Resovia Rzeszów

m3fisto
Posty: 35
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 21:55
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: m3fisto »

Jolly
Posty: 747
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 07:57

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Jolly »

NIE. Ivovic na dniach zostanie potwierdzony.
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: maciek77 »

Awatar użytkownika
ajsmen90
Posty: 151
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 19:16
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: ajsmen90 »

I Serb oficjalnie potwierdzony. Ciekawe czy po sezonie odejdzie czy jednak pozostanie?
Ostatnio zmieniony 13 maja 2014, o 15:57 przez ajsmen90, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Murilo0 »

Pewnie Resovia będzie tylko jego krótkim przystankiem w karierze, trampoliną do lepszych klubów jak w przypadku Grozera :(
All work and no play makes Jack a dull boy...
Awatar użytkownika
Marquss
Posty: 354
Rejestracja: 5 paź 2013, o 12:37
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Marquss »

wszystko fajnie, ale... jesli nie bedzie nikogo wiecej z "wielkich nazwisk" to bedzie taka ciazyla na nim presja ze... sie spali i bye bye po roku ;)
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pk+ »

Marquss pisze:wszystko fajnie, ale... jesli nie bedzie nikogo wiecej z "wielkich nazwisk" to bedzie taka ciazyla na nim presja ze... sie spali i bye bye po roku ;)
Na której pozycji jest wakat żeby spodziewać się wielkich czy mniejszych nazwisk, z jakimi wielkimi nazwiskami grał w tym roku że się nie spalił? ;)
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
MAX
Posty: 604
Rejestracja: 29 kwie 2008, o 09:43
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: MAX »

Murilo0 pisze:Pewnie Resovia będzie tylko jego krótkim przystankiem w karierze, trampoliną do lepszych klubów jak w przypadku Grozera :(
Oby grał tak żeby go za rok pół Europy chciało... wtedy się będziemy martwić jak go zatrzymać.
Resovia Rzeszów 1905
* * * * * * *
Jolly
Posty: 747
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 07:57

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Jolly »

To koniec transferów w Resovii :)
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: weary_skier »

Ivovic to bardzo słaby transfer. Sądzę, że w Plusllidze w ogóle się nie sprawdzi i pójdzie śladem swoich bałkańskich poprzedników.
Takie jest moje zdanie, bo kibicowi RR nie można wygłaszać już pochlebnych przedsezonowych ocen nt. transferów.

A tradycjnie, idziemy na majstra!
@kalosz mam nadzieję, że dotrzymasz słowa i założysz fanklub :D.

Podsumowując transfery RR w tym okienku. Nie było łatwo, bo klub na fali euforii podpisał w tamtym sezonie masę bzdurnych umów a do tego wypadł ze składu kluczowy zaowdnik.
Plusy:
Ivović. Ciężko jest mi znaleźć gracza, który wypełniłby lukę po Akhremie w ramach napiętego budżetu.
Odejście Kosoka.
Odejście Grzyba.
Włączenie do Składu Dryi.
Poszukiwania innego atakującego.
Minusy:
Sposób odejścia Grzyba.
Długość kontraktu Ivovicia
Żurek, ale nie sam w sobie, tylko jako symbol zachowawczości i strachu.
Brak rozwiązania problemu dwóch rozgrywających.
Nazwiska zawodników przymierzanych na atak.
Długość kontraktów. W tym roku prawie wszyscy mieli aktualne, w przyszłym prawie wszystkim się kończą.

Jednak minusów wyszło więcej niż plusów :(.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Jolly
Posty: 747
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 07:57

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Jolly »

weary_skier pisze:Ivovic to bardzo słaby transfer. Sądzę, że w Plusllidze w ogóle się nie sprawdzi i pójdzie śladem swoich bałkańskich poprzedników.
Takie jest moje zdanie, bo kibicowi RR nie można wygłaszać już pochlebnych przedsezonowych ocen nt. transferów.

A tradycjnie, idziemy na majstra!
@kalosz mam nadzieję, że dotrzymasz słowa i założysz fanklub :D.

Podsumowując transfery RR w tym okienku. Nie było łatwo, bo klub na fali euforii podpisał w tamtym sezonie masę bzdurnych umów a do tego wypadł ze składu kluczowy zaowdnik.
Plusy:
Ivović. Ciężko jest mi znaleźć gracza, który wypełniłby lukę po Akhremie w ramach napiętego budżetu.
Odejście Kosoka.
Odejście Grzyba.
Włączenie do Składu Dryi.
Poszukiwania innego atakującego.
Minusy:
Sposób odejścia Grzyba.
Długość kontraktu Ivovicia
Żurek, ale nie sam w sobie, tylko jako symbol zachowawczości i strachu.
Brak rozwiązania problemu dwóch rozgrywających.
Nazwiska zawodników przymierzanych na atak.
Długość kontraktów. W tym roku prawie wszyscy mieli aktualne, w przyszłym prawie wszystkim się kończą.

