Sparingi i turnieje towarzyskie przed sezonem 2014/2015

Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Sparingi i turnieje towarzyskie przed sezonem 2014/2015

Post autor: Kamil92 »

Pawel9221 pisze:Jest gdzieś relacja jakaś z Memoriału Ambroziaka ?
Niestety, nigdzie nie ma.
adamr
Posty: 239
Rejestracja: 4 lip 2011, o 15:17
Płeć: M

Re: Sparingi i turnieje towarzyskie przed sezonem 2014/2015

Post autor: adamr »

Byla na swo , Politechnika- Olsztyn 3-1 :-)
Matius

Re: Sparingi i turnieje towarzyskie przed sezonem 2014/2015

Post autor: Matius »

Memoriał Ambroziaka - wyniki, ale o grze to niestety nic nie wiem. Chociaż chciałbym wiedzieć jak prezentowały się skrzydła Polibudy ;)

AZS Politechnika Warszawska - Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (26:24, 25:19, 22:25, 25:20)

AZS Politechnika Warszawska: Lipiński, Lemański, Filip, Śliwka, Szalpuk, Sacharewicz, Olenderek (libero) oraz Mordyl
Indykpol AZS Olsztyn: Zniszczoł, Szymański, Zatko, Hain, Ogurcak, Cabral, Potera (libero) oraz Dobrowolski, Łuka

BBTS Bielsko-Biała - Legia Warszawa 3:0 (25:13, 25:15, 25:14)

BBTS: Polański, Błoński, Neroj, Bućko, Buniak, Kwaszowski, Dębiec (libero) oraz Ferens, Pilarz, Gonzalez, Sobala, Kapelus
Legia: Rosa, Maron, Szewczyk, Szymański, Godlewski, Nieora, Kus (libero) oraz Pojawis, Koc, Bodzon
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Sparingi i turnieje towarzyskie przed sezonem 2014/2015

Post autor: Kamil92 »

Czekamy na obiecaną relację kolegi Elgarten :)
Bardzo mnie cieszy zwycięstwo Politechniki, chociaż to sparing, ale w tym sezonie bardzo za nich trzymam kciuki, bo wierzę, że kilku z tych chłopaków to przyszłość reprezentacji (zwłaszcza Szalpuk i Lemański).
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Sparingi i turnieje towarzyskie przed sezonem 2014/2015

Post autor: Elgarten »

Moje autorskie statystyki(mogą trochę odbiegać od rzeczywistych, ale nie miałem laptopa/tableta tylko zeszyt i długopis ;) )
Statystyki indywidualne:
AZS Politechnika(punkty):
Lipiński 3
Lemański 16(8 bloków)
Filip 22
Sacharewicz 8
Szalpuk 11
Śliwka 11
Mordyl 2
Olenderek - libero
AZS Olsztyn(punkty)
Zatko 1
Szymański 19
Cabral 4
Ogurcak 14
Hain 3
Zniszczoł 9
Łuka 3
Dobrowolski 1
Kaźmierczak 0
Potera - libero
Statystki drużynowe:
AZS Politechnika(zdobyte punkty)
atak 51
blok 22!
serwis 5
po błędzie 21
AZS Olsztyn(zdobyte punkty)
atak 45
blok 10
serwis 2
po błędzie 31

