Transfery 2013/14

Awatar użytkownika
nicram
Posty: 1372
Rejestracja: 7 lut 2010, o 19:34
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: nicram »

Chyba za występ te 100 tys ;) A tak na poważnie to Savani nie ta półka cenowa i póki co to raczej nie realny aby zobaczyć go na naszych parkietach, chociaż kto wie ;)
Karol Kłos - Potem naskakujemy na sędziów a oni nas jeszcze karzą
StanLee - Miano najlepszej drużyny Europy w październiku-listopadzie aż tak prestiżowe to nie jest...
Andrzej Kowal- Gdyby każdy w teorii wygrywał to cóż to byłby za sport
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: Basil »

Czyżby Konrad Piechocki popadł w niełaskę serbskiego guru managerki Bane Mitrovica z Volleyball-Forever i ruszył na podbój rynku południowoamerykańskiego?
Nic nie wiem o 'Volleyball-Forever'.

Skra wspólnie z Hugonem Conte otworzą pierwszą tego typu szkółkę siatkarską przy współpracy z 'Jupiter Beisbol Club' (kwestie zaopatrzenia i bazy) w miejscowości Ciudad Evita w Buenos Aires. Jak dla mnie jest to bezprecedensowe wydarzenie.
[edit]
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: compact »

Grubo.
Awatar użytkownika
nicram
Posty: 1372
Rejestracja: 7 lut 2010, o 19:34
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: nicram »

Już jedno bezprecedensowe wydarzenie w tym sezonie mieli ;) oby tym razem było lepiej ;)
Karol Kłos - Potem naskakujemy na sędziów a oni nas jeszcze karzą
StanLee - Miano najlepszej drużyny Europy w październiku-listopadzie aż tak prestiżowe to nie jest...
Andrzej Kowal- Gdyby każdy w teorii wygrywał to cóż to byłby za sport
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6842
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2013/14

Post autor: leeon »

Savani to mogłaby być bomba Grodeckiego tyle, że z dwóch przyczyn być nią nie może. W Zaksie przy Ruciaku mógłby poszaleć. Ciekawe czy kiepski sezon wyleczył go z nadmiernych żądań finansowych?
kader14
Posty: 665
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: kader14 »

Można powiedzieć ze na ta chwilę zawodnikow ofensywnych jest coraz mniej.... A nasze, kluby...
ZAKSA-schowna w bunkrze
JW-zapadlo w sen wiosenny
Mam nadzieję,że dożyje czasów,kiedy siatkarze staną na olimpijskim pudle
Awatar użytkownika
BlackRazor
Posty: 175
Rejestracja: 18 kwie 2013, o 14:30
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn - Koźle

Re: Transfery 2013/14

Post autor: BlackRazor »

Twierdziłem że Conte nie przyjdzie do Skry i się myliłem. Myślę że zainteresowanie Savanim przez Zaksę to 100% plotka, która się nie sprawdzi, choć chciałbym się mylić :)
Awatar użytkownika
nicram
Posty: 1372
Rejestracja: 7 lut 2010, o 19:34
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: nicram »

kader14 pisze:Można powiedzieć ze na ta chwilę zawodnikow ofensywnych jest coraz mniej.... A nasze, kluby...
ZAKSA-schowna w bunkrze
JW-zapadlo w sen wiosenny

JW coś tam już ukąsiło ale ta cisza z Kędzierzyna musi być jakaś podejrzana ;)
Karol Kłos - Potem naskakujemy na sędziów a oni nas jeszcze karzą
StanLee - Miano najlepszej drużyny Europy w październiku-listopadzie aż tak prestiżowe to nie jest...
Andrzej Kowal- Gdyby każdy w teorii wygrywał to cóż to byłby za sport
Cladis
Posty: 170
Rejestracja: 3 cze 2012, o 14:05
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Transfery 2013/14

Post autor: Cladis »

Zaksa zawsze załatwiała interesy po cichu. Do tego od lat widać tu politykę zupełnie inną niż np. Resovia. Tworzy się mocną, wyjściową siódemkę i dużo słabsze rezerwy. Może zatem zainteresowanie Ferensem, Włodarczykiem i Savanim logicznie się uzupełnia. 8-)
Nawet po najgorszej zimie będzie wiosna.
Awatar użytkownika
radosoviak
Posty: 731
Rejestracja: 31 paź 2011, o 20:08
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery 2013/14

Post autor: radosoviak »

Piosenka kojarzona z siatkówką oddająca obecne ruchy transferowe w ZAKSIE i w Jastrzębiu :)

http://www.youtube.com/watch?v=pe42MNDjxTk
"Zagrywką meczu się nie wygrywa. " Ljubomir Travica
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6842
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2013/14

Post autor: leeon »

nie wiem czy JW i Zaksa nie mają tego co Skra rok temu, czyli radzenie sobie z ograniczeniami budżetowymi.
Cladis
Posty: 170
Rejestracja: 3 cze 2012, o 14:05
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Transfery 2013/14

