Skra Bełchatów

Awatar użytkownika
gostek
Posty: 116
Rejestracja: 13 maja 2011, o 16:03
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: gostek »

Na Skra.Tv bardzo fajny wywiad z Winiarem, trochę więcej szczegółów odnośnie transferu - http://skra.tv/sezon-2012-2013/item/mic ... dla-skratv
krzysiek1976
Posty: 31
Rejestracja: 9 mar 2013, o 15:20
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: krzysiek1976 »

Jeśli Kurek ma regularną za grywkę ,to szacun,mocną ale tylko tyle i
wojciu
Posty: 374
Rejestracja: 4 sie 2008, o 16:44
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: wojciu »

Kurek7
Posty: 696
Rejestracja: 3 paź 2011, o 14:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Kurek7 »

Mogli by już i tego Conte ogłosić, ileż można czekać :D
Polska biało-czerwoni... :)
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: grzegorzg »

A ja powtórzę to, co kiedys w wątku bodaj reprezentacyjnym - szkoda, że z Nerojem nikt tak nie spróbował.

Fakt, z Conte (ewentualnie ;) ) przyjmujacy wgladają całkiem, całkiem. ;)
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Skra Bełchatów

Post autor: maciek77 »

A co wam to da, że Skra to oficjalnie ogłosi? Conte będzie grał w Skrze i to już jest pewne na 100%
majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: Skra Bełchatów

Post autor: majonez »

maciek77 pisze:A co wam to da, że Skra to oficjalnie ogłosi? Conte będzie grał w Skrze i to już jest pewne na 100%
Brzozowski przestanie wątpić
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: compact »

Włodarczykowi najbardziej imponuje Antiga, więc wiadomo czemu wybrał Skrę 8-)
ciorny17
Posty: 8597
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: ciorny17 »

W sezonie reprezentacyjnym padnie odpowiedź jak na wysokim poziomie przyjmuje Wojtek i czy ewentualne postawienie go w pierwszej szóstce obok Conte nie grozi strzelaniną. Taki rozwiązanie mogłoby przynieść sporo korzyści.
Kłamca.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: compact »

ciorny17 pisze:W sezonie reprezentacyjnym padnie odpowiedź jak na wysokim poziomie przyjmuje Wojtek i czy ewentualne postawienie go w pierwszej szóstce obok Conte nie grozi strzelaniną. Taki rozwiązanie mogłoby przynieść sporo korzyści.
Wątpię żebyśmy go zobaczyli na boisku, chyba że ze 2 etatowych przyjmujących będzie miało kontuzje.
niedz
Posty: 109
Rejestracja: 16 maja 2012, o 10:29
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: niedz »

compact pisze:Włodarczykowi najbardziej imponuje Antiga, więc wiadomo czemu wybrał Skrę 8-)
wybrał Skrę bo ma tam sporo przyjaciół... Np Wrona. Swoją drogą to już się boję jak tam panowie będą imprezować :) myślę, ba, wiem że Kadziu i Igła to przy nich amatorzy ;)
tak czy inaczej - świetni siatkarze. Gratuluję Skrze transferów.
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Mateusz1993 »

Szczerze mówiąc to jestem średnio zadowolony, bo liczyłem na Włodarczyka w Jastrzębiu, a druga sprawa jak przyjdzie Conte, to jakoś dużo nie pogra pewnie, choć bardzo chciałbym się mylić, z drugiej strony od Antigi może się na prawdę sporo nauczyć. Choć w sumie Conte Skra jeszcze nie ogłosiła oficjalnie... choć według wszystkich jest on już graczem Skry.
Piotrek88ify
Posty: 462
Rejestracja: 17 sty 2012, o 14:57
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Piotrek88ify »

Czyli Conte nie wiadomo czy zagra w Skrze?? Bo nim się inne polskie kluby interesują. Może inny klub Skre przebił dlatego dzisiaj nie ma informacji tylko sam Włodarczyk a chyba miało być Conte i Włodarczyk.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6842
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

Analizując to co mówi się w mediach transfer Conte czeka tylko na oficjalne potwierdzenie na skra.pl
Piotrek88ify
Posty: 462
Rejestracja: 17 sty 2012, o 14:57
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Piotrek88ify »

Obserwuję też Facundo twittera i nic tylko że może zagra w Polsce i tyle.
KuNowymHoryzontom
Posty: 437
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 14:11
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Skra Bełchatów

Post autor: KuNowymHoryzontom »

A Rourke też była podawana już jako zawodniczka Rabity, wcześniej innego Azerskiego timu, a teraz mówi, że niczego nie podpisała ;D
:))
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Skra Bełchatów

Post autor: maciek77 »

KuNowymHoryzontom pisze:A Rourke też była podawana już jako zawodniczka Rabity, wcześniej innego Azerskiego timu, a teraz mówi, że niczego nie podpisała ;D
jak nie podpisała jak Grzyb potwierdził to w poniedziałek
gregy69
Posty: 381
Rejestracja: 4 kwie 2013, o 09:30

Re: Skra Bełchatów

Post autor: gregy69 »

Trochę mnie dziwi ten brak oficjalnej informacji o Conte. Na pewno nie chodzi tu o konieczność przyjazdu w celu podpisania umowy. W dzisiejszym świecie umowę się podpisuje i wysyła pocztą kurierską i jest ona po 24 godz na biurku prezesa. Rok temu Grozer tak podpisał z Biełgorodem, na dzień przed ostatnim meczem finałowym.
Żeby to nie była gra Conte na podbicie oferty przez Turków, bo na pewno chciałby być bliżej Havelkovej
KuNowymHoryzontom
Posty: 437
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 14:11
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Skra Bełchatów