Kilka uwag o meczu:
- Tak jak można było się spodziewać, Jakub Bednaruk wystawił trzech nominalnych przyjmujących. Bez dwóch zdań eksperyment się powiódł.
- Warszawianie niemal przez cały mecz mieli fantastyczne przyjęcie zagrywki. Byłem pewny, że przyjdą gorsze momenty, a nic takiego nie miało miejsca. Cała trójka(Olenderek, Szalpuk, Śliwka) zdecydowanie in plus.
- Lipiński rozpoczął od kilku niedokładności, ale potem bardzo dobrze rozdzielał piłki. Jedna akcja z atakiem Śliwki z 6 strefy w kapitalnym tempie.
- Taktyka obrana przez gospodarzy to zamęczenie serwisami Ogurcaka. Z początku wydawało mi się to średnim pomysłem, ale im dłużej trwał pojedynek, tym większe kłopoty w tym elemencie miał Słowak. Może nie oddawał wielu punktów bezpośrednio(chyba 2 razy został upolowany plus jedno nieporozumienie), ale miał problemy z idealnym dograniem.
- Świetny mecz zaliczył Lemański. Nie tylko na bloku, ale też w ataku. Na zagrywce pokazał spore możliwości(2 asy pod rząd). Rozpoczął od mocnego serwisu, potem przeszedł na flota. Niby zepsuł kilka zagrywek, ale w końcowym rozrachunku wyszedł na plus. Bartka wybrano najlepszym zawodnikiem Politechniki.
- Gdyby nie proste błędy Polibudy w końcówce 3 seta, mecz mógłby skończyć się nawet wynikiem 3:0. Gospodarze stracili przewagę w środkowej części partii.
- W ataku pierwsze skrzypce grał Filip. Dziwi mnie tylko, że tyle razy przedarł się po przekątnej. Obrona Olsztynian dzisiaj na słabiutkim poziomie.
- Mimo 14 punktów bardzo przeciętny występ Ogurcaka. Oprócz błędów w przyjęciu, zepsuł kilka ataków i chyba 3 zagrywki.
- Bardzo mało piłek dostawał do ataku Cabral. Nie wiem z czego to wynikało, bo na rozgrzewce atakował normalnie. Na dodatek Zatko ze 3 razy wrzucił go w siatkę(słusznie zmienił go Dobrowolski). Brazylijczyk zagrał tylko 2 sety. Jednak poziom gry Olsztyna po jego zejściu zbytnie nie wzrósł.
- Łuka przez pełne 2 sety, w ataku zdobył tylko 2 punkty(trzeci dorzucił w bloku).
- Na wysokim poziomie wśród gości zagrał tylko Szymański(dostawał najtrudniejsze piłki, a i tak potrafił znaleźć skuteczne rozwiązanie często obijając podwójny/potrójny blok).
- Kompletnie bez błysku Potera i Hain. Ciężko przypomnieć sobie jakąś fajną wyciągniętą piłkę przez Michała. Hain z jednym skutecznym atakiem i ledwie dwoma blokami(grał cały mecz).

Ogółem całkowicie zasłużona wygrana Politechniki. Pomimo popełnienia tylu błędów własnych, byłem miło zaskoczony ich postawą.
Widziałem też kawałek meczu Bielska, ale tutaj nie ma co wyciągać żadnych wniosków. Legia to młoda ekipa. Wyszli trochę stremowani i doświadczeni ligowcy wyraźnie dominowali na boisku. Zagrali chyba wszyscy podopieczni Gruszki. Ciężko kogoś wyróżnić. Jutro czeka ich poważniejszy sprawdzian.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Sparingi i turnieje towarzyskie przed sezonem 2014/2015

Post autor: Kamil92 »

@Elgarten
Wielkie dzięki za tę relację! Naprawdę przyjemnie się to czytało :)

Najbardziej cieszy mnie to co napisałeś o przyjęciu Politechniki, bo o to się najbardziej obawiam w przyszłym sezonie, ale może jednak Bednaruk nauczy ich przyjmować, ich czyli Szalpuka i Śliwkę, bo o Olenderka jestem spokojny.
Cieszy też postawa na bloku i zagrywce Lemańskiego, tak jak już pisałem wszesniej upatruje w nim środkowego do reprezentacji na lata i może w końcu się doczekamy środkowego z świetnym blokiem i mocna zagrywka z wyskoku. Nie bez powodu za wzór stawia on sobie Muserskiego :)
Zbigy
Posty: 14
Rejestracja: 21 sie 2012, o 10:56
Płeć: M

Re: Sparingi i turnieje towarzyskie przed sezonem 2014/2015

Post autor: Zbigy »

