II runda play off

Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: II runda play off

Post autor: kalosz »

Resovia jest chyba najgorzej grającą drużyną PlusLigi w przyjęciu i na zagrywce. Serwis to dramat, tragedia, wstyd i kompromitacja.

Nie pamiętam kiedy zagrali 3 dobre sety z rzędu, o ile mnie pamięć nie myli - 22 kwietnia 2012.

E. Ignaczak jest żenujący. przyjął tylko 4 piłki.
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: II runda play off

Post autor: tomasol »

Konarski na razie ma fatalną skuteczność, ale świetnie w ataku grają jego koledzy - Wika 9/14, Antiga 6/11, Jurkiewicz 4/5. No i fatalne przyjęcie rzeszowian też ułatwia zadanie gospodarzom.
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: II runda play off

Post autor: jinx »

kalosz pisze:Resovia jest chyba najgorzej grającą drużyną PlusLigi w przyjęciu i na zagrywce. Serwis to dramat, tragedia, wstyd i kompromitacja.

Nie pamiętam kiedy zagrali 3 dobre sety z rzędu, o ile mnie pamięć nie myli - 22 kwietnia 2012.

E. Ignaczak jest żenujący. przyjął tylko 4 piłki.
Pytanie ze wczoraj. Dlaczego nie zagrywają na Wikę??
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
dodonek
Posty: 1059
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: II runda play off

Post autor: dodonek »

"Raz kijkiem raz marcheweczką.." ;) - dużo dziś o libero Delecty mówią ale pytanie jedno - ile razy wczoraj i dziś padło nazwisko Dębca a ile Ignaczaka, przypatrzcie się zaangażowaniu w grę jednego i drugiego - ile roboty odwala Orzech - jak patrzę na Krzyśka i tę jego minkę jakby ciągle się zastanawiał "gdzie ja teraz stoję?".. ;) Dębiec gra dziś znowu bardzo dobrze.
Jedno jest pewne. Zwycięstwo sezonu zasadniczego nie było dziełem przypadku czy jakichś ustawek i podkładek.
Masny kapitalnie.
W Resovii nie ma po prostu przyjęcia.. Nowakowski się cofnął w rozwoju. Znowu na siatce jest jak junior a zagrywka której się obawia nawet Sergio co druga ląduje w siatce albo aucie a jak już jest prawidłowa to nie robi strachu..

Brakuje Stefana trochę...
Dziękuję.
Awatar użytkownika
Kuba_JW
Posty: 806
Rejestracja: 13 paź 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: II runda play off

Post autor: Kuba_JW »

Ten challenge gdzie byly blok i dotkniecie przez Masnego to jakies jaja...
Jak sedziowie mogli tego nie widziec?
"dobrym atakiem wygrywa sie mecze, dobrą obroną zdobywa się mistrzostwa"
Siatkarskie gadżety http://www.internetowysklepsportowy.pl/Siatkowka-c9
Awatar użytkownika
Alfred Tennyson
Posty: 954
Rejestracja: 5 lis 2012, o 15:40
Płeć: M

Re: II runda play off

Post autor: Alfred Tennyson »

Dziwne rolzluźnienie w Delekcie, która właśnie podaje rękę słabo grającej Resovii...
Nie ma już w nas tej mocy, która za dawnych lat;
umiała wstrząsnąć niebem, poruszyć cały świat.
Jesteśmy tym, czym jesteśmy (...)
Awatar użytkownika
therion
Moderator
Moderator
Posty: 251
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:03
Płeć: M
Lokalizacja: już Łódź
Kontakt:

Re: II runda play off

Post autor: therion »

Klawy pisze:Normalnie, po trajektorii lotu piłki wydawało mi się, że out był ewidentny :)
Ożesz! Jak to się wszystko w siatkówce zmienia... Jeszcze niedawno żeby pojechać po decyzjach sędziów, trzeba było powtórki z ujęciem piłki na parkiecie - teraz wystarczy trajektoria... Świat się kończy. Co dalej? Będziemy zgadywać pole/aut po wyskoku zawodnika i podrzucie piłki? Po co nam systemy? Po co sędziowie? Posadzić przed ekran dwóch majorów od balistyki i sprawa załatwiona. :)
Dodo nie tuman! Nie da się wytępić!
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: II runda play off

Post autor: mikser »

O w mordę, przez chwilę mi się gorąco zrobiło;]
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: II runda play off

Post autor: Chal »

Kuba_JW pisze:Ten challenge gdzie byly blok i dotkniecie przez Masnego to jakies jaja...
Jak sedziowie mogli tego nie widziec?
Sędziowie powinni to widzieć, natomiast challenge już niekoniecznie, bo kamery są ustawione tak, żeby pokazywać inne rzeczy.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Klawy
Posty: 343
Rejestracja: 20 paź 2010, o 20:18
Płeć: M