Post autor: Cladis »

leeon pisze:nie wiem czy JW i Zaksa nie mają tego co Skra rok temu, czyli radzenie sobie z ograniczeniami budżetowymi.
Skra poradziła sobie nieźle. Cala i Boninfante raczej są uznanymi na świecie zawodnikami.
Nawet po najgorszej zimie będzie wiosna.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: madlark »

Zaksa może czeka na Elviego. Pani prezes mówiła, że go nie odpuszczają ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
PrXmO23
Posty: 129
Rejestracja: 8 kwie 2013, o 20:54
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: PrXmO23 »

Cala z ostatniego sezonu to jest znany ale ze swoich wybrykow ;) a nie gry.
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Transfery 2013/14

Post autor: Hirako »

radosoviak pisze:Piosenka kojarzona z siatkówką oddająca obecne ruchy transferowe w ZAKSIE i w Jastrzębiu :)

http://www.youtube.com/watch?v=pe42MNDjxTk
Transfery to nie wyścigi o to kto pierwszy poda skompletowany skład...
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Transfery 2013/14

Post autor: dreamer »

Basil pisze:
...Skra wspólnie z Hugonem Conte...
@Basil
bardzo proszę... ten Pan nazywa się Hugo Néstor Conte. Robienie z niego Hugona jest idiotyczne i od razu przywodzi na myśl wszystkich chwalebnie przechrzczonych na tym forum, jak Murillo, Milijković i jeszcze paru innych.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
mirek0490
Posty: 101
Rejestracja: 15 cze 2009, o 12:58
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin

Re: Transfery 2013/14

Post autor: mirek0490 »

Mógłby ktoś napisać mi skąd się wzięło potwierdzenie transferu Conte? Ja takiego nie znalazłem, ale pewnie słabo szukałem. Z góry dziękuje.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: madlark »

mirek0490 pisze:Mógłby ktoś napisać mi skąd się wzięło potwierdzenie transferu Conte? Ja takiego nie znalazłem, ale pewnie słabo szukałem. Z góry dziękuje.
Pytaj Drąga ;)
http://plusliga.przegladsportowy.pl/Sia ... 1,907.html
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Kurczak
Posty: 54
Rejestracja: 16 wrz 2012, o 15:59
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: Kurczak »

dreamer pisze:
Basil pisze:
...Skra wspólnie z Hugonem Conte...
@Basil
bardzo proszę... ten Pan nazywa się Hugo Néstor Conte. Robienie z niego Hugona jest idiotyczne i od razu przywodzi na myśl wszystkich chwalebnie przechrzczonych na tym forum, jak Murillo, Milijković i jeszcze paru innych.

dreamer
Chyba jednak nie jest idiotyczne, biorąc pod uwagę, że taka taka forma narzędnika imienia Hugo jest w naszym języku wzorcowa: http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=7111
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Odp: Transfery 2013/14

Post autor: Basil »

@dreamer
Hugo podobnie jak Bruno itp odmienia się po polsku właśnie jako 'Hugonem', 'Brunonem' i jest to jak do tej pory jedyna poprawna odmiana w naszym języku. MurilLo czy MilIjkovic to po prostu błędy w pisowni nazwisk.
[edit]
Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1532
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Transfery 2013/14

Post autor: nikt wazny »

Ja ze swojej strony mogę potwierdzić, że Seba czyni starania, żeby nakłonić Savaniego do gry u nas. Kasa może by i się znalazła, ale ciężko przypuszczać, żeby Zaksa przebiła jakiegoś włoskiego potentata.
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
Piotrek88ify
Posty: 462
Rejestracja: 17 sty 2012, o 14:57
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: Piotrek88ify »

Savanni odchodzi z Włoch tylko gdzie? Mówiło się o Rosji o Dynamo Moskwa ale tam idzie Birykov. Wijsmanns ma też odejść także ciekawie się robi.
Streeter
Posty: 7494
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery 2013/14

Post autor: Streeter »

nikt wazny pisze:ale ciężko przypuszczać, żeby Zaksa przebiła jakiegoś włoskiego potentata.
Tylko którego? Skoro jest temat odejścia, to Lube nie jest zainteresowane, w Trento przyjmujący są, pozostają Cuneo i Copra, z którymi nie do końca wiadomo, jaki będą posiadać budżet na przyszły sezon. Toteż myślę, że jeśli taki temat rzeczywiście jest i walka o Savaniego będzie się toczyć między nami a Włochami, to szanse oceniam 50/50. Jeśli włączą się Rosjanie czy Turcy to raczej 0/100 ;)
#ŁączyNasSiatka

PlusLiga 24/25 (ost. akt. 8 czerwca 2024):

http://laczynassiatka.pl/leagues/2024/8 ... d924111746
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Odp: Transfery 2013/14