Z tym świetnie w przyjęciu to bym nie przesadzał;-). Z moich obserwacji wynika że przyjęcie było średnie, szczególnie w pierwszych dwóch setach, głównie gdzieś koło 3 metra. później chłopaki brali więcej na palce i było lepiej. Czasami do przyjęcia stawał też Filip.To co zaskoczyło to fajna i dojrzała gra Śliwki. Myślę że wyglądał w tym elemencie lepiej niż Szalpuk. Pewnie to też wina kontuzji która miał ten drugi. Z ciekawych rzeczy zauważyłem ciekawy serwis z wyskoku Śliwki. Myślałem że to klasyczny flotowiec, a okazuje się że też potrafi mocno. Na razie możne niezbyt regularnie, ale potencjał jest.

Kolejny pozytyw to Filip w ataku. Widać wyraźnie że chłopakowi służy odciążenie od przyjęcia, a że ma naprawdę parę w łapie, efekty od razu było widać. Chłopak ciągnął cała grę w ataku.

Bardzo pozytywnie też B. Lemański - rządził na siatce. Masę bloków, parę ataków, póki co niezbyt silnych, ale to młody chłopak, ma jeszcze czas na grę siłową. Super zagrywka - flot morderczy, ale też potrafi mocno z wyskoku. Będzie z niego pociecha w przyszłości na pewno.

Generalnie można powiedzieć że grała młodzieżowa reprezentacja Polski (+ jeden staruszek Lipiński) z AZSem. Wynik 3:1. Tylko się cieszyć.

Z negatywów postawa Bućki we wcześniejszym meczu. Jeżeli chłopak się nie przestawi na przyjęcie, to nie ma szans. Przy jego wzroście i słabym niestety wyskoku (dzisiaj często walczył z przebiciem się przez siatkę) będzie mu b. ciężko. Na dzisiaj to taki Winnik dla mnie. Fajna lewa ręka, ale ani siły ani zasięgu. No ale może to przemęczenie to ME...
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Sparingi i turnieje towarzyskie przed sezonem 2014/2015

Post autor: pewniak »

Asseco Resovia Rzeszów – BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:19, 25:20, 25:17)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sparingi i turnieje towarzyskie przed sezonem 2014/2015

Post autor: weary_skier »

Dość łatwe zwycięstwo. Resovia wyszła składem Shoeps, Tichacek, Buszek, Ivović, Dryja, Perłowski i Żurek. Podczas meczu weszli Konarski, Lotman za Buszka i Penczew za Ivovicia.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Sparingi i turnieje towarzyskie przed sezonem 2014/2015

Post autor: pewniak »

Czy jest jakiekolwiek źródło bieżących informacji z Ambroziaka? Wyniki co set (nie śmiem pytać o więcej), składy wyjściowe, jakiś komentarz? Na prawdę czuję jakbym się cofnął 15 lat i muszę czekać na poniedziałkowe Tempo żeby poczytać o tym co sie działo w weekend :o
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sparingi i turnieje towarzyskie przed sezonem 2014/2015

Post autor: weary_skier »

http://www.s-w-o.pl/zaksa-kedzierzyn-ko ... ore-170944
Jest też zapis relacji z meczu Resovii.
Warto śledzić Twittera Oli Piskorskiej i Kingi Popiołek.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Sparingi i turnieje towarzyskie przed sezonem 2014/2015

Post autor: pewniak »

weary_skier pisze:http://www.s-w-o.pl/zaksa-kedzierzyn-ko ... ore-170944
Jest też zapis relacji z meczu Resovii.
Warto śledzić Twittera Oli Piskorskiej i Kingi Popiołek.
Dzięki, ale fakt, że nie robi tego organizator... ech
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4627
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Sparingi i turnieje towarzyskie przed sezonem 2014/2015

Post autor: niepoinformowany »

Jastrzębski Węgiel 3:0 Arkas Izmir (25:23, 25:19, 25:20)

Jastrzębski Węgiel: Łasko 12, Masny, Kaliberda 14, Bartman 9, Pajenk 8, Czarnowski 5, Wojtaszek (libero) oraz Filippov, Malinowski 5, Kosok 2.

