Sezon 2014/15, kolejka 26

akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Sezon 2014/15, kolejka 26

Post autor: akukuk »

Ron Swanson pisze:Ktoś wie czy to PW tak ładnie czy Gdańsk kompletnie odpuścił?
Lotos rotował składem, szansę dostali też rezerwowi.
Ostatnio zmieniony 21 lut 2015, o 19:35 przez akukuk, łącznie zmieniany 1 raz.
Ron Swanson
Posty: 715
Rejestracja: 14 lis 2012, o 16:58
Płeć: M

Re: Sezon 2014/15, kolejka 26

Post autor: Ron Swanson »

Edyta pisze:Co masz na myśli?
To, że będą walczyć o 5-te miejsce z przegranymi z pierwszej fazy play-offów. Myślę, że to dla nich istotna sprawa :)
akukuk pisze:Lotos grał drugim składem. Przynajmniej przez większość spotkania.
Dzięki :)
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Sezon 2014/15, kolejka 26

Post autor: akukuk »

Poprawka, patrząc na składy początkowe to gdańszczanie zaczęli prawie podstawą. Mecz kończyli rezerwowi.

No i Jastrzębie dopięło swego.
Ostatnio zmieniony 21 lut 2015, o 19:38 przez akukuk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Sezon 2014/15, kolejka 26

Post autor: Kicu »

Ron Swanson pisze:
Edyta pisze:Co masz na myśli?
To, że będą walczyć o 5-te miejsce z przegranymi z pierwszej fazy play-offów. Myślę, że to dla nich istotna sprawa :)
5-te miejsce może jeszcze zająć nawet Będzin lub Częstochowa.
Ron Swanson
Posty: 715
Rejestracja: 14 lis 2012, o 16:58
Płeć: M

Re: Sezon 2014/15, kolejka 26

Post autor: Ron Swanson »

Jak to może być możliwe?
Edyta

Re: Sezon 2014/15, kolejka 26

Post autor: Edyta »

Nie wiecie, o której będzie mecz Zaksa - Skra? Jak tu pogodzić mecz w Uranii z PW z oglądaniem reszty... Polsat przewiduje transmisję o 18 i o 20.30, mam nadzieję, że w KK grają później. Ale nigdzie nie widzę info.
Ron Swanson
Posty: 715
Rejestracja: 14 lis 2012, o 16:58
Płeć: M

Re: Sezon 2014/15, kolejka 26

Post autor: Ron Swanson »

To jeszcze może nie być ustalone, bo podczas meczu komentatorzy nie wiedzieli...
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 611
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Sezon 2014/15, kolejka 26

Post autor: rzr »

Mielewski coś mówił że o 18.
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Sezon 2014/15, kolejka 26

Post autor: Kicu »

Ron Swanson pisze:Jak to może być możliwe?
Taki regulamin. Zespoły z miejsc 9-10 walczą o rozstawienie przed rywalizacją o miejsca 5-12. Z kolei 11 gra z 14, a 12 z 13 o awans do rywalizacji o miejsca 5-12.
Ron Swanson
Posty: 715
Rejestracja: 14 lis 2012, o 16:58
Płeć: M

Re: Sezon 2014/15, kolejka 26

Post autor: Ron Swanson »

Serio? Byłem pewien, że miejsca 5-8 grają z 9-12. W takim razie mój błąd :(

Edit: Właśnie sprawdziłem sobie regulamin. Jeśli ktoś podobnie jak ja żył w niewiedzy ;) to w pierwszej rundzie play-offów słabszych drużyn gra się tak jak w lidze mistrzów. Decydują punkty z dwumeczu a jak jest równo, to grają złoty set.
franek_kociuba
Posty: 229
Rejestracja: 28 cze 2012, o 13:55
Płeć: M

Re: Sezon 2014/15, kolejka 26

Post autor: franek_kociuba »

akukuk pisze:
Ron Swanson pisze:Ktoś wie czy to PW tak ładnie czy Gdańsk kompletnie odpuścił?
Lotos rotował składem, szansę dostali też rezerwowi.
Gwoli ścisłości: PW ostatni set też grała 2 składem. I set życia rozegrał wówczas Radomski.
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sezon 2014/15, kolejka 26

Post autor: Mania »

Naoczny świadek meczu w Warszawie się wypowie z chęcią. :D

Nie przesadzajmy, że Radomski zagrał set życia, bo ta nie było. Faktem jest, że większa ilość gry ostatnimi czasy sprawiła, że forma zwyżkowała i pewność siebie podskoczyła. Dziś to tylko udowodnił niedowiarkom. :D

