na rękę Jastrzębskiemu a nie Zaksie? Bo musi reanimować Czarnowskiego (żeby mógł grać Martino) i Łaskę? Dla mnie to jest jedna wielka żenada zarówno ze strony JW jak i Plusligi.
Poza tym Zaksa łatwo się nie zgodziła, bo była dziś kilkugodzinna burza.
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: jinx »

"Po FF w Omsku. Termin nieznany. Jak już zdecydują, że są gotowi i że światło działa..."
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: iron »

Doszukiwanie się teorii spiskowej w awarii świateł to już przegięcie. Żeby to sprawdzić wystarczy przejechać się koło hali bo widać czy światła są włączone czy nie. Liga amatorska również grająca na hali przy ul. Leśnej dziś rano dostała informację, że kolejkę niedzielną (czyli 10 marca) rozgrywa w kurniku. Oczywiście nie dam sobie głowy uciąć, że klub nie kombinuje. Ale ZAKSA mogła dać veto, czyż nie?
ksjw90 pisze: O lodzie zapomnij, bo hokeiści grają półfinały z Tychami i nie dość, że mają mecze to jeszcze treningi. Kurnik? Wątpię, a to dlatego, że sami kibice z karnetami by się tam nie pomieścili. Zwyczajnie przeniosą mecz na inny dzień albo naprawią awarię do czwartku.
Następnym razem zerknij na emota na końcu. Oszczędzisz sobie bezproduktywnego stukania w klawiaturę.
Ostatnio zmieniony 4 mar 2013, o 23:16 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 19. Regulaminu Forum
No sympathy for fools...
Lineczka
Posty: 3629
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Lineczka »

ZAKSA robi teraz z siebie największego pokrzywdzonego ligi. W tamtym sezonie zespół ten miał ogromne pretensje do Resovii, że klub nie zgodził się na przełożenie meczu. Już nie pamiętacie cyrku z uciekaniem zawodników ZAKSY do szatni i nie dograniem jednego punkcika? To było honorowe?

Teraz tym złym jest JW, Łasko i Grodecki. Zapomniał wół jak cielęciem był.

Pytanie brzmi, dlaczego ZAKSA zgodziła się na przełożenie meczu? Przecież mogli powiedzieć NIE. Zostaliby olani przez innych? Wątpię. To po co teraz te żale i pretensje?
Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1530
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: nikt wazny »

Żale mają kibice. Chodzi tylko i wyłącznie o ułatwienie sobie budowania formy przed F4.
ZAKSA się zgodziła i finał. Koniec tematu. Gramy jak zostało ustalone.
Co do sytuacji nie dogrania punkta to bez przesady, że kierujesz zarzuty w kierunku Zaksy...
Sędzie dali ciała i tylko oni są winni. Zawodnicy byli już pod prysznicem, Samica zaczął się golić ;) . Zakończenie meczu zostało odgwizdane przez sędziów i to ich wina, nie Zaksy.
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
Lineczka
Posty: 3629
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Lineczka »

Nie tylko kibice, bo Oskar czy Gacek dali jasne sygnały, co o tym myślą. Wpisów można szukać na Twitterze.
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: kuki91 »

Jakoś po meczu Zaksa - Effector, to jeszcze do niedawna odzywały się głosy z każdej strony, kibiców, Twoje z czego kojarze też, Michał Ł. bardzo dużo się o tym wypowiadał. A teraz czego oczekiwać, że klub to przyjmie bez niczego? Zostali postawieni pod ścianą, w pon lecą do Omska, nie było szansy odwlec tego o 2-3 dni, Jastrzębie męczyło się w 5 spotkaniach z Kielcami i teraz dostają gratyfikacje? Myślałem, że własnie taka jest idea play off - szybko skończysz, masz czas się przygotować, zawalisz 2 spotkania, masz mniej czasu. O samo przygotowanie do meczu z JW nie martwie się, uważam, że Zaksa szybko zakończy rywalizację, ale to może mieć ogromny wpływ na wynik osiągnięty w FF....
Lineczka
Posty: 3629
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Lineczka »

To JW był pod ścianą, terminy zostały ustalone. Gdyby ZAKSA się nie zgodziła to przecież musieliby grać w czwartek i piątek. Jeszcze raz powtórzę pytanie - dlaczego ZAKSA się zgodziła? Chyba nikt nie stał nad decydentami z Kędzierzyna i im nie rozkazywał prawda?


To co mi się najbardziej nie podoba - ZAKSA dowiedziała się o zmianie planów dopiero wczoraj. Za późno.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”