Arkas Izmir: Schmitt, Hakki, Gokhan, Mustafa, Halili, Erhan, Hasan (libero)
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Sparingi i turnieje towarzyskie przed sezonem 2014/2015

Post autor: lucass90 »

Rzecznik AZS PW ‏@Rzecznik_AZSPW 1 min
@azs_pw gra właśnie z @ZAKSA_official. W ekipie rywali debiutuje nowy atakujący - Holender Kay van Dijk.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Sparingi i turnieje towarzyskie przed sezonem 2014/2015

Post autor: Murilo0 »

lucass90 pisze:
Rzecznik AZS PW ‏@Rzecznik_AZSPW 1 min
@azs_pw gra właśnie z @ZAKSA_official. W ekipie rywali debiutuje nowy atakujący - Holender Kay van Dijk.
No to Witczak pogra, a Gryca podwójnie szkoda bo miałby szanse zaistnieć w tym sezonie :(
All work and no play makes Jack a dull boy...
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Sparingi i turnieje towarzyskie przed sezonem 2014/2015

Post autor: pewniak »

Sparing sparingiem, ale ta skazywana na pożarcie młodzież walczy :)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - AZS Politechnika Warszawska 1:2 (25:22, 22:25, 22:25)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Sparingi i turnieje towarzyskie przed sezonem 2014/2015

Post autor: lucass90 »

LOTOS Trefl Gdańsk - AZS Częstochowa 3:2 (25:17, 23:25, 25:18, 18:25, 20:18) w Memoriale Arka Gołasia
AZS CZĘSTOCHOWA!
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Sparingi i turnieje towarzyskie przed sezonem 2014/2015

Post autor: jinx »

Sebastian miszcz:D

7:12 do 7:19 i dopiero czas na żądanie
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Sparingi i turnieje towarzyskie przed sezonem 2014/2015

Post autor: pewniak »

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – AZS Politechnika Warszawska 1:3 (25:22, 23:25, 22:25, 11:25)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Sparingi i turnieje towarzyskie przed sezonem 2014/2015

Post autor: sb.slav »

Dostać od "Młodej Ligi" do jedenastu, to trochę kompromitacja dla Mistrzów Świata.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: AZS Olsztyn

Post autor: weary_skier »

Kane pisze:
Ps. W drugim meczu Resovia - Bielsko świetnie wypadł Ivovic, prawie wszystko co dostał skończył. Ogólnie cały zespół z Rzeszowa bardzo fajnie się prezentował nawet bez swoich wszystkich ,,nominalych" szóstkowych graczy :)

Pozdrawiam
Mógłbyś napisać coś więcej? Jak z przyjęciem? Na ataku lepiej wypadł Schoeps czy następca Wlazłego?
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sparingi i turnieje towarzyskie przed sezonem 2014/2015

Post autor: Mania »

Tak się kończy lekceważenie (chyba) Dzieciarni z PW. ;-)
Polibuda, jak rok temu, sensacją Memoriału. Ubiegłą edycję wygrali. ;-)
Od wczoraj buzia nie przestaje mi się uśmiechać, oglądanie ich gry i tej radości, wczoraj i dziś sprawiło mi wielką przyjemność. Diabeł znowu wyczynia swoje czary.
Zacznę od tego co martwi: przyjęcie, ale tego można było się spodziewać.
Co mnie cieszy najbardziej: gra na siatce - wczoraj 22 bloki, dziś pewnie nie wiele mniej. ;-) Gra na siatce rewelacyjna, bardzo dobra kontra (dziś w okolicach 80% skuteczności samej kontry :D ) i to co mnie zachwyca: myślenie na boisku. Nie ma walenia na pałę, używają głowy do gry, super. U takich młodych to nie jest oczywiste ;) Kilka akcji takich, że dech zaparło. Parę razy miałam wrażenie, że nasi skrzydłowi mówili do rywali: pokaż ręce, z przyjemnością je obiję. :D
Zagrywka też skuteczne, różne rodzaje. Dziś zadanie ułatwione, bo celowanie w libero było świetną taktyką. ;) Wczoraj Ogurcak też dał się złamać.

