Sezon 2013/14, kolejka 20.

metalfan65
Posty: 25
Rejestracja: 25 cze 2013, o 17:54
Płeć: M

Sezon 2013/14, kolejka 20.

Post autor: metalfan65 »

Kolejna kolejka idzie pod ostrzał :P
Oto mecze:
BBTS Bielsko-Biała - Skra Bełchatów
Jak BBTS odpali, to będzie ciekawe widowisko, które być może zakończy się po tie-breaku. Jak BBTS nie odpali (co jest bardzo prawdopodobne) to Skra rozjedzie 3:0 beniaminka z Bielska.
Transfer Bydgoszcz - Politechnika Warszawska
Ciekawy pojedynek się zapowiada, Transfer walczy o play-offy, Politechnika - o utrzymanie się w nich. Obstawiam zwycięstwo 3:1 dla Politechniki.
Jastrzębski Węgiel - Effector Kielce
Też ciekawy pojedynek, Effector po zwycięstwie z Zaksą może powalczyć z JW. Podejrzewam, że mecz zakończy się wynikiem 3:2 dla Effectora.
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk
To chyba będzie jednostronny pojedynek na korzyść Zaksy. Mecz zakończy się szybkim 3:0 dla wicemistrzów Polski.
Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa
Tzw. Tom kontra Jerry. Tom ściga Jerry'ego, Jerry - ucieka. Resovia dopadnie Częstochowę i jak szybko się rozpocznie też mecz, tak szybko się zakończy. 3:0 dla Resovii.
Czarni Radom - AZS Olsztyn
Hmm, chyba hit tej kolejki. Indykpol walczy o wjechanie do pierwszej czwórki, Radom - o wyprzedzenie Olsztyna. Myślę, że Olsztyn wygra 3:2, i zbliży się do pierwszej czwórki. ;)
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2013/14, kolejka 20.

Post autor: leeon »

Skra nie może sobie pozwolić na gubienie punktów. Przed Resovią boje w LM i może coś jeszcze w pls pogubić.
Lexus
Posty: 20
Rejestracja: 10 sty 2014, o 17:25
Płeć: M

Re: Sezon 2013/14, kolejka 20.

Post autor: Lexus »

metalfan65 pisze:Kolejna kolejka idzie pod ostrzał :P
Oto mecze:
Transfer Bydgoszcz - Politechnika Warszawska
Ciekawy pojedynek się zapowiada, Transfer walczy o play-offy, Politechnika - o utrzymanie się w nich. Obstawiam zwycięstwo 3:1 dla Politechniki.
Jastrzębski Węgiel - Effector Kielce
Też ciekawy pojedynek, Effector po zwycięstwie z Zaksą może powalczyć z JW. Podejrzewam, że mecz zakończy się wynikiem 3:2 dla Effectora.
Czarni Radom - AZS Olsztyn
Hmm, chyba hit tej kolejki. Indykpol walczy o wjechanie do pierwszej czwórki, Radom - o wyprzedzenie Olsztyna. Myślę, że Olsztyn wygra 3:2, i zbliży się do pierwszej czwórki. ;)
Pozdrawiam :)
Mam mieszane uczucia co do meczu Transfer - Politechnika. Chcialbym aby Transfer zgarnal pelna pule zeby walka o play-off nabierala rumiencow ale z drugiej strony milo by bylo rozkoszowac sie 5 setami w piatkowy wieczor...Mysle ze Transfer mimo wszystko zdobedzie wieksza pule punktow.

3:2 dla Effectora :o. Jestem odmiennego zdania. JW tryska swietna atmosfera a forma tez rosnie. Effector poderwal sie do walki ale tutaj bedzie trudno o zdobycz punktowa.

Czarni - Indykpol tez mysle ze bedzie sie dzialo. Powiem ci ze nawet sie zgadzam co do ilosci setow. Czarni nie sa juz sensacja i latwiej gubia punkty tam gdzie kazdy oczekuje 3 oczek.
metalfan65
Posty: 25
Rejestracja: 25 cze 2013, o 17:54
Płeć: M

Re: Sezon 2013/14, kolejka 20.

