Transfery 2013/14

Cladis
Posty: 170
Rejestracja: 3 cze 2012, o 14:05
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Transfery 2013/14

Post autor: Cladis »

Raphael ma ważny kontrakt w Trento?
Nawet po najgorszej zimie będzie wiosna.
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: kalosz »

Leon wykluczony z reprezentacji Kuby.

Będzie wyjeżdżał? Będzie transfer?

http://www.volleyball.it/notizie.asp?n=62427&l=0
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
sony16
Posty: 65
Rejestracja: 28 lip 2011, o 18:11
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: sony16 »

Zapewne gdzieś wyjeżdża ale pewnie nie do Polski tylko do Włoch ewentualnie Brazylii .
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery 2013/14

Post autor: VernonRoche »

Lineczka pisze: Mów za siebie. Jeśli prowadzone są z nim rozmowy to Twoja teoria leży i kwiczy. Jeden z najlepszych polskich przyjmujących, MVP LŚ 2012, podpora kadry i po jednym słabym sezonie w Rosji w którym zmagał się z kontuzją nagle teksty "nikt w Rzeszowie chyba by go nie chciał."

Mam wrażenie i to nieprzyjemne, że niektórym kibicom po zdobyciu przez Sovie drugiego mistrzostwa poprzewracało sie w pewnych częściach ciała.
NIech sobie podpora kadry gra w Bełchatowie i wszyscy będą zadowoleni. Po co Ci Kurek?
Potrzebny jest PRZYJMUJĄCY. Achrem przy Kurku to wirtuoz przyjęcia. A niby prawdziwy
Resoviak, kapitan, miałby kiblować w kwadracie za Kurka na boisku? ...
Albo Kurek stać w kwadracie za milion złotych?
Przyjmujący typu Ruciak, Winiarski, albo lepszy.

I co ma przewracanie się w pewnych częściach ciała z powodu dwukrotnego mistrzostwa
do chcenia bądź niechcenia Kurka w Rzeszowie?
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: krzysiu »

Już go Włosi pewnie zabukowali i za dwa lata będą mieli kolejnego Juantorrenę :) Czemu Polskie kluby nie mogą takich rzeczy robić :(
shevcu
Posty: 137
Rejestracja: 2 wrz 2011, o 15:42
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: shevcu »

Lineczka pisze:Może warto wziąć pod uwagę (o czym napisałam w temacie Resovii) plan gry w stylu Maceraty - na trzech przyjmujących.
Taki plan wiąże się z grą w składzie dwóch dobrze przyjmujących - Zajcew i Parodi lub Antiga i Bąkiewicz plus do tego gracz słabiej przyjmujący - Savani i Kurek. W takim ustawieniu istotne jest aby na dwójce grał gracz dobry technicznie - Zajcew i Antiga, kogo w takim razie widzisz w takim ustawieniu w Resovii, bo ja Lotmana, a brakuje nadal jednego dobrze przyjmującego.
fwasilcz pisze:
leeon pisze:
Lineczka pisze:Co do Kurka w Resovii i gry na trzech przyjmujących wszystko zależy od ustawienia i tutaj znaczącą rolę odgrywa sztab i trener. Ustawienie z sezonu 2009/2010 ze Skry ze Stefanem, Bąkiewiczem i Kurkiem działało bardzo dobrze.
;) dalej zaklinacie rzeczywistość. Naprawdę nie widzisz różnicy w zestawieniu Kurek, Bąku, Antiga a zestawieniem Kurek, Achrem, Lotman.
Nie mówię, że Kurek w Resovii to dobry pomysł, ale jak już porównujemy, to Kurek-Achrem-Lotman i Kooy-Parodi-Zaytsew są porównywalne jeśli chodzi o przyjęcie.
Umarłem. Widziałeś choć raz jak wyglądają na przyjęciu Parodi i Zajcew?
Awatar użytkownika
Indyk AZS Ol
Posty: 950
Rejestracja: 20 maja 2011, o 12:49
Płeć: M
Lokalizacja: Jeziorany