Jeśli chodzi o personalne uwagi, to jedno mi się na usta/klawiaturę: bez Lipy byłaby lipa. ;-) Trzyma młodzież w ryzach, dobrze sypie i chyba świetnie się czuje w tym towarzystwie. Trochę się nabiega przez sezon, ale kondycję ma chyba bardzo dobrą. :-)

Gorące nazwisko tego turnieju to oczywiście Bartłomiej Lemański - pod siatką jest ogromnym zagrożeniem, rywale mogą się przestraszyć. Czytałam tutaj wiele o Michale Filipie, raczej niezbyt dobre opinie, ale po tych dwóch meczach widzę świetnego atakującego. Magia Bednaruka?

Musiałam napisać laurkę dla PW, bo wierzcie mi, moje obawy ogromne. Wiem, że w lidze będzie trudniej. Ale kto ich zlekceważy to srogo może za to zapłacić. Będzie dobrze, nawet jeśli dorobek punktowy będzie powiększany z mozołem.

O innych ekipach powiem tyle:
- czekałam na serwis Nimira i się nie doczekałam. Rozczarowanie. Rozegranie faktycznie nie jest jego najmocniejszą stroną. Ruciak dziś niby zgarnął MVP swojej drużyny, ale nie dajcie się zmylić: grał słabo.
- w Olsztynie wczoraj grał dobrze tylko Szymański, podobno grał Potera ale nie zauważyłam ;-) Reszta średnio. Dziś ich nie widziałam.
- o Bielsku ciężko mi coś zapisać, nie widziałam dużo. Przed Gruszką dużo pracy z tym zespołem.
- Resovia zagrała bardzo dobre spotkanie, kontrolowali je przez cały czas, Kowal sporo rotował składem.

To chyba tyle, dziękuję za uwagę.
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Sparingi i turnieje towarzyskie przed sezonem 2014/2015

Post autor: pk+ »

Mania pisze:Tak się kończy lekceważenie (chyba) Dzieciarni z PW. ;-)
Polibuda, jak rok temu, sensacją Memoriału. Ubiegłą edycję wygrali. ;-)
Nikt nie lekceważy, kluby naszpikowane reprezentantami mają zawsze cięższy start od tych złożonych z graczy ligowych - nie kadrowiczów, przecież to oczywista sprawa.
Druga sprawa to Bednaruk który potrafi z jednej strony przygotować taktycznie/fizycznie do spotkań, a z drugiej mentalnie super sobie radzi ze swoją drużyną, a gdy kolos ma słabszy dzień to wtedy mocna głowa słabszego jest podwójnie ważna - dlatego Politechnika i na początku, i w trakcie sezonu może sprawić parę niespodzianek. Niespodzianek bo jest to drużyna niżej notowana i wraz z decydującą fazą sezonu już raczej nie zwojuje niczego wielkiego - no chyba że zamiast niespodzianek będziemy mieli sensacje... ale mimo wszystko nie liczyłbym na to.

