Sezon 2014/15, kolejka 16

Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Sezon 2014/15, kolejka 16

Post autor: Noworoczny »

Skra oddała Zatora, Zaksa Lipe, Ptoki Dziwisza, Abramova, Kubiaka, Reska Dzieciojada. Każdy musi kiedyś kogoś oddać (może oprócz Skarpety), więc nie ma co się napinać.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2014/15, kolejka 16

Post autor: maciek77 »

jeśli oddanie Zatora wiąże się z przedłużeniem kontraktu z Conte i Uriarte to w Skrze może grać nawet Piechocki ;)
spotkania nie oglądałem ale widać, że Winiar narazie z formą jest daleko z tyłu...a chciało by się zobaczyć Skrę z Wniarem i Conte w formie. w poprzednim sezonie marzyłem o takim zestawieniu :)
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2014/15, kolejka 16

Post autor: maciek77 »

Noworoczny pisze:Skra oddała Zatora, Zaksa Lipe, Ptoki Dziwisza, Abramova, Kubiaka, Reska Dzieciojada. Każdy musi kiedyś kogoś oddać (może oprócz Skarpety), więc nie ma co się napinać.
Dzieciojad to Grozer? :] :]
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Sezon 2014/15, kolejka 16

Post autor: Bezowy »

Noworoczny pisze:Nie zgadzam się z kilkoma tezami:
...
- Gdańsk nie musi odpowiedzieć za dobry początek sezonu...
A nie napisałem, ze musi. Napisałem za to: "no a potem się zobaczy" oraz "Sam jestem ciekaw co z tego wyrośnie". Brak pucharów faktycznie może im pomóc, ale sezon jest długi, a gry i tak bardzo dużo.
Noworoczny pisze:...Siatkówka to nie jest męcząca gra. Większe niebezpieczeństwo czyha w kontuzjach...
Czy aby na pewno? Biorąc jeszcze pod uwagę intensywne treningi? A wspomniane kontuzje, czy aby często nie wynikają z przeciążenia / zmęczenia?
Noworoczny pisze:...
- Ksiądz chodzący po kolędzie to bardzo radosne wydarzenie...
No tak. Zwłaszcza dla... księdza! ;)
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Sezon 2014/15, kolejka 16

Post autor: azsiak88 »

Noworoczny pisze:Skra oddała Zatora, Zaksa Lipe, Ptoki Dziwisza, Abramova, Kubiaka, Reska Dzieciojada. Każdy musi kiedyś kogoś oddać (może oprócz Skarpety), więc nie ma co się napinać.
Złe przykłady. Oni sami odeszli, bo chcieli. Zator chciał zostać
Noworoczny pisze:...
- Ksiądz chodzący po kolędzie to bardzo radosne wydarzenie...
Bezowy pisze:No tak. Zwłaszcza dla... księdza! ;)
Padłem :D
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
Edyta

Re: Sezon 2014/15, kolejka 16

Post autor: Edyta »

maciek77 pisze:
Noworoczny pisze:Skra oddała Zatora, Zaksa Lipe, Ptoki Dziwisza, Abramova, Kubiaka, Reska Dzieciojada. Każdy musi kiedyś kogoś oddać (może oprócz Skarpety), więc nie ma co się napinać.
Dzieciojad to Grozer? :] :]
Tak, inspiracją stało się to zdjęcie http://bi.gazeta.pl/im/fotomon/ciacha/f ... ef7227.jpg (jest stolik, jest przekąska, idę po talerzyk)
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Sezon 2014/15, kolejka 16

Post autor: Bezowy »

Edyta pisze: Tak, inspiracją stało się to zdjęcie http://bi.gazeta.pl/im/fotomon/ciacha/f ... ef7227.jpg (jest stolik, jest przekąska, idę po talerzyk)
O w mordę jeża. Nie widziałem tego :) Szkoda, że aby zatrzymać Dżordża nikt nie użył argumentu - "w Rzeszowie jest dodatni przyrost naturalny" ;)
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Sezon 2014/15, kolejka 16

Post autor: Noworoczny »

azsiak88 pisze:Złe przykłady. Oni sami odeszli, bo chcieli. Zator chciał zostać
Jak tam było, tak tam było, bo jeszcze nigdy nie było, żeby jakoś nie było. Grunt, że już ich nie ma w wymienionych klubach a wszyscy odeszli przez jedną i tę samą rzecz. Jaka to rzecz? 20 pytań.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Sezon 2014/15, kolejka 16

Post autor: Bezowy »

