Trefl Gdańsk

Awatar użytkownika
ryzka1990
Posty: 313
Rejestracja: 3 wrz 2010, o 10:40
Płeć: M
Lokalizacja: Siekierczyn

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: ryzka1990 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2014, o 09:25 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. Regulaminu Forum.
ryzka1990
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6842
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: leeon »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2014, o 09:25 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. Regulaminu Forum.
Awatar użytkownika
ddarekk69
Posty: 222
Rejestracja: 16 cze 2009, o 21:22
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: ddarekk69 »

Siatkówka to coś więcej niż tylko gra... to pasja!
fwasilcz
Posty: 851
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:43
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: fwasilcz »

ddarekk69 pisze:Żaliński zagra w Katarze :)
http://eurosport.onet.pl/siatkowka/plus ... arze/eqvz1
Trochę się zdziwiłem na początku, ale potem wszystko okazało się jasne:
Siatkarzy Al-Sadd prowadzi były szkoleniowiec Lotosu Trefl Jerzy Strumiłło.
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: jinx »

http://www.przegladsportowy.pl/siatkowk ... ,1023.html


Ostro:)
Wszystko fajnie, ale problemem mogą być Polacy
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: kanap »

jinx pisze:...Ostro:)Wszystko fajnie, ale problemem mogą być Polacy
Andrea Anastasi niech pokaże, że na posadzie trenera coś potrafi zdziałać, mam co do tego spore wątpliwość, ale niech zaskoczy paru niedowiarków.

Problemy z Polakami, mogą być albo nie, w końcu tylu na forum miłośników talentu Bartmana, wystarczy sprowadzić Zbyszka na atak, a już na rozegraniu i obu pozycjach przyjmujących mogą być obcokrajowcy. I problemów nie ma.

Jak poznamy nazwisko trenera wtedy będzie można ocenić, o co działacze chcą grać, o budowie silnego zespołu która będzie trwała latami to rozmawiają prawie wszyscy, a później na linii deklaracje, zapowiedzi a stan faktyczny skrzypi.
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Basil »

Andrea Anastasi niech pokaże, że na posadzie trenera coś potrafi zdziałać, mam co do tego spore wątpliwość,


Z jednej strony rozumiem, że robiąc z siebie forumowego anarchistę starasz się zwrócić na siebie uwagę ale z drugiej pamiętaj, że bycie na wspak z faktami musi być odpowiednio wyważone inaczej łatwo o groteskę. Sukcesy jakie Anastasi osiągał z Włochami, Hiszpanami i Polakami Cię nie przekonują?

Anastasi w Pluslidze byłby ogromnym hitem i miejmy nadzieję, że kiedyś to się stanie bo takie nazwiska podnoszą prestiż rozgrywek znając jednak dotychczasowe ruchy działaczy z Gdańska wydaje mi się, że poza elektryzującymi wypowiedziami dla "Przeglądu" nie mają zbyt wiele do zaoferowania a trenerem zostanie ktoś spoza wymienionej trójki. Obym się mylił.
[edit]
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: lucass90 »

Nic nie wyszło z wyjazdu Wojtka Żalińskiego do Szejkolandii.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: grzegorzg »

Basil pisze: Z jednej strony rozumiem, że robiąc z siebie forumowego anarchistę starasz się zwrócić na siebie uwagę ale z drugiej pamiętaj, że bycie na wspak z faktami musi być odpowiednio wyważone inaczej łatwo o groteskę. Sukcesy jakie Anastasi osiągał z Włochami, Hiszpanami i Polakami Cię nie przekonują?
Jest kilka osób, które uwazają, że Anastasi to niezły/dobry trener, ale miał dużo szczęscia, z moją skromna osobą włącznie. Oczywiście bynajmniej nie na czele ;) No ale rozumiem, że ocieramy sie o groteskę opierajac się poglądom jedynie słusznym...
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Basil »

No ale rozumiem, że ocieramy sie o groteskę opierajac się poglądom jedynie słusznym...
Wydaję mi się niestety, że jednak nic z mojej wypowiedzi nie zrozumiałeś więc nie pozwalaj sobie proszę na manipulowanie moimi osądami, gdyż użytkownik @kanap nie nazwał Anastasiego w swoim poście "niezłym/dobrym" trenerem a mój "jedynie słuszny pogląd" odnosił się właśnie do tego co on napisał w przeciwieństwie do Twoich, wygładzonych sformułowań. Pozwolisz, że przypomnę:
Andrea Anastasi niech pokaże, że na posadzie trenera coś potrafi zdziałać, mam co do tego spore wątpliwość
[edit]
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: lucass90 »