Dziś Politechnika wygrała z wyżej notowanym - ale grającym w niepełnym składzie, wręcz nie mającym zamkniętego składu przeciwnikiem.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Sparingi i turnieje towarzyskie przed sezonem 2014/2015

Post autor: Pele »

sb.slav pisze:Dostać od "Młodej Ligi" do jedenastu, to trochę kompromitacja dla Mistrzów Świata.
Mistrzowie Świata mają wolne i w ZAKSIE nie grali
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Kane
Posty: 111
Rejestracja: 25 kwie 2008, o 22:42
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Olsztyn

Post autor: Kane »

Schoeps z tego co pamiętam został zmieniony przez Konarskiego pod koniec pierwszego seta.
Obaj dobrze się prezentowali, nie popełniali błędów. W sumie widać że forma z Mistrzostw wciąż jest.
Ale jak wspominalem wcześniej najbardziej zapadające akcje kończył Ivovic. W sumie przez 2,5 seta skończył prawie wszystko i nie zawsze z łatwych pilek. Tak od połowy 3 seta trochę przygasł, jakby ze zmęczenia ale zresztą zawodników i tak bez problemów ograli Bielsko.
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Sparingi i turnieje towarzyskie przed sezonem 2014/2015

Post autor: Hirako »

ZAKSA BBTS 3:2 (23:25, 25:19, 22:25, 25:23, 15:12) MVP zostali wybrani Ferens i Loh.
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
dziq
Posty: 359
Rejestracja: 6 maja 2008, o 21:07

Re: Sparingi i turnieje towarzyskie przed sezonem 2014/2015

Post autor: dziq »

Odnośnie sparingów na stronie Czarnych krótkie filmiki z ich meczy z Berlin Recycling Volleys i Volleys z Posojilnica Aich/Dob
https://www.facebook.com/wksczarni?fref=nf
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sparingi i turnieje towarzyskie przed sezonem 2014/2015

Post autor: KChudz »

Resovia, pomimo problemów, pokonała AZS Politechnikę w finale Memoriału Ambroziaka 3:1 (25:19,21:25, 26:24,25:18)
Podziękowania dla Oli Piskorskiej ze SportowychFaktów za relację live na Twitterze.
Nagrody indywidualne:
MVP: Dawid Dryja
Przyjmujący Aleksander Śliwka
Atakujący: Artur Szalpuk
Rozgrywający: Lukas Tichacek
Zagrywający: Nikolay Penchev
Blokujący: Bartłomiej Lemański
Libero: Michał Żurek
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2014, o 14:36 przez KChudz, łącznie zmieniany 1 raz.
Pawel9221
Posty: 1194
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Sparingi i turnieje towarzyskie przed sezonem 2014/2015

Post autor: Pawel9221 »

Reprezentanci Polski Juniorow on fire. Wyróżnieni Śliwka i Szalpuk stworza podstawową pare przyjmujących w przyszłym roku, która raczej bez problemu dostanie sie na MŚ i tam bedzie bić się o medale. Lemański ( byle tylko był zdrowy to kolejny pewniak na środku do pary najprawdopobniej z kadetem - Kochanowskim , który wczoraj w 1 lidze zaliczył poprawny występ), Piechocki to pewniak , martwi jedynie atak, kontuzja Gryca ale może Bartek Bućko , pociągnie grę na tej pozycji , ale Paweł jeszce moze wykurować się na ten czas.

Bardzo ciekawi mnie Dryja , ma naprawde fajny elastyczny nadgasrtek , dosyc dynamiczny srodkowy o dośc przecietnych warynkach jak na środek , ale wydaję się , że może troche pograć w tym sezonie
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2014, o 15:01 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nie pisz posta pod postem.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sparingi i turnieje towarzyskie przed sezonem 2014/2015

Post autor: weary_skier »

dziq pisze:Odnośnie sparingów na stronie Czarnych krótkie filmiki z ich meczy z Berlin Recycling Volleys i Volleys z Posojilnica Aich/Dob
https://www.facebook.com/wksczarni?fref=nf
Warte zaznaczenia w kontekście Czarnych jest to, że Prygiel stawia na Bołądzia i Grzechnika. Mam nadzieję, że w trakcie sezonu się to nie zmieni.
No i w sumie nie sposób nie wspomnieć o wynikach sparingów. O ile mnie pamięć nie myli to póki co radomianie nie przegrali a pokonanie Berlin RV to nie byle co, nawet w sparingu.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”