MVP meczu odebrał Świrydowicz (drugie w sezonie, zasłużone, 6 bl, 64% atak), ale to Paweł Mikołajczak gdyby zagrał w 4 secie, odebrał statuetkę w drugim kolejnym meczu. Obiecująca forma Pawła, bardzo się cieszę, że w takim stylu wraca do gry. Śliwka poprawnie zagrał, Szalpuk słabo (stąd zmiana na Kubę R.), Lipiński wreszcie (od dawna) nie irytował. Jedynie martwi mnie totalny regres formy u Olenderka, gdzie ta forma z 1 rundy!? :(

W Lotosie znakomite zawody rozegrał Krzysiu "Boski" Wierzbowski, co się naprzyjmował, u lala. Ponad 60 razy, 4 blędy, ale przy tym bardzo dobrze w ataku, wiele sytuacyjnych. Fajny meczu Schulza, oczywiście top poziom Troya. Gacek pozytywnie (dużo lepiej niż jego vis a vis), Grzybek z pustym przebiegiem. Ale i tak najbardziej zapamiętam grę Stolca, dzięki Sławek. :]

Falaschi jest chyba mega pozytywnym człowiekiem, co zerkałam na niego w kwadracie to się bawił i robił show. :D

W zasadzie mecz się skończył po 3 secie, co nie znaczy, że 4 set był nudny, dla trenerów bardzo cenny.
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Sezon 2014/15, kolejka 26

Post autor: pewniak »

Mania pisze:W zasadzie mecz się skończył po 3 secie, co nie znaczy, że 4 set był nudny, dla trenerów bardzo cenny.
Bo Lubin miał już dwa sety w Jastrzębiu :)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: Sezon 2014/15, kolejka 26

Post autor: biker74 »

Kadziu w swoim stylu podsumował mecz w Jastrzębiu: "- Wygraliśmy 3:2 i bardzo się z tego wyniku cieszymy – powiedział kapitan Cuprum, Łukasz Kadziewicz. - Półtora seta tego meczu stało na bardzo wysokim poziomie. W końcówce drugiego seta popełniliśmy proste, kardynalne błędy. O trzech następnych partiach nie chciałbym się wypowiadać, bo nie był to poziom, za który kibice powinni płacić pieniądze. Możemy tylko ich przeprosić i liczyć na to, że – skoro trafiamy na siebie w play off - postaramy się przyjechać do Jastrzębia nieco lepiej przygotowani. Żeby ludzie przychodzący w Jastrzębiu na siatkówkę – a są to kibice znający się na tej dyscyplinie – mogli się cieszyć grą. Dzisiaj przez te trzy ostatnie sety poziom gry nie był za wysoki"

http://katowickisport.pl/siatkowka/plus ... 12495.html
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sezon 2014/15, kolejka 26

Post autor: Mania »

pewniak pisze:
Mania pisze:W zasadzie mecz się skończył po 3 secie, co nie znaczy, że 4 set był nudny, dla trenerów bardzo cenny.
Bo Lubin miał już dwa sety w Jastrzębiu :)
Wiem, śledziłam wynik i wiedziałam jaki to ma wpływ na mecz na Torwarze. :D

Btw. na meczu był Heynen. Antiga też. ;)
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
emerencja
Posty: 1060
Rejestracja: 29 wrz 2014, o 21:56
Płeć: K

Re: Sezon 2014/15, kolejka 26

Post autor: emerencja »

Coś ostatnio obydwaj bywają na tych samych meczach. Na Skrze z Treią też siedzieli w boksie u statystyków. ;)
Mistrzyni Czerwonej Czcionki zaprasza do Typera PlusLigi 2017/2018:
http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f=71&t=6143
http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f=18&t=6167

5. miejsce w Typerze PlusLigi 2015/2016
Buraczek w Typerze PlusLigi 2016/2017
Awatar użytkownika
zbyszek_2013
Posty: 678
Rejestracja: 16 lut 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Sezon 2014/15, kolejka 26

Post autor: zbyszek_2013 »

W ostatnim meczu sezonu zasadniczego Czarni przegrali z Transferem 1:3. Bydgoszcz grała bez Woickiego, Cupkovica, Jarosza i Jurkiewicza.
"Dopóki nie miałem Internetu nie wiedziałem, że na świecie żyje tylu idiotów" - Stanisław Lem.
Awatar użytkownika
MAX
Posty: 604
Rejestracja: 29 kwie 2008, o 09:43
Płeć: M

Re: Sezon 2014/15, kolejka 26

Post autor: MAX »

Miał Radom postraszyć u siebie a przegrał z rezerwami Transferu. Mam nadzieje że Kowal da odpocząć Ivovicowi w takim razie. Z tego co słyszałem to ta jego noga nie całkiem w porządku.
Resovia Rzeszów 1905
* * * * * * *
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: Sezon 2014/15, kolejka 26