Re: Transfery 2013/14

Post autor: Indyk AZS Ol »

krzysiu pisze:Już go Włosi pewnie zabukowali i za dwa lata będą mieli kolejnego Juantorrenę :) Czemu Polskie kluby nie mogą takich rzeczy robić :(

Bo na przykład nie stać Polskich klubów na to by utrzymywać takiego gracza na karencji przez 2 lata? :)
"Tak mają wojownicy? Jak nie idzie nożem to się wyjmuje topór, a jak toporem nie pójdzie to? ". - Adam Romański o Karlitzku :] w meczu KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 9 grudnia 2023 roku.
Awatar użytkownika
Indyk AZS Ol
Posty: 950
Rejestracja: 20 maja 2011, o 12:49
Płeć: M
Lokalizacja: Jeziorany

Re: Transfery 2013/14

Post autor: Indyk AZS Ol »

shevcu pisze:
Umarłem. Widziałeś choć raz jak wyglądają na przyjęciu Parodi i Zajcew?

Nie żebym się czepiał ale Zajcew to się pisze tak " Zaytsev "
"Tak mają wojownicy? Jak nie idzie nożem to się wyjmuje topór, a jak toporem nie pójdzie to? ". - Adam Romański o Karlitzku :] w meczu KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 9 grudnia 2023 roku.
CzyDe
Posty: 71
Rejestracja: 5 sie 2012, o 20:18
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: CzyDe »

Иван Зайцев a nie czasem tak?
czepianie się straszne, ale samo porównywanie tych trójek przyjmujących jest śmieszne
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: krzysiu »

To po co się mówi w kontekście Polskich klubów o Kubańczykach?
shevcu
Posty: 137
Rejestracja: 2 wrz 2011, o 15:42
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: shevcu »

Indyk AZS Ol pisze:
shevcu pisze:
Umarłem. Widziałeś choć raz jak wyglądają na przyjęciu Parodi i Zajcew?

Nie żebym się czepiał ale Zajcew to się pisze tak " Zaytsev "
Nie żebym się czepiał, ale jak się nie znasz, to nikogo nie poprawiaj: Ivan Zaytsev (ros. Иван Зайцев, Iwan Zajcew, ur. 2 października 1988 w Spoleto). Wszystkie trzy formy poprawne.
krzysiu pisze:To po co się mówi w kontekście Polskich klubów o Kubańczykach?
Mówił jeden menadżer i nic z tego nie wyszło.
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: krzysiu »

No to skończmy wyciąganie Kubańczyków z Kuby jak tego nie potrafimy , może znowu Polski klub spowodował karencję zawodników kubańskich wtedy była to Skra , teraz może Reska hehe
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2013/14

Post autor: leeon »

krzysiu pisze:To po co się mówi w kontekście Polskich klubów o Kubańczykach?
W eter idą takie newsy jakie są potrzebne agentom. Jak widzisz w znanym medium news typu ktoś jest blisko jakiegoś klubu to (oczywiście nie biorę pod uwagę zwykłej mitomanii) jest to najczęściej element gry negocjacyjnej typu zapłacisz więcej, bo jak nie to zawodnik odejdzie, albo typu tych zawodników można próbować kontraktować. Nie należy też pomijać roli Naszej, czyli kibiców, którzy temat przesyłają dalej czasami kompletnie bezrefleksyjnie.

Już mistrzostwem świata jest to co wokół Lewandowskiego robi Kucharski. Kompletnie nie interesuje go aspekt sportowy.
kader14
Posty: 665
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: kader14 »

Widział ktoś już Leona w Reszowie na kawie
:D :D :D :D

http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... -rzeszowie
Mam nadzieję,że dożyje czasów,kiedy siatkarze staną na olimpijskim pudle
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery 2013/14

