Transfery 2013/14

compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: compact »

No Pasini w połowie trafił :D
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: Transfery 2013/14

Post autor: Koso »

Niby zasięg w ataku i bloku ma np. większy od De Cecco czy Żygadły, także chyba nie jest źle.
ginlubuski
Posty: 29
Rejestracja: 11 lut 2013, o 08:58
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: ginlubuski »

20 cm więcej w bloku od Woickiego, jest różnica.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery 2013/14

Post autor: weary_skier »

Tak to jest z ocenianiem szans drużyn, gdy wszystkie transfery nie są dopięte. Myślę, że opinie na temat szans Skry w przyszłym sezonie mogą się nieco zmienić. Świetny ruch z Uriarte, zazdroszczę. Szkoda, że tylko na dwa lata.

Uriarte, Antiga. Zaczyna się robić ciasno. Jeśli odejdzie Winiar, to coś wydaję mi się, że Aleksa również w Skrze nie zobaczymy.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2013/14

Post autor: grzegorzg »

compact pisze:Uriarte w Skrze. Nice one Piechocki, jest jeszcze nadzieja.
Fakt.
gostek pisze:Może wzrostem nie powala, ale przynajmniej jest pewniak
Zobacz jego zasięgi. Pełnoprawny blok, na pewno lepszy niż Tichacek i De Cecco. No i zagrywka.
Dreamer kiedys napisał, że był/jest uważany za wiekszy talent niz De Cecco.
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: Mateusz1993 »

Wygląda na to, że ta Skra może spaść na 4 łapy i na pewno w kontekście ligi byłoby to dobre rozwiązanie. Najciekawsze to czy odejdą Winiarski, Wlazły/Atanasijević.
Co do Włodarczyka, to Skra to nie byłby chyba mój pierwszy wybór, choć jeśli, odszedłby Winiarski i Włodarczyk miałby grać w 6 obok Antigi, to już na pewno kusząca propozycja dla niego, od Francuza można się wiele nauczyć.
A brawa za Uriarte.
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Transfery 2013/14

Post autor: akukuk »

Świetny transfer Skry. Jak chcą, to potrafią.
I drugi nowy ciekawy zawodnik w Pluslidze w przeciągu dwóch dni. Oby tak dalej!
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery 2013/14

Post autor: weary_skier »

grzegorzg pisze: Zobacz jego zasięgi. Pełnoprawny blok, na pewno lepszy niż Tichacek i De Cecco.
Kto jak kto, ale nie sądziłem, że akurat Ty będziesz oceniał blok po suchych danych ;).
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2013, o 10:11 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery 2013/14

Post autor: maciek77 »

najlepszy transfer Skry od 2 lat brawo :) teraz Wrone zakontraktować i jakieś przyjęcie i nie będzie źle :D
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Transfery 2013/14

Post autor: BadTrue »

Brawo za ten transfer....;)
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: krzysiu »

Bardzo ciekawie się dzieję , myślałem , że będzie słabo a tu się powoli rozkręca. Pasini trochę trafił , hehe :)
Uriarte na pewno ciekawy i perspektywiczny gracz - będzie miał uwagi od kolegi starszego po fachu .
Włodarczyk ma jeszcze oferty z Włoch - może znowu Modena
ginlubuski
Posty: 29
Rejestracja: 11 lut 2013, o 08:58
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: ginlubuski »

Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2013/14

Post autor: grzegorzg »

weary_skier pisze:Kto jak kto, ale nie sądziłęm, że akurat Ty będziesz oceniał blok po suchych danych
Nie oceniam. Zasięgami się podparłem. Zobaczysz sam jak skacze Uriarte, a jak np Tichacek.
;) ;)
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: pewniak »

weary_skier pisze:Tak to jest z ocenianiem szans drużyn, gdy wszystkie transfery nie są dopięte. Myślę, że opinie na temat szans Skry w przyszłym sezonie mogą się nieco zmienić.
hehe tak to jest, teraz Falasca na ławce trenerskiej już nie jest taki zły, jeszcze przyjęcie i celem forumowiczów zapewne będzie mistrz, a parę dni temu skra była skazywana na walkę o miejsca 6-8 :)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Radek
Posty: 524
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:18
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: Radek »

Możemy już teraz wybrać MVP sezonu według jednego z forumowiczów, który jest wręcz zakochany w graczach z Ameryki Południowej :) Dobry transfer i dobra informacja dla AZS-u. Rosną szanse na to, że Srecko Lisiniac zostanie w AZS-ie. :)
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery 2013/14

Post autor: weary_skier »

pewniak pisze: hehe tak to jest, teraz Falasca na ławce trenerskiej już nie jest taki zły, jeszcze przyjęcie i celem forumowiczów zapewne będzie mistrz, a parę dni temu skra była skazywana na walkę o miejsca 6-8 :)
Swoim postem nawoływałem do zaprzestania skrajnych opinii. :)
Jeśli chodzi o Skrę to swoje zdanie zmieniam, ze "słabo" w "jest nadzieja" a z perspektywy kibica Sovii na "jest obawa" ;).
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2013/14

Post autor: grzegorzg »

pewniak pisze:hehe tak to jest, teraz Falasca na ławce trenerskiej już nie jest taki zły
A tego jeszcze nikt nie odszczekał, przynajmniej ja nie. ;)
Awatar użytkownika
gostek
Posty: 116
Rejestracja: 13 maja 2011, o 16:03
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: gostek »