Moim zdaniem zatrudnienie Andrei Anastasiego byłoby fenomenalnym ruchem gdańskich działaczy. Nie tylko pod względem sportowym, ale również i marketingowym. Bądźmy szczerzy, włoski szkoleniowiec swoją osobą ściągnąłby na trybuny znacznie więcej kibiców, niż "reprezentanci" pokroju Wierzbowskiego, Łomacza, czy Żalińskiego.
Poza tym, jeśli skład ma być wzmacniany obcokrajowcami, to zatrzymanie takiego zawodnika jak Jakub Jarosz powinno być wręcz obowiązkiem. Ten sezon miał słaby, ale trudno o lepszy, gdy cały zespół gra beznadziejnie. Pewnie zaraz posypią się na mnie gromy, ale uważam Jarosza za zawodnika lepszego od chociażby Bartosza Janeczka v.2.0, czyli Dawida Konarskiego. Poza tym Anastasi ufał temu zawodnikowi w kadrze, więc i w klubie powinien potrafić wykrzesać z niego wszystko co najlepsze.
Dodać do tego mocne przyjęcie, oraz dobrego rozgrywającego i mamy materiał na naprawdę ciekawy team. Trzeba tylko wyzbyć się nerwowych ruchów kadrowych, które są tak charakterystyczne dla Lotosu Trefl Gdańsk.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: kanap »

Basil pisze:Wydaję mi się niestety, że jednak nic z mojej wypowiedzi nie zrozumiałeś więc nie pozwalaj sobie proszę na manipulowanie ...
demagogia w czystej postaci, o Włochu można tyle samo złego powiedzieć - przytaczając porażki z różnymi zespołami - co dobrego. opowiadanie o jakiś faktach, które wskazują na wielkość pana AA urąga minionym wydarzeniom. nie mam ochoty się bawić w gierki o jakiś anarchistach formułkowych, skąd to wziąłeś? o "wspaku" z faktami to znów pokusiłeś się o auto refleksję.

Pewnie macie rację, że te włoskie nazwiska to tylko mydlenie oczu, a w niedalekiej przyszłości jakieś nazwisko z polskiego podwórka zostanie ogłoszone na oficjalnej stronie, oczywiście obok zachowany ton budowy potężnego klubu.

Z polskich trenerów chętnie w plus lidze zobaczyłbym Sławomira Gerymskiego, kto spodziewał się że KPS Siedlce będzie w finale I ligii?
Awatar użytkownika
d12343
Posty: 787
Rejestracja: 13 paź 2009, o 09:47
Płeć: K
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: d12343 »

Dawno się tu nie udzielałam, ale teraz muszę.
Lucass, Twój ostatni post powinien zawisnąć gdzieś w widocznym miejscu w siedzibie klubu. Święte słowa. Nawet nie tyle o Anastasim, co o...Jaroszu.
Zatrzymanie Jakuba powinno być absolutnym priorytetem dla klubu.
It's magic, it's tragic, it's a loss, it's a win.
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Lineczka »

Zgadzam się z lucassem. Jednak nie ukrywam, że wolałabym zobaczyć AA w którymś z klubów z czołówki, np. w Jastrzębiu.

Co do Jarosza - miał słaby sezon, poziomem dostosował się do kolegów i trenera, ale tego zawodnika stać na więcej, na takie mecze jakie rozgrywał w Latinie. Również zostawiłabym go w Gdańsku na następny sezon.
Volly
Posty: 69
Rejestracja: 18 sty 2012, o 13:04
Płeć: K

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Volly »

Co do Jarosza, to ciężko mieć wybitny sezon przy takiej grze kolegów i czytelnych wystawach, bo to częściej były wystawy niż rozgrywanie. Każdy na hali wiedział gdzie pójdzie piłka, więc łatwo było ustawić blok. Słabym punktem był trener który nie dokonywał zmian w kluczowych momentach. Zatrzymanie Kuby w Gdańsku wydaje się być nierealne i nie ma co się mu dziwić.
Priorytetem w klubie jest sprowadzenie zagranicznego szkoleniowca ze znanym nazwiskiem i doświadczeniem, tu trochę spadają noty Gardiniego po doświadczenia jako 1 trener nie ma, niedługo powinno się wyjaśnić kto to będzie.
nerwus
Posty: 534
Rejestracja: 4 cze 2010, o 10:26
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: nerwus »

Szczególnie cieżko bedzie go utrzymać ze ma juz podpisany kontrakt z nowym klubem -tak po sąsiedzku . Ale poniewaz dział trnasferow jeszcze nie otwarty to......
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: kuki91 »

Znaczy, że niby Olsztyn?
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Lucarelli »