Post autor: Asta »

kader14 pisze:Widział ktoś już Leona w Reszowie na kawie
:D :D :D :D

http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... -rzeszowie
Skubany musi się nieźle chować bo jeszcze nikt go nie widział a przecież musi jakoś trenować ^^
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: Skrzypek »

krzysiu pisze:No to skończmy wyciąganie Kubańczyków z Kuby jak tego nie potrafimy , może znowu Polski klub spowodował karencję zawodników kubańskich wtedy była to Skra , teraz może Reska hehe
Doprecyzujmy. Nie Skra spowodowała najpierw uwięzienie a potem 2-letnią karencję Simona i Leala. Przyczynił się do tego Andrzej Grzyb, który nie mógł się pogodzić z faktem, iż Bełchatów próbuje pozyskać tych graczy bez jego pośrednictwa. To właśnie ten manager ujawnił wiadomość o możliwości gry 2 wicemistrzów świata w Polsce i po tym zajściu trafili do więzienia.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery 2013/14

Post autor: weary_skier »

Ciemnoskóry dwumetrowiec, to dość powszechny widok na Podkarpaciu.
Ciekawe jakie to poufne informacje ma pani Michalina...
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2013, o 20:52 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: krzysiu »

Robi się zabawa jak z Simonem i Lealem w Skrze. Ciekawe gdzie jest teraz Hierrezuelo , bo on taki sam czas już nie gra jak Simon. Ja wiem , że zrobił to Grzyb
ciorny17
Posty: 8589
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: ciorny17 »

A mnie ciekawi jedno, pomimo dobrego sezonu nazwisko Wojtka Włodarczyka, bądź co bądź zawodnika powołanego do reprezentacji w tym temacie pojawiło się raz. My tu wymyślamy jakieś historie z Leonem, a pod nosem mamy talent, który warto wypróbować.


PS Coraz ciekawiej w sprawie tego Kubana. Jeśli to co piszą na Strefie, to prawda to może się okazać, że polscy działacze nie śpią.
Kłamca.
Awatar użytkownika
Alfred Tennyson
Posty: 954
Rejestracja: 5 lis 2012, o 15:40
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: Alfred Tennyson »

Jeśli to jest prawda (w co absolutnie nie wierzę) to prezes Góral musi go chyba trzymać w jakimś bunkrze atomowym - a skoro tak robi to ma ku temu powody bo zaraz dowiedzą się o tym w Rosji lub Turcji i tyle Leona w Rzeszowie widziano ;)
Nie ma już w nas tej mocy, która za dawnych lat;
umiała wstrząsnąć niebem, poruszyć cały świat.
Jesteśmy tym, czym jesteśmy (...)
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: Skrzypek »

ciorny17 pisze:A mnie ciekawi jedno, pomimo dobrego sezonu nazwisko Wojtka Włodarczyka, bądź co bądź zawodnika powołanego do reprezentacji w tym temacie pojawiło się raz. My tu wymyślamy jakieś historie z Leonem, a pod nosem mamy talent, który warto wypróbować.
Tylko, że Wojciech Włodarczyk jak dotąd nie miał okazji rywalizować z wymagającymi przeciwnikami, a wszystkie opinie na jego temat powstają na bazie jego gry w słabej lidze austriackiej. Dodatkowo ten przyjmujący nie jest już bardzo młody.
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 611
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Transfery 2013/14

Post autor: rzr »

Alfred Tennyson pisze:Jeśli to jest prawda (w co absolutnie nie wierzę) to prezes Góral musi go chyba trzymać w jakimś bunkrze atomowym ...
Pod rynkiem :P
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
Awatar użytkownika
maciek0812
Posty: 674
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 14:46
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: maciek0812 »

Zakładając że faktycznie udało by się Resovii podpisać kontrakt z Leonem to czy to tak naprawdę im się to opłaca. Najpierw odbędzie 2 letnią karencje a później zagra sezon i wyjedzie do Włoch. Czy jest warte czekanie dwóch lat żeby zawodnik zagral jeden sezon? Bo wątpię w to szczerze że udało by się go zatrzymać na dłużej. ;)
Zagumny, Świderski, Kadziewicz, Wlazły, Winiarski, Pliński, Ignaczak
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: krzysiu »