Oj taki argentyński powiew świeżości i młodości na pewno się przyda. I w końcu to nie jest zawodnik, którego kupiła Skra, bo grał w drużynie przeciwnej, kiedy Bełchatów rywalizował na różnych frontach (np. Cupkovic, Cala, Vincic - akurat one nie wypaliły).
Awatar użytkownika
Pawel_RZ
Posty: 870
Rejestracja: 17 maja 2011, o 18:33
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery 2013/14

Post autor: Pawel_RZ »

grzegorzg pisze:
pewniak pisze:hehe tak to jest, teraz Falasca na ławce trenerskiej już nie jest taki zły
A tego jeszcze nikt nie odszczekał, przynajmniej ja nie. ;)
Większość po cichu to zrobiła ;).
Dokładnie Weary jest obawa.
Gratulacje dla Skry za transfer.
nulon
Posty: 182
Rejestracja: 20 mar 2009, o 19:58
Płeć: M
Lokalizacja: Wawa

Re: Transfery 2013/14

Post autor: nulon »

Dlatego proponuję z ocenami trenera poczekać przynajmniej na koniec jego pierwszego sezonu. A Uriarte super transfer. W końcu Skra ma sensownego rozgrywającego.
Grimm
Posty: 273
Rejestracja: 28 lut 2012, o 13:39

Re: Transfery 2013/14

Post autor: Grimm »

nulon pisze:Dlatego proponuję z ocenami trenera poczekać przynajmniej na koniec jego pierwszego sezonu. A Uriarte super transfer. W końcu Skra ma sensownego rozgrywającego.

Czy sensownego to się jeszcze okaże.
Moim zdaniem jest to marna podróbka De Cecco.
Awatar użytkownika
Pawel_RZ
Posty: 870
Rejestracja: 17 maja 2011, o 18:33
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery 2013/14

Post autor: Pawel_RZ »

nulon pisze:Dlatego proponuję z ocenami trenera poczekać przynajmniej na koniec jego pierwszego sezonu. A Uriarte super transfer. W końcu Skra ma sensownego rozgrywającego.
Chyba słabo śledzisz to forum. Ludzie już po pierwszym secie będą palić i mordować oraz dowiesz się jaka będzie tabela na koniec sezonu :D.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery 2013/14

Post autor: weary_skier »

grzegorzg pisze: Nie oceniam. Zasięgami się podparłem. Zobaczysz sam jak skacze Uriarte, a jak np Tichacek.
Mam nadzieję, że będziemy do Drzyzgi porównywać. Nie tylko blok. Oczywiście, tylko i wyłącznie ze względów reprezentacyjnych jestem za Fabianem.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
VavaBisiek
Posty: 42
Rejestracja: 9 maja 2011, o 16:06
Płeć: M
Lokalizacja: 52.15N 21.07E

Re: Transfery 2013/14

Post autor: VavaBisiek »

Fajny transfer szkoda że na 1 rok. Ja jednak mimo wszystko bardzie liczę na Fabiana :)
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: Skrzypek »

W takim razie czekamy na realizację 2 części przepowiedni ''Signore predittore'' Pasini. :)
Awatar użytkownika
Pawel_RZ
Posty: 870
Rejestracja: 17 maja 2011, o 18:33
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery 2013/14

Post autor: Pawel_RZ »

Skrzypek pisze:W takim razie czekamy na realizację 2 części przepowiedni ''Signore predittore'' Pasini. :)
A kto to mA być?
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2013/14

Post autor: grzegorzg »

nulon pisze:Dlatego proponuję z ocenami trenera poczekać przynajmniej na koniec jego pierwszego sezonu. A Uriarte super transfer. W końcu Skra ma sensownego rozgrywającego.
Cóż, ja nie jestem wolny od ocen przez pryzmat własnych sympatii i antypatii. Mam nadzieję - jako kibic Skry, bo Falasci nie lubię, że dane mu bedzie wytrwać w tej cezurze czasu. ;)
Ale druga strona medalu jest taka, że jest to ruch ryzykowny i tyle.
weary_skier pisze:Mam nadzieję, że będziemy do Drzyzgi porównywać. Nie tylko blok.
Drzyzga nie jest bardzo skoczny. A o blok w tym porównaniu chodziło, choc oczywiscie są to słynne "wartości dodane". ;)
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: Transfery 2013/14

Post autor: Koso »

VavaBisek kolejny co czyta przez palce, pisze wyraźnie, że na 2 lata.
Co do kogoś opinii że marna podróbka De Cecco trochę myślę, że zbyt rygorystycznie.
Uriarte to raczej nie Vincic ^^.
Awatar użytkownika
nicram
Posty: 1372
Rejestracja: 7 lut 2010, o 19:34
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: nicram »

VavaBisiek pisze:Fajny transfer szkoda że na 1 rok. Ja jednak mimo wszystko bardzie liczę na Fabiana :)
Uriarte podpisał na 2 lata
Karol Kłos - Potem naskakujemy na sędziów a oni nas jeszcze karzą
StanLee - Miano najlepszej drużyny Europy w październiku-listopadzie aż tak prestiżowe to nie jest...
Andrzej Kowal- Gdyby każdy w teorii wygrywał to cóż to byłby za sport
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery 2013/14

Post autor: Lineczka »

Gratulacje dla Skry, Uriarte to bardzo dobry zawodnik. Przychodzi do Skry o rok za później, już w poprzednim sezonie powinni go ściągnąć. W końcu jakieś światełko w tunelu, umowa na dwa lata. Dobry ruch.

Pajenk, Uriarte - zaczyna się nieźle :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”