Raczej Bydgoszcz
Awatar użytkownika
Pawel_RZ
Posty: 870
Rejestracja: 17 maja 2011, o 18:33
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Pawel_RZ »

Jeszcze gdzie indziej:
Adrian Brzozowski ‏@a_brzozowski 10 min.
Wiatr z południa przywiał informację, że w przyszłym sezonie w Cuprum Lubin mają zagrać Grzegorz Łomacz i Jakub Jarosz.
krzysiu
Posty: 5489
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: krzysiu »

Jak to prawda to szkoda mi Cuprumu,chyba ,że bd jakiś dobry trener , bo Łomacz od dawna stoi w miejscu.
neutralnyks
Posty: 33
Rejestracja: 13 kwie 2014, o 08:34
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: neutralnyks »

Szkoda bo Romac który do tej pory grał w Lubinie zapowiadał się bardzo dobrze
dia30
Posty: 260
Rejestracja: 28 kwie 2010, o 11:27
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: dia30 »

Gdansk to najbardziej nieudolnie budowana druzyna w Polsce. Juz w 1b mieli problemy (brak awansu "dream teamu" z trenerem Strumiłło). Juz nawet Polibuda, zespół bez kasy notorycznie oszukujący zawodników zajmuje wyższe miejsca. Przy tym potencjale, który jest nad morzem, przy wydaniu takiej kasy i przy takim składzie jeśli zajmuje się w śmiesznej Pluslidze 10 miejsce, to trzeba sobie raczej strzelić w łeb i dać spokój. Albo przejmie tam stery ktoś, kto się za tym zna (mowię o całym zarządzaniu az do posady trenera) albo co roku bedą tłumaczenia, ze "to nie byl nasz sezon" poczekajmy za rok. I za rok znowu "kadrowicze" wezma swoja kase a wynikow jak nie ma tak nie bedzie.

Co do trenera Gerymskiego, to moze i bylby odpowiednia osoba do prowadzenia zespolu z PLSu, ale czesto zapominamy, ze to nie trener jest na boisku tylko 6 zawodników. Wiec moze najpierw zobaczcie kto tam gra i czy czasem nie zasluguje na PLS (na pewno atakujacy zasluguje) bo jesli Siedlce zajely by miejse powiedzmy 8, to by byscie zwalniali Germyskiego, a nie wywalali sklad, ktory to ugral.

i na koniec, to patrząc na to, kto jest (był) na ławkach trenerskich plsu - Krebok, Bułkowski, Bednaruk, Falasca, Swiderski to, że nie ma tam Gerymskiego czy Nawrockiego uwazam za lekkie niporozumienie. A to, ze pojawia sie nawzisko tancerza Gruszki wypada chyba tylko przemilczec...
MrArtist
Posty: 225
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: MrArtist »

Niech Jarosz idzie, ja mam nadzieje że postawią w przyszłym sezonie na Schulza, który jest na wypożyczeniu w 1-ligowym KPSie Siedlce i ma kapitalny sezon. Czekam na jego występy w Plus Lidze, bo wg mnie jest to materiał na atakującego kadry.
dziq
Posty: 359
Rejestracja: 6 maja 2008, o 21:07

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: dziq »

krzysiu pisze:Jak to prawda to szkoda mi Cuprumu,chyba ,że bd jakiś dobry trener , bo Łomacz od dawna stoi w miejscu.
Cuprum szykuje się na powielanie błędów Trefla . Jak na razie mając największy budżet w 1 lidze nie byli w stanie awansować do finału . Kadziewicz też łączy te dwie drużyny . A obecny trener Lubina w Pls może pobić nawet Strumiłło .
wojciu
Posty: 374
Rejestracja: 4 sie 2008, o 16:44
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: wojciu »

Jeśli Pliński rzeczywiście odejdzie ze Skry, a tak ma być to spodziewałbym się go w Gdańsku, ew. Bydgoszczy :-)
Awatar użytkownika
d12343
Posty: 787
Rejestracja: 13 paź 2009, o 09:47
Płeć: K
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: d12343 »

Patrząc na możliwości i umiejętności Plińskiego, przyjęłabym taki transfer z radością.
A i do rodzinnych stron miałby rzut kamieniem :)
It's magic, it's tragic, it's a loss, it's a win.
Volly
Posty: 69
Rejestracja: 18 sty 2012, o 13:04
Płeć: K

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Volly »

Do grona kandydatów na stanowisko trenera w Treflu dołączył Zoran Gajić.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: lucass90 »

Wojciech Żaliński na twitterze:
Obrazek
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Basil »

I całe szczęście...
[edit]
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: weary_skier »

Gdańska czy Żalińskiego? ;)
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”