Re: II runda play off

Post autor: Klawy »

therion pisze:
Klawy pisze:Normalnie, po trajektorii lotu piłki wydawało mi się, że out był ewidentny :)
Ożesz! Jak to się wszystko w siatkówce zmienia... Jeszcze niedawno żeby pojechać po decyzjach sędziów, trzeba było powtórki z ujęciem piłki na parkiecie - teraz wystarczy trajektoria... Świat się kończy. Co dalej? Będziemy zgadywać pole/aut po wyskoku zawodnika i podrzucie piłki? Po co nam systemy? Po co sędziowie? Posadzić przed ekran dwóch majorów od balistyki i sprawa załatwiona. :)
Nikt tu nie jeździł po sędziach , a jedynie wyrażał swoją opinie na temat danej sytuacji, no ale widzi się to co chce się zobaczyc. A co do sędziów ? Pełna zgoda tylko zamiast majora proponuję przynajmniej pułkownika posadzic, oni są nieomyli i taniej będzie. ;)
Alkohol konserwuje wszystko prócz tajemnic
Awatar użytkownika
Alfred Tennyson
Posty: 954
Rejestracja: 5 lis 2012, o 15:40
Płeć: M

Re: II runda play off

Post autor: Alfred Tennyson »

Uciułali ten trzeci set jakimś cudem ale gra Resovii wygląda bardzo słabo i chyba każdy się ze mną zgodzi :(
Nie ma już w nas tej mocy, która za dawnych lat;
umiała wstrząsnąć niebem, poruszyć cały świat.
Jesteśmy tym, czym jesteśmy (...)
Loszek
Posty: 590
Rejestracja: 24 kwie 2011, o 09:45
Płeć: M

Re: II runda play off

Post autor: Loszek »

Jeszcze jeden set tylko umękolić i będzie dobrze. Może na Podpromiu będą lepiej zagrywać.
Awatar użytkownika
Alfred Tennyson
Posty: 954
Rejestracja: 5 lis 2012, o 15:40
Płeć: M

Re: II runda play off

Post autor: Alfred Tennyson »

Bydgoszcz chyba pada już fizycznie o czym mogą świadczyć problemy zawodników ze złapaniem odpowiedniego tempa do wystawy.
Nie ma już w nas tej mocy, która za dawnych lat;
umiała wstrząsnąć niebem, poruszyć cały świat.
Jesteśmy tym, czym jesteśmy (...)
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: II runda play off

Post autor: BadTrue »

Alfred Tennyson pisze:Uciułali ten trzeci set jakimś cudem ale gra Resovii wygląda bardzo słabo i chyba każdy się ze mną zgodzi :(
Jeżeli awansują do finału to nikt nie będzie o tym pamiętał jak grali...
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: II runda play off

Post autor: tomasol »

Alfred Tennyson pisze:Uciułali ten trzeci set jakimś cudem ale gra Resovii wygląda bardzo słabo i chyba każdy się ze mną zgodzi :(
No zgadza się, tylko że gra gospodarzy jest jeszcze słabsza i dlatego ten set padł łupem Resovii, która zresztą tylko na własne życzenie doprowadziła do nerwowej końcówki. Delecta walczy dzielnie, ale chyba widać po nich, że wczorajsza wiktoria dużo ich kosztowała.
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: II runda play off

Post autor: kalosz »

Igła idzie na rekord w ilości przyjętych piłek :|

jednak mnie to jakoś nie martwi, w IV meczu półfinału rok temu z ZAKSĄ też mało co przyjął, a jednak udało się wygrać :D
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: II runda play off

Post autor: jinx »

kalosz pisze:Igła idzie na rekord w ilości przyjętych piłek :|

jednak mnie to jakoś nie martwi, w IV meczu półfinału rok temu z ZAKSĄ też mało co przyjął, a jednak udało się wygrać :D
Podobnie jak rok temu w wielkiej formie jest Olieg i Lotman
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: II runda play off

Post autor: mikser »

Tak trwonić przewagi to tylko Reska potrafi, szlag człowieka trafia;]
Awatar użytkownika
Kuba_JW
Posty: 806
Rejestracja: 13 paź 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: II runda play off

Post autor: Kuba_JW »

Akcja "z antenką"
Błąd sędziow. Ale dlaczego jeden i drugi trener chce punkt dla swojego zespolu?! ...
Na jakiej podstawie?!
"dobrym atakiem wygrywa sie mecze, dobrą obroną zdobywa się mistrzostwa"
Siatkarskie gadżety http://www.internetowysklepsportowy.pl/Siatkowka-c9
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: II runda play off

Post autor: Chal »

Nie zgodzę się z komentatorami, była moim zdaniem minimalna antenka, było to widać z kamery umieszczonej za Bartmanem. No ale błędy sędziów zdarzają się dziś w obie strony, dziwne tylko, że "poprawiają" dobrą decyzję na złą.