Jednak minusów wyszło więcej niż plusów :(.
Odejście Grzyba to jak najbardziej plus. Nie wiem co wy w nim widzicie ale przecież on jest wolny jak ślimak i odstaje zdecydowanie od reszty. Szkoda trzymać go na trybunach za taka kasę i tak się dziwię, że ostatnio z nim jeszcze przedłużyli. A teraz jeszcze te lamenty żony, że chcieli zostać na zawsze. Dla mnie to słabe naprawdę... Wszyscy wiedzieli, że Grzyb odejdzie tylko on sam nie wiedział? Ciekawe.

Ivović chciał na rok to ma na rok lepsze to niż nic.
Awatar użytkownika
Marquss
Posty: 354
Rejestracja: 5 paź 2013, o 12:37
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Marquss »

pk+ pisze:Na której pozycji jest wakat żeby spodziewać się wielkich czy mniejszych nazwisk, z jakimi wielkimi nazwiskami grał w tym roku że się nie spalił? ;)
nie wiedzialem ze w Paris Volley celowali w FF :D
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pk+ »

Marquss pisze:
pk+ pisze:Na której pozycji jest wakat żeby spodziewać się wielkich czy mniejszych nazwisk, z jakimi wielkimi nazwiskami grał w tym roku że się nie spalił? ;)
nie wiedzialem ze w Paris Volley celowali w FF :D
Nie wiem w co celowali, ale zdaje się że jakiś puchar zdobyli :D
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kanap »

weary_skier pisze:... Minusy: .... ... Nazwiska zawodników przymierzanych na atak. ... Jednak minusów wyszło więcej niż plusów :(.
jakby to była prawda to jeszcze do minusów trzeba dopisać obłudę, zakłamanie, dwulicowość, fałsz, w końcu prezes w radiu mówił że Konarski z Schopsem zostają.
Wess
Posty: 201
Rejestracja: 12 maja 2014, o 16:01
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Wess »

Bardzo dobru zawodnik przychodzi do Polski, a Polak jak zawsze marudzi. Ivovic chciał na rok, bo wie ze jak wypali to za rok podpisze 2x wiekszy kontrakt.
wojciu
Posty: 374
Rejestracja: 4 sie 2008, o 16:44
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: wojciu »

Marko Ivović
Data i miejsce urodzenia: 22.12.1990r. Belgrad, Serbia
Wzrost: 194 cm
Waga: 97
Zasięg w ataku: 365 cm
Zasięg w bloku: 325 cm
Nieźle skacze ten Serb. Przy takim wzroście.. Ciekawe tylko, czy to rzeczywiście prawda, bo nie miałem okazji go oglądać, ale 365 robi wrażenie.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4624
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: niepoinformowany »

wojciu pisze:
Marko Ivović
Data i miejsce urodzenia: 22.12.1990r. Belgrad, Serbia
Wzrost: 194 cm
Waga: 97
Zasięg w ataku: 365 cm
Zasięg w bloku: 325 cm
Nieźle skacze ten Serb. Przy takim wzroście.. Ciekawe tylko, czy to rzeczywiście prawda, bo nie miałem okazji go oglądać, ale 365 robi wrażenie.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

Patrząc na to zdjęcie to koniec antenki w bloku raczej osiąga :)
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: weary_skier »

Jolly pisze:
Odejście Grzyba to jak najbardziej plus. Nie wiem co wy w nim widzicie ale przecież on jest wolny jak ślimak i odstaje zdecydowanie od reszty. Szkoda trzymać go na trybunach za taka kasę i tak się dziwię, że ostatnio z nim jeszcze przedłużyli.
Ale ja się zgadzam. Tylko mogli mu tego nie mówić w Kielnarowej, gdzie przyjechał po to, żeby zjeść kiełbasę.
kanap pisze: jakby to była prawda to jeszcze do minusów trzeba dopisać obłudę, zakłamanie, dwulicowość, fałsz, w końcu prezes w radiu mówił że Konarski z Schopsem zostają.
Chronologia mój drogi.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pk+ »