Któraś Polska drużyna pewnie zaryzykuje z Włodarczykiem - może Skra albo Zaksa.
shevcu
Posty: 137
Rejestracja: 2 wrz 2011, o 15:42
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: shevcu »

maciek0812 pisze:Zakładając że faktycznie udało by się Resovii podpisać kontrakt z Leonem to czy to tak naprawdę im się to opłaca. Najpierw odbędzie 2 letnią karencje a później zagra sezon i wyjedzie do Włoch. Czy jest warte czekanie dwóch lat żeby zawodnik zagral jeden sezon? Bo wątpię w to szczerze że udało by się go zatrzymać na dłużej. ;)
Śmiałbym się jakby to była prawda, do tego nie chce mi się wierzyć w cierpliwość w Rzeszowie, choć jak wszyscy podpisują na dwa lata, to Leon może podpisałbym z marszu na 4, dać klauzule w kontrakcie wykupienia z milion euro i wtedy bogaci Rosjanie i Turcy aż tak hucznie nie będą się o niego bić. Pomarzyć można, ale nadal nie wierzę w Leona w Rzeszowie.
Cogenhi
Posty: 69
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 20:54
Płeć: K

Re: Transfery 2013/14

Post autor: Cogenhi »

maciek0812 pisze:Zakładając że faktycznie udało by się Resovii podpisać kontrakt z Leonem to czy to tak naprawdę im się to opłaca. Najpierw odbędzie 2 letnią karencje a później zagra sezon i wyjedzie do Włoch. Czy jest warte czekanie dwóch lat żeby zawodnik zagral jeden sezon? Bo wątpię w to szczerze że udało by się go zatrzymać na dłużej. ;)
Casus Simona - Copra czekała dwa lata i choć Leon ma gorącą głowę, nie wydaje mi się być aż takim... niewdzięcznikiem? Nie wiem, jak to inaczej nazwać, ale nie wydaje mi się, aby Resovia (czy jakikolwiek inny klub) na coś takiego poszła i na pewno zabezpieczą się przed taką opcją.
EDIT Dokładnie jak wyżej, kontrakt na 4 lata, abstrakcyjna klauzula, da się to załatwić
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2013, o 21:05 przez Cogenhi, łącznie zmieniany 1 raz.
ciorny17
Posty: 8589
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: ciorny17 »

Krzysiu właśnie. Głównie te dwie ekipy mające lukę na tej pozycji powinny się za niego brać. Po sezonie reprezentacyjnym jak coś zaprezentuje cena pójdzie w górę i wszyscy będą narzekać, że pensja nieadekwatna do umiejętonści.
Kłamca.
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery 2013/14

Post autor: KChudz »

Cogenhi pisze:
maciek0812 pisze:Zakładając że faktycznie udało by się Resovii podpisać kontrakt z Leonem to czy to tak naprawdę im się to opłaca. Najpierw odbędzie 2 letnią karencje a później zagra sezon i wyjedzie do Włoch. Czy jest warte czekanie dwóch lat żeby zawodnik zagral jeden sezon? Bo wątpię w to szczerze że udało by się go zatrzymać na dłużej. ;)
Casus Simona - Copra czekała dwa lata i choć Leon ma gorącą głowę, nie wydaje mi się być aż takim... niewdzięcznikiem? Nie wiem, jak to inaczej nazwać, ale nie wydaje mi się, aby Resovia (czy jakikolwiek inny klub) na coś takiego poszła i na pewno zabezpieczą się przed taką opcją.
EDIT Dokładnie jak wyżej, kontrakt na 4 lata, abstrakcyjna klauzula, da się to załatwić
Copra nie czekała 2 lata. Simon był aresztowany w maju 2011, a 11.11.2012 grał już w barwach Copry. Kontrakt podpisany został 10.11.2012 - żadne dwa lata
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery 2013/14

Post autor: Asta »

To tylko Andrzej Grzyb może tego dokonać. Myślę, że jakby podpisywali z nim to na przynajmniej 4 lata jak nie więcej ^^
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: krzysiu »

Nie czekała 2 lata , ale ostatni mecz Simona był na MŚ 2010 we Włoszech.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”