Post autor: Koso »

MAX pisze:Miał Radom postraszyć u siebie a przegrał z rezerwami Transferu. Mam nadzieje że Kowal da odpocząć Ivovicowi w takim razie. Z tego co słyszałem to ta jego noga nie całkiem w porządku.
Skład Radomian w tym meczu też można nazwać rezerwowym.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Sezon 2014/15, kolejka 26

Post autor: madlark »

MAX pisze:Miał Radom postraszyć u siebie a przegrał z rezerwami Transferu. Mam nadzieje że Kowal da odpocząć Ivovicowi w takim razie. Z tego co słyszałem to ta jego noga nie całkiem w porządku.
Przecież ten mecz był o nic
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Sezon 2014/15, kolejka 26

Post autor: reeman »

A może zasadzają się na Resovię
Jolly
Posty: 747
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 07:57

Re: Sezon 2014/15, kolejka 26

Post autor: Jolly »

reeman pisze:A może zasadzają się na Resovię

Już od kilku dni trenują pod Resovię (rozmowa w PS) prorocy :o
Ron Swanson
Posty: 715
Rejestracja: 14 lis 2012, o 16:58
Płeć: M

Re: Sezon 2014/15, kolejka 26

Post autor: Ron Swanson »

A ja myślę, że przegrana Radomian mogła być celowa. Nikt nie daje obecnie najmniejszych szans Radomianom. Resovia na fali, Radom nawet nie potrafi wygrać u siebie meczu o pietruszkę z Bydgoszczą... I w tym szansa Czarnych ;)
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Sezon 2014/15, kolejka 26

Post autor: pk+ »

Ron Swanson pisze:A ja myślę, że przegrana Radomian mogła być celowa. Nikt nie daje obecnie najmniejszych szans Radomianom. Resovia na fali, Radom nawet nie potrafi wygrać u siebie meczu o pietruszkę z Bydgoszczą... I w tym szansa Czarnych ;)
Na pewno w szeregach Resovii koncentracja spadnie, dlatego moim zdaniem powinien Kowal zagrać rezerwami przy pełnej gotowości podstawowych.
Po pierwsze rezerwowi mają (albo mogą mieć) głód gry, po drugie nie są po ciężkim emocjonalnie spotkaniu, choć z drugiej strony zawodnicy często mówią że w kwadracie denerwują się jeszcze bardziej niż na boisku ;)
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
michaek
Posty: 918
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2014/15, kolejka 26

Post autor: michaek »

pk+ pisze: Na pewno w szeregach Resovii koncentracja spadnie, dlatego moim zdaniem powinien Kowal zagrać rezerwami przy pełnej gotowości podstawowych.
Po pierwsze rezerwowi mają (albo mogą mieć) głód gry, po drugie nie są po ciężkim emocjonalnie spotkaniu, choć z drugiej strony zawodnicy często mówią że w kwadracie denerwują się jeszcze bardziej niż na boisku ;)
A to już odwieczny spór. Będę w mocnym szoku, jeśli Kowal wyjdzie innym składem niż na Skre. Trzeba powiedzieć, że "równe 2 szóstki" równym szóstkami, ale niektóry rezerwowi są mocno zardzewiali. Bardziej obstawiam ewentualne zmiany w meczu w Rzeszowie. Bo jakby Czarnym się zaczęło dobrze grać w meczu w Radomiu to nawet i szybkie zmiany na I szóstkę mogą niewiele pomóc...
W sercu moim Sovia

"Co z tego, że mamy tak szeroki skład, skoro na boisku i tak może grać tylko sześciu z nas."
Paul Lotman
Awatar użytkownika
MaciejJoker
Posty: 754
Rejestracja: 25 lis 2014, o 16:15
Płeć: M

Re: Sezon 2014/15, kolejka 26

Post autor: MaciejJoker »

2 równe szóstki to mit. Może i kadra jest wyrównana ale zobaczmy, że skład wyjściowy jest murowany i od kilkunastu spotkań niezmieniany. Tylko kontuzja Konarskiego była więc nie ma co zwalać winy na takie rzeczy. Nie chce zaglądać w statystyki ale ile spotkań rozegrał: Tichacek (pewnie blokowały go limity i kontuzja Konara), Lotman, Buszek tylko początek (limit Holmes - Ivović), wspomniany Holmes, Konarski (ok), Żurek. Jest wyjściowa szóstka, koniec kropka. Drzyzga, Nowakowski, Penczev, Schops chyba nie opuścili żadnego meczu; Ivović, Ignaczak prawie każdy mecz grali...
2012, 2013, 2015
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”