Post autor: KuNowymHoryzontom »

maciek77 pisze:
KuNowymHoryzontom pisze:A Rourke też była podawana już jako zawodniczka Rabity, wcześniej innego Azerskiego timu, a teraz mówi, że niczego nie podpisała ;D
jak nie podpisała jak Grzyb potwierdził to w poniedziałek
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... -kontraktu
:))
Adamo88
Posty: 223
Rejestracja: 29 kwie 2012, o 22:20
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Adamo88 »

lucass90 pisze:
Adamo88 pisze:Może bredzę ale mając do wyboru w drużynie Conte a Kurka w optymalnych dyspozycjach i przy obecnym składzie Skry wybrałbym Conte.
Można to bardzo łatwo wyjaśnić. Gdyby mowa była o Bartolomeo Kurkosie i Franciszku Kontewiczu, to postawiłbyś na Kurkosa. Ot stara "zasada", że co z zagranicy, to lepsze...
Dziwne stwierdzenie, gdyż byłem zwolennikiem transferu Drzyzgi do Skry.
Jednak dalej nie widzę potwierdzenia transferu Conte.
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Odp: Skra Bełchatów

Post autor: Basil »

Hugo Conte przekazał kontakt podpisany przez syna Skrze jeszcze zanim podpisali Uriarte wiec naprawdę nie macie się czego obawiać
[edit]
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6842
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skra Bełchatów

Post autor: leeon »

Może ta informacja ma być"przytupem" przy ogłaszaniu nowej umowy z PGE. Kto to wie.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: compact »

Myślałem, że Włodarczyk to jakiś nieruchawy czołg, ale obejrzałem te jego filmiki i chłopak gra na naprawdę szybkiej piłce.
Awatar użytkownika
maciek0812
Posty: 674
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 14:46
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: maciek0812 »

Nie można powiedzieć bo prezentuje się dobrze ale to jednak liga dużo słabsza od naszej, po za tym zobaczymy co pokaże na reprezentacji a jeśli do Skry przyjdzie jeszcze Rooney to wtedy może zając miejsce Bąkiewicza o ile ten nie odejdzie.
Zagumny, Świderski, Kadziewicz, Wlazły, Winiarski, Pliński, Ignaczak
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: compact »

maciek0812 pisze:Nie można powiedzieć bo prezentuje się dobrze ale to jednak liga dużo słabsza od naszej (...)
Ale nie muszę przecież brać poprawki na różnicę w poziomie Plusligi i ligi austriackiej, żeby stwierdzić, że Włodarczyk widzi blok, umie go obić na kilka sposobów i ma opanowane wszystkie kierunki ataku (przede wszystkim ładnie przepuszcza szybkie piłki i wciska po prostej). Jak na 2 lata gry na przyjęciu, to jestem naprawdę mile zaskoczony.
Awatar użytkownika
gostek
Posty: 116
Rejestracja: 13 maja 2011, o 16:03
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: gostek »

maciek0812 pisze:Nie można powiedzieć bo prezentuje się dobrze ale to jednak liga dużo słabsza od naszej, po za tym zobaczymy co pokaże na reprezentacji a jeśli do Skry przyjdzie jeszcze Rooney to wtedy może zając miejsce Bąkiewicza o ile ten nie odejdzie.
Gdy teraz pojawił się Włodarczyk i jak już zakładamy, że Conte też przyjdzie, to wg mnie już nie ma miejsca dla Rooney'a. Bąku uzupełnieniem/zmiennikiem Antigi, a Włodarczyk uzupełnieniem/zmiennikiem Facundo.
A nawet gdyby pogdybać, to w przypadku Rooney'a za Bąka, to zostałoby wymienione całe przyjęcie :D. Co za dużo zmian to też niezdrowo, a takiej rewolucji w Skrze jak obecnie nie było od lat ;)
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Skra Bełchatów

Post autor: lucass90 »

No jeszcze tylko zrobić mu kolorowego irokeza i mamy swojego polskiego Zaytseva :)
AZS CZĘSTOCHOWA!
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: compact »

A kto będzie przyjmował jak przyjdzie Rooney i odejdzie Bąku? Nie podejrzewam Włodarczyka o perfekcyjne przyjęcie, ale mam nadzieję, że gdyby podzielił się z Conte polem do przyjęcia na pół, a trochę większą część wziął Zatorski, to nie byłoby jakiejś strasznej strzelnicy.
Adamo88
Posty: 223
Rejestracja: 29 kwie 2012, o 22:20
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Adamo88 »

Dlatego świetnie by było aby Bąku został, niedoceniany zawodnik a przy piłkach szybkich gra co najmniej dobrze, do tego posiada dobra, stabilna zagrywkę, no i wiadomo, przyjęcie.
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Skra Bełchatów

Post autor: Mateusz1993 »

lucass90- jeszcze nie ta moc ataku, ale wszystko przed nim, sądzę, że podczas LŚ on lub Ferens (stawiam na niego- tj. Włodarczyka) dostanie szansę gry, bądź bycia w 12. Liczę na to, a także, że w Skrze będzie się należycie rozwijał i będzie z niego pociecha.
Dlatego świetnie by było aby Bąku został, niedoceniany zawodnik a przy piłkach szybkich gra co najmniej dobrze, do tego posiada dobra, stabilna zagrywkę, no i wiadomo, przyjęcie.
No ja tak nie uważam, ale to moje zdanie, natomiast co do ewentualnej wymiany Bąkiewicza na Rooneya (zakładając, że są już Antiga, Włodarczyk i Conte) z punktu widzenia Skry byłoby bezsensowne, bo Michał ma o wiele lepszy przyjęcie i Bełchatowianom na pewno się przyda.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”