A Masny i wczoraj, i dziś momentami niczym Arjona, niesamowicie gra tym środkiem :)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: II runda play off

Post autor: tomasol »

To co robi Ignaczak woła o pomstę do nieba, już pomijam pięć (sic !!! ) przyjęć przez trzy sety, ale on i w obronie i asekuracji popełnia babole.
Awatar użytkownika
Kuba_JW
Posty: 806
Rejestracja: 13 paź 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: II runda play off

Post autor: Kuba_JW »

Chal pisze: była moim zdaniem minimalna antenka,
Na powtorce widać, że antenka zaczyna sie ruszać dopiero jak Zbyszek spada na parkiet... Gdy piłka mija antenke nie ma ŻADNEGO ruchu...
"dobrym atakiem wygrywa sie mecze, dobrą obroną zdobywa się mistrzostwa"
Siatkarskie gadżety http://www.internetowysklepsportowy.pl/Siatkowka-c9
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: II runda play off

Post autor: Chal »

Kuba_JW pisze:Na powtorce widać, że antenka zaczyna sie ruszać dopiero jak Zbyszek spada na parkiet... Gdy piłka mija antenke nie ma ŻADNEGO ruchu...
No, moim zdaniem było jednak inaczej. Tak czy tak, nawet jeśli masz rację, to ten gwizdek paradoksalnie był na rękę Resovii.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: II runda play off

Post autor: mikser »

No i wymęczyli zwycięstwo! Brawo chociaż powinna pójść zje..ka za błędy
elane
Posty: 456
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 15:54
Płeć: K
Lokalizacja: Śląsk

Re: II runda play off

Post autor: elane »

Ale pozamiatali w ostatnich trzech punktach, hehe
Siatkówka to gra zespołowa, indywidualne nagrody mnie nie interesują, sukces odnosi cały zespół.
Autor: Sebastian Świderski.
mechanizator208
Posty: 17
Rejestracja: 26 sty 2013, o 16:40
Płeć: M

Re: II runda play off

Post autor: mechanizator208 »

Coś pękło i Delecta będzie w trudnej sytuacji w kolejnych meczach....... :(
Loszek
Posty: 590
Rejestracja: 24 kwie 2011, o 09:45
Płeć: M

Re: II runda play off

Post autor: Loszek »

MVP Lotman dla mnie za tego 4 seta. Całą partię trzymał przyjęcie, tylko nie wiem czy pokrył Alka, czy po prostu w niego zagrywali. Jeśli to drugie to jest to dziwna decyzja Bydgoszczan. Wydaje mi się, że w 1/4 finału Sovia zagrywała lepiej, więc może to tylko ta hala. Jest przyjęcie, jest zabawa. Tichy gra bardzo dobrze, więc tylko dograć mu piłkę i powinno być dobrze. :)
mechanizator208
Posty: 17
Rejestracja: 26 sty 2013, o 16:40
Płeć: M

Re: II runda play off

Post autor: mechanizator208 »

Ignaczak powinien zatrudnić się w wolnych chwilach jako kabareciarz ,bo siatkówka sprawia mu wielkie problemy w normalnym funkcjonowaniu.
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: II runda play off

Post autor: tomasol »

Wojna na wyniszczenie dla Resovii. Tak jak wczoraj różnicę zrobił Konarski, tak dzisiaj było identycznie, różnicę też zrobił Konarski. Tylko na nieszczęście własne i kolegów tym razem na korzyść gości. Występ po prostu słaby, niemal poniżej krytyki. No i wydaje mi się, że mistrzowie Polski lepiej zagrali też systemem blok-obrona. Plus na wysokości zadania stanął czeski rozgrywający, który przede wszystkim udźwignął te spotkania psychicznie i zdołał się nie pogubić.
Tak na szybko to narzucają mi się dwa wnioski:
1. Wygrana rywalizacja ze Skrą ani jakoś specjalnie Resovii nie uskrzydliła ani nie wynikła z wyraźnej, dającej się zauważyć gołym okiem zwyżki formy.
2. Pomimo tego Delecta aby wygrać z Resovią potrzebowała wznieść się na poziom który fizycznie kosztuje ją jednak zbyt wiele. Wygranie 3 spotkań może jednak przekraczać możliwości Bydgoszczan.
Mimo wszystko w tej rywalizacji nadal wszystko jest otwarte.
Ostatnio zmieniony 11 mar 2013, o 20:42 przez tomasol, łącznie zmieniany 1 raz.
mtomas
Posty: 112
Rejestracja: 25 sty 2010, o 14:24
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: II runda play off

Post autor: mtomas »

Jak dla mnie ciekawy, pełen emocji mecz. Delecta grała dobrze ale wychodzi na to, że trener przygotowania fizycznego "rafik30" niestety coś zawalił w przygotowaniach zespołu z Bydgoszczy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”