Post autor: metalfan65 »

@ Lexus: Ja obstawiałem wyniki nie z mojego "widzi mi się", tylko patrząc na tzw. dyspozycję drużyn (ale nie można wykluczyć, że słabszy wygra). Oglądam mecze PlusLigi, jak coś :)
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Sezon 2013/14, kolejka 20.

Post autor: lucass90 »

Przed Resovią chyba najtrudniejszy mecz rundy zasadniczej na swoim boisku :D If you know what I mean...
AZS CZĘSTOCHOWA!
mtomas
Posty: 112
Rejestracja: 25 sty 2010, o 14:24
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2013/14, kolejka 20.

Post autor: mtomas »

lucass90 pisze:Przed Resovią chyba najtrudniejszy mecz rundy zasadniczej na swoim boisku :D If you know what I mean...
Yes I know. :)
Ale chyba jednak nie w tym sezonie.
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: Sezon 2013/14, kolejka 20.

Post autor: kalosz »

jeśli przegramy będę spokojny o losy tytułu mistrzowskiego.
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
Wymiatashi
Posty: 375
Rejestracja: 30 sty 2014, o 14:16
Płeć: M

Re: Sezon 2013/14, kolejka 20.

Post autor: Wymiatashi »

Lexus pisze:3:2 dla Effectora :o. Jestem odmiennego zdania. JW tryska swietna atmosfera a forma tez rosnie. Effector poderwal sie do walki ale tutaj bedzie trudno o zdobycz punktowa.
Według mnie dużo będzie zależeć od tego jak potoczy się mecz w LM z Resovią. Czy nie okaże się, że będą musieli rzucić wszystkie siły na rewanżowe spotkanie.

Resovia ma ten komfort, że może wystawić jedną szóstkę na mecz z Częstochową, a drugą na mecz z JW. Czy JW może tak zrobić ? Może, ale u nich jakość gry znacząco spadnie.
bono
Posty: 3526
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Sezon 2013/14, kolejka 20.

Post autor: bono »

Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk
To chyba będzie jednostronny pojedynek na korzyść Zaksy. Mecz zakończy się szybkim 3:0 dla wicemistrzów Polski.
Na statku ciąg dalszy buntu - a kapitan nie jest w stanie utrzymać sterów - obstawiam 5 setów dla... i tu rosyjska ruletka...

Cierpliwość Rady Radzorczej dla Sabci topnieje :x
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Awatar użytkownika
Indyk AZS Ol
Posty: 950
Rejestracja: 20 maja 2011, o 12:49
Płeć: M
Lokalizacja: Jeziorany

Re: Sezon 2013/14, kolejka 20.

Post autor: Indyk AZS Ol »

metalfan65 pisze:Kolejna kolejka idzie pod ostrzał :P
Oto mecze:
BBTS Bielsko-Biała - Skra Bełchatów
Jak BBTS odpali, to będzie ciekawe widowisko, które być może zakończy się po tie-breaku. Jak BBTS nie odpali (co jest bardzo prawdopodobne) to Skra rozjedzie 3:0 beniaminka z Bielska.
Transfer Bydgoszcz - Politechnika Warszawska
Ciekawy pojedynek się zapowiada, Transfer walczy o play-offy, Politechnika - o utrzymanie się w nich. Obstawiam zwycięstwo 3:1 dla Politechniki.
Jastrzębski Węgiel - Effector Kielce
Też ciekawy pojedynek, Effector po zwycięstwie z Zaksą może powalczyć z JW. Podejrzewam, że mecz zakończy się wynikiem 3:2 dla Effectora.
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk
To chyba będzie jednostronny pojedynek na korzyść Zaksy. Mecz zakończy się szybkim 3:0 dla wicemistrzów Polski.
Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa
Tzw. Tom kontra Jerry. Tom ściga Jerry'ego, Jerry - ucieka. Resovia dopadnie Częstochowę i jak szybko się rozpocznie też mecz, tak szybko się zakończy. 3:0 dla Resovii.
Czarni Radom - AZS Olsztyn
Hmm, chyba hit tej kolejki. Indykpol walczy o wjechanie do pierwszej czwórki, Radom - o wyprzedzenie Olsztyna. Myślę, że Olsztyn wygra 3:2, i zbliży się do pierwszej czwórki. ;)
Pozdrawiam :)
Uważasz że mecz Zaksy Kędzierzyn-Koźle i Lotosu Trefla Gdańsk to będzie jednostronny pojedynek? Otóż ja nie byłbym taki tego pewien. Obecna dyspozycja Zaksy mówi mi że to będzie długi i ciężki mecz. :)
"Tak mają wojownicy? Jak nie idzie nożem to się wyjmuje topór, a jak toporem nie pójdzie to? ". - Adam Romański o Karlitzku :] w meczu KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 9 grudnia 2023 roku.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Sezon 2013/14, kolejka 20.