Noworoczny pisze:
azsiak88 pisze:Złe przykłady. Oni sami odeszli, bo chcieli. Zator chciał zostać
Jak tam było, tak tam było, bo jeszcze nigdy nie było, żeby jakoś nie było. Grunt, że już ich nie ma w wymienionych klubach a wszyscy odeszli przez jedną i tę samą rzecz. Jaka to rzecz? 20 pytań.
To ja mam inne, ale tylko jedno pytanie.
Ilu z nich odeszło, bo prezes chciał wkomponować w zespół swojego syna?
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Sezon 2014/15, kolejka 16

Post autor: Noworoczny »

Pewnie żaden, ale na prezesa akurat nie możecie narzekać. Wszystkie sukcesy a i pijar dzięki niemu.
Pamiętam, jak jeszcze był wiceprezesem. Wszystkie wywiady nt. Skry były tylko z nim. Widać, że gość rządził z tylnego siedzenia. A potem przez wiele lat zawsze pierwszy zamykał skład, i to tuż po końcu ligi. Jasne, kaski nieco miał od Wielkiego Dołu, ale pieniądze to nie wszystko. Jak powiedział wyżej Maciek77: ...
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: Sezon 2014/15, kolejka 16

Post autor: serBalonSwann »

Ja tam uważam, że Piechocki potrzebuje jeszcze troche czasu i wtedy moze dorównać Zatiemu
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: Sezon 2014/15, kolejka 16

Post autor: Koso »

Tak się czepiacie Piechockiego a on miał lepsze perfekcyjne przyjęcie od Wojtaszka, heh.
ciorny17
Posty: 8597
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Sezon 2014/15, kolejka 16

Post autor: ciorny17 »

Są zawodnicy, na których nagonka będzie zawsze jakkolwiek by nie zagrali: Bartman, Piechocki, Konarski, Czarnowski. Są też zawodnicy "nietykalni", którzy swoją dyspozycję zawsze mają na najwyższym poziomie i im nie wolno urągać: Ruciak, Masny, Zatorski. Żeby nie było, że kogoś bronię czy potępiam, ale często stan faktyczny mija się z opiniami, ale przecież to jest forum i każdy ma prawo do własnego zdania.
Kłamca.
Mar1977
Posty: 765
Rejestracja: 25 lis 2012, o 20:56
Płeć: M

Re: Sezon 2014/15, kolejka 16

Post autor: Mar1977 »

Zwłaszcza, że Piechocki ma 19 lat a tutaj wszyscy chcą aby grał jak 28 letni libero z 12 letnim stażem reprezentacyjnym.
Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1532
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Sezon 2014/15, kolejka 16

Post autor: nikt wazny »

Zatorski ma 24 lata:). Nikt nie wymaga więcej niż poziom Zatora :)
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
Marcy$
Posty: 2087
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Sezon 2014/15, kolejka 16

Post autor: Marcy$ »

nikt wazny pisze:Zatorski ma 24 lata:). Nikt nie wymaga więcej niż poziom Zatora :)
No bo o więcej niż Zator z zeszłego roku nie byłoby łatwo (co nie znaczy że się nie da).

5 lat, czy 4 odliczając zeszły sezon Zatora to jednak przepaść. Ma Piechocki jeszcze czas. Tylko, że mógłby się gdzieś indziej ogrywać niż u Mistrza :)
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Sezon 2014/15, kolejka 16

Post autor: Jiroux »

Na dwoje babka wróżyła. Ogrywanie potencjalnie dobrego libero w od początku trudnych sytuacjach może tylko procentować, a Tille jest bardzo solidnym zabezpieczeniem
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Sezon 2014/15, kolejka 16

Post autor: Milten »

Francuz musi grać samemu. Kaczyński zanotował taki regres, że głowa mała.
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
Loszek
Posty: 590
Rejestracja: 24 kwie 2011, o 09:45
Płeć: M

Re: Sezon 2014/15, kolejka 16

Post autor: Loszek »

Brakuje atakującego w Częstochowie, żebyśmy oglądali wyrównany mecz. Fajnie się ogląda Warszawę w takim składzie.
Edit: Nawet nie było tak źle pod względem emocji. Świetnie Politechnika gra blokiem. Nie wydaje wam się, że Śliwka jest jakby trochę oszczędzany w ataku?
Ostatnio zmieniony 22 gru 2014, o 18:42 przez Loszek, łącznie zmieniany 2 razy.
zaqwsx
Posty: 5
Rejestracja: 29 gru 2012, o 20:42
Płeć: M

Re: Sezon 2014/15, kolejka 16

Post autor: zaqwsx »

Posiada ktos jakis link do transjmisji meczu? bylbym wdzieczny
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Sezon 2014/15, kolejka 16

Post autor: Kamil92 »

Ciekaw jestem ile bloków "sprzedali" zawodnicy Politechniki w tym pierwszym secie.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Sezon 2014/15, kolejka 16