kanap pisze:
weary_skier pisze:... Minusy: .... ... Nazwiska zawodników przymierzanych na atak. ... Jednak minusów wyszło więcej niż plusów :(.
jakby to była prawda to jeszcze do minusów trzeba dopisać obłudę, zakłamanie, dwulicowość, fałsz, w końcu prezes w radiu mówił że Konarski z Schopsem zostają.
Gdzie tu kłamstwo które jak rozumie wytykasz? Po prostu Schops czy Konarski mogli poprosić o zerwanie kontraktu, lub klub mógł poprosić i dlatego prowadzono na pewnym etapie jakieś rozmowy. Wiadomo że tam gdzie w grę wchodzą duże pieniądze nie ma sentymentów, ale raczej zawodnicy których pożegnała Resovia na klub nie narzekają więc nie szukałbym spisków. Oczywiście w tych narzekaniach pomijam skargi na Travicę które często się pojawiały, ale to na trenera nie na klub/zarząd.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kanap »

weary_skier pisze:Chronologia mój drogi.
Tylko nie wiem teraz kogo miałeś na myśli. Jak Hendrika Tuerlinckxa to wywiad był w poniedziałek 5 maja przed piątym meczem w lidze belgijskiej (7 maj), chyba że o Murphy Troya chodziło, ale trudno uwierzyć aby tak słaby zawodnik był brany pod uwagę przy budowie zespołu.
Adamo88
Posty: 223
Rejestracja: 29 kwie 2012, o 22:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Adamo88 »

wojciu pisze:
Marko Ivović
Data i miejsce urodzenia: 22.12.1990r. Belgrad, Serbia
Wzrost: 194 cm
Waga: 97
Zasięg w ataku: 365 cm
Zasięg w bloku: 325 cm
Nieźle skacze ten Serb. Przy takim wzroście.. Ciekawe tylko, czy to rzeczywiście prawda, bo nie miałem okazji go oglądać, ale 365 robi wrażenie.
Skacze, skacze. Facet ma sprężyny w nogach, w dodatku świetnie kreci piłka przy ataku. Dla mnie to może być najlepszy transfer od czasu przyjścia Grozera.

Tylko ta waga jakaś dziwna? 97kg przy 194 cm? To chyba nie Ivovic.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: weary_skier »

Ciebie.
Wywiad z Górskim był 6 maja i wtedy przedstawił sytuacje kontraktowe zawodników Resovii.
Co nie zmienia faktu, że mogła istnieć chęć zmian/kolejnych zabezoieczeń i romzowy były prowadzone.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: VernonRoche »

Adamo88 pisze: Skacze, skacze. Facet ma sprężyny w nogach, w dodatku świetnie kreci piłka przy ataku. Dla mnie to może być najlepszy transfer od czasu przyjścia Grozera.
Wszędzie podają 192, no chyba że do tej pory urósł o te 2 cm :)

Zasięg widać było że ma zacny.
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kalosz »

weary_skier pisze:@kalosz mam nadzieję, że dotrzymasz słowa i założysz fanklub :D.
nie zakładam, jestem przygnębiony długością kontraktu :|
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
FLPman
Posty: 308
Rejestracja: 1 paź 2009, o 18:51
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: FLPman »

Dzisiejsza audycja Magazynu Siatkarskiego w Radio Centrum, gośćmi Katarzyna i Wojciech Grzyb:

http://flpman.wrzuta.pl/audio/awJ9mKexx ... 13.05.2014
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: VernonRoche »

Będzie ciężko w przyszłym roku w +L. Bardzo mocno zapowiadające się Jastrzębie, mocna Skra,
jeszcze jak Zaksa kogoś wyciągnie z kapelusza na przyjęciu..
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: kalosz »

Winiar do Skry, ktoś dobry na przyjęcie do ZAKSY i jeśli nie ściągniemy atakującego, to wylądujemy poza podium. tak to widzę na dzień dzisiejszy. jeszcze poczekam na resztę transferów, ale już dawno nie byłem tak pesymistycznie nastawiony do nowego sezonu, jak teraz.
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: weary_skier »

kalosz pisze:ale już dawno nie byłem tak pesymistycznie nastawiony do nowego sezonu, jak teraz.
Skąd ten niepokój? Mamy przecież dwóch libero...
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: BadTrue »

weary_skier pisze: Skąd ten niepokój? Mamy przecież dwóch libero...
I wyrównany skład.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

Przesadzacie! Zapominacie, że Resovia jest skazana przez historię na wygranie MP w 2015 i 2016 roku. Złoto z takim składem będzie lepiej smakowało, bo na starcie faworytami nie będziemy :)

P.S. Dla tych czytających wszystko literalnie - to taki dżołk!
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”