Post autor: pewniak »

Dość ciekawa kolejka się zapowiada. Poza Skrą i Resovią, które nie powinny miec problemów z wygraną (chociaż Częstochowa co sezon ma na Resovii 3 pkt jak w banku) pozostałe mecze zapowiadają się nader interesująco. Niewiadomą jest Jastrzębski z Kielcami - tu sporo zależy od meczu w LM (eksploatacji zawodników no i wyniku - im lepszy wynik dla JW tym mniejsze szanse Effectora). W Bydgoszczy i Radomiu ważne boje o miejsca w play-offach więc powinno być mnóstwo walki.
leeon pisze:Skra nie może sobie pozwolić na gubienie punktów. Przed Resovią boje w LM i może coś jeszcze w pls pogubić.
Rozumiem, że zakładasz, ze boje Skry w CEV pójdą jak z płatka?
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2013/14, kolejka 20.

Post autor: leeon »

Skra w Cev Cup ma słabszych rywali po prostu.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Sezon 2013/14, kolejka 20.

Post autor: pewniak »

leeon pisze:Skra w Cev Cup ma słabszych rywali po prostu.
To fakt, ale prawda jest taka, że po meczach z JW w LM pozostanie tylko liga. Mecz który teoretycznie będzie mniej ważny to ten pomiędzy czyli Czewa w Rzeszowie. Tak więc myślę że Resovia faktycznie może jeszcze zgubić punkty ale nie z powodu LM. Najtrudniejszy będzie mecz w K-K i ewentualnie Olsztyn w Rzeszowie. Trudno liczyć na straty w Bielsku czy na Podpromiu z Czewa i Radomiem.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Sezon 2013/14, kolejka 20.

Post autor: Chal »

pewniak pisze:Olsztyn w Rzeszowie.
W Uranii :)
pewniak pisze:Trudno liczyć na straty w Bielsku czy na Podpromiu z Czewa i Radomiem.
Tradycja mówi co innego ;)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2013/14, kolejka 20.

Post autor: KChudz »

pewniak pisze:
leeon pisze:Skra w Cev Cup ma słabszych rywali po prostu.
To fakt, ale prawda jest taka, że po meczach z JW w LM pozostanie tylko liga. Mecz który teoretycznie będzie mniej ważny to ten pomiędzy czyli Czewa w Rzeszowie. Tak więc myślę że Resovia faktycznie może jeszcze zgubić punkty ale nie z powodu LM. Najtrudniejszy będzie mecz w K-K i ewentualnie Olsztyn w Rzeszowie. Trudno liczyć na straty w Bielsku czy na Podpromiu z Czewa i Radomiem.
Z AZS Indykpolem gramy w Olsztynie, czyli na wyjeździe.

Mecz z Czarnymi może być o pietruszkę i o ew. przesunięcie Czarnych w górę w tabeli, także wynik może być różny 8-)
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Sezon 2013/14, kolejka 20.

Post autor: pewniak »

Chal pisze:
pewniak pisze:Olsztyn w Rzeszowie.
W Uranii :)
pewniak pisze:Trudno liczyć na straty w Bielsku czy na Podpromiu z Czewa i Radomiem.
Tradycja mówi co innego ;)
Racja, przecież jeszcze w tym roku nasi nie zmarzli na hali:)
A co do "klatwy" Czewy, to wiem, ale nie chciałem na głos o tym mówić :)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: Sezon 2013/14, kolejka 20.