Post autor: compact »

Chyba coraz skuteczniej Polsat walczy ze streamami. Na wczorajszy mecz też tak trudno było coś znaleźć?
Michi
Posty: 9
Rejestracja: 8 lip 2008, o 11:46
Płeć: M

Re: Sezon 2014/15, kolejka 16

Post autor: Michi »

Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sezon 2014/15, kolejka 16

Post autor: Mania »

9 bloków PW w pierwszym secie :D :o

Wczoraj ze streamami nie było większych problemów, bo był to hit (pomijając, że mój wyłączyć się o 17:15 jak mecz jeszcze trwał :D ). Dziś jest masakra. :<

Ogromnie cieszy mnie obecność na boisku Sliwki i Szalpuka. Fajnie też zobaczyć znowu Samika w PL.
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Sezon 2014/15, kolejka 16

Post autor: Kamil92 »

Szymura dzisiaj świetny mecz rozgrywa. Przyjmuje i atakuje na bardzo dużej skuteczności. W PW obaj przyjmujący dobrze w ataku, ale słabo (zwłaszcza Szalpuk) w przyjęciu. Olenderek bardzo dobrze w przyjęciu i obronie.
Ewa6
Posty: 422
Rejestracja: 15 gru 2013, o 18:11
Płeć: K

Re: Sezon 2014/15, kolejka 16

Post autor: Ewa6 »

Co tam jeszcze Strzeżek robi?
Awatar użytkownika
Joker
Posty: 1473
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:50
Płeć: M

Re: Sezon 2014/15, kolejka 16

Post autor: Joker »

Samika oprócz grania jest też trenerem chyba :D

Tylko ja ciągle widze przekroczenie linii 3 metra u Janeczka? Czy to takie złudzenie bo blisko skacze?
Ostatnio zmieniony 22 gru 2014, o 20:36 przez Joker, łącznie zmieniany 1 raz.
Edyta

Re: Sezon 2014/15, kolejka 16

Post autor: Edyta »

Ciekawe, czy Kardosa nie zacznie to wkurzać ;)
Śliwka rzeczywiście jest chyba oszczędzany w ataku, ale trudno się dziwić. I tak wrócił w ekspresowym tempie po tym skręceniu, miał 6 tyg. pauzować. Za to w przyjęciu go częstochowianie nie oszczędzają.
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Sezon 2014/15, kolejka 16

Post autor: Kamil92 »

Fajny mecz obu drużyn. Z perspektywy Politechniki mogą żałować tych 2 oddanych setów, bo ewidentnie po dwóch pierwszych wygranych setach ich poziom koncentracji spadł i to wyraźnie. W Częstochowie było nawet słychać w końcu jakiś doping (dopiero w tie-breaku). Fajnie zagrał Szymura i Samik, który dostawał chyba za dużo wystaw od De Amo. W Warszawie Śliwka miał bardzo dużo przyjęć i wywiązywał się z tego obowiązku dobrze. W ataku też swoje dokładał. Szalpuk dzisiaj trochę słabiej, aczkolwiek dostawał dużo "śmieciowych" wystaw, a i tak zrobił najwięcej breaków w swojej drużynie. Olenderek fajnie jak zwykle w przyjęciu i obronie.
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sezon 2014/15, kolejka 16

Post autor: Mania »

Narzekania na brak transmisji zewsząd płyną, ale jak już się takowa zdarzy z nie hitukitu to pustki na forum. Ale to chyba już ogólna tendencja tutaj, forum podupada.

Ciekawy mecz w Częstochowie. Wychodziło jednym albo drugim. Najpierw gościom, potem gospodarzom, a potem odcięło prąd Samikowi i ku memu zadowoleniu, wygrali goście. Dobrze zagrany tie break PW mnie nieco zaskoczył, bo 3 i 4 set to była prawdziwa niemoc w każdym elemencie. Atak to był dramat. I zmiany też nic nie dawały. A częstochowianie popłynęli na dobrej fali.

Dobry powrót Śliwki, Szalpuk też miał momenty. Bednaruk wreszcie dał trochę pograć Bieńkowskiemu i nie były to złe zmiany, bo Lipa jak ostatnio - lipnie grał. Blok podratował PW pod koniec 4 seta i w 5, ogólnie 19 pkt tym elementem, ale aż 9 w 1 secie.

W AZS Czewie na plus De Amo i Samik. Janeczek początkowo strasznie deptal linie 3 metra, ale potem się ogarnął i jakoś to leciało. Szymura pokazał wiele dobrych zagrań, życzę mu powodzenia. Udrys to nieporozumienie, przynajmniej dzisiaj.
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”