Post autor: dreamer »

Basil pisze:@dreamer
Hugo podobnie jak Bruno itp odmienia się po polsku właśnie jako 'Hugonem', 'Brunonem' i jest to jak do tej pory jedyna poprawna odmiana w naszym języku. MurilLo czy MilIjkovic to po prostu błędy w pisowni nazwisk.
Jest tylko jeden mały problem, a my w Polsce chyba sobie nic z tego nie robimy. Według naszych rodzimych zasad Hugo i Hugon, to niby to samo. Prawda jest zaś taka, że chodzą po tej ziemi ludzie noszący i imię Hugo i imię Hugon i nie można ich wrzucać do jednego wora. Po prostu nie odmieniajmy Hugo i tak będzie najlepiej. Pozwólmy mu być Argentyńczykiem a nie Polakiem.

Sorry, nie jest moim zamiarem offtopowanie.
Przy okazji. Jakoś milczycie na temat leworęcznego atakującego Caio de Pra, który jest (bardzo prawdopodobne) priorytetem ZAKSY. Tak bardzo was przeraża myśl, że może zagrać w naszej lidze?

dreamer
Ostatnio zmieniony 6 maja 2013, o 22:12 przez dreamer, łącznie zmieniany 1 raz.
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Cladis
Posty: 170
Rejestracja: 3 cze 2012, o 14:05
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Transfery 2013/14

Post autor: Cladis »

Wolimy dyskutować o Savanim :D
Nawet po najgorszej zimie będzie wiosna.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Transfery 2013/14

Post autor: dreamer »

Cladis pisze:Wolimy dyskutować o Savanim :D
Czyli wolimy bujać w obłokach?

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: KadrO »

Nie rozumiem, dlaczego aż tak dywagujecie o tych atakujących w Kędzierzynie. Myślę, że Świderski nie jest taki głupi i nie wymieniłby Rouziera, który mimo wszystko zagrał dobry sezon (choć play-off nie bardzo) na słabszego zawodnika, a tym bardziej Nilssona, który ma przebłyski fantastycznej gry ale i potrafi zepsuć każdy mecz. Poza tym, gość jest 4 lata starszy od Francuza.
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Odp: Transfery 2013/14

Post autor: jinx »

dreamer pisze:
Basil pisze:@dreamer
Hugo podobnie jak Bruno itp odmienia się po polsku właśnie jako 'Hugonem', 'Brunonem' i jest to jak do tej pory jedyna poprawna odmiana w naszym języku. MurilLo czy MilIjkovic to po prostu błędy w pisowni nazwisk.
Jest tylko jeden mały problem, a my w Polsce chyba sobie nic z tego nie robimy. Według naszych rodzimych zasad Hugo i Hugon, to niby to samo. Prawda jest zaś taka, że chodzą po tej ziemi ludzie noszący i imię Hugo i imię Hugon i nie można ich wrzucać do jednego wora. Po prostu nie odmieniajmy Hugo i tak będzie najlepiej. Pozwólmy mu być Argentyńczykiem a nie Polakiem.

Sorry, nie jest moim zamiarem offtopowanie.
Przy okazji. Jakoś milczycie na temat leworęcznego atakującego Caio de Pra, który jest (bardzo prawdopodobne) priorytetem ZAKSY. Tak bardzo was przeraża myśl, że może zagrać w naszej lidze?

dreamer
Temat zamknięty bo zostaje w Brazylii. Bardzo dobrze, zawodnik z "jedynką", przy 202 łąpie 340, grzał łąwę. Nie ten poziom
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4627
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Transfery 2013/14

Post autor: niepoinformowany »

dreamer pisze:
Cladis pisze:Wolimy dyskutować o Savanim :D
Czyli wolimy bujać w obłokach?

dreamer
To się jeszcze okaże.

Gratulacje za Facundo Conte. Widziałem go na żywo w 2011, mega wrażenie robi, po prostu piorunujące!

Szkoda, że p. Góral 'uparł się', że gwiazdy nie będzie. Niestety, ta gwiazda (pokroju Conte) to brakujący element układanki.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Odp: Transfery 2013/14

Post autor: dreamer »

jinx pisze:...Temat zamknięty bo zostaje w Brazylii. Bardzo dobrze, zawodnik z "jedynką", przy 202 łąpie 340, grzał łąwę. Nie ten poziom
Szczerze? Bardzo mnie to cieszy. Martwi mnie natomiast to, że większość z nas na tym forum, zamiast rozmawiać o rzeczach realnych - a taką przez przynajmniej dwa dni była możliwość jego gry w naszej lidze - woli pierdoły, ale za to byle były o topowych zawodnikach.
Ludzie, ocknijmy się. Na razie nasza liga topowych zawodników to łapie ze szvczęściem mniej więcej odpowiadającym chwyceniu ziarna przez ślepą kurę.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”