Post autor: kuki91 »

@pewniak - co to za klątwa, jeśli jest omenem zdobycia mistrzostwa ;) ?
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Sezon 2013/14, kolejka 20.

Post autor: pewniak »

kuki91 pisze:@pewniak - co to za klątwa, jeśli jest omenem zdobycia mistrzostwa ;) ?
tego do końca nie wiemy :) może omenem był Dobrowolski? :) Najbliższa kolejka pokaże.
Jestem ciekaw czy tym razem Masło dostanie szansę grania "na pełen zegar" czy jednak Penczew będzie przyjmował na libero.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2013/14, kolejka 20.

Post autor: KChudz »

W +L zagra na pewno Masłowski.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Sezon 2013/14, kolejka 20.

Post autor: madlark »

pewniak pisze:
kuki91 pisze:@pewniak - co to za klątwa, jeśli jest omenem zdobycia mistrzostwa ;) ?
tego do końca nie wiemy :) może omenem był Dobrowolski? :) Najbliższa kolejka pokaże.
Albo Tichy? ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Sezon 2013/14, kolejka 20.

Post autor: Chal »

Fatalnie gra dziś Woicki, gdyby nie to, pewnie Chemik już miałby 3 punkty na koncie, bo Warszawa ma dziś ogromne problemy.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Giba10
Posty: 58
Rejestracja: 24 maja 2010, o 17:08
Płeć: M

Re: Sezon 2013/14, kolejka 20.

Post autor: Giba10 »

BBTS Bielsko-Biała - Skra Bełchatów 0:3
Szybki mecz sie zapowiada , Skra da pograc dla rezerwowych zapewne odpoczna Wlazly i Tuia .
Transfer Bydgoszcz - Politechnika Warszawska 2:3 MECZ ZAKONCZONY
Jastrzębski Węgiel - Effector Kielce 3:1
Ptoki w gazie pewni siebie wiec Effektor nie urwie miejscowym wiecej niz seta .
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk 2:3
Stawiam na 5 setowy boj Bociek zawieszony , Zagumny bez formy faluja Kooy oraz Ruciak wiec goscie maja atuty na zwycieski mecz.
Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa 3:0
Jednostronne widowisko Resovia wsciekla po porazce w LM , przejedzie AZS bardzo gładko .
Czarni Radom - AZS Olsztyn 1:3
Czarni w rozsypce kadrowej przystapia do meczu z AZS ktory ma szanse wygrac za 3pkt na wyjezdzie .
Awatar użytkownika
OldTimer
Posty: 682
Rejestracja: 25 cze 2013, o 07:15
Płeć: M

Re: Sezon 2013/14, kolejka 20.

Post autor: OldTimer »

Nie mam pojęcia dlaczego przy taki meczu Guni, MVP otrzymał Szalpuk.
Zagumny, Drzyzga, Wlazły, Konarski, Kubiak, Mika, Buszek, Winiarski, Kłos, Wrona, Nowakowski, Możdżonek, Zatorski, Ignaczak, Antiga, Blain. Chapeau bas!!!
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Sezon 2013/14, kolejka 20.

Post autor: akukuk »

Nie zdawałam sobie sprawy, że Woicki może grać tak słabo. Rozregulował wszystkich po kolei, kaleczył niesamowicie. Ten mecz był do wygrania przez Transfer za 3 punkty, ale bez wystawy nie da wygrać na takim poziomie.
Awatar użytkownika
zbyszek_2013
Posty: 678
Rejestracja: 16 lut 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Sezon 2013/14, kolejka 20.

Post autor: zbyszek_2013 »

Chal pisze:Fatalnie gra dziś Woicki ...
Fatalnie, to mało powiedziane. Takiej tragedii na rozegraniu jak dziś, dawno nie było w Bydgoszczy :( .
Druga sprawa to Clark. Ten to chyba też zagrał dzisiaj "mecz życia".
No cóż, bez rozegrania i atakującego nie da się wygrać meczu. Czy zespół na takim poziomie zasługuje na grę w play-off ? Moja odpowiedź brzmi NIE.
Gratulacje dla Polibudy.
"Dopóki nie miałem Internetu nie wiedziałem, że na świecie żyje tylu idiotów" - Stanisław Lem.
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Sezon 2013/14, kolejka 20.

Post autor: akukuk »

Ja myślę, że takiej tragedii na rozegraniu dawno nie było nie tylko w Bydgoszczy, ale i w +Lidze.
Awatar użytkownika
zbyszek_2013
Posty: 678
Rejestracja: 16 lut 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Sezon 2013/14, kolejka 20.

Post autor: zbyszek_2013 »

akukuk pisze:Ja myślę, że takiej tragedii na rozegraniu dawno nie było nie tylko w Bydgoszczy, ale i w +Lidze.
Dlatego zastanawia mnie, dlaczego cały mecz grał Woicki ? Gdyby zagrał Salas gorzej by nie było. A może byłoby lepiej ?
"Dopóki nie miałem Internetu nie wiedziałem, że na świecie żyje tylu idiotów" - Stanisław Lem.
adamr
Posty: 239
Rejestracja: 4 lip 2011, o 15:17
Płeć: M

Re: Sezon 2013/14, kolejka 20.

Post autor: adamr »

OldTimer- ogladales mecz? Zarowno Szalpuk jak i Gunia zagrali bardzo dobrze.Komentatorzy sami stwierdzili ze dzisiaj statuetke mozna podzieli na pol, dostal Szalpuk moze dlatego ze wszedl z lawki i w 2 secie pociagnal atak( a to pomoglo Azs poprawic ogolnie swoja gre),bo gral odwaznie i wniosl radosc do zespolu :-)
Awatar użytkownika
OldTimer
Posty: 682
Rejestracja: 25 cze 2013, o 07:15
Płeć: M

Re: Sezon 2013/14, kolejka 20.

Post autor: OldTimer »

adamr pisze:OldTimer- ogladales mecz? Zarowno Szalpuk jak i Gunia zagrali bardzo dobrze.Komentatorzy sami stwierdzili ze dzisiaj statuetke mozna podzieli na pol, dostal Szalpuk moze dlatego ze wszedl z lawki i w 2 secie pociagnal atak( a to pomoglo Azs poprawic ogolnie swoja gre),bo gral odwaznie i wniosl radosc do zespolu :-)
Jednak patrząc na to ile błędów pojawiło się w całym meczu przy Szalpuku mocno spycha go wg mnie na drugie miejsce w kategorii MVP. Poza tym Gunia wywiązał się wspaniale ze wszystkich swoich zadań ( w bloku zrobił 200% normy ), czego o Szalpuku (zwłaszcza w kwestii przyjęcia) powiedzieć nie można. Dla mnie MVP to Gunia. Tego występu powinni pozazdroscić mu wszyscy wyżej stawiani środkowi.
Zagumny, Drzyzga, Wlazły, Konarski, Kubiak, Mika, Buszek, Winiarski, Kłos, Wrona, Nowakowski, Możdżonek, Zatorski, Ignaczak, Antiga, Blain. Chapeau bas!!!
dziq
Posty: 359
Rejestracja: 6 maja 2008, o 21:07

Re: Sezon 2013/14, kolejka 20.

Post autor: dziq »

zbyszek_2013 pisze:
Chal pisze:Fatalnie gra dziś Woicki ...
Fatalnie, to mało powiedziane. Takiej tragedii na rozegraniu jak dziś, dawno nie było w Bydgoszczy :( .
Druga sprawa to Clark. Ten to chyba też zagrał dzisiaj "mecz życia".
No cóż, bez rozegrania i atakującego nie da się wygrać meczu. Czy zespół na takim poziomie zasługuje na grę w play-off ? Moja odpowiedź brzmi NIE.
Gratulacje dla Polibudy.
Wynika z tego , że Polibuda jest dwa poziomy wyżej i zasługuje na grę w play-off ? a gdyby 14-16 w tie breaku było w